Ratibořický MTB maratón 2016

24.04.2016 Havlovice - Úpice [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

elektrokola celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
48km celkem: 405, muži : 366, ženy: 39, M18: 13, M20: 61, M30: 118, M40: 108, M50: 50, M60: 15, Z18: 3, Z: 25, Z40: 12 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Muži: 8, Ženy: 10 [html] [pdf]
Předškoláci (1kolo po ovále) celkem: 24, muži : 14, ženy: 10, Muži: 14, Ženy: 10 [html] [pdf]
12km (žáci, kadeti) celkem: 43, muži : 27, ženy: 16, Žáci 1: 12, Žáci 2: 12, Kadeti: 3, Žákyně 1: 10, Žákyně 2: 4, Kadetky: 2 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina elektrokola

start ~ 11:56:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [417] Zdeněk Dokoupil 1971 CZE Amulet-EV Bike 01:54:32.2
2 2 / Muži [395] Pavel Bárta 1954 CZE Apache Bike Team Úpice 01:57:07.8 02:35.6
3 3 / Muži [389] Josef Kropáč 1952 CZE Cyklo Kropáč Hodonín 01:58:42.6 04:10.4
4 4 / Muži [412] Michal Dokoupil 1950 CZE Amulet-EV Bike 02:09:30.1 14:57.9
5 1 / Ženy [413] Klára Štěpánová 1991 CZE Amulet - EV Bike Team 02:11:29.9 16:57.7
6 2 / Ženy [414] Vlasta Dokoupilová 1977 CZE Amulet-EV Bike 02:12:19.3 17:47.1

výsledková listina 48km

start ~ 12:01:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M20 [347] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 01:39:46.6
2 1 / M30 [372] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:39:48.1 00:01.5
3 1 / M40 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:40:17.3 00:30.7
4 2 / M30 [5] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:40:18.2 00:31.6
5 3 / M30 [44] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 01:40:18.4 00:31.8
6 2 / M20 [4] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:40:19.5 00:32.9
7 3 / M20 [2] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 01:40:24.0 00:37.4
8 4 / M20 [16] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:40:33.3 00:46.7
9 4 / M30 [1] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:41:52.6 02:06.0
10 5 / M30 [379] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 01:41:53.7 02:07.1
11 5 / M20 [13] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 01:41:54.0 02:07.4
12 6 / M30 [7] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:41:54.4 02:07.8
13 7 / M30 [29] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:41:55.4 02:08.8
14 2 / M40 [370] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:41:55.6 02:09.0
15 1 / M18 [362] Ondřej Hátle 1999 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:42:44.6 02:58.0
16 6 / M20 [30] Pavel Janeček 1990 CZE BMC CZ Racing team 01:43:59.4 04:12.8
17 8 / M30 [10] Martin Kohl 1979 CZE beMANIAX MADBIKE 01:44:00.6 04:14.0
18 9 / M30 [12] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 01:44:03.3 04:16.7
19 10 / M30 [40] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 01:44:12.6 04:26.0
20 7 / M20 [373] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling 01:44:13.3 04:26.7
21 11 / M30 [404] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:45:03.9 05:17.3
22 12 / M30 [35] Petr Liebich 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:45:05.9 05:19.3
23 8 / M20 [32] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 01:45:08.1 05:21.5
24 9 / M20 [6] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:45:47.2 06:00.6
25 13 / M30 [399] Vena Hornych 1978 CZE Nilfisk pro cycling A 01:45:48.6 06:02.0
26 3 / M40 [41] marek strnad 1972 CZE Nilfisk pro cycling A 01:45:51.6 06:05.0
27 10 / M20 [331] Bartosz Łysak 1990 POL CRANBERY TEAM 01:45:54.9 06:08.3
28 14 / M30 [36] Petr Nagy 1978 CZE STRATOS AUTO 01:46:24.0 06:37.4
29 4 / M40 [27] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 01:46:24.8 06:38.2
30 15 / M30 [18] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:46:25.4 06:38.8
31 11 / M20 [24] Pavel Sedláček 1987 CZE CZE 01:46:46.7 07:00.1
32 12 / M20 [28] Jaroslav Voceďálek 1987 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 01:46:54.2 07:07.6
33 5 / M40 [14] Karel Bernard 1967 CZE Nilfisk pro cycling A 01:46:54.6 07:08.0
34 1 / M50 [192] Jiří Míl 1966 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:46:55.5 07:08.9
35 16 / M30 [204] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 01:46:56.4 07:09.8
35 13 / M20 [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:46:56.4 07:09.8
37 17 / M30 [20] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:47:03.6 07:17.0
38 18 / M30 [396] Libor Kříž 1978 CZE CZE 01:48:52.3 09:05.7
39 19 / M30 [286] Marek Šroll 1978 CZE STRATOS AUTO B 01:48:52.7 09:06.1
40 20 / M30 [251] Martin Schenk 1985 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:49:00.0 09:13.4
41 21 / M30 [366] Adam Kopeć 1982 POL CZE 01:49:24.1 09:37.5
42 22 / M30 [26] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:27.9 09:41.3
43 14 / M20 [31] Michal Kubišta 1990 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:07.9 11:21.3
44 15 / M20 [361] Tomáš Pich 1995 CZE Doldy ruksaky Machov 01:51:09.3 11:22.7
45 2 / M18 [23] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 01:51:10.2 11:23.6
46 23 / M30 [15] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:51:11.0 11:24.4
47 24 / M30 [17] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:51:12.6 11:26.0
48 25 / M30 [80] Zdeněk Dejdar 1980 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 01:51:12.8 11:26.2
49 16 / M20 [9] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 01:52:07.2 12:20.6
50 6 / M40 [394] Petr Karajanis 1976 CZE ŠSK Sprint při SPŠ Trutnov 01:52:17.3 12:30.7
51 7 / M40 [247] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 01:52:20.3 12:33.7
52 26 / M30 [22] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 01:52:20.5 12:33.9
53 8 / M40 [318] Roman Zámečník 1971 CZE Central STICKS 01:52:23.5 12:36.9
54 2 / M50 [43] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:52:26.0 12:39.4
55 9 / M40 [342] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnička.cz 01:52:35.8 12:49.2
56 27 / M30 [266] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE GIANT Pitrs bikes 01:52:37.7 12:51.1
57 28 / M30 [196] michal nehyba 1980 CZE Vella team 01:53:11.1 13:24.5
58 17 / M20 [359] Marcin Dragon 1992 POL PM Rider Team 01:53:25.0 13:38.4
59 10 / M40 [25] Tomáš Pozler 1976 CZE CK Loko Pardubice 01:53:26.9 13:40.3
60 18 / M20 [298] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:53:27.4 13:40.8
61 11 / M40 [246] Martin Rýva 1968 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:53:31.3 13:44.7
62 29 / M30 [21] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 01:53:31.4 13:44.8
63 30 / M30 [279] Petr Škoda 1983 CZE Nilfisk pro cycling A 01:53:31.5 13:44.9
64 19 / M20 [351] Jakub Kosina 1996 CZE GT Opportunitz Brno 01:53:31.9 13:45.3
65 20 / M20 [317] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 01:53:32.0 13:45.4
66 21 / M20 [341] Adam Penjak 1997 CZE STRATOS AUTO B 01:53:53.4 14:06.8
67 3 / M18 [193] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:53:54.2 14:07.6
68 12 / M40 [401] Artur Gilewski 1974 POL CZE 01:54:43.8 14:57.2
69 13 / M40 [156] Vojtěch Kopecký 1970 CZE Central STICKS 01:54:57.4 15:10.8
70 22 / M20 [206] Honza Papoušek 1997 CZE CYKLO SKI-klub Polička 01:55:03.7 15:17.1
71 3 / M50 [376] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:55:15.9 15:29.3
72 14 / M40 [197] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO B 01:55:16.1 15:29.5
73 31 / M30 [219] Petr Pinkava 1977 CZE CZE 01:55:44.3 15:57.7
74 23 / M20 [159] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team 01:56:03.2 16:16.6
75 15 / M40 [222] Sándor Pocsai 1970 CZE Čerti Kunčina 01:56:07.1 16:20.5
76 1 / Z [371] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 01:56:07.3 16:20.7
77 4 / M50 [151] Petr Kdýr 1964 CZE BSK racing 01:56:59.9 17:13.3
78 5 / M50 [134] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE STRATOS AUTO 01:57:01.8 17:15.2
79 4 / M18 [381] Matěj Zima 1998 CZE Apache Bike Team Úpice 01:57:02.9 17:16.3
80 2 / Z [106] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:57:25.1 17:38.5
81 32 / M30 [202] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club - Amulet 01:58:05.6 18:19.0
82 33 / M30 [45] Tomáš Kejzlar 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:58:17.2 18:30.6
83 34 / M30 [340] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO 01:58:25.7 18:39.1
84 24 / M20 [297] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:58:26.8 18:40.2
85 6 / M50 [337] jiří Čepelka 1963 CZE SK Autorest 01:58:27.0 18:40.4
86 1 / M60 [282] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 01:58:28.1 18:41.5
87 16 / M40 [356] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:30.7 18:44.1
88 17 / M40 [234] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD S.R.O. 01:58:30.9 18:44.3
89 3 / Z [384] zuzana wernerova 1988 CZE HSK - cycling team 01:58:31.1 18:44.5
90 25 / M20 [292] Jakub Švanda 1994 CZE REVITBUILD s.r.o. 01:58:34.6 18:48.0
91 35 / M30 [211] Petr Pavlíček 1986 CZE CTB Cycling Team Brandýs 01:58:43.8 18:57.2
92 7 / M50 [398] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:58:52.2 19:05.6
93 18 / M40 [350] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 01:59:19.6 19:33.0
94 19 / M40 [312] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:59:20.7 19:34.1
95 20 / M40 [305] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:59:21.8 19:35.2
96 21 / M40 [316] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:59:37.0 19:50.4
97 5 / M18 [296] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 01:59:38.6 19:52.0
98 22 / M40 [255] Karel Slavík 1974 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:47.0 20:00.4
99 36 / M30 [378] RAFAŁ IWAN 1981 POL BIKESTACJA 02:00:30.5 20:43.9
100 26 / M20 [345] Jakub Hromádko 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:00:33.0 20:46.4
101 23 / M40 [188] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 02:00:35.4 20:48.8
102 24 / M40 [200] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:01:40.4 21:53.8
103 37 / M30 [37] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:01:42.5 21:55.9
104 8 / M50 [34] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:01:44.7 21:58.1
105 6 / M18 [143] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:02:23.2 22:36.6
106 38 / M30 [278] Michal Široký 1979 CZE Prestige cycling team 02:02:41.3 22:54.7
107 25 / M40 [223] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 02:02:42.0 22:55.4
108 9 / M50 [289] Petr Štěpař 1964 CZE Čerti Kunčina 02:03:24.7 23:38.1
109 39 / M30 [226] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:03:24.8 23:38.2
110 26 / M40 [84] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:03:25.0 23:38.4
111 7 / M18 [107] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 02:03:25.4 23:38.8
112 27 / M40 [333] zdeněk karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:03:36.0 23:49.4
113 4 / Z [405] ALŽBĚTA STUNOVÁ 1987 CZE BB Cyklosport Superior 02:03:37.0 23:50.4
114 40 / M30 [176] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:03:38.5 23:51.9
115 2 / M60 [343] Jiří Voňka 1954 CZE Apache Loko Trutnov 02:03:38.6 23:52.0
116 27 / M20 [191] Pavel Mikulecký 1991 CZE Raf Team Polička 02:03:46.4 23:59.8
117 10 / M50 [78] Radek Čipera 1964 CZE CZE 02:03:47.0 24:00.4
118 41 / M30 [198] Martin Novák 1983 CZE Rudoltice 02:04:10.6 24:24.0
119 11 / M50 [383] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:04:11.2 24:24.6
120 42 / M30 [311] Tomáš Vítek 1978 CZE GIANT Pitrs bikes 02:04:31.1 24:44.5
121 43 / M30 [323] Libor Zítko 1980 CZE Doldy 02:04:31.8 24:45.2
122 28 / M40 [387] petr maixner 1976 CZE CZE 02:04:34.5 24:47.9
123 44 / M30 [265] Petr Suchánek 1977 CZE Bike club Svitavy 02:04:34.9 24:48.3
124 45 / M30 [108] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA Smart Energy 02:04:35.0 24:48.4
125 12 / M50 [100] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:04:56.8 25:10.2
126 46 / M30 [39] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 02:05:30.4 25:43.8
127 29 / M40 [330] Dominik Waligóra 1976 POL Cranberry Team 02:05:33.8 25:47.2
128 30 / M40 [256] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:05:39.4 25:52.8
129 47 / M30 [114] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:05:40.7 25:54.1
130 13 / M50 [52] Karel Antl 1962 CZE Čerti Kunčina 02:05:43.4 25:56.8
131 48 / M30 [59] Zdeněk Berka 1982 CZE G&G Transport 02:06:05.7 26:19.1
132 31 / M40 [358] Tomasz Jurek 1972 POL PM Rider Team 02:06:12.3 26:25.7
133 32 / M40 [125] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini R2 Sport 02:06:21.1 26:34.5
134 14 / M50 [85] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:06:23.7 26:37.1
135 33 / M40 [190] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:06:27.8 26:41.2
136 34 / M40 [410] pavel hejna 1969 CZE Velké Poříčí 02:06:39.7 26:53.1
137 49 / M30 [58] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 02:06:40.6 26:54.0
138 50 / M30 [163] Libor Kovařík 1981 CZE CZE 02:07:21.1 27:34.5
139 3 / M60 [254] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:07:21.5 27:34.9
140 5 / Z [382] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:07:23.6 27:37.0
141 51 / M30 [287] Michal Šrůtek 1983 CZE CZE 02:07:57.2 28:10.6
142 52 / M30 [310] Pavel Vik 1981 CZE CZE 02:08:21.6 28:35.0
143 6 / Z [51] Jana Adámková 1996 CZE STRATOS AUTO B 02:08:22.0 28:35.4
144 53 / M30 [377] ARTUR KUBICZ 1981 POL BIKESTACJA 02:08:24.0 28:37.4
145 28 / M20 [225] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 02:08:33.1 28:46.5
146 15 / M50 [141] Josef Jirman 1964 CZE CZE 02:08:34.7 28:48.1
147 54 / M30 [97] Jiří Fišer 1978 CZE ŠKODA AUTO 02:08:35.2 28:48.6
148 55 / M30 [144] Michal Jurásek 1978 CZE CZE 02:08:35.6 28:49.0
149 56 / M30 [112] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE Symbio+ Cannondale 02:08:37.6 28:51.0
150 16 / M50 [158] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 02:08:39.4 28:52.8
151 35 / M40 [96] Libor Filip 1971 CZE ŠKODA AUTO 02:08:50.5 29:03.9
152 29 / M20 [182] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:09:06.6 29:20.0
153 36 / M40 [403] Piotr Frydryk 1976 POL Cyklon Proal Team 02:09:32.5 29:45.9
154 17 / M50 [385] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:09:48.0 30:01.4
155 30 / M20 [390] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 02:10:07.8 30:21.2
156 57 / M30 [119] Jiří Hořeňovský 1982 CZE STRATOS AUTO B 02:10:12.4 30:25.8
157 18 / M50 [232] Petr Radonský 1966 CZE Continental Adršpach 02:10:45.2 30:58.6
158 58 / M30 [129] Jiří Hvězda 1978 CZE Central STICKS 02:11:12.9 31:26.3
159 37 / M40 [160] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 02:11:35.9 31:49.3
160 38 / M40 [213] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:36.9 31:50.3
161 31 / M20 [375] Tomáš Dražan 1988 CZE all4bikes.cz 02:11:41.6 31:55.0
162 19 / M50 [374] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:11:42.5 31:55.9
163 39 / M40 [300] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:52.2 32:05.6
164 32 / M20 [348] Patrik Šotola 1997 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:11:55.9 32:09.3
165 40 / M40 [171] Viktor Kučera 1975 CZE REVITBUILD S.R.O. 02:12:15.8 32:29.2
166 33 / M20 [172] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Cyklo Point Jičín 02:12:17.6 32:31.0
167 20 / M50 [411] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 02:12:19.8 32:33.2
168 7 / Z [355] Vendula Blažková 1996 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:12:21.1 32:34.5
169 21 / M50 [62] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 02:12:21.8 32:35.2
170 34 / M20 [344] KAMIL BLASZCZYK 1988 POL TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM 02:12:22.3 32:35.7
171 8 / M18 [431] Matěj Kdýr 2000 CZE BSK racing 02:13:03.9 33:17.3
172 1 / Z40 [65] Lucie Bukovská 1973 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:13:07.9 33:21.3
173 59 / M30 [99] PETR TOMÁŠEK 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 02:13:42.5 33:55.9
174 35 / M20 [335] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:13:47.5 34:00.9
175 41 / M40 [253] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 02:13:50.1 34:03.5
176 9 / M18 [149] Jakub Karlíček 1999 CZE CZE 02:14:03.6 34:17.0
177 60 / M30 [102] Štěpán Gereg 1979 CZE CZE 02:14:19.1 34:32.5
178 22 / M50 [77] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:20.5 34:33.9
179 61 / M30 [352] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:14:21.3 34:34.7
180 62 / M30 [66] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 02:14:45.4 34:58.8
181 42 / M40 [231] Stanislav Rada 1976 CZE CZE 02:15:09.5 35:22.9
182 43 / M40 [189] Václav Mervart 1970 CZE CZE 02:15:09.7 35:23.1
183 63 / M30 [242] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:15:10.6 35:24.0
184 64 / M30 [131] Pavel Chemišinec 1979 CZE Lázně Bělohrad .KOLA- ŠÍR. 02:15:11.9 35:25.3
185 65 / M30 [155] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 02:15:29.6 35:43.0
186 44 / M40 [364] Jiří Vohnout 1968 CZE Vohnout-THERMOCOLOR 02:15:32.4 35:45.8
187 45 / M40 [161] Drahomir Koudelka 1971 CZE CZE 02:15:38.2 35:51.6
188 23 / M50 [233] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team 02:15:39.9 35:53.3
189 46 / M40 [272] Martin Šanda 1975 CZE Continental Adršpach 02:15:43.2 35:56.6
190 47 / M40 [83] Aleš Dostálek 1971 CZE REVITBUILD s.r.o. 02:15:58.4 36:11.8
191 48 / M40 [315] Milan Winter 1969 CZE CZE 02:16:04.1 36:17.5
192 49 / M40 [228] Ladislav Prouza 1972 CZE Vrchlabí 02:16:18.8 36:32.2
193 4 / M60 [69] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:16:20.3 36:33.7
194 66 / M30 [126] Lukáš Hudousek 1984 CZE CZE 02:16:20.9 36:34.3
195 36 / M20 [104] ADAM GÖTZ 1997 CZE 2B-MOTO 02:16:21.6 36:35.0
196 50 / M40 [95] Miroslav Fiala 1967 CZE CZE 02:16:29.8 36:43.2
197 24 / M50 [320] Petr Zelený 1960 CZE team bike gamatec 02:16:30.3 36:43.7
198 10 / M18 [177] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:16:32.6 36:46.0
199 51 / M40 [365] Roman Holata 1975 CZE DLNK dream team 02:16:33.7 36:47.1
200 52 / M40 [261] Dušan Staněk 1970 CZE BEMANIAX MADBIKE 02:17:40.9 37:54.3
201 25 / M50 [56] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Merida Team Kolín 02:17:43.7 37:57.1
202 37 / M20 [238] Jakub Rinn 1987 CZE Atelier-Technik s.r.o. 02:17:45.7 37:59.1
203 5 / M60 [402] Boguslaw Karolewski 1956 POL Cyklon Proal TEAM 02:17:47.5 38:00.9
204 53 / M40 [249] Martin Secký 1974 CZE CZE 02:18:24.1 38:37.5
205 38 / M20 [203] Petr Novotný 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 02:18:37.2 38:50.6
206 54 / M40 [329] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:18:46.9 39:00.3
207 67 / M30 [210] Jakub Páv 1985 CZE CZE 02:18:52.6 39:06.0
208 8 / Z [137] Monika Jehličková 1990 CZE BAKAKO 02:18:54.8 39:08.2
209 39 / M20 [388] Tomáš Zima 1994 CZE CZE 02:19:07.4 39:20.8
210 55 / M40 [178] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 02:19:11.8 39:25.2
211 68 / M30 [332] Jan Madej 1978 CZE Cramberry Team 02:19:11.9 39:25.3
212 40 / M20 [243] Jiří Rudolf 1990 CZE CZE 02:19:15.4 39:28.8
213 56 / M40 [150] Pavel Kašpar 1972 CZE TE Connectivity 02:19:25.2 39:38.6
214 57 / M40 [165] Petr Králík 1971 CZE TE Connectivity 02:19:27.6 39:41.0
215 58 / M40 [290] Radim Štolfa 1973 CZE CZE 02:19:29.9 39:43.3
216 69 / M30 [214] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 02:19:31.1 39:44.5
217 59 / M40 [139] Tomáš JINDRA 1976 CZE CZE 02:19:32.7 39:46.1
218 70 / M30 [64] Martin Buchar 1981 CZE NKT Cables cycling team 02:19:50.9 40:04.3
219 60 / M40 [406] Hynek Dvořák 1972 CZE Yellow point 02:20:06.2 40:19.6
220 9 / Z [294] Kateřina Švihová 1978 CZE CZE 02:20:16.2 40:29.6
221 71 / M30 [184] Jan Malinský 1979 CZE ZPA Smart Energy 02:20:25.7 40:39.1
222 26 / M50 [71] Milan Celba 1960 CZE JKF Jaroměř 02:20:46.8 41:00.2
223 72 / M30 [157] Ladislav Kopecký 1985 CZE BEMANIAX MADBIKE 02:21:02.9 41:16.3
224 27 / M50 [295] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 02:21:04.5 41:17.9
225 73 / M30 [118] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 02:21:05.5 41:18.9
226 74 / M30 [248] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 02:21:21.0 41:34.4
227 28 / M50 [230] Tomáš Raba 1965 CZE Prodoli racing team 02:21:32.3 41:45.7
228 75 / M30 [408] Ondřej Povýšil 1978 CZE CZE 02:21:49.1 42:02.5
229 41 / M20 [146] Tomáš Káňa 1995 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:22:00.8 42:14.2
230 29 / M50 [121] Jan Hovorka 1959 CZE DLNK TEAM - THE BEST OF 02:22:10.6 42:24.0
230 76 / M30 [235] Martin Ráž 1984 CZE Motorsport Chuchelna 02:22:10.6 42:24.0
232 2 / Z40 [42] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA Polička 02:22:20.6 42:34.0
233 61 / M40 [113] Petr Hodáň 1968 CZE SK PRIMA Polička 02:22:22.7 42:36.1
234 62 / M40 [368] Jarosław Dreluch 1971 POL Bikestacja.pl / KCNC 02:22:52.8 43:06.2
235 42 / M20 [306] David Vávra 1990 CZE CZE 02:23:16.8 43:30.2
236 6 / M60 [164] Jindřich Král 1949 CZE CZE 02:23:18.8 43:32.2
237 43 / M20 [386] Dan Marsik 1987 CZE CZE 02:23:23.0 43:36.4
238 30 / M50 [270] Jiří Šafránek 1964 CZE CZE 02:23:27.6 43:41.0
239 44 / M20 [328] Jakub Žďárský 1990 CZE CZE 02:23:28.6 43:42.0
240 10 / Z [360] Anna Michalak-Warżała 1982 POL PM Rider Team 02:23:32.3 43:45.7
241 7 / M60 [224] Milan Poříz 1951 CZE CZE 02:23:33.0 43:46.4
242 77 / M30 [263] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 02:23:47.3 44:00.7
243 63 / M40 [353] Miloslav Zajger 1969 CZE Dukla Vozovna 02:23:49.3 44:02.7
244 45 / M20 [284] Jakub Šnytr 1990 CZE CZE 02:23:53.7 44:07.1
245 78 / M30 [63] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 02:24:22.3 44:35.7
246 64 / M40 [111] Pavel Heřman 1973 CZE CZE 02:24:22.5 44:35.9
247 3 / Z40 [346] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:25:00.3 45:13.7
248 46 / M20 [321] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:25:04.3 45:17.7
249 47 / M20 [138] Lukáš Jelínek 1988 CZE CZE 02:25:34.0 45:47.4
250 79 / M30 [117] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 02:25:37.9 45:51.3
251 80 / M30 [105] David Grym 1986 CZE CZE 02:25:44.6 45:58.0
252 8 / M60 [380] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 02:25:48.2 46:01.6
253 4 / Z40 [252] Bedřiška Schneiderová 1965 CZE Čerti Kunčina 02:25:55.1 46:08.5
254 81 / M30 [273] Marek Šedivý 1982 CZE NKT Cables cycling team 02:26:04.4 46:17.8
255 82 / M30 [167] Martin Krupička 1982 CZE CZE 02:26:07.4 46:20.8
256 65 / M40 [276] Aleš Šimek 1976 CZE CZE 02:26:08.3 46:21.7
257 83 / M30 [250] Josef Schejbal 1982 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:26:21.4 46:34.8
258 84 / M30 [264] Jiří Stuchlík 1978 CZE TJ Ski Rudník 02:26:24.5 46:37.9
259 66 / M40 [116] Petr Holuška 1974 CZE Central STICKS 02:26:30.0 46:43.4
260 85 / M30 [54] Radovan Baran 1979 CZE CZE 02:26:33.3 46:46.7
261 67 / M40 [207] Michal Pašek 1973 CZE Continental sport club 02:27:13.6 47:27.0
262 68 / M40 [75] Milan Čech 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:27:13.8 47:27.2
263 48 / M20 [304] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 02:27:14.7 47:28.1
264 11 / Z [307] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:27:14.8 47:28.2
265 9 / M60 [123] Ladislav Hruška 1956 CZE CZE 02:27:15.6 47:29.0
266 86 / M30 [152] Tomáš Kincl 1979 CZE CZE 02:28:37.8 48:51.2
267 69 / M40 [227] Jiří Prouza 1972 CZE CZE 02:29:04.5 49:17.9
268 12 / Z [122] Lucie Hrnčířová 1984 CZE CZE 02:29:06.7 49:20.1
269 31 / M50 [90] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:52.4 50:05.8
270 70 / M40 [274] Josef Ševc 1976 CZE PROFIALARM s.r.o. 02:30:19.4 50:32.8
271 5 / Z40 [101] Monika Fulkova 1965 CZE ZPA Smart Energy 02:30:54.5 51:07.9
272 32 / M50 [133] Jindřich Chudý 1964 CZE CZE 02:31:19.0 51:32.4
273 10 / M60 [327] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:31:21.1 51:34.5
274 71 / M40 [216] Petr Petrů 1975 CZE Rychlá rota 02:32:38.1 52:51.5
275 33 / M50 [369] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 02:32:59.1 53:12.5
276 72 / M40 [185] Pavel Malý 1976 CZE CZE 02:33:22.2 53:35.6
277 73 / M40 [236] Jiří Rezler 1971 CZE PS Cycling Hr. Králové 02:33:41.1 53:54.5
278 74 / M40 [244] Martin Rykr 1971 CZE ZPA Smart Energy 3 02:33:50.8 54:04.2
279 13 / Z [393] Zdeňka Vejnarová 1981 CZE Odlo-Bodlo 02:34:12.8 54:26.2
280 49 / M20 [221] Jan Píša 1987 CZE CZE 02:34:19.9 54:33.3
281 11 / M60 [128] Miroslav Hůlka 1952 CZE CZE 02:34:22.7 54:36.1
282 50 / M20 [258] Martin Slavík 1991 CZE COSI 02:34:30.8 54:44.2
283 6 / Z40 [135] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 02:34:34.2 54:47.6
284 75 / M40 [363] Jaroslav Horák 1974 CZE BSB Team 02:34:40.6 54:54.0
285 87 / M30 [241] Zdenek Roubicek 1978 CZE CZE 02:35:02.7 55:16.1
286 76 / M40 [367] michal kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky 02:35:05.2 55:18.6
287 7 / Z40 [391] Bohumila Valášková 1975 CZE CZE 02:35:07.9 55:21.3
288 88 / M30 [349] Petr Hyhlík 1986 CZE CZE 02:35:31.7 55:45.1
289 77 / M40 [74] Michal Čada 1968 CZE ŠKODA AUTO 02:36:34.8 56:48.2
290 34 / M50 [173] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:37:16.1 57:29.5
291 35 / M50 [237] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 02:37:16.4 57:29.8
292 8 / Z40 [400] Bronislava Kohoutová 1976 CZE CZE 02:37:16.9 57:30.3
293 36 / M50 [259] Jan Slezáček 1961 CZE CZE 02:37:17.4 57:30.8
294 78 / M40 [308] Vít Veselý 1973 CZE CZE 02:37:17.7 57:31.1
295 89 / M30 [309] Jan Veselý 1980 CZE Rychlá rota 02:37:18.6 57:32.0
296 90 / M30 [186] Štěpán Mareček 1977 CZE CZE 02:37:20.4 57:33.8
297 79 / M40 [147] Roman Kaniščev 1970 CZE Bikesport Mohelnice 02:37:55.6 58:09.0
298 91 / M30 [166] Jan Krátký 1977 CZE CZE 02:37:58.1 58:11.5
299 11 / M18 [291] Matěj Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 02:38:56.5 59:09.9
300 92 / M30 [142] Josef Jirsa 1982 CZE CZE 02:39:17.3 59:30.7
301 14 / Z [319] Iveta Zedníková 1987 CZE BMC CZ Racing team 02:39:20.1 59:33.5
302 37 / M50 [313] Antonín Vrátil 1957 CZE CZE 02:39:38.3 59:51.7
303 80 / M40 [109] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 02:39:39.4 59:52.8
304 51 / M20 [283] Martin Šnytr 1987 CZE CZE 02:39:47.4 01:00:00.8
305 93 / M30 [93] Jakub Exner 1985 CZE Ufo racing team 02:39:55.7 01:00:09.1
306 81 / M40 [168] Ladislav Kubák 1972 CZE CZE 02:39:58.0 01:00:11.4
307 82 / M40 [324] Petr Znamenáček 1976 CZE CZE 02:40:02.6 01:00:16.0
308 52 / M20 [303] Dalibor Váňa 1988 CZE CZE 02:40:26.2 01:00:39.6
309 94 / M30 [267] Jaroslav Svoboda 1977 CZE Techko CZ 02:40:35.3 01:00:48.7
310 95 / M30 [275] Roman Ševčík 1979 CZE VYHULBANDA FC 02:40:35.9 01:00:49.3
311 38 / M50 [220] Petr Piontek 1961 CZE CZE 02:41:18.7 01:01:32.1
312 1 / Z18 [336] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 02:41:19.6 01:01:33.0
313 96 / M30 [281] Zbyněk Škop 1985 CZE CZE 02:42:14.7 01:02:28.1
314 83 / M40 [301] Bohumír Urbanek 1971 CZE Byk Bike Team Vernéřovice 02:43:02.5 01:03:15.9
315 39 / M50 [354] pavel šimo 1961 CZE Olomouc 02:43:06.5 01:03:19.9
316 97 / M30 [91] Martin Eminger 1986 CZE CZE 02:43:44.0 01:03:57.4
317 9 / Z40 [175] Kateřina Landová 1975 CZE Rychlá rota 02:43:54.4 01:04:07.8
318 15 / Z [392] Jana Nekvindová 1990 CZE AKLVK Janské Lázně 02:43:58.8 01:04:12.2
319 84 / M40 [81] Petr Dostálek 1973 CZE CZE 02:44:01.9 01:04:15.3
320 12 / M18 [127] Miroslav Huk 2000 CZE Schrödinger cycling teqm 02:45:10.3 01:05:23.7
321 40 / M50 [260] Libor Smola 1962 CZE ZPA Smart Energy 2 02:46:19.3 01:06:32.7
322 10 / Z40 [87] Romana Ducháčová 1976 CZE Central STICKS 02:46:19.4 01:06:32.8
323 53 / M20 [302] Josef Valkoun 1989 CZE ZPA Smart Energy 3 02:46:50.8 01:07:04.2
324 13 / M18 [61] Martin Borůvka 1998 CZE CZE 02:47:49.6 01:08:03.0
325 54 / M20 [357] Lukáš Trojánek 1987 CZE CZE 02:47:50.2 01:08:03.6
326 11 / Z40 [67] Lenka Burešová 1975 CZE CZE 02:47:54.7 01:08:08.1
327 98 / M30 [262] Martin Staněk 1980 CZE Termyt Byke Team 02:47:55.6 01:08:09.0
328 85 / M40 [169] Jindřich Kubíček 1976 CZE ŠKODA AUTO 02:48:04.1 01:08:17.5
329 16 / Z [94] Markéta Fáberová 1990 CZE ŠKODA AUTO 02:48:08.0 01:08:21.4
330 55 / M20 [416] Jan Možíš 1990 CZE SDH Hořičky 02:48:25.5 01:08:38.9
331 99 / M30 [110] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 02:48:33.7 01:08:47.1
332 86 / M40 [181] Petr Macola 1975 CZE TE Connectivity 02:48:47.6 01:09:01.0
333 87 / M40 [170] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:48:57.6 01:09:11.0
334 41 / M50 [215] Milan petr 1958 CZE CZE 02:49:33.7 01:09:47.1
335 88 / M40 [338] radek luštinec 1976 CZE CZE 02:49:51.9 01:10:05.3
336 42 / M50 [76] Pavel Čepelka 1960 CZE CZE 02:49:54.1 01:10:07.5
337 89 / M40 [326] Karel Znamenáček 1974 CZE CZE 02:50:20.7 01:10:34.1
338 12 / M60 [239] miloš Roleček 1954 CZE CZE 02:50:37.0 01:10:50.4
339 12 / Z40 [299] Barbora Trojanová 1972 CZE TE Connectivity 02:50:59.7 01:11:13.1
340 100 / M30 [430] Petr Prouza 1977 CZE CZE 02:51:09.4 01:11:22.8
341 90 / M40 [70] Roman Cejzlar 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:51:09.7 01:11:23.1
342 91 / M40 [271] Jan Šácha 1975 CZE CZE 02:51:12.9 01:11:26.3
343 17 / Z [217] Barbora Petrů 1982 CZE CZE 02:51:25.6 01:11:39.0
344 92 / M40 [208] Pavel Pašek 1971 CZE Continental Sport Club 02:52:15.7 01:12:29.1
345 93 / M40 [103] Jan Götz 1969 CZE 2B-MOTO 02:52:33.2 01:12:46.6
346 43 / M50 [53] Milan Antoš 1961 CZE CZE 02:52:41.9 01:12:55.3
347 94 / M40 [257] Jan Slavík 1968 CZE ZPA Smart Energy 2 02:52:46.3 01:12:59.7
348 95 / M40 [409] Vojtech Huk 1969 CZE Schrödinger cycling team 02:55:27.1 01:15:40.5
349 44 / M50 [180] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:56:14.2 01:16:27.6
350 18 / Z [339] Karolína Šindelářová 1988 CZE STRATOS AUTO 02:56:18.1 01:16:31.5
351 56 / M20 [72] David Cerman 1994 CZE CZE 02:57:38.3 01:17:51.7
352 101 / M30 [240] Jan Romančák 1978 CZE Bike&Run Team Stará Paka 02:57:47.3 01:18:00.7
353 96 / M40 [201] Karel Novotný 1969 CZE Čerti Kunčina 02:58:59.7 01:19:13.1
354 19 / Z [140] Radka Jindrová 1985 CZE CZE 02:59:09.1 01:19:22.5
355 13 / M60 [325] Karel Znamenáček 1947 CZE CZE 03:00:08.0 01:20:21.4
356 102 / M30 [187] Pavel Martinec 1986 CZE Rychlá rota 03:00:58.3 01:21:11.7
357 103 / M30 [268] Ladislav Synek 1978 CZE Rychlá rota 03:01:02.2 01:21:15.6
358 2 / Z18 [153] Eliška Klikarová 1998 CZE CZE 03:01:34.9 01:21:48.3
359 20 / Z [98] Zuzana Formanová 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 03:03:33.9 01:23:47.3
360 104 / M30 [407] Lubomir Drahotsky 1981 CZE CZE 03:04:33.1 01:24:46.5
361 105 / M30 [183] Petr Macháček 1979 CZE COSI 03:07:06.3 01:27:19.7
362 106 / M30 [194] Tomáš Morávek 1983 CZE Motorsport Chuchelna 03:07:51.1 01:28:04.5
363 107 / M30 [277] Tomáš Šimerda 1982 CZE CZE 03:08:38.0 01:28:51.4
364 3 / Z18 [397] Veronika Térová 1998 CZE S-Sport Hronov 03:10:09.8 01:30:23.2
365 97 / M40 [218] Petr Petřík 1969 CZE CZE 03:11:45.6 01:31:59.0
366 14 / M60 [88] Miloslav Duspiva 1956 CZE CZE 03:12:57.5 01:33:10.9
367 21 / Z [285] Kamila Šrolerová 1980 CZE TJ Sokol Maxičky 03:14:01.1 01:34:14.5
368 108 / M30 [60] Rostislav Bín 1985 CZE COSI 03:14:02.9 01:34:16.3
369 109 / M30 [293] Pavel Švihálek 1981 CZE ZPA Smart Energy 3 03:25:55.0 01:46:08.4
370 22 / Z [199] Šárka Nováková 1983 CZE Rudoltice 03:26:43.8 01:46:57.2
371 110 / M30 [288] Jan Štěpán 1978 CZE PROFIALARM s.r.o. 03:29:23.3 01:49:36.7
372 23 / Z [120] Zita Hottmarová 1977 CZE Central STICKS 03:37:07.1 01:57:20.5
373 98 / M40 [136] Ladislav Jančík 1974 CZE CZE 03:55:42.5 02:15:55.9
374 111 / M30 [82] Václav Dostálek 1980 CZE COSI 03:57:13.5 02:17:26.9
375 99 / M40 [57] Vítězslav Bém 1975 CZE CZE 04:11:03.3 02:31:16.7
376 15 / M60 [179] Petr Linhart 1953 CZE CK VEPŘÍKOV 04:11:04.3 02:31:17.7
377 24 / Z [174] Lenka Kurzová 1977 CZE ZPA Smart Energy 3 04:11:09.0 02:31:22.4
DNF / M40 [334] Jiří Koštál 1970 CZE Bike Žacléř
DNS / M30 [8] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax
DNS / M20 [38] Milan Záleský 1992 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M30 [55] Tomáš Bartoš 1983 CZE CZE
DNS / M30 [68] Miroslav Bursa 1983 CZE Merida bike Cermna
DNS / M30 [33] Gracjan Krzemiński 1984 CZE MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
DNS / M40 [89] Jiří Dvořák 1970 CZE beMANIAX MADBIKE
DNS / M30 [11] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov
DNS / Z [79] Martina Čížková 1981 CZE Bike Team Stará Paka
DNS / M40 [124] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
DNS / M40 [245] Martin Ryšavý 1975 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [205] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M50 [195] Petr Murčo 1964 CZE kasper -swix Trutnov
DNS / M20 [209] Ladislav Patrný 1990 CZE Continental Adršpach
DNS / M20 [212] Marek Pavlíček 1990 CZE CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [269] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
DNS / M40 [162] Pavel Kovář 1973 CZE CZE
DNS / M20 [148] Lukáš Karásek 1987 CZE CZE
DNS / M50 [280] Milan Škoda 1966 CZE redpoint eleven team
DNS / M30 [145] Jan JUrásek 1979 CZE CZE
DNS / M40 [154] Zbyněk Kočárek 1971 CZE ELIS team Mariánské Lázně
DNS / M50 [132] Roman Chromý 1966 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov
DNS / M40 [130] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys
DNS / M20 [314] Patrik Vrátil 1992 CZE CZE
DNS / M40 [115] Petr Holomek 1973 CZE CZE
DNS / M30 [322] Tomáš Zemek 1985 CZE CTB Cycling Team Brandýs
DNS / M50 [92] Libor Erben 1961 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
DNS / M50 [229] Jiří Půlpán 1959 CZE Central STICKS

výsledková listina Odrážedla

start ~ 12:21:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [1035] Eliška Oppová 2012 CZE STRATOS AUTO
2 1 / Muži [1041] Jan Chrobák 2013 CZE CZE
3 2 / Ženy [1024] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling
4 3 / Ženy [1031] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka
5 2 / Muži [1037] Antonín Hubka 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [1038] Oliver Škoda 2012 CZE INS-Náchod
7 4 / Ženy [1036] Nela Machová 2012 CZE Hajnice
8 4 / Muži [1034] Novák Stěpán 2013 CZE CZE
9 5 / Ženy [1033] Dorota Jindrová 2012 CZE CZE
10 6 / Ženy [1028] Antonie Brabcová 2013 CZE CZE
11 7 / Ženy [1032] viktorie Mojžíšová 2013 CZE LOKO TRUTNOV
12 8 / Ženy [1025] Veronika Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling
13 5 / Muži [1042] Arthur Němeček 2013 CZE CZE
14 6 / Muži [1027] Tomáš Štěpán 2013 CZE PROFIALARM s.r.o.
15 9 / Ženy [1026] Nela Hořeňovská 2014 CZE CZE
16 10 / Ženy [1039] Antonie Škodvá 2014 CZE INS-Náchod
17 7 / Muži [1040] Tomáš Havlíček 2014 CZE CZE
18 8 / Muži [1030] Oliver Kuba 2014 CZE CZE

výsledková listina Předškoláci (1kolo po ovále)

start ~ 12:22:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [2024] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov
2 1 / Muži [2031] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes
3 2 / Muži [2028] Adam Kohoutek 2011 CZE Bluefly
4 3 / Muži [2030] František Brabec 2010 CZE CZE
5 2 / Ženy [2032] Tereza Dejdarová 2010 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová
6 3 / Ženy [2026] Lucie Machová 2010 CZE CZE
7 4 / Muži [2044] Karel Havlíček 2011 CZE Orel Rtyně
8 5 / Muži [2040] Vojta Kincl 2010 CZE CZE
9 4 / Ženy [2025] Stela Notková 2009 CZE BKL Machov
10 6 / Muži [2033] Štěpan Cvrček 2012 CZE CZE
11 7 / Muži [2041] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike
12 8 / Muži [2043] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov
13 9 / Muži [2045] Vojta Krátký 2011 CZE CZE
14 5 / Ženy [2034] Barbora Jindrová 2009 CZE CZE
15 6 / Ženy [2027] Laura Kuryová 2010 CZE CZE
16 7 / Ženy [2039] Dorotka Lelková 2010 CZE CZE
17 10 / Muži [2038] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice
18 8 / Ženy [2036] ADRIANA SOUČKOVÁ 2010 CZE CZE
19 11 / Muži [1029] František Žilák 2012 CZE PítrsBikes
20 12 / Muži [2042] Matylda Duch 2012 CZE CZE
21 13 / Muži [2035] Šimon Jirásek 2011 CZE SSport Junior Team
22 9 / Ženy [2046] Andriana Michálková 2012 CZE CZE
23 10 / Ženy [2037] Deniska Pozlerová 2011 CZE CZE
24 14 / Muži [2029] Tadeáš Verner 2011 CZE CZE

výsledková listina 12km (žáci, kadeti)

start ~ 12:28:35

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Žáci 2 [655] Tomáš Maroul 2002 CZE Ivar CZ Author 27:15.0
2 2 / Žáci 2 [650] Vojtěch Dvořák 2003 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:20.6 00:05.6
3 1 / Kadeti [667] Stanislav Heczko 2001 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:22.6 00:07.6
4 3 / Žáci 2 [602] Marek Míl 2002 CZE Apache Loko Trutnov 27:25.4 00:10.4
5 1 / Žáci 1 [618] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 28:21.8 01:06.8
6 4 / Žáci 2 [604] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 28:57.8 01:42.8
7 2 / Žáci 1 [612] Jaub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 29:22.7 02:07.7
7 2 / Kadeti [611] Tomáš Coufal 2001 CZE CZE 29:22.7 02:07.7
9 5 / Žáci 2 [614] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 30:18.9 03:03.9
10 1 / Žákyně 2 [603] Martina Papoušková 2002 CZE CYKLO SKI-klub Polička 30:21.3 03:06.3
11 6 / Žáci 2 [601] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 30:26.1 03:11.1
12 7 / Žáci 2 [621] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 31:36.3 04:21.3
13 3 / Žáci 1 [615] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 31:43.5 04:28.5
14 2 / Žákyně 2 [630] Šárka Fulková 2002 CZE redpoint eleven team 32:11.8 04:56.8
15 8 / Žáci 2 [664] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 32:24.4 05:09.4
16 4 / Žáci 1 [636] František Nosek 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 32:34.4 05:19.4
17 9 / Žáci 2 [627] FILIP PROUZA 2002 CZE CZE 33:07.4 05:52.4
18 10 / Žáci 2 [652] Matzáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 33:25.1 06:10.1
19 11 / Žáci 2 [644] Ladislav Krebs 2003 CZE karla.kupkolo 33:26.1 06:11.1
20 1 / Kadetky [640] Dita Žďárská 2001 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 34:45.1 07:30.1
21 12 / Žáci 2 [619] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 35:38.0 08:23.0
22 5 / Žáci 1 [643] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 35:41.4 08:26.4
23 3 / Kadeti [647] Filip Tér 2001 CZE S - Sport Hronov 35:55.0 08:40.0
24 1 / Žákyně 1 [620] Karolína Maršíková 2005 CZE Triatlon Jičín 36:26.3 09:11.3
25 3 / Žákyně 2 [668] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 36:32.8 09:17.8
26 6 / Žáci 1 [633] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 38:05.1 10:50.1
27 7 / Žáci 1 [665] Jan Kubánek 2006 CZE CZE 38:13.1 10:58.1
28 8 / Žáci 1 [638] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 38:18.2 11:03.2
29 2 / Žákyně 1 [632] Martina Sulzbacherova 2005 CZE Pitrs bikes 38:24.1 11:09.1
30 3 / Žákyně 1 [616] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 38:37.3 11:22.3
31 4 / Žákyně 1 [660] Lucie Šrertrová 2006 CZE S-Sport Hronov 38:47.8 11:32.8
32 5 / Žákyně 1 [656] Andrea Langová 2006 CZE Ája team 39:33.9 12:18.9
33 2 / Kadetky [653] Natálka Lelková 2000 CZE Čolek Team 40:31.0 13:16.0
34 6 / Žákyně 1 [669] Eliška Novotná 2004 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 40:51.1 13:36.1
35 9 / Žáci 1 [657] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 41:23.5 14:08.5
36 7 / Žákyně 1 [617] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 41:34.5 14:19.5
37 10 / Žáci 1 [661] Filip Holan 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 41:48.9 14:33.9
38 11 / Žáci 1 [654] Martin Strunz 2006 CZE SASM 42:02.7 14:47.7
39 12 / Žáci 1 [613] Martin Hrubý 2005 CZE Pítrs Bikes 42:18.1 15:03.1
40 4 / Žákyně 2 [622] Alexandra Patkova 2003 CZE Triatlon Jičín 43:06.1 15:51.1
41 8 / Žákyně 1 [610] Veronika Vítková 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 44:21.2 17:06.2
42 9 / Žákyně 1 [629] Aneta Hanušová 2006 CZE CZE 44:38.8 17:23.8
43 10 / Žákyně 1 [605] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 47:06.1 19:51.1

výsledková listina Přípravka holky

start ~ 12:32:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [673] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 04:16.8
2 2 / Ženy [639] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža Bike Kids 04:36.3 00:19.5
3 3 / Ženy [646] Ema Jirásková 2009 CZE SSport Junior Team 04:37.2 00:20.4
4 4 / Ženy [608] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:51.9 00:35.1
5 5 / Ženy [651] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 05:00.7 00:43.9
6 6 / Ženy [635] Marcela Nosková 2008 CZE BAKAKO Nová Paka 05:11.6 00:54.8
7 7 / Ženy [662] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 05:17.8 01:01.0
8 8 / Ženy [658] Veronika Rusová 2008 CZE CZE 05:38.6 01:21.8
9 9 / Ženy [634] terezka sevcikova 2007 CZE CZE 05:45.1 01:28.3

výsledková listina Přípravka kluci

start ~ 12:40:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [606] Dominik Frencl 2007 CZE GiantPitrsbikes 04:04.9 01:19.1 02:42.2
2 2 / Muži [648] Vojtěch Novák 2013 CZE Bike Freaks Holice 04:07.9 00:03.0 01:17.9 02:42.3
3 3 / Muži [645] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo MTB Team 04:14.0 00:09.1 01:19.1 02:46.5
4 4 / Muži [659] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 04:18.5 00:13.6 01:27.6 02:55.2
5 5 / Muži [637] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 04:20.3 00:15.4 01:26.8 02:54.2
6 6 / Muži [607] Patrik Frencl 2008 CZE deda 04:21.0 00:16.1 01:28.0 02:54.7
7 7 / Muži [649] Štěpán Malínský 2007 CZE SKI JILEMNICE 04:26.0 00:21.1 01:28.7 02:58.7
8 8 / Muži [672] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 04:35.6 00:30.7 01:31.2 03:03.9
9 9 / Muži [623] Jakub Vyčítal 2007 CZE CZE 04:51.0 00:46.1 01:34.8 03:12.5
10 10 / Muži [671] Matyáš Buryšek 2008 CZE Sadon 05:01.9 00:57.0 01:40.8 03:21.3
11 11 / Muži [670] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 05:03.6 00:58.7 01:40.6 03:23.4
12 12 / Muži [666] Tomaš Janovský 2008 CZE CZE 05:07.2 01:02.3 01:42.5 03:24.9
13 13 / Muži [609] Tomáš Vítek 2008 CZE Giant Pítrs Bikes 05:17.7 01:12.8 01:44.5 03:28.6
14 14 / Muži [626] Matyáš Verner 2007 CZE CZE 05:28.9 01:24.0 01:44.6 03:33.4
15 15 / Muži [663] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 05:43.4 01:38.5 01:55.5 03:52.1
16 16 / Muži [642] Dominik Hanzl 2008 CZE CZE 05:45.1 01:40.2 01:54.3 03:48.2
17 17 / Muži [641] Patrik Hanzl 2008 CZE CZE 05:45.8 01:40.9 01:57.0 03:50.6
18 18 / Muži [624] Vojtěch Petrů 2007 CZE CZE 05:49.0 01:44.1 01:50.5 03:52.3
19 19 / Muži [628] Alexandr Kaniščev 2009 CZE Bikesport Team Mohelnice 05:51.4 01:46.5 01:59.4 03:57.0
20 20 / Muži [631] Matyáš Kuba 2008 CZE CZE 05:53.6 01:48.7 01:58.9 03:57.1
21 21 / Muži [625] Matyáš Petrů 2009 CZE CZE 06:27.8 02:22.9 02:04.9 04:12.5