Nova Cup Stolové hory

14.05.2017 Machov 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 112, muži : 108, ženy: 4, AM30: 20, AM40: 28, AM50: 42, AM60: 17, AM60 : 0, AW30: 1, AW40: 1, AW50: 2, AM60+: 1 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 20, muži : 13, ženy: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, odrážedla: 11 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 5, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 104, muži : 86, ženy: 18, JB: 6, BM30: 17, BM40: 22, BM50: 22, BM60: 15, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 4, BW40: 7, BW50: 5, BW50 : 0, BM60+: 4 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 27, muži : 18, ženy: 9, Starší žáci: 10, Muži: 8, Starší žákyně: 3, Ženy: 6 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [176] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 03:21:50 00:00
2 2 / AM30 [180] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 03:22:38 00:47
3 3 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 03:24:59 03:08
4 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:25:00 03:09
5 2 / AM40 [47] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:33:37 11:46
6 4 / AM30 [158] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 03:35:01 13:11
7 5 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:35:12 13:22
8 3 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:41:01 19:11
9 1 / AM50 [246] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:43:42 21:51
10 4 / AM40 [49] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:45:28 23:37
11 2 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:47:08 25:18
12 5 / AM40 [159] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:48:04 26:14
13 6 / AM30 [255] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:48:32 26:41
14 6 / AM40 [229] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 03:52:27 30:37
15 3 / AM50 [23] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:52:28 30:37
16 7 / AM30 [161] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 03:57:18 35:27
17 7 / AM40 [253] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:59:15 37:24
18 8 / AM30 [237] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:01:53 40:02
19 8 / AM40 [156] miroslav kadlec 1978 CZE veloservis pešek 04:02:15 40:24
20 1 / AM60 [110] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:02:52 41:01
21 9 / AM40 [164] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:04:47 42:56
22 4 / AM50 [245] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:15 43:25
23 5 / AM50 [244] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:33 43:43
24 2 / AM60 [211] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:11:20 49:29
25 3 / AM60 [175] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 04:13:08 51:17
26 10 / AM40 [18] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 04:13:54 52:04
27 6 / AM50 [165] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 04:16:39 54:48
28 9 / AM30 [215] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 04:18:00 56:09
29 11 / AM40 [251] Radek šolc 1985 CZE cyklotrenink.com 04:20:16 58:25
30 12 / AM40 [182] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 04:20:54 59:03
31 13 / AM40 [181] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:21:04 59:13
31 13 / AM40 [222] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:21:04 59:13
33 15 / AM40 [262] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:22:07 01:00:16
34 16 / AM40 [225] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team 04:22:08 01:00:17
35 7 / AM50 [179] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 04:22:09 01:00:18
36 17 / AM40 [210] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 04:22:11 01:00:20
37 10 / AM30 [170] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 04:23:00 01:01:09
38 8 / AM50 [206] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:23:55 01:02:04
39 9 / AM50 [232] Radim Neuman 1977 CZE CYKLO PROFI 04:26:30 01:04:40
40 11 / AM30 [218] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 04:27:11 01:05:20
41 4 / AM60 [155] Petr Daňsa 1967 CZE Doudleby nad Orlicí 04:28:09 01:06:18
42 18 / AM40 [250] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 04:28:43 01:06:52
43 10 / AM50 [157] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:29:42 01:07:52
44 12 / AM30 [101] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 04:29:47 01:07:57
45 19 / AM40 [213] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 04:30:16 01:08:26
46 20 / AM40 [249] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 04:31:32 01:09:41
47 11 / AM50 [235] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 04:31:33 01:09:42
48 13 / AM30 [265] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 04:32:34 01:10:43
49 12 / AM50 [167] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 04:33:05 01:11:14
50 13 / AM50 [252] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 04:33:21 01:11:31
51 14 / AM50 [230] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 04:34:26 01:12:35
52 21 / AM40 [234] Jaroslav Prokop 1983 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:37:13 01:15:22
53 22 / AM40 [221] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:40:55 01:19:04
54 15 / AM50 [243] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 04:41:29 01:19:38
55 16 / AM50 [171] Jan Vaňous 1973 CZE KarbonMajster Team 04:42:28 01:20:37
56 1 / AW30 [14] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:42:30 01:20:40
57 17 / AM50 [247] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:31 01:20:40
58 18 / AM50 [266] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:44 01:20:53
59 5 / AM60 [174] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 04:43:26 01:21:35
60 19 / AM50 [207] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 04:44:00 01:22:09
61 14 / AM30 [169] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 04:48:46 01:26:55
62 20 / AM50 [261] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 04:48:57 01:27:06
63 6 / AM60 [216] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 04:49:22 01:27:32
64 21 / AM50 [224] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 04:50:41 01:28:50
65 23 / AM40 [217] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 04:50:55 01:29:05
66 22 / AM50 [160] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 04:54:20 01:32:29
67 23 / AM50 [173] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 04:55:17 01:33:26
68 24 / AM50 [168] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 04:55:31 01:33:40
69 25 / AM50 [163] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 04:59:47 01:37:56
70 7 / AM60 [256] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 05:02:42 01:40:51
71 1 / AM60+ [48] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:20 01:42:29
72 26 / AM50 [73] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:21 01:42:30
73 24 / AM40 [263] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 05:05:54 01:44:03
74 25 / AM40 [241] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 05:06:22 01:44:32
75 8 / AM60 [162] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:08:13 01:46:23
76 9 / AM60 [76] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 05:08:26 01:46:36
77 27 / AM50 [79] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 05:09:23 01:47:32
78 28 / AM50 [240] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 05:10:46 01:48:55
79 15 / AM30 [214] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 05:10:58 01:49:08
80 10 / AM60 [78] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:10:59 01:49:08
81 16 / AM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 05:11:22 01:49:31
82 29 / AM50 [178] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:11:24 01:49:33
83 11 / AM60 [236] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 05:14:01 01:52:10
84 30 / AM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 05:15:15 01:53:24
85 31 / AM50 [67] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 05:15:40 01:53:50
86 32 / AM50 [233] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 05:15:58 01:54:08
87 12 / AM60 [55] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 05:17:54 01:56:03
88 26 / AM40 [223] Michal Jurásek 1978 CZE Heřmánkovice 05:22:32 02:00:41
89 33 / AM50 [166] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 05:22:51 02:01:00
90 34 / AM50 [177] Vít Mráz 1974 CZE INS Ateliér Náchod 05:24:01 02:02:10
91 35 / AM50 [254] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 05:24:41 02:02:50
92 1 / AW40 [153] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE TŘEBÍČ 05:24:41 02:02:50
93 17 / AM30 [121] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 05:25:52 02:04:01
94 36 / AM50 [228] jiří kučera 1977 CZE dolni roven 05:28:29 02:06:38
95 37 / AM50 [257] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 05:32:22 02:10:31
96 38 / AM50 [264] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 05:45:03 02:23:13
97 18 / AM30 [151] Jan Janura 1989 CZE Tábor 05:49:03 02:27:13
98 39 / AM50 [150] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 05:49:04 02:27:14
99 40 / AM50 [194] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07 02:28:16
99 27 / AM40 [248] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07 02:28:16
101 13 / AM60 [220] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 05:55:09 02:33:19
102 14 / AM60 [259] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 05:56:34 02:34:44
103 19 / AM30 [231] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 06:02:03 02:40:13
104 28 / AM40 [242] Mira Smrček 1978 CZE Police n.M. 06:08:44 02:46:54
105 15 / AM60 [239] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby 06:14:05 02:52:15
106 16 / AM60 [111] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 06:15:43 02:53:52
107 1 / AW50 [212] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 06:17:38 02:55:47
108 2 / AW50 [138] Kateřina Veselá 1977 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 06:29:37 03:07:47
DNF / AM30 [227] Michal Kubišta 1990 CZE Dlouhá Třebová
DNF / AM50 [258] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNF / AM60 [226] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD
DNF / AM50 [172] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM