Krkonošský půlmaraton

25.06.2016 Žacléř [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [10] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:30:49 00:00
2 2 / Muži do 40 [41] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:38:20 07:30
3 3 / Muži do 40 [23] Lukáš Macháček 1979 CZE HOVRCH 01:45:36 14:46
4 1 / Muži nad 40 [31] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:47:18 16:28
5 4 / Muži do 40 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:47:38 16:48
6 2 / Muži nad 40 [18] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:47:44 16:54
7 5 / Muži do 40 [79] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:47:55 17:05
8 3 / Muži nad 40 [16] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:50:27 19:38
9 6 / Muži do 40 [46] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:51:07 20:18
10 7 / Muži do 40 [7] Zbyněk Čada 1984 CZE S.S.A.R 01:52:18 21:28

děti - předškolní

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [82] Vojta Püschel 2009 CZE Malé Svatoňovice 09:37 00:00
2 2 / Muži [83] Jan Postava 2010 CZE Žacléř 09:46 00:09
3 3 / Muži [74] Lukáš Daniel Strauch 2009 CZE Žacléř 10:34 00:57
4 1 / Ženy [58] Blanka Daňková 2011 CZE Mukařov 10:39 01:02
5 2 / Ženy [48] Sára Pohlodková 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 11:47 02:10
6 4 / Muži [55] Prokop Janata 2012 CZE Vrchlabí 14:25 04:48
7 3 / Ženy [49] Marta Pohlodková 2012 CZE Hodkovice nad Mohelkou 14:38 05:01
8 4 / Ženy [66] Nina Votoček 2011 CZE Lysečiny 15:38 06:01
9 5 / Muži [69] Gabo Svoboda 2013 POL Podkowa Lesna 16:05 06:28
10 5 / Ženy [68] Violka Svobodova 2010 POL Podkowa Lesna 16:06 06:29

děti - 1. až 4. třída

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [54] Petr Nejezchleba 2007 CZE Žacléř 07:36 00:00
2 2 / Muži [57] Oldřich Dobiáš 2007 CZE Horní Maršov 07:58 00:21
3 1 / Ženy [63] Malvína Stolínová 2009 CZE 08:31 00:54
4 2 / Ženy [72] Majda Pšornová 2008 CZE Žacléř 08:38 01:02
5 3 / Muži [71] Lukáš Suchánek 2005 CZE Žacléř 08:50 01:14
6 4 / Muži [45] Nicolas Strauch 2006 CZE Žacléř 08:53 01:17
7 3 / Ženy [81] Štěpánka Emlerová 2008 CZE Davle 09:01 01:25
8 4 / Ženy [64] Vendula Dobiášová 2005 CZE Horní Maršov 09:30 01:54
9 5 / Ženy [67] Veronika Svobodova 2009 POL Podkowa Lesna 09:32 01:56
10 5 / Muži [73] Daniel Suchánek 2007 CZE Žacléř 09:44 02:08

děti - 5. až 8. třída

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [61] Viktor Mirga 2004 CZE Žacléř 07:11 00:00
2 2 / Muži [60] Jan Farkas 2003 CZE Žacléř 07:14 00:03
3 3 / Muži [70] Petr Koštrna 2004 CZE Žacléř 07:29 00:17
4 1 / Ženy [62] Doubrava Stolínová 2005 CZE 07:45 00:34
5 4 / Muži [59] Petr Petira 2001 CZE Žacléř 08:15 01:04