Krakonošova 100, běh 25km

13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

běh 25km celkem: 59, muži : 46, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 25, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 7, Ženy do 59: 6, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMichluv Mlynokruh#9
1 1 / Muži do 39 [65] Ondřej Fejfar 1989 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:36:20.9 28:34.0 (1) 53:44.0 (1)
2 2 / Muži do 39 [11] Radim Berka 1982 CZE Kozákov 01:46:21.8 10:00.9 28:39.0 (2) 57:29.0 (2)
3 3 / Muži do 39 [1] Vlastimil Flegl 1986 CZE Spartak Vrchlabí 01:47:08.2 10:47.3 30:37.0 (3) 58:42.0 (3)
4 4 / Muži do 39 [71] Vítězslav Šolc 1991 CZE Běžecký klub Náchod 01:51:17.7 14:56.8 32:04.0 (4) 01:01:01.0 (4)
5 5 / Muži do 39 [57] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 01:51:57.2 15:36.3 32:05.0 (5) 01:02:17.0 (5)
6 1 / Muži do 59 [68] Martin Cupák 1971 CZE LO Spartak Vrchlabí 01:53:18.6 16:57.7 32:59.0 (6) 01:02:29.0 (6)
7 2 / Muži do 59 [23] Petr Just 1976 CZE Brno 02:05:28.1 29:07.2 38:59.0 (8) 01:10:48.0 (7)
8 1 / Ženy do 39 [70] Aneta Khýrová 1993 CZE Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 02:05:28.2 29:07.3 34:44.0 (7) 01:11:15.0 (8)
9 3 / Muži do 59 [21] Michal Jindra 1980 CZE PRAHA 22 02:11:35.5 35:14.6 39:00.0 (9) 01:12:46.0 (9)
10 6 / Muži do 39 [54] Jan Tláskal 1983 CZE Přerov 02:11:55.5 35:34.6 41:09.0 (20) 01:13:40.0 (11)
11 1 / Ženy do 59 [25] Katerina Kováč 1978 CZE Praha 5 02:12:03.8 35:42.9 41:04.0 (19) 01:13:35.0 (10)
12 4 / Muži do 59 [72] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:13:22.3 37:01.4 39:42.0 (12) 01:16:46.0 (19)
13 2 / Ženy do 39 [24] Svatoslava Kacířová 1981 CZE LOKO TRUTNOV 02:15:45.2 39:24.3 40:34.0 (15) 01:16:04.0 (14)
14 5 / Muži do 59 [52] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:16:15.1 39:54.2 40:34.0 (16) 01:14:52.0 (12)
15 6 / Muži do 59 [41] Michal Rosenauer 1969 CZE Praha 9 02:16:41.7 40:20.8 39:59.0 (13) 01:16:04.0 (15)
16 7 / Muži do 39 [53] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 02:18:02.2 41:41.3 41:44.0 (21) 01:15:05.0 (13)
17 7 / Muži do 59 [67] Jiří Jelínek 1976 CZE Vrchlabí 02:19:04.3 42:43.4 40:02.0 (14) 01:16:31.0 (16)
18 8 / Muži do 59 [36] Aleš Plíva 1977 CZE Praha 02:19:36.1 43:15.2 40:54.0 (18) 01:16:45.0 (18)
19 8 / Muži do 39 [55] Michal Trejbal 1982 CZE Háje nad Jizerou 02:22:13.1 45:52.2 44:16.0 (27) 01:20:54.0 (22)
20 9 / Muži do 59 [64] David erlebach 1971 CZE Kunčice nad Labem 02:23:38.9 47:18.0 40:54.0 (17) 01:16:35.0 (17)
21 10 / Muži do 59 [51] Jan Šístek 1974 CZE proti alkoholismu 02:23:59.3 47:38.4 39:01.0 (10) 01:17:51.0 (21)
22 9 / Muži do 39 [63] Matěj Hrouda 1998 CZE OK Jilemnice 02:25:21.1 49:00.2 39:02.0 (11) 01:17:03.0 (20)
23 2 / Ženy do 59 [69] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 02:28:22.0 52:01.1 44:54.0 (31) 01:22:02.0 (25)
24 10 / Muži do 39 [62] Jakub Houdek 1987 CZE RUN magazine 02:28:26.4 52:05.5 43:32.0 (29) 01:23:43.0 (31)
25 11 / Muži do 59 [26] Michal Krysl 1978 CZE Hradec Kralove 02:30:43.3 54:22.4 44:08.0 (26) 01:21:26.0 (23)
26 11 / Muži do 39 [16] Jakub Gembal 1985 CZE Hradec Kralove 02:31:54.7 55:33.8 43:39.0 (24) 01:21:29.0 (24)
27 12 / Muži do 59 [30] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 02:35:20.4 58:59.5 44:52.0 (30) 01:24:01.0 (29)
28 3 / Ženy do 39 [27] Lucia Kvapilova 1990 CZE Teply Caj 02:35:39.4 59:18.5 49:09.0 (39) 01:27:16.0 (34)
29 12 / Muži do 39 [47] jan sirek 1983 CZE Lany 02:36:30.9 01:00:10.0 43:57.0 (25) 01:22:45.0 (27)
30 4 / Ženy do 39 [66] Julia Šimáčková 1991 CZE Ruda 02:36:55.4 01:00:34.5 49:00.0 (38) 01:26:58.0 (33)
31 13 / Muži do 59 [34] Jaroslav Petsch 1975 CZE Vebrovyboudy.cz 02:37:54.0 01:01:33.1 46:08.0 (32) 01:26:36.0 (32)
32 14 / Muži do 59 [12] Petr Bielčík 1971 CZE Czech outdoor extreme team 02:37:56.7 01:01:35.8 42:48.0 (22) 01:22:43.0 (26)
33 13 / Muži do 39 [19] Josef Jaroš 1982 CZE Sport Club Vrchlabí 02:38:02.4 01:01:41.5 46:39.0 (34) 01:27:23.0 (35)
34 15 / Muži do 59 [31] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 02:38:09.6 01:01:48.7 47:07.0 (35) 01:27:28.0 (37)
35 3 / Ženy do 59 [42] Lenka Rücková 1978 CZE Sokol Praha 1 Staré Město 02:38:24.7 01:02:03.8 44:19.0 (28) 01:24:31.0 (30)
36 16 / Muži do 59 [17] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 02:45:58.9 01:09:38.0 43:20.0 (23) 01:23:52.0 (28)
37 5 / Ženy do 39 [22] Dominika Josefová 1995 CZE Libišany 02:46:29.9 01:10:09.0 47:18.0 (36) 01:29:24.0 (38)
38 17 / Muži do 59 [37] Michal Polák 1980 CZE HO Dvůr Králové nad Labem 02:46:52.8 01:10:31.9 48:31.0 (37) 01:30:39.0 (39)
39 14 / Muži do 39 [61] Karel Zapletal 1982 CZE Plzeň 02:48:16.0 01:11:55.1 01:08:23.0 (57) 01:53:54.0 (54)
40 18 / Muži do 59 [45] Martin Schlinger 1974 CZE Brno 02:48:47.4 01:12:26.5 46:25.0 (33) 01:27:27.0 (36)
41 15 / Muži do 39 [28] Ondřej Malinky 1984 CZE Plzeň 02:49:15.6 01:12:54.7 01:17:41.0 (59) 01:57:40.0 (55)
42 4 / Ženy do 59 [38] Zuzana Polanska 1978 CZE Sokol Praha 1 Staré Město 02:52:03.4 01:15:42.5 53:15.0 (45) 01:37:49.0 (43)
43 19 / Muži do 59 [13] Martin Brejcha 1977 CZE Praha 02:52:54.4 01:16:33.5 49:39.0 (42) 01:33:38.0 (40)
44 16 / Muži do 39 [40] David Prochazka 1985 CZE Praha 02:59:54.4 01:23:33.5 49:25.0 (41) 01:35:10.0 (41)
45 1 / Muži nad 60 [73] Ivo Brunclík 1958 CZE TJ Slovan Špindlerův Mlýn 03:00:45.4 01:24:24.5 49:13.0 (40) 01:35:34.0 (42)
46 6 / Ženy do 39 [48] Petra Smejkalová 1989 CZE SportRaces Team 03:01:21.2 01:25:00.3 57:41.0 (51) 01:42:11.0 (46)
47 20 / Muži do 59 [32] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 03:08:09.2 01:31:48.3 53:08.0 (44) 01:40:39.0 (45)
48 21 / Muži do 59 [35] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 03:11:34.7 01:35:13.8 54:55.0 (48) 01:44:18.0 (49)
49 5 / Ženy do 59 [74] Gabriela Košínová 1977 CZE Triathlon Team Chrudim 03:12:42.4 01:36:21.5 55:12.0 (49) 01:44:23.0 (50)
50 22 / Muži do 59 [75] Roman Košín 1975 CZE Triathlon Team Chrudim 03:12:43.8 01:36:22.9 55:27.0 (50) 01:44:12.0 (48)
51 23 / Muži do 59 [18] Karel Hyka 1972 CZE Josefův Důl 03:14:34.1 01:38:13.2 53:23.0 (47) 01:43:19.0 (47)
52 17 / Muži do 39 [15] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 03:14:50.9 01:38:30.0 52:55.0 (43) 01:40:34.0 (44)
53 24 / Muži do 59 [20] Petr Jelínek 1977 CZE Plzeň 03:27:11.8 01:50:50.9 53:17.0 (46) 01:47:59.0 (51)
54 7 / Ženy do 39 [50] Klára Šebková 1987 CZE Predátor Tachov 03:31:18.0 01:54:57.1 01:00:46.0 (53) 01:52:45.0 (53)
55 25 / Muži do 59 [49] Pavel Šebek 1965 CZE Predátor Tachov 03:31:34.9 01:55:14.0 59:48.0 (52) 01:52:45.0 (52)
56 6 / Ženy do 59 [43] Jana Rudolfová 1971 CZE Draci Trutnov 03:35:16.5 01:58:55.6 01:03:41.0 (55) 01:58:32.0 (56)
57 18 / Muži do 39 [33] Martin Pelc 1981 CZE PuK 03:36:24.2 02:00:03.3 01:03:36.0 (54) 01:58:54.0 (57)
58 2 / Muži nad 60 [14] olda čepelka 1948 CZE loudové liberec 04:04:04.4 02:27:43.5 01:03:53.0 (56) 02:11:49.0 (58)
59 3 / Muži nad 60 [60] Roman Zahradnik 1958 CZE Fryčovice 04:06:10.0 02:29:49.1 01:15:31.0 (58) 02:18:57.0 (59)