Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 112, muži : 108, ženy: 4, AM30: 20, AM40: 28, AM50: 42, AM60: 17, AM60 : 0, AW30: 1, AW40: 1, AW50: 2, AM60+: 1 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 20, muži : 13, ženy: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, odrážedla: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 5, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 104, muži : 86, ženy: 18, JB: 6, BM30: 17, BM40: 22, BM50: 22, BM60: 15, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 4, BW40: 7, BW50: 5, BW50 : 0, BM60+: 4 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 10, Muži: 8, Starší žákyně: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 44:26 00:00
2 1 / Muži [7171] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:09 00:43
3 2 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 46:01 01:35
4 2 / Muži [7098] Martin Ilšner 1977 CZE Náchod 46:02 01:36
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 46:03 01:37
6 4 / Starší žáci [7167] Marek Rieger 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 47:38 03:12
7 5 / Starší žáci [7099] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 48:12 03:46
8 6 / Starší žáci [7080] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:03 06:37
9 7 / Starší žáci [7173] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 52:48 08:22
10 8 / Starší žáci [7079] Marek Ištok 2005 CZE Suchý Důl 53:01 08:35
11 9 / Starší žáci [7076] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 53:06 08:40
12 1 / Starší žákyně [7170] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 55:12 10:46
13 3 / Muži [7095] Michal Švestka 1985 CZE CykloNovinky.cz 55:17 10:51
14 4 / Muži [7022] Petr Koza 1975 CZE Hořice 56:32 12:06
15 5 / Muži [7168] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 56:41 12:15
16 6 / Muži [7081] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 59:15 14:49
17 10 / Starší žáci [7075] Vilém Prázný 2004 CZE Počernice 01:00:41 16:15
18 2 / Starší žákyně [7172] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:03:55 19:29
19 1 / Ženy [7169] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 01:05:30 21:04
20 2 / Ženy [7158] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:06:27 22:01
21 3 / Starší žákyně [7164] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:22 22:56
22 3 / Ženy [7008] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:15:08 30:42
23 4 / Ženy [7023] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:15:13 30:47
24 7 / Muži [7078] Tomáš Moravec 2001 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:20:36 36:10
25 5 / Ženy [7162] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:28:11 43:45
26 6 / Ženy [7096] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01 01:10:35
27 8 / Muži [7097] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01 01:10:35