Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muzi : 406, zeny: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 252, muzi : 160, zeny: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 39, muzi : 24, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , přihlášeno: 252 účastníků ( 160 mužů, 92 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [701] Andrzejewski Łukasz POL Jelenia Góra 1983
Muži [702] Babovak Jan CZE Squadráti Outdoor 1986
Muži [775] Bak Martin CZE Hejnice 1974
Muži [703] Bednář Martin CZE Vlčice 1980
Muži [708] Beneš Jan CZE postopách.cz 1988
Muži [706] Beran Richard CZE PMR Team Trutnoff 1981
Muži [707] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Muži [711] Boleslav Miroslav CZE Borek 1972
Muži [712] Borák Tomáš CZE kačaba team 1996
Muži [713] Bradáč Martin CZE Praha 1981
Muži [715] Brixí Martin CZE Praha 10 1982
Muži [716] Brůža David CZE Postopáci 1987
Muži [718] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Muži [721] Cisakowski Rafał POL Głogów 1976
Muži [723] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [722] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Muži [726] Čeněk Jan CZE Jaroměř 1987
Muži [729] Dejl Miloslav CZE Liberec 1958
Muži [731] Dostál Jakub CZE Equilibrium Slacklines 1987
Muži [732] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Muži [734] Duffek Tomáš CZE Klub vodáků Střekov 1985
Muži [736] Dumek Jiří CZE Krtek 1982
Muži [938] Elhenický Jan CZE Trutnov 1989
Muži [939] Eliáš Marek CZE praha 4 1971
Muži [738] Fabian Jiri CZE TopMonks Hunters 1978
Muži [739] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Muži [741] FRANCE PAVEL CZE Klub vodáků Střekov 1979
Muži [742] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [747] Gerono Andrzej POL Mysłakowice 1956
Muži [746] Gerono Arkadiusz POL Jelenia Góra 1983
Muži [953] Gráf Oldřich CZE Otice 1982
Muži [751] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Muži [754] Harakaľ Milan CZE Jablonec nad Nisou 1979
Muži [756] Havel Petr CZE MPM TEAM 1968
Muži [757] Havelka Ladislav CZE Squadráti Outdoor 1990
Muži [758] Havlena Jaroslav CZE Mladá Boleslav 1977
Muži [760] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Muži [761] Hlad Petr CZE Ústí nad Labem 1977
Muži [940] Hojný Roman CZE Trutnov 1988
Muži [955] Holas Martin CZE Undead Team CZE 1985
Muži [768] Horák Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1989
Muži [769] Horyl Tomáš CZE Praha 1981
Muži [772] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [774] Choulík Antonín CZE Sezimovo Ústí 2 1972
Muži [776] Jaros Jaroslav CZE České Budějovice 1971
Muži [777] Jedlička Michal CZE Postopach.cz 1986
Muži [780] Jirsa Jiří CZE Starý Kolín 1972
Muži [781] Jirsák Jan CZE Jaroměř 1989
Muži [783] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [784] Klanica Vladimír CZE Ostrava 1990
Muži [785] KNAP RAFAŁ POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1980
Muži [786] Koldinský Jan CZE TOM-KČT Kralupy nad Vltavou 1985
Muži [787] Kopecký Jan CZE Praha 4 1974
Muži [942] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [951] Košťálek Radim CZE HK Choceň 1965
Muži [791] Kovář Petr CZE Praha 1977
Muži [792] Kozlík Otakar CZE radioklub OK1OMY Hostovice 1959
Muži [793] Kranjc Tomaz CZE Praha 1980
Muži [797] Krmela Jan CZE Postopach.cz 1986
Muži [799] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [952] Kubicki Robert POL Gazety z. g. 1967
Muži [800] Kučera Pavel CZE Praha 5 1986
Muži [801] Kuchař Pavel CZE Praha 9 1983
Muži [802] Kunášek Michal CZE Naděje 1987
Muži [804] Kunc Filip CZE vousáč tankuje Plzeň 1990
Muži [803] Kunc Míra CZE kunabike 1964
Muži [805] Kuriš Radek CZE Praha 1971
Muži [808] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [807] Kysela Roman CZE Kovárna 1974
Muži [809] Lalák Tomáš CZE Praha 1976
Muži [957] Líbal Patrik CZE Strašnice 1975
Muži [812] Mach Jiří CZE ZADOV 1983
Muži [813] Macháček Radim CZE Vacenovice 1980
Muži [815] Martasek Jan CZE KAJEN 1983
Muži [816] Miksch Vlastimil CZE Mšené lázně 1988
Muži [818] Mikšík Jakub CZE Dráčci 1987
Muži [820] Moureček Alexander CZE Velké Popovice 1969
Muži [822] Mudra Jiří CZE Pivo za odměnu 1989
Muži [823] Nedomlel Petr CZE Pňovany 1977
Muži [825] Neugebauer Tomas CZE Pleše , Kardašova Řečice 1976
Muži [826] Nezbeda Radek CZE Kamenný Přívoz 1981
Muži [827] Nojman Kuba CZE Club deportivo Kutná Hora 1986
Muži [828] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [899] Ohanka Tomáš CZE Praha 6 1973
Muži [832] Ohrádka Marek CZE Sedlčany 1992
Muži [831] Ohrádka Martin CZE Sedlčany 1992
Muži [833] Orság Dominik SVK Partizánske 1991
Muži [834] Pacovsky Matej CZE Sezimovo usti 1989
Muži [835] Patočka Radim CZE Praha 1985
Muži [943] Paulín Petr CZE RBZ Praha 1984
Muži [836] Pelíšek Michal CZE FreeRun Zlín 1970
Muži [838] petura petr CZE jenštejn 1977
Muži [959] Pilař Jan CZE Slaný 1986
Muži [840] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Muži [954] Poláček David CZE Žacléř 1973
Muži [845] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Muži [848] Putala Jan CZE Odolena Voda 1981
Muži [849] Rada Martin CZE Naděje 1985
Muži [851] Rajča Tomáš CZE Mníšek pod Brdy 1984
Muži [853] RANSDORF Jiří CZE Praha 7 1957
Muži [856] Richter Martin CZE SPONA Teplice 1967
Muži [944] Romančák Jan CZE Bike and Run Team Stará Paka 1978
Muži [858] Rosa Zdeněk CZE Trutnov 1981
Muži [860] Rusin Robert CZE Praha 1978
Muži [861] Rychlý Martin CZE Hradec Králové 1992
Muži [862] Rylka Antonín CZE Praha 1977
Muži [863] Řehoř Libor CZE Jablonec n/N 1968
Muži [864] Říha Kamil CZE Klub vodáků Střekov 1976
Muži [865] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [867] Skočdopole Michal CZE FCS Dobruška 1977
Muži [958] Smetana Milan CZE husťáci 1979
Muži [869] Smrž Spídy CZE Běžci Chomutov 1985
Muži [873] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Muži [876] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Muži [956] Strouhal Zdeněk CZE Staněk Sport Turnov 1959
Muži [881] Surý Pavel CZE PA-STA 1968
Muži [882] Sušek Petr CZE Parent Projekt 1979
Muži [885] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [886] Šauer Milan CZE Baltic Trio 1975
Muži [887] Šimek Filip CZE Nelahozeves 1979
Muži [888] Šimek Jiří CZE CEPro team 1981
Muži [889] Šístek Jan CZE Postopáci 1960
Muži [890] Škorpík David CZE Jablonec nad Nisou 1988
Muži [892] Šoupa Jan CZE Praha 8 1973
Muži [893] Šroller Vojtěch CZE SK Lamy 1968
Muži [896] Štemberk Oldřich CZE Rudná 1991
Muži [897] Štěrbák Ondřej CZE Mníšek pod Brdy 1982
Muži [900] Švácha Filip CZE Kluk v křeči 1974
Muži [901] Tabernaus Miroslav SVK Žiar nad Hronom 1989
Muži [904] Tichý Michal CZE Praha 6 1974
Muži [903] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Muži [906] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Muži [945] Tomáš David CZE Bike Team Stará Paka 1974
Muži [907] Tomáš Zdeněk CZE BT Stará Paka 1976
Muži [946] Tůma Radek CZE Bike Team Stará Paka 1974
Muži [778] Ureš Petr CZE Praha 1975
Muži [910] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [911] Vacek Karel CZE Praha 8 1971
Muži [912] Varmuža Jan CZE Pardubice 1993
Muži [914] Veselý Jaroslav CZE Praha 6, Břevnov 1994
Muži [915] Vida Přemek CZE Pura Vida 1980
Muži [950] Vítek Miroslav CZE Litoměřice 1983
Muži [917] Vítek Ondřej CZE Beroun 1979
Muži [916] Vítek Roman CZE Sedlčany 1986
Muži [919] Vlačiha Jan CZE Undead Team CZE 1989
Muži [920] Vokulič Jan CZE selatkoleze 1969
Muži [921] Vondráček Pavel CZE Trutnov 1981
Muži [922] Wesołowski Wojciech POL Górskie Wyrypy 1989
Muži [924] Wilfert Otakar CZE Klub vodáků Střekov 1975
Muži [925] Woszczak Andrzej POL Aktywny Wałbrzych 1964
Muži [926] Wrona Łukasz POL Aktywny Wałbrzych 1981
Muži [929] Zajger Miloslav CZE - 1969
Muži [949] Zajíc Daniel CZE Bike Team Stará Paka 1980
Muži [930] Zajíc Jiří CZE Club deportivo Kutná Hora 1980
Muži [931] Żak Artur POL Walbrzych 1979
Muži [970] Zíka Lukáš CZE Desinsekta s.r.o 2001
Muži [932] Zniszczol Marcel CZE Squadráti Outdoor 1986
Muži [933] Zvonek Lukáš CZE Terno Zlín 1975
Muži [934] Žák Jakub CZE Horalka a Tatranka | Hanspaulka 1984
Muži [935] Žibřid Michal CZE Praha 15 1975