KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

11.08.2018 Lázně Bělohrad

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 186, muži : 179, ženy: 7, M30: 22, M40: 73, M50: 54, M51: 30, Z18: 7 [html] [pdf]
50km celkem: 555, muži : 499, ženy: 56, M18: 36, M30: 68, M40: 133, M50: 154, M60: 77, M61: 31, Z30: 16, Z40: 20, Z41: 20 [html] [pdf]
kluci 100m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
holky 100m celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo celkem: 25, muži : 25, ženy: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo celkem: 19, muži : 0, ženy: 19, kluci: 0, holky: 19 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci celkem: 19, muži : 19, ženy: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]

startovní listina 90km

start ~ 10:00:15 , přihlášeno: 186 účastníků ( 179 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M51 [10] Adamů Pavel CZE CYKLO SKI Žitník 1966
Z18 [11] Antropiusová Daniela CZE PlanetVolitans.com 1982
Z18 [12] Bacílková Lenka CZE Oceloví letci 1973
M51 [13] badura jan CZE Holasice 1968
M40 [14] Bartaloš Jan CZE SUDOP 209 1985
M30 [171] Beran Ondřej CZE KC Slavia Praha 1989
M51 [15] Bernard Arnošt CZE Kola Šír Bělohrad 1961
M51 [9] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M40 [16] Bílek Aleš CZE Czech Tallboys 1979
Z18 [17] Bohabojová Olga CZE Lékárna Zásmuky 1976
M50 [18] Brand Tomáš CZE PCK Louda 1976
M50 [19] Brož Vítězslav CZE Hostinné 1970
M40 [164] Bubílek Michal CZE Kellys Bikeranch Team 1986
M51 [20] Carda Radek CZE Oné man team Citroen Kozakov 1967
M51 [ ] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M40 [21] Čáp Lukáš CZE HSK - cycling team 1984
M51 [22] Čechura Jiří CZE Čistý Sport 1964
M51 [24] Černý Martin CZE Vella Team 1964
M50 [129] Čížek František CZE Eurybia yacht club 1976
M50 [25] Dařbujan Petr CZE TRUXXXIK cycling 1969
M30 [26] Dostál Tomáš CZE Vella Team 1990
M51 [27] Dvořák Petr CZE PCK Louda 1968
M51 [28] Ekl Martin CZE Biketeam Kralupy EurobikePraha 1957
M40 [29] Fikar Martin CZE BAKAKO Nová Paka 1983
M40 [30] Fišnar Jan CZE TJ Baník Meziboří 1980
M51 [33] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
M50 [31] Flégl Jaromír CZE Kola Šír Bělohrad 1971
M30 [32] Flégl Lukáš CZE Kola Šír Bělohrad 1993
M50 [173] Franěk Miroslav CZE Nosvis 1971
Z18 [162] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
M50 [148] Granát David CZE KL sport Děčín 1972
M51 [34] Hacker Petr CZE HOVRCH 1968
M40 [ ] Hájek Jan CZE auto I.S.R. 1985
M50 [35] Hájek Tomáš CZE Malšova lhota 1974
M50 [36] Hanuš Jiří CZE vella team 1972
M51 [37] Havlík Pavel CZE KT Tryskomyš 1967
M40 [7] Heinze Thomas GER ASVL Waltersdorf 1985
M40 [ ] Hlavaty Stanislav CZE Pardubice 1979
M51 [168] Hodoval Petr CZE Olfincar Trutnov 1967
M40 [6] Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
M40 [38] Hofman Ondřej CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 1979
M51 [40] Holas Leoš CZE Vyking.cz 1961
M40 [39] Holas Ondřej CZE Vyking.cz 1983
M40 [155] Holub Josef CZE Chlomek 1979
M40 [158] Horák Jakub CZE ZPA Smart Energy 1982
M50 [41] Hroneš Patrik CZE FAACCZ 1970
M40 [42] Huptych František CZE Žháři 1983
M50 [43] chlup pavel CZE Bicyklub 1976
M30 [44] Chmelař Lukáš CZE www.chaloupkydestne.cz 1991
M40 [130] ira jiří CZE Eurybia yacht club 1988
M50 [3] Janda Tomáš CZE MS BIKE ACADEMY RACING 1972
M50 [45] Janků Tomáš CZE beMANIAX MADBIKE 1972
M40 [47] Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
M40 [131] Juhás Jaroslav CZE Eurybia yacht club 1980
M50 [48] Just Pavel CZE CYKLO BENDA 1976
M40 [ ] Kalaš Jan CZE BikePart.cz 1980
M50 [49] Karban Štěpán CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1971
M40 [174] Karban Vlastimil CZE UGO-ALLIVICTUS 1980
M40 [50] Kasse Tomas CZE nalehko.com 1985
M51 [51] Kauška Petr CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 1966
M50 [52] Kavan Radim CZE CYKLO BENDA 1978
M40 [166] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
M30 [ ] Klepetko Tomáš CZE Pardubice 1990
M51 [53] Koblasa Jiří CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1965
M40 [ ] Kohl Martin CZE Kolo-park.cz 1979
M40 [54] Kokeš Michal CZE Mi-kolo-vice 1984
M40 [ ] Kokeš Michal CZE Mi-kolo-vice 1984
M50 [55] Koller Ladislav CZE MTB Heřmánkovice 1977
M40 [57] Kopecký Ladislav CZE beManiax Madbike 1985
M50 [56] Kopecký Michal CZE BeManiax Madbike 1977
M50 [58] Kordík Petr CZE CYKLO KLUB JIČÍN 1975
M51 [59] Kosek Josef CZE MTB Heřmánkovice 1963
M30 [60] Kosina Jakub CZE ENJOY RIDING TEAM 1996
M30 [61] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
M51 [62] Košťál Pavel CZE HO Stěžery 1964
M30 [63] KOUT Tomáš CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 1995
M30 [4] Kozák Matouš CZE Rohozec Amulet team 1998
M50 [169] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
M50 [152] Král Jiří CZE Záměl 1977
M50 [64] Král Michal CZE Symbio+ CE.Energy 1975
M40 [65] Kraus Daniel CZE Vilne veverky 1980
M51 [66] Kraus Vladimír CZE jasipbike 1960
M51 [67] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
M40 [68] Krejza Tomáš CZE Vodafone Cycling Club 1986
M50 [69] Kubec Jiří CZE Cyklo Tony 1977
M50 [8] Kučera Tomáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1977
M40 [ ] Kuk Milan CZE Bílá Třemešná 1985
M51 [163] Kumprecht Pavel CZE Úvaly 1967
M30 [167] Kunt Lukáš CZE Ghost Team 1997
M50 [165] Kuntoš Roman CZE Rohatsko 1975
Z18 [70] Kuntová Vendula CZE GHOST team 1993
M40 [71] Kutina Filip CZE SUDOP 209 1987
M50 [72] Kužel Aleš CZE Rybnicek 1974
M40 [133] Kužel Jiří CZE Enduro Český Ráj 1979
M40 [73] Kvapil Jiří CZE Čtveřín 3, Pěnčín 46345 1982
M40 [172] Kvasnička Tomáš CZE Hradec Králové 1982
M51 [74] Kyndl Petr CZE Alset Racing Team 1965
M40 [5] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
M50 [75] Luxemburk Jaroslav CZE Praha 6 1971
M30 [156] Macek Tomáš CZE TJ Lokomotiva Nymburk-LO 1995
M50 [76] Mach Josef CZE MSCH 1978
M40 [175] Martin Jan CZE TJ SVS Krkonoše Vrchlabí 1980
M30 [77] Martin Jiří CZE Nachod 1990
M40 [78] Martinek Jáchym CZE VK Blesk 1980
M40 [79] Mattuš Jakub CZE Ja k(l)ub 1981
M30 [144] Melichar Pavel CZE Police nad Metují 1997
M50 [157] Mikula Aleš CZE ZPA Smart Energy 1973
M30 [80] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
M51 [153] Mojžíš Libor CZE Vella team Náchod 1968
M40 [81] Molcar Lukáš CZE SUDOP 209 1986
M40 [82] Novotný Jan CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1986
M50 [83] Pancner Michal CZE MTB Heřmánkovice 1978
Z18 [84] Pekárková Vendula CZE Planet Volitans 1983
M50 [85] Pelc Bedřich CZE Praha 1970
M40 [86] Pešek Michal CZE Atelier technik s.r.o. 1980
M50 [87] Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
M40 [88] Peza Martin CZE BOTTECCHIA - CZ Cyklo 1986
M30 [145] Pfeifer Pavel CZE SK hasičů KHk 1991
M51 [89] Pinďák Jiří CZE Oceloví letci 1960
M50 [137] Podlipný Jiří CZE Kola Šír Bělohrad 1977
M40 [90] Pola Oldřich CZE Babiččin sádelňáček 1979
M51 [91] Polz Roman CZE BRS Team SH 1963
M40 [136] Pour David CZE beManiax Madbike 1987
M50 [92] Pozdník Tomáš CZE Starý Mateřov 69 1970
M40 [93] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike 1983
M40 [159] Prouza Petr CZE Antonka 1985
M30 [94] Přibyl Pavel CZE Kola Kamenice 1997
M50 [95] Purm Michal CZE Rychlá smečka 1972
M50 [96] Remeš Michal CZE Všechlapy 1971
M51 [181] Rieger Jiri CZE Spartak Vrchlabí 1962
M50 [97] Řeháček Leoš CZE Žlunice 1971
Z18 [150] Řeháková Jana CZE Praha 1981
M50 [98] Říha Petr CZE PSCycling Hradec Králové 1974
M50 [161] Schejbal Josef CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1978
M40 [99] Schwarz Jindřich CZE jezdinakole.cz 1984
M50 [100] Sitta Josef CZE Vlasovci 1973
M40 [134] Skrbek Jan CZE Enduro Český Ráj 1985
M40 [101] Smetana Jaroslav CZE Jasenná 1979
M40 [ ] Steiner Petr CZE Auto I.S.R. 1985
M50 [151] Stejskal Richard CZE AC Údolí hladu HK 1975
M40 [147] Strakoš Jan CZE Bike and Ski Racing Team 1983
M50 [102] Šámal Jan CZE HKNMPSM 1977
M30 [103] Šimáně Jaromír CZE Dolní Bousov 1989
M50 [104] Šimon Pavel CZE FcB Team 1970
M40 [105] Šimon Pavel CZE Dvůr Králové nad Labem 1980
M40 [106] Šimonek Jiří CZE CFD support 1983
M40 [154] Škoda Petr CZE INS Atelier Náchod 1983
M40 [107] Škop Zbyněk CZE Česká Skalice 1985
M40 [108] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
M51 [109] Štípek František CZE Cycling s.r.o. 1954
M30 [141] Šubr Martin CZE Kola Šír Bělohrad 1997
M40 [ ] Šulek Josef CZE SK Hříškov 1979
M50 [110] Šupich Martin CZE Wikov 1977
M40 [111] Švec Jiří CZE BP NOTE Pacenote Books 1984
M51 [112] Tauchman Michal CZE Rock Machine Cyklomax 1966
M50 [2] Trmata Štěpán CZE Czech Tallboys 1978
M40 [143] Trnka Zbyněk CZE Liberec 1981
M50 [146] Truhlář Jan CZE HSK - cycling team 1977
M51 [149] Tůma Pavel CZE INS Atelier Náchod 1968
M50 [113] Urban Zbyněk CZE CYKLO SKI Žitník 1972
M40 [114] Valášek David CZE KolaChaloupka.cz 1985
M40 [115] Valášek Tomáš CZE KolaChaloupka.cz 1981
M40 [170] Válek Václav CZE Roztoky 1980
M40 [139] Vanderka Milan CZE Enika bike team 1987
M40 [116] Vaněk Vladimír CZE HSK - cycling team 1983
M40 [135] Vaníček Vojtěch CZE BAKAKO Nová Paka 1985
M50 [117] Vašek Petr CZE Bitters Superior Cyklofit team 1971
M50 [142] Vích Miroslav CZE BEKO Bike Team 1973
M30 [118] Vízek Michal CZE MTB Hlušice 1991
M50 [119] Vízek Vladimír CZE MTB HLUŠICE 1970
M30 [1] Vlášek Michal CZE Dejwyho horský běh 1989
M40 [140] Vondra Miroslav CZE Nová Paka 1987
M30 [160] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
M50 [132] Wiederstein Jan CZE Eurybia yacht club 1978
M50 [121] Wohanka Pavel CZE TJ Spartak Vrchlabí 1975
M40 [122] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
M40 [123] Zámečník Ondřej CZE Šumík team 1979
M40 [124] Zámečník René CZE bajker.eu 1979
M50 [125] Zavadil Michal CZE HS Jizerky 1977
M40 [138] Zelený Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1982
M40 [182] Zima Ota CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1984
M40 [126] Žák Jaromír CZE zaak team 1982
M40 [126] Žák Jaromír CZE zaak team 1982
M50 [127] Žákovský Marek CZE Praha 4-Braník 1972
M30 [502] Žďárský Jakub CZE Chvalkovice 1990
M40 [128] Žilík Ladislav SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 1984

startovní listina 50km

start ~ 10:30:14 , přihlášeno: 555 účastníků ( 499 mužů, 56 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M60 [998] Ajchler Roman CZE Praha 9 Prosek 1966
Z40 [997] Andreyeva Daniela CZE Brodce 1986
M40 [603] Babák Lukáš CZE Podkumburský Banditi 1982
M50 [996] Baier Jan CZE Dvůr Králové nad Labem 1977
M50 [995] Bajer Pavel CZE Lázně Bělohrad 1970
M40 [585] Bakule Jan CZE Top Orchestra Bechyně 1985
M50 [994] Balcar Aleš CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 1977
M60 [993] Bari Josef CZE Staré Hradiště 1964
M50 [992] Barták Antonín CZE Bike Team KC Jaroměř 1973
M40 [990] Bartoš Jan CZE Hradec Králové 1981
M40 [991] Bartoš Josef CZE Halouny 1985
M50 [989] Bartoš Ladislav CZE Lamači skal 1972
M40 [480] Bartsch Tomáš CZE TRANSBRODY 1988
M50 [988] Bartůněk Pavel CZE Trutnov 1970
M60 [987] Barvínek Pavel CZE Expres.cz- Scott Team Kolín 1966
M60 [595] Bednář Karel CZE Progresivní krocani 1959
M61 [986] Beka Josef CZE INSTATOP Kosmonosy 1949
M30 [985] Beneš Vojtěch CZE Nový Bor 1989
M50 [557] Beránek Václav CZE Rovensko pod Troskami 1973
M50 [983] Berger Jaroslav CZE ProŽízeň 1973
M18 [982] Berger Ondřej CZE ProŽízeň 2004
M40 [984] Berger Tomáš CZE TJ Sokol Lužany 1987
M40 [552] Berger Tomáš CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1987
Z30 [981] Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
M60 [980] Bílek Jiří CZE Jičín 1965
M60 [979] Binter Dalibor CZE Haven team 1964
M50 [978] Bobula František CZE Bójky.cz 1970
M50 [561] Bohuňovský Radek CZE Cyklo klub Jičín 1969
M50 [582] Borůvka Milan CZE Price f(x) 1978
M61 [580] Borůvka Milan CZE Tonery náplně 1954
M18 [976] Borůvka Šimon CZE Kolonožky 2008
M50 [977] Borůvka Tomáš CZE Kolonožky 1976
M60 [975] Brabec Miroslav CZE Bike Brdy 1967
M40 [974] Brebera Tomáš CZE Sp MTB Vrchlabí 1986
Z30 [ ] Brožová Michaela CZE Liberec 1994
M50 [973] Brumlich Vlastimil CZE BAKAKO Nová Paka 1978
M50 [972] Brus Jiří CZE Symbio+ Cannondale 1976
M18 [971] Břeň Daniel CZE SMS Team Kladno 2001
M61 [970] Budějský Miroslav CZE Caymanpharma MTB 1953
M30 [969] Burda Lukáš CZE DOMYJINAK 1995
M40 [579] Bureš Marek CZE KUPKOLO.cz 1984
Z40 [ ] Burešová Šárka CZE KUPKOLO.cz 1985
M40 [968] Burián Marek CZE Drtikolové MTB Team 1986
M40 [594] Burián Petr CZE Drtikolové MTB Team 1983
M50 [589] Buriánek Vojta CZE Haven team 1978
M40 [967] Bydžovský Jakub CZE Jilemnice 1984
M60 [501] cerha František CZE Prondo team 1961
M60 [503] Cirkovsky David CZE Zvole 1968
M40 [966] Císař Martin CZE Třebihošť, DKnL. 1986
M40 [965] Císař Petr CZE Jičín 1988
M60 [964] Crha Pavel CZE So Ráj Hrubá Skála 1966
M50 [629] Čapek Jan CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1973
M50 [963] Čermák Jan CZE Kola Rtyně 1978
M40 [962] Černý David CZE CykloSouček Jičín 1983
M61 [961] Černý Jan CZE Malé Kyšice 1956
M60 [602] černý martin CZE cyclifer 1960
M40 [23] Černý Stanislav CZE Pro žízeň 1986
M60 [546] Červenka Pavel CZE HZS Pardubice 1968
M60 [ ] Červinka Zdeněk CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1964
M40 [958] čeřovský jakub CZE TJ Lázně Bělohrad 1983
M50 [959] Čeřovský Jan CZE Hořice 1975
M50 [960] Čeřovský Jaroslav CZE Lešany 1977
M60 [957] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
M60 [956] David Jaroslav CZE Dvůr Králové n.L. 1964
M40 [955] David Ondřej CZE Profin plasty s.r.o. 1987
M50 [954] Dědek Michal CZE Drtikolové MTB Team 1976
M50 [567] Dědič Luboš CZE Jelenice 1970
M50 [953] Dohnal Luděk CZE DEVIL 1975
M50 [952] Dolejš Miloš CZE ROULA BOYS 1974
M40 [951] Doležal Jan CZE Cyklo Klub Bendl 1979
M50 [950] Dostál Jan CZE Lázně Bělohrad 1972
M50 [592] Dostál Radek CZE Kandát-parta 1973
M50 [949] Doškář Martin CZE Kouklas Team 1974
Z30 [948] Doubicová Tereza CZE Trutnov 1992
M40 [947] Drahonovský Radek CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 1980
M50 [548] Dražek Tomáš CZE Redpoint team 1975
M40 [946] Dresler Míra CZE Bike Střezetice 1980
M40 [600] Dufek Pavel CZE Třebihošť 1988
M40 [500] Duleba Lukáš CZE Yellow House 1984
M40 [530] dus ondřej CZE Freudenberg 1986
M50 [ ] Dušek Michal CZE Pardubice, Živanice 1970
M50 [515] DVOŘÁK Milan CZE Zlá fosa 1977
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE Lázně Bělohrad 1989
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE Lázně Bělohrad 1989
M30 [945] Dytrych Tomáš CZE Lázně Bělohrad 1989
M40 [944] Efler Martin CZE Bikehome 1981
M60 [943] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
M30 [942] Erben Lukáš CZE Praha 15 1996
M30 [941] Ešner Ondřej CZE Trutnov 1990
M40 [ ] ewfewf asaas CZE dasdas 1987
M50 [581] Fabian Jiri CZE TopMonks Hunters 1978
M18 [940] Fajfr Radek CZE Lázně Bělohrad 2004
M40 [939] Fejfar Jiří CZE TJ Lázně Bělohrad 1980
M40 [938] Fejk Lukáš CZE Carla.kupkolo.cz 1988
M40 [936] Fiala Jiří CZE HO Stěžery 1981
M40 [937] Fiala Milan CZE Kachna a Zelí 1985
M40 [935] Fikar Ondřej CZE Hořice 1988
M18 [570] Fišer Ondřej CZE DPC Doudleby 2002
M50 [934] Folprecht Tomáš CZE BEKO Bike Racing Team 1971
M60 [933] Frank Marek CZE Poděbrady 1967
M40 [932] Frolík Michal CZE SWcontrol 1983
M60 [931] Frühbauer Luboš CZE Liberec 1961
M50 [930] Futó Michal CZE Sport team Hrádek 1974
Z30 [929] Futó Tereza CZE SPORT TEAM HRÁDEK 2002
M60 [928] Gabriel Aleš CZE Týniště nad Orlicí 1965
M50 [927] Galovich Peter SVK Bratislava 1975
M50 [926] Gavel Alan CZE Bratři v triku 1977
M50 [925] Götz Jan CZE Bohemiabike 1969
M40 [924] Gregor Jaromír CZE Jičín 1982
M50 [523] Hájek Jiří CZE Hradec Králové 1973
M18 [536] Hák Jakub CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2004
M60 [923] Havíř Josef CZE Truhlářství Chyjice 1967
M60 [ ] Heczko Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
M18 [539] Heczko ml. Stanislav CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2001
M60 [542] Heczko st. Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
M50 [922] Hegr Jan CZE Sobotka 1974
M50 [921] hejhal josef CZE kostelec nad orlicí 1972
M61 [920] Hlavatý Miroslav CZE Lázně Bělohrad 1957
M50 [919] Hlušička Petr CZE PČR Hradec Králové 1970
Z40 [ ] Hodková Zuzana CZE KACHNA A ZELÍ 1985
M50 [917] Hofman David CZE Jaroměř 1976
M30 [916] Hofman Jakub CZE Jaroměř 1995
M40 [497] Hofman Jan CZE Střihov 1982
M50 [918] Hofman Jiří CZE KAD Vrchlabí 1974
M30 [915] Hofman Lukáš CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1991
M40 [914] HOLAJ Jiří CZE CYKLO SKI Žitník 1982
M40 [913] Holárek Milan CZE Chlumec 1984
M40 [912] Holman Lukáš CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1983
Z40 [529] Holoubková Petra CZE Lada 1986
M60 [553] Holubec Oldřich CZE Carla.kupkolo.cz 1966
M30 [911] Holubetz Petr CZE Jablonec Nad Nisou 1993
M50 [489] Honzátko Jiří CZE Vysoká 1971
M18 [563] Horák Michal CZE Okssaz 2001
M40 [910] Horák Tomáš CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 1981
M40 [ ] Horák Zdenek CZE JAROMER 1982
M50 [909] HORNICH MARTIN CZE NOVÁ PAKA 1976
M30 [908] Hořejšek Michal CZE Praha 13 1991
M18 [907] Hospodka Patrik CZE TJ Lokomotiva Nymburk 2002
M40 [906] Hrdinka Jirka CZE RUN4FUN 1982
M60 [558] Hrdlička Jiří CZE Dobřichovice 1964
M40 [551] Hromádko Jakub CZE BAKAKO Nová Paka 1988
M18 [905] Hroneš Filip CZE FAACCZ 2000
Z40 [540] hudousek lukáš CZE Freudenberg 1978
M30 [904] Hujer Ondřej CZE Melcon cycling team 1997
M60 [903] Hůla Luboš CZE MTB Rakovník 1960
M40 [902] Hušek Jakub CZE Rádlo racing 1985
M30 [485] Chaloupka Petr CZE KOLACHALOUPKA.CZ 1992
M40 [901] Chalupka Radovan SVK AC Suchomel 1980
M40 [900] Chemišinec Pavel CZE Kola Šír Bělohrad 1979
M50 [544] chmel václav CZE freudenberg 1975
Z40 [899] Chmelíková Pavla CZE - 1982
M61 [898] Chroust Miroslav CZE Příznivci běhu Stránka 1955
M60 [897] Chudoba Stanislav CZE ELDOS 1968
M30 [896] Chudoba Stanislav CZE ELDOS 1994
M50 [583] Imlauf Petr CZE Rychlá smečka 1974
Z41 [895] Imlaufová Monika CZE Hořice 1977
M40 [894] Jahn Antonín CZE Senice na Hané 1981
Z40 [893] Jakubičková Hana CZE Bike Gallery 1982
M40 [513] Jambor Michal CZE J&J bike 1983
M18 [588] Janák David CZE Kandát-parta 2005
M18 [892] Janák Jakub CZE Miletín 2007
M60 [537] jandl jaroslav CZE Freudenberg 1967
M40 [891] Janočko Ján CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1982
M40 [890] Janota Marcel CZE Lázně Bělohrad 1981
M50 [889] Jánský Michal CZE VP 1978
M50 [555] Jareš Martin CZE Amulet Rohozec 1972
M30 [888] Jarolík Jiří CZE Stará Paka 1996
M50 [887] Jaroslav Khorel CZE Přelouč 1970
M30 [886] Jaroš Jan CZE Hořice 1990
M61 [573] Jaroš Petr CZE elektrospoj 1944
M50 [496] Jasenský Martin CZE 4fun 1977
M40 [885] Jasso Ladislav CZE Sp MTB Vrchlabí 1987
M50 [519] Jehlík Václav CZE ŠKODA AUTO 1974
M40 [882] Jelínek Jakub CZE J and J bros. Jihlava 1984
M40 [884] Jelínek Petr CZE BAKAKO Nová Paka 1986
M40 [883] Jelínek Petr CZE J and J bros. Jihlava 1980
Z40 [46] Jenčovská Hanka CZE Chlum 1978
M50 [881] Jenčovský Petr CZE SK hasičů KHk 1976
M50 [881] Jenčovský Petr CZE SK hasičů KHk 1976
M60 [880] Jeřábek Petr CZE OCK Osík 1967
M30 [879] Jezdinský Filip CZE Studenec u Horek 1989
M40 [878] Jindra Jan CZE Brodce 1982
M50 [877] Jirák Aleš CZE BafinoBike 1974
M30 [565] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
M50 [525] Jirásek Pavel CZE Kosmos Bikes 1974
M30 [565] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
M30 [876] Jirasko Jan CZE Lazne Belohrad 1999
M60 [875] Jirman Josef CZE Broumov 1964
M18 [874] Jiroušek Adam CZE Předměřice nad Labem 2002
M50 [873] Jirout Bohumil CZE Profistav Litomyšl 1973
M50 [873] Jirout Bohumil CZE Profistav Litomyšl 1973
M60 [498] Jiřena Pavel CZE AMULET ROHOZEC 1967
M50 [872] Jodas Antonín CZE Bozkov 1977
M40 [871] Jonáš Filip CZE Cannondale Mratín 1980
Z40 [870] Juhásová Barbora CZE Eurybia yacht club 1987
M30 [869] Jukl Petr CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 1989
M30 [869] Jukl Petr CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 1989
M40 [868] Jungmann Pavel CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1980
M50 [520] Juriček Martin CZE Sporting Havana 1977
Z30 [486] Jůzová Kateřina CZE KOLACHALOUPKA.CZ 1991
M50 [867] Kadaník Daniel CZE Praha 20 1975
M50 [866] Kadečka Martin CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 1973
M18 [865] Kadlec Petr CZE JKF Jaroměř 2000
M50 [864] Kalina David CZE SKP Maják 1974
M40 [863] Kaňka David CZE KOZOJEDY 1979
M18 [862] Kaňka David CZE BAKAKO Nová Paka 2003
M30 [861] Kaplan Jiří CZE Modřice 1990
M50 [860] Karban Roman CZE AUTOMOTOSVĚT 1970
M18 [528] Karras Karel CZE Hořice 2000
M50 [859] Kašpar Jan CZE Kellys Bike Ranch Team 1971
Z40 [858] Kašše Jaroslava CZE Rolníci ČZU 1984
M50 [605] Keller Stanislav CZE Kola Šír 1972
M30 [857] Kindl Lukáš CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1990
Z41 [856] Klapková Monika CZE beMANIAX MADBIKE 1970
M50 [855] Klein Jirka CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 1978
M50 [854] Klein Petr CZE Podhorní Újezd 1973
M50 [853] Klimeš Radek CZE Bílá Třemešná 1974
M18 [852] Kluch Luboš CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2000
M40 [851] Kobr Patrik CZE Enduro club Košov 1984
M50 [850] Kočí Ladislav CZE INT CZ 1972
M50 [512] Kohlíček Martin CZE X ski school Strážné 1971
M50 [577] Kohout Jaromír CZE Mototiger.cz 1970
M61 [849] Kolář Jan CZE Sport-umění-peří 1958
M30 [848] Kolda Pavel CZE BAKAKO Nová Paka 1990
M60 [564] Komarek Miloslav CZE Kcc Litomysl 1968
M50 [591] Komárek Pavel CZE Kandát-parta 1971
M50 [847] Kopal Luboš CZE SK Sklopísek Střeleč 1977
M30 [845] Kopecký Jan CZE VK Roudnice nad Labem 1996
M40 [846] Kopecky Petr CZE Jicin 1988
M50 [844] Košár Karel CZE Symbio+CE.Energy 1975
M40 [843] Košťál Aleš CZE Všestary 1981
M40 [842] Kotlář František CZE Budčeves 1988
M40 [526] Kotlář Vladimír CZE Pondělní dietáři 1986
M18 [841] KOUT Filip CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 2004
M50 [840] KOUT František CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 1969
M40 [839] Koutský Lukáš CZE Lázně Bělohrad 1980
M50 [838] Kozák Jaroslav CZE Kobyly 1970
M40 [837] Koželský Tomáš CZE Český Brod 1983
Z41 [571] Králová Silvie CZE Záměl 1975
M40 [836] Kraus Jiří CZE Lázně Bělohrad 1982
M30 [601] Kraus Lubor CZE Enduro Martinice 1995
M18 [566] Kraus Lukáš CZE Lázně Bělohrad 2003
M50 [835] Krejcar Jaroslav CZE Jičín 1973
M40 [ ] Krejčí Jan CZE Tj sokol Ostroměř 1979
M40 [ ] Krejčí Jan CZE Tj sokol Ostroměř 1979
M30 [834] Krois Pavel CZE POHYBZDRAVE.CZ 1989
M40 [833] Krošlák Marian CZE Rudník 1981
M50 [832] Kroupa Josef CZE HZS Varnsdorf/Retos,Rotos,Bohemia coffe house 1972
M50 [830] Krupka Pavel CZE Krupka Team 1976
M18 [831] Krupka Štepán CZE Krupka Team 2003
Z41 [ ] Krušková Romana CZE Liberec 0000
M50 [829] Kryl Luboš CZE Hořice 1975
M50 [517] Křemen Petr CZE Praha 1972
M40 [828] Křena Martin CZE Lysá nad Labem 1987
M18 [826] Kubín Matyáš CZE Triatlon Jičín 2003
M40 [827] Kubín Pavel CZE Carla Kupkolo.cz 1981
M50 [824] Kubišta Martin CZE BAKAKO Nová Paka 1976
M50 [825] Kubišta Michal CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 1971
M18 [823] Kubišta ml. Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
Z40 [822] Kučírková Petra CZE Hořiněves 1978
M60 [821] Kudrnáč Miloš CZE Continental sport club 1960
M30 [820] Kudrnáč Tomáš CZE Mad Bike Be Maniax 1989
M40 [819] Kulhánek Jiří CZE CC Movistar :-) 1983
M60 [818] Kulička Bohouš CZE Kraken team Dobříš 1962
M50 [554] Kurinec Marek CZE Clean Mobility 1975
M18 [817] Kurjak Matěj CZE Horní Police 2003
M60 [816] Kutina Josef CZE Trutnov 1962
M40 [815] Kutmon Miroslav CZE Bolehošť 1983
M50 [814] Kvitský Marek CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 1978
M40 [813] Kyndl Jakub CZE Alset Racing Team 1986
Z41 [812] Kyndlová Markéta CZE Alset Racing Team 1969
M30 [811] Kyzlink Jan CZE Lázně Bělohrad 1992
M50 [569] Laibl Petr CZE Praha 9 1971
M60 [810] Landkammer Karel CZE Cyklobulf Hrobce 1961
M30 [809] Laušman Jakub CZE Vřesník 1998
M40 [808] Lauterbach Martin CZE KUPKOLO.cz 1985
M50 [807] Lebduška Jan CZE KSM HRÁDEK 1975
Z41 [ ] Lexová Martina CZE Ostroměř 1975
M60 [806] Lokvenc Miroslav CZE Apache Loko Trutnov 1966
M50 [805] Lukáč Petr CZE RockMachine-Cyklomax 1971
M18 [491] Lukeš Jan CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2004
M50 [804] Lukšík Petr CZE Chomutov 1973
M60 [511] Luňák st. Milan CZE KOLOOBCHOD.CZ 1966
M50 [802] Macák Jiří CZE TJ Sokol Radim 1978
M40 [803] Macák Tomáš CZE Drtikolové MTB Team 1979
M60 [507] Macek Martin CZE SK Finisher 1964
M60 [801] Macek Petr CZE Roudnice nad Labem 1961
M40 [800] Magera Josef CZE Los Amateros MTB Bílovec 1983
M40 [550] Mach Josef CZE BAKAKO Nová Paka 1988
M50 [799] Machačka Ondřej CZE Prasklej řetěz Miletín 1978
M50 [522] Makovička Pavel CZE Pec pod Sněžkou 1971
M40 [596] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
M40 [797] Malý Jan CZE Ostroměř 1986
M40 [798] Malý Miroslav CZE Brdy Biker 1980
M30 [547] Malý Štěpán CZE Budčeves 1992
Z40 [796] Maráčková Pavlína CZE Sk Jiří Team Ostrava 1981
M18 [795] MAREK FILIP CZE NEMOJOV 2000
M18 [506] Mareš Josef CZE Městečko 2004
Z41 [545] Marešová Hana CZE Pardubice 1968
M61 [794] mašin karel CZE jiskra jaroměř-potocky 1951
Z41 [532] maternová bezejména CZE Freudenberg 1966
M50 [793] Matura Robert CZE Měník 1973
M50 [792] Mečíř Jan CZE Rohoznice (JC) 1977
M50 [534] Melišík Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1974
Z41 [533] Melišíková Jana CZE Run4run 1977
M50 [791] Mencl Jiří CZE Dvůr Králové nad Labem 1976
M18 [790] Mencl Tomáš CZE Dvůr Králové nad Labem 2003
Z30 [527] Mertenova Katerina CZE Oplt cycling 1989
Z41 [789] Mervartová Lenka CZE TJ Košumberk 1972
M30 [584] Mesner Jiří CZE Lázně Bělohrad 1990
Z41 [516] měšťanová bezejména CZE Freudenberg 1966
M18 [788] Mileret Milan CZE Shoptet 2001
M40 [787] Miškovský Michal CZE Jičín 1981
Z40 [786] Mládková Eva_Isabela CZE Eurybia yacht club 1987
M50 [504] Morávek Mojmír CZE Hořice 1970
M30 [556] Mrázek Pavel CZE Sportteam Hrádek 1994
M60 [785] Mrklas Jiří CZE Mihoko Rádlo 1961
M60 [784] Murčo Petr CZE Kasper-Swix Team 1964
M30 [783] Musil Vojtěch CZE Červená Třemešná 1997
M60 [782] Nádhera Petr CZE Hradec Králové 1967
Z41 [781] Nádherová Hana CZE Hradec Králové 1968
M30 [780] Nádovník Ondřej CZE Hradec Králové 1989
M61 [779] Náhlovský Aleš CZE Rovteam 1957
M40 [778] Najman Jaroslav CZE svatojanský ujezd 1984
M61 [777] Najman Jaroslav CZE CS BEZNADĚJ 1958
M40 [ ] Najman Jaroslav CZE Svatojánský ujezd37 1984
Z30 [776] Nálevková Lucie CZE MTB HLUŠICE 1993
M50 [775] Nazarov Pavel CZE Vetas Kralupy 1970
M40 [774] Nečesaný Zbyněk CZE Hořice 1986
M60 [559] Nedvídek František CZE Dvůr Králové n.L. 1968
M40 [773] Nechanický Pavel CZE KUPKOLO.CZ 1987
M18 [771] Neškrabal Filip CZE NESSY 2001
M50 [772] Neškrabal Milan CZE NESSY 1970
M50 [770] Neumann Jiří CZE Bike Mšeno 1973
M30 [769] Nevole Ondřej CZE Kněžmost 1997
M50 [768] Nosek Rudolf CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1970
M50 [765] Novák Jan CZE Cyklosport Hořice 1970
M40 [499] Novák Lukáš CZE Lada 1984
M30 [767] Novák Michal CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1991
M30 [ ] Novák Michal CZE Rohovládova Bělá 1991
M61 [766] Novák Zdeněk CZE Cyklotramp Koberovy 1954
M40 [763] Novotný Filip CZE Hradec Králové 1984
M50 [ ] Novotný Martin CZE Praha 4 1970
M50 [764] Novotný Michal CZE Dolní Počernice 1977
M40 [762] Nýč Michal CZE Hořátev 1982
M50 [598] ošťádal martin CZE SDH Štěpanice - Česká Proseč 1974
M40 [761] Oulehle Michal CZE KUPKOLO.cz 1984
M50 [760] Pastrnek Pavel CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1976
M18 [759] PATRA JAROSLAV CZE NEMOJOV 2004
Z40 [758] Paulusová Gabriela CZE Stará Paka 1980
M18 [757] Pavlásek Jakub CZE Lázně Bělohrad Lány 2004
M60 [756] Pazderník Stanislav CZE MMM 1962
M50 [578] Pěchouček Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1969
M30 [755] Pěchouček ml. Zdeněk CZE BAKAKO Nová Paka 1994
Z41 [753] Pejchová Eva CZE Hořiněves 1977
M40 [752] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
M40 [599] Petera Aleš CZE Třebihošť 1986
M61 [751] Petr Milan CZE Velké Pořiči 1958
M40 [750] Piechaczek Jan CZE Praha 3, Vinohrady 1985
Z30 [749] Pilná Bára CZE ROHOZEC AMULET TEAM 2000
M18 [748] Pinkas Daniel CZE Cyklo-ski klub Polička 2001
M61 [747] Pinta Karel CZE Praha 1952
M40 [746] Platich Karel CZE HZS Děčín 1985
M50 [560] Plodek Štěpán CZE ENVICONS 1977
M50 [745] Podzimek Milan CZE Cyklo klub Jičín 1975
M61 [744] Pojda Zvonimír CZE Gepard Pardubice 1946
M50 [743] Pokorný Petr CZE MTB CITRUS TEAM 1975
M50 [483] Polák petr CZE Jičín 1975
M50 [742] Ponikelský Karel CZE Hasiči Jičín 1978
M40 [494] popelka pavel CZE trutnov 1980
M61 [741] Poříz Milan CZE KABA SPORT Chotěboř 1951
M40 [740] Pospíšil David CZE Continental BDY 1985
M30 [739] Pospíšil Jakub CZE Microrisc s.r.o. 1993
M61 [597] Pour Milan CZE beManiax Madbike 1952
M50 [738] Pražák Radek CZE JKF Jaroměř 1973
M30 [509] Preněk Ondřej CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1996
M61 [737] Prkno Zdeněk CZE ADMAL s.r.o. 1958
M50 [736] Procházka Vladislav CZE Pro.Lu.To 1976
M50 [586] Přibyl Pavel CZE Kola Kamenice 1973
M60 [735] Přibyl Petr CZE Praha 9 1967
M30 [590] Purm Michal CZE YELLOW HOUSE 1992
M50 [734] Rada Stanislav CZE Trutnov-Volanov 1976
M50 [490] Rada Václav CZE Trutnov 1974
M60 [ ] Radonský Petr CZE Continental Adršpach 1966
M60 [733] Rak Sláva CZE Alfa team Hořice 1965
M40 [508] Reichert Vojtěch CZE Auto I.S.R. 1982
M18 [514] Rieger Marek CZE TJ Spartak Vrchlabí 2007
M60 [732] Rinn Petr CZE Continental Adršpach 1966
M61 [731] Roleček miloš CZE BALONY.EU 1954
Z41 [730] Rossmannová Jitka CZE Eurybia yacht club 1967
M50 [729] Rudolf Tomáš CZE KolaChaloupka.cz 1977
M30 [728] Ruml Pavel CZE Hořice 1992
M60 [727] Ruml Pavel CZE Hořice 1967
M50 [726] Růžička Jiří CZE Sojovice 1977
M30 [725] Růžička Zbyněk CZE Ski Paudera Staré Splavy 1991
M60 [ ] Rybín Petr CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1968
M50 [724] rychtera vladislav CZE Prasklej řetěz Miletín 1970
M30 [722] Řeháček Leoš CZE Žlunice 1996
M40 [723] Řeháček Tomáš CZE KUPKOLO.CZ 1983
M60 [720] Říha Martin CZE K-pro, spol. s r.o. 1963
M30 [721] Říha Prokop CZE Městec Králové 1991
M50 [719] Samek Jan CZE Měník 1974
M61 [718] Sedláček Jiří CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 1958
M50 [717] Sedláček Miroslav CZE Continental Adršpach 1971
M40 [716] Sedláček Pavel CZE Rohozec Amulet Team 1987
M50 [715] Sedláček Petr CZE Doudleby nad Orlicí 1969
M40 [714] Sedliský Martin CZE KRPA Team 1982
M61 [713] Seifert Jarda CZE JardaS 1955
Z30 [ ] Schmidtová Tereza CZE Pardubice 1991
M40 [712] Skalka Roman CZE Top Orchestra Bechyně 1980
M60 [ ] Sklenář Vladimír CZE XCT sport Hospůdka Karolína 1963
Z40 [711] Skořepová Ladislava CZE RockMachine-Cyklomax 1978
M30 [710] Skřivan Dominik CZE Praha 1996
M61 [572] Slabý Jiří CZE CTM SILVINI R2 Sport 1956
M40 [709] Sládek Tomáš CZE Chrudim 1988
M50 [708] Slánek Radim CZE Bike Střezetice 1972
M50 [707] Slavíček Jan CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1969
M50 [706] Slavík Josef CZE STS Chvojkovice-Brod 1977
M40 [505] Slavík Radek CZE Vrchlabí 1979
Z40 [705] Smolíková Alena CZE JKF Jaroměř 1986
M60 [704] Soukal František CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1962
M30 [703] Sovák Zdeněk CZE Hradec Králové 1990
M50 [702] Splítek Václav CZE Velká Losenice 1977
M40 [701] Spudich Petr CZE Drtikolové MTB Team 1981
M50 [700] Spur Jaroslav CZE Praha6 1971
M40 [699] Srb Martin CZE TJ Sokol Lužany 1986
M50 [698] STANĚK Tomáš CZE BAKAKO Nová Paka 1970
M50 [697] Staníček Tomáš CZE Třtěnice 1975
M40 [696] Steffl Otto CZE Derfl Kola 1980
M40 [695] Straňák Tomáš CZE AC Gomango Högner 1982
M60 [694] Strunz Petr CZE PROFIKA.CZ 1963
M50 [693] Studýnka David CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1976
M18 [531] Stuchlík Jakub CZE GHOST team 2000
M50 [692] Stuchlík Petr CZE Lázně Bělohrad 1977
M60 [691] Stuna Josef CZE KABA SPORT Chotěboř 1959
M18 [690] Styblík Adam CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2002
M50 [689] Sušer Radek CZE Top Orchestra Bechyně 1973
M61 [688] Svatoň Karel CZE Praha 10 1954
M61 [688] Svatoň Karel CZE Praha 10 1954
M61 [688] Svatoň Karel CZE Praha 10 1954
M50 [687] Svítek Jan CZE Úvaly 1974
M40 [535] Svítil Dušan CZE Freudenberg 1981
M50 [686] Svítil Jiří CZE Derfl Kola 1972
M30 [488] Svoboda Petr CZE DECATHLON Btwin czech team 1991
M60 [685] Svoboda Tomaš CZE Praha 3 1968
M30 [684] Swaczyna Adam CZE NÁCHOD 1992
M60 [683] Synovec Jindřich CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 1965
M50 [682] Syrovatský Marek CZE Kovo Praha 1977
M40 [681] Szabó Ivan CZE Hrom do piecky! 1980
M40 [680] Šafařík Martin CZE Hořice 1986
M50 [679] Šalda František CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 1969
M60 [678] Ščučka Radek CZE SkiPaudera Staré Splavy 1964
M40 [999] Šefl Martin CZE Loukov u Mn. Hradiště, Břehy 1981
M50 [677] Šeps Stanislav CZE Slatiny 1978
M60 [676] Šesták Ivo CZE Kocbeře 1967
M30 [675] Ševců Tomáš CZE HSK - cycling team 1997
M40 [674] Ševčík Roman CZE VYHULBANDA FC 1979
M40 [674] Ševčík Roman CZE VYHULBANDA FC 1979
M50 [673] Šilhavý Josef CZE ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 1978
M60 [671] Šimek Jiří CZE BAJRÁK DK 1959
M30 [672] Šimek Josef CZE HTW 1989
M40 [670] Šimon Sebastian CZE Praha 1979
M50 [669] Šimůnek Jiří CZE BOS team 1969
M50 [668] Šimůnek Petr CZE BOS team 1973
M60 [667] Šipka Tomáš CZE Garage Šipka 1962
M40 [666] Šír Zdeněk CZE Lázně Bělohrad 1983
M50 [665] Šlapák Josef CZE Lysá nad Labem 1970
M40 [664] Šmehýl Peter CZE AK Šmehýl 1980
M40 [ ] Šmíd Jiří CZE Skápek bike Lužany 1985
Z40 [ ] Šmídová Lucie CZE Skápek bike Lužany 1985
M50 [663] Šolc Radek CZE Oceloví letci 1974
M50 [662] Šollar David CZE Liberec 8 1971
Z41 [661] Šollarová Kateřina CZE Liberec 8 1974
M50 [660] Šorm Jaroslav CZE Kola Šír Bělohrad 1970
M50 [659] Šourek Milan CZE RONAL CZ 1973
Z41 [658] Šourková Stanislava CZE RONAL CZ 1972
M30 [656] Špůr Jan CZE Dvůr Králové nad Labem 1992
M60 [657] Špůr Josef CZE Praha 6 1959
M40 [655] Šrám Lukáš CZE Lázně Bělohrad 1984
M30 [654] Štarman Michal CZE Dílynakotle.cz 1990
M60 [510] Štarman Michal CZE dílynakotle.cz 1965
M60 [653] Štědroň Jiří CZE Pardubice 1963
M30 [652] Štefan Stanislav CZE Klášterská Lhota 1997
M60 [495] Štěpánek Miloš CZE Náchod 1960
M40 [651] Šuk Michal CZE Notthor 1988
Z30 [492] Šulcová Eliška CZE Bicykl team Ústí nad Labem 1988
M30 [754] Šváb Jan CZE Greyhound Racing Team 1991
Z40 [650] Švihová Kateřina CZE Trutnov 1978
M18 [649] Taláb Tomáš CZE Trutnov 2000
M50 [648] Tesař Oldřich CZE Podkumburský Banditi 1977
Z30 [647] Teuberová Kateřina CZE ONN Team 1990
M30 [646] Tichý Jaroslav CZE Dolní Moravice 1991
M30 [646] Tichý Jaroslav CZE Dolní Moravice 1991
M30 [644] Tomalík Ondřej CZE ApaCare.cz 1989
M60 [645] Tomalík Václav CZE ApaCare.cz 1963
M30 [576] Toman Jan CZE Carla.kupkolo.cz 1997
M50 [575] Toman Luboš CZE Carla.kupkolo.cz 1969
M30 [574] Toman Lukáš CZE Carla.kupkolo.cz 1991
M50 [643] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
Z40 [642] Tomášová Lenka CZE AC Gomango Högner 1981
M40 [641] Tondr David CZE LAWI - Author Team 1979
M40 [640] Tozer Leigh CZE Praha 1980
M30 [ ] Trtík Stanislav CZE Liberec 1990
Z30 [639] Turynová Hana CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1990
M60 [638] Uher Michal CZE Lékárna Zásmuky 1960
M40 [637] Vacek Jakub CZE ROHOZEC AMULET TEAM 1988
M60 [636] václavek roman CZE lodín 1966
M60 [635] Vaclavik Josef CZE SKODA AUTO team 1962
M30 [634] Václavík Lukáš CZE ŠKODA AUTO team 1994
M50 [633] Václavík Martin CZE Hořice 1975
M40 [632] Valenta Petr CZE MTB Cyklo Benda 1980
M60 [631] Vanický Miroslav CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1965
M61 [630] Vaníček Jaromír CZE BAKAKO Nová Paka 1952
M60 [549] Varvařovský Miroslav CZE Alltraining.cz 1968
M40 [628] Vašata Petr CZE Hradec Králové 1985
M61 [627] Vašek Milan CZE Praha 6 1956
M50 [626] Vašíček Roman CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 1974
M60 [625] vávra leoš CZE praha 10 1965
Z30 [593] Vávrová Zuzana CZE Enika bike team 1992
M40 [624] Vendl Zdenek CZE Poděbrady 1981
M60 [623] Veselý Karel CZE Praha 10 Petrovice 1966
M40 [538] Víšek Marek CZE HZS Pardubice 1979
M30 [622] Vízek Petr CZE MTB HLUŠICE 1992
Z41 [621] Vízková Martina CZE MTB HLUŠICE 1970
Z41 [621] Vízková Martina CZE MTB HLUŠICE 1970
M60 [543] Vlček Libor CZE Trutnov 1968
M61 [604] vodochodský václav CZE Dvůr Králové 1953
M40 [482] Vodvářka Radek CZE Mukařov - Srbín 1980
Z30 [620] Vogelová Dagmar CZE Cyklo Klub Bendl 1991
M60 [619] Vojík Jan CZE SLC 1961
Z30 [587] Vojíková Vanda CZE Jičín 1995
M40 [618] Vojtěch Tomáš CZE Profin plasty s.r.o. 1986
M50 [617] vojtisek antonin CZE no swiss 1971
M40 [484] Vojtíšek Martin CZE Ostroměř 1987
Z40 [616] Vokatá Martina CZE BMC Pavlišov 1983
M40 [541] volf michal CZE Freudenberg 1979
M30 [518] Vomáčko Václav CZE Mitas Cyklohelios 1995
M40 [615] Vondruška Bohuslav CZE TJ Sokol Hrabenov 1986
M61 [614] Voňka Jiří CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 1954
M30 [487] Vostrovský Lukáš CZE KolaChaloupka.cz 1994
M61 [524] Vosyka Richard CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1954
M40 [613] Vrabec Jiří CZE Staropacká sokolovna 1980
M60 [612] Vršovsky Tomáš CZE Praha 10 1966
M40 [481] Wachtl Vojtěch CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 1986
M50 [493] Wendler Martin CZE SK Žízníkov 1976
Z41 [568] wohanková gabriela CZE Vrchlabí 1976
Z41 [ ] Wohanková Gabriela CZE Vrchlabí 0000
M50 [611] Zahradník Zdeněk CZE Lázně Bělohrad 1972
M50 [610] Zatloukal Tomáš CZE ProŽízeň 1976
M30 [609] Zejfart Jan CZE Lázně Bělohrad 1994
M40 [608] Zelenka Jan CZE Kostelec nad Orlicí 1982
M60 [607] Zelený Petr CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 1960
M61 [562] Žalský Šlechtislav CZE Apache Loko Trutnov 1942
M40 [606] Živný Pavel CZE KCL Kooperativa-Svijany 1987
Z30 [521] Žižková Eliška CZE Never give up 2001

startovní listina kluci 100m

start ~ 10:47:02 , přihlášeno: 11 účastníků ( 11 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [277] Bureš Oliver CZE KUPKOLO.cz 2016
kluci [289] Ciniburk Filípek CZE Praha 2016
kluci [201] Čeliš Petr CZE Rolba Studenov 2017
kluci [270] Duleba Sebastián CZE Luka Racing 2016
kluci [253] Haken Václav CZE Lázně Bělohrad 2016
kluci [394] Knížek Alfred CZE Vrchlabí 2016
kluci [391] plichta miki CZE Lomnice nad Polekou 2016
kluci [396] Salač Vojtěch CZE Praha 2016
kluci [280] semerák jakub CZE Ttrutnov 2017
kluci [288] Špidlen Adam CZE Hradec Králové 2016
kluci [202] Valášek Adam CZE KolaChaloupka.cz 2017

startovní listina holky 100m

start ~ 10:47:02 , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [347] Pechová Ella CZE Ostružno 2016
holky [301] Sládková Stella CZE Chrudim 2016

startovní listina nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 10:56:29 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [251] Blažek Jonáš CZE Láyně Bělohrad 2015
kluci [203] Brus Jiří CZE Prostějov 2014
kluci [204] Čada Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2015
kluci [234] Černý František CZE Jihlava 2015
kluci [283] dubec alex CZE Lázně Bělohrad 2015
kluci [232] Feix Matyáš CZE Lázně Bělohrad 2015
kluci [292] friedrich vít CZE Lázně Bělohrad 2014
kluci [205] Chmelík Filip CZE Praha 2014
kluci [250] Klička Adam CZE Praha 2014
kluci [206] Kolaja Jaromír CZE slavia Liberec orienteering 2015
kluci [246] Kuk Tomáš CZE Kupkolo 2014
kluci [266] mindl vojtěch CZE Lázně Bělohrad 2015
kluci [278] mrklas mikuláš CZE Rádlo 2015
kluci [207] Novotný Václav CZE Dolní Počernice 2014
kluci [269] papuk kristián CZE Ptice 2015
kluci [249] pěcháček nikola CZE Jičín 2015
kluci [386] Raizer Vojta CZE Bílá Třemešná 2014
kluci [208] Sedliský David CZE TJ Spartak Vrchlabí 2015
kluci [395] Strnad Jakub CZE Praha 2014
kluci [242] Šlapák Matěj CZE Lysá nad Labem 2014
kluci [281] tondr adam CZE Mladá Boleslav 2015
kluci [263] zámečník jiří CZE Hradec Králové 2015

startovní listina nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:02:06 , přihlášeno: 17 účastníků ( 0 mužů, 17 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [353] Beranová Veronika CZE kupkolo.cz 2014
holky [361] čeřovská aneta CZE Nová Paka 2014
holky [344] Dreslerová Stela CZE Střezetice 2014
holky [362] Gradošová Nela CZE Lázně Bělohrad 2014
holky [325] Hakenová Kateřina CZE Lázně Bělohrad 2014
holky [320] Kašprišín Sofia CZE Nová Paka 2015
holky [322] Kellerová Edita CZE Lázně Bělohrad 2014
holky [339] Khunová Gabriela CZE Lázně Bělohrad 2015
holky [302] Lodrová Amelie CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2015
holky [338] luňáková Julie CZE Praha 2015
holky [330] portychová Adéla CZE Lázně Bělohrad 2014
holky [303] Smetanová Iva CZE Jasenná 2014
holky [357] sotonová gabriela CZE Vysoká nad Labem 2014
holky [334] špicarová Amálie CZE Lázně Bělohrad 2014
holky [360] Tatíčková Miriam CZE Kladno 2014
holky [359] vaníčková ema CZE Hořice 2015
holky [304] Zavadilová Ema CZE HKNMPSM 2014

startovní listina předškoláci 1 kolo

start ~ 11:09:28 , přihlášeno: 25 účastníků ( 25 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [209] Bartoš Antonín CZE Lamači skal 2012
kluci [210] Bartoš Jáchym CZE Hradec Králové 2012
kluci [211] Bezstarosti Šimon CZE BAKAKO Nová Paka 2012
kluci [212] Ciniburk Tomášek CZE Praha 2013
kluci [235] Černý Jindřich CZE Jihlava 2013
kluci [213] Dohányos Eliáš CZE Halouny 2013
kluci [282] dubec Michael CZE Lázně Bělohrad 2013
kluci [295] Gamba Kryštof CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 2013
kluci [238] Gradoš Jakub CZE Lázně Bělohrad 2012
kluci [237] Harcuba Michal CZE Lázně Bělohrad 2012
kluci [299] janák matyáš CZE Lázně Bělohrad 2013
kluci [293] Khun Lukáš CZE Lázně Bělohrad 2012
kluci [392] Knížek Albert CZE Vrchlabí 2012
kluci [214] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
kluci [215] Kudrna Matyáš CZE Bitters Superior Cyklofit team 2012
kluci [274] Mádlík Ondřej CZE BAKAKO Nová Paka 2012
kluci [268] Macháček jakub CZE Hradec králové 2012
kluci [276] mrklas štěpán CZE Rádlo 2013
kluci [248] nedoma josef CZE Lázně Bělohrad 2013
kluci [397] procházka tobiáš CZE Praha 2013
kluci [389] Raizer Jakub CZE Bílá Třemešná 2012
kluci [216] Seifert Lukáš CZE Pečky 2013
kluci [388] Šafář Matěj CZE Praha 2013
kluci [239] Šlapák Štěpán CZE Lysá nad Labem 2012
kluci [387] vaníček dominik CZE Hořice 2012

startovní listina předškolačky 1 kolo

start ~ 11:17:40 , přihlášeno: 19 účastníků ( 0 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [305] Čelišová Nela CZE Rolba Studenov 2013
holky [343] Dreslerová Ema CZE Střezetice 2012
holky [346] Dúcká Edita CZE Kobylice 2013
holky [306] Famfulíková Elena CZE BAKAKO Nová Paka 2013
holky [318] Feixová Radka CZE Lázně Bělohrad 2013
holky [319] Feixová Štěpánka CZE Lázně Bělohrad 2013
holky [348] Fofová Barbora CZE Černín 2013
holky [349] Fofová Veronika CZE Černín 2013
holky [324] Hakenová Petra CZE Lázně Bělohrad 2012
holky [326] Košťálová Gabriela CZE Hradec Králové 2013
holky [307] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [335] Krejčí LEa CZE Praha 2012
holky [340] Máčková Lucie CZE Hronov 2013
holky [345] Oppová Eliška CZE VELOCENTRUM STRATOS AUTO 2012
holky [321] Paulusová Klára CZE BAKAKO Nová Paka 2013
holky [329] portychová Nela CZE Lázně Bělohrad 2012
holky [337] sekotová natálie CZE Pecka 2013
holky [332] šimonová Nikola CZE Dvůr Králové nad Labem 2013
holky [308] Šírová Nela CZE GHOST junior team 2012

startovní listina děti 2 kola kluci

start ~ 11:24:40 , přihlášeno: 18 účastníků ( 18 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [258] Bernard Lukáš CZE Hronov 2011
kluci [217] čížek tomáš CZE Eurybia yacht club 2011
kluci [286] Dúcký Ondřej CZE Kobylice 2010
kluci [233] Feix Ladislav CZE Lázně Bělohrad 2010
kluci [291] Fejfar Matyáš CZE Úlibice 2011
kluci [218] Gamba Filip CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011
kluci [236] Harcuba Matyáš CZE Lázně Bělohrad 2010
kluci [297] Jenčovský Jan CZE Všestary 2011
kluci [244] kohoutek tobiáš CZE Lázně Bělohrad 2010
kluci [240] Kordík Šimon CZE Fitclub Jičín 2011
kluci [254] Košťál Antonín CZE Hradec Králové 2010
kluci [245] Kuk Milan CZE Kupkolo 2011
kluci [284] Pech Vojtěch CZE Ostružno 2011
kluci [261] Pekař David CZE Jičín 2011
kluci [398] procházka filip CZE Praha 2010
kluci [219] Skandera Vojta CZE Špindlerův Mlýn 2011
kluci [220] TRLLO Lukáš CZE BAKAKO Nová Paka 2010
kluci [399] Vojtíšek Tonda CZE no swiss 2010

startovní listina děti 2 kola holky

start ~ 11:35:34 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [352] Beranová Anna CZE kupkolo.cz 2011
holky [309] Famfulíková Barbora CZE BAKAKO Nová Paka 2010
holky [355] Finková Anna CZE Lázně Bělohrad 2011
holky [356] Finková Marie CZE Lázně Bělohrad 2011
holky [300] Kašprišín Beata CZE Nová Paka 2011
holky [341] Máčková Šárka CZE Hronov 2011
holky [358] Šafářová Nela CZE Praha 2011
holky [342] Trdlíková Nela CZE Lázně Bělohrad 2011

startovní listina děti 3 kola kluci

start ~ 11:43:27 , přihlášeno: 18 účastníků ( 18 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [221] Bartoš Vojtěch CZE Lamači skal 2008
kluci [260] Bohuňovský Jáchym CZE Cyklo klub Jičín 2009
kluci [273] čeřovský jaroslav CZE Lešany 2008
kluci [294] dlab miroslav CZE Lázně Bělohrad 2009
kluci [287] jezbera tobias CZE Lázně Bělohrad 2009
kluci [241] Kordík Jan CZE Cyklo klub Jičín 2008
kluci [222] Kudrna Tomáš CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2009
kluci [272] Mádlík Vojtěch CZE BAKAKO Nová Paka 2009
kluci [267] Macháček Tomáš CZE Hradec králové 2008
kluci [223] Novotný Mojmír CZE Dolní Počernice 2008
kluci [259] Pekař Martin CZE Jičín 2008
kluci [285] ruml vojtěch CZE Neratovice 2008
kluci [224] Skandera Matyas CZE SA Špindlerův mlýn 2008
kluci [256] Šimek Michal CZE 2008
kluci [265] špicar filip CZE Lázně Bělohrad 2009
kluci [225] Šretr Michal CZE S-Sport Hronov 2008
kluci [226] Voborník Filip CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 2008
kluci [243] Zahradník Lukáš CZE Lázně Bělohrad 2009

startovní listina děti 3 kola holky

start ~ 11:43:27 , přihlášeno: 9 účastníků ( 0 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [310] Brusová Vendula CZE Prostějov 2009
holky [311] Janáková Adéla CZE Lázně Bělohrad 2009
holky [331] Kellerová Anna CZE Lázně Bělohrad 2009
holky [312] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
holky [313] Petrof Johana CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2008
holky [364] Pohlová Veronika CZE Lázně Bělohrad 2009
holky [351] Salačová Eliška CZE Praha 2008
holky [333] Šimonová Veronika CZE Dvůr Králové 2009
holky [327] Štočková Petra CZE Ústí nad Labem 2009

startovní listina děti 4 kola kluci

start ~ 11:53:49 , přihlášeno: 19 účastníků ( 19 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [390] Bajer Jan CZE BAKAKO Nová Paka 2005
kluci [275] BRUMLICH Michal CZE BAKAKO Nová Paka 2007
kluci [296] Dostál Jan CZE Pardubice 2007
kluci [255] Dvořák Marek CZE Carla.kupkolo.cz 2005
kluci [290] fejfar jan CZE Úlibice 2007
kluci [257] Chlup Kryštof CZE Bicyklub 2005
kluci [262] Keller Jan CZE Lázně Bělohrad 2005
kluci [247] krupka filip CZE Krupka Team 2007
kluci [264] kulveit tobiáš CZE Carla.kupkolo.cz 2006
kluci [298] Kvitský Dominik CZE Cyklo klub Jičín 2007
kluci [271] Mádlík Petr CZE BAKAKO Nová Paka 2005
kluci [227] Paulus František CZE BAKAKO Nová Paka 2007
kluci [228] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
kluci [252] Podzimek Matyáš CZE Cyklo klub Jičín 2007
kluci [393] polák jan CZE Jičin 2005
kluci [229] Saidl Filip CZE Pitrs bikes 2006
kluci [230] Strunz Martin CZE SASM - Bike Špindl 2006
kluci [279] Šipka Tobiáš CZE Šipka 2007
kluci [231] Tomeš Ondra CZE Lázně Bělohrad Horní Nova Ves 2006

startovní listina děti 4 kola holky

start ~ 11:53:49 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [314] Bezstarosti Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
holky [328] Chlupová Marie CZE Bicyklub 2007
holky [315] Kočová Barbora CZE INT CZ 2007
holky [363] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
holky [323] Peterková Eliška CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
holky [354] Racková Nikola CZE Jihlava 2005
holky [316] Šretrová Lucie CZE SKI Police nad Metují 2006
holky [317] TRLLOVÁ Šárka CZE BAKAKO Nová Paka 2007
holky [350] Vojtíšková Káťa CZE no swiss 2007
holky [336] Vopršálová Kateřina CZE BAKAKO Nová Paka 2006