4.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

27.09.2020 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

přípravka (start 3)     celkem: 6, muži : 2, ženy: 4, kluci: 2, holky: 4 [html] [pdf]
žáci (start 2)     celkem: 8, muži : 3, ženy: 5, kluci: 3, holky: 5 [html] [pdf]
hlavní závod (start 1)     celkem: 55, muži : 37, ženy: 18, kadeti: 2, junioři: 3, senioři: 11, masters muži: 11, veteráni: 7, ultraveteráni: 3, kadetky: 3, juniorky: 2, seniorky: 7, masters ženy: 4, veteránky: 1, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
hobby     celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
vložený závod na kolečkových lyžích     celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]

výsledková listina přípravka (start 3)

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [226] Michaela Kráčmarová 2012 CZE kostka racing 02:39.5
2 2 / holky [224] LENKA TOMKOVÁ 2011 CZE 1 KK Lipník n.B. 02:49.3 00:09.8
3 3 / holky [223] Michalka Kadlecová 2011 CZE PSP KK Plzen 03:04.5 00:25.0
4 4 / holky [227] Anna bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 03:06.4 00:26.9
5 1 / kluci [221] Kryštof Feranc 2011 CZE JAFIDUTO 1984 03:13.3 00:33.8
6 2 / kluci [222] Matyáš Kadlec 2013 CZE PSP KK Plzen 03:56.4 01:16.9

výsledková listina žáci (start 2)

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [211] Filip Krečmer 2009 CZE KOSTKA Racing 10:52.5
2 1 / holky [213] ALICE TOMKOVÁ 2009 CZE 1 KK Lipník n.B. 12:35.8 01:43.3
3 2 / holky [212] Tereza Drapáčová 2008 CZE Pivovar Svijany 13:06.3 02:13.8
4 2 / kluci [216] Tobiáš Feranc 2009 CZE JAFIDUTO 1984 14:53.7 04:01.2
5 3 / holky [215] Monika Bílovská 2009 CZE SKK Lipenští draci 15:22.4 04:29.9
6 3 / kluci [228] dominik střihavka 2010 CZE COCONI 15:43.0 04:50.5
7 4 / holky [218] Marie Plachká 2008 CZE SKK Lipenští draci 16:52.3 05:59.8
8 5 / holky [217] Sarah Sochůrková 2009 CZE SKK Lipenští draci 22:06.3 11:13.8

výsledková listina hlavní závod (start 1)

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / juniorky [117] Eliška Onderková 2002 CZE SKK Lipenští draci 19:44.7
2 2 / juniorky [101] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 20:03.5 00:18.8
3 1 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima K. Lap Team 20:40.71 00:56.01
4 2 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Třista60 20:59.57 01:14.87
5 1 / seniorky [102] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 21:09.5 01:24.8
6 1 / kadetky [202] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzen 21:39.1 01:54.4
7 2 / seniorky [106] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 21:47.4 02:02.7
8 3 / seniorky [110] Martina Kadlecová 1983 CZE PSP KK Plzen 21:52.8 02:08.1
9 1 / kadeti [208] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 21:54.5 02:09.8
10 3 / senioři [20] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 22:01.37 02:16.67
11 1 / ultraveteráni [118] Lubomír Macháček 1959 CZE Tsunami 22:07.1 02:22.4
12 4 / senioři [28] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 22:12.0 02:27.3
13 1 / masters muži [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzen 22:13.0 02:28.3
14 1 / veteráni [63] Jan Jílek 1963 CZE COCONi 22:36.0 02:51.3
15 5 / senioři [21] Michal Ženíšek 1987 CZE T.J. Sokol Maxičky 22:55.11 03:10.41
16 6 / senioři [3] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 22:59.0 03:14.3
17 7 / senioři [11] Jakub Navrátil 1985 CZE BKG 23:09.93 03:25.23
18 1 / junioři [17] Jan Ondruška 2004 CZE BKG 23:15.9 03:31.2
19 2 / masters muži [9] Vladimír Ondruška 1976 CZE BKG 23:21.0 03:36.3
20 3 / masters muži [14] Radek Čimbora 1980 CZE Koloběžci Pardubice 23:29.47 03:44.77
21 2 / junioři [29] Kryštof Baxa 2004 CZE PSP KK Plzen 23:34.84 03:50.14
22 8 / senioři [15] Martin Kadlec 1981 CZE PSP KK Plzen 23:41.55 03:56.85
23 2 / ultraveteráni [119] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 23:53.9 04:09.2
24 4 / seniorky [113] Kristýna Kitzbergerová 1985 CZE TRISTA 60 23:59.5 04:14.8
25 2 / veteráni [42] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 24:01.17 04:16.47
26 2 / kadetky [201] Adéla Zapletalová 2006 CZE 1.KK Lipník nad Bečvou 24:09.8 04:25.1
27 4 / masters muži [38] čestmír Honzátko 1975 CZE Tsunami 24:10.76 04:26.06
28 9 / senioři [7] Karel Hübner 1982 CZE TJ Sokol Kunvald 24:12.0 04:27.3
29 5 / masters muži [37] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 24:13.42 04:28.72
30 6 / masters muži [19] Martin Brož 1979 CZE COCONi 24:19.68 04:34.98
31 2 / kadeti [206] David Hřivna 2005 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 24:24.1 04:39.4
32 5 / seniorky [123] hana štípalová 1985 CZE tj sokol maxičky 24:31.7 04:47.0
33 3 / junioři [4] Roman Matyáš 2002 CZE trista60 24:32.0 04:47.3
34 3 / veteráni [8] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 24:48.0 05:03.3
35 4 / veteráni [23] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 24:53.1 05:08.4
36 7 / masters muži [41] Michal Veselský 1980 CZE COCONi 25:09.2 05:24.5
37 3 / kadetky [204] Tereza Štorková 2006 CZE Koloběžky Hodkovice 25:10.2 05:25.5
38 5 / veteráni [18] Pavel Legát 1969 CZE SKK Lipenští draci 25:40.0 05:55.3
39 8 / masters muži [16] Patrik Krečmer 1972 CZE KOSTKA Racing 25:43.0 05:58.3
40 6 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 26:14.9 06:30.2
41 9 / masters muži [27] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 26:30.58 06:45.88
42 10 / senioři [13] Jarda Hájek 1982 CZE YEDOO TEAM 26:35.78 06:51.08
43 1 / masters ženy [105] Jana Ondrušková 1977 CZE BKG 27:34.6 07:49.9
44 1 / veteránky [108] Ivana Kislingerová 1965 CZE Praha 27:42.0 07:57.3
45 7 / veteráni [35] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 27:44.72 08:00.02
46 2 / masters ženy [111] Libuše Ferancová 1977 CZE JAFIDUTO 1984 27:50.4 08:05.7
47 10 / masters muži [30] Radek Drapáč 1973 CZE Pivovar Svijany 27:51.96 08:07.26
48 1 / ultraveteránky [122] Danuše Svobodová 1958 CZE COCONi 28:33.0 08:48.3
49 6 / seniorky [114] Vendula Sokolová 1983 CZE BKG 28:39.3 08:54.6
50 3 / masters ženy [124] Andrea Ceplová 1977 CZE COCONI 28:47.7 09:03.0
51 11 / senioři [40] Lukáš Bílovský 2001 CZE SKK Lipenští draci 29:19.11 09:34.41
52 7 / seniorky [116] Barbora Doležalová 1987 CZE BKG 29:40.4 09:55.7
53 4 / masters ženy [109] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 31:14.3 11:29.6
54 3 / ultraveteráni [121] Petr Vávra 1954 CZE JAFIDUTO 1984 31:49.5 12:04.8
55 11 / masters muži [34] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 32:28.64 12:43.94

výsledková listina hobby

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [70] Kamila Šrolerová 1980 CZE TJ Sokol Maxičky 30:19.1

výsledková listina vložený závod na kolečkových lyžích

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [239] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 19:49.9
2 2 / Muži [232] Lukáš doležal 2006 CZE BKL MACHOV 22:27.9 02:38.0
3 1 / Ženy [234] Aneta gultová 2006 CZE BKL Machov 26:08.9 06:19.0
4 2 / Ženy [233] Tereza doležalová 2008 CZE BKL Machov 26:24.2 06:34.3
5 3 / Muži [236] jiří beran 1977 CZE Ski Police 26:38.9 06:49.0
6 3 / Ženy [237] sofie smutná 2006 CZE Skol Brno 29:09.8 09:19.9
7 4 / Ženy [231] Simona bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 29:45.1 09:55.2
8 5 / Ženy [235] Anna kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 30:17.3 10:27.4
9 6 / Ženy [240] Bára Bryksí 1979 CZE BKL Machov 35:08.2 15:18.3
10 7 / Ženy [238] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 38:10.5 18:20.6