TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

70km družstva

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / muži [2023] Jan Fišnar 1980 CZE B.F.H. Team 02:38:17.1 56:49.0 (1)
2 2 / muži [3023] Michal Hrach 1977 CZE B.F.H. Team 02:38:20.0 00:02.9 56:50.0 (2)
3 3 / muži [1023] Michal Bubílek 1986 CZE B.F.H. Team 02:38:20.3 00:03.2
4 4 / muži [1017] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:42:45.9 04:28.8 57:55.0 (3)
5 5 / muži [2017] Lukáš Čáp 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:42:47.8 04:30.7 57:56.0 (5)
6 6 / muži [3017] Josef Schejbal 1978 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:42:51.3 04:34.2 57:55.0 (4)
7 7 / muži [2019] Tomáš Berger 1987 CZE Ultra Paka - lidé and HORY 02:49:53.6 11:36.5 09:18:16.0 (62)
8 8 / muži [1019] Daniel Polman 1979 CZE Ultra Paka - lidé and HORY 02:49:55.0 11:37.9 01:00:34.0 (6)
9 9 / muži [3019] Sebastian Vlček 1994 CZE Ultra Paka - lidé and HORY 02:49:55.5 11:38.4 09:18:16.0 (63)
10 10 / muži [3018] Vojtěch Pešek 1989 CZE TREK J+P Sport A 02:57:10.3 18:53.2 01:05:13.0 (14)

Gravel Trophy 70km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / Muži [103] František Novotný 1981 CZE Spinning HK 03:02:31.7 09:27:15.0 (4)
2 2 / Muži [101] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 03:25:52.3 23:20.6 01:11:14.0 (1)
3 3 / Muži [102] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 03:42:12.4 39:40.7 01:15:44.0 (2)
4 4 / Muži [100] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:56:53.4 54:21.7 09:23:24.0 (3)
5 5 / Muži [103] František Novotný 1981 CZE Spinning HK 03:02:31.7 09:27:15.0 (4)
6 6 / Muži [101] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 03:25:52.3 23:20.6 01:11:14.0 (1)
7 7 / Muži [102] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 03:42:12.4 39:40.7 01:15:44.0 (2)
8 8 / Muži [100] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:56:53.4 54:21.7 09:23:24.0 (3)

40km ženy a veteráni

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / veteráni [1053] Petr Javůrek 1977 CZE Kasper - Swix Team 02:04:31.9 01:03:57.0 (2)
2 2 / veteráni [3053] Luboš Toman 1969 CZE Kasper - Swix Team 02:04:32.6 00:00.7 01:03:50.0 (1)
3 3 / veteráni [2053] Petr Holub 1966 CZE Kasper - Swix Team 02:04:35.6 00:03.7 01:04:08.0 (3)
4 4 / veteráni [3056] Jaroslav Krejcar 1967 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:18:34.2 14:02.3 08:57:39.0 (23)
5 5 / veteráni [1056] Stanislav Málek 1972 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:18:38.9 14:07.0 01:13:05.0 (6)
6 6 / veteráni [2056] Luboš Maroušek 1972 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:18:39.0 14:07.1 01:13:09.0 (9)
7 7 / veteráni [3055] Michal Vrbský 1978 CZE INS ATELIER NÁCHOD X 02:19:10.2 14:38.3 01:13:04.0 (5)
8 8 / veteráni [1055] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD X 02:19:12.4 14:40.5 01:13:07.0 (7)
9 9 / veteráni [2055] Dušan Waldecker 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD X 02:19:14.9 14:43.0 01:13:07.0 (8)
10 10 / veteráni [1051] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 02:22:03.3 17:31.4 01:13:42.0 (10)

40km páry

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / páry [2109] Petr Vaněk 1976 CZE Hradec Králové 02:23:18.5 01:12:32.0 (1)
2 2 / páry [1109] Monika Tučková 1993 CZE Hradec Králové 02:23:20.0 00:01.5 01:12:33.0 (2)
3 3 / páry [1104] David Křivohlávek 1989 CZE GHOST Team 02:30:24.3 07:05.8 01:20:00.0 (3)
4 4 / páry [2104] Kateřina Obstová 1999 CZE GHOST Team 02:30:27.6 07:09.1 01:20:00.0 (4)
5 5 / páry [1110] Jana matoušková 1981 CZE My dva 02:39:22.0 16:03.5 01:23:30.0 (6)
6 6 / páry [2110] Ladislav Rygl 1976 CZE My dva 02:39:25.1 16:06.6 01:23:30.0 (7)
7 7 / páry [1103] Emma Pokorna 2001 CZE Olymp Trutnov 02:39:41.8 16:23.3 01:22:10.0 (19)
8 8 / páry [2103] Miloš Pokorný 1974 CZE Olymp Trutnov 02:39:43.4 16:24.9 01:22:10.0 (5)
9 9 / páry [2102] Renáta Veselá 1980 CZE Brno 02:58:04.2 34:45.7 09:02:46.0 (16)
10 10 / páry [1102] Petr Vesely 1986 CZE Brno 02:58:05.1 34:46.6 09:02:50.0 (17)

40km firmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / firmy [2060] Ondřej Semerád 1974 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:27:04.7 08:54:39.0 (27)
2 2 / firmy [1060] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:27:07.9 00:03.2 01:14:36.0 (1)
3 3 / firmy [3060] Martin Malinský 1979 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:27:09.6 00:04.9 08:56:18.0 (28)
4 4 / firmy [2068] Otta Kořán 1997 CZE DECATHLON Hradec Králové 02:31:29.3 04:24.6 01:17:57.0 (2)
5 5 / firmy [3068] Martin Bartoň 1994 CZE DECATHLON Hradec Králové 02:31:30.1 04:25.4 01:17:59.0 (4)
6 6 / firmy [1068] Petr Svoboda 1991 CZE DECATHLON Hradec Králové 02:31:31.5 04:26.8 01:17:59.0 (3)
7 7 / firmy [2062] František Šourek 1982 CZE NKT KABLO cycling team 1 02:32:08.0 05:03.3 01:22:16.0 (5)
8 8 / firmy [3062] Tomáš Tyrychtr 1979 CZE NKT KABLO cycling team 1 02:32:08.1 05:03.4 01:22:17.0 (7)
9 9 / firmy [1062] Martin Buchar 1981 CZE NKT KABLO cycling team 1 02:32:14.1 05:09.4 01:22:17.0 (6)
10 10 / firmy [1063] Radim Faltus 1972 CZE NKT KABLO cycling team A 02:50:19.4 23:14.7 01:27:00.0 (11)

15km Junioři

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / Junioři [2204] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 40:59.9
2 2 / Junioři [3204] Štěpán Krupka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 41:03.2 00:03.3
3 3 / Junioři [1204] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 41:04.6 00:04.7
4 4 / Junioři [3203] Vojta Nikl 2003 CZE Frajeři 58:08.2 17:08.3 08:43:33.0 (3)
5 5 / Junioři [2203] Aleš Kaczur 2004 CZE Frajeři 58:09.1 17:09.2 08:43:33.0 (2)
6 6 / Junioři [1203] Leonard Fleischer 2002 CZE Frajeři 58:21.5 17:21.6 21:35:44.0 (6)
7 7 / Junioři [3202] Alžběta Dvorská 2004 CZE Tři bajkeři 01:10:14.2 29:14.3 08:47:37.0 (4)
8 8 / Junioři [1202] Karolína Černá 2005 CZE Tři bajkeři 01:10:17.8 29:17.9
9 9 / Junioři [2202] Oldřich Čámský 2006 CZE Tři bajkeři 01:10:22.5 29:22.6
10 10 / Junioři [3201] Veronika Zámostná 2003 CZE Dámičky 01:28:33.5 47:33.6

Dětská K7 BABY

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / kluci [1] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:11.6
2 2 / kluci [5] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 01:13.4 00:01.8
3 1 / holky [74] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:24.1 00:12.5
4 2 / holky [4] Maja Munzarová 2013 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:32.6 00:21.0
5 3 / holky [2] Karolína Kaštanová 2013 CZE KáBéKáčko 01:39.2 00:27.6
6 3 / kluci [28] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:54.6 00:43.0
7 4 / kluci [50] ondřej schovánek 2014 CZE trutnov 02:12.3 01:00.7
8 5 / kluci [49] teodor vydra 2013 CZE SK Janské Lázně 02:16.1 01:04.5
9 6 / kluci [75] Míra wolf 2015 CZE Beany Team 02:19.0 01:07.4 21:17:36.0 (1)
10 7 / kluci [27] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21.3 01:09.7 21:17:54.0 (2)

Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / H4 [63] Aldo Tomášek 2005 CZE TJ Slovan Pec 12:57.7
2 2 / H4 [48] aleš málek 2004 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 14:43.3 01:45.6
3 1 / H3 [12] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 15:37.8 02:40.1
4 1 / D3 [54] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:40.6 02:42.9 21:11:59.0 (8)
5 2 / D3 [57] Ella Kunčíková 2007 CZE Bike clubu Špindl 15:42.2 02:44.5 08:18:11.0 (1)
6 1 / H2 [55] Matyáš Skandera 2008 CZE Vrchlabí 16:29.1 03:31.4
7 2 / H2 [8] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 16:46.0 03:48.3
8 3 / H4 [10] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 16:55.2 03:57.5 21:09:07.0 (3)
9 2 / H3 [13] Slávek Pilař 2006 CZE Cyklo Cholupice 16:55.3 03:57.6
10 3 / H3 [60] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 17:12.3 04:14.6

Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / H1 [18] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 07:53.8 08:16:07.0 (1)
2 2 / H1 [26] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:12.7 00:18.9
3 3 / H1 [69] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 08:14.9 00:21.1
4 4 / H1 [17] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 08:29.9 00:36.1
5 5 / H1 [16] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 08:37.7 00:43.9
6 1 / D1 [56] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Bike clubu Špindl 08:49.2 00:55.4
7 6 / H1 [22] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 08:53.6 00:59.8
8 7 / H1 [24] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 08:55.6 01:01.8
9 8 / H1 [70] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 09:04.5 01:10.7
10 9 / H1 [43] pavel brokl 2012 CZE suchovršice 09:40.8 01:47.0