Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

05.07.2016 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-29 BIKECLINIC TREK 03:40:23.7
2 1 / M-V1 NILFISK PRO Cycling 03:40:24.5
3 2 / M-29 Bike Triatlon Morkovice 03:45:52.4
4 1 / M-V2 GIANT Pitrs bikes 03:47:00.9
5 2 / M-V1 Bikepalast Salzburg 03:47:38.6

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 20:17.0
2 2 / M-E NOVATOP -LAPIERRE 21:15.0
3 3 / M-E Dressler.cz - RB 21:16.0
(4) 3 / M-E Vendeta Racing 21:16.0
5 5 / M-E Canyon Amateur Enduro Team 21:48.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M BMC CZ Racing team 02:43:04.6
2 2 / M NOVATOP LAPIERRE 02:53:26.5
3 3 / M Finančné centrum Team 03:02:54.0
4 4 / M Wroclaw 03:14:20.7
5 5 / M Bike 2000 03:21:23.1

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior AUTHOR TEAM STUPNO 02:52:53.4
2 2 / Junior Apache Loko Trutnov 03:03:20.5
3 3 / Junior Vella team 03:27:36.8
4 1 / Kadetky GIANT Pitrs bikes 03:37:58.2
5 4 / Junior Stárkov 04:39:20.8

UNICYCLE

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M TriSlide 03:51:28.0
2 2 / M Wroclaw 05:29:25.1
3 3 / M Katowice 07:02:02.3
4 4 / M TriSlide 03:51:28.0
5 5 / M Wroclaw 05:29:25.1

Half Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / V-E Kralovsky Maraton 21:56.0
(2) 1 / V-E Kralovsky Maraton 21:56.0

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Ženy GS cyklo team Jistebnice 01:17.1
2 2 / Ženy Praha 2 01:17.7
3 3 / Ženy Praha - Uhříněves 01:19.6
4 4 / Ženy Královský maraton 01:24.5
5 1 / Muži MTB Trilogy 01:27.9

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži Zruč-Senec 02:09.5
2 2 / Muži Hony Team 02:23.3
3 1 / Ženy Zruč-Senec 02:24.6
4 2 / Ženy Hradec Králové 02:25.4
5 3 / Ženy MTB Trilogy 02:35.0

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Ženy S - Sport Hronov 05:28.7
2 2 / Ženy S-Sport Hronov 05:46.7
3 1 / Muži S-Sport 06:10.8
4 3 / Ženy Apache Loko Trutnov 06:46.1
5 2 / Muži Focus Plzeň 07:25.1

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži Giant Pitrs bikes 08:26.4
2 2 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:09.1
3 3 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:34.5
4 4 / Muži Jablonec nad Nisou 09:50.3
5 5 / Muži S-Sport Hronov 09:59.9

KIDS 11-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži KAH sport Vrchlabí 15:29.7
2 2 / Muži Carla.Kupkolo D.K.n.L. 16:02.5
3 3 / Muži GIANT Pitrs bikes 16:44.4
4 4 / Muži REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:15.6
5 5 / Muži S-Sport Hronov 18:00.7

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12