Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

05.07.2016 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 03:40:23 00:00
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 03:40:24 00:00
3 2 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 03:45:52 05:28
4 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:47:00 06:37
5 2 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 AUT Bikepalast Salzburg 03:47:38 07:14
6 3 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 03:50:06 09:42
7 4 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 03:50:09 09:45
8 5 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 03:50:09 09:45
9 6 / M-V1 [123] Vašek Strnad 1983 CZE Atrex 03:55:28 15:04
10 7 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 03:55:30 15:06

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 20:17 01:17 01:11 02:02 02:55 01:47 01:24 17:08:12
2 (-0) 2 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 21:15 01:25 01:16 02:13 03:01 01:46 01:27 02:12
3 (-0) 3 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 21:16 01:17 01:14 02:04 03:07 01:49 01:27 02:18
(4) (-0) 3 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 21:16 01:23 01:17 02:08 02:59 01:53 01:30 02:20
5 (-0) 5 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 21:48 01:26 01:13 02:04 03:14 01:51 01:26 02:22
6 (-0) 6 / M-E [8628420] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 22:02 01:27 01:17 02:14 03:05 01:51 01:32 02:18
7 (-0) 7 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 22:13 01:34 01:21 02:22 03:08 01:51 01:33 02:21
8 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 22:14 01:27 01:36 02:10 03:11 02:03 01:32 02:18
9 (-0) 2 / V-E [8637376] Ivan Svoboda 1962 CZE Trosky tým 22:16 01:23 01:14 02:11 03:15 01:57 01:34 02:28
10 (-0) 8 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 22:42 01:28 01:23 02:15 03:14 01:49 01:32 02:20

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 02:43:04 00:00
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:53:26 10:21
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:02:54 19:49
4 4 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 03:14:20 31:16
5 5 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 03:21:23 38:18
6 6 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 03:34:15 51:10
7 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 03:37:58 54:54
8 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 03:38:59 55:55
9 7 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:43:03 59:59
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 03:47:47 01:04:42

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 02:52:53 00:00
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:03:20 10:27
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 03:27:36 34:43
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 03:37:58 45:04
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE Stárkov 04:39:20 01:46:27

UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 03:51:28 00:00
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL Wroclaw 05:29:25 01:37:57
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL Katowice 07:02:02 03:10:34

Half Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-4) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 21:56 06:00 02:31 02:23 03:27

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
2 2 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE Praha 2
3 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE Praha - Uhříněves
4 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton
5 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
6 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE Praha 10
7 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE Praha

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec
2 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
3 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec
4 2 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE Hradec Králové
5 3 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE Stárkov
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 05:28 00:00
2 2 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 05:46 00:18
3 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 06:10 00:42
4 3 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:46 01:17
5 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 07:25 01:56
6 4 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 08:56 03:27

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 08:26 00:00
2 2 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:09 00:42
3 3 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:34 01:08
4 4 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 09:50 01:23
5 5 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 09:59 01:33
6 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 10:49 02:23

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 15:29 00:00
2 2 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 16:02 00:32
3 3 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 16:44 01:14
4 4 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:15 01:45
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 18:00 02:31

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12