Nova Cup Mikulov

16.09.2017 Mikulov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa B, Aria Pura

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM40 [7] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team 01:20:14 00:00
2 1 / BM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 01:23:12 02:57
3 2 / BM40 [6] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:23:53 03:39
4 1 / BM50 [8] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 01:23:54 03:39
5 2 / BM30 [104] Lukáš Matulka 1992 CZE OCA-Open Cycling Academy 01:26:27 06:12
6 1 / JB [78] Jakub Homola 2000 CZE BIKE2000 01:26:43 06:29
7 3 / BM30 [68] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 01:26:43 06:29
8 2 / JB [157] Štěpán Vytlačil 2001 CZE Česká spořitelna Specialized junior MTB Team 01:26:45 06:31
9 3 / BM40 [14] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 01:26:49 06:34
10 2 / BM50 [3] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:26:55 06:41

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [155] Tomáš Doleschal 1986 CZE Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28 00:00
2 2 / Muži [630] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 02:17:18 00:50

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [395] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:02:06 00:00
2 2 / Muži [328] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:02:53 00:47
3 3 / Muži [305] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Team Brno 01:03:38 01:32
4 1 / Starší žáci [345] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:10 02:04
5 4 / Muži [382] Martin Šišovský 1986 SVK bikeacademy.sk 01:04:47 02:41
6 5 / Muži [310] Radek Hrdlička 1986 CZE Miroslav 01:04:48 02:42
7 6 / Muži [361] Stanislav Pláteník 1969 CZE Mikulov 01:04:57 02:51
8 7 / Muži [311] Karel Husek 1998 CZE EDLINE MTB Team 01:05:05 02:59
9 8 / Muži [390] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 01:05:26 03:20
10 9 / Muži [322] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 01:06:06 04:00

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [349] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:36:18 00:00
2 1 / Muži [371] Radek Křižan 1974 CZE Kněždub 01:41:10 04:51
3 2 / Ženy [350] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:45:55 09:36
4 3 / Ženy [348] Martina Doleschalová 1981 CZE Moraviaman team Otrokovice 01:54:26 18:07
5 2 / Muži [391] Ivan Čabla 1980 CZE 1. Cyklopomoc Mikulov 02:01:38 25:19
6 3 / Muži [364] Robert Slaný 1969 CZE Břeclav 02:35:08 58:49
7 4 / Ženy [366] Jana Veverková 1972 CZE Velké Bílovice 02:35:09 58:51
8 5 / Ženy [365] Alena Slaná 1970 CZE Břeclav 02:35:10 58:51
9 6 / Ženy [347] Michaela Benkö 1974 CZE Brno 03:15:26 01:39:07
10 4 / Muži [156] Jiří Polách 1980 CZE Brno 03:15:27 01:39:08

Handicap

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži handicap [351] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 01:49:58 00:00
2 2 / Muži handicap [7108] Petr Hrabica 1954 CZE Václavovice 02:22:35 32:37
3 3 / Muži [356] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:34:16 44:18
4 4 / Muži handicap [7109] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:55:55 01:05:57
5 5 / Muži [353] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 03:01:26 01:11:28
6 6 / Muži handicap [355] Pavel Šprynar 1972 CZE Kladno 03:03:04 01:13:06
7 1 / Ženy [352] Petra Hurtová 1985 CZE Dexter 03:12:30 01:22:32

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / odrážedla [6342] Filip Cab 2014 CZE Mikulov 00:45 00:00
2 2 / odrážedla [6328] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:54 00:09
3 3 / odrážedla [6334] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:01 00:16
4 4 / odrážedla [6251] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 01:05 00:20
5 5 / odrážedla [6323] Edita Janíčková 2014 CZE Mělník 01:11 00:26
6 6 / odrážedla [6337] Laura Dusíková 2014 CZE Holešov 01:16 00:31
7 7 / odrážedla [6900] Sofie Čechová 2013 CZE Mikulov 02:02 01:16
8 8 / odrážedla [6901] Kluk z Mikulova 2013 CZE Mikulov 02:25 01:39
9 9 / odrážedla [6340] Natálie Hálová 2015 CZE Pašovice 02:49 02:03
10 10 / odrážedla [6345] Petr Pluháček 2014 CZE Mikulov 03:36 02:50

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [6341] Oliver Cab 2012 CZE Mikulov 01:30 00:00
2 1 / Předškolačky [6333] Emma Hortová 2012 CZE Zbýšov 01:32 00:01
3 2 / Předškolačky [6322] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:40 00:09
4 2 / Předškoláci [6324] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50 00:19
5 3 / Předškoláci [6336] Matouš Mikyska 2013 CZE Praha 02:53 01:22
6 4 / Předškoláci [6351] Zdeněk Kubka 2012 CZE Mikulov 03:39 02:08

Minizaci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Minižáci 1 [6253] Tomáš Komušiak 2010 CZE Čadca 02:31 00:00 01:11 (1)
2 2 / Minižáci 1 [6344] Lukáš Chaloupka 2011 CZE Brno 03:28 00:57 01:35 (2)
3 3 / Minižáci 1 [6349] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:36 01:05 01:41 (3)
4 1 / Minižákyně 1 [6346] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 03:57 01:26 01:43 (4)
5 4 / Minižáci 1 [6250] Lukáš Kročil 2010 CZE aquarium relax 04:02 01:30 02:01 (6)
6 2 / Minižákyně 1 [6329] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 04:20 01:49 02:04 (7)
7 5 / Minižáci 1 [6326] Šimon Haluška 2011 CZE Mikulov 04:35 02:04 01:57 (5)

Minizaci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Minižáci 2 [6335] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:36 00:00
2 2 / Minižáci 2 [6254] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 03:41 00:05
3 1 / Minižákyně 2 [6255] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:56 00:19
4 3 / Minižáci 2 [6332] Marek Hort 2009 CZE Zbýšov 04:30 00:54
5 2 / Minižákyně 2 [6325] Tereza Šotolová 2008 CZE KNP Project Zábřeh 04:35 00:58
6 4 / Minižáci 2 [6350] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 04:39 01:02
7 5 / Minižáci 2 [6338] Antonín Brychta 2009 CZE Břeclav, Břeclav 6 04:43 01:06
8 3 / Minižákyně 2 [6352] Žofie Vychytilová 2009 CZE Mikulov 04:57 01:21
9 4 / Minižákyně 2 nova [901] Julie Beritová 2009 CZE Praha 06:37 03:00

Mladsi zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [6252] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:59 00:00 03:20 (1)
2 1 / Mladší žákyně [6347] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 07:15 00:15 03:26 (2)
3 2 / Mladší žákyně [6331] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:47 00:47 03:50 (4)
4 2 / Mladší žáci [6339] Martin Brychta 2006 CZE Břeclav, Břeclav 6 07:58 00:58 03:48 (3)
5 3 / Mladší žáci [6327] Štěpán Haluza 2006 CZE Březí 08:27 01:27 03:57 (5)
6 4 / Mladší žáci [6330] Jan Paul Poseau 2005 CZE Mikulov 10:48 03:48 05:06 (6)

Soutěž firemních týmů na trase B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / JB [3158] Dominik Molák 2002 CZE Police team Brno 01:37:15 00:00
2 1 / BM50 [1158] Karel Molák 1971 CZE Police team Brno 01:37:32 00:16
3 1 / BM40 [4158] Ondřej Krátký 1983 CZE Police team Brno 01:40:48 03:32
4 2 / BM40 [5158] Marek Ševela Ševela 1979 CZE Police team Brno 01:42:02 04:46
5 2 / BM50 [2158] Robert Helešic 1972 CZE Police team Brno 01:53:03 15:47
6 3 / BM40 [183] Marek Hunkař 1985 CZE HZS Břeclav 02:01:19 24:03
7 1 / BM30 [177] Vojtěch Celta 1994 CZE HZS Břeclav 02:10:05 32:50
8 4 / BM40 [179] Michal Brychta 1979 CZE HZS Břeclav 02:16:47 39:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1