Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [176] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 03:21:50 00:00
2 2 / AM30 [180] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 03:22:38 00:47
3 3 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 03:24:59 03:08
4 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:25:00 03:09
5 2 / AM40 [47] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:33:37 11:46
6 4 / AM30 [158] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 03:35:01 13:11
7 5 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:35:12 13:22
8 3 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:41:01 19:11
9 1 / AM50 [246] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:43:42 21:51
10 4 / AM40 [49] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:45:28 23:37

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:49:03 00:00
2 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:50:01 00:57
3 1 / BM30 [572] Viktor Klos 1992 CZE Alltraining.cz 01:50:45 01:41
4 1 / BM50 [651] Aleš Bursík 1973 CZE Bikehome 01:57:50 08:46
5 1 / BM60 [608] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:59:22 10:18
6 1 / JB [605] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:01:07 12:03
7 3 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:02:26 13:22
8 2 / BM50 [565] Roman Ulich 1971 CZE MaT kliky Dobruška 02:02:28 13:24
9 3 / BM50 [674] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 02:02:30 13:26
10 2 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:02:41 13:37

Koloběžky na trase B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 02:41:13 00:00
2 2 / Muži [675] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:56:33 15:19
3 3 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:04:35 23:21
4 4 / Muži [676] Robert Peška 1967 CZE Police nad Metují 04:29:07 01:47:53

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 44:26 00:00
2 1 / Muži [7171] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:09 00:43
3 2 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 46:01 01:35
4 2 / Muži [7098] Martin Ilšner 1977 CZE Náchod 46:02 01:36
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 46:03 01:37
6 4 / Starší žáci [7167] Marek Rieger 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 47:38 03:12
7 5 / Starší žáci [7099] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 48:12 03:46
8 6 / Starší žáci [7080] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:03 06:37
9 7 / Starší žáci [7173] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 52:48 08:22
10 8 / Starší žáci [7079] Marek Ištok 2005 CZE Suchý Důl 53:01 08:35

Koloběžky na trase Nova

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [7077] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:15:22 00:00
2 2 / Muži [7100] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 01:23:53 08:30

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / odrážedla [6418] Anna Vlachová 2012 CZE
2 2 / odrážedla [6417] Vojtěch Vlaštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší
3 3 / odrážedla [6416] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
4 4 / odrážedla [6420] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod
5 5 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team
6 6 / odrážedla [6415] Lucie Trmatová 2017 CZE Czech Tallboys
7 7 / odrážedla [6422] Nikola Hofmanová 2013 CZE Machov
8 8 / odrážedla [6414] Julie Kramlová 2014 CZE Radical sport Náchod
9 9 / odrážedla [6421] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team
10 10 / odrážedla [6413] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz

Předškoláci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Předškoláci [6315] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax
2 2 / Předškoláci [6318] Jakub Kovář 2012 CZE Sport Hotárek
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy
4 3 / Předškoláci [6320] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU
5 2 / Předškolačky [6321] Ema Beranová 2012 CZE
6 3 / Předškolačky [6316] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují
7 4 / Předškolačky [6357] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome - Doldy
8 4 / Předškoláci [6306] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team
9 5 / Předškolačky [6317] Daňsová Eliška 2013 CZE Doudleby nad Orlicí

Minižáci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [6227] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 01:45 00:00
2 2 / Muži [6228] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 01:58 00:13
3 3 / Muži [6235] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 02:01 00:15
4 4 / Muži [6226] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes 02:06 00:21
5 1 / Ženy [6223] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 02:08 00:23
6 5 / Muži [6221] Vítek Rücker 2010 CZE BKL Machov 02:22 00:36
7 6 / Muži [6233] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 02:27 00:41
8 2 / Ženy [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 02:28 00:43
9 3 / Ženy [6222] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:34 00:49
10 7 / Muži [6224] Václav Strnad 2011 CZE Machov 02:34 00:49

Minižáci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [6159] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:35 00:00
2 2 / Muži [6124] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:38 00:03
3 3 / Muži [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:46 00:11
4 4 / Muži [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:52 00:17
5 5 / Muži [6158] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:02 00:27
6 1 / Ženy [6125] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 06:07 00:32
7 6 / Muži [6122] Tomáš Vítek 2008 CZE Giant Pítrs Bikes 06:31 00:56
8 2 / Ženy [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:32 00:56
9 7 / Muži [6126] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:53 01:18
10 8 / Muži [6123] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 07:00 01:25

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 11:10 00:00 05:21
2 1 / Ženy [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 11:18 00:08 05:22
3 2 / Muži [6551] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 11:29 00:19 05:30
4 2 / Ženy [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 12:10 01:00 05:52
5 3 / Ženy [6520] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 12:12 01:02 05:30
6 3 / Muži [6524] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 12:43 01:33 06:08
7 4 / Ženy [6523] Veronika Vítková 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 13:15 02:05 06:14
8 4 / Muži [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 13:15 02:05 06:17
9 5 / Ženy [6525] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:25 02:14 06:20
10 6 / Ženy [6554] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:33 02:22 06:23