TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

70km družstva

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / muži [3037] Jakub Šilar 1989 CZE KaŠiBu 02:34:04 00:00
2 2 / muži [2037] Michal Kaněra 1986 CZE KaŠiBu 02:34:05 00:00
3 3 / muži [1037] Michal Bubílek 1986 CZE KaŠiBu 02:34:06 00:01
4 4 / muži [3034] Michal Hrach 1977 CZE Hotel Sůva Benecko 02:45:11 11:06
5 5 / muži [2034] Ladislav Rygl 1976 CZE Hotel Sůva Benecko 02:45:11 11:07
6 6 / muži [1034] Jan Fišnar 1980 CZE Hotel Sůva Benecko 02:45:12 11:07
7 7 / muži [3025] Tomáš Ševců 1997 CZE Smažky 02:46:02 11:57
8 8 / muži [2025] Lukáš Čáp 1984 CZE Smažky 02:46:03 11:59
9 9 / muži [1025] Roman Šťastný 1979 CZE Smažky 02:46:04 11:59
10 10 / muži [2028] Lukáš Drejsl 1986 CZE Pitrs bikes 02:53:22 19:17

40km družstva

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / veteráni [2055] Luboš Maroušek 1972 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:21:52 00:00
2 2 / veteráni [1055] Petr Kubíček 1967 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:21:57 00:04
3 3 / veteráni [3055] Petr Puš 1967 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 02:21:58 00:05
4 4 / veteráni [2054] Luboš Toman 1969 CZE Kasper - Swix Team 02:24:18 02:25
5 5 / veteráni [3054] Ondřej Matouch 1971 CZE Kasper - Swix Team 02:24:19 02:26
6 6 / veteráni [1054] Petr Holub 1966 CZE Kasper - Swix Team 02:24:20 02:28
7 7 / veteráni [3052] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:26:48 04:55
8 8 / veteráni [1052] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:26:50 04:58
9 9 / veteráni [2052] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:26:53 05:00
10 1 / ženy [3056] Hanka Nenadálová 1978 CZE Kellys Bikeranch Team WOMEN 02:38:07 16:14

40km firmy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / firmy [1067] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 02:24:45 00:00
(2) 1 / firmy [3067] Pavel Kašpar 1972 CZE TE Connectivity 02:24:45 00:00
3 3 / firmy [2067] Petr Králík 1971 CZE TE Connectivity 02:24:46 00:00
4 4 / firmy [1068] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:30:13 05:28
5 5 / firmy [3068] Jaromír Tomek 1952 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:30:14 05:28
6 6 / firmy [2068] Jan Novotka 1963 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:30:15 05:29
7 7 / firmy [1070] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 02:32:19 07:34
8 8 / firmy [3070] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 02:32:21 07:35
9 9 / firmy [2070] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:32:23 07:38
10 10 / firmy [3058] Luboš Doležal 1954 CZE Kimberly-Clark Jaroměř 02:34:01 09:16

40km páry

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / páry [1101] Jan Beneš 1990 CZE S Milenkou na věky 02:12:28 00:00
2 2 / páry [2101] Milena Cesnaková 1985 CZE S Milenkou na věky 02:12:28 00:00
3 3 / páry [1114] Kateřina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 02:33:55 21:26
4 4 / páry [2114] Petr Vaněk 1976 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 02:33:55 21:27
5 5 / páry [2113] Johana Macková 1993 CZE Jožin z bážin na Vocet 02:36:47 24:18
6 6 / páry [1113] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Jožin z bážin na Vocet 02:36:50 24:22
7 7 / páry [2107] Emma Pokorna 2001 CZE KB Jilemnice 02:36:53 24:25
8 8 / páry [1107] Milos Pokorny 1974 CZE KB Jilemnice 02:36:54 24:26
9 9 / páry [1103] David Gabriel 1992 CZE LVÍČATA 02:54:41 42:13
10 10 / páry [2103] Eva Štěpanovská 1994 CZE LVÍČATA 02:54:42 42:14

Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci st. [25] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 12:32 00:00
2 1 / kluci ml. [23] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 13:29 00:56
3 2 / kluci st. [11] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:07 01:34
4 2 / kluci ml. [34] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:02 02:29
5 3 / kluci st. [30] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:15 02:42
6 4 / kluci st. [7] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:08 03:35
7 3 / kluci ml. [36] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 16:12 03:39
8 1 / holky st. [24] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 16:19 03:46
9 2 / holky st. [10] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 16:35 04:02
10 3 / holky st. [59] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 17:02 04:29

Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [52] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:41 00:00
2 2 / Muži [6] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 09:05 00:24
3 1 / Ženy [39] Šárka Smetánková 2009 CZE Čáslav 09:08 00:27
4 3 / Muži [51] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 09:43 01:02
5 4 / Muži [41] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 09:56 01:14
6 2 / Ženy [49] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 10:03 01:21
7 3 / Ženy [38] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 10:06 01:24
8 4 / Ženy [20] Johana Zelenková 2010 CZE SK Janské Lázně 10:26 01:45
9 5 / Muži [40] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 10:27 01:46
10 6 / Muži [46] Laura Drbohlavova 2010 CZE SK Janské lázně 11:07 02:26

Dětská K7 BABY

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [15] František Šťastný 2012 CZE Sannsouci 01:26 00:00
2 1 / Ženy [32] Vitalinka Kalyn 2012 CZE Svoboda nad Úpou 01:27 00:00
3 2 / Muži [22] Filip Sedláček 2013 CZE Trutnov 01:31 00:04
4 2 / Ženy [45] Dorota Měchurová 2012 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 01:32 00:05
5 3 / Ženy [31] Nika Anton 2012 CZE SK Janské Lázně 01:35 00:08
6 3 / Muži [17] Vincent Žemlička 2013 CZE SK Janské Lázně 01:40 00:14
7 4 / Ženy [4] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 01:43 00:16
8 4 / Muži [2] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:08 00:42
9 5 / Muži [61] Lukáš Černý 2014 CZE SK Janské lázně 02:13 00:46
10 5 / Ženy [21] Sofie Pavlicová 2014 CZE Trutnov 02:50 01:23