MTB Tour České Středohoří 2018

23.09.2018 Litoměřice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90 km celkem: 67, muži : 61, ženy: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf]
45 km celkem: 224, muži : 212, ženy: 12, MM1: 13, MM2: 21, MM3: 54, MM4: 85, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf]
8 km celkem: 56, muži : 36, ženy: 20, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf]

výsledková listina 90 km

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / LM3 [900] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 03:14:25.3
2 1 / LM4 [540] Robert Novotný 1974 CZE Canyon Topeak 03:24:25.9 10:00.6
3 2 / LM4 [578] Jiří Zárybnický 1976 CZE Vinohradské šlapky 03:32:27.9 18:02.6
4 2 / LM3 [512] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:37:37.6 23:12.3
5 3 / LM4 [528] Radek Sakař 1977 CZE Praha 03:40:20.2 25:54.9
6 3 / LM3 [506] Petr Čuchal 1980 CZE MMB třebenice 03:40:55.2 26:29.9
7 4 / LM4 [539] Miroslav Hraběta 1974 CZE Roudnice nad Labem 03:42:42.5 28:17.2
8 4 / LM3 [580] Pavel Strnad 1984 CZE SAP Services s.r.o. 03:47:28.1 33:02.8
9 5 / LM4 [520] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:51:01.2 36:35.9
10 5 / LM3 [522] Luboš Pospíšil 1983 CZE CK Slavoj Terezín 03:54:14.5 39:49.2
11 6 / LM3 [561] Jan Bureš 1982 CZE CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY 03:54:15.8 39:50.5
12 1 / LM5 [579] Radek Ščučka 1964 CZE Ski Paudera 03:55:56.9 41:31.6
13 6 / LM4 [527] Vlastimil Rajniš 1976 CZE Velemín 04:00:56.4 46:31.1
14 7 / LM4 [524] Josef Prchlík 1977 CZE CK Slavoj Terezín 04:02:06.2 47:40.9
15 1 / LM2 [597] Zdeněk Pinc 1996 CZE MMB Třebenice 04:02:15.0 47:49.7
16 2 / LM5 [502] Milan Bér 1963 CZE Biketeam Litoměřice 04:03:02.4 48:37.1
17 2 / LM2 [538] Jan Veselý 1990 CZE MelCon cycling team 04:06:54.9 52:29.6
18 3 / LM5 [560] Libor Hubáček 1962 CZE Praha 5 04:07:58.4 53:33.1
19 1 / LW [582] Nataša Hnátková 1977 CZE Akrocycling team 04:15:17.4 01:00:52.1
20 7 / LM3 [583] David Vondruška 1984 CZE Neratovice 04:15:19.5 01:00:54.2
21 8 / LM4 [581] Vlastimil Steinocher 1976 CZE Team Louny 04:16:13.0 01:01:47.7
21 8 / LM4 [518] Ondřej Krejčík 1972 CZE Beespee.cz 04:16:13.0 01:01:47.7
23 8 / LM3 [531] David Šálek 1979 CZE Sport team Brozany 04:20:25.3 01:06:00.0
24 9 / LM3 [534] Josef Šulek 1979 CZE SK Hříškov 04:22:44.8 01:08:19.5
25 3 / LM2 [529] Tomáš Smutný 1993 CZE MelCon cycling Team 04:23:38.7 01:09:13.4
26 10 / LM3 [526] Michal Ptáček 1985 CZE Sport team Brozany 04:25:38.7 01:11:13.4
27 10 / LM4 [533] Radek Šťastný 1974 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 04:30:50.0 01:16:24.7
28 2 / LW [507] Nikol Flašarová 1991 CZE Prima kolo 04:31:27.3 01:17:02.0
29 11 / LM4 [508] Ludvík Fremut 1970 CZE Plzeň - Radobyčice 04:31:28.5 01:17:03.2
30 12 / LM4 [515] Jan Jarolímek 1971 CZE Regal bike Teplice 04:31:46.9 01:17:21.6
31 13 / LM4hasic [523] Dušan Pressl 1975 CZE Symbio CE Energy 04:33:11.0 01:18:45.7
32 11 / LM3 [514] Petr Janda 1982 CZE Komikoni 04:33:17.2 01:18:51.9
33 3 / LW [575] Iva Hasnedlová 1965 CZE Děčín 04:37:53.0 01:23:27.7
34 4 / LM5 [517] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 04:43:20.8 01:28:55.5
35 12 / LM3 [562] Jiří Ullrich 1979 CZE Team Louny 04:43:22.0 01:28:56.7
36 4 / LW [559] Monika Čapková 1986 CZE Elite Women Team 04:45:05.7 01:30:40.4
37 14 / LM4 [521] Tomáš Pátek 1970 CZE JIP Most 04:47:31.4 01:33:06.1
38 13 / LM3 [509] Alex Hájek 1988 CZE Roudnice 04:47:50.3 01:33:25.0
39 15 / LM4 [212] Lubomír Čapek 1974 CZE KÚC Bikesport Ústí nad Labem 04:52:00.0 01:37:34.7
40 5 / LM5 [501] Jiří Beneš 1967 CZE Jenčice 04:52:47.9 01:38:22.6
41 14 / LM3 [596] David Novotny 1980 CZE NKT cycling team 04:56:32.8 01:42:07.5
42 6 / LM5 [535] Vladimír Valtr 1967 CZE Roudnice nad Labem 04:56:34.4 01:42:09.1
43 5 / LW [574] Kateřina Ježková 1983 CZE Nutrend 05:03:52.2 01:49:26.9
44 16 / LM4 [577] Jakub Frajkovský 1975 CZE Ustí nad Labem 05:13:40.7 01:59:15.4
45 7 / LM5 [585] Vladimír Dlouhý 1960 CZE Dlouháni 05:15:40.7 02:01:15.4
46 17 / LM4 [576] Tomáš Tyle 1971 CZE Travčice 05:19:58.5 02:05:33.2
47 8 / LM5 [536] Pravoslav Vaněk 1950 CZE Dubí 05:44:42.8 02:30:17.5
48 18 / LM4 [503] Petr Bláha 1976 CZE Libochovice 06:03:09.7 02:48:44.4
49 6 / LW [564] Alena Hájková 1985 CZE ASK Lovosice 06:24:15.2 03:09:49.9
50 4 / LM2 [563] Matěj Řezáč 1989 CZE Predator WO Ústí nad Labem 06:24:16.5 03:09:51.2
51 19 / LM4 [530] Ondřej Šafář 1971 CZE HKF Litoměřice 07:05:57.0 03:51:31.7
DNF / LM3 [592] Jindřich Fischer 1987 CZE kolachrobak.cz
DNF / LM3 [532] radek šolc 1985 CZE Cyklotrenink.com
DNF / LM3 [519] Vítězslav Macháček 1981 CZE Nutrend-EuroOil LTM
DNF / LM5 [525] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice
DNF / LM5 [511] Petr Hejna 1966 CZE PUR Izolace Litoměřice
DNS / LM3 [589] Michal Blažek 1979 CZE Bikeclinic Café
DNS / LM3 [590] Jaroslav Dvořák 1979 CZE CZE
DNS / LM4 [593] Roman Chlup 1970 CZE Tukan bike team K.Vary
DNS / LM4 [594] Drahomír Karvay 1974 CZE Koloshop team
DNS / LM3 [595] Aleš Novotný 1980 CZE CZE
DNS / LM4 [598] Michal Schmidt 1977 CZE Hopman team Žatec
DNS / LM5 [599] Roman Široký 1962 CZE Reality Siroky
DNS / LM5 [600] Dušan Zelenák 1950 CZE Glassman TT Teplice
DNS / LM4 [601] rade Zeman 1972 CZE TJ Baník Meziboří
DNS / LM3 [700] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team
DNS / LM2 [800] Jakub Šilar 1989 CZE BIKESTRIKE - TREK

výsledková listina 45 km

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MM3hasic [280] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:41:29.5
2 1 / MM2 [505] Petr Cmunt 1996 CZE Bitters Superior cyklofit team 01:41:29.8 00:00.3
3 2 / MM3 [432] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 01:43:33.9 02:04.4
4 3 / MM3 [474] Miloš Králík 1984 CZE Future Cycling team 01:43:36.5 02:07.0
5 4 / MM3 [272] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 01:43:39.4 02:09.9
6 1 / MM1 [482] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:43:55.5 02:26.0
7 2 / MM2 [433] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 01:47:29.3 05:59.8
8 1 / MM4 [321] Ladislav Rosypal 1976 CZE MMB Třebenice 01:47:52.2 06:22.7
9 5 / MM3 [222] david grbavcic 1986 CZE Roudnice nad Labem 01:48:04.3 06:34.8
10 2 / MM4 [220] Michal Futó 1974 CZE Sport team Hrádek 01:48:05.7 06:36.2
11 3 / MM4 [311] Miloš Trux 1972 CZE Bike-point Roudnice n/L 01:48:07.8 06:38.3
12 1 / MM5 [399] Bob Pechar 1966 CZE BIKE POINT Roudnice n.L. 01:48:11.9 06:42.4
13 4 / MM4 [383] David Zámečnk 1976 CZE Litoměřice 01:48:44.5 07:15.0
14 5 / MM4 [504] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 01:49:09.9 07:40.4
15 2 / MM5 [392] Roman Štěrba 1968 CZE CK Lovosice 01:50:42.6 09:13.1
16 6 / MM3hasic [537] Lukáš Vejvar 1988 CZE Stark cycling team 01:50:50.4 09:20.9
17 3 / MM5 [307] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 01:52:48.1 11:18.6
18 6 / MM4 [386] Petr Soubusta 1978 CZE CK Terezín 01:53:29.6 12:00.1
19 7 / MM4 [400] Zdeněk Němec 1970 CZE Bikepoint 01:53:29.8 12:00.3
20 7 / MM3hasic [420] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 01:53:36.5 12:07.0
21 8 / MM3 [204] Jiří Beer 1983 CZE Roudnice n.L. 01:54:27.8 12:58.3
22 9 / MM3hasic [270] Miroslav Salač 1979 CZE CK Přestavlky 01:54:39.1 13:09.6
23 8 / MM4hasic [472] Stanislav Kozák 1972 CZE Bikepoint Roudnice n/L 01:54:57.9 13:28.4
24 9 / MM4 [485] Jan Oswald 1969 CZE Eleven Mitas-Mercedes Benz 01:55:05.5 13:36.0
25 2 / MM1 [430] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:55:06.8 13:37.3
26 10 / MM3 [284] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky 01:55:32.1 14:02.6
27 10 / MM4 [233] Michal Ippoldt 1975 CZE Velké Březno 01:55:46.7 14:17.2
28 4 / MM5 [316] Martin Macháček 1964 CZE Doksy 01:56:20.7 14:51.2
29 11 / MM4hasic [393] Jaroslav Mejta 1974 CZE CK Lovosice 01:57:55.6 16:26.1
30 12 / MM4 [286] Tomáš Sytař 1974 CZE Koloshop team 01:57:59.0 16:29.5
31 11 / MM3hasic [378] Oldřich Raus 1979 CZE MMB Třebenice 01:58:06.3 16:36.8
32 1 / MW [417] Barbora Maříková 1990 CZE Bicykl Kříž Team 01:58:20.0 16:50.5
33 13 / MM4 [206] Tomáš Beránek 1970 CZE CREATIVE FRIENDS 01:58:20.7 16:51.2
34 12 / MM3 [584] Tomáš Truuschka 1980 CZE KL sport Most 01:58:41.5 17:12.0
35 3 / MM1 [403] Jan Oswald 2003 CZE Eleven Mitas -Mercedes Benz 01:58:42.0 17:12.5
36 5 / MM5 [513] Jaroslav hrubý 1955 CZE KL sport Most 01:58:42.7 17:13.2
37 6 / MM5 [397] Ivan Celerin 1963 CZE TML 01:58:45.9 17:16.4
38 2 / MW [231] Pavla Chmelíková 1982 CZE Praha 5 01:58:47.6 17:18.1
39 13 / MM3 [240] Lukáš Koutecký 1987 CZE Hopman Team Žatec 01:59:13.7 17:44.2
40 14 / MM4 [299] Radek Vaněk 1974 CZE Roudnice nad Labem 02:01:28.3 19:58.8
41 4 / MM1 [429] Lukáš Adámek 2001 CZE Bicykl Kříž team 02:01:34.9 20:05.4
42 14 / MM3 [248] Antonín Kudi 1986 CZE Sám za sebe 02:03:06.3 21:36.8
43 15 / MM4 [218] Štěpán Fišer 1972 CZE Rájkol Kladno 02:03:08.7 21:39.2
44 16 / MM4 [422] Tomáš Hlom 1976 CZE CK Přestavlky 02:04:04.9 22:35.4
45 5 / MM1 [480] Filip Matějka 2001 CZE Team 1111 02:04:09.3 22:39.8
46 7 / MM5 [310] Vladirmír Řeháček 1966 CZE LITHIUM Baggiera 02:04:18.4 22:48.9
47 3 / MM2 [230] Ondřej Hujer 1997 CZE Melcon cycling team 02:04:19.1 22:49.6
48 15 / MM3 [395] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 02:04:20.0 22:50.5
49 17 / MM4 [470] Jiří Kaliba 1978 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:04:54.1 23:24.6
50 18 / MM4 [464] Tomas Folprecht 1971 CZE Team BEKO Bike Racing 02:05:09.8 23:40.3
51 16 / MM3hasic [229] Karel Hrabica 1981 CZE Lovosice 02:05:11.8 23:42.3
52 19 / MM4 [312] Robert Říha 1969 CZE Ráj kol kladno 02:05:17.9 23:48.4
53 17 / MM3 [419] Milan Holárek 1984 CZE Chlumec 02:05:28.1 23:58.6
54 20 / MM4 [398] Vlastimil Křeček 1973 CZE Cyklo City Lovosice 02:05:29.2 23:59.7
55 21 / MM4 [414] Pavel Vyskočil 1975 CZE Most 02:05:33.4 24:03.9
56 18 / MM3 [475] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 02:06:23.7 24:54.2
57 6 / MM1 [203] Martin Bárta 2005 CZE CK Bítovská 02:06:24.9 24:55.4
58 22 / MM4 [459] Marek Blaha 1969 CZE Canyon Topeak Ergon Racing Team 02:07:39.0 26:09.5
59 23 / MM4 [317] Jiří Honzátko 1971 CZE Vysoká 02:07:40.8 26:11.3
60 4 / MM2 [304] Martin Vojáček 1997 CZE Team Vojáček 02:07:49.1 26:19.6
61 3 / MWhasic [319] Vendula Kelbichová 1986 CZE KL sport Most 02:07:52.2 26:22.7
62 24 / MM4 [247] JAN KRUŠINA 1977 CZE LOUNY 02:08:04.4 26:34.9
63 8 / MM5 [291] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:08:06.5 26:37.0
64 25 / MM4 [297] Petr Valecka 1976 CZE Tachov 02:08:07.3 26:37.8
65 7 / MM1 [250] Radim Linke 2001 CZE Bohušovice nad Ohří 02:08:12.0 26:42.5
66 5 / MM2 [418] Jiří Svoboda 1994 CZE Štětí 02:08:25.7 26:56.2
67 19 / MM3 [401] Zbyněk Říha 1986 CZE BTT Libochovice 02:08:35.8 27:06.3
68 9 / MM5 [207] Michal Beránek 1967 CZE Je-Be-Ti , Aussig 02:09:02.2 27:32.7
69 20 / MM3 [413] Zdeněk Hammer 1979 CZE LTM 02:09:27.3 27:57.8
70 6 / MM2 [202] Daniel Antl 1991 CZE Praha 02:09:50.4 28:20.9
71 10 / MM5 [510] Svatoslav Hajný 1963 CZE CykloTrenink.com 02:09:51.4 28:21.9
72 21 / MM3 [296] Lukáš Vacek 1986 CZE Koloshop Team 02:10:06.0 28:36.5
73 7 / MM2 [215] Matouš Dzivjak 1997 CZE Litoměřice 02:10:22.1 28:52.6
74 26 / MM4 [428] Martin Matějka 1972 CZE Team 1111 02:10:29.4 28:59.9
75 27 / MM4 [412] Petr Dvořádk 1972 CZE SAS Litoměřice 02:10:43.6 29:14.1
76 22 / MM3 [223] Milos Hajek 1980 CZE IMBRC 02:11:11.5 29:42.0
77 8 / MM1 [381] Matěj Prchalík 2003 CZE ASK Lovosice 02:11:34.4 30:04.9
78 28 / MM4 [298] Michal Vančura 1972 CZE Beko Bike and Ski Team 02:11:38.6 30:09.1
79 23 / MM3 [322] Radim Křišťan 1983 CZE Fresh Coffee 02:11:42.6 30:13.1
80 29 / MM4 [243] Milan Krejčí 1977 CZE Provodín 02:11:45.8 30:16.3
81 8 / MM2 [226] Petr Hluchý 1998 CZE Symbio CE.Energy 02:11:50.8 30:21.3
82 30 / MM4 [396] Pavel Henzl 1969 CZE Cklo city 02:11:51.8 30:22.3
83 9 / MM1 [278] Jiří Skobla 2000 CZE SCOTT OFBIKE 02:11:55.0 30:25.5
84 31 / MM4 [305] Evžen Wágner 1976 CZE CK Přestavlky 02:11:56.4 30:26.9
85 24 / MM3 [232] Michal Imiálek 1980 CZE Litoměřice 02:12:33.2 31:03.7
86 25 / MM3 [416] Jan Mařík 1986 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:12:34.6 31:05.1
87 9 / MM2 [483] Pavel Mrázek 1994 CZE Sportteam Hrádek 02:12:45.4 31:15.9
88 32 / MM4 [235] Daniel Kadleček 1975 CZE Atletika Litvínov 02:12:52.2 31:22.7
89 26 / MM3 [591] Aleš Erler 1980 CZE HPM sport Teplice 02:13:44.7 32:15.2
90 27 / MM3 [377] Rudolf Teicher 1985 CZE Roudnice nad Labem 02:14:32.6 33:03.1
91 33 / MM4 [380] Tomáš Čapek 1977 CZE Nučničky 02:15:03.4 33:33.9
92 10 / MM1 [239] Matěj Koudelka 2002 CZE STS Chvojkovice - Brod 02:15:16.9 33:47.4
93 34 / MM4 [265] Miroslav Prágl 1974 CZE Praha 9 02:15:32.0 34:02.5
94 11 / MM1 [242] Jakub Krása 2002 CZE SK Velosport Favorit Bílina 02:15:52.5 34:23.0
95 10 / MM2 [276] Dominik Simon 1996 CZE BTK Litoměřice 02:16:08.2 34:38.7
96 35 / MM4 [294] Petr Třebický 1977 CZE Kolokrám 02:16:12.0 34:42.5
97 36 / MM4 [211] Marek Císař 1976 CZE Aperam 02:16:23.5 34:54.0
98 37 / MM4 [237] Pavel Knedlík 1970 CZE Ústí nad Labem 02:17:27.4 35:57.9
99 28 / MM3 [394] Ondřej Málek 1986 CZE Pento Most 02:17:28.2 35:58.7
100 11 / MM5 [285] radovan svoboda 1965 CZE agrall 02:17:45.8 36:16.3
101 29 / MM3hasic [318] Vít Šindelář 1981 CZE Hasiči Chomutov 02:17:47.9 36:18.4
102 38 / MM4 [463] Tomáš Diart 1977 CZE KREJDI 02:18:03.2 36:33.7
103 11 / MM2 [320] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO + G.E. Energy 02:19:07.0 37:37.5
104 39 / MM4 [288] Josef Šlégel 1973 CZE KL sport Most 02:19:10.3 37:40.8
105 12 / MM5 [287] Tomáš Šipka 1962 CZE Řež 02:19:32.6 38:03.1
106 40 / MM4 [389] Martin Roubíček 1976 CZE Dolní Zálezly 02:20:31.0 39:01.5
107 13 / MM5 [516] Pavel Jenč 1956 CZE ck Lovosice 02:20:31.5 39:02.0
108 14 / MM5 [228] Pavel Holecek 1961 CZE SAZU.cz 02:20:37.0 39:07.5
109 41 / MM4 [208] Patrik Biedermann 1973 CZE ÚSTÍ NAD lABEM 02:20:40.8 39:11.3
110 30 / MM3 [461] Martin Coufal 1982 CZE SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM 02:21:25.9 39:56.4
111 15 / MM5 [423] Miroslav Závada 1964 CZE CK Lovosice 02:21:49.0 40:19.5
112 31 / MM3 [410] Pavel Boček 1987 CZE Aperam 02:22:22.6 40:53.1
113 32 / MM3 [225] Radim Hlíza 1987 CZE Proboštov 02:23:34.7 42:05.2
114 16 / MM5 [479] Petr Macek 1961 CZE Roudnice 02:23:46.6 42:17.1
115 12 / MM2 [205] Michal Beneš 1989 CZE FeEltech Doksany 02:23:51.9 42:22.4
116 42 / MM4 [384] Jaroslav Jurča 1975 CZE Štětí 02:24:06.7 42:37.2
117 17 / MM5 [227] Ladislav Hoffman 1962 CZE Teplice 02:24:55.5 43:26.0
118 13 / MM2 [306] Václav Žatecký 1997 CZE Hopman Team Žatec 02:25:17.7 43:48.2
119 43 / MM4 [283] Michal Strych 1976 CZE Usti nad Labem 02:25:37.9 44:08.4
120 33 / MM3 [254] Pavel Malejovský 1979 CZE Ústí nad Labem 02:25:46.5 44:17.0
121 18 / MM5hasic [245] Radomír Krejčík 1964 CZE SKH Ústeckého kraje 02:25:50.0 44:20.5
122 4 / MW [266] Vendulka Praská 1976 CZE Atletika Litvínov 02:25:50.5 44:21.0
123 34 / MM3hasic [274] Václav Seifert 1979 CZE Velemín 02:25:57.9 44:28.4
124 19 / MM5 [213] Jiří Čásenský 1968 CZE Zdice 02:26:02.0 44:32.5
125 20 / MM5 [465] Pavel Gažur 1963 CZE Beton Bike Litvínov 02:26:36.6 45:07.1
126 44 / MM4 [309] David vališ 1970 CZE Stětí 02:26:45.2 45:15.7
127 5 / MW [246] Helena Krejčíková 1979 CZE Kamýk 02:26:47.0 45:17.5
128 21 / MM5 [209] karel Bielik 1956 CZE exkalibur veltěže 02:26:53.4 45:23.9
129 14 / MM2 [436] Michal Novotný 1990 CZE Praha 02:27:42.5 46:13.0
130 35 / MM3 [260] Aleš Pleskot 1979 CZE Za mír mezi národy a teplou uzeninu 02:28:51.5 47:22.0
131 45 / MM4 [434] Jan Gaube 1977 CZE BTT Libochovice 02:29:16.7 47:47.2
132 15 / MM2 [271] Martin Sedláček 1998 CZE KL Sport Děčín 02:30:27.0 48:57.5
133 12 / MM1 [217] Matyáš Fischer 2004 CZE Proboštov 02:30:47.5 49:18.0
134 22 / MM5 [301] Zdeněk Vejrosta 1961 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:04.2 49:34.7
135 46 / MM4 [308] Ladislav Petrovič 1971 CZE Ústí nad Labem 02:31:06.5 49:37.0
136 47 / MM4 [402] Jiří Svoboda 1969 CZE LTM 02:31:19.2 49:49.7
137 6 / MW [302] Romana Vejrostová 1965 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:26.9 49:57.4
138 16 / MM2 [256] Jakub Moudrý 1990 CZE Praha 9 - Újezd nad Lesy 02:31:43.8 50:14.3
139 23 / MM5 [224] Jiří Havel 1963 CZE Pacinky FELT 02:32:23.3 50:53.8
140 36 / MM3 [314] Václav Richter 1982 CZE Pento Most 02:32:42.6 51:13.1
141 37 / MM3 [431] Jan Matějka 1984 CZE Northbike.cz 02:32:46.0 51:16.5
142 38 / MM3 [385] Leoš Vondruška 1982 CZE Sobělav 02:32:46.4 51:16.9
143 39 / MM3 [424] Jiří Hylský 1984 CZE Sky rewegade 02:33:09.7 51:40.2
144 24 / MM5 [323] Milan Verner 1950 CZE Bike Sport Ústí nad Labem 02:34:51.5 53:22.0
145 48 / MM4 [241] Vladislav Koutník 1973 CZE Ústí nad Labem 02:36:19.3 54:49.8
146 25 / MM5 [486] Miroslav Pavel 1959 CZE Litvínov 02:36:25.1 54:55.6
147 7 / MW [468] Zdeňka Ippoldtová 1974 CZE Velké Březno 02:38:44.6 57:15.1
148 40 / MM3 [313] Michal Jenč 1985 CZE Sky renegade 02:40:14.3 58:44.8
149 49 / MM4 [390] Tomáš Tříska 1970 CZE Ústí nad Labem 02:40:49.3 59:19.8
150 26 / MM5 [214] Josef Drengubák 1949 CZE SKPMost 02:41:05.4 59:35.9
151 50 / MM4 [263] Radek Pokorný 1976 CZE Ústí nad Labem 02:41:08.3 59:38.8
152 41 / MM3 [273] Petr Seifert 1979 CZE Děčín 27 02:42:53.6 01:01:24.1
153 8 / MW [387] Marie Soubustová 1978 CZE CK Terezín 02:43:48.3 01:02:18.8
154 17 / MM2 [388] Jakub Urban 1992 CZE Smečno 02:43:51.4 01:02:21.9
155 51 / MM4 [253] Josef Malejovský 1976 CZE Ústí nad Labem 02:44:41.7 01:03:12.2
156 52 / MM4 [379] Petr Gregor 1976 CZE Litoměřice 02:45:20.0 01:03:50.5
157 53 / MM4 [210] Jan Bulák 1977 CZE Canyon Team Děčín 02:46:00.8 01:04:31.3
158 54 / MM4 [257] Jan Neruda 1977 CZE NERUSHIT ! 02:46:05.7 01:04:36.2
159 55 / MM4 [415] Marek Hess 1974 CZE Slaný 02:46:10.7 01:04:41.2
160 56 / MM4 [201] Jan Abrt 1976 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 02:46:51.2 01:05:21.7
161 42 / MM3 [303] Petr Veselý 1981 CZE Třebenice 02:47:59.2 01:06:29.7
162 27 / MM5 [290] Miloslav Šobáň 1960 CZE ČKMC PRAHA 02:48:43.2 01:07:13.7
163 28 / MM5 [293] Štěpán Tintěra 1959 CZE Štětí 02:50:16.3 01:08:46.8
164 57 / MM4 [244] Jindřich Krejčík 1972 CZE Kamýk 02:51:05.9 01:09:36.4
165 9 / MW [487] Andrea Pěkná 1993 CZE Hlinná 02:53:26.6 01:11:57.1
166 29 / MM5 [376] Miloslav Benda 1962 CZE TIGO 02:54:43.7 01:13:14.2
167 58 / MM4 [374] Jaroslav Tauer 1974 CZE Plzeň 02:55:32.1 01:14:02.6
168 30 / MM5 [411] Jaroslav Kodeš 1965 CZE Servind 02:56:16.3 01:14:46.8
169 59 / MM4 [426] Vlastimil Ševčík 1976 CZE Pento Most 02:57:22.1 01:15:52.6
170 60 / MM4 [249] Jan Kunert 1978 CZE Lovosice 02:57:24.5 01:15:55.0
171 31 / MM5 [425] Jindřich Synovec 1965 CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 02:58:46.6 01:17:17.1
172 61 / MM4 [435] Miroslav Skuček 1973 CZE Praha 02:59:58.7 01:18:29.2
173 10 / MW [219] Andrea Fremutová 1972 CZE Plzeň - Radobyčice 03:00:46.4 01:19:16.9
174 43 / MM3 [404] Vojtěch Varga 1987 CZE Litoěřice 03:01:37.0 01:20:07.5
175 62 / MM4 [252] Petr Makrlík 1977 CZE Crave 03:01:44.6 01:20:15.1
176 44 / MM3 [255] Lukáš Mazal 1987 CZE Tisá 03:02:51.3 01:21:21.8
177 63 / MM4 [289] Jan Šlechta 1978 CZE Litoměřice 03:04:06.8 01:22:37.3
178 64 / MM4 [234] Tomáš Jachek 1978 CZE Praha 8 03:05:54.6 01:24:25.1
179 32 / MM5 [375] Pavel Proft 1968 CZE TIGO 03:07:17.4 01:25:47.9
180 18 / MM2 [216] Marek Fiala 1994 CZE Roudnice nad Labem 03:08:26.9 01:26:57.4
181 65 / MM4 [295] Jiří Urbánek 1972 CZE Ústí nad Labem 03:09:36.6 01:28:07.1
182 33 / MM5 [277] Jiři Sitár 1962 CZE Litoměřice 03:10:23.3 01:28:53.8
183 66 / MM4 [275] Tomáš Schwerhart 1976 CZE Litoměřice 03:16:57.9 01:35:28.4
184 45 / MM3 [282] Nikola Stanko 1982 CZE Roudnice nad Labem 03:23:16.0 01:41:46.5
185 19 / MM2 [492] Adam Sekera 1989 CZE Litoměřice 03:25:22.2 01:43:52.7
186 67 / MM4 [258] Jan Peterka 1973 CZE Krupka 03:26:36.6 01:45:07.1
187 68 / MM4 [292] Tomáš Tichý 1970 CZE Je-Be-Ti 03:26:42.8 01:45:13.3
188 20 / MM2 [382] Štěpán Samek 1991 CZE Litoměřice 03:31:51.6 01:50:22.1
189 46 / MM3 [462] Miroslav Černý 1985 CZE LINDE MH 03:31:54.4 01:50:24.9
190 11 / MW [421] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:34:23.3 01:52:53.8
191 69 / MM4 [489] Martin Rosický 1969 CZE Ústí nad Labem 03:39:17.6 01:57:48.1
192 70 / MM4 [264] Luboš Polanský 1972 CZE Most 03:46:11.1 02:04:41.6
193 71 / MM4 [391] Petr Podzimek 1971 CZE Apači z Arniky 04:08:53.7 02:27:24.2
194 12 / MW [491] Jindra Sedláčková 1966 CZE Litoměřice 04:23:04.6 02:41:35.1
DNF / MM5 [236] Miloslav Kišš 1955 CZE --
DNF / MM5 [281] Václav Socha 1962 CZE země nikoho
DNF / MM3 [279] Martin Slabý 1982 CZE KČT - MTB Kralupy
DNF / MM4 [427] Jan Veselý 1975 CZE Litoměřice
DNF / MM3 [315] Jaroslav Houdek 1980 CZE Northbike.cz
DNS / MM4 [221] Adnene Gaaloul 1974 CZE CZE
DNS / MM2 [238] Jiří Kopec 1993 CZE Veřejná Sportovní Akademie
DNS / MM3 [251] Jan Liška 1984 CZE CZE
DNS / MM5 [259] Leoš Pilnaj 1967 CZE ONE Cycling Team
DNS / MM4 [261] Marek Plch 1969 CZE RegalBike Teplice
DNS / MM4 [262] Karel Pokorný 1975 CZE Aperam
DNS / MM3 [267] Karel Prchal 1981 CZE Koodla
DNS / MM3 [268] Jiri Pribyl 1979 CZE CZE
DNS / MM4 [269] Pavel Rittich 1976 CZE CZE
DNS / MM4 [300] Ladislav Věchet 1970 CZE CZE
DNS / MM3 [458] Petr Achs 1980 CZE CZE
DNS / MM1 [460] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team
DNS / MM4 [466] Jiří HÁJEK 1971 CZE CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
DNS / MM4 [467] Eduard Hurt 1978 CZE CZE
DNS / MM5 [469] Jan Jírů 1966 CZE Trenér psů.cz
DNS / MM4 [471] Petr Kawinek 1977 CZE Bikesport ul.
DNS / MW [473] Hana Kracíková 1972 CZE Velemín
DNS / MM4 [476] Josef Krňák 1977 CZE gymnázium omská
DNS / MM4 [477] Lukáš Krob 1973 CZE BTT Libochovice
DNS / MM3 [478] Lukáš Kulas 1988 CZE CZE
DNS / MM5 [481] Zdeněk Mikeš 1962 CZE KL Sport Most
DNS / MM4 [484] Roman Nejedlý 1974 CZE Koloshopteam
DNS / MM3 [488] Jaroslav Provazník 1981 CZE Team Louny
DNS / MM4 [490] Filip Růzha 1977 CZE EMEXKON
DNS / MM4 [493] Vladimír Volmuth 1977 CZE HZS

výsledková listina 8 km

start ~ 10:39:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 13-14 [98] Jiří Zubatý 2004 CZE Roudnice 13:41.3
2 1 / kluci 9-12 [76] Jakub Ranš 2007 CZE 13:44.9 00:03.6
3 1 / junior [81] Markéta Juřičková 2001 CZE Teplice 15:25.1 01:43.8
4 1 / holky 9-12 [31] Natálie Štěrbová 2006 CZE Litoměřice 15:26.7 01:45.4
5 2 / kluci 9-12 [18] Vojtěch Kostner 2007 CZE Křešice 15:28.0 01:46.7
6 3 / kluci 9-12 [92] Adam Bradáč 2007 CZE Litoměřice 15:34.8 01:53.5
7 2 / holky 9-12 [95] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Travčice 15:42.2 02:00.9
8 4 / kluci 9-12 [75] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 15:50.7 02:09.4
9 5 / kluci 9-12 [56] Ondřej Stehlík 2006 CZE Litoměřice 16:35.4 02:54.1
10 6 / kluci 9-12 [26] Vít Svoboda 2007 CZE Trnovany 16:39.8 02:58.5
11 7 / kluci 9-12 [79] Lukáš Henzl 2008 CZE Žitenice 16:51.8 03:10.5
12 3 / holky 9-12 [59] Kristýna Novotná 2008 CZE Děčín 17:36.6 03:55.3
13 1 / holky 6-8 [29] Elena Svobodová 2010 CZE Trnovany 17:42.6 04:01.3
14 2 / junior [63] Kateřina Kohnová 2003 CZE Litoěřice 17:51.4 04:10.1
15 2 / kluci 13-14 [80] Tomáš Tesařík 2005 CZE Litoměřice 17:52.0 04:10.7
16 4 / holky 9-12 [52] Nikola Vysoká 2006 CZE Litoměřice 18:15.1 04:33.8
17 8 / kluci 9-12 [54] Tadeáš Jurča 2007 CZE Štětí 18:19.0 04:37.7
18 1 / kluci 6-8 [16] Petr Kaltman 2010 CZE Ústí nad Labem 18:22.4 04:41.1
19 5 / holky 9-12 [24] Helena Stanková 2007 CZE Roudnice nad Labem 18:33.6 04:52.3
20 9 / kluci 9-12 [10] Daniel Volf 2008 CZE Ck Slavoj Terezín 18:36.2 04:54.9
21 2 / kluci 6-8 [73] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike.cz 18:55.2 05:13.9
22 10 / kluci 9-12 [71] Adrian Janovský 2008 CZE Northbike 18:57.9 05:16.6
23 2 / holky 6-8 [13] Adéla Hyšplerová 2011 CZE Travčice 20:08.3 06:27.0
24 3 / kluci 6-8 [53] Matyáš Čapek 2012 CZE Litoměřice 20:13.4 06:32.1
25 4 / kluci 6-8 [77] Jonáš Jiskra 2011 CZE Sella Bike 20:40.1 06:58.8
26 6 / holky 9-12 [25] Sofia Julie Střížová 2009 CZE Litoměřice 20:47.0 07:05.7
27 5 / kluci 6-8 [17] Václav Karas 2012 CZE Praha 10 20:53.2 07:11.9
28 6 / kluci 6-8 [33] Dominik Svatoš 2011 CZE - 20:55.0 07:13.7
29 3 / holky 6-8 [70] Viktorie Nováková 2010 CZE Czech Tallboys 21:04.4 07:23.1
30 7 / kluci 6-8 [55] Šimon Kunst 2011 CZE Trnovany 21:15.7 07:34.4
31 4 / holky 6-8 [78] Leontýna Klabanová 2011 CZE Velké Žernoseky 21:34.8 07:53.5
32 8 / kluci 6-8 [50] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 22:30.0 08:48.7
33 7 / holky 9-12 [74] Michaela Váňová 2008 CZE Teplice 22:42.3 09:01.0
34 5 / holky 6-8 [15] Hana Jirmanová 2010 CZE Roudnice nad Labem 22:54.7 09:13.4
35 9 / kluci 6-8 [60] Samuel Zahn 2011 CZE Litoměřice 23:55.0 10:13.7
36 6 / holky 6-8 [19] Alžběta Liscová 2010 CZE 23:56.7 10:15.4
37 10 / kluci 6-8 [94] Jan Hossinger 2010 CZE Lovosice 24:49.9 11:08.6
38 1 / kluci do 5 [93] Tomášek Ciniburk 2014 CZE Praha 25:11.0 11:29.7
39 7 / holky 6-8 [20] Sofie Liscová 2011 CZE Třebenice 26:24.1 12:42.8
40 1 / holky do 5 [14] Helena Jirmanová 2013 CZE Roudnice nad Labem 26:55.8 13:14.5
41 8 / holky 6-8 [51] Tereza Vysoká 2010 CZE - 27:28.3 13:47.0
42 2 / kluci do 5 [58] Jakub Říha 2013 CZE BTT Libochovice 29:06.4 15:25.1
43 3 / kluci do 5 [57] Čeněk Říhovi 2016 CZE BTT Libochovice 29:06.7 15:25.4
44 4 / kluci do 5 [22] Matyáš Polcar 2014 CZE Ústí nad Labem 29:13.8 15:32.5
45 9 / holky 6-8 [34] Viktorie Wünsch 2012 CZE LTM 29:19.1 15:37.8
46 2 / holky do 5 [32] Ema Trnková 2013 CZE Trnky 29:25.2 15:43.9
47 5 / kluci do 5 [72] Vojtěch Ouda 2013 CZE Northbike.cz 35:24.9 21:43.6
48 6 / kluci do 5 [12] Matěj Hejda 2013 CZE Litoměřice 37:06.1 23:24.8
49 7 / kluci do 5 [61] Jonáš Slipka 2013 CZE Bleska Třesk 40:52.9 27:11.6
50 11 / kluci 6-8 [62] Adam Tichánský 2012 CZE Bleska Třesk 43:34.4 29:53.1
DNS / kluci do 5 [11] Matěj Bouček 2013 CZE Lovosice
DNS / dospělí [21] Zdeněk Lisec 1974 CZE CZE
DNS / dospělí [23] Radana Rotreklova 1980 CZE CZE
DNS / dospělí [27] Jan Svoboda 1978 CZE CZE
DNS / dospělí [28] Jitka Svobodová 1976 CZE CZE
DNS / holky 9-12 [30] Hana Svobodová 2008 CZE Fofrkvalt Libochovice