Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa A

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / AM30 Hlinsko 03:21:50.77
2 2 / AM30 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 03:22:38.36
3 3 / AM30 superior MTB team 03:24:59.49
4 1 / AM40 GHOST team 03:25:00.16
5 2 / AM40 STRATOS AUTO 03:33:37.74

Minižáci 1

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži GIANT Pitrs bikes 01:45.22
2 2 / Muži Pitrs bikes 01:58.44
3 3 / Muži Pardubice 02:01.01
4 4 / Muži Pitrs Bikes 02:06.57
5 1 / Ženy SKI TEAM LIBEREC 02:08.3

Minižáci 2

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži S-Sport Hronov 05:35.13
2 2 / Muži Kramolna 05:38.14
3 3 / Muži GHOST junior team 05:46.89
4 4 / Muži GHOST junior team 05:52.92
5 5 / Muži S-Sport Hronov 06:02.18

Mladší žáci

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / Muži UNIKOVO MTB TEAM 11:10.28
2 1 / Ženy TJ Spartak Vrchlabí 11:18.78
3 2 / Muži GHOST Team 11:29.64
4 2 / Ženy GIANT Pitrs bikes 12:10.59
5 3 / Ženy O.K MOTO Racing Team 12:12.96

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / odrážedla 03:18.0
2 2 / odrážedla Rtyně v Podkrkonoší 03:24.0
3 3 / odrážedla Nilfisk pro cycling 03:27.0
4 4 / odrážedla Náchod 03:31.0
5 5 / odrážedla GHOST team 03:33.0

Předškoláci - kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Předškoláci Rock Machine Cyklomax 05:43.0
2 2 / Předškoláci Sport Hotárek 05:47.0
3 1 / Předškolačky Kupkolo MTB Trilogy 05:50.0
4 3 / Předškoláci Divočáci LU 05:52.0
5 2 / Předškolačky 06:33.0

trasa B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / BM40 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:49:03.96
2 2 / BM40 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:50:01.72
3 1 / BM30 Alltraining.cz 01:50:45.59
4 1 / BM50 Bikehome 01:57:50.72
5 1 / BM60 REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:59:22.34

Koloběžky na trase B

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži KOSTKA Racing 02:41:13.94
2 2 / Muži Vella team Náchod 02:56:33.26
3 3 / Muži Spartak Police nad Metují 03:04:35.77
4 4 / Muži Police nad Metují 04:29:07.62
5 5 / Muži KOSTKA Racing 02:41:13.94

Nova jízda

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Starší žáci UNIKOVO MTB TEAM 44:26.0
2 1 / Muži BAKAKO Nová Paka 45:09.0
3 2 / Starší žáci Náchod 46:01.0
4 2 / Muži Náchod 46:02.0
5 3 / Starší žáci S-Sport Hronov 46:03.0

Koloběžky na trase Nova

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži Dvůr Králové nad Labem 01:15:22.37
2 2 / Muži TJ Sokol Kunvald 01:23:53.12
3 3 / Muži Dvůr Králové nad Labem 01:15:22.37
4 4 / Muži TJ Sokol Kunvald 01:23:53.12