MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 02:57:54 00:00
2 2 / AM30 [122] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 02:57:55 00:01
3 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:58:44 00:49
4 3 / AM30 [136] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:03:25 05:31
5 2 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:03:31 05:37
6 3 / AM40 [109] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:03:32 05:37
7 1 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:03:35 05:41
8 4 / AM40 [116] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:04:38 06:43
9 4 / AM30 [94] Vojtěch Stránský 1990 CZE Dexter Cycling 03:05:13 07:18
10 5 / AM40 [147] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:05:15 07:21

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM30 [464] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 02:12:02 00:00
2 1 / BM40 [470] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 02:13:59 01:57
3 2 / BM30 [425] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06 02:04
4 1 / JB [644] Matěj Bedrník 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24 02:22
5 3 / BM30 [325] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 02:14:49 02:46
6 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:14 03:12
7 4 / BM30 [472] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:15:42 03:40
8 5 / BM30 [509] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 02:15:48 03:46
9 2 / JB [539] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:15:51 03:49
10 3 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:52 03:50

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM50 [545] Karel Krchňák 1969 CZE Týnec nad Sázavou 03:50:40 00:00
2 2 / BM50 [546] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 03:50:50 00:09
3 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 03:51:51 01:10
4 2 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 04:02:32 11:52
5 3 / Muži [442] Jiří Ulč 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 04:19:31 28:50
6 4 / Muži [527] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 04:41:37 50:56
7 5 / Muži [440] Tomáš Hanuš 1998 CZE MC Metuje 04:45:11 54:30
8 6 / Muži [438] Marek Barták 1995 CZE MC Metuje 04:46:40 55:59
9 7 / Muži [439] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 04:54:28 01:03:47
10 8 / Muži [441] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 05:23:39 01:32:58

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žáci [7069] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:13:29 00:00
2 1 / Muži [7140] Tomáš Strnad 1993 CZE TEAM KSM HRÁDEK 01:14:48 01:18
3 2 / Muži [7020] Viktor Kos 1977 CZE Nechanice 01:16:43 03:13
4 2 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:20:56 07:26
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:21:37 08:07
6 3 / Muži [7037] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč 01:22:18 08:48
7 4 / Muži [7152] Matouš Tišer 1992 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 01:22:33 09:04
8 5 / Muži [7153] Robert Tišer 1962 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:22:33 09:04
9 6 / Muži [7160] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:34 09:04
10 4 / Starší žáci [7119] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:22:35 09:06

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [7055] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:52:35 00:00
2 2 / Ženy [7155] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:55:16 02:40
3 3 / Ženy [7054] Lucie Schönová 1988 CZE Hanácký Mushers Club 01:58:27 05:51
4 4 / Ženy [7049] Natalie Cihlářová 1995 CZE Mushing team Ostrava 01:58:43 06:07
5 5 / Ženy [7057] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 02:06:47 14:11
6 1 / Muži [7111] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:12:08 19:32
7 2 / Muži [7053] Petr Chudoba 1985 CZE Hradec Králové 02:24:08 31:33
8 3 / Muži [7050] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Česká Skalice 02:51:15 58:39
9 6 / Ženy [7051] Lucie Čtvrtečková 1993 CZE RideOn 02:51:17 58:41
10 7 / Ženy [7056] Jana Žehanová 1980 CZE Nechanice 03:19:15 01:26:39

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / odrážedla [6403] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 00:32 00:00
2 2 / odrážedla [6404] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:34 00:01
3 3 / odrážedla [6402] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:37 00:04
4 4 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 00:37 00:04
5 5 / odrážedla [6411] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:41 00:08
6 6 / odrážedla [6407] SAMUEL AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:44 00:12
7 7 / odrážedla [6406] SOFIA AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:47 00:15
8 8 / odrážedla [6405] JOSEF ZAJAČIK 2015 CZE HORNÍ JELENÍ 00:53 00:21
9 9 / odrážedla [6410] KRISTÝNA HANUŠOVÁ 2014 CZE MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM 00:54 00:22
10 10 / odrážedla [6409] ISABELL FELCMAN 2015 CZE PARDUBICE 01:21 00:48

Předškoláci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškoláci [6308] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:14 00:00
2 2 / Předškoláci [6313] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15 00:00
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:20 00:05
4 2 / Předškolačky [6309] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:28 00:14
5 3 / Předškoláci [6305] Marek Boháč 2012 CZE Praha 02:33 00:18
6 3 / Předškolačky [6311] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:51 00:37
7 4 / Předškoláci [6355] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 03:47 01:33
8 4 / Předškolačky [6307] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:48 01:34
9 5 / Předškoláci [6314] JONÁŠ JANOVSKÝ 2014 CZE Moravec Team 04:04 01:50
10 6 / Předškoláci [6502] Filip Znamenáček 2012 CZE znacar 04:05 01:50

Minižáci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 1 [6217] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:27 00:00 01:47
2 2 / Minižáci 1 [6216] Milan Jakubec 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:38 00:10 01:56
3 3 / Minižáci 1 [6211] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 03:39 00:12 01:58
4 4 / Minižáci 1 [6201] Ondřej Dúcký 2010 CZE TJ Jiskra Prasek 03:39 00:12 01:53
5 1 / Minižákyně 1 [6212] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:48 00:21 02:00
6 2 / Minižákyně 1 [6208] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 04:09 00:42 02:16
7 3 / Minižákyně 1 [6206] Klára Jirmanová 2010 CZE Velké Popovice 04:10 00:42 02:11
8 4 / Minižákyně 1 [6210] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTIŽ 04:10 00:43 02:14
9 5 / Minižákyně 1 [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 04:24 00:57 02:14
10 5 / Minižáci 1 [6205] Michal Pospíšil 2010 CZE Zbuzany 04:26 00:59 02:18

Minižáci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 2 [6110] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 03:20 00:00
2 1 / Minižákyně 2 [6104] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 03:26 00:05
3 2 / Minižákyně 2 [6102] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:44 00:23
(4) 2 / Minižáci 2 [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:44 00:23
5 3 / Minižáci 2 [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 03:44 00:24
6 4 / Minižáci 2 [6113] MELICHAR KOVÁŘ 2009 CZE Bike Freaks Holice 03:45 00:24
7 5 / Minižáci 2 [6117] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 04:20 01:00
8 3 / Minižákyně 2 [6101] Barbora Janovská 2008 CZE Moravec Team 04:24 01:04
9 6 / Minižáci 2 [6218] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 04:31 01:10
10 4 / Minižákyně 2 [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:33 01:13

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mladší žáci [6004] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:12 00:00 03:06
2 2 / Mladší žáci [6504] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 06:29 00:16 03:16
3 3 / Mladší žáci [6508] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:39 00:26 03:21
4 4 / Mladší žáci [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 06:50 00:37 03:27
5 5 / Mladší žáci [6001] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 07:00 00:48 03:25
6 1 / Mladší žákyně [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 07:28 01:15
7 6 / Mladší žáci [6509] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33 01:20 03:56
8 7 / Mladší žáci [6006] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 07:40 01:27 03:58
9 8 / Mladší žáci [6002] Jakub Husár 2005 CZE Zlín 4 07:55 01:42 03:59
10 2 / Mladší žákyně [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:59 01:46 04:11

Soutěž firemních týmů na trase B