Ratibořický MTB maratón 2016

24.04.2016 Havlovice - Úpice [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

48km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M20 [347] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 01:39:46 00:00
2 1 / M30 [372] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:39:48 00:01
3 1 / M40 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:40:17 00:30
4 2 / M30 [5] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:40:18 00:31
5 3 / M30 [44] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 01:40:18 00:31
6 2 / M20 [4] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:40:19 00:32
7 3 / M20 [2] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 01:40:24 00:37
8 4 / M20 [16] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:40:33 00:46
9 4 / M30 [1] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:41:52 02:06
10 5 / M30 [379] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 01:41:53 02:07

12km (žáci, kadeti)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Žáci 2 [655] Tomáš Maroul 2002 CZE Ivar CZ Author 27:15 00:00
2 2 / Žáci 2 [650] Vojtěch Dvořák 2003 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:20 00:05
3 1 / Kadeti [667] Stanislav Heczko 2001 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:22 00:07
4 3 / Žáci 2 [602] Marek Míl 2002 CZE Apache Loko Trutnov 27:25 00:10
5 1 / Žáci 1 [618] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 28:21 01:06
6 4 / Žáci 2 [604] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 28:57 01:42
7 2 / Žáci 1 [612] Jaub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 29:22 02:07
(8) 2 / Kadeti [611] Tomáš Coufal 2001 CZE CZE 29:22 02:07
9 5 / Žáci 2 [614] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 30:18 03:03
10 1 / Žákyně 2 [603] Martina Papoušková 2002 CZE CYKLO SKI-klub Polička 30:21 03:06

elektrokola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [417] Zdeněk Dokoupil 1971 CZE Amulet-EV Bike 01:54:32 00:00
2 2 / Muži [395] Pavel Bárta 1954 CZE Apache Bike Team Úpice 01:57:07 02:35
3 3 / Muži [389] Josef Kropáč 1952 CZE Cyklo Kropáč Hodonín 01:58:42 04:10
4 4 / Muži [412] Michal Dokoupil 1950 CZE Amulet-EV Bike 02:09:30 14:57
5 1 / Ženy [413] Klára Štěpánová 1991 CZE Amulet - EV Bike Team 02:11:29 16:57
6 2 / Ženy [414] Vlasta Dokoupilová 1977 CZE Amulet-EV Bike 02:12:19 17:47

Předškoláci (1kolo po ovále)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [2024] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov
2 1 / Muži [2031] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes
3 2 / Muži [2028] Adam Kohoutek 2011 CZE Bluefly
4 3 / Muži [2030] František Brabec 2010 CZE CZE
5 2 / Ženy [2032] Tereza Dejdarová 2010 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
6 3 / Ženy [2026] Lucie Machová 2010 CZE CZE
7 4 / Muži [2044] Karel Havlíček 2011 CZE Orel Rtyně
8 5 / Muži [2040] Vojta Kincl 2010 CZE CZE
9 4 / Ženy [2025] Stela Notková 2009 CZE BKL Machov
10 6 / Muži [2033] Štěpan Cvrček 2012 CZE CZE

Přípravka kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [606] Dominik Frencl 2007 CZE GiantPitrsbikes 04:04 00:00 01:19
2 2 / Muži [648] Vojtěch Novák 2013 CZE Bike Freaks Holice 04:07 00:03 01:17
3 3 / Muži [645] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo MTB Team 04:14 00:09 01:19
4 4 / Muži [659] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 04:18 00:13 01:27
5 5 / Muži [637] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 04:20 00:15 01:26
6 6 / Muži [607] Patrik Frencl 2008 CZE deda 04:21 00:16 01:28
7 7 / Muži [649] Štěpán Malínský 2007 CZE SKI JILEMNICE 04:26 00:21 01:28
8 8 / Muži [672] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 04:35 00:30 01:31
9 9 / Muži [623] Jakub Vyčítal 2007 CZE CZE 04:51 00:46 01:34
10 10 / Muži [671] Matyáš Buryšek 2008 CZE Sadon 05:01 00:57 01:40

Přípravka holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [673] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 04:16 00:00 01:18 02:48
2 2 / Ženy [639] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža Bike Kids 04:36 00:19 01:25 03:03
3 3 / Ženy [646] Ema Jirásková 2009 CZE SSport Junior Team 04:37 00:20 01:26 03:00
4 4 / Ženy [608] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:51 00:35 01:36 03:14
5 5 / Ženy [651] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 05:00 00:43 01:35 03:19
6 6 / Ženy [635] Marcela Nosková 2008 CZE BAKAKO Nová Paka 05:11 00:54 01:38 03:25
7 7 / Ženy [662] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 05:17 01:01 01:36 03:26
8 8 / Ženy [658] Veronika Rusová 2008 CZE CZE 05:38 01:21 01:38 03:36
9 9 / Ženy [634] terezka sevcikova 2007 CZE CZE 05:45 01:28 01:39 03:40

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [1035] Eliška Oppová 2012 CZE STRATOS AUTO
2 1 / Muži [1041] Jan Chrobák 2013 CZE CZE
3 2 / Ženy [1024] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
4 3 / Ženy [1031] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka
5 2 / Muži [1037] Antonín Hubka 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [1038] Oliver Škoda 2012 CZE INS-Náchod
7 4 / Ženy [1036] Nela Machová 2012 CZE Hajnice
8 4 / Muži [1034] Novák Stěpán 2013 CZE CZE
9 5 / Ženy [1033] Dorota Jindrová 2012 CZE CZE
10 6 / Ženy [1028] Antonie Brabcová 2013 CZE CZE