Nova Cup Mikulov

16.09.2017 Mikulov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / odrážedla Mikulov 00:45.5
2 2 / odrážedla GHOST JUNIOR TEAM 00:54.7
3 3 / odrážedla Kupkolo MTB Trilogy 01:01.8
4 4 / odrážedla GHOST team 01:05.5
5 5 / odrážedla Mělník 01:11.8

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Předškoláci Mikulov 01:30.6
2 1 / Předškolačky Zbýšov 01:32.5
3 2 / Předškolačky Kupkolo MTB Trilogy 01:40.3
4 2 / Předškoláci GHOST junior team 01:50.2
5 3 / Předškoláci Praha 02:53.3

Minizaci 1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Minižáci 1 Čadca 02:31.2
2 2 / Minižáci 1 Brno 03:28.6
3 3 / Minižáci 1 Mitas Bike Tyres 03:36.2
4 1 / Minižákyně 1 Praha 4 03:57.6
5 4 / Minižáci 1 aquarium relax 04:02.1

Minizaci 2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Minižáci 2 GHOST junior team 03:36.4
2 2 / Minižáci 2 GHOST junior Team 03:41.8
3 1 / Minižákyně 2 KOSTKA Racing 03:56.0
4 3 / Minižáci 2 Zbýšov 04:30.9
5 2 / Minižákyně 2 KNP Project Zábřeh 04:35.2

Mladsi zaci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Mladší žáci GHOST Team 06:59.9
2 1 / Mladší žákyně SK Tour sport Třebíč 07:15.8
3 2 / Mladší žákyně Jihlava 07:47.2
4 2 / Mladší žáci Břeclav, Břeclav 6 07:58.1
5 3 / Mladší žáci Březí 08:27.6

trasa B, Aria Pura

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / BM40 Topeak-Ergon Racing Team 01:20:14.2
2 1 / BM30 Superior MTB Team 01:23:12.1
3 2 / BM40 GHOST team 01:23:53.6
4 1 / BM50 Force KCK Zlín #fojtikbrothers 01:23:54.1
5 2 / BM30 OCA-Open Cycling Academy 01:26:27.0

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28.7
2 2 / Muži Jafiduto 1984 02:17:18.9
3 3 / Muži Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28.7
4 4 / Muži Jafiduto 1984 02:17:18.9

Soutěž firemních týmů na trase B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / JB Police team Brno 01:37:15.8
2 1 / BM50 Police team Brno 01:37:32.5
3 1 / BM40 Police team Brno 01:40:48.0
4 2 / BM40 Police team Brno 01:42:02.0
5 2 / BM50 Police team Brno 01:53:03.6

Nova jízda

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Prodoli racing team 01:02:06.0
2 2 / Muži Hořice 01:02:53.5
3 3 / Muži PBV MTB Team Brno 01:03:38.3
4 1 / Starší žáci Zábřeh 01:04:10.9
5 4 / Muži bikeacademy.sk 01:04:47.2

Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy KOSTKA Racing 01:36:18.8
2 1 / Muži Kněždub 01:41:10.5
3 2 / Ženy KOSTKA Racing 01:45:55.5
4 3 / Ženy Moraviaman team Otrokovice 01:54:26.7
5 2 / Muži 1. Cyklopomoc Mikulov 02:01:38.5

Handicap

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Spolek GO ON 01:49:58.0
2 2 / Muži Václavovice 02:22:35.5
3 3 / Muži Černí koně 02:34:16.8
4 4 / Muži Černí koně 02:55:55.2
5 5 / Muži Handbike CR 03:01:26.7