1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

13.05.2018 Náchod 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dospělí a junioři     celkem: 72, muži : 51, ženy: 21, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 3, senioři: 29, masters muži: 11, veteráni: 5, ultraveteráni: 3, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 10, masters ženy: 3, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci (zkrácená trať)     celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, žáci: 0, hobby muži: 1, žákyně: 0, hobby ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina dospělí a junioři

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / senioři [2] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 13:38 00:00
2 2 / senioři [3] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 13:42 00:04
3 3 / senioři [1] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 14:05 00:26
4 1 / veteráni [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 14:23 00:44
5 4 / senioři [25] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 14:44 01:05
6 5 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 14:55 01:16
7 1 / masters muži [11] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 14:57 01:18
8 1 / junioři [6] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 15:03 01:24
9 6 / senioři [7] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 15:07 01:29
10 7 / senioři [48] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 15:24 01:45
11 8 / senioři [10] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 15:30 01:51
12 2 / masters muži [12] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 15:37 01:58
13 9 / senioři [63] jan murín 1992 CZE Ultima K. Lap Team 15:37 01:59
14 3 / masters muži [15] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 15:41 02:02
15 10 / senioři [19] Josef Kvita 1989 CZE Bokolobka tým Ostrava 15:53 02:14
16 11 / senioři [33] Karel Hübner 1982 CZE Vlkov 15:53 02:14
17 12 / senioři [17] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 15:57 02:18
18 4 / masters muži [23] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 16:05 02:27
19 13 / senioři [24] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 16:07 02:28
20 14 / senioři [13] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 16:07 02:28
21 15 / senioři [16] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 16:08 02:30
22 5 / masters muži [28] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kostka Racing Team 16:20 02:41
23 6 / masters muži [45] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 16:23 02:44
24 7 / masters muži [22] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 16:31 02:52
25 2 / junioři [26] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipnik Dragons 16:37 02:58
26 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 16:39 03:00
27 16 / senioři [35] Ondřej Koláček 1993 CZE BoKolobka tým Ostrava 16:43 03:05
28 17 / senioři [50] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 16:53 03:14
29 18 / senioři [59] Aleš Kopecký 1995 CZE yedoo 16:58 03:19
30 19 / senioři [29] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 17:04 03:25
31 20 / senioři [30] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 17:17 03:38
32 21 / senioři [65] Jan Bouda 1988 CZE KK Tachov 17:17 03:38
33 2 / veteráni [44] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 17:18 03:39
34 2 / juniorky [121] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 17:19 03:40
35 22 / senioři [31] Jan Fuchs 1992 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:24 03:45
36 8 / masters muži [69] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 17:46 04:07
37 3 / veteráni [42] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 17:46 04:08
38 23 / senioři [36] Jiří Klepáč 1982 CZE UNIKOSY 17:49 04:10
39 9 / masters muži [43] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 17:54 04:15
40 24 / senioři [67] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 18:03 04:24
41 25 / senioři [60] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 18:09 04:31
42 26 / senioři [38] Tomáš Král 1982 CZE KOBRA 18:10 04:32
43 27 / senioři [41] David Neugebauer 1985 CZE BKG 18:13 04:34
44 3 / juniorky [102] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 18:15 04:37
45 10 / masters muži [37] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 18:26 04:47
46 1 / seniorky [114] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 18:30 04:51
47 28 / senioři [47] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 18:35 04:57
48 2 / seniorky [129] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 18:40 05:02
49 3 / seniorky [109] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 18:42 05:03
50 1 / ultraveteráni [131] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 18:44 05:05
51 3 / junioři [40] Roman Matyáš 2002 CZE Lipník nad Bečvou 18:48 05:09
52 4 / veteráni [49] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 18:50 05:11
53 4 / juniorky [105] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 18:53 05:15
54 4 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 19:03 05:24
55 5 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 19:16 05:37
56 1 / veteránky [107] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 19:18 05:39
57 1 / masters ženy [127] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 19:22 05:43
58 6 / seniorky [123] Tereza Kobylková 1984 CZE BKG 19:45 06:06
59 2 / ultraveteráni [132] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 20:21 06:42
60 7 / seniorky [128] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima K.lap Team 21:05 07:27
61 29 / senioři [39] Jan Matuška 1981 CZE BKG 21:21 07:42
62 2 / masters ženy [111] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 21:27 07:48
63 8 / seniorky [118] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 21:51 08:12
64 5 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 21:59 08:20
65 9 / seniorky [122] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 22:23 08:45
66 11 / masters muži [32] Petr Hub 1971 CZE Ultima K. Lap Team 22:51 09:12
67 3 / masters ženy [125] Markéta Peštová 1975 CZE PSP KK Plzeň 22:59 09:20
68 10 / seniorky [124] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 24:48 11:09
69 5 / juniorky [115] Tereza Labská 2000 CZE Lipnik Dragons 24:51 11:12
70 3 / ultraveteráni [133] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 25:13 11:34
71 2 / veteránky [130] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:40 17:01
72 1 / ultraveteránky [126] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:42 17:03

výsledková listina kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kadeti [136] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzeň 16:25 00:00
2 2 / kadeti [137] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:02 04:36

výsledková listina žáci (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / žáci [202] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 15:13 00:00
2 1 / žákyně [204] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:18 00:05
3 2 / žákyně [203] Anděla Kubíková 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:40 00:26
4 3 / žákyně [201] Nela Černá 2007 CZE UNIKOSY 24:02 08:48

výsledková listina hobby

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / hobby muži [205] Leoš Kubín 1959 CZE ŠNECI Náchod 19:14 00:00