běh

výsledky

Krkonošský půlmaraton

25.06.2016 Žacléř [CZE] 

archiv

výsledky

hlavní závod celkem: 34 , muži : 27, ženy: 7, Muži do 40: 14, Muži nad 40: 13, Ženy do 40: 4, Ženy nad 40: 3 [html] [pdf] [csv]
děti - předškolní celkem: 10 , muži : 5, ženy: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
děti - 1. až 4. třída celkem: 12 , muži : 6, ženy: 6, Muži: 6, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
děti - 5. až 8. třída celkem: 5 , muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 40 [ 10 ] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:30:49.8
2 2 / Muži do 40 [ 41 ] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:38:20.2 07:30.4
3 3 / Muži do 40 [ 23 ] Lukáš Macháček 1979 CZE HOVRCH 01:45:36.6 14:46.8
4 1 / Muži nad 40 [ 31 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 01:47:18.7 16:28.9
5 4 / Muži do 40 [ 25 ] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:47:38.2 16:48.4
6 2 / Muži nad 40 [ 18 ] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:47:44.0 16:54.2
7 5 / Muži do 40 [ 79 ] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:47:55.3 17:05.5
8 3 / Muži nad 40 [ 16 ] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:50:27.8 19:38.0
9 6 / Muži do 40 [ 46 ] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:51:07.9 20:18.1
10 7 / Muži do 40 [ 7 ] Zbyněk Čada 1984 CZE S.S.A.R 01:52:18.7 21:28.9
11 4 / Muži nad 40 [ 77 ] Waldemar Jawovski 1962 POL Stregom 01:52:53.8 22:04.0
12 8 / Muži do 40 [ 20 ] Adam Léhar 1991 CZE ROB Pardubice 01:53:11.4 22:21.6
13 9 / Muži do 40 [ 11 ] Jan Haas 1984 CZE VH Fitness Trutnov 01:54:04.1 23:14.3
14 5 / Muži nad 40 [ 76 ] Gregor Sulima 1967 POL Stregom 01:58:05.7 27:15.9
15 6 / Muži nad 40 [ 22 ] Ladislav Nevlida 1973 CZE 01:59:27.3 28:37.5
16 7 / Muži nad 40 [ 26 ] Petr Matějíček 1973 CZE 1. R.S.C. Hradec 01:59:40.1 28:50.3
17 8 / Muži nad 40 [ 80 ] Ladislav Dlab 1970 CZE Roztoky u Jilemnice 01:59:54.0 29:04.2
18 9 / Muži nad 40 [ 78 ] Zbigniew Twarog 1952 POL Strzegom 02:00:11.9 29:22.1
19 10 / Muži nad 40 [ 39 ] Petr Svoboda 1960 CZE SK Maxtri Liberec 02:03:09.5 32:19.7
20 1 / Ženy do 40 [ 21 ] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 02:03:11.9 32:22.1
21 10 / Muži do 40 [ 75 ] Pavel Nový 1977 CZE Triatlon Mladá Boleslav 02:03:15.7 32:25.9
22 11 / Muži nad 40 [ 2 ] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 02:03:20.5 32:30.7
23 11 / Muži do 40 [ 30 ] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 02:03:33.7 32:43.9
24 1 / Ženy nad 40 [ 32 ] EVA PONČOVA 1974 CZE RunSport Team 02:07:08.0 36:18.2
25 12 / Muži do 40 [ 5 ] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 02:10:39.4 39:49.6
26 13 / Muži do 40 [ 24 ] Ondřej Málek 1981 CZE Praha 02:12:02.5 41:12.7
27 14 / Muži do 40 [ 8 ] Jan Dvořáček 1988 CZE Mladé Buky 02:14:06.8 43:17.0
28 12 / Muži nad 40 [ 36 ] Libor Rygál 1962 CZE SK Maxtri Liberec 02:14:17.8 43:28.0
29 2 / Ženy nad 40 [ 15 ] Jitka Knýřová 1963 CZE SK Maxtri Liberec 02:17:54.0 47:04.2
30 13 / Muži nad 40 [ 1 ] Petr Bartůněk 1971 CZE Trutnov 02:19:13.7 48:23.9
31 2 / Ženy do 40 [ 9 ] Jitka Emlerová 1977 CZE Arbogard 02:22:08.0 51:18.2
32 3 / Ženy do 40 [ 13 ] Barbora Hejtmánková 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:32:41.0 01:01:51.2
33 4 / Ženy do 40 [ 27 ] Marzena Michalec 1986 POL kobietawbiegu.pl 02:35:18.6 01:04:28.8
DNF / Ženy nad 40 [ 35 ] Jana Rudolfová 1971 CZE BAK seal6 Team

výsledková listina děti - předškolní

start ~ 16:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 82 ] Vojta Püschel 2009 CZE Malé Svatoňovice 09:37.0
2 2 / Muži [ 83 ] Jan Postava 2010 CZE Žacléř 09:46.2 00:09.2
3 3 / Muži [ 74 ] Lukáš Daniel Strauch 2009 CZE Žacléř 10:34.8 00:57.8
4 1 / Ženy [ 58 ] Blanka Daňková 2011 CZE Mukařov 10:39.9 01:02.9
5 2 / Ženy [ 48 ] Sára Pohlodková 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 11:47.1 02:10.1
6 4 / Muži [ 55 ] Prokop Janata 2012 CZE Vrchlabí 14:25.0 04:48.0
7 3 / Ženy [ 49 ] Marta Pohlodková 2012 CZE Hodkovice nad Mohelkou 14:38.9 05:01.9
8 4 / Ženy [ 66 ] Nina Votoček 2011 CZE Lysečiny 15:38.5 06:01.5
9 5 / Muži [ 69 ] Gabo Svoboda 2013 POL Podkowa Lesna 16:05.8 06:28.8
10 5 / Ženy [ 68 ] Violka Svobodova 2010 POL Podkowa Lesna 16:06.5 06:29.5

výsledková listina děti - 1. až 4. třída

start ~ 16:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 54 ] Petr Nejezchleba 2007 CZE Žacléř 07:36.4
2 2 / Muži [ 57 ] Oldřich Dobiáš 2007 CZE Horní Maršov 07:58.3 00:21.9
3 1 / Ženy [ 63 ] Malvína Stolínová 2009 CZE 08:31.2 00:54.8
4 2 / Ženy [ 72 ] Majda Pšornová 2008 CZE Žacléř 08:38.4 01:02.0
5 3 / Muži [ 71 ] Lukáš Suchánek 2005 CZE Žacléř 08:50.9 01:14.5
6 4 / Muži [ 45 ] Nicolas Strauch 2006 CZE Žacléř 08:53.8 01:17.4
7 3 / Ženy [ 81 ] Štěpánka Emlerová 2008 CZE Davle 09:01.6 01:25.2
8 4 / Ženy [ 64 ] Vendula Dobiášová 2005 CZE Horní Maršov 09:30.6 01:54.2
9 5 / Ženy [ 67 ] Veronika Svobodova 2009 POL Podkowa Lesna 09:32.9 01:56.5
10 5 / Muži [ 73 ] Daniel Suchánek 2007 CZE Žacléř 09:44.5 02:08.1
11 6 / Muži [ 65 ] Hugo Votoček 2008 CZE Lysečiny 10:14.3 02:37.9
12 6 / Ženy [ 56 ] Zuzana Daňková 2008 CZE Žacléř 12:09.4 04:33.0

výsledková listina děti - 5. až 8. třída

start ~ 16:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 61 ] Viktor Mirga 2004 CZE Žacléř 07:11.2
2 2 / Muži [ 60 ] Jan Farkas 2003 CZE Žacléř 07:14.2 00:03.0
3 3 / Muži [ 70 ] Petr Koštrna 2004 CZE Žacléř 07:29.0 00:17.8
4 1 / Ženy [ 62 ] Doubrava Stolínová 2005 CZE 07:45.3 00:34.1
5 4 / Muži [ 59 ] Petr Petira 2001 CZE Žacléř 08:15.9 01:04.7