MTB Tour České Středohoří 2019

29.09.2019 Litoměřice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

handbike celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf]
handbike elektro celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
8 km celkem: 76, muži : 42, ženy: 34, děti do 5: 10, děti 6-8: 32, děti 9-12: 23, děti 13-14: 5, junior: 1, doprovod: 5 [html] [pdf]
85 km celkem: 42, muži : 41, ženy: 1, LM2: 4, LM3: 12, LM4: 19, LM5: 6, LW: 1 [html] [pdf]
65 km celkem: 57, muži : 55, ženy: 2, MM2: 4, MM3: 11, MM4: 21, MM5: 19, MW: 2 [html] [pdf]
45 km celkem: 124, muži : 107, ženy: 17, SM1: 7, SM2: 15, SM3: 31, SM4: 38, SM5: 16, SW: 17 [html] [pdf]
28 km celkem: 62, muži : 31, ženy: 31, M28: 31, W28: 31 [html] [pdf]

výsledková listina handbike

start ~ 09:00:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [3] Bohumil Bretschneider 2006 CZE Černí koně 12:51.4 02:11.6 (1) 04:39.5 (1) 07:16.7 (1) 10:03.7 (1)
2 2 / Muži [4] Lukáš Kulhánek 2007 CZE Černí koně 12:55.1 00:03.7 02:54.3 (2) 05:35.6 (2) 07:46.0 (2) 10:09.4 (2)
3 1 / Ženy [1] Alex Borská 2008 CZE Černí koně 14:25.0 01:33.6 05:48.5 (4) 07:12.4 (4) 08:54.7 (3) 11:49.7 (3)
4 (-1) 2 / Ženy [2] Anna Kateřina Hrdinová 2008 CZE Černí koně 14:23.5 03:21.2 (3) 07:05.2 (3) 10:39.6 (4) 14:23.5 (4)

výsledková listina handbike elektro

start ~ 09:00:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Ženy [6] Monika Sojková 2007 CZE Černí koně 13:13.4 02:42.3 (1) 05:48.4 (1) 08:15.7 (1) 10:43.5 (1)

výsledková listina 8 km

start ~ 09:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / děti 9-12 [84] Adam Hugo Alina 2007 CZE Adastra Cycling Team 21:00.4
2 1 / děti 13-14 [53] Ondřej Werner 2005 CZE Trmice 22:28.4 01:28.0
3 2 / děti 9-12 [45] Jáchym Šimonek 2009 CZE BSK racing 23:07.6 02:07.2
4 3 / děti 9-12 [66] Daniel Hlom 2007 CZE CK Přestavky 23:17.5 02:17.1
5 2 / děti 13-14 [67] Veronika Svobodová 2006 CZE CK Přestavlky 23:21.0 02:20.6
6 4 / děti 9-12 [80] Adam Bittrich 2007 CZE Litoměřice 23:59.1 02:58.7
7 3 / děti 13-14 [92] Matyáš Kohn 2006 CZE 25:27.3 04:26.9
8 1 / junior [91] Filip Bůžek 2004 CZE Litoměřice 25:28.3 04:27.9
9 1 / doprovod [100] Tom Ritscher 1966 CZE Nordhausen 25:50.2 04:49.8
10 5 / děti 9-12 [69] Josef Novák 2007 CZE CK Přestavlky 25:52.4 04:52.0
11 6 / děti 9-12 [11] Adam Bradáč 2007 CZE ASK Lovosice 26:12.5 05:12.1
12 1 / děti 6-8 [76] jan ponocný 2012 CZE ck slavoj terezin 26:20.9 05:20.5
13 4 / děti 13-14 [51] Nikola Vysoká 2006 CZE Litoměřice 26:44.2 05:43.8
14 7 / děti 9-12 [17] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Travčice 26:48.2 05:47.8
15 8 / děti 9-12 [62] Vilém Latislav 2007 CZE CK Sulland 26:50.5 05:50.1
16 9 / děti 9-12 [42] Vít Svoboda 2007 CZE Trnovany 26:56.0 05:55.6
17 2 / děti 6-8 [81] Alex Brambaški 2011 CZE Roudnice nad labem 26:58.4 05:58.0
18 3 / děti 6-8 [37] Marie Schusová 2011 CZE Řevnice 28:21.8 07:21.4
19 10 / děti 9-12 [56] Metoděj Talpa 2008 CZE Sella Bike 28:57.2 07:56.8
20 11 / děti 9-12 [22] Tomáš Lamoš 2008 CZE Litoměřice 29:05.2 08:04.8
21 12 / děti 9-12 [72] Kristýna Novotná 2008 CZE Vitalo Future cycling 29:36.5 08:36.1
22 13 / děti 9-12 [57] Daniel Volf 2008 CZE Ck Slavoj Terezín 29:41.4 08:41.0
23 14 / děti 9-12 [68] Zuzana ČERVENÁ 2008 CZE CK Přestavlky 30:29.9 09:29.5
24 15 / děti 9-12 [28] Viktorie Nováková 2010 CZE Czech Tallboys 30:48.4 09:48.0
25 4 / děti 6-8 [21] Natálie Koutecká 2011 CZE Hopman team Žatec 31:13.4 10:13.0
26 5 / děti 6-8 [65] Matyáš Čapek 2012 CZE Litoměřice 31:37.2 10:36.8
27 16 / děti 9-12 [43] Elena Svobodová 2010 CZE Trnovany 31:38.2 10:37.8
28 6 / děti 6-8 [74] Tobiáš Sedlmaier 2011 CZE KCR Roudnice 31:39.7 10:39.3
29 17 / děti 9-12 [31] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike team 32:08.9 11:08.5
30 7 / děti 6-8 [79] Jan Čapek 2012 CZE Velké Žernoseky 32:14.0 11:13.6
31 1 / děti do 5 [36] Eliška Schusová 2014 CZE Řevnice 32:28.8 11:28.4
32 8 / děti 6-8 [73] Václav Karas 2012 CZE Vitalo Future cycling 32:29.7 11:29.3
33 9 / děti 6-8 [78] ondřej Růžička 2013 CZE Roudnice nad labem 32:35.7 11:35.3
34 18 / děti 9-12 [23] Leontýna Lamošová 2008 CZE Litoměřice 32:58.6 11:58.2
35 10 / děti 6-8 [26] Jonáš Neruda 2011 CZE Neruďáci 33:03.9 12:03.5
36 19 / děti 9-12 [77] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 33:42.2 12:41.8
37 5 / děti 13-14 [46] Nikola Štoková 2005 CZE Lovosice 33:45.6 12:45.2
38 11 / děti 6-8 [59] Leontýna Klabanová 2011 CZE Velké Žernoseky 33:50.3 12:49.9
39 12 / děti 6-8 [96] Vilém Kafka 2011 CZE Malečov 34:33.2 13:32.8
40 20 / děti 9-12 [40] Sofia Julie Střížová 2009 CZE Litoměřice 35:02.9 14:02.5
41 13 / děti 6-8 [15] Matyáš Huja 2012 CZE Ředhošť 35:08.6 14:08.2
42 21 / děti 9-12 [49] Michala Váňová 2008 CZE Teplice 35:18.6 14:18.2
43 14 / děti 6-8 [27] Valentýna Nováková 2013 CZE Czech Tallboys 35:26.7 14:26.3
44 15 / děti 6-8 [12] Tomášek Ciniburk 2013 CZE Praha 35:28.2 14:27.8
45 16 / děti 6-8 [16] Adéla Hyšplerová 2011 CZE Travčice 36:11.0 15:10.6
46 17 / děti 6-8 [41] Dominik Svatoš 2011 CZE Litoměřice 36:23.4 15:23.0
47 18 / děti 6-8 [63] Kateřina Linetová 2012 CZE Areál Klíny 36:39.3 15:38.9
48 19 / děti 6-8 [99] Klára Šatrová 2013 CZE Sorex 36:59.3 15:58.9
49 20 / děti 6-8 [34] Jakub Říha 2013 CZE CS-BETON 38:10.7 17:10.3
50 22 / děti 9-12 [19] Hana Jirmanová 2010 CZE Říp, o.p.s. 38:14.8 17:14.4
51 21 / děti 6-8 [25] Matěj Lorenz 2013 CZE Ústí nad Labem 38:16.8 17:16.4
52 22 / děti 6-8 [58] Matyáš Bezpalec 2011 CZE Litoměřice 39:03.5 18:03.1
53 23 / děti 9-12 [52] Tereza Vysoká 2010 CZE Litoměřice 40:18.4 19:18.0
54 2 / děti do 5 [61] David Hrdina 2014 CZE Litoměřice 40:32.6 19:32.2
55 23 / děti 6-8 [54] Viktorie Wünsch 2012 CZE 40:44.7 19:44.3
56 24 / děti 6-8 [18] Helena Jirmanová 2013 CZE Říp, o.p.s. 41:12.9 20:12.5
57 3 / děti do 5 [98] Patrik Malý 2014 CZE bike point rce 42:04.8 21:04.4
58 4 / děti do 5 [20] Jakub Kaltman 2014 CZE Ústí nad Labem 42:06.5 21:06.1
59 25 / děti 6-8 [55] Anna Schneider 2011 CZE Litoměřice 43:00.8 22:00.4
60 26 / děti 6-8 [64] Oliver Kolbaba 2012 CZE Litoměřice 43:03.1 22:02.7
61 27 / děti 6-8 [83] Dorota Kafková 2012 CZE Malečov 45:04.7 24:04.3
62 28 / děti 6-8 [97] Karolína Hrabicová 2012 CZE Čížkovice 45:56.8 24:56.4
63 29 / děti 6-8 [32] Vojtěch Ouda 2013 CZE Northbike team 45:59.5 24:59.1
64 30 / děti 6-8 [60] ema Trnková 2013 CZE trnka 47:05.1 26:04.7
65 5 / děti do 5 [75] magdáléna ponocná 2015 CZE litoměřice 47:59.4 26:59.0
66 6 / děti do 5 [13] Alex Hetto 2014 CZE Ústí nad Labem 50:03.3 29:02.9
67 2 / doprovod [14] Jana Hostašová 1980 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
67 31 / děti 6-8 [29] Anička Novotná 2013 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
67 3 / doprovod [47] Blanka Trembačová 1982 CZE CS-BETON 51:49.2 30:48.8
70 32 / děti 6-8 [95] Adéla Wernerová 2012 CZE 52:02.1 31:01.7
71 7 / děti do 5 [93] Matýsek Benešovský 2014 CZE Chomutov 53:39.6 32:39.2
72 4 / doprovod [94] Leoš Benešovský 1974 CZE Chomutov 53:40.8 32:40.4
73 8 / děti do 5 [71] Tereza Baniová 2015 CZE Litoměřice 54:02.9 33:02.5
74 5 / doprovod [70] Radek Bania 1969 CZE Litoměřice 54:09.4 33:09.0
75 9 / děti do 5 [82] Sára Jiskrová 2015 CZE 01:02:36.1 41:35.7
DSQ / děti do 5 [35] Čeněk Říha 2016 CZE CS-BETON

výsledková listina 85 km

start ~ 10:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / LM2 [467] Vít Řehák 1994 CZE Mitas cyklohelios 03:34:09.2 01:18:47.0 (1)
2 1 / LM3 [650] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 03:38:28.4 04:19.2 01:27:59.0 (3)
3 1 / LM4 [630] Robert Novotný 1974 CZE Vitalo Future cycling 03:45:02.5 10:53.3 01:23:41.0 (2)
4 2 / LM3 [646] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 04:04:10.4 30:01.2 01:36:08.0 (9)
5 1 / LM5 [636] Josef Nestler 1963 CZE KL sport Most 04:04:17.3 30:08.1 01:31:00.0 (6)
6 2 / LM4 [617] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboy 04:08:58.2 34:49.0 01:32:27.0 (7)
7 3 / LM3 [605] Petr Čuchal 1980 CZE MMB Třebenice 04:12:24.1 38:14.9 01:39:37.0 (18)
8 3 / LM4 [620] Radek Sakař 1977 CZE Praha 04:12:36.6 38:27.4 01:31:00.0 (4)
9 1 / LW [642] Milena Cesnaková 1985 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 04:14:30.6 40:21.4 01:32:27.0 (8)
10 4 / LM3 [614] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 04:15:51.8 41:42.6 01:37:41.0 (14)
11 4 / LM4 [609] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:17:44.0 43:34.8 01:31:00.0 (5)
12 5 / LM4 [618] Jiří Pecánek 1976 CZE MMB Třebenice 04:20:30.0 46:20.8 01:36:08.0 (12)
13 6 / LM4 [619] Vlastimil Rajnis 1976 CZE Koloshop Team 04:21:09.9 47:00.7 01:37:41.0 (16)
14 2 / LM2 [622] Filip Starczewski 1994 CZE bike-point.eu Racing Team 04:23:41.6 49:32.4 01:36:08.0 (11)
15 5 / LM3 [649] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 04:23:42.9 49:33.7 01:39:38.0 (20)
16 3 / LM2 [648] Jan Veselý 1990 CZE MelCon 4Ever 04:29:03.9 54:54.7 01:37:41.0 (17)
17 2 / LM5 [629] Milan Bér 1963 CZE Bike Team Litoměřice 04:29:23.4 55:14.2 01:40:22.0 (21)
18 7 / LM4 [638] Jiří Švorc 1973 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 04:39:05.5 01:04:56.3 01:39:38.0 (19)
19 4 / LM2 [601] Filip Augusta 1990 CZE MMB Třebenice 04:42:38.6 01:08:29.4 01:36:08.0 (10)
20 8 / LM4 [634] Petr Fousek 1978 CZE Newim woe 04:43:54.0 01:09:44.8 01:43:39.0 (23)
21 3 / LM5 [611] Jaroslav hrubý 1955 CZE Most 04:43:55.7 01:09:46.5 01:47:41.0 (26)
22 6 / LM3 [628] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky 04:44:26.9 01:10:17.7 01:43:36.0 (22)
23 9 / LM4 [90] Oldřich Hašlar 1977 CZE KL sport Most 04:45:11.5 01:11:02.3 01:44:51.0 (24)
24 10 / LM4 [640] David Landa 1971 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:49:32.0 01:15:22.8 01:37:41.0 (15)
25 11 / LM4 [616] Ondřej Krejčík 1972 CZE Beespee.cz 04:55:52.8 01:21:43.6 01:48:39.0 (28)
26 12 / LM4 [643] Jiří Vavruška 1972 CZE Sella Bike 04:56:10.6 01:22:01.4 01:46:03.0 (25)
27 7 / LM3 [626] Lukáš Vejvar 1988 CZE Stark Cycling Team 04:59:59.4 01:25:50.2 01:37:39.0 (13)
28 13 / LM4 [641] Miroslav Sunkovský 1972 CZE Sunsetbike 05:08:00.4 01:33:51.2 01:48:25.0 (27)
29 8 / LM3 [612] Petr Janda 1982 CZE Roudnice n.L. 05:12:41.9 01:38:32.7 01:51:20.0 (29)
30 9 / LM3 [624] Josef Šklíba 1980 CZE Lovosice 05:16:16.3 01:42:07.1 01:51:20.0 (30)
31 14 / LM4 [610] Jakub Hrnčíř 1977 CZE Nevim Woe 05:29:13.8 01:55:04.6
32 15 / LM4 [639] Michal Beran 1977 CZE Nevim woe 05:33:10.2 01:59:01.0
33 10 / LM3 [635] Tomáš Hodermanský 1980 CZE Kolovraty 05:39:23.4 02:05:14.2
34 11 / LM3 [644] Břetislav Mazgaj 1983 CZE Odolena Voda 05:39:24.4 02:05:15.2
35 16 / LM4 [633] Martin Dvořák 1972 CZE Hopman team Žatec 05:42:25.2 02:08:16.0
36 17 / LM4 [625] Jiří Ullrich 1979 CZE Team LOUNY 05:43:31.3 02:09:22.1
37 18 / LM4 [631] Marek Scheitnauer 1970 CZE Most 05:45:23.0 02:11:13.8
38 4 / LM5 [608] Svatoslav Hajný 1963 CZE CykloTrenink.com 05:47:24.6 02:13:15.4
39 5 / LM5 [647] Petr Junek 1965 CZE KL Most 06:10:17.8 02:36:08.6
40 6 / LM5 [621] Václav Socha 1962 CZE Konečná 06:16:05.5 02:41:56.3
41 19 / LM4 [637] Václav Kopecký 1972 CZE Nevim Woe 06:22:55.2 02:48:46.0
DNF / LM3 [600] Filip Endler 1988 CZE LAWI STARS - GIANT

výsledková listina 65 km

start ~ 10:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / MM2 [443] Jakub Špaček 1992 CZE Bike-point.eu 02:50:02.8 01:23:41.0 (1)
2 2 / MM2 [613] Karel Jurča 1997 CZE KL sport Most 03:00:23.6 10:20.8 01:27:59.0 (2)
3 1 / MM3 [460] Miloš Králík 1984 CZE GAPP System-Cabtech 03:02:46.6 12:43.8 01:27:59.0 (3)
4 1 / MM4 [645] Tomáš Kozák 1971 CZE CykloAtom 03:15:20.3 25:17.5 01:36:08.0 (5)
5 3 / MM2 [419] Tomáš Macek 1995 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:18:07.4 28:04.6 01:32:26.0 (4)
6 2 / MM4 [299] Zdeněk Němec 1970 CZE Bikepoint 03:20:23.0 30:20.2 01:37:41.0 (7)
7 1 / MM5 [426] Bohumír Pechar 1966 CZE bike-point.eu Racing Team 03:23:18.8 33:16.0 01:37:41.0 (6)
8 3 / MM4 [458] Dalimil Lůžek 1976 CZE Sosnová u české Lípy 03:24:35.5 34:32.7 01:40:22.0 (9)
9 2 / MM5 [459] Ivan Celerin 1963 CZE TML 03:25:00.8 34:58.0 01:39:38.0 (8)
10 4 / MM4hasic [434] Olda Raus 1979 CZE MMB Třebenice 03:33:30.2 43:27.4 01:42:23.0 (11)
11 2 / MM3 [420] Vítězslav Macháček 1981 CZE Nutrend-EuroOil LTM 03:45:04.6 55:01.8 01:51:20.0 (12)
12 3 / MM3 [439] Zdeněk Šatra 1985 CZE SOREX team Roudnice n.L. 03:46:53.4 56:50.6 01:42:18.0 (10)
13 5 / MM4 [417] JAN KRUŠINA 1977 CZE Louny 03:47:43.8 57:41.0
14 6 / MM4hasic [448] Václav Seifert 1979 CZE Velemín 03:51:12.6 01:01:09.8
15 7 / MM4 [418] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 03:52:03.5 01:02:00.7
16 4 / MM3 [416] Vojtěch Knirsch 1988 CZE Kašava 03:54:38.2 01:04:35.4
17 8 / MM4 [425] Jiří Pavlík 1976 CZE Solitea 03:55:09.1 01:05:06.3
18 1 / MW [456] Vendula Kelbichová 1986 CZE KL sport Most 03:56:05.6 01:06:02.8
19 3 / MM5 [632] Vladimír Stuchlý 1956 CZE - 03:58:55.0 01:08:52.2
20 9 / MM4 [408] Štěpán Fišer 1972 CZE Rájkol 03:59:39.7 01:09:36.9
21 10 / MM4 [454] Josef Prchlík 1977 CZE CK Slavoj Terezín 04:02:00.4 01:11:57.6
22 5 / MM3 [447] Milan Zaleš 1988 CZE Praha 10 04:04:56.9 01:14:54.1
23 2 / MW [430] Vendulka Praská 1976 CZE WeTriDa 04:07:09.2 01:17:06.4
24 6 / MM3 [438] Rudolf Sůra 1981 CZE SOLITEA CDL a.s. 04:07:41.5 01:17:38.7
25 7 / MM3 [407] Roman Faů 1983 CZE Nové strašecí 04:08:14.6 01:18:11.8
26 4 / MM5 [441] Tomáš Šipka 1962 CZE BSK Racing Team 04:08:39.3 01:18:36.5
27 11 / MM4 [404] Marek Císař 1976 CZE Chabařovice 04:12:53.8 01:22:51.0
28 5 / MM5 [461] Petr Jansa 1965 CZE Peters bike team 04:12:59.4 01:22:56.6
29 6 / MM5 [402] Michal Beránek 1967 CZE Je-Be-Ti, Aussig 04:13:40.7 01:23:37.9
30 7 / MM5 [428] Vít Pokorný 1960 CZE praha 04:15:12.4 01:25:09.6
31 12 / MM4 [431] Dušan Pressl 1975 CZE Haven Team 04:16:44.2 01:26:41.4
32 13 / MM4 [442] Josef Šlégel 1973 CZE KL sport Most 04:18:38.0 01:28:35.2
33 8 / MM5 [475] Miloš Červený 1966 CZE Praha 04:22:26.5 01:32:23.7
34 14 / MM4 [429] Miroslav Prágl 1974 CZE Klapý 04:22:58.4 01:32:55.6
35 15 / MM4 [462] Jiří Ceé 1970 CZE Sokol Litoměřice 04:28:06.8 01:38:04.0
36 16 / MM4 [422] Petr Musil 1974 CZE Horní Počernice 04:28:20.0 01:38:17.2
37 9 / MM5 [411] Pavel Holeček 1961 CZE SAZU.cz 04:30:24.7 01:40:21.9
38 17 / MM4 [449] Zdeněk Hammer 1979 CZE LTM 04:31:03.7 01:41:00.9
39 8 / MM3 [413] Tomáš Kafka 1980 CZE Malečov 04:31:31.6 01:41:28.8
40 10 / MM5 [436] Radek Souček 1969 CZE Žirafa Bike Team 04:37:05.8 01:47:03.0
41 11 / MM5 [414] Jiří Kapitán 1962 CZE CHABAŘOVICE 04:37:30.6 01:47:27.8
42 12 / MM5 [437] Leo Streubel 1960 CZE Ústí nad Labem 04:37:50.2 01:47:47.4
43 9 / MM3 [440] Michal Šik 1981 CZE Praha 04:39:14.3 01:49:11.5
44 10 / MM3 [405] Miroslav Dorňák 1989 CZE Chyše 04:39:14.6 01:49:11.8
45 11 / MM3 [415] Jiří Kepl 1984 CZE Rakovník 04:48:33.0 01:58:30.2
46 13 / MM5 [433] Pavel Proft 1968 CZE BEZ 04:52:22.2 02:02:19.4
47 14 / MM5 [453] Martin Švácha 1964 CZE Nelahozeves 04:59:13.3 02:09:10.5
48 18 / MM4 [463] Jiří Kužela 1976 CZE Dlouhá míle 05:07:36.6 02:17:33.8
49 15 / MM5 [465] Marek Plch 1969 CZE RegalBike Teplice 05:07:37.6 02:17:34.8
50 16 / MM5 [455] Jiří Havel 1963 CZE Pacinky FELT 05:08:19.8 02:18:17.0
51 17 / MM5 [452] Ctirad Wajshajtl 1955 CZE Chotiměř 05:15:14.4 02:25:11.6
51 19 / MM4 [451] Jakub Wajshajtl 1977 CZE Chotiměř 05:15:14.4 02:25:11.6
53 4 / MM2 [409] Petr Hájek 1996 CZE Český Brod 05:23:56.1 02:33:53.3
54 18 / MM5 [401] Miloslav Benda 1962 CZE CS-BETON 05:32:48.5 02:42:45.7
55 20 / MM4 [424] Ladislav Oros 1971 CZE SG Malé Žernoseky 05:48:39.5 02:58:36.7
56 21 / MM4 [623] Ondřej Šafář 1971 CZE HKF Litoměřice 06:32:42.3 03:42:39.5
DNF / MM5 [464] Petr Hejna 1964 CZE Písty

výsledková listina 45 km

start ~ 10:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / SM3 [274] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 02:09:24.6
2 1 / SM1 [348] Milan Mileret 2001 CZE Bitters Superior Cyklolive team 02:13:43.6 04:19.0
3 2 / SM3 [291] Jan Mařík 1986 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:18:38.1 09:13.5
4 3 / SM3hasic [381] Miroslav Dvořák 1981 CZE AlphegaDravecRacingTeam 02:23:26.9 14:02.3
5 1 / SM4 [602] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 02:23:28.2 14:03.6
6 2 / SM4 [257] Michal Ippoldt 1975 CZE Velké Březno 02:26:04.2 16:39.6
7 2 / SM1 [391] Ondřej Cmunt 2003 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:26:32.6 17:08.0
8 3 / SM4hasic [359] Stanislav Kozák 1972 CZE Roudnice nad labem 02:31:57.8 22:33.2
9 4 / SM3 [294] Luboš Pospíšil 1983 CZE CK Slavoj Terezín 02:33:47.5 24:22.9
10 1 / SM5 [302] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 02:35:06.5 25:41.9
11 5 / SM3 [282] Pavel Franc 1986 CZE NATIVESPORT 02:36:16.4 26:51.8
12 4 / SM4 [298] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 02:37:32.3 28:07.7
13 1 / SM2 [280] Petr Kamínek 1995 CZE BIKE FOR LIFE 02:38:14.3 28:49.7
14 2 / SM5 [286] Zdeněk Krob 1963 CZE Bike -point Roudnice n.L. 02:38:15.9 28:51.3
15 3 / SM1 [266] Tomáš Konopásek 2002 CZE Sportraces 02:43:55.5 34:30.9
16 5 / SM4 [387] Martin Černy 1974 CZE IIG Úštek 02:44:03.8 34:39.2
17 6 / SM4 [362] Jiří Kopčanský 1979 CZE CS-BETON 02:44:48.0 35:23.4
18 7 / SM4 [264] Aleš Maťátko 1978 CZE TOI TOI Slaný 02:45:25.1 36:00.5
19 6 / SM3 [379] Tomáš Frák 1981 CZE Alphega Dravec Racing Team 02:45:25.2 36:00.6
20 2 / SM2 [365] Radek Kadlec 1991 CZE BTT Libochovice 02:48:04.5 38:39.9
21 7 / SM3 [395] Patrik Böser 1982 CZE IIG Úštěk 02:50:02.9 40:38.3
22 8 / SM4 [271] Tomáš Tyle 1971 CZE Travčice 02:51:12.8 41:48.2
23 3 / SM2 [267] Jakub Dvořák 1999 CZE Hopman team Žatec 02:54:54.0 45:29.4
24 4 / SM2 [306] Martin Vojáček 1997 CZE 8TTeam 02:56:13.8 46:49.2
25 3 / SM5 [329] Leoš Pilnaj 1967 CZE ONE Cycling Team 02:57:09.1 47:44.5
26 4 / SM1 [283] Jakub Foltin 2004 CZE KL sport Most 02:58:05.3 48:40.7
27 1 / SW [285] andrea maťhová 1997 CZE Ghost Team 02:59:25.9 50:01.3
28 8 / SM3hasic [273] Karel Hrabica 1981 CZE Lovosice 02:59:27.7 50:03.1
29 9 / SM4 [446] Pavel Vyskočil 1975 CZE Most 03:00:29.9 51:05.3
30 9 / SM3 [275] Jaroslav Provazník 1981 CZE Team Louny 03:01:10.4 51:45.8
31 10 / SM3 [360] Lukáš Koutecký 1987 CZE Hopman team Žatec 03:01:10.6 51:46.0
32 5 / SM1 [323] Filip Rudiš 2006 CZE CK Slavoj Terezín 03:02:24.3 52:59.7
33 5 / SM2 [355] Tomáš Kvapil 1992 CZE Frýdlant 03:04:20.5 54:55.9
34 2 / SW [252] Monika Čapková 1986 CZE Elite Women Team 03:04:27.9 55:03.3
35 3 / SW [276] Blanka Vajrychová 1992 CZE Krupka 03:04:39.3 55:14.7
36 6 / SM2 [297] Dominik Simon 1996 CZE Litoměřice 03:04:40.1 55:15.5
37 6 / SM1 [256] matěj šeda 2002 CZE Litoměřice 03:06:09.9 56:45.3
38 4 / SW [343] Lenka Nekvasilová 1981 CZE Líbeznice 03:09:15.8 59:51.2
39 10 / SM4 [327] Bohumil Procházka 1972 CZE Židovice 03:09:16.9 59:52.3
40 4 / SM5 [386] Jan Černý 1956 CZE Rajkol 03:12:22.9 01:02:58.3
41 11 / SM4 [361] Martin Koudelka 1972 CZE STS Chvojkovice Brod 03:13:03.6 01:03:39.0
42 12 / SM4 [357] Robert Kubín 1976 CZE Váleční veteráni 03:15:16.6 01:05:52.0
43 13 / SM4 [427] Ladislav Petrovič 1971 CZE Ústí nad Labem 03:17:41.2 01:08:16.6
44 14 / SM4 [403] Jiří Bušek 1970 CZE BTT Libochovice 03:17:50.0 01:08:25.4
45 15 / SM4 [450] Pavel Kaiser 1972 CZE Jarpice 03:18:01.4 01:08:36.8
46 11 / SM3 [305] Jakub Vojáček 1987 CZE 8TTeam 03:18:59.1 01:09:34.5
47 7 / SM1 [263] Matěj Prchlík 2003 CZE ASK Lovosice 03:20:45.2 01:11:20.6
48 7 / SM2hasic [292] Martin Pošta 1993 CZE Postoloprty 03:21:14.5 01:11:49.9
49 12 / SM3 [390] Jan Čapek 1984 CZE BEZ 03:22:31.0 01:13:06.4
50 16 / SM4 [366] Jaroslav Jurča 1975 CZE Štětí 03:23:23.5 01:13:58.9
51 17 / SM4 [277] Aleš Pleskot 1979 CZE Za mír mezi národy a teplou uzeninu 03:24:00.2 01:14:35.6
52 18 / SM4 [254] Pavel knedlík 1970 CZE Ústí nad Labem 03:24:31.4 01:15:06.8
53 13 / SM3 [309] Leoš Trembač 1980 CZE CS-BETON 03:24:58.4 01:15:33.8
54 14 / SM3 [385] Josef Červený 1985 CZE CS-BETON 03:25:40.4 01:16:15.8
55 15 / SM3hasic [406] Josef Duda 1982 CZE Praha 03:25:47.4 01:16:22.8
56 19 / SM4 [296] Lukáš Krob 1973 CZE BTT Libochovice 03:25:49.0 01:16:24.4
57 5 / SW [284] Eliška Krobová 2003 CZE BTT Libochovice 03:25:49.3 01:16:24.7
58 16 / SM3 [293] Jan Ingriš 1987 CZE Postoloprty 03:25:52.2 01:16:27.6
59 6 / SW [370] Zdeňka Ippoldtová 1974 CZE Velké Březno 03:26:17.8 01:16:53.2
60 5 / SM5 [278] Tomáš Strnad 1969 CZE Záhořany 03:27:14.4 01:17:49.8
61 7 / SW [333] Kateřina Pecharová 1992 CZE bike-point.eu Racing Team 03:27:33.5 01:18:08.9
62 20 / SM4 [313] Rudolf Téglássy 1977 SK Praha 03:28:45.6 01:19:21.0
63 6 / SM5 [383] Libor Doleček 1967 CZE Louny 03:29:09.5 01:19:44.9
64 17 / SM3 [303] Jan Žambera 1988 CZE Vrtule Bike Crew 03:29:13.3 01:19:48.7
65 8 / SM2 [281] Jiří Krob 1991 CZE Postoloprty 03:32:45.3 01:23:20.7
66 18 / SM3 [310] Aleš Tomek 1981 CZE Mimoň 03:33:26.0 01:24:01.4
67 19 / SM3 [253] Jan matějka 1984 CZE Northbike.cz 03:33:43.5 01:24:18.9
68 21 / SM4 [269] Tomáš Tříska 1970 CZE Ústí nad Labem 03:35:13.9 01:25:49.3
69 22 / SM4 [272] Tomáš Ledvina 1976 CZE hasiči Polepy 03:36:48.5 01:27:23.9
70 9 / SM2 [330] Filip Petřík 1993 CZE CS-BETON 03:37:15.6 01:27:51.0
71 7 / SM5 [259] Miroslav Ulahel 1959 CZE Kolo shop Teplice 03:39:15.7 01:29:51.1
72 8 / SM5 [393] Michael Březina 1969 CZE CS-BETON 03:40:34.7 01:31:10.1
73 9 / SM5 [374] Ladislav Hoffman 1962 CZE Teplice 03:40:49.7 01:31:25.1
74 10 / SM2 [350] David Martínek 1993 CZE CS-BETON 03:41:04.9 01:31:40.3
75 8 / SW [251] Gabriela Pecharová 1996 CZE Bike -point Roudnice n.L. 03:43:46.8 01:34:22.2
76 9 / SW [126] Kateřina Salačová 1984 CZE Rozběháme Litoměřicko 03:44:16.3 01:34:51.7
77 23 / SM4 [344] Petr Nahodil 1978 CZE STACHEMA CZ 03:44:17.4 01:34:52.8
78 10 / SM5 [398] Robert Balatka 1968 CZE Stavebniny Pospíchal 03:45:24.4 01:35:59.8
79 11 / SM2 [363] Stanislav        Komeda 1990 CZE Litoměřice 03:46:59.1 01:37:34.5
80 24 / SM4 [346] Tomáš Moravec 1977 CZE Stachema CZ s.r.o. 03:46:59.2 01:37:34.6
81 20 / SM3 [268] Pavel Dorňák 1980 CZE Třebohostice 03:47:56.5 01:38:31.9
82 21 / SM3 [317] Milan Svojše 1984 CZE Čížkovice 03:48:16.1 01:38:51.5
83 10 / SW [384] Eva Diničová 1983 CZE Běhny s. r. o. 03:50:13.2 01:40:48.6
84 12 / SM2 [270] Jakub Urban 1992 CZE Smečno 03:50:30.9 01:41:06.3
85 11 / SM5 [316] Marek Šalša 1966 CZE Stavebniny Pospíchal s.r.o. 03:50:47.4 01:41:22.8
86 11 / SW [335] Jana Pánková 1983 CZE Sweep Ultimate Gym 03:50:49.4 01:41:24.8
87 12 / SM5 [258] Jiří Vančura 1962 CZE Sella Bike 03:51:12.1 01:41:47.5
88 22 / SM3 [260] Ondřej Kott 1988 CZE Praha 03:51:17.9 01:41:53.3
89 13 / SM5 [261] Václav Mára 1968 CZE Praha 03:51:18.0 01:41:53.4
90 23 / SM3 [351] Jan Malý 1986 CZE Litoměřice 03:52:46.0 01:43:21.4
91 25 / SM4 [399] Lukas Alt 1979 CZE Úvaly 03:53:18.2 01:43:53.6
92 24 / SM3 [354] Petr Loos 1986 CZE Žatec 03:54:53.6 01:45:29.0
93 12 / SW [255] Marie soubustová 1978 CZE CK Slavoj Terezín 03:56:57.1 01:47:32.5
94 26 / SM4 [358] Jiří Krumich 1973 CZE STACHEMA CZ s.r.o. 03:57:20.2 01:47:55.6
95 27 / SM4 [325] Tomáš Rasocha 1975 CZE Roudnice nad Labem 04:00:50.8 01:51:26.2
96 28 / SM4 [328] Karel Pokorný 1975 CZE Aperam 04:02:18.8 01:52:54.2
97 29 / SM4 [342] Jan Neruda 1977 CZE Neruďáci 04:03:25.3 01:54:00.7
98 30 / SM4 [322] Jaroslav Rybáček 1976 CZE BEZ 04:07:36.1 01:58:11.5
99 31 / SM4 [367] Viktor Jenšovský 1979 CZE Litoměřice 04:09:09.8 01:59:45.2
100 25 / SM3 [382] Milan Drozdík 1985 CZE Good Fellas - Chomutov 04:10:56.5 02:01:31.9
101 26 / SM3 [349] Lukáš Mazal 1987 CZE Good Fellas - Tisá 04:11:08.3 02:01:43.7
102 13 / SW [332] Andrea Pěkná 1993 CZE BEZ 04:11:09.6 02:01:45.0
103 27 / SM3 [397] Jan Benda 1983 CZE CS BETON 04:11:44.7 02:02:20.1
104 28 / SM3 [457] Radoslav Kindl 1988 CZE Jimlín 04:15:32.4 02:06:07.8
105 32 / SM4 [279] Jan Peterka 1973 CZE Krupka 04:19:42.9 02:10:18.3
106 33 / SM4 [371] Jan Huňka 1979 CZE STACHEMA CZ 04:28:07.9 02:18:43.3
107 34 / SM4 [369] Tomáš Jachek 1978 CZE Praha 8 04:29:04.2 02:19:39.6
108 14 / SM5 [295] Vladimír Ježek 1948 CZE Ústí nad Labem 04:33:55.7 02:24:31.1
109 13 / SM2 [380] Marek Fiala 1994 CZE Roudnice nad Labem 04:36:57.5 02:27:32.9
110 35 / SM4 [421] Petr Makrlík 1977 CZE Štětí 04:37:06.6 02:27:42.0
111 36 / SM4 [312] Tomáš Tichý 1970 CZE Je-Be-Ti, Aussig 04:37:41.5 02:28:16.9
112 29 / SM3 [262] Jan Vlasák 1982 CZE Most 04:39:56.5 02:30:31.9
113 14 / SM2 [307] Matěj Urbánek 1993 CZE Ústí nad Labem 04:42:19.3 02:32:54.7
114 14 / SW [356] Šárka Kudrová 1981 CZE CS-BETON 04:59:15.4 02:49:50.8
115 15 / SW [265] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 05:22:28.6 03:13:04.0
116 16 / SW [394] Káťa Brožová 1980 CZE CS-BETON 05:25:30.7 03:16:06.1
117 30 / SM3 [304] Michal Volák 1986 CZE Čížkovice 05:25:34.5 03:16:09.9
118 15 / SM5 [341] Pepa Novák 1958 CZE BEZ 05:25:43.1 03:16:18.5
119 37 / SM4 [308] Jiří Urbánek 1972 CZE Ústí nad Labem 05:34:07.9 03:24:43.3
DNF / SW [320] Jana Říhová 1987 CZE CS-BETON
DNF / SM2 [378] František Fric 1990 CZE PivniceMlekarna
DNF / SM3 [377] Jan Fruhauf 1983 CZE PivniceMlekarna
DNF / SM5 [353] Petr Macek 1961 CZE KCR Roudnice nad Labem
DNF / SM4 [338] Michal Opočenský 1973 CZE CS-BETON

výsledková listina 28 km

start ~ 10:45:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / W28 [104] Petra Čopová 1980 CZE CS-BETON 58:55.4
2 1 / M28 [123] Václav Pánek 1969 CZE Chomutov 58:56.1 00:00.7
3 2 / M28 [111] Miloš Huja 1969 CZE Ředhošť 59:38.6 00:43.2
4 3 / M28 [106] Jan Fajgl 1983 CZE Turnov 01:05:36.0 06:40.6
5 4 / M28 [107] Elvis Vogl 1992 CZE Turnov 01:05:36.4 06:41.0
6 5 / M28 [125] Miroslav Pilát 1978 CZE Žatec 01:06:10.2 07:14.8
7 6 / M28 [114] Pavel Kadavy 1975 CZE Žatec 01:06:43.0 07:47.6
8 7 / M28 [112] Petr Huňka 1980 CZE STACHEMA CZ 01:06:49.3 07:53.9
9 8 / M28 [337] Jiří Pánek 1959 CZE STACHEMA 01:06:51.8 07:56.4
10 9 / M28 [151] Richard Havlík 1963 CZE Černí koně 01:07:06.1 08:10.7
11 10 / M28 [324] Jan Rašovský 1974 CZE CS-BETON 01:09:02.8 10:07.4
12 11 / M28 [89] martin chmela 2001 CZE DA ČS 01:11:16.5 12:21.1
13 12 / M28 [88] filip Chmela 2003 CZE DA ČS 01:11:21.0 12:25.6
14 2 / W28 [128] Jana Štědrá 1976 CZE TRANS BRODY 01:11:26.1 12:30.7
15 13 / M28 [129] Tomáš Trojan 1982 CZE Dobrovice 01:15:28.5 16:33.1
16 14 / M28 [115] Ivaylo Kovachki 1989 CZE 8TTeam 01:15:40.5 16:45.1
17 15 / M28 [131] Michal Vojáček 1984 CZE 8TT eam 01:15:41.2 16:45.8
18 3 / W28 [108] Kateřina Gabrielová 1981 CZE CS-BETON 01:16:28.9 17:33.5
19 16 / M28 [116] Jiří Kršňák 1978 CZE Teplice 01:17:28.7 18:33.3
20 17 / M28 [120] Jan Marek 1978 CZE Zabrušany 01:17:53.1 18:57.7
21 4 / W28 [141] Klára Tajčmanová 1986 CZE Mělník 01:18:15.9 19:20.5
22 18 / M28 [140] Marek Petrovič 2004 CZE 01:21:22.6 22:27.2
23 5 / W28 [117] Jitka Kubínová 1986 CZE Litvínov 01:21:49.0 22:53.6
24 6 / W28 [109] Zuzana Holečková 1970 CZE SAZU.cz 01:24:23.3 25:27.9
25 7 / W28 [103] Romana Beránková 1989 CZE Kutná Hora 01:24:58.5 26:03.1
26 19 / M28 [319] Marek Sovák 1970 CZE Litoměřice 01:25:00.6 26:05.2
27 20 / M28 [149] Dušan Frak 1977 CZE Podbořany 01:25:58.3 27:02.9
28 8 / W28 [146] Marcela Opluštilová 1977 CZE Hoštka 01:27:39.4 28:44.0
29 9 / W28 [466] Zdeňka Procházková 1987 CZE Most 01:29:16.1 30:20.7
29 21 / M28 [145] Jan Vejmělek 1983 CZE Žatec 01:29:16.1 30:20.7
31 10 / W28 [339] Dominika Opočenksá 1992 CZE BEZ 01:32:32.5 33:37.1
31 10 / W28 [340] Renata Opočenksá 1972 CZE BEZ 01:32:32.5 33:37.1
33 12 / W28 [130] Michaela Vintrová 1995 CZE CS-BETON 01:34:33.5 35:38.1
34 22 / M28 [336] Jaroslav Pangerl 1981 CZE BEZ 01:36:24.6 37:29.2
34 13 / W28 [124] Kamila Pangerlová 1983 CZE CS-BETON 01:36:24.6 37:29.2
36 14 / W28 [142] Dita Coufalová 1986 CZE Kolovrati 01:40:22.7 41:27.3
37 23 / M28 [113] Luděk Jirman 1979 CZE DA ČS 01:41:47.5 42:52.1
38 24 / M28 [134] Hynek Jirman 2015 CZE DAČS 01:41:48.1 42:52.7
39 15 / W28 [143] Veronika Benková 1996 CZE VŠSK PEDF 01:43:56.0 45:00.6
40 16 / W28 [144] Kristýna Mazochová 1992 CZE 01:43:58.8 45:03.4
41 25 / M28 [121] Lukáš Mašek 1986 CZE Duchcov 01:46:25.8 47:30.4
42 17 / W28 [102] Alena Balochová 1978 CZE Duchcov 01:46:29.3 47:33.9
43 26 / M28 [148] Lukáš Gasman 1989 CZE Krupka 01:50:08.5 51:13.1
44 18 / W28 [147] Kamila Pernetová 1990 CZE Stradonice 01:50:10.5 51:15.1
45 27 / M28 [156] František Benk 1958 CZE Louny 01:52:53.9 53:58.5
46 19 / W28 [87] jitka benková 1966 CZE 01:53:02.3 54:06.9
47 20 / W28 [101] Markéta Adamcová 2002 CZE Litoměřice 01:55:00.6 56:05.2
48 21 / W28 [136] Zdeňka Chmelová 1980 CZE Destinační agentura 02:17:01.6 01:18:06.2
49 28 / M28 [110] Michal Horáček 1991 CZE DA ČS 02:17:04.0 01:18:08.6
50 22 / W28 [105] Lucie Druckerová 1983 CZE DA České Středohoří 02:17:05.1 01:18:09.7
51 23 / W28 [138] Lucie Zajícová 1982 CZE Žatec 02:29:27.5 01:30:32.1
52 29 / M28 [139] Kamil Krejčí 1982 CZE Žatec 02:29:31.1 01:30:35.7
53 24 / W28 [132] Jana Zdvořáková 1987 CZE Podsedice 03:03:19.7 02:04:24.3
54 25 / W28 [250] Nikol Šafránková 2006 CZE CS Beton 03:03:23.1 02:04:27.7
55 30 / M28 [24] Matěj Licinberk 2011 CZE Podsedice 03:03:24.4 02:04:29.0
56 26 / W28 [119] Vlasta Lípová 1957 CZE Lovosice 03:03:31.7 02:04:36.3
57 27 / W28 [127] Veronika Šafránková 1985 CZE CS-BETON 03:12:30.1 02:13:34.7
57 27 / W28 [150] Tereza Nováková 2013 CZE CS Beton 03:12:30.1 02:13:34.7
DNF / W28 [135] radana kubíčková 1980 CZE Destinační agentura
DNF / M28 [122] Daniel Mourek 1967 CZE DA CS
DNF / W28 [137] Nella Lejnarová 1980 CZE Destinační agentura
DNF / W28 [311] Eliška Kodytková 1989 CZE CS-BETON