TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 69, muži : 66, ženy: 3, muži: 66, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, veteráni: 12, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, páry: 19 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, firmy: 28 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Junioři: 12 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 25, muži : 18, ženy: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 70km družstva

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / muži B.F.H. Team 02:38:20 02:38:17 Jan Fišnar 1980 56:49
02:38:20 Michal Hrach 1977 56:50
02:38:20 Michal Bubílek 1986 56:50
2 2 / muži Rockmachine-Cyklomax 02:42:51 02:42:45 Roman Šťastný 1979 57:55
02:42:47 Lukáš Čáp 1985 57:56
02:42:51 Josef Schejbal 1978 57:55
3 3 / muži Ultra Paka - lidé and HORY 02:49:55 02:49:53 Tomáš Berger 1987 09:18:16
02:49:55 Daniel Polman 1979 01:00:34
02:49:55 Sebastian Vlček 1994 09:18:16
4 4 / muži TREK J+P Sport A 02:57:14 02:57:10 Vojtěch Pešek 1989 01:05:13
02:57:11 Michal Pradáč 1999 01:05:13
02:57:14 Jakub Kučera 1999 01:05:13
5 5 / muži Expres CZ-Scott Team Kolín 02:58:18 02:58:13 Jakub Schierl 2000 01:04:13
02:58:18 Josef Kunášek 2000 01:04:13
02:58:18 Alvin Tomášek 2000 01:04:12
6 6 / muži INS Ateliér Náchod 03:03:27 03:03:23 Tomáš Strnad 1972 01:06:11
03:03:24 Karel Bernard 1967 01:06:05
03:03:27 Marek Strnad 1972 01:06:04
7 7 / muži Pitrs bikes 03:04:53 03:04:51 Petr Sulzbacher 1975 01:04:44
03:04:51 Jaruch Lecnar 1983 22:09:16
03:04:53 Pavel Jirásek 1992 01:04:39
8 8 / muži RoRace Notoric 03:10:16 03:10:10 Petr Koudelka 1981 09:17:16
03:10:16 Aleš Vágner 1977 01:07:09
03:10:16 Michal Veselý 1980 01:07:10
9 9 / muži AEROTEC SPORT TEAM 03:19:16 03:19:09 Marek Štěpánek 2001 01:10:17
03:19:11 Pavel Štěpánek 1973 01:10:18
03:19:16 Lukáš Roubíček 1981 01:10:18
10 10 / muži TREK J+P Sport A 03:21:20 03:21:18 Michal Pešek 1983 01:11:32
03:21:19 Daniel Čejka 1999 01:11:35
03:21:20 Jaroslav Ludvík 2000 01:11:33
11 1 / mix Melcon - Ghost team 03:26:25 03:26:21 Jakub Doškář 1988 09:21:13
03:26:22 Jan Veselý 1990 01:13:48
03:26:25 Lenka Fridrichová 1994 01:13:47
12 11 / muži MTBO racing team 03:38:16 03:38:14 Martin Hloušek 1982 01:11:06
03:38:16 Libor Kříž 1978 01:12:47
03:38:16 Vašek Husák 1977 01:12:56
13 2 / mix Bikeclinic mix team 03:43:06 03:43:04 Lucie Punčochářová 1980 01:20:16
03:43:05 Martin Škabrada 1974 01:20:16
03:43:06 Vojtěch Mareš 1978 01:20:16
14 12 / muži HS Černý Dul 03:51:04 03:50:57 Roman Hlávko 1975 01:17:50
03:51:01 Martin Kolanda 1977 01:18:22
03:51:04 Štepan Jiras 1980 01:18:27
15 13 / muži AC Údolí hladu HK 03:53:08 03:53:04 Petr Jaderný 1983 01:25:40
03:53:05 Richard Stejskal 1975 01:25:41
03:53:08 Petr Říha 1974 01:25:36
16 14 / muži Nadšenci z Posázaví II 03:58:14 03:58:10 Václav Zídek 1973 01:20:07
03:58:11 Daniel Artus 1972 01:20:37
03:58:14 Jan Vrbata 1986 01:20:37
17 15 / muži ASZ Trutnov 04:12:37 04:12:22 Jan Chmelík 1980 01:25:45
04:12:26 Josef Vrzáň 1975 01:25:33
04:12:37 Jan Basař 1978 01:25:34
18 16 / muži Pankrác Bimbác Servác 04:24:00 04:23:58 Radek Novotný 1982 01:34:54
04:24:00 Michael Skalický 1968 01:34:54
04:24:00 Josef Sitta 1973 01:34:54
19 17 / muži GEOSA 04:27:51 04:27:46 petr nájemník 1963 01:33:48
04:27:47 Roman Hanzl 1973 22:12:09
04:27:51 Jindřich Zeman 1974 01:33:45
20 18 / muži KáBéKáčko 04:32:40 04:32:37 Radek Bečka 1974 01:29:31
04:32:37 Jiří Kaštan 1976 01:29:31
04:32:40 Tonda Kacálek 1974 09:22:10
21 19 / muži Nadšenci z Posázaví 04:35:38 04:35:30 Miroslav Borkovec 1964 01:37:21
04:35:31 Martin Weisheitel 1970 01:39:10
04:35:38 Jiří Vrbata 1958 01:40:23
22 3 / mix Prazske Slapky 05:30:12 05:30:05 Vojtech Drbohlav 1979 01:50:11
05:30:12 Hana Kratka 1967 01:50:17
05:30:12 Stepan Tintera 1957 01:55:30
DNF / muži RoRace Team Pyšely B 04:16:56 04:16:51 Martin Chmátal 1976 01:41:55
04:16:56 Jan Chmátal 1977 01:41:53

výsledková listina Gravel Trophy 70km

start ~ 10:00:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / Muži [103] František Novotný 1981 CZE Spinning HK 03:02:31 00:00 09:27:15 (4)
2 2 / Muži [101] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 03:25:52 23:20 01:11:14 (1)
3 3 / Muži [102] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 03:42:12 39:40 01:15:44 (2)
4 4 / Muži [100] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:56:53 54:21 09:23:24 (3)

výsledková listina 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / veteráni Kasper - Swix Team 02:04:35 02:04:31 Petr Javůrek 1977 01:03:57
02:04:32 Luboš Toman 1969 01:03:50
02:04:35 Petr Holub 1966 01:04:08
2 2 / veteráni BIKE SPORT Hradec Králové 02:18:39 02:18:34 Jaroslav Krejcar 1967 08:57:39
02:18:38 Stanislav Málek 1972 01:13:05
02:18:39 Luboš Maroušek 1972 01:13:09
3 3 / veteráni INS ATELIER NÁCHOD X 02:19:14 02:19:10 Michal Vrbský 1978 01:13:04
02:19:12 Vít Mráz 1974 01:13:07
02:19:14 Dušan Waldecker 1972 01:13:07
4 4 / veteráni INS ATELIER NÁCHOD Race 02:22:06 02:22:03 Jiří Krejsar 1962 01:13:42
02:22:05 Jiří Petr 1974 01:13:44
02:22:06 David Divíšek 1977 01:12:39
5 1 / ženy KO statim 02:41:10 02:41:05 Martina Vokatá 1983 01:23:23
02:41:10 Jana Melišíková 1977 01:23:23
02:41:10 Eliška Šulcová 1988 01:23:23
6 2 / ženy Bike Notoric 03:15:36 03:15:31 Hanka Vrbovcová 1980 01:37:10
03:15:32 Ines Horáková 1991 01:37:11
03:15:36 Blanka Vágnerová 1980 01:37:13
7 3 / ženy Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 03:23:58 03:23:52 Anna Benešová 2004 01:36:26
03:23:53 Karolina Bergerová 1992 01:36:26
03:23:58 Maryana Goliney 2002 01:36:27
8 4 / ženy Výtvarná dílna Bosorka 03:44:54 03:44:46 Lenka Vokounová 1980 01:49:12
03:44:49 Daniela Antropiusová 1982 01:49:12
03:44:54 Vendula Pekárková 1983 01:49:12

výsledková listina 40km páry

start ~ 10:20:30

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / páry Hradec Králové 02:23:20 02:23:18 Petr Vaněk 1976 01:12:32
02:23:20 Monika Tučková 1993 01:12:33
2 2 / páry GHOST Team 02:30:27 02:30:24 David Křivohlávek 1989 01:20:00
02:30:27 Kateřina Obstová 1999 01:20:00
3 3 / páry My dva 02:39:25 02:39:22 Jana matoušková 1981 01:23:30
02:39:25 Ladislav Rygl 1976 01:23:30
4 4 / páry Olymp Trutnov 02:39:43 02:39:41 Emma Pokorna 2001 01:22:10
02:39:43 Miloš Pokorný 1974 01:22:10
5 5 / páry Brno 02:58:05 02:58:04 Renáta Veselá 1980 09:02:46
02:58:05 Petr Vesely 1986 09:02:50
6 6 / páry DHT 03:04:35 03:04:29 Radek Kopecký 1980 01:32:18
03:04:35 Pavla Vyčítalová 1979 01:32:02
7 7 / páry TE Connectivity III 03:23:25 03:23:24 Marek Číhala 1977 01:39:49
03:23:25 Lena Kornfeldová 1977 01:34:11
8 8 / páry Svoboda nad Úpou 03:30:18 03:30:16 Tereza Horáková 1995 01:41:01
03:30:18 Jiří Horák 2003 01:41:02
9 9 / páry Hořiněves 03:51:07 03:51:01 Aleš Pejcha 1977 01:50:01
03:51:07 Eva Pejchová 1977 01:50:00
DNF / Velosport Valenta Scott Team Anna Kolářová 1986 21:50:59

výsledková listina 40km firmy

start ~ 10:26:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:27:09 02:27:04 Ondřej Semerád 1974 08:54:39
02:27:07 Marek Rauchfuss 1969 01:14:36
02:27:09 Martin Malinský 1979 08:56:18
2 2 / firmy DECATHLON Hradec Králové 02:31:31 02:31:29 Otta Kořán 1997 01:17:57
02:31:30 Martin Bartoň 1994 01:17:59
02:31:31 Petr Svoboda 1991 01:17:59
3 3 / firmy NKT KABLO cycling team 1 02:32:14 02:32:08 František Šourek 1982 01:22:16
02:32:08 Tomáš Tyrychtr 1979 01:22:17
02:32:14 Martin Buchar 1981 01:22:17
4 4 / firmy NKT KABLO cycling team A 02:50:26 02:50:19 Radim Faltus 1972 01:27:00
02:50:21 Marek Šedivý 1982 01:27:01
02:50:26 Ladislav Prouza 1972 01:27:00
5 5 / firmy elektromontáže ELHAT 02:51:32 02:51:31 Petr Tomášek 2003 01:25:06
02:51:31 Daniel Havelka 1977 01:23:47
02:51:32 Petr Tomášek 1978 01:25:11
6 6 / firmy TE Connectivity 03:10:47 03:08:51 Petr Králík 1971 01:31:13
03:10:44 Jiří Matoulek 1972 01:33:06
03:10:47 Jan Melišík 1974 01:31:05
7 7 / firmy DCK Jouda 03:11:26 03:11:25 Marie Mrkvičková 1977 01:37:35
03:11:26 Aleš Mrkvička 1976 08:49:48
03:11:26 Jiří Štefánik 1981 01:37:30
8 8 / firmy Team Sanssouci Janské Lázně 03:11:34 03:11:29 Jan Hloušek 1975 01:35:40
03:11:31 Michal Hrnčíř 1976 01:33:55
03:11:34 Mojmír Doubek 1965 01:35:35
9 9 / firmy KONE 03:34:19 03:34:12 Martin Slatinka 1990 08:51:19
03:34:14 Tomáš Vajdiak 1987 01:45:19
03:34:19 Petr Kameník 1976 01:45:18
DNF / TE Connectivity Monika Světíková 1981 08:53:39

výsledková listina 15km Junioři

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / Junioři BAKAKO Nová Paka 41:04 40:59 David Kaňka 2003
41:03 Štěpán Krupka 2003
41:04 Martin Kubišta ml. 2003
2 2 / Junioři Frajeři 58:21 58:08 Vojta Nikl 2003 08:43:33
58:09 Aleš Kaczur 2004 08:43:33
58:21 Leonard Fleischer 2002 21:35:44
3 3 / Junioři Tři bajkeři 01:10:22 01:10:14 Alžběta Dvorská 2004 08:47:37
01:10:17 Karolína Černá 2005 08:47:37
01:10:22 Oldřich Čámský 2006 08:47:37
4 4 / Junioři Dámičky 01:29:08 01:28:33 Veronika Zámostná 2003
01:29:02 Daniela Čekaňáková 2005 08:48:15
01:29:08 Kateřina Matasová 2004 08:43:24

výsledková listina Dětská K7 BABY

start ~ 10:58:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / kluci [1] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:11 00:00
2 2 / kluci [5] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 01:13 00:01
3 1 / holky [74] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:24 00:12
4 2 / holky [4] Maja Munzarová 2013 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:32 00:21
5 3 / holky [2] Karolína Kaštanová 2013 CZE KáBéKáčko 01:39 00:27
6 3 / kluci [28] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:54 00:43
7 4 / kluci [50] ondřej schovánek 2014 CZE trutnov 02:12 01:00
8 5 / kluci [49] teodor vydra 2013 CZE SK Janské Lázně 02:16 01:04
9 6 / kluci [75] Míra wolf 2015 CZE Beany Team 02:19 01:07 21:17:36 (1)
10 7 / kluci [27] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21 01:09 21:17:54 (2)
11 4 / holky [73] Michal Janáček 2016 CZE Benešov 02:29 01:17
DNS / holky [3] anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 21:18:23 (3)

výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:07:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / H4 [63] Aldo Tomášek 2005 CZE TJ Slovan Pec 12:57 00:00
2 2 / H4 [48] aleš málek 2004 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 14:43 01:45
3 1 / H3 [12] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 15:37 02:40
4 1 / D3 [54] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:40 02:42 21:11:59 (8)
5 2 / D3 [57] Ella Kunčíková 2007 CZE Bike clubu Špindl 15:42 02:44 08:18:11 (1)
6 1 / H2 [55] Matyáš Skandera 2008 CZE Vrchlabí 16:29 03:31
7 2 / H2 [8] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 16:46 03:48
8 3 / H4 [10] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 16:55 03:57 21:09:07 (3)
9 2 / H3 [13] Slávek Pilař 2006 CZE Cyklo Cholupice 16:55 03:57
10 3 / H3 [60] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 17:12 04:14
11 4 / H4 [52] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 17:41 04:43 21:13:47 (9)
12 3 / H2 [7] Tomáš Janů 2009 CZE Mníšek pod Brdy 17:44 04:46
13 1 / D4 [62] Hana Soukupová 2004 CZE SK Janské Lázně 18:35 05:37
14 3 / D3 [53] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 18:46 05:48 21:11:46 (7)
15 1 / D2 [11] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha Atletika 18:47 05:49
16 4 / H3 [66] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 19:11 06:13
17 5 / H4 [61] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 19:12 06:14
18 5 / H3 [64] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 20:03 07:05 21:09:29 (4)
19 4 / D3 [45] Markéta Forbelská 2006 CZE SK Janské Lázně 20:06 07:08
20 6 / H3 [59] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 20:56 07:59
21 4 / H2 [65] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 23:40 10:42
22 5 / H2 [14] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 24:30 11:32 21:08:57 (2)
DNS / H3 [15] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 21:10:57 (5)
DNS / H3 [9] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 21:11:04 (6)
DNS / D2 [46] Jana Kovalčíková 2009 CZE Mníšek pod Brdy

výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:08:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Tetřevky
1 1 / H1 [18] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 07:53 00:00 08:16:07 (1)
2 2 / H1 [26] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:12 00:18
3 3 / H1 [69] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 08:14 00:21
4 4 / H1 [17] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 08:29 00:36
5 5 / H1 [16] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 08:37 00:43
6 1 / D1 [56] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Bike clubu Špindl 08:49 00:55
7 6 / H1 [22] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 08:53 00:59
8 7 / H1 [24] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 08:55 01:01
9 8 / H1 [70] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 09:04 01:10
10 9 / H1 [43] pavel brokl 2012 CZE suchovršice 09:40 01:47
11 2 / D1 [72] Amálka Wolfová 2012 CZE Team Beany 09:43 01:50
12 10 / H1 [51] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 10:25 02:31
13 11 / H1 [20] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 10:39 02:45 08:17:04 (2)
14 3 / D1 [21] sofie rychtrová 2011 CZE RockMachine-Cyklomax 10:40 02:46 21:08:03 (4)
15 12 / H1 [25] Vincent Žemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 10:42 02:48
16 4 / D1 [71] Eva Šedová 2011 CZE Svoboda nad Úpou 10:42 02:49 21:08:31 (5)
17 5 / D1 [44] vitalina kallyn 2012 CZE SK Janské Lázně 11:35 03:41
18 6 / D1 [42] gabriela davídková 2010 CZE 11:52 03:58
19 13 / H1 [23] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 13:29 05:35 21:07:57 (3)
20 14 / H1 [67] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 13:37 05:43
21 7 / D1 [19] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 13:55 06:01
22 15 / H1 [58] viktor zajíc 2011 CZE Svoboda nad Úpou 14:37 06:43
DNF / H1 [68] Michal Frank 2012 CZE SK Janské Lázně 21:12:08 (6)