KupKolo Podkrkonošský maraton 2019

10.08.2019 Lázně Bělohrad

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 171, muži : 164, ženy: 7, M30: 31, M40: 56, M50: 51, M51: 26, Z18: 7 [html] [pdf]
50km celkem: 538, muži : 496, ženy: 42, M18: 30, M30: 68, M40: 117, M50: 166, M60: 71, M61: 44, Z18: 9, Z30: 9, Z40: 9, Z41: 15 [html] [pdf]
50km elektrokola celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf]
50km gravel bike celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, Muži: 10, Ženy: 0 [html] [pdf]
holky 100m celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
kluci 100m celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, kluci: 27, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo celkem: 32, muži : 32, ženy: 0, kluci: 32, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf]

startovní listina 90km

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 171 účastníků ( 164 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M30 [ ] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Z18 [157] Antropiusová Daniela CZE 1982 AliveOnTheMoon
M40 [11] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
M40 [159] Berger Tomáš CZE 1987 kupkolo.cz/HZS Pardubice
Z18 [1] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
M50 [12] Bican Břetislav CZE 1972 Prasklej řetěz Miletín
M50 [13] Bílek Aleš CZE 1979 Czech Tallboys
M40 [14] Bitnar Matěj CZE 1988 Sportovní klub hasičů KHK
Z18 [15] Blanárová Natália SVK 1990 Sokol Nové Město nad Metují
M50 [16] Böhm Petr CZE 1979 Praha
M50 [17] Brand Tomáš CZE 1976 PCK Louda
M51 [134] Carsten Hahn GER 1967 Team Buschmühle
M30 [18] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
M30 [ ] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
M51 [156] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40 [19] Čapek Tomáš CZE 1986 Hořice
M50 [20] Čech Miroslav CZE 1974 Hodkovice nad Mohelkou
M30 [139] Černý Zdeněk CZE 1990 SERVIS ČERNÝ, s.r.o.
M40 [21] Čihák Jiří CZE 1986 Praha
M51 [22] Dařbujan Petr CZE 1969 TRUXXXIK cycling
M51 [23] Dohnal Richard CZE 1962 KELLYS BIKERANCH TEAM
M51 [25] DOLEŽEL MIROSLAV CZE 1965 KUROVICE
M30 [145] Dostál Tomáš CZE 1990 Vella
M40 [7] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M50 [161] Dresler Lukáš CZE 1979 Cyklistika Střezetice
M30 [26] Dvořák Jan CZE 1993 Zruč nad Sázavou
M40 [27] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
M51 [28] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
M40 [29] Franc Pavel CZE 1986 NATIVESPORT
M50 [155] Franěk Miroslav CZE 1971 Nosvis
M40 [30] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
M51 [31] Gabriel Aleš CZE 1965 Týniště nad Orlicí
M51 [32] Galko Jozef CZE 1965 Barbora team
M50 [33] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
Z18 [34] Haklová Pavla CZE 1971 Liberec
M40 [35] Hasman Josef CZE 1983 Rézi cookies
M40 [36] Heinze Thomas GER 1985 BohemianCoffeeHouse
M40 [37] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
M50 [38] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
M51 [40] Holas Leoš CZE 1961 Vyking.cz
M40 [39] Holas Ondřej CZE 1983 Vyking.cz
M51 [42] Hons Libor CZE 1965 Hroubovice
M30 [41] Hons Michal CZE 1995 Hroubovice
M40 [43] Horálek Jiří CZE 1986 Hradec Králové
M30 [44] Hospodka Patrik CZE 2002 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [45] Hroneš Patrik CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M50 [46] Chemišinec Pavel CZE 1979 Kola Šír Bělohrad
M30 [47] Chmelař Lukáš CZE 1991 www.chaloupkydestne.cz
M50 [135] Iliás Peter HUN 1979 Gyr
M50 [48] Jalový Petr CZE 1975 Prasklej Řetěz Miletín
M51 [49] Jandera Petr CZE 1966 TRI - Club Jablonec n. N.
M50 [50] Janků Tomáš CZE 1972 beMANIAX BIKESALON
M30 [51] Jansa Tomáš CZE 2000 SKI Police nad Metují
M40 [ ] Jaroš Jakub CZE 1985 KUPKOLO.cz
M40 [52] Jedlička Lukáš CZE 1981 XHK MTBO racing team
M40 [53] Jelínek Lukáš CZE 1988 Merida Stratov
M40 [54] Jero Miroslav CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov
M40 [141] Ježek Michal CZE 1982 GAPP System - Cabtech Hobby team
M30 [55] Jirasko Jan CZE 1999 Lazne Belohrad
M51 [130] Kalojíros Tondáno CZE 1968 BE.maniax/Madbike
M50 [56] Kaňka David CZE 1979 KOZOJEDY
M51 [57] Kiezler Jaroslav CZE 1965 MY4Kiezlerovi
M40 [58] Klasna Michal CZE 1981 ForFunCycling
M50 [59] Kočí Ladislav CZE 1972 INT CZ
M40 [60] Kokeš Michal CZE 1984 Mi-kolo-vice
M51 [61] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
M40 [63] Kopecký Ladislav CZE 1985 beMANIAX BIKESALON
M50 [62] Kopecký Michal CZE 1977 BeManiax Madbike
M50 [64] Kordík Petr CZE 1975 CykloklubJičín
M30 [65] Kosina Jakub CZE 1996 ENJOY RIDING TEAM
M30 [66] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M40 [67] Kovařík Libor CZE 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN
M50 [68] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
M50 [144] Král Jiří CZE 1977 Záměl
M30 [69] Králik Jan CZE 1991 Krasová
M40 [70] Kraus Daniel CZE 1980 Vilne veverky
M51 [ ] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
M51 [136] Kubíček Petr CZE 1967 BIKE SPORT Hradec Králové
M30 [72] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
M50 [74] Kučera Karel CZE 1975 Lanškroun
M30 [ ] Kučera Kryšpín CZE 1999 Hradec Králové
M50 [73] Kučera Radek CZE 1972 Bitters Superior Cyklolive team
M50 [75] Kučera Tomáš CZE 1977 HZS Královéhradeckého kraje, ÚO Jičín, PS Hořice
M40 [76] Kunc Pavel CZE 1980 Jicin
M40 [ ] Kunc Petr CZE 1980 KM Fire
M30 [2] Kunt Lukáš CZE 1997 GHOST team
M50 [77] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
M50 [78] Kvasnička Aleš CZE 1974 Derfl Kola
M51 [132] Lehnung Kai-Uwe GER 1968 Sebnitzer R.V. 1897
M51 [79] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
M40 [80] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M40 [149] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod
M30 [81] Martin Jiří CZE 1990 Náchod
M40 [82] Martinek Jáchym CZE 1980 VK Blesk
M40 [83] Mattuš Jakub CZE 1981 Ja k(l)ub
M30 [84] Melichar Pavel CZE 1997 MSK Motor Sport
M51 [138] Mikšovský Martin CZE 1968 BPC
M40 [153] Miller Pavel CZE 1981 Choteč
M30 [85] Minář Tomáš CZE 1990 Třebihošť
M51 [133] Mosig Uwe CZE 1968 Sebuitzer RV
M50 [71] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod - veterans
M50 [86] Nagy Petr CZE 1978 STRATOS AUTO
M51 [87] Náhlovský David CZE 1965 PBV MTB Team Brno
M40 [152] Nešpor Patrik CZE 1986 IN-LIFE cycling team
M50 [88] Novák Petr CZE 1977 SKP Teplice
M40 [89] Oupický Lukass CZE 1982 Superior Čelákovice
M40 [160] Padyšák Jan CZE 1982 Praha
M50 [90] Paulus Zdeněk CZE 1977 Prasklej řetěz Miletín
Z18 [91] Pekárková Vendula CZE 1983 Kasper - Swix Team
M50 [ ] Pelc Bedřich CZE 1970 Praha
M30 [140] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
M50 [92] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK cycling team
M51 [93] Pinďák Jiří CZE 1960 Oceloví letci
M50 [137] Pola Oldřich CZE 1979 Babiččin sádelňáček
M50 [3] Polman Daniel CZE 1979 lidé and HORY / Ultra Paka
M40 [94] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
M50 [95] Purm Michal CZE 1972 YellowHouse
M40 [96] Rajdl Miloš CZE 1985 Havlíčkův Brod
M51 [97] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
M30 [8] Řehák Vít CZE 1994 MITAS CYKLOHELIOS
M50 [5] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
M50 [158] Sitta Josef CZE 1973 aliveonthemoon.com
M40 [98] Skrbek Jan CZE 1985 Czech Tallboys
Z18 [ ] Skrbková Denisa CZE 1989 BEKO Bike and Ski Racing Team
M40 [99] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
M51 [100] Slovák Tomáš CZE 1969 DHL ITS Club
M30 [151] Smutný Tomáš CZE 1993 MelCon Willier cycling
M30 [101] Sovák Zdeněk CZE 1990 Hradec Králové
M40 [102] Spůr Martin CZE 1987 Praha 6
M40 [103] Steiner Petr CZE 1985 Auto I.S.R.
M40 [147] Strakoš Jan CZE 1983 BEKO Bike and Ski Racing Team
M50 [148] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [146] Strnad Pavel CZE 1984 SAP Services s.r.o.
M50 [104] Studnička Jaroslav CZE 1970 Skialp klub Krákorka
M50 [105] Sušír Radek CZE 1979 TRUXXXIK cycling
M30 [142] Svoboda Jakub CZE 1990 YOGI RACING OSTRAVA
M50 [106] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
M50 [129] Svoboda Lukáš CZE 1975 Yellow house
M40 [107] Šabatka Zdeněk CZE 1989 XHK MTBO racing team
M40 [108] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
M40 [125] Šimonek Jiří CZE 1983 CFD support
M40 [ ] Šimonek Petr CZE 1980 Hluboš
M40 [143] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
M40 [ ] šolc radek CZE 1985 Cyklotrenink.com
M30 [10] Šorm Jiří CZE 1997 BuŠoFi team
M50 [4] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M30 [9] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
M30 [109] Šulc Jakub CZE 1996 Maloja - Rocky Mountain Team
M50 [110] Šulek Josef CZE 1979 SK Hříškov
M50 [ ] Šulek Josef CZE 1979 SK Hříškov
M50 [111] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
M51 [112] Tauchman Michal CZE 1966 Rock Machine Cyklomax
Z18 [113] Teuberová Kateřina CZE 1990 Náchod
M50 [114] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
M50 [115] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M50 [116] Urban Zbyněk CZE 1972 ENJOY RIDING TEAM
M40 [117] Valášek David CZE 1985 All Blacks Hronov
M40 [118] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
M40 [128] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
M30 [150] Veselý Jan CZE 1990 MelCon 4Ever
M51 [119] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
M40 [131] Vitvar Martin CZE 1987 Kola Šír Bělohrad
M40 [6] Vlášek Michal CZE 1989 Kross Bikeranch Team
M30 [120] Vlček Sebastian CZE 1994 HZS Královéhradeckého kraje
M50 [124] Vodehnal David CZE 1972 Letohrad
M40 [ ] Vojtech Ales CZE 1982 Cerveny Kostelec
M50 [126] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
M30 [154] Vytrval Jan CZE 1998 Hararchov
M50 [121] Wohanka Pavel CZE 1975 TJ Spartak Vrchlabí
M40 [122] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M40 [127] Žilík Ladislav SVK 1984 Lázně Bělohrad

startovní listina 50km

start ~ 10:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 538 účastníků ( 496 mužů, 42 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M60 [999] Ajchler Roman CZE 1966 Praha 9 Prosek
M50 [998] Ambruš Luděk CZE 1978 Praha 5 - Zličín
M40 [997] Baborský Michal CZE 1981 Praha 8
Z41 [123] Bacílková Lenka CZE 1973 Oceloví letci
M50 [996] Bačovský Martin CZE 1973 -
M50 [995] Baier Viktor CZE 1976 VYSOKE MYTO
M50 [994] Bajan Martin CZE 1972 BEKO Bike and Ski Racing Team
M50 [993] Bajer Pavel CZE 1970 Lázně Bělohrad
M50 [992] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40 [991] Bango Martin CZE 1984 Chlum
M60 [990] Bari Josef CZE 1964 GEPARD PARDUBICE
M40 [608] Bartsch Tomáš CZE 1988 Kola Šír Bělohrad
M60 [989] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
M61 [988] Bednář Karel CZE 1959 Praha
M40 [987] Bednář Karel CZE 1980 Paddy´s
M40 [986] Bejr Štěpán CZE 1987 Náchod
M61 [985] Beka Josef CZE 1949 INSTATOP Kosmonosy
M50 [984] Beneš David CZE 1977 Horní Branná
M50 [ ] Beňo Zdeněk CZE 1972 Straškov - Vodochody
M50 [983] BERÁNEK VÁCLAV CZE 1973 Rovensko pod Troskami
M40 [982] Berger Tomáš CZE 1987 TJ Sokol Lužany
M60 [981] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
M50 [980] Bestoso Patrik CZE 1979 mtb Hodkovice
M40 [979] Bezvoda Štěpán CZE 1989 Hradec Králové - Kukleny
M60 [978] Bílek Jiří CZE 1965 Jičín
M40 [607] Bittner Aleš CZE 1986 Trutnov Bojiště
M50 [977] Bláha Miroslav CZE 1974 SK hasičů
M50 [976] Borůvka Milan CZE 1978 boruvka.net
M61 [589] borůvka Milan CZE 1954 Tonery náplně
M50 [975] Borůvka Tomáš CZE 1976 Kolonožky
M60 [538] Bošina Jaroslav CZE 1964 Vlašim
M40 [974] Bourek Josef CZE 1985 Kolín
M50 [973] Brož Přemysl CZE 1977 Boharyně
M18 [971] Brož Štěpán CZE 2004 Pod Zámečkem 1051 / 42, Hradec Králové
M50 [972] Brož Vratislav CZE 1974 Babice
M18 [969] BRUMLICH Michal CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
M50 [970] Brumlich Vlastimil CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
M50 [584] Brumlik Marek CZE 1979 Jičín
M30 [968] Brůna Marek CZE 1990 Lázně Bělohrad
M50 [591] Brus Jiří CZE 1976 Křižák team
M50 [967] Brzek Jiří CZE 1970 Hradec Králové
M18 [966] Břeň Daniel CZE 2001 SMS Team Kladno
M18 [965] Břeský Vojtěch CZE 2005 Lázně Bělohrad
M30 [964] Burda Lukáš CZE 1995 DOMYJINAK
M40 [ ] Burián Petr CZE 1983 DREAM TEAM
M50 [586] buriánek Vojtěch CZE 1978 Haven Team
Z30 [963] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
M60 [962] Cerha František CZE 1961 Prondo team
M40 [961] Císař Martin CZE 1986 Třebihošť, DKnL.
M50 [494] Cogan Rudolf CZE 1971 AEROTEC
M50 [563] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M30 [960] Čáslavský Jakub CZE 1995 Trutnov
M40 [959] Částka Tomáš CZE 1982 Řepcity
M50 [958] Čermák Jan CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M61 [956] Černý Jan CZE 1956 Malé Kyšice
M61 [957] Černý Vladimír CZE 1952 Olymp praha
M60 [955] Červenka Pavel CZE 1968 HZS Pardubice
Z40 [954] Čeřovská Petra CZE 1981 Carla.Kupkolo.cz
M40 [951] čeřovský jakub CZE 1983 TJ Lázně Bělohrad
M50 [952] Čeřovský Jan CZE 1975 Hořice
M50 [953] Čeřovský Jaroslav CZE 1977 Lešany
M60 [950] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M61 [949] Čižinský Leoš CZE 1956 Retro Podlesí
M40 [948] Daněk Jiří CZE 1988 CK Salaš
M30 [ ] Daníček Václav CZE 1995 Kladno je všude
M40 [947] David Ondřej CZE 1987 Profin plasty s.r.o.
M50 [946] Dědek Michal CZE 1976 Prondo team
M18 [ ] Dobias Simon David CZE 2005 CSG TRI Team
M50 [504] Dobiáš David CZE 1977 CSG TRI Team
M50 [504] Dobiáš David CZE 1977 CSG TRI Team
M18 [503] Dobiáš Šimon CZE 2005 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M50 [945] Dohnal Luděk CZE 1975 DEVIL
M50 [944] Dolejš Miloš CZE 1974 ROULA BOYS
M50 [24] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
M61 [574] Doležal Luboš CZE 1954 Cyklo Tony
M40 [943] Doležal Lukáš CZE 1988 Nový Bydžov
M60 [942] Domas Libor CZE 1969 SK Sklopísek Střeleč
M50 [941] Dostál Jan CZE 1972 Lázně Bělohrad
Z40 [577] Dostálová Jana CZE 1984 Kola Šír Bělohrad
M40 [573] Drahoňovský Radek CZE 1980 Snowsports Academy Špindlerův Mlýn
M40 [ ] Drahonovský Radek CZE 1980 Snow Sports Academy Špindlerův Mlýn
M50 [940] Drbohlav Jakub CZE 1978 Turnov
M30 [ ] Dufek Lukáš CZE 1997 Stěžery
M50 [938] Dufek Martin CZE 1971 Penzion Zámecká
M40 [939] Dufek Pavel CZE 1988 Třebihošť
M40 [626] duleba Lukáš CZE 1984 Luka Racing
M40 [524] Ďurčo Martin CZE 1988 Kysucké Nové Mesto
M40 [606] Dus Ondřej CZE 1985 Sendražice
M50 [937] Dvořáček Michal CZE 1975 KPO
Z40 [605] Dymešová Pavlína CZE 1982 Levisto
M50 [936] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
Z40 [496] Effmertová Irena CZE 1983 Čistý Sport
M40 [935] Efler Martin CZE 1981 Bikehome
M60 [519] Elbadri Abdalla Ali CZE 1968 Praha 9
M18 [520] Elbadri Jakub CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M30 [934] Eliáš Matěj CZE 1992 Hořice v Podkrkonoší
M60 [933] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M60 [932] Elis Miloslav CZE 1960 Neratovice
M30 [931] Erben Lukáš CZE 1996 WEBER TEAM
M30 [ ] Ešner Ondřej CZE 1990 Trutnov trails
M50 [588] Fabian Jiri CZE 1978 TopMonks.com
M30 [930] Falta Petr CZE 1990 WIST o.s.
M40 [929] Fejfar Jiří CZE 1980 TJ Lázně Bělohrad
M40 [590] Fejk Lukáš CZE 1988 Carla.kupkolo.cz
M40 [928] Fejk Petr CZE 1989 Vrchlabí
M40 [927] Fiala Milan CZE 1985 Kachna a Zelí
M40 [926] Fikar Ondřej CZE 1988 Hobby Runners Hořice
M50 [925] Flaska Pavel CZE 1974 Praha 10 Pitkovice
M30 [536] Fól Pavel CZE 1993 AUTOCENTRUM Jičín
M30 [ ] Fól Pavel CZE 1993 AUTOCENTRUM Jičín
M50 [924] Folprecht Tomáš CZE 1971 BEKO Bike and Ski Racing Team
M18 [923] Foltýn Marek CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
M30 [922] Franc Jiří CZE 1990 Vojice
M61 [908] franc miloslav CZE 1952 Svartes
M60 [921] Frank Marek CZE 1967 Poděbrady
M60 [920] Frühbauer Luboš CZE 1961 Liberec
M50 [919] Futo Michal CZE 1974 Sport team Hrádek
Z18 [918] Futo Tereza CZE 2002 Sportteam Hrádek
M50 [917] Gavel Alan CZE 1977 Bratři v triku
M40 [916] Glaubauf Aleš CZE 1989 Kladno
M40 [530] Goga Martin CZE 1983 Špinavý záda
Z18 [576] goliney Maryana CZE 2002 carla.kupkolo.cz
M40 [915] Gotvald Tomáš CZE 1980 SKH KHK
M60 [914] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
M40 [913] Gregor Jaromír CZE 1982 Jičín
M40 [912] Grmolec Lukáš CZE 1988 Vrchlabí
M50 [911] Hájek Jiří CZE 1973 Bowling Pec
M60 [910] Hartych Stanislav CZE 1965 Spartak Rokytnice nad Jizerou
Z30 [909] Hartychová Klára CZE 1994 Spartak Rokytnice nad Jizerou
M40 [907] Havlík Filip CZE 1984 HZS Královéhradeckého kraje
M50 [906] Hegr Jan CZE 1974 Sobotka
M60 [905] Heinze Ralf GER 1964 Waltersdorf
M50 [904] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
Z40 [903] Helle Tina GER 1983 BohemianCoffeeHouse
M40 [902] Hlavka Petr CZE 1982 Derfl Kola
M61 [ ] Hlávko Jan CZE 1956 České Meziříčí
M60 [901] Hnátek Karel CZE 1961 SK Blíževedly
M40 [535] Hodáček Petr CZE 1981 Milevsko
M50 [900] Hofman David CZE 1976 Jaroměř
M30 [899] Hofman Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
M18 [898] Hojka František CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Z18 [897] Hojková Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
M40 [896] HOLAJ Jiří CZE 1982 CYKLO SKI Žitník LOMNICE
M60 [539] Holakovský Jiří CZE 1969 Vlašim
M60 [895] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
M50 [893] Holman Leoš CZE 1970 TPCA bike team
M40 [894] Holman Lukáš CZE 1983 ELEVEN MERCEDES MITAS
M60 [892] Holman Tomas CZE 1967 SmichOFF
M60 [532] Holubec Oldřich CZE 1966 Carla.kupkolo.cz
M50 [ ] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
M30 [891] Hons David CZE 1992 Hroubovice
M50 [890] Honzátko Jiří CZE 1971 Vysoká
Z41 [889] Honzejková Lucie CZE 1977 Kola Víšek
M60 [888] hora Zdenk CZE 1963 Moto Hora
M40 [ ] Horáček Jakub CZE 1983 Dvur Králové nad Labem
M40 [887] Horáček Martin CZE 1987 Nová Paka
Z40 [886] Hornichová Eliška CZE 1982 Velocipéd klub Nová Paka
M60 [885] Horník Aleš CZE 1961 Dvůr Králové nad Labem
M60 [540] Horyna Roman CZE 1964 Mýtina
Z30 [884] Hrachovcová Market CZE 1989 Jahňátka
M40 [883] Hrdinka Jirka CZE 1982 RUN4FUN
M60 [508] Hrdlička Jiří CZE 1964 Dobřichovice
M30 [882] Hroneš Filip CZE 2000 FAACCZ
M50 [881] Hykyš Vladimír CZE 1976 Six Monkeys
M61 [880] Chroust Miroslav CZE 1955 Příznivci běhu Stránka
M40 [879] Jágr Jan CZE 1988 Nový Bydžov
M40 [878] Jahn Antonín CZE 1981 Jahňátka
M50 [502] Jakeš Michal CZE 1979 Nymburk
M40 [877] Jakoubek Lukáš CZE 1983 ZPcyklo PROOFY Corratec team
Z41 [876] Jalová Alena CZE 1978 Prasklej Řetěz Miletín
M18 [875] Janák Jakub CZE 2007 Miletín
M40 [874] Janota Marcel CZE 1981 Lázně Bělohrad
M60 [594] Janoušek Miroslav CZE 1963 BEKO Bike and Ski Racing Team
M50 [873] Jaroslav Khorel CZE 1970 Přelouč
M18 [515] Jaroš Lukáš CZE 2001 BAKAKO Nová Paka
M61 [872] Jaroš Petr CZE 1944 elektrospoj
M50 [578] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M40 [870] Jedlička Robert CZE 1987 Praha 7
M40 [871] Jedlička Tomáš CZE 1984 Praha 7
M50 [609] Jehlík Václav CZE 1974 ŠKODA AUTO
M40 [868] Jelínek Jakub CZE 1984 J and J bros. Jihlava
M40 [869] Jelínek Petr CZE 1980 J and J bros. Jihlava
Z41 [537] Jezberová Petra CZE 1973 Hořice
M50 [498] Ježek Josef CZE 1979 ladějovSokol M
M50 [867] Jindra Petr CZE 1971 Kerteam
M50 [551] Jirásek Pavel CZE 1974 Kosmos Bikes
M60 [866] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
M50 [865] Jodas Antonín CZE 1977 Bozkov
M50 [864] Johannis Ondřej CZE 1978 Kolín
M40 [863] Jonáš Filip CZE 1980 Cannondale Mratín
Z40 [500] Joukalová Sysa CZE 1979 Rochmachine Cyklomax
Z30 [571] Jůzová Kateřina CZE 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM
M50 [509] Kadavy Zdenek CZE 1977 Železný Brod
M30 [862] Kadlec Petr CZE 2000 JKF Jaroměř
Z41 [861] kadlecová Markéta CZE 1976 SK Blíževedly
M40 [522] Kalenský Josef CZE 1989 Vrchlabí
M50 [860] Kalina David CZE 1974 SKP Maják
M18 [859] Kaňka David CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team
M50 [858] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
M30 [857] Karský Jakub CZE 2000 Letenští draci
M50 [856] Kaše Jan CZE 1977 Kerteam
M50 [855] Kašpar Jan CZE 1971 Kross Bikeranch Team
M50 [542] Kašparovský Petr CZE 1977 Poděbrady
M60 [585] Kauška Petr CZE 1966 MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
M30 [526] Kavalír Jakub CZE 1993 KC Kutná hora
M61 [854] Kazda Jiří CZE 1950 Cyklo Point Jičín
M50 [853] Keller Stanislav CZE 1972 KOLA ŠÍR BĚLOHRAD
M30 [ ] Kindl Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture
M50 [851] Kittler Jan CZE 1978 Valdice
Z41 [850] Klapková Monika CZE 1970 BEMANIAX BIKESALON
M50 [550] Klein Jirka CZE 1978 CYKLOKLUB Jičín
M50 [849] Klein Petr CZE 1973 Podhorní Újezd
M60 [847] Klimeš Martin CZE 1969 Dvůr Králové nad Labem
M50 [848] Klimeš Radek CZE 1974 Bílá Třemešná
M60 [846] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M40 [845] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
M50 [556] Kobulnický Martin CZE 1977 Liberec
M40 [562] Kocourek František CZE 1983 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M40 [844] Köhler Richard CZE 1982 Chrudim
M50 [843] Kohout Jaromír CZE 1970 TEAM 911
M30 [842] Kohout Martin CZE 1996 TEAM 911
M50 [528] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Z30 [841] Kohoutová Veronika CZE 1993 TEAM 911
M50 [517] Koláček Martin CZE 1977 Hradec Králové
M30 [840] Kolda Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka
M50 [839] Koller Ladislav CZE 1977 MTB Heřmánkovice
M30 [838] Kolman Aleš CZE 1990 Pardubice
M60 [ ] Komarek Miloslav CZE 1968 Kcc Litomysl
M60 [ ] Komarek Miloslav CZE 1968 Kcc Litomysl
M60 [ ] Komarek Miloslav CZE 1968 Kcc Litomysl
M60 [ ] Komarek Miloslav CZE 1968 Kcc Litomysl
M50 [837] Kopal Luboš CZE 1977 SK Sklopísek Střeleč
M30 [ ] Kopecký Jan CZE 1996 VK Roudnice nad Labem
M40 [836] Kopecky Petr CZE 1988 Jicin
M60 [497] koranda jaroslav CZE 1965 kladno 3
M50 [835] Kořínek Michal CZE 1975 Značkové nářadí s.r.o.
M30 [501] Kostkan Vojtěch CZE 1991 Předměřice nad Labem, Na Obci 41
M50 [834] Košár Karel CZE 1975 Křižák team
M40 [833] Kotlář František CZE 1988 Slatiny
M40 [832] Kotlář Lukáš CZE 1980 Jičín
M18 [830] KOUT Filip CZE 2004 KOUT TÝM BĚLOHRAD
M30 [831] KOUT Tomáš CZE 1995 KOUT TÝM BĚLOHRAD
M40 [829] Koželský Tomáš CZE 1983 Český Brod
M50 [599] Král Aleš CZE 1974 AUTO KELY
M40 [828] Král Jindřich CZE 1982 Nejlevnejsi-kotoucky.cz
Z41 [579] Králová Silvie CZE 1975 Záměl
M18 [826] Kraus Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad
M40 [825] Kraus Lukáš CZE 1988 Hradec Králové
M60 [827] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
Z30 [824] Krausová Veronika CZE 1997 Lázně Bělohrad BEMANIAX
M50 [823] Krejčí Jan CZE 1979 Tj sokol Ostroměř
M60 [495] Krejčí Jaromír CZE 1960 Železnice
M40 [822] Krois Pavel CZE 1989 POHYBZDRAVE.CZ
M40 [525] Krošlák Marian CZE 1981 Rudník
M50 [821] krykorka petr CZE 1970 jičín
Z18 [820] Krykorková Adéla CZE 2004 Jičín
M50 [819] Křeček Miloš CZE 1970 LBC international
M50 [818] Křemen Petr CZE 1972 Bowling Pec
M40 [817] Křena Martin CZE 1987 Generali
M50 [815] Kubáček Pavel CZE 1975 Tisová - Bohutín
M50 [816] Kubáček Tomáš CZE 1977 Střevač
M50 [814] Kubelka Jiří CZE 1973 Husky RovTeam
M61 [813] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
M40 [812] Kubín Pavel CZE 1981 HZS Královéhradeckého kraje
M50 [810] Kubišta Martin CZE 1976 BAKAKO Nová Paka
M50 [811] Kubišta Michal CZE 1971 Kubištovy Hořické trubičky Janka
M18 [809] Kubišta Ondřej CZE 2005 Pell´s factory team
M60 [808] Kudrnáč Miloš CZE 1960 Continental sport club
M18 [505] kulveit tobiáš CZE 2006 Carla.kupkolo.cz
M18 [ ] Kulveit Tobiáš CZE 2006 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [852] Kunášek Josef CZE 2000 Expres CZ-Scott Team Kolín
M30 [596] Kunc Jan CZE 1991 KUPKOLO.cz
M18 [807] Kurjak Matěj CZE 2003 Horní Police
M50 [549] Kvitský Marek CZE 1978 CYKLOKLUB Jičín
M50 [549] Kvitský Marek CZE 1978 CYKLOKLUB Jičín
M40 [806] Kynský Tomáš CZE 1989 Lánov
M30 [600] Kyzlink Jan CZE 1992 Lázně Bělohrad
M50 [805] Laibl Petr CZE 1971 Běchovice
M50 [804] Landfeld Radek CZE 1977 Velocipéd klub Nová Paka
M60 [803] Landkammer Karel CZE 1961 Cyklobulf Hrobce
M50 [801] Lánský David CZE 1978 Lázně Bělohrad
M30 [802] Lánský Martin CZE 1991 NOVÁ PAKA
M40 [800] Lauterbach Martin CZE 1985 KUPKOLO.cz
M50 [799] Lebduška Jan CZE 1975 KSM HRÁDEK
M18 [593] Lelek Jan CZE 2005 Lázně Bělohrad
M30 [798] Lenzing Michal CZE 1996 Trutnov
M60 [797] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M50 [796] Loos Arnošt CZE 1978 KERDA SPORT
M50 [795] Lukáč Petr CZE 1971 RockMachine-Cyklomax
M30 [794] Lukáč Petr CZE 1991 RockMachine-Cyklomax
M50 [792] Macák Jiří CZE 1978 TJ Sokol Radim
M40 [534] Macák Miroslav CZE 1989 SALAVITA
M50 [793] Macák Tomáš CZE 1979 Prondo team
M60 [791] Macek Petr CZE 1961 KCR Roudnice nad Labem
M18 [790] Mádlík Petr CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
M50 [789] Mach Martin CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M60 [788] Machek Miloš CZE 1965 SK hasičů KHK
M50 [787] Makovička Pavel CZE 1971 Bowling Pec
M40 [785] Malý Jan CZE 1986 Ostroměř
M40 [786] Malý Miroslav CZE 1980 GHOST Team
M60 [784] Marcinčik Michal CZE 1966 Praha
M50 [553] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M61 [516] Mašin Karel CZE 1951 TJ Jiskra Jaroměř Potocký
M50 [783] Matura Robert CZE 1973 Měník
M60 [782] Medek Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
Z30 [781] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M18 [555] Meier Lukáš CZE 2004 GHOST team
M50 [780] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M50 [779] Mencl Jiří CZE 1976 Dvůr Králové nad Labem
Z41 [778] Mervartová Lenka CZE 1972 TJ Léčebna Košumberk
M30 [777] Mesner Jiří CZE 1990 Lázně Bělohrad
M30 [ ] Michalec Petr CZE 1995 Pitrs bikes
M40 [776] Michalička Peter CZE 1981 Barbora team
M60 [507] Mikeš Ivan CZE 1967 Petrov
M50 [775] Mlateček Jaroslav CZE 1975 Pardubice
M40 [774] Modrý Jan CZE 1981 Humpolec
M60 [529] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M50 [773] Morávek Mojmír CZE 1970 GT coalition
M30 [772] Morávek Zdeněk CZE 1996 SUPERIOR RIDERS
M40 [771] Mráček Pavel CZE 1983 Roomster Club
M30 [570] Mrázek Pavel CZE 1994 Sportteam Hrádek
M18 [770] Munzar Jan CZE 2006 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [769] Musal Filip CZE 1996 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
M30 [768] Musil Vojtěch CZE 1997 Červená Třemešná
M40 [767] Naar Martin CZE 1982 Jaroměř
M50 [766] Naděje Petr CZE 1971 Jílové u Prahy
M60 [765] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
Z41 [764] Nádherová Hana CZE 1968 Hradec Králové
M40 [763] Nagy Gabor HUN 1980 Gyor
M50 [762] Nazarov Pavel CZE 1970 Vetas Kralupy
M40 [761] Nečesaný Zbyněk CZE 1986 SKY-VR46
M50 [760] Neumann Jiří CZE 1973 Bike Mšeno
M30 [759] Nevole Ondřej CZE 1997 Kněžmost
M40 [566] Neznámý Závodník CZE 1980 Prosím stav se u časomíry
M50 [758] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Z18 [757] Nosková Eliška CZE 2005 Carla Kupkolo.cz
M50 [754] Novak Libor CZE 1972 Vrchlabi
M30 [755] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M61 [756] Novák Stanislav CZE 1958 SNAK Pardubice
M50 [753] Novotný michal CZE 1972 Čelechovice na Hané
M40 [518] Novotný Radek CZE 1982 aliveonthemoon.com
M40 [523] Nýč Michal CZE 1982 Hořátev
M40 [554] Opočenský Jakub CZE 1986 Kasper - Swix Team
M60 [752] Oswald Jan CZE 1969 Eleven Mitas-Mercedes Benz
M50 [595] ošťádal martin CZE 1974 SDH Štěpanice - Česká Proseč
M61 [547] OTRUBA Jan CZE 1944 Oceloví letci
M40 [ ] Oulehle Michal CZE 1984 KUPKOLO.cz
M40 [751] Pařízek Vlastimil CZE 1989 SKIBIKECENTRUM.CZ
M50 [560] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M50 [750] Pašek Michal CZE 1973 Continental Sport Club
M50 [749] Pašek Pavel CZE 1971 Continental Sport Club
M18 [748] Paulus František CZE 2007 ENJOY RIDING TEAM
M50 [747] Páv Radovan CZE 1979 Značkové nářadí s.r.o.
M18 [746] Pavlásek Jakub CZE 2004 Lány team
Z40 [745] Pavlíčková Monika CZE 1987 Káranice 37, Kárarnice 503 66
M60 [744] Pazderník Stanislav CZE 1962 MMM
M50 [743] Peca Martin CZE 1973 Kola Šír Bělohrad
M60 [742] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M30 [741] Pěchouček ml. Zdeněk CZE 1994 BAKAKO Nová Paka
M18 [740] Pešek Vladimír CZE 2003 Kostelec nad Orlicí
M61 [739] Petelák Květoslav CZE 1957 Praha
Z18 [738] Peterková Eliška CZE 2005 Spartak MTB Vrchlabí
M61 [737] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
M61 [736] Petránek Jan CZE 1958 Ostroměř
M30 [565] Pfeifer Pavel CZE 1991 Sportovní klub hasičů KHK
M50 [569] Piech Radovan CZE 1976 Česká Skalice
M40 [735] Piechaczek Jan CZE 1985 Hörmann
Z41 [568] Piechová Petra CZE 1976 ČEská Skalice
M60 [ ] Pilik Radek CZE 1966 Beřovice
M61 [734] Pinta Karel CZE 1952 Praha
M40 [ ] Plachta Pavel CZE 1982 KTM RACING TEAM Factory
M40 [733] Pliml Tomáš CZE 1986 JaPaTo
M50 [582] Podzimek Milan CZE 1975 Cyklo klub Jičín
M61 [732] Pojda Zvonimír CZE 1946 Gepard Pardubice
M50 [604] Pokorný Petr CZE 1975 MTB CITRUS TEAM
M30 [731] Polák Matej CZE 1990 Pardubice
M50 [513] polák petr CZE 1975 jičin
M61 [603] Poříz Milan CZE 1951 KABA SPORT Chotěboř
M50 [730] Pospisil Vaclav CZE 1979 Jilove u Prahy
M30 [729] Pospíšil Jakub CZE 1993 RONAL CZ
M40 [728] Pour David CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
M61 [727] Pour Milan CZE 1952 beMANIAX BIKESALON
M50 [726] Pozdník Tomáš CZE 1970 Starý Mateřov 69
M50 [725] Pražák Radek CZE 1973 JKF Jaroměř
M61 [533] Prkno Zdeněk CZE 1958 Hrádek nad nisou
M40 [610] Procházka Štěpán CZE 1982 LIDÉ jeZDĚTE
M40 [602] Procházka Václav CZE 1986 Hradec Králové
M60 [724] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M50 [723] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
M30 [722] Přecechtěl Pavel CZE 1992 Hasiči Vyškov
M50 [721] Přibyl Pavel CZE 1973 Kola Kamenice
M30 [720] Přibyl Pavel CZE 1997 Kola Kamenice
M60 [719] Přibyl Petr CZE 1967 Praha 9
Z41 [718] Přibylová Dagmar CZE 1971 Eleven Mercedes Mitas Team
Z18 [717] Přibylová Natálie CZE 2005 Kola Kamenice
M50 [527] Rada Jan CZE 1977 KC KUTNÁ HORA
M30 [716] Rajci Miroslav CZE 1990 Hasiči Vyškov
M40 [ ] Reichert Vojtěch CZE 1982 Auto I.S.R.
M40 [715] Reimer Jakub CZE 1984 Lazně Bohdaneč
M60 [521] Rinn Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M61 [714] Roleček miloš CZE 1954 BALONY.EU
M50 [598] Rudolf Pavel CZE 1972 Nová Paka
M50 [713] Rudolf Tomáš CZE 1977 Wikov Hronov
M30 [712] Ruml Pavel CZE 1992 SC Calabrone
M50 [711] Růžička Jiří CZE 1977 Sojovice
M30 [710] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
M50 [709] rychtera vladislav CZE 1970 Prasklej řetěz Miletín
M40 [ ] Řeháček Tomáš CZE 1983 KUPKOLO.CZ
M18 [708] Řezníček Adam CZE 2003 Nová Paka
M60 [707] Říha Martin CZE 1963 K-pro, spol. s r.o.
M50 [506] Sádovský Martin CZE 1970 Hradec Králové
M40 [548] Saidl Tomáš CZE 1980 Nymburk
M60 [706] Sedláček Petr CZE 1969 Doudleby nad Orlicí
M50 [705] Segeth Josef CZE 1971 SK Střela
M61 [704] Seifert Jarda CZE 1955 JardaS
M40 [703] Schlibener Zdeněk CZE 1989 Kladno
M30 [702] Silovský Vojtěch CZE 1990 Hořice
M50 [531] Sirovátko Jan CZE 1975 (p)lej volej(bal)
M61 [592] skalický Milan CZE 1959 Ostroměř
Z41 [701] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
M30 [700] Skřivan Dominik CZE 1996 WEBER TEAM
M61 [699] Slavík Otomar CZE 1958 Tuchlovice
M50 [545] Slavík Radek CZE 1979 Vrchlabí
M30 [544] Slavík Vojtěch CZE 1998 Všelibice
Z30 [698] Smetanová Lucie CZE 1998 Mělník
M30 [697] Smola Luboš CZE 1990 Granit Lipnice
M60 [696] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [695] Spur Jaroslav CZE 1971 Praha6
M40 [694] Srb Martin CZE 1986 TJ Sokol Lužany
M50 [541] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX BIKESALON
M50 [693] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
M50 [692] Staníček Tomáš CZE 1975 Třtěnice
M50 [ ] Staníček Tomáš CZE 1975 Třtěnice
Z18 [691] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 CK Jihočeské naděje
M50 [561] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M61 [690] Stuna Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř
M18 [689] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
M50 [688] Sukup Dusan CZE 1974 Vrdy
M61 [687] Svatoň Karel CZE 1954 Praha 10
M50 [686] Sviták Petr CZE 1971 -
M50 [685] Svítek Jan CZE 1974 Úvaly
M50 [684] Svítil Jiří CZE 1972 Derfl Kola
M61 [597] Svoboda Ladislav CZE 1952 Kutná Hora
M60 [683] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
M40 [682] Szabó Ivan CZE 1980 Hrom do piecky!
M40 [681] Šafařík Martin CZE 1986 Hořice
M40 [680] Šefl Martin CZE 1981 Loukov u Mn. Hradiště, Břehy
M30 [679] Šéfr Tadeáš CZE 1998 Turnov
M50 [678] Šilhavý Josef CZE 1978 Team CykloTrener
M50 [552] Šimek Aleš CZE 1976 Jilemnice
M60 [677] Šimůnek Jiří CZE 1969 BOS team
M50 [676] Šimůnek Petr CZE 1973 BOS team
M30 [675] Šípek Michal CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M60 [674] Šipka Tomáš CZE 1962 BSK Racing
M40 [673] Šír Zdeněk CZE 1983 Lázně Bělohrad
M40 [672] Škop Zbyněk CZE 1985 Česká Skalice
M50 [671] Šlajchrt Josef CZE 1976 Deštná
M50 [670] Šlapák Josef CZE 1970 Lysá nad Labem
M61 [546] Šlégr Jiří CZE 1954 SK RADVANICE
M40 [669] Šmehýl Peter CZE 1980 AKŠMEHÝL
M30 [601] Šodek Pavel CZE 1990 Prachatice
M50 [668] Šollar David CZE 1971 Liberec 8
M40 [581] Šoltis Pavel CZE 1982 Zaječov
M30 [666] Špůr Jan CZE 1992 Dvůr Králové nad Labem
M61 [667] Špůr Josef CZE 1959 Praha 6
M40 [665] Šrám Lukáš CZE 1984 Lázně Bělohrad
M60 [664] Štědroň Jiří CZE 1963 Pardubice
M30 [663] Štípek Michal CZE 1993 Hořice
M61 [564] Štolfa Jindřich CZE 1952 KAH sport
M30 [662] Šubr Marek CZE 1994 EICHENAUER
Z41 [557] Šuláková Renata CZE 1974 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M50 [661] Šulc Zdeněk CZE 1977 Praha 4
M30 [660] Šváb Jan CZE 1991 Greyhound Racing Team
M18 [659] Švandrlík František CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team
M50 [658] Švehla Jan CZE 1971 Delta team triatlon
Z41 [ ] Švihová Kateřina CZE 1978 Trutnov
M30 [657] Taláb Tomáš CZE 2000 Trutnov
M50 [656] Tauchman Aleš CZE 1973 Nová Paka
M50 [655] Tesař Oldřich CZE 1977 Podkumburský Banditi
M40 [654] Tobolka Jan CZE 1982 Hořice v Podkrkonoší
M40 [652] Tomalík Ondřej CZE 1989 ApaCare.cz
M60 [653] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
M30 [649] Toman Jan CZE 1997 Carla.kupkolo.cz
M60 [650] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
M30 [651] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
Z40 [648] Tomášová Lenka CZE 1981 AC Gomango Högner
M50 [647] Tondr David CZE 1979 LAWI - Author Team
M40 [646] Tozer Leigh AUS 1980 Praha
Z30 [ ] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
M61 [645] Tyrychtr Milan CZE 0000 SK Sklopísek Střeleč
M60 [644] Uher Michal CZE 1960 Lékárna Zásmuky
M50 [580] Ulrich Miloslav CZE 1970 DPC Doudleby
M60 [643] Vaclavik Josef CZE 1962 SKODA AUTO team
M30 [642] Václavík Lukáš CZE 1994 LAWI Stars
M50 [641] Václavík Martin CZE 1975 Hořice
M40 [640] Valenta Petr CZE 1980 MTB Cyklo Benda
M50 [639] Váňa Marek CZE 1971 MM Auto Mtb team
M30 [637] Vanický Jan CZE 1994 TJ Lokomotiva Nymburk
M60 [638] Vanický Miroslav CZE 1965 TJ Lokomotiva Nymburk
M61 [636] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
M40 [559] Vaszily Lumir CZE 1986 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M61 [635] Vašek Milan CZE 1956 Praha 6
M50 [634] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
M60 [632] vávra leoš CZE 1965 praha 10
M30 [631] Vávra Martin CZE 1997 beMANIAX BIKESALON
M30 [633] Vávra Stanislav CZE 1992 TEAM 911
M61 [630] Vejnar Josef CZE 1957 MTB Spartak Vrchlabí
M40 [587] vích Michal CZE 1980 Pricefx
M40 [587] vích Michal CZE 1980 Pricefx
M40 [629] Vik Pavel CZE 1981 Opatovice nad Labem
M50 [628] Vítek Petr CZE 1977 Bowling Pec
M40 [627] Vočka Jakub CZE 1986 Borovnice 262, 54477
M61 [625] Vodochodský Václav CZE 1953 TM racing czech
M60 [624] Vojík Jan CZE 1961 Vrcha
M40 [623] Vojtěch Vratislav CZE 1982 Železnice
M50 [622] vojtisek antonin CZE 1971 no swiss
M40 [510] Vojtíšek Dominik CZE 1988 Ostroměř
M40 [621] Vojtíšek Martin CZE 1987 Ostroměř
M60 [620] Vokoun Pavel CZE 1963 Kralupy nad Vltavou
M61 [511] Voltr Lubomír CZE 1958 Jičín
M18 [512] Voltr Vadim CZE 2005 Jičín
M61 [558] Vondrouš Jaroslav CZE 1952 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
M61 [575] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M18 [619] Voňka Martin CZE 2002 ČKS SKI JILEMNICE
M61 [543] Vosyka Richard CZE 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS
M50 [618] Vozár Martin CZE 1979 CALABRONE CYCLING CLUB
M30 [ ] Vrabec Dominik CZE 1993 Vojice180
M40 [572] Wachtl Vojtěch CZE 1986 Snowsports Academy Špindlerův Mlýnwsports
Z41 [617] Wohanková Gabriela CZE 1976 TJ Spartak Vrchlabí
M50 [616] Zahradník Zdeněk CZE 1972 Lázně Bělohrad
M50 [499] Zachoval Jan CZE 1975 Sokolo Mladějov
M40 [615] Zaplatílek Jan CZE 1988 MTB TJ Spartak Vrchlabí
M30 [614] Zejfart Jan CZE 1994 Lázně Bělohrad
M40 [613] Zelenka Jan CZE 1982 Kostelec nad Orlicí
M40 [583] Zelenka Jaroslav CZE 1980 KSM Hrádek
M61 [612] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov
M50 [ ] Žalud Aleš CZE 1978 Laznë Bělohrad
Z18 [611] Žižková Eliška CZE 2001 Never give up

startovní listina 50km elektrokola

start ~ 10:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [567] Böhm Miloš CZE 1965 KUPKOLO.cz
Ženy [200] Prokopová Helena CZE 1979 Continental Sport Club
Ženy [ ] Tagwerkerová Linda CZE 1980 SmichOFF

startovní listina 50km gravel bike

start ~ 10:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
Muži [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
Muži [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
Muži [ ] Brynda Jarda CZE 1977 Labe Tri Club HK
Muži [ ] Bumbálek František CZE 1973 SYMBIO+ CANNONDALE
Muži [201] Císař Petr CZE 1988 Jičín
Muži [514] Hes Jan CZE 2001 Hradec Králové
Muži [ ] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Muži [202] Markovič Lukáš CZE 1989 Vyking.cz
Muži [203] Sušer Radek CZE 1973 PP Štola Bechyně

startovní listina holky 100m

start ~ 10:55:46 , 2017 a mladší , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [286] bartsch Sofia CZE 2017 Jičín
holky [277] friedrichová thea CZE 2018 Lázně Bělohrad
holky [262] jánská Viktorie CZE 2017 Lázně Bělohrad
holky [263] jonášová nela CZE 2017 Mratín
holky [280] kohoutková anna CZE 2018 Praha
holky [279] pažoutová Gabriela CZE 2017 Jičín
holky [243] Reimerová Sofie CZE 2017 Pardubice
holky [264] šafářová Maja CZE 2017 Lázně Bělohrad

startovní listina kluci 100m

start ~ 11:00:14 , 2017 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [209] bednář Hugo CZE 2017 Praha
kluci [190] Bil Vilém CZE 2017 Nová Paka
kluci [307] Ciniburk Filípek CZE 2017 Praha
kluci [393] císař Jan CZE 2017 Třebihošť
kluci [197] cogan richard rudolf CZE 2017 nová paka
kluci [310] Eliáš Šimon CZE 2017 Hořice v Podkrkonoší
kluci [312] Hasman Karel CZE 2017 Rézi cookies
kluci [191] knap david CZE 2017 Nová Paka
kluci [337] Martinek Robin CZE 2017 VK Blesk

startovní listina nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:07:07 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [255] Frolíková Natálie CZE 2016 Hradec Králové
holky [229] Kašprišin Sofia CZE 2015 AEROTEC
holky [230] Khunová Gabriela CZE 2015 Lázně Bělohrad
holky [232] Kosáčková anežka CZE 2015 Zálesní Lhota
holky [233] Kosová Andrea CZE 2016 Hořice v Podkrkonoší
holky [236] Kraus Emma CZE 2015 Dynamo Skopje
holky [238] Krušinová Nina CZE 2016 Hořice
holky [285] lejderová veronika CZE 2015 Lázně Bělohrad
holky [272] Pechová Ella CZE 2016 Ostružno
holky [244] Sládková Stella CZE 2016 Kolopravna Svídnice
holky [254] Strnadová Zuzana CZE 2016 Praha
holky [246] Šírová Ema CZE 2015 Lázně Bělohrad

startovní listina nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 11:20:00 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 27 účastníků ( 27 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [372] Blažek Jonáš CZE 2015 Láyně Bělohrad
kluci [389] bureš Oliver CZE 2016 KUPKOLO.cz
kluci [205] císař jakub CZE 2016 rohoznice
kluci [345] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kluci [216] černý martin CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [196] dubec alex CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [392] duleba Sebastián CZE 2016 Luka Racing
kluci [370] Feix Matyáš CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [311] Hasman Josef CZE 2015 Rézi cookies
kluci [199] holubec štěpán CZE 2015 valteřice
kluci [360] Kaisr Matěj CZE 2016 Kupkolo
kluci [218] kohoutek vladimír CZE 2016 Praha
kluci [315] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [321] Markovič Lukáš CZE 2015 Hradec Králové
kluci [371] mindl vojtěch CZE 2015 Lázně Bělohrad
kluci [189] nedas Jonáš CZE 2016 Šárovcová Lhota
kluci [217] nekovařík Jakub CZE 2016 Lázně Bělohrad
kluci [322] Nekvapil Matyáš CZE 2016 Hořice v Podkrkonoší
kluci [220] piechaczek Nikolas CZE 2015 Jičín
kluci [326] Polák Ondřej CZE 2016 Pardubice
kluci [329] Reimer Samuel CZE 2015 Pardubice
kluci [330] Sedliský David CZE 2015 TJ Spartak Vrchlabí - Hatchey
kluci [397] sklenář Jan CZE 2016 Nová Paka
kluci [219] šmíd david CZE 2016 Jičín
kluci [193] špidlen Adam CZE 2016 Hradec Králové
kluci [207] tondr adam CZE 2015 Mladá Boleslav
kluci [212] vancl Kvido CZE 2015 Semily

startovní listina předškolačky 1 kolo

start ~ 11:29:36 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 14 účastníků ( 0 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [253] Beranová Veronika CZE 2014 kupkolo.cz
holky [278] bláhová Beata CZE 2014 Hořice
holky [288] čeřovská aneta CZE 2014 Nová Paka
holky [269] Dreslerová Stela CZE 2014 Střezetice
holky [224] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
holky [287] Gradošová Nela CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [237] Krušinová Andělka CZE 2013 Hořice
holky [270] Lhotáková Sofie CZE 2013 ROHOZEC AMULET TEAM
holky [241] Munzarová Maja CZE 2013 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
holky [281] nekovaříková Anna CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [275] paulusová Klára CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
holky [273] Podlipná Klára CZE 2014 Lázně Bělohrad
holky [251] Sekotová Natálie CZE 2013 Pecka
holky [240] šimonová Nikola CZE 2013 Dvůr Králové nad Labem

startovní listina předškoláci 1 kolo

start ~ 11:34:11 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 32 účastníků ( 32 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [390] bernard patrik CZE 2014 Pardubice
kluci [358] Bohm Michal CZE 2014 Kupkolo
kluci [304] Bohuňovský Hynek CZE 2013 CYKLOKLUB Jičín
kluci [305] Brus Jiří CZE 2014 Prostějov
kluci [306] Ciniburk Tomášek CZE 2014 Praha
kluci [195] dubec Michael CZE 2013 Lázně Bělohrad
kluci [400] friedrich františek CZE 2014 Lázně Bělohrad
kluci [399] friedrich vít CZE 2014 Lázně Bělohrad
kluci [210] Herbrych Adam CZE 2014 Pecka
kluci [313] HORNICH MARTIN CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
kluci [206] janák antonín CZE 2013 miletín
kluci [215] janák matyáš CZE 2013 Lázně Bělohrad
kluci [387] jezbera vít CZE 2013 Hořice
kluci [373] jór Adam CZE 2013 Jičín
kluci [359] Kaisr Adam CZE 2013 Kupkolo
kluci [383] Klička Adam CZE 2014 Praha
kluci [314] Kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
kluci [365] kraus Štěpán CZE 2014 Lázně Bělohrad
kluci [352] kuk Tomáš CZE 2014 kupkolo.cz
kluci [336] Martinek Max CZE 2013 VK Blesk
kluci [376] melich Lubor CZE 2014 praha
kluci [324] Novotný Václav CZE 2014 Dolní Počernice
kluci [394] procházka tobiáš CZE 2013 Praha
kluci [343] Ryšavý Jonáš CZE 2013 Val
kluci [331] Seifert Lukáš CZE 2013 Pečky
kluci [396] sklenář jiří CZE 2014 Nová Paka
kluci [378] Strnad Tomáš CZE 2014 Pardubice
kluci [368] Šafář Matěj CZE 2013 Praha
kluci [341] Šimonek Kolin CZE 2013 CFD support
kluci [355] šlapák Matěj CZE 2014 Lysá nad Labem
kluci [385] Ulvr Tadeáš CZE 2014 Carla.kupkolo.cz
kluci [335] Zejfart Jakub CZE 2013 Dolní Kalna

startovní listina děti 2 kola kluci

start ~ 11:41:29 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 20 účastníků ( 20 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [301] Bajan Vojtech CZE 2011 青山
kluci [364] Bajer Pavel CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [388] Bernard Lukáš CZE 2011 S-Sport Hronov
kluci [214] budina Daniel CZE 2012 Chomutice
kluci [386] burda daniel CZE 2011 Rakovník
kluci [379] Fejfar Matyáš CZE 2011 Úlibice
kluci [194] Gradoš Jakub CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [362] Harcuba Michal CZE 2012 Lázně Bělohrad
kluci [198] holubec kryštof CZE 2012 valteřice
kluci [208] horák Mikuláš CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice
kluci [316] Kordík Šimon CZE 2011 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [377] Kraus Tomáš CZE 2011 Ulibice
kluci [351] kuk milan CZE 2011 Kupkolo.cz
kluci [320] Mádlík Ondřej CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
kluci [347] Macháček Jakub CZE 2012 HO Stěžery
kluci [348] peca adam CZE 2011 Lázně Bělohrad
kluci [382] Pech Vojtěch CZE 2011 Ostružno
kluci [354] Pekař David CZE 2011 Jičín
kluci [357] šlapák Štěpán CZE 2012 Lysá nad Labem
kluci [211] vaníček dominik CZE 2012 Hořice

startovní listina děti 2 kola holky

start ~ 11:42:19 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [252] Beranová Anna CZE 2011 kupkolo.cz
holky [268] Dreslerová Ema CZE 2012 Střezetice
holky [228] Kašprišin Beata CZE 2011 AEROTEC
holky [231] Kosáčková Alice CZE 2012 Zálesní Lhota
holky [234] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
holky [271] Lhotáková Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMULET TEAM
holky [249] Macháčková Lucie CZE 2011 HO Stěžery
holky [256] Piechová Agáta CZE 2012 Loko Trutnov
holky [250] Ryšavá Zuzana CZE 2011 Val
holky [265] Šafářová Nela CZE 2011 Praha
holky [245] Šírová Nela CZE 2012 Lázně Bělohrad
holky [259] Vitíková Nela CZE 2011 BAKAKO Nová Paka

startovní listina děti 4 kola kluci

start ~ 11:54:04 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 21 účastníků ( 21 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [391] ambuš vojtěch CZE 2008 Praha
kluci [380] fejfar jan CZE 2007 Úlibice
kluci [350] frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
kluci [213] kébl dominik CZE 2006 robousy
kluci [317] Kordík Jan CZE 2008 Cyklo klub Jičín
kluci [356] Košár Karel CZE 2008 Cyklo team Kolárna
kluci [366] kraus Samuel CZE 2006 Jičín
kluci [381] kříž matěj CZE 2007 Praha
kluci [318] Kvitský Domminik CZE 2007 CYKLO KLUB JIČÍN
kluci [338] Macháček Tomáš CZE 2008 HO Stěžery
kluci [353] Pekař Martin CZE 2008 Jičín
kluci [325] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kluci [346] Podzimek Matyáš CZE 2007 Cyklo klub Jičín
kluci [328] Polášek Antonín CZE 2006 Stará Paka
kluci [332] Selvek Vojtěch CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
kluci [374] Šimek Michal CZE 2008 Praha
kluci [398] šourek tomáš CZE 2008 Lázně Bělohrad
kluci [333] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
kluci [340] Ticháček Petr CZE 2006 Expres CZ-Tufo Team Kolín
kluci [384] Ulvr Adam CZE 2007 carla.kupkolo.cz
kluci [367] Voborník Filip CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM

startovní listina děti 4 kola holky

start ~ 11:54:04 , 2006 - 2018 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [221] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
holky [226] Hartigová Kristýna CZE 2006 Doksy, Obora
holky [284] horáková Amalka CZE 2008 SKI JILEMNICE
holky [266] matoušová Anna CZE 2008 Lužany
holky [242] Novakova Valerie CZE 2007 SKIracingMB
holky [283] petrof Johana CZE 2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
holky [257] Piechová Sofie CZE 2007 Apache Loko Trutnov
holky [247] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
holky [248] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka
holky [276] vopršalová Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka

startovní listina děti 3 kola kluci

start ~ 11:54:52 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [303] Bohuňovský Jáchym CZE 2009 CYKLOKLUB Jičín
kluci [361] Harcuba Matyáš CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [363] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
kluci [349] kittler tadeáš CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [192] Kotrlík Vojtěch CZE 2010 Lázně Bělohrad
kluci [339] Ķulveit Šimon CZE 2010 Dvůr Králové n.L.
kluci [369] kvitský Matyáš CZE 2010 cykloklub jičin
kluci [319] Mádlík Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka
kluci [323] Novak Vojtech CZE 2010 SKIracingMB
kluci [327] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
kluci [344] Poner Jan CZE 2009 FKM Javorka
kluci [395] procházka filip CZE 2010 Praha
kluci [375] Rodinger Nikolas CZE 2010 kostelec nad černými lesy
kluci [334] TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
kluci [204] vojtíšek Tonda CZE 2010 Bakov nad Jizerou

startovní listina děti 3 kola holky

start ~ 11:54:52 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 11 účastníků ( 0 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [274] ambušová klára CZE 2010 Praha
holky [222] Brusová Vendula CZE 2009 Prostějov
holky [225] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
holky [258] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
holky [227] Johannisová Tereza CZE 2009 Kolín
holky [267] Kellerová Anna CZE 2009 Lázně Bělohrad
holky [235] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
holky [261] Krausová Tereza CZE 2010 Jičín
holky [282] petrof sofie CZE 2010 liberec
holky [260] Řeháková Natálie CZE 2010 Jičín
holky [239] šimonová Veronika CZE 2009 Dvůr Králové