Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 112, muži : 108, ženy: 4, AM30: 20, AM40: 28, AM50: 42, AM60: 17, AM60 : 0, AW30: 1, AW40: 1, AW50: 2, AM60+: 1 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 20, muži : 13, ženy: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, odrážedla: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 5, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 104, muži : 86, ženy: 18, JB: 6, BM30: 17, BM40: 22, BM50: 22, BM60: 15, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 4, BW40: 7, BW50: 5, BW50 : 0, BM60+: 4 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 10, Muži: 8, Starší žákyně: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 10:00:00

04:44:09.009
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [176] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 03:21:50.77
2 2 / AM30 [180] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 03:22:38.36 00:47.59
3 3 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 03:24:59.49 03:08.72
4 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:25:00.16 03:09.39
5 2 / AM40 [47] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:33:37.74 11:46.97
6 4 / AM30 [158] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 03:35:01.93 13:11.16
7 5 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:35:12.85 13:22.08
8 3 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:41:01.99 19:11.22
9 1 / AM50 [246] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:43:42.11 21:51.34
10 4 / AM40 [49] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:45:28.06 23:37.29
11 2 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:47:08.83 25:18.06
12 5 / AM40 [159] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:48:04.9 26:14.13
13 6 / AM30 [255] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:48:32.34 26:41.57
14 6 / AM40 [229] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 03:52:27.91 30:37.14
15 3 / AM50 [23] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:52:28.49 30:37.72
16 7 / AM30 [161] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 03:57:18.59 35:27.82
17 7 / AM40 [253] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:59:15.02 37:24.25
18 8 / AM30 [237] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:01:53.13 40:02.36
19 8 / AM40 [156] miroslav kadlec 1978 CZE veloservis pešek 04:02:15.14 40:24.37
20 1 / AM60 [110] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:02:52.26 41:01.49
21 9 / AM40 [164] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:04:47.14 42:56.37
22 4 / AM50 [245] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:15.9 43:25.13
23 5 / AM50 [244] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:33.85 43:43.08
24 2 / AM60 [211] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:11:20.27 49:29.5
25 3 / AM60 [175] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 04:13:08.32 51:17.55
26 10 / AM40 [18] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 04:13:54.81 52:04.04
27 6 / AM50 [165] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 04:16:39.71 54:48.94
28 9 / AM30 [215] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 04:18:00.38 56:09.61
29 11 / AM40 [251] Radek šolc 1985 CZE cyklotrenink.com 04:20:16.39 58:25.62
30 12 / AM40 [182] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 04:20:54.32 59:03.55
31 13 / AM40 [181] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:21:04.0 59:13.23
31 13 / AM40 [222] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:21:04.0 59:13.23
33 15 / AM40 [262] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:22:07.15 01:00:16.38
34 16 / AM40 [225] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team 04:22:08.13 01:00:17.36
35 7 / AM50 [179] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 04:22:09.38 01:00:18.61
36 17 / AM40 [210] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 04:22:11.2 01:00:20.43
37 10 / AM30 [170] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 04:23:00.62 01:01:09.85
38 8 / AM50 [206] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:23:55.67 01:02:04.9
39 9 / AM50 [232] Radim Neuman 1977 CZE CYKLO PROFI 04:26:30.96 01:04:40.19
40 11 / AM30 [218] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 04:27:11.65 01:05:20.88
41 4 / AM60 [155] Petr Daňsa 1967 CZE Doudleby nad Orlicí 04:28:09.41 01:06:18.64
42 18 / AM40 [250] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 04:28:43.29 01:06:52.52
43 10 / AM50 [157] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:29:42.98 01:07:52.21
44 12 / AM30 [101] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 04:29:47.88 01:07:57.11
45 19 / AM40 [213] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 04:30:16.8 01:08:26.03
46 20 / AM40 [249] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 04:31:32.35 01:09:41.58
47 11 / AM50 [235] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 04:31:33.2 01:09:42.43
48 13 / AM30 [265] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 04:32:34.44 01:10:43.67
49 12 / AM50 [167] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 04:33:05.33 01:11:14.56
50 13 / AM50 [252] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 04:33:21.77 01:11:31.0
51 14 / AM50 [230] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 04:34:26.47 01:12:35.7
52 21 / AM40 [234] Jaroslav Prokop 1983 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:37:13.33 01:15:22.56
53 22 / AM40 [221] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:40:55.23 01:19:04.46
54 15 / AM50 [243] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 04:41:29.14 01:19:38.37
55 16 / AM50 [171] Jan Vaňous 1973 CZE KarbonMajster Team 04:42:28.25 01:20:37.48
56 1 / AW30 [14] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:42:30.97 01:20:40.2
57 17 / AM50 [247] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:31.65 01:20:40.88
58 18 / AM50 [266] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:44.18 01:20:53.41
59 5 / AM60 [174] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 04:43:26.27 01:21:35.5
60 19 / AM50 [207] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 04:44:00.22 01:22:09.45
61 14 / AM30 [169] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 04:48:46.21 01:26:55.44
62 20 / AM50 [261] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 04:48:57.13 01:27:06.36
63 6 / AM60 [216] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 04:49:22.79 01:27:32.02
64 21 / AM50 [224] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 04:50:41.59 01:28:50.82
65 23 / AM40 [217] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 04:50:55.92 01:29:05.15
66 22 / AM50 [160] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 04:54:20.59 01:32:29.82
67 23 / AM50 [173] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 04:55:17.61 01:33:26.84
68 24 / AM50 [168] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 04:55:31.02 01:33:40.25
69 25 / AM50 [163] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 04:59:47.11 01:37:56.34
70 7 / AM60 [256] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 05:02:42.66 01:40:51.89
71 1 / AM60+ [48] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:20.04 01:42:29.27
72 26 / AM50 [73] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:21.32 01:42:30.55
73 24 / AM40 [263] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 05:05:54.39 01:44:03.62
74 25 / AM40 [241] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 05:06:22.98 01:44:32.21
75 8 / AM60 [162] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:08:13.8 01:46:23.03
76 9 / AM60 [76] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 05:08:26.87 01:46:36.1
77 27 / AM50 [79] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 05:09:23.31 01:47:32.54
78 28 / AM50 [240] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 05:10:46.3 01:48:55.53
79 15 / AM30 [214] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 05:10:58.83 01:49:08.06
80 10 / AM60 [78] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:10:59.71 01:49:08.94
81 16 / AM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 05:11:22.21 01:49:31.44
82 29 / AM50 [178] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:11:24.61 01:49:33.84
83 11 / AM60 [236] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 05:14:01.61 01:52:10.84
84 30 / AM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 05:15:15.59 01:53:24.82
85 31 / AM50 [67] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 05:15:40.96 01:53:50.19
86 32 / AM50 [233] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 05:15:58.85 01:54:08.08
87 12 / AM60 [55] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 05:17:54.73 01:56:03.96
88 26 / AM40 [223] Michal Jurásek 1978 CZE Heřmánkovice 05:22:32.17 02:00:41.4
89 33 / AM50 [166] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 05:22:51.26 02:01:00.49
90 34 / AM50 [177] Vít Mráz 1974 CZE INS Ateliér Náchod 05:24:01.59 02:02:10.82
91 35 / AM50 [254] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 05:24:41.44 02:02:50.67
92 1 / AW40 [153] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE TŘEBÍČ 05:24:41.73 02:02:50.96
93 17 / AM30 [121] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 05:25:52.54 02:04:01.77
94 36 / AM50 [228] jiří kučera 1977 CZE dolni roven 05:28:29.16 02:06:38.39
95 37 / AM50 [257] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 05:32:22.54 02:10:31.77
96 38 / AM50 [264] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 05:45:03.84 02:23:13.07
97 18 / AM30 [151] Jan Janura 1989 CZE Tábor 05:49:03.93 02:27:13.16
98 39 / AM50 [150] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 05:49:04.78 02:27:14.01
99 40 / AM50 [194] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07.41 02:28:16.64
99 27 / AM40 [248] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07.41 02:28:16.64
101 13 / AM60 [220] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 05:55:09.83 02:33:19.06
102 14 / AM60 [259] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 05:56:34.95 02:34:44.18
103 19 / AM30 [231] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 06:02:03.94 02:40:13.17
104 28 / AM40 [242] Mira Smrček 1978 CZE Police n.M. 06:08:44.94 02:46:54.17
105 15 / AM60 [239] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby 06:14:05.84 02:52:15.07
106 16 / AM60 [111] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 06:15:43.05 02:53:52.28
107 1 / AW50 [212] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 06:17:38.24 02:55:47.47
108 2 / AW50 [138] Kateřina Veselá 1977 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 06:29:37.88 03:07:47.11
DNF / AM30 [227] Michal Kubišta 1990 CZE Dlouhá Třebová
DNF / AM50 [258] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNF / AM60 [226] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD
DNF / AM50 [172] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

výsledková listina Minižáci 1

start ~ 10:39:38

00:02:43.516
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [6227] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 01:45.22
2 2 / Muži [6228] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 01:58.44 00:13.22
3 3 / Muži [6235] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 02:01.01 00:15.79
4 4 / Muži [6226] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes 02:06.57 00:21.35
5 1 / Ženy [6223] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 02:08.3 00:23.08
6 5 / Muži [6221] Vítek Rücker 2010 CZE BKL Machov 02:22.07 00:36.85
7 6 / Muži [6233] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 02:27.1 00:41.88
8 2 / Ženy [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 02:28.9 00:43.68
9 3 / Ženy [6222] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:34.57 00:49.35
10 7 / Muži [6224] Václav Strnad 2011 CZE Machov 02:34.59 00:49.37
11 8 / Muži [6225] Nikolas Mihály 2010 CZE Boskovice 02:36.77 00:51.55
12 4 / Ženy [6237] Sandra Hrubá 2010 CZE Pitrs bikes 02:38.48 00:53.26
13 9 / Muži [6234] Ondřej Šebců 2011 CZE Hronov 02:41.61 00:56.39
14 10 / Muži [6229] Šimon Jirásek 2011 CZE 02:49.08 01:03.86
15 11 / Muži [6220] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 02:56.54 01:11.32
16 12 / Muži [6230] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:13.21 01:27.99
17 5 / Ženy [6319] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 03:17.2 01:31.98
18 13 / Muži [6231] Vojtěch Holubec 2010 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 03:41.88 01:56.66
19 6 / Ženy [6232] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 03:58.68 02:13.46
20 7 / Ženy [6236] Adéla Hrubá 2010 CZE Pitrs bikes 04:10.09 02:24.87

výsledková listina Minižáci 2

start ~ 10:47:52

00:06:40.615
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [6159] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:35.13
2 2 / Muži [6124] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:38.14 00:03.01
3 3 / Muži [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:46.89 00:11.76
4 4 / Muži [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:52.92 00:17.79
5 5 / Muži [6158] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:02.18 00:27.05
6 1 / Ženy [6125] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 06:07.41 00:32.28
7 6 / Muži [6122] Tomáš Vítek 2008 CZE Giant Pítrs Bikes 06:31.8 00:56.67
8 2 / Ženy [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:32.06 00:56.93
9 7 / Muži [6126] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:53.43 01:18.3
10 8 / Muži [6123] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 07:00.84 01:25.71
11 9 / Muži [6127] Dominik Šustr 2009 CZE 07:40.2 02:05.07
12 10 / Muži [6120] Martin Valtera 2009 CZE BKL Machov 08:11.61 02:36.48
13 3 / Ženy [6121] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 08:55.39 03:20.26

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 11:01:05

00:25:13.946
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 11:10.28 05:21.3
2 1 / Ženy [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 11:18.78 00:08.5 05:22.2
3 2 / Muži [6551] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 11:29.64 00:19.36 05:30.45
4 2 / Ženy [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 12:10.59 01:00.31 05:52.09
5 3 / Ženy [6520] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 12:12.96 01:02.68 05:30.08
6 3 / Muži [6524] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 12:43.8 01:33.52 06:08.58
7 4 / Ženy [6523] Veronika Vítková 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 13:15.48 02:05.2 06:14.95
8 4 / Muži [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 13:15.94 02:05.66 06:17.67
9 5 / Ženy [6525] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:25.05 02:14.77 06:20.08
10 6 / Ženy [6554] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:33.15 02:22.87 06:23.51
11 5 / Muži [6526] Martin Hrubý 2005 CZE Pitrs bikes 14:01.06 02:50.78 06:32.12
12 6 / Muži [6008] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 14:01.78 02:51.5 06:45.57
13 7 / Ženy [6553] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 14:02.39 02:52.11 06:08.86
14 8 / Ženy [6522] Jitka Kovářová 2005 CZE Sport Hotárek 14:25.72 03:15.44 06:30.08
15 9 / Ženy [6517] Veronika Valterová 2005 CZE BKL Machov 16:06.01 04:55.73 07:48.54
16 10 / Ženy [6521] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 16:38.56 05:28.28 07:50.75
17 11 / Ženy [6227] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:35:05.9 03:23:55.62 07:50.8 (16)
DNS / Muži [6552] Patrik Ilšner 2007 CZE Nachod

výsledková listina Předškoláci - odrážedla

start ~ 11:20:00

00:03:35.909
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / odrážedla [6418] Anna Vlachová 2012 CZE
2 2 / odrážedla [6417] Vojtěch Vlaštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší
3 3 / odrážedla [6416] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
4 4 / odrážedla [6420] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod
5 5 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team
6 6 / odrážedla [6415] Lucie Trmatová 2017 CZE Czech Tallboys
7 7 / odrážedla [6422] Nikola Hofmanová 2013 CZE Machov
8 8 / odrážedla [6414] Julie Kramlová 2014 CZE Radical sport Náchod
9 9 / odrážedla [6421] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team
10 10 / odrážedla [6413] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz
11 11 / odrážedla [6419] Martin Beran 2014 CZE

výsledková listina Předškoláci - kola

start ~ 11:20:00

00:06:19.889
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / Předškoláci [6315] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax
2 2 / Předškoláci [6318] Jakub Kovář 2012 CZE Sport Hotárek
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy
4 3 / Předškoláci [6320] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU
5 2 / Předškolačky [6321] Ema Beranová 2012 CZE
6 3 / Předškolačky [6316] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují
7 4 / Předškolačky [6357] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome - Doldy
8 4 / Předškoláci [6306] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team
9 5 / Předškolačky [6317] Daňsová Eliška 2013 CZE Doudleby nad Orlicí

výsledková listina trasa B

start ~ 12:00:00

02:36:38
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:49:03.96
2 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:50:01.72 00:57.76
3 1 / BM30 [572] Viktor Klos 1992 CZE Alltraining.cz 01:50:45.59 01:41.63
4 1 / BM50 [651] Aleš Bursík 1973 CZE Bikehome 01:57:50.72 08:46.76
5 1 / BM60 [608] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:59:22.34 10:18.38
6 1 / JB [605] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:01:07.42 12:03.46
7 3 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:02:26.19 13:22.23
8 2 / BM50 [565] Roman Ulich 1971 CZE MaT kliky Dobruška 02:02:28.16 13:24.2
9 3 / BM50 [674] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 02:02:30.95 13:26.99
10 2 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:02:41.93 13:37.97
11 4 / BM40 [653] Lukáš Doležal 1979 CZE Doldy ruksaky Machov 02:03:16.96 14:13.0
12 5 / BM40 [669] Martin Schenk 1985 CZE STRAIGHT EDGE 02:03:35.7 14:31.74
13 3 / BM30 [661] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:04:30.25 15:26.29
14 4 / BM30 [491] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:06:00.74 16:56.78
15 6 / BM40 [680] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 02:07:47.62 18:43.66
16 5 / BM30 [660] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella team 02:07:54.82 18:50.86
17 6 / BM30 [577] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 02:08:15.7 19:11.74
18 4 / BM50 [576] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 02:08:16.11 19:12.15
19 7 / BM30 [678] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 02:08:57.13 19:53.17
20 7 / BM40 [584] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:10:08.54 21:04.58
21 2 / JB [667] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 02:11:16.78 22:12.82
22 5 / BM50 [568] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:11:45.56 22:41.6
23 8 / BM40 [358] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:11:53.69 22:49.73
24 8 / BM30 [663] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:12:40.88 23:36.92
25 9 / BM40 [569] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:12:43.64 23:39.68
26 1 / BW30 [559] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:12:46.84 23:42.88
27 1 / BM60+ [566] Jiří Svoboda 1954 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:14:18.32 25:14.36
28 10 / BM40 [585] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:14:19.65 25:15.69
29 11 / BM40 [203] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 02:14:58.35 25:54.39
30 9 / BM30 [580] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 02:15:01.98 25:58.02
31 3 / JB [452] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:15:43.3 26:39.34
32 12 / BM40 [372] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:16:41.64 27:37.68
33 13 / BM40 [574] Martin Putala 1982 CZE Alltraining.cz 02:18:25.14 29:21.18
34 2 / BM60 [575] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 02:18:32.48 29:28.52
35 10 / BM30 [647] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:20:24.63 31:20.67
36 6 / BM50 [573] Petr Váňa 1973 CZE Alltraining.cz 02:22:15.78 33:11.82
37 2 / BM60+ [578] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 02:22:41.45 33:37.49
38 3 / BM60 [319] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:22:43.36 33:39.4
39 7 / BM50 [553] Hlávko Roman 1975 CZE HS Černý Důl 02:22:44.55 33:40.59
40 2 / BW30 [677] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:23:25.72 34:21.76
41 11 / BM30 [609] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT-ELEVEN TEAM 02:23:25.78 34:21.82
42 1 / BW40 [670] Dagmar Svěráková 1979 CZE Praha 6 02:24:26.44 35:22.48
43 2 / BW40 [427] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:26:09.42 37:05.46
44 8 / BM50 [550] Tomáš Hainzel 1976 CZE Wikow 02:26:10.26 37:06.3
45 9 / BM50 [657] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:27:10.58 38:06.62
46 12 / BM30 [649] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 02:27:45.34 38:41.38
47 10 / BM50 [679] Jan Boháč 1977 CZE TRUXXXIK cycling 02:28:07.53 39:03.57
48 3 / BW30 [567] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:28:53.33 39:49.37
49 4 / BW30 [646] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:29:19.89 40:15.93
50 13 / BM30 [554] Štěpán Heglas 1992 CZE HS Černý Důl 02:29:29.15 40:25.19
51 14 / BM30 [570] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:30:11.03 41:07.07
52 11 / BM50 [556] Michal Prázný 1972 CZE Počernice 02:31:53.17 42:49.21
53 4 / JB [579] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 02:32:01.74 42:57.78
54 12 / BM50 [606] petr kristián 1973 CZE Heřmanice 02:33:06.47 44:02.51
55 5 / JB [672] Matěj Šulc 2000 CZE S sport Hronov 02:33:08.79 44:04.83
56 13 / BM50 [604] Zdeněk Holubec 1975 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:34:14.01 45:10.05
57 14 / BM40 [323] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:34:51.09 45:47.13
58 14 / BM50 [324] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:35:11.91 46:07.95
59 4 / BM60 [659] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:36:56.74 47:52.78
60 15 / BM50 [560] Josef Sitta 1973 CZE zeero.eu 02:36:58.39 47:54.43
61 15 / BM30 [610] Petr Michalec 1995 CZE Giant Pitrs Bikes 02:37:37.36 48:33.4
62 5 / BM60 [493] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:39:50.29 50:46.33
63 6 / BM60 [433] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:40:17.17 51:13.21
64 16 / BM50 [656] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:40:17.98 51:14.02
65 16 / BM30 [7160] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 02:43:04.95 54:00.99
66 3 / BM60+ [316] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:43:24.39 54:20.43
67 3 / BW40 [555] Vendula Pekárková 1983 CZE MC Český ráj 02:43:33.59 54:29.63
68 15 / BM40 [652] Jiří Černošek 1978 CZE Doldy ruksaky Machov 02:44:10.79 55:06.83
69 1 / BW50 [607] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:45:55.38 56:51.42
70 16 / BM40 [671] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 02:47:47.91 58:43.95
71 17 / BM50 [557] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 02:49:54.16 01:00:50.2
72 7 / BM60 [562] Michal Mihály 1966 CZE Boskovice 02:50:28.8 01:01:24.84
73 17 / BM40 [583] Pavel Hofman 1979 CZE Kunvald 02:50:43.42 01:01:39.46
74 4 / BM60+ [586] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:52:05.95 01:03:01.99
75 18 / BM50 [664] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 02:52:22.56 01:03:18.6
76 18 / BM40 [662] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:53:23.05 01:04:19.09
77 2 / BW50 [558] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:56:28.15 01:07:24.19
78 8 / BM60 [307] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:02:04.11 01:13:00.15
79 19 / BM40 [645] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:02:19.01 01:13:15.05
80 3 / BW50 [668] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:02:46.34 01:13:42.38
81 19 / BM50 [69] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 03:03:30.26 01:14:26.3
82 4 / BW40 [571] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police n. Metují 03:04:06.47 01:15:02.51
83 1 / JWB [603] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:04:32.89 01:15:28.93
84 9 / BM60 [564] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:05:06.36 01:16:02.4
85 2 / JWB [655] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:08:27.98 01:19:24.02
86 10 / BM60 [654] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint-Eleven 03:08:31.61 01:19:27.65
87 4 / BW50 [329] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:11:36.43 01:22:32.47
88 5 / BW50 [601] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 03:12:03.07 01:22:59.11
89 20 / BM50 [602] Tomáš Netík 1972 CZE Solnice 03:12:03.98 01:23:00.02
90 11 / BM60 [335] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:12:10.23 01:23:06.27
91 21 / BM50 [551] Aleš Hlásný 1972 CZE Nouzov 03:13:13.06 01:24:09.1
92 12 / BM60 [552] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:14:19.22 01:25:15.26
93 13 / BM60 [409] ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:25:15.46 01:36:11.5
94 5 / BW40 [582] Markéta Matysíková 1982 CZE Praha 03:25:19.54 01:36:15.58
95 14 / BM60 [658] Luboš Hovorka 1965 CZE SK Kounov 03:28:27.65 01:39:23.69
96 15 / BM60 [561] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:30:58.76 01:41:54.8
97 20 / BM40 [7161] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 03:31:33.96 01:42:30.0
98 6 / JB [665] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 03:36:18.72 01:47:14.76
99 22 / BM50 [563] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 03:43:25.96 01:54:22.0
100 6 / BW40 [345] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:49:04.96 02:00:01.0
101 7 / BW40 [650] Bára Bryksí 1979 CZE Machov 04:30:05.7 02:41:01.74
101 17 / BM30 [309] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
101 21 / BM40 [666] Pavel Novák 1987 CZE Ja sam:)
101 21 / BM40 [581] Radim Podolský 1981 CZE Žamberk

výsledková listina Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00

03:17:52.647
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 02:41:13.94
2 2 / Muži [675] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:56:33.26 15:19.32
3 3 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:04:35.77 23:21.83
4 4 / Muži [676] Robert Peška 1967 CZE Police nad Metují 04:29:07.62 01:47:53.68

výsledková listina Nova jízda

start ~ 12:00:00

01:02:34.815
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 44:26.0
2 1 / Muži [7171] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:09.0 00:43.0
3 2 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 46:01.0 01:35.0
4 2 / Muži [7098] Martin Ilšner 1977 CZE Náchod 46:02.0 01:36.0
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 46:03.0 01:37.0
6 4 / Starší žáci [7167] Marek Rieger 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 47:38.73 03:12.73
7 5 / Starší žáci [7099] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 48:12.6 03:46.6
8 6 / Starší žáci [7080] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:03.03 06:37.03
9 7 / Starší žáci [7173] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 52:48.75 08:22.75
10 8 / Starší žáci [7079] Marek Ištok 2005 CZE Suchý Důl 53:01.19 08:35.19
11 9 / Starší žáci [7076] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 53:06.13 08:40.13
12 1 / Starší žákyně [7170] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 55:12.56 10:46.56
13 3 / Muži [7095] Michal Švestka 1985 CZE CykloNovinky.cz 55:17.44 10:51.44
14 4 / Muži [7022] Petr Koza 1975 CZE Hořice 56:32.09 12:06.09
15 5 / Muži [7168] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 56:41.71 12:15.71
16 6 / Muži [7081] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 59:15.24 14:49.24
17 10 / Starší žáci [7075] Vilém Prázný 2004 CZE Počernice 01:00:41.75 16:15.75
18 2 / Starší žákyně [7172] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:03:55.7 19:29.7
19 1 / Ženy [7169] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 01:05:30.35 21:04.35
20 2 / Ženy [7158] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:06:27.24 22:01.24
21 3 / Starší žákyně [7164] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:22.65 22:56.65
22 3 / Ženy [7008] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:15:08.32 30:42.32
23 4 / Ženy [7023] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:15:13.39 30:47.39
24 7 / Muži [7078] Tomáš Moravec 2001 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:20:36.85 36:10.85
25 5 / Ženy [7162] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:28:11.94 43:45.94
26 6 / Ženy [7096] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01.45 01:10:35.45
27 8 / Muži [7097] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01.92 01:10:35.92

výsledková listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00

01:19:37.745
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [7077] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:15:22.37
2 2 / Muži [7100] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 01:23:53.12 08:30.75