MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muzi : 17, zeny: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muzi : 11, zeny: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muzi : 8, zeny: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muzi : 50, zeny: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60+: 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muzi : 106, zeny: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60+: 3, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muzi : 251, zeny: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60+: 7, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muzi : 11, zeny: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muzi : 66, zeny: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muzi : 3, zeny: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muzi : 3, zeny: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33
>

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 10:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [6004] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:12 00:00 03:06
2 2 / Mladší žáci [6504] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 06:29 00:16 03:16
3 3 / Mladší žáci [6508] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:39 00:26 03:21
4 4 / Mladší žáci [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 06:50 00:37 03:27
5 5 / Mladší žáci [6001] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 07:00 00:48 03:25
6 1 / Mladší žákyně [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 07:28 01:15
7 6 / Mladší žáci [6509] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33 01:20 03:56
8 7 / Mladší žáci [6006] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 07:40 01:27 03:58
9 8 / Mladší žáci [6002] Jakub Husár 2005 CZE Zlín 4 07:55 01:42 03:59
10 2 / Mladší žákyně [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:59 01:46 04:11
11 9 / Mladší žáci [6510] JAKUB CINDR 2005 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 08:16 02:03 03:59
12 10 / Mladší žáci [6514] ŠTĚPÁN NAVRÁTIL 2006 CZE Spartak Police nad Metují 08:21 02:09 04:09
13 11 / Mladší žáci [6003] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:22 02:09 04:19
14 12 / Mladší žáci [6008] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:25 02:12 04:21
15 3 / Mladší žákyně [6515] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 08:27 02:14 04:13
16 13 / Mladší žáci [6516] David Puš 2007 CZE Cyklomax 09:03 02:50 04:22
17 14 / Mladší žáci [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 09:06 02:54 04:43
18 4 / Mladší žákyně [6507] KATEŘINA VOPRŠALOVÁ 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:09 02:56 04:37
19 5 / Mladší žákyně [6005] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 09:09 02:56 04:39
20 6 / Mladší žákyně [6506] BEZSTAROSTI NICOL 2006 CZE BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka 09:13 03:00 04:49
21 15 / Mladší žáci [6519] VIKTOR AUDERLICKÝ 2007 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 09:59 03:46 04:58
22 16 / Mladší žáci [6511] David Tezour 2007 CZE Hradec Králové 11:11 04:59 05:24
DSQ / Mladší žáci [6518] JAKUB BENÁK 2006 CZE BENÁK TÝM 07:05

výsledková listina Minižáci 2

start ~ 10:29:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 2 [6110] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 03:20 00:00
2 1 / Minižákyně 2 [6104] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 03:26 00:05
3 2 / Minižákyně 2 [6102] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:44 00:23
3 2 / Minižáci 2 [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:44 00:23
5 3 / Minižáci 2 [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 03:44 00:24
6 4 / Minižáci 2 [6113] MELICHAR KOVÁŘ 2009 CZE Bike Freaks Holice 03:45 00:24
7 5 / Minižáci 2 [6117] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 04:20 01:00
8 3 / Minižákyně 2 [6101] Barbora Janovská 2008 CZE Moravec Team 04:24 01:04
9 6 / Minižáci 2 [6218] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 04:31 01:10
10 4 / Minižákyně 2 [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:33 01:13
11 5 / Minižákyně 2 [6109] Nina Jirmanová 2008 CZE Velké Popovice 04:37 01:17
12 6 / Minižákyně 2 [6118] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 04:45 01:24
13 7 / Minižáci 2 [6114] MAX SEKERA 2009 CZE PARDUBICE 04:53 01:33
14 8 / Minižáci 2 [6116] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 04:59 01:38
15 7 / Minižákyně 2 [6214] Kateřina Kuchařová 2009 CZE Kbely Cycling Team 05:15 01:54
16 9 / Minižáci 2 [6106] Patrik Boháč 2009 CZE Praha 05:16 01:56
17 8 / Minižákyně 2 [6112] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 05:21 02:00
18 9 / Minižákyně 2 [6115] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 05:26 02:05
19 10 / Minižákyně 2 [6156] Valentýna Jelínková 2008 CZE Mimi Bike Team 05:38 02:17
20 10 / Minižáci 2 [6157] Jakub Skalický 2009 CZE MIMI BIKE TEAM 07:35 04:15
21 11 / Minižáci 2 [6119] MATĚJ BENÁK 2009 CZE BENÁK TÝM 11:13 07:53
22 11 / Minižákyně 2 [6118] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 02:45:41 02:42:20

výsledková listina Minižáci 1

start ~ 10:48:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Minižáci 1 [6217] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:27 00:00 01:47
2 2 / Minižáci 1 [6216] Milan Jakubec 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:38 00:10 01:56
3 3 / Minižáci 1 [6211] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 03:39 00:12 01:58
4 4 / Minižáci 1 [6201] Ondřej Dúcký 2010 CZE TJ Jiskra Prasek 03:39 00:12 01:53
5 1 / Minižákyně 1 [6212] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:48 00:21 02:00
6 2 / Minižákyně 1 [6208] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 04:09 00:42 02:16
7 3 / Minižákyně 1 [6206] Klára Jirmanová 2010 CZE Velké Popovice 04:10 00:42 02:11
8 4 / Minižákyně 1 [6210] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTIŽ 04:10 00:43 02:14
9 5 / Minižákyně 1 [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 04:24 00:57 02:14
10 5 / Minižáci 1 [6205] Michal Pospíšil 2010 CZE Zbuzany 04:26 00:59 02:18
11 6 / Minižákyně 1 [6256] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 04:30 01:02 02:21
12 6 / Minižáci 1 [6220] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:52 01:25 02:30
13 7 / Minižákyně 1 [6213] Veronika Kuchařová 2011 CZE Kbely Cycling Team 05:00 01:33 02:36
14 7 / Minižáci 1 [6202] Šimon Jirásek 2011 CZE S-Sport Hronov 05:06 01:38 02:46
15 8 / Minižákyně 1 [6203] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 05:15 01:47 02:50
16 8 / Minižáci 1 [6215] MARIÁN HOŠEK 2010 CZE Collm racing team 05:25 01:58 02:49
17 9 / Minižákyně 1 [6219] Tereza Houfová 2010 CZE Řečany nad Labem 05:27 01:60 02:48
18 10 / Minižákyně 1 [6204] Barbora Lázničková 2011 CZE GHOST JUNIOR TEAM 05:54 02:27 02:57

výsledková listina Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # tým/klub/obec cíl členové
1 1 / firmy 4 HZS Královéhradeckého kraje 13:51:07 02:15:57 Tomáš Kučera 1977
02:31:23 Jakub Čeřovský 1983
02:48:03 Petr Malinský 1995
02:55:25 Ondřej Rosenkranz 1992
03:20:18 Pavel Pfeifer 1991
2 2 / firmy 5 Policie ČR Královéhradeckého kraje 14:14:53 02:37:15 Ondřej Zámečník 1979
02:37:27 František Horčičko 1971
02:52:29 Zdeněk Drbohlav 1966
02:59:05 Eduard Petiška 1971
03:08:35 Pavel Zámečník 1964
3 1 / profi 10 Rock Machine Cyklomax Team 14:15:20 02:27:30 Martin Chutný 1991
02:46:14 Kamil Štrof 1985
02:56:49 Josef Seibert 1974
02:57:12 Marek Bělovský 1983
03:07:33 Petr Lukáč 1971
4 3 / firmy 1 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 15:19:08 03:00:55 Milan Jakubec 1981
03:02:18 Michal Plodr 1971
03:03:21 Pavel Kotlant 1983
03:06:15 Jan Berger 1974
03:06:17 Jiří Horák 1989
5 4 / firmy 6 T design s.r.o. 16:54:19 03:04:12 Ladislav Frémuth 1996
03:13:03 Lukáš Dufek 1992
03:14:36 Martin Mejstřík 1990
03:14:39 Bohuslav Kulka 1965
04:07:47 Lukáš Vyhleďal 1993
6 5 / firmy 8 Městská policie Hradec Králové 19:04:43 03:19:04 Petr Weisser 1979
03:42:25 Marek Hovorka 1988
03:43:30 Filip Ullrich 1985
04:06:05 Jan Hospodka 1982
04:13:37 Jaroslav Matoušek 1976
7 6 / firmy 3 Magistrát města Hradec Králové 19:13:16 03:23:53 Milan Žalud 1971
03:35:50 Martin Maštálka 1979
03:55:29 Iva Čechová 1975
03:55:29 Jan Slavík 1976
04:22:34 Jan Doksanský 1974
8 7 / firmy 11 Policie ČR Pardického kraje PEO 19:57:38 03:14:30 Jiří Langer 1988
03:29:05 Aleš Pícha 1986
03:38:08 Miloslav Trunec 1982
03:56:34 Jan Záhorský 1972
05:39:20 Jan Dubec 1981
9 8 / firmy 9 ZZS Pardubického kraje 24:08:16 04:27:40 Pavel Svoboda 1970
04:30:53 Renata Ningerová 1967
04:30:58 Jiří Jirout 1974
04:46:30 Petr Ledvina 1973
05:52:14 Karin Nechanická 1976
DNF / firmy 2 Mountfield HK 01:45:48 01:45:48 Radovan Pavlík 1998
DNF / firmy 7 Duratec Team 12:05:02 02:19:23 Petr Stančík 1978
02:25:41 Jiří Ježek 1974
03:39:58 Kateřina Duchková 1977
03:39:59 Václav Zvonař 1973

výsledková listina Předškoláci - kola

start ~ 11:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškoláci [6308] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:14 00:00
2 2 / Předškoláci [6313] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15 00:00
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:20 00:05
4 2 / Předškolačky [6309] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:28 00:14
5 3 / Předškoláci [6305] Marek Boháč 2012 CZE Praha 02:33 00:18
6 3 / Předškolačky [6311] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:51 00:37
7 4 / Předškoláci [6355] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 03:47 01:33
8 4 / Předškolačky [6307] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:48 01:34
9 5 / Předškoláci [6314] JONÁŠ JANOVSKÝ 2014 CZE Moravec Team 04:04 01:50
10 6 / Předškoláci [6502] Filip Znamenáček 2012 CZE znacar 04:05 01:50
11 7 / Předškoláci [6301] matyáš mihulka 2013 CZE Když nemůžeš, tak přidej! 04:13 01:58
12 8 / Předškoláci [6310] MARKO ZOKIC 2012 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 04:14 02:00
13 9 / Předškoláci [6501] Filip Žehan 2012 CZE Nechanice 04:18 02:04
14 10 / Předškoláci [6306] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 04:19 02:05
15 5 / Předškolačky [6302] Anna Pospíšilová 2012 CZE Zbuzany 04:29 02:14
16 6 / Předškolačky [6303] Nela Šírová 2012 CZE GHOST junior team 04:39 02:24
17 7 / Předškolačky [6312] Nela Hořeňovská 2014 CZE Jaroměř 05:02 02:48
18 11 / Předškoláci [6503] Karel Znamenáček 2013 CZE znacar 06:06 03:52

výsledková listina trasa A

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 02:57:54 00:00
2 2 / AM30 [122] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 02:57:55 00:01
3 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:58:44 00:49
4 3 / AM30 [136] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:03:25 05:31
5 2 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:03:31 05:37
6 3 / AM40 [109] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:03:32 05:37
7 1 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:03:35 05:41
8 4 / AM40 [116] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:04:38 06:43
9 4 / AM30 [94] Vojtěch Stránský 1990 CZE Dexter Cycling 03:05:13 07:18
10 5 / AM40 [147] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:05:15 07:21
11 5 / AM30 [56] Jonáš Březina 1998 CZE Červené Pečky 03:07:52 09:58
12 6 / AM40 [17] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 03:07:56 10:02
13 7 / AM40 [61] Jiří Dittrich 1984 CZE F-bike klub Sádek 03:07:58 10:04
14 6 / AM30 [5] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 03:07:59 10:05
15 7 / AM30 [97] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:08:02 10:08
16 2 / AM50 [74] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 03:08:07 10:13
17 8 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:21 11:27
18 3 / AM50 [23] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:10:23 12:29
19 4 / AM50 [149] Jan Čapek 1973 CZE Rohozec Amulet Team 03:13:13 15:19
20 9 / AM30 [204] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 03:14:43 16:49
20 9 / AM30 [80] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 03:14:43 16:49
22 8 / AM40 [104] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:14:55 17:01
23 1 / AM60 [110] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:19:23 21:29
24 2 / AM60 [50] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:19:25 21:31
25 5 / AM50 [206] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:19:27 21:33
26 11 / AM30 [86] Tomáš Pich 1995 CZE Rychlá rota 03:19:27 21:33
27 9 / AM40 [117] Marek Šroll 1978 CZE Praha 8 03:20:19 22:25
28 10 / AM40 [148] Daniel Maruška 1980 CZE Rohozec Amulet Team 03:20:36 22:41
29 6 / AM50 [89] Tomáš Pozler 1976 CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 03:20:54 23:00
30 11 / AM40 [127] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 03:22:45 24:50
31 12 / AM40 [99] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 03:23:09 25:15
32 7 / AM50 [19] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 03:23:47 25:52
33 12 / AM30 [119] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 03:24:47 26:53
34 13 / AM30 [101] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 03:25:14 27:19
35 8 / AM50 [454] Petr Znamenáček 1976 CZE Holice 03:25:22 27:27
36 9 / AM50 [82] Martin Kuchař 1969 CZE Kbely Cycling Team 03:25:55 28:01
37 14 / AM30 [135] David Dvořák 1993 CZE Hradec Králové 03:25:59 28:04
38 15 / AM30 [145] Michael Humpolec 1994 CZE Bikenotoric 03:26:39 28:45
39 16 / AM30 [16] Filip Hakl 1993 CZE TTRUXXXIK cycling 03:27:32 29:37
40 13 / AM40 [126] Jan Rožek 1987 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:28:26 30:32
41 14 / AM40 [203] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 03:29:28 31:34
42 10 / AM50 [132] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 03:29:30 31:36
43 17 / AM30 [108] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:29:46 31:52
44 1 / AW30 [8] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:29:47 31:53
45 11 / AM50 [115] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 03:30:43 32:49
46 3 / AM60 [24] Richard ZDENĚK 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:30:48 32:54
46 3 / AM60 [11] Jiří Výbora 1965 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:30:48 32:54
48 5 / AM60 [137] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 03:30:52 32:58
49 18 / AM30 [63] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:30:53 32:59
50 2 / AW30 [14] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 03:31:01 33:07
51 19 / AM30 [102] David Žižka 1989 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:31:03 33:09
52 12 / AM50 [93] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:31:11 33:17
53 13 / AM50 [207] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 03:34:12 36:17
54 15 / AM40 [96] Petr Toms 1985 CZE Pub Bike Team 03:36:18 38:24
55 14 / AM50 [66] Vladislav Gittler 1968 CZE Frýdlant 03:37:23 39:29
56 20 / AM30 [205] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 03:38:08 40:13
57 15 / AM50 [455] Karel Znamenáček 1974 CZE znacar 03:38:21 40:27
58 16 / AM40 [90] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 03:39:48 41:53
59 17 / AM40 [113] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 03:39:48 41:53
60 18 / AM40 [139] Martin Slezák 1984 CZE Nové Město nad Metují 03:39:54 42:00
61 19 / AM40 [106] Vít Struhelka 1981 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:39:58 42:04
62 16 / AM50 [88] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 03:41:10 43:16
63 17 / AM50 [52] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 03:42:42 44:48
64 1 / AW40 [22] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:45 44:51
65 18 / AM50 [67] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 03:45:58 48:04
66 6 / AM60 [64] Ales Flegl 1963 CZE Silvini R2 Sport 03:46:19 48:24
67 19 / AM50 [79] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:47:42 49:48
68 7 / AM60 [76] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 03:48:37 50:43
69 1 / AM60+ [133] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 03:50:32 52:38
70 2 / AM60+ [95] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 03:50:38 52:43
71 8 / AM60 [208] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 03:50:44 52:50
72 20 / AM50 [73] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:40 53:45
73 21 / AM50 [118] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 03:51:40 53:46
74 9 / AM60 [114] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 03:53:58 56:04
75 10 / AM60 [55] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 03:55:44 57:50
76 2 / AW40 [124] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 03:55:48 57:53
77 11 / AM60 [78] josef kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice @ 03:56:03 58:09
78 20 / AM40 [141] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:57:23 59:28
79 12 / AM60 [77] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 03:58:33 01:00:39
80 22 / AM50 [131] Vladimír Harasimovič 1973 CZE KSM Castings CZ 03:58:50 01:00:56
81 23 / AM50 [134] Pavel Tichý 1970 CZE Prštice 03:59:57 01:02:03
82 13 / AM60 [87] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 04:00:22 01:02:28
83 24 / AM50 [92] Michael Skalicky 1968 CZE KS Pardubice 04:02:01 01:04:07
84 1 / AW50 [70] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:07:33 01:09:39
85 3 / AM60+ [60] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:07:36 01:09:42
86 25 / AM50 [112] Davidáre Prušák 1976 CZE CBC Team 04:07:59 01:10:05
87 3 / AW40 [33] Michaela Fošumová 1985 CZE České Budějovice 04:08:04 01:10:10
88 21 / AM40 [129] Honza Hoder 1984 CZE HOVRCH.info 04:10:30 01:12:35
89 2 / AW50 [138] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike Třebíč 04:12:36 01:14:42
90 14 / AM60 [111] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:12:46 01:14:51
91 21 / AM30 [53] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 04:16:34 01:18:40
92 3 / AW50 [140] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:18:21 01:20:27
93 15 / AM60 [103] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 04:18:24 01:20:30
94 22 / AM40 [71] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 04:18:25 01:20:31
95 23 / AM40 [105] Jiří Jirman 1978 CZE Velké Popovice 04:23:38 01:25:44
96 26 / AM50 [146] Jaroslav Horák 1974 CZE BSB Team 04:24:03 01:26:09
97 22 / AM30 [125] Kristián Holický 1999 CZE Hradec Králové 04:27:44 01:29:50
98 27 / AM50 [120] Roman Kažmír 1975 CZE Ironman Sudoměř team 04:27:47 01:29:52
99 28 / AM50 [143] Stanislav Fišer 1971 CZE Dubí 04:29:16 01:31:21
100 24 / AM40 [142] Radek Bayer 1979 CZE Dubí 04:29:17 01:31:23
101 16 / AM60 [62] Martin Exner 1963 CZE Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí 04:29:53 01:31:59
102 25 / AM40 [81] Tomáš Krušina 1984 CZE Nový Bydžov 04:31:21 01:33:26
102 29 / AM50 [107] Petr Rybín 1968 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 04:31:21 01:33:26
104 17 / AM60 [20] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 04:35:08 01:37:14
105 23 / AM30 [72] Martin Houser 1990 CZE Mladá Boleslav 04:35:47 01:37:52
106 4 / AW50 [51] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 04:38:07 01:40:13
107 24 / AM30 [75] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 04:39:49 01:41:55
108 25 / AM30 [85] Robin Pavelka 1990 CZE Dvůr Králové n/L 04:48:24 01:50:30
109 26 / AM30 [121] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 04:50:08 01:52:13
110 26 / AM40 [100] Petr Wolf 1983 CZE MTB Demons Crew 05:01:30 02:03:36
111 27 / AM40 [84] Lukas Oupicky 1982 CZE Čelákovice 05:01:31 02:03:36
112 28 / AM40 [83] Petr Netík 1980 CZE Meziměstí 05:02:41 02:04:47
113 30 / AM50 [65] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 05:02:46 02:04:51
114 18 / AM60 [54] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 05:05:09 02:07:15
115 31 / AM50 [130] Josef Blatník 1974 CZE Hradec Králové 05:07:53 02:09:59

výsledková listina trasa B

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM30 [464] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 02:12:02 00:00
2 1 / BM40 [470] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 02:13:59 01:57
3 2 / BM30 [425] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06 02:04
4 1 / JB [644] Matěj Bedrník 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24 02:22
5 3 / BM30 [325] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 02:14:49 02:46
6 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:14 03:12
7 4 / BM30 [472] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:15:42 03:40
8 5 / BM30 [509] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 02:15:48 03:46
9 2 / JB [539] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:15:51 03:49
10 3 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:52 03:50
11 4 / BM40 [537] Pavel Jindra 1978 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:15:53 03:51
12 5 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:15:56 03:54
13 1 / BM50 [2004] Tomáš Kučera 1977 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:15:57 03:54
14 6 / BM40 [361] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 02:16:24 04:22
15 7 / BM40 [4007] Petr Stančík 1978 CZE Duratec Team 02:19:23 07:21
16 2 / BM50 [508] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:19:27 07:25
17 6 / BM30 [503] Ondrej Prenek 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:19:28 07:26
18 7 / BM30 [541] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:19:29 07:27
19 8 / BM30 [309] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:19:34 07:31
20 9 / BM30 [355] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:20:50 08:47
21 8 / BM40 [463] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 02:21:21 09:19
22 10 / BM30 [501] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 02:21:22 09:19
23 3 / JB [483] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:21:22 09:20
24 9 / BM40 [429] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:22:26 10:23
25 1 / BM60 [402] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:22:32 10:30
26 10 / BM40 [353] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:04 11:02
27 11 / BM30 [420] MICHAL VÍCH 1998 CZE Děčín 27 02:23:05 11:03
28 2 / BM60 [354] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:25:40 13:38
29 3 / BM50 [3007] Jiří Ježek 1974 CZE Duratec Team 02:25:41 13:38
30 4 / BM50 [482] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 02:27:03 15:01
31 12 / BM30 [2010] Martin Chutný 1991 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:27:30 15:27
32 13 / BM30 [477] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 02:28:08 16:05
33 11 / BM40 [504] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:28:10 16:08
34 14 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:28:10 16:08
35 5 / BM50 [333] Ondřej Hladík 1976 CZE Bikerespect 02:28:56 16:53
36 1 / BW30 [301] Adéla Šafářová 1998 CZE Nutrend Specialized Racing 02:30:26 18:24
37 12 / BM40 [514] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 02:30:32 18:30
38 15 / BM30 [491] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:30:40 18:37
39 6 / BM50 [419] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:30:49 18:47
40 7 / BM50 [362] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:30:51 18:49
41 4 / JB [481] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:31:07 19:05
42 13 / BM40 [372] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:31:11 19:09
43 2 / BW30 [515] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:31:13 19:11
44 8 / BM50 [488] Petr Váňa 1973 CZE All treining 02:31:14 19:11
45 14 / BM40 [358] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:31:21 19:18
46 15 / BM40 [1004] Jakub Čeřovský 1983 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:31:23 19:21
47 3 / BM60 [415] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 02:31:33 19:31
48 16 / BM30 [497] Petr Linhart 1991 CZE TNF bike team 02:32:38 20:35
49 5 / JB [401] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 02:32:55 20:53
50 16 / BM40 [437] Ota Zima 1984 CZE Kellys Bike ranch racing team 02:33:36 21:34
51 9 / BM50 [528] Luboš Toman 1969 CZE carla.kupkolo.cz 02:33:37 21:35
52 17 / BM40 [331] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:33:51 21:49
53 4 / BM60 [486] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:34:05 22:02
54 10 / BM50 [518] Leoš Pradáč 1970 CZE Roboterm Chotěboř 02:34:05 22:03
55 18 / BM40 [408] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 02:34:11 22:09
56 6 / JB [519] Michal Pradáč 1999 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:34:11 22:09
57 17 / BM30 [365] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:34:30 22:27
58 18 / BM30 [418] Filip Vala 1992 CZE Kámen 02:35:02 23:00
59 11 / BM50 [428] Jaroslav Vomela 1969 CZE VeloservisTeam 02:35:24 23:22
60 12 / BM50 [432] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:36:41 24:38
61 7 / JB [397] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 02:36:41 24:39
62 8 / JB [457] Václav Jaroš 2000 CZE Whirlpool Author junior team 02:37:00 24:57
63 19 / BM40 [4005] Ondřej Zámečník 1979 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 02:37:15 25:13
64 13 / BM50 [2005] František Horčičko 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:37:27 25:25
65 5 / BM60 [430] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:37:29 25:27
66 14 / BM50 [536] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:39:35 27:33
67 20 / BM40 [431] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:39:36 27:33
68 19 / BM30 [327] David Gabriel 1992 CZE Symbio+ BMC 02:39:53 27:51
69 21 / BM40 [313] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:39:57 27:55
70 22 / BM40 [453] Martin Jalovičar 1980 CZE Svinišťany 02:39:59 27:57
71 20 / BM30 [647] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:40:01 27:59
72 15 / BM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE Vysoké Mýto 02:40:34 28:32
73 3 / BW30 [489] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:41:12 29:10
74 23 / BM40 [396] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 02:42:05 30:03
75 6 / BM60 [465] Richard Dohnal 1962 CZE Kellys Bike ranch team 02:42:07 30:05
76 16 / BM50 [338] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:43:05 31:03
77 21 / BM30 [351] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:43:13 31:11
78 9 / JB [542] Vojtěch Hájek 2000 CZE Cyklo Bendl 02:44:20 32:18
79 4 / BW30 [302] Sandra Schützová 1991 CZE OPLT CYCLING 02:44:39 32:37
80 17 / BM50 [379] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 02:45:10 33:07
81 22 / BM30 [349] Petr Jiránek 1993 CZE JKF Jaroměř 02:45:16 33:13
82 23 / BM30 [411] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:45:16 33:14
83 24 / BM30 [417] Jiří Vala 1994 CZE Praha 02:45:32 33:30
84 1 / BM60+ [520] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 02:45:33 33:30
85 1 / BW40 [332] Blanka Havelcová 1981 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:45:35 33:32
86 7 / BM60 [319] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:45:41 33:39
87 24 / BM40 [5010] Kamil Štrof 1985 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:46:14 34:12
88 8 / BM60 [392] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:46:25 34:22
89 25 / BM30 [3004] Petr Malinský 1995 CZE Prostřední Lánov 02:48:03 36:00
90 18 / BM50 [373] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:48:05 36:03
91 26 / BM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:48:13 36:11
92 19 / BM50 [324] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:48:18 36:16
93 10 / JB [485] David Andrle 2000 CZE Lanškroun 02:49:04 37:02
94 1 / JWB [484] Markéta Hájková 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:49:08 37:06
95 2 / BM60+ [517] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:49:16 37:14
96 25 / BM40 [424] Jiří Vítek 1982 CZE Veloservis sport Flach 02:49:22 37:19
97 2 / BW40 [427] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:24 37:21
98 11 / JB [426] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:49:35 37:33
99 26 / BM40 [370] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 02:49:40 37:37
100 20 / BM50 [513] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:50:27 38:25
101 9 / BM60 [512] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 02:50:33 38:31
102 5 / BW30 [300] Jana Vtípilová 1992 CZE Eleven Mercedes Benz mitas Team 02:50:45 38:42
103 27 / BM40 [357] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:50:46 38:43
104 28 / BM40 [480] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 02:51:01 38:59
105 10 / BM60 [366] Martin Machala 1966 CZE ALPINA & ROECKL 02:51:06 39:03
106 29 / BM40 [422] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:51:07 39:05
107 11 / BM60 [434] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:52:11 40:09
108 21 / BM50 [450] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 02:52:25 40:23
109 30 / BM40 [323] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:52:25 40:23
110 2 / JWB [529] Adéla Fuksová 2000 CZE Symbio+ BMC 02:52:27 40:25
111 22 / BM50 [451] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:52:28 40:26
112 12 / BM60 [1005] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:52:29 40:27
113 23 / BM50 [367] Pavel Mareček 1972 CZE Explosia 02:53:19 41:16
114 13 / BM60 [516] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:53:27 41:25
115 14 / BM60 [473] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE Kraken team Dobříš 02:53:33 41:30
116 15 / BM60 [530] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:33 41:31
117 24 / BM50 [461] švihák lázeňský 1976 CZE hrth 02:54:38 42:36
118 16 / BM60 [337] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 02:54:44 42:41
118 6 / BW30 [646] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:54:44 42:41
120 31 / BM40 [467] Radek Novotný 1986 CZE Nové Město nad Metují 02:54:48 42:46
121 17 / BM60 [531] JIndřich Hnízdil 1964 CZE Třebechovice 02:54:50 42:47
122 18 / BM60 [433] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:55:13 43:11
123 27 / BM30 [544] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:55:20 43:17
124 28 / BM30 [525] Michal Kukaš 1994 CZE Svitavy 02:55:24 43:22
125 29 / BM30 [5004] Ondřej Rosenkranz 1992 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:55:25 43:22
126 25 / BM50 [375] Pavel Nevečeřal 1973 CZE Pardubice 02:55:56 43:54
127 7 / BW30 [380] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:55:57 43:54
128 26 / BM50 [386] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:56:29 44:27
129 27 / BM50 [4010] Josef Seibert 1974 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:56:49 44:47
130 3 / BW40 [414] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:57:03 45:01
131 32 / BM40 [1010] Marek Bělovský 1983 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:57:12 45:10
132 30 / BM30 [340] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:57:22 45:20
133 3 / BM60+ [316] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:57:27 45:25
134 28 / BM50 [3005] Eduard Petiška 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:59:05 47:03
135 29 / BM50 [377] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:59:29 47:26
136 4 / BW40 [507] AGATA HAMERA 1985 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:59:29 47:27
137 31 / BM30 [378] Jan Odehnal 1993 CZE Hradec Králové 02:59:29 47:27
138 30 / BM50 [317] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 02:59:33 47:31
139 32 / BM30 [458] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:59:46 47:44
139 32 / BM30 [328] Vladislav Gittler 1997 CZE Frýdlant 02:59:46 47:44
141 33 / BM40 [405] Zdeněk Šír 1983 CZE GHOST team 03:00:27 48:25
142 34 / BM30 [339] Jiří Hospodka 1989 CZE Chotěboř 03:00:44 48:42
143 34 / BM40 [3001] Milan Jakubec 1981 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:00:55 48:53
144 19 / BM60 [468] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 03:01:11 49:09
145 8 / BW30 [526] Eliška Vomáčková 1995 CZE Hradec Králové 03:01:19 49:17
146 31 / BM50 [413] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 03:01:32 49:29
147 35 / BM40 [524] Karel Vlček 1979 CZE Ústí nad Labem 03:01:35 49:33
148 32 / BM50 [543] Kamil Hájek 1971 CZE Chrudim 03:01:49 49:47
149 33 / BM50 [395] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:02:12 50:10
150 34 / BM50 [5001] Michal Plodr 1971 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:02:18 50:16
151 20 / BM60 [476] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:02:26 50:24
152 21 / BM60 [335] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:02:32 50:29
153 9 / BW30 [368] Martina Marešová 1995 CZE Rock Machine Cyklomax 03:02:37 50:34
154 35 / BM50 [318] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 03:02:40 50:37
155 36 / BM40 [421] Pavel Vik 1981 CZE Hradec Králové 03:02:44 50:42
156 35 / BM30 [649] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 03:02:49 50:47
157 37 / BM40 [4001] Pavel Kotlant 1983 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:03:21 51:18
158 36 / BM50 [360] Jaroslav Kus 1971 CZE Symbio BMC 03:03:29 51:27
159 36 / BM30 [2006] Ladislav Frémuth 1996 CZE T design s.r.o. 03:04:12 52:10
160 37 / BM30 [487] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 03:04:20 52:18
161 37 / BM50 [1001] Jan Berger 1974 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:15 54:13
162 38 / BM30 [2001] Jiří Horák 1989 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:17 54:15
163 38 / BM40 [446] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 03:06:17 54:15
164 22 / BM60 [435] Pavel Žáček 1967 CZE Hradec Králové 03:06:57 54:54
165 39 / BM40 [371] Martin Michal 1982 CZE Hradec Králové 03:07:00 54:58
166 38 / BM50 [3010] Petr Lukáč 1971 CZE Rock Machine Cyklomax Team 03:07:33 55:31
167 23 / BM60 [382] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:07:39 55:37
168 39 / BM30 [540] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 03:07:50 55:48
169 40 / BM30 [490] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 03:07:53 55:51
170 24 / BM60 [5005] Pavel Zámečník 1964 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 03:08:35 56:32
171 40 / BM40 [306] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 03:08:37 56:35
172 1 / BW50+ [436] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 03:08:49 56:47
173 41 / BM40 [471] Tomáš Lauryn 1986 CZE SK Cyklord 03:09:44 57:42
174 10 / BW30 [495] Tereza Balíková 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:09:50 57:48
175 39 / BM50 [394] Martin Roček 1970 CZE SDH Vysoká u Holic 03:09:57 57:54
176 1 / BW50 [474] HANA HRUBÁ 1973 CZE Kraken team Dobříš 03:10:16 58:14
177 25 / BM60 [307] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:10:50 58:48
178 42 / BM40 [534] MIchal Polák 1982 CZE CK Úvaly 03:12:29 01:00:26
179 40 / BM50 [410] Jaroslav Šorm 1970 CZE KOLO ŠÍR LB 03:12:57 01:00:55
180 41 / BM30 [1006] Lukáš Dufek 1992 CZE T design s.r.o. 03:13:03 01:01:01
181 42 / BM30 [400] Jan Solnička 1992 CZE Vysoké Mýto 03:13:29 01:01:27
182 41 / BM50handicapTezky62 [311] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Město Štětí 03:14:03 01:02:00
183 26 / BM60 [523] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 03:14:27 01:02:24
184 43 / BM30 [2011] Jiří Langer 1988 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:14:30 01:02:28
185 44 / BM30 [4006] Martin Mejstřík 1990 CZE T design s.r.o. 03:14:36 01:02:33
186 27 / BM60 [3006] Bohuslav Kulka 1965 CZE T design s.r.o. 03:14:39 01:02:36
187 42 / BM50 [475] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice 03:14:41 01:02:39
188 43 / BM40 [645] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:14:43 01:02:40
189 44 / BM40 [506] Jiří Šindelka 1982 CZE Heraltice 73 03:15:05 01:03:03
190 43 / BM50 [548] Kamil Suchan 1971 CZE Hradec Králové 03:15:17 01:03:15
191 4 / BM60+ [387] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:16:07 01:04:05
192 12 / JB [314] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Kladno 03:17:00 01:04:57
193 28 / BM60 [496] Petr Balík 1967 CZE Sibřina 03:17:12 01:05:10
194 44 / BM50 [304] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:17:47 01:05:45
195 45 / BM30 [364] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná 03:18:08 01:06:05
196 29 / BM60 [369] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 03:18:45 01:06:43
197 45 / BM40 [385] Ondřej Podhrázký 1979 CZE Explosia 03:19:03 01:07:01
198 5 / BW40 [535] Kateřina Poláková 1979 CZE Praha 10 03:19:03 01:07:01
199 46 / BM40 [5008] Petr Weisser 1979 CZE Městská policie Hradec Králové 03:19:04 01:07:02
200 47 / BM40 [347] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 03:19:14 01:07:11
201 30 / BM60 [500] Libor Hruška 1966 CZE VL CZ 03:19:18 01:07:16
202 48 / BM40 [404] Jakub Šimák 1981 CZE Holice 03:19:28 01:07:26
203 45 / BM50 [326] martin froněk 1973 CZE praha 11 háje 03:20:00 01:07:58
204 46 / BM30 [4004] Pavel Pfeifer 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 03:20:18 01:08:16
205 46 / BM50 [390] Petr Protivinsky 1973 CZE Kolín 03:21:18 01:09:16
206 47 / BM50 [462] Michal Mazač 1977 CZE Holice 03:21:35 01:09:33
207 2 / BW50 [391] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:22:47 01:10:45
208 48 / BM50 [538] Aleš Pejcha 1977 CZE Hořiněves 03:22:50 01:10:47
209 49 / BM40 [399] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC 03:23:11 01:11:09
210 49 / BM50 [388] Vladimír Pospíšil 1977 CZE Zbuzany 03:23:31 01:11:29
211 50 / BM50 [5003] Milan Žalud 1971 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:23:53 01:11:50
212 31 / BM60 [409] Ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:24:34 01:12:32
213 3 / BW50 [329] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:26:25 01:14:23
214 51 / BM50 [492] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 03:26:34 01:14:32
215 6 / BW40 [303] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 03:27:01 01:14:58
216 50 / BM40 [479] Rico Agudelo 1984 GBR Hradec kr8lov0 03:27:51 01:15:49
217 5 / BM60+ [376] Stanislav Novák 1949 CZE Bike club Svitavy 03:28:41 01:16:39
218 51 / BM40 [3011] Aleš Pícha 1986 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:29:05 01:17:03
219 52 / BM40 [383] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:29:26 01:17:24
220 52 / BM50 [352] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:29:29 01:17:26
221 32 / BM60 [403] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:30:17 01:18:14
222 53 / BM50 [533] Vladimír Korda 1968 CZE Oftex 03:31:16 01:19:14
223 7 / BW40 [345] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:31:50 01:19:48
224 54 / BM50 [315] Jan Březina 1970 CZE KUBR team 03:32:34 01:20:31
225 55 / BM50 [521] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:32:38 01:20:36
226 4 / BW50 [466] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 03:33:02 01:20:59
227 56 / BM50 [407] radek šmejkal 1975 CZE mnichovice,praha východ 03:33:17 01:21:15
228 53 / BM40 [445] Jaroslav Vosáhlo 1980 CZE Smrkáči 03:34:13 01:22:10
229 5 / BW50 [312] Eva Bradáčová 1974 CZE Město Štětí 03:35:06 01:23:04
230 33 / BM60handicapTezky62 [522] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 03:35:30 01:23:28
231 54 / BM40 [3003] Martin Maštálka 1979 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:35:50 01:23:48
232 47 / BM30 [320] Ludvík Doležal 1988 CZE GHOST TEAM 03:37:03 01:25:00
233 55 / BM40 [4011] Miloslav Trunec 1982 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:38:08 01:26:05
234 56 / BM40 [344] Pavel Ivan 1984 CZE MTB Městec Králové 03:38:22 01:26:20
235 34 / BM60 [412] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:39:05 01:27:02
236 13 / JB [449] Martin Feifer 2000 CZE Smrkáči 03:39:10 01:27:07
237 6 / BM60+ [478] Milan Pour 1952 CZE Horice 03:39:15 01:27:13
238 57 / BM50 [330] Radek Hachle 1971 CZE rioptik.cz 03:39:36 01:27:34
239 6 / BW50 [1007] Kateřina Duchková 1977 CZE Duratec Team 03:39:58 01:27:56
240 58 / BM50 [5007] Václav Zvonař 1973 CZE Duratec Team 03:39:59 01:27:56
241 35 / BM60 [505] Jiří Němec 1966 CZE Pardubice 03:41:23 01:29:21
242 36 / BM60 [336] Radim Holeš 1965 CZE Kraslice 03:41:26 01:29:24
243 48 / BM30 [2008] Marek Hovorka 1988 CZE Městská policie Hradec Králové 03:42:25 01:30:23
244 57 / BM40 [4008] Filip Ullrich 1985 CZE Městská policie Hradec Králové 03:43:30 01:31:27
245 8 / BW40 [389] Olga Procházková 1978 CZE GHOST Team 03:49:50 01:37:48
246 49 / BM30 [448] Jiří Šatalík 1995 CZE smrkáče 03:50:58 01:38:55
247 59 / BM50 [547] Jan Říha 1977 CZE Hradec Králové 03:51:36 01:39:34
248 58 / BM40handicapTezky62 [341] František Hrstka 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 03:54:56 01:42:54
249 7 / BW50 [1003] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29 01:43:27
249 60 / BM50 [4003] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29 01:43:27
251 61 / BM50 [5011] Jan Záhorský 1972 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:56:34 01:44:31
252 37 / BM60 [406] Pavel Šmejda 1962 CZE Litomyšl 03:56:51 01:44:49
253 38 / BM60 [346] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 03:57:24 01:45:22
254 59 / BM40 [499] Jiří Sršeň 1979 CZE Budvarka 03:57:34 01:45:31
255 39 / BM60 [511] jan Sýkora 1966 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:57:55 01:45:53
256 60 / BM40 [1008] Jan Hospodka 1982 CZE Městská policie Hradec Králové 04:06:05 01:54:03
257 62 / BM50 [498] Jiří Senko 1974 CZE Budvarka 04:06:38 01:54:35
258 61 / BM40 [460] Pavel Radoň 1978 CZE Hradec Kralove 04:06:41 01:54:39
259 9 / BW40 [456] Helena Kubánková 1979 CZE znacar 04:07:45 01:55:43
260 50 / BM30 [5006] Lukáš Vyhleďal 1993 CZE T design s.r.o. 04:07:47 01:55:45
261 63 / BM50 [384] Jan Píša 1977 CZE Pardubice 04:08:17 01:56:15
261 10 / BW40 [310] Petra Bolechová 1985 CZE Česká Bělá 277 04:08:17 01:56:15
263 2 / BW50+ [334] Iva Hlaváčová 1961 CZE p.Olovnice 04:10:19 01:58:17
264 8 / BW50 [305] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 04:11:05 01:59:02
265 64 / BM50 [3008] Jaroslav Matoušek 1976 CZE Městská policie Hradec Králové 04:13:37 02:01:35
266 65 / BM50 [549] Luboš Vavrda 1976 CZE Hradec Králové 04:13:37 02:01:35
267 40 / BM60 [447] Roman Šatalík 1967 CZE smrkáče 04:16:24 02:04:22
268 51 / BM30 [648] Lukáš Šlezingr 1993 CZE Hradec Králové 04:18:18 02:06:16
269 66 / BM50 [348] Radek Jelínek 1974 CZE Hradec Králové 04:19:39 02:07:37
270 11 / BW40 [469] Kateřina Snopková 1983 CZE Pardubice 04:20:05 02:08:02
271 67 / BM50 [2003] Jan Doksanský 1974 CZE Magistrát města Hradec Králové 04:22:34 02:10:32
272 68 / BM50 [502] Tomáš Holický 1970 CZE Hradec Králové 04:24:03 02:12:01
273 69 / BM50 [5009] Pavel Svoboda 1970 CZE ZZS Pardubického kraje 04:27:40 02:15:38
274 3 / BW50+ [4009] Renata Ningerová 1967 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:53 02:18:51
275 70 / BM50 [1009] Jiří Jirout 1974 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:58 02:18:55
276 71 / BM50 [2009] Petr Ledvina 1973 CZE ZZS Pardubického kraje 04:46:30 02:34:28
277 62 / BM40 [1011] Jan Dubec 1981 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 05:39:20 03:27:17
278 9 / BW50 [3009] Karin Nechanická 1976 CZE ZZS Pardubického kraje 05:52:14 03:40:11
DNF / JB [532] Miroslav Roček 1999 CZE HOlice
DNF / BM30 [4002] Radovan Pavlík 1998 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [1002] Zdeněk Čáp 1992 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [3002] Jaroslav Pavelka 1993 CZE Mountfield HK
DNF / BM60 [493] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BW50 [494] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BM30 [2002] Lukáš Nedvídek 1994 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [5002] Patrik Stehno 1990 CZE Mountfield HK
DSQ / BM60+ [123] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI

výsledková listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM50 [545] Karel Krchňák 1969 CZE Týnec nad Sázavou 03:50:40 00:00
2 2 / BM50 [546] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 03:50:50 00:09
3 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 03:51:51 01:10
4 2 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 04:02:32 11:52
5 3 / Muži [442] Jiří Ulč 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 04:19:31 28:50
6 4 / Muži [527] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 04:41:37 50:56
7 5 / Muži [440] Tomáš Hanuš 1998 CZE MC Metuje 04:45:11 54:30
8 6 / Muži [438] Marek Barták 1995 CZE MC Metuje 04:46:40 55:59
9 7 / Muži [439] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 04:54:28 01:03:47
10 8 / Muži [441] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 05:23:39 01:32:58
11 9 / Muži [443] Petr Valouch 1975 CZE RideOn 05:40:59 01:50:18

výsledková listina Nova jízda

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žáci [7069] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:13:29 00:00
2 1 / Muži [7140] Tomáš Strnad 1993 CZE TEAM KSM HRÁDEK 01:14:48 01:18
3 2 / Muži [7020] Viktor Kos 1977 CZE Nechanice 01:16:43 03:13
4 2 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:20:56 07:26
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:21:37 08:07
6 3 / Muži [7037] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč 01:22:18 08:48
7 4 / Muži [7152] Matouš Tišer 1992 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 01:22:33 09:04
8 5 / Muži [7153] Robert Tišer 1962 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:22:33 09:04
9 6 / Muži [7160] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:34 09:04
10 4 / Starší žáci [7119] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:22:35 09:06
11 1 / Ženy [7044] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:24:38 11:09
12 5 / Starší žáci [7030] Jakub Pivnička 2004 CZE GIANT Pitrs bikes 01:24:39 11:10
13 7 / Muži [7035] Michal Šípek 1992 CZE MoroSystems 01:25:47 12:18
14 8 / Muži [7139] Stanislav Heczko 2001 CZE SASM 01:25:51 12:21
15 2 / Ženy [7001] Kristina Běloušková 1989 CZE SingleBe Bikes 01:26:12 12:42
16 3 / Ženy [7063] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradecký Spinning Klub 01:26:20 12:50
17 9 / Muži [7154] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:30:12 16:43
18 10 / Muži [7163] Jan Zahradníček 2002 CZE JZ bike Nový Bydžov 01:31:21 17:51
19 11 / Muži [7010] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:31:21 17:52
20 12 / Muži [7007] Ladislav Fojtů 1990 CZE Janovice u Rýmařova 01:31:53 18:23
21 13 / Muži [7022] Petr Koza 1975 CZE Hořice 01:32:56 19:26
22 14 / Muži [7122] Petr Zábraha 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:34:25 20:55
23 15 / Muži [7019] Zbyněk Kašpar 1989 CZE Rychnov nad Kněžnou, Třebešov 01:34:50 21:21
24 16 / Muži [7147] Miroslav Zelený 1976 CZE České Meziříčí 01:34:56 21:27
25 4 / Ženy [7008] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:35:15 21:46
26 5 / Ženy [7017] Soňa Ježková 1975 CZE Team Duratec 01:35:31 22:01
27 17 / Muži [7073] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:35:40 22:11
28 6 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 01:36:23 22:53
29 7 / Starší žáci [7036] Ondřej Štáfek 2004 CZE SMS Team Kladno 01:37:12 23:42
30 18 / Muži [7072] Pavel Jiroud 1978 CZE Sokol Semechnice 01:37:43 24:13
31 8 / Starší žáci [7064] Martin Hájek 2003 CZE Hradec Králové 01:37:59 24:30
32 6 / Ženy [7130] Jana Krausová 1985 CZE Čistý Sport 01:38:52 25:23
33 19 / Muži [7042] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 01:39:00 25:31
34 20 / Muži [7071] Rejchrt Zdeněk 1966 CZE Sokol Semechnice 01:39:40 26:10
35 7 / Ženy [7158] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:31 27:02
36 21 / Muži [7161] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:32 27:03
37 22 / Muži [7065] Radek Zapletal 1989 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:43 27:14
38 8 / Ženy [7070] Sarka Chvojkova 1982 CZE Ghost team 01:40:47 27:18
39 1 / Starší žákyně [7117] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:42:13 28:44
40 23 / Muži [7121] Petr Veselý 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:42:21 28:52
41 24 / Muži [7115] Petr Chvojka 1977 CZE 01:42:22 28:53
42 9 / Ženy [7009] Jitka Gittlerová 2002 CZE Frýdlant 01:42:28 28:58
43 10 / Ženy [7132] Anna Slanařová 2002 CZE ČErvené pečky 01:43:30 30:00
44 25 / Muži [7074] Jan Kletečka 1969 CZE Sokol Semechnice 01:43:58 30:28
45 11 / Ženy [7024] Věra Malířová 1977 CZE GHOST team 01:44:09 30:39
46 12 / Ženy [7131] Ivana Slanařová 1977 CZE ČErvené Pečky 01:45:03 31:33
47 13 / Ženy [7145] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 01:47:58 34:29
48 14 / Ženy [7146] Renáta Jedličková 1979 CZE Hradec Králové 01:47:59 34:29
49 15 / Ženy [7004] Kateřina Baborská 1982 CZE Praha 8 01:48:27 34:58
50 16 / Ženy [7018] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:50:34 37:05
51 9 / Starší žáci [7048] Richard Žehan 2004 CZE Nechanice 01:52:16 38:47
52 26 / Muži [7046] Vladimír Zámostný 1957 CZE Sedlčany 01:52:23 38:53
53 27 / Mužihandicap [7029] Václav Paták 2002 CZE Černí koně 01:53:27 39:58
54 28 / Muži [7129] Zdeněk Kaipr 1991 CZE Bratronice 01:53:33 40:03
55 17 / Ženy [7027] Lucie Němcová 1990 CZE Tuchlovice 01:53:34 40:05
56 18 / Ženy [7138] Radka Kusá 1979 CZE Vrchlabí 01:56:50 43:21
57 19 / Ženy [7031] Lucie Pošvářová 1977 CZE Explosia 01:56:59 43:30
58 29 / Muži [7045] Martin Vencl 1981 CZE Explosia 01:57:02 43:32
59 20 / Ženy [7032] Tereza Pozlerová 1980 CZE Heřmánkovice 01:57:22 43:52
60 2 / Starší žákyně [7118] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:58:42 45:12
61 21 / Ženy [7003] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:58:42 45:12
62 22 / Ženy [7023] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:58:44 45:15
63 30 / Muži [7002] Jiří Apolín 1973 CZE Plzeň 01:58:45 45:15
64 23 / Ženy [7162] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 02:01:25 47:55
65 24 / Ženy [7039] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:02:15 48:45
66 3 / Starší žákyně [7058] Nela Hovádková 2005 CZE PCC Hradec Králové 02:03:32 50:03
67 31 / MužihandicapHandbike [7005] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 02:03:36 50:07
68 25 / Ženy [7040] Barbora Tichá 1991 CZE Pardubice 02:05:58 52:29
69 26 / Ženy [7033] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 02:07:49 54:19
70 27 / Ženy [7114] Drahomíra Fojtů 1979 CZE Hradec Králové 02:08:34 55:05
71 28 / Ženy [7112] Sandra Zálišová 1988 CZE Hradec Králové 02:08:53 55:23
72 32 / Muži [7134] Jaroslav Tománek 1955 CZE 02:12:13 58:44
73 33 / Mužihandicap [7043] Jakub Trefný 2000 CZE Černí koně 02:14:58 01:01:28
74 34 / Muži [7143] Jiří Hajdušek 1972 CZE Hlinsko 02:18:35 01:05:06
75 29 / Ženy [7151] Sabina Navrátilová 1993 CZE Hradec Králové 02:20:18 01:06:48
76 35 / Muži [7150] Marek Tyahur 1987 CZE Hradec Králové 02:20:20 01:06:50
77 4 / Starší žákyně [7000] Veronika Dašková 2007 CZE Hradece Králové 02:22:40 01:09:10
78 36 / MužihandicapHandbike [7113] Hynek Littnann 1982 CZE Dark side 02:26:04 01:12:35
79 37 / Muži [7116] Milan Bartoň 1960 CZE Hradec Králové 02:27:11 01:13:42
80 30 / Ženy [7141] Petra Dufková 1978 CZE Hlinsko 02:29:41 01:16:11
81 38 / Muži [7142] Jiří Kyncl 1973 CZE Hlinsko 02:29:41 01:16:12
82 39 / Muži [7013] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:29:56 01:16:26
83 40 / Muži [7026] František Militký 1961 CZE Stratos auto cycling team 02:29:57 01:16:28
84 5 / Starší žákyně [7149] Natali Tuzarova 2006 CZE GHOST junior team 02:31:00 01:17:30
85 41 / Muži [7148] Michal Dudek 1973 CZE GHOST team 02:31:03 01:17:33
86 31 / Ženy [7015] Marcela Husárová 1981 CZE Zlín 4 - Malenovice 02:31:42 01:18:12
87 42 / Muži [7041] Husár Tomáš 1976 CZE Zlín 4 02:31:42 01:18:13
88 43 / Muži [7038] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:32:33 01:19:04
89 32 / Ženy [7025] Dobromila Militká 1954 CZE Třebechovice p.O. 02:36:33 01:23:04
90 44 / MužihandicapHandbike [7021] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:37:31 01:24:02
91 6 / Starší žákyně [7068] Sofie ČErná 2006 CZE Předměřice nad Labem 02:42:53 01:29:23
92 33 / Ženy [7012] Petra Hepnarová 1972 CZE Emco 02:44:20 01:30:51
93 45 / Muži [7011] Roman Hepnar 1975 CZE Emco 02:44:22 01:30:52
94 46 / Muži [7061] Marek Bílek 2002 CZE Býšť 02:45:47 01:32:18
95 47 / Muži [7059] Jaroslav Bílek 1973 CZE BÝŠŤ 02:45:50 01:32:21
96 48 / MužihandicapHandbike [7014] Petr Hrabica 1964 CZE Handbike CR 02:46:18 01:32:49
97 7 / Starší žákyně [7067] Laura Znamenáčková 2008 CZE znacar 02:48:16 01:34:47
98 34 / Ženy [7066] Soňa Znamenáčková 1982 CZE znacar 02:48:17 01:34:48
99 49 / MužihandicapHandbike [7006] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:52:54 01:39:24
100 50 / MužihandicapTricykl [7047] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:57:21 01:43:51
101 51 / MužihandicapTricykl [7159] František Novák 1966 CZE Brno 03:00:22 01:46:53
102 10 / Starší žáci [7127] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 03:02:12 01:48:42
103 35 / Ženy [7128] Nikola Férová 1988 CZE Trutnov 03:02:15 01:48:45
104 11 / Starší žáci [7144] Ondra Hajdušek 2006 CZE Hlinsko 03:18:36 02:05:07
105 52 / MužihandicapHandbike [7028] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 03:24:19 02:10:49
106 53 / Muži [7157] Libor Bílý 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:27:32 02:14:03
107 36 / Ženy [7156] Lenka Bílá 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:28:00 02:14:31
108 37 / ŽenyhandicapHandbike [7052] Petra Hurtová 1985 CZE R16Dexter 03:35:32 02:22:03
109 54 / Muži [7125] Marcel Melichárek 1964 CZE Hradec Králové 03:38:13 02:24:44
110 55 / Mužihandicap [7133] Dušan Petřvalsky 1982 CZE Handbike ČR 04:02:07 02:48:38
111 38 / Ženyhandicap [7136] Jana Bajerová 1981 CZE Černí koně 04:18:02 03:04:33

výsledková listina Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [7055] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:52:35 00:00
2 2 / Ženy [7155] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:55:16 02:40
3 3 / Ženy [7054] Lucie Schönová 1988 CZE Hanácký Mushers Club 01:58:27 05:51
4 4 / Ženy [7049] Natalie Cihlářová 1995 CZE Mushing team Ostrava 01:58:43 06:07
5 5 / Ženy [7057] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 02:06:47 14:11
6 1 / Muži [7111] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:12:08 19:32
7 2 / Muži [7053] Petr Chudoba 1985 CZE Hradec Králové 02:24:08 31:33
8 3 / Muži [7050] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Česká Skalice 02:51:15 58:39
9 6 / Ženy [7051] Lucie Čtvrtečková 1993 CZE RideOn 02:51:17 58:41
10 7 / Ženy [7056] Jana Žehanová 1980 CZE Nechanice 03:19:15 01:26:39

výsledková listina Odrážedla

start ~ 11:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / odrážedla [6403] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 00:32 00:00
2 2 / odrážedla [6404] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:34 00:01
3 3 / odrážedla [6402] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:37 00:04
4 4 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 00:37 00:04
5 5 / odrážedla [6411] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:41 00:08
6 6 / odrážedla [6407] SAMUEL AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:44 00:12
7 7 / odrážedla [6406] SOFIA AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:47 00:15
8 8 / odrážedla [6405] JOSEF ZAJAČIK 2015 CZE HORNÍ JELENÍ 00:53 00:21
9 9 / odrážedla [6410] KRISTÝNA HANUŠOVÁ 2014 CZE MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM 00:54 00:22
10 10 / odrážedla [6409] ISABELL FELCMAN 2015 CZE PARDUBICE 01:21 00:48
11 11 / odrážedla [6408] GABRIELA BENEŠOVÁ 2015 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:31 00:58