19.08.2018 Rybník (Česká Třebová)
50km
|
celkem: 47 , muži : 46, M30-39: 11, M19-29: 6, M50: 9, M40-49: 20, ženy: 1, Z: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
30km
|
celkem: 51 , ženy: 8, Z40: 2, muži : 43, M: 29, MJ: 14, Z19-39: 5, ZJ: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
startovní listina
50km
start ~ 11:00:05
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 47 účastníků
(
46 mužů,
1 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M50 | 42 | Boštík Jiří | CZE | 1961 | F - BIKE KLUB SÁDEK | Sádek |
M50 | 47 | Doležel Josef | CZE | 1963 | REGA team | Moravská Třebová |
M50 | 8 | Chudý Jindřich | CZE | 1964 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M50 | 50 | Král Petr | CZE | 1966 | oftex oční klinika pardubice | Sázava |
M50 | 10 | Karaba Zdeněk | CZE | 1967 | Kaba-sport | Chotěboř |
M50 | 45 | Kupka Roman | CZE | 1967 | Havrani Hylváty | Ústí nad orlicí |
M50 | 9 | Janda Petr | CZE | 1968 | DK BIKESHOP Racing Team | Vřesina |
M50 | 46 | Fischer Petr | CZE | 1968 | REGA team | Kuřim |
M50 | 36 | Zadina Petr | CZE | 1968 | KABA-SPORT ChotÄ›boÅ™ | Havlíčkův Brod |
M40-49 | 6 | Honig Milan | CZE | 1969 | Chudobín | Chudobín |
M40-49 | 21 | Novotný Radek | CZE | 1970 | OCK Osík | Osík |
M40-49 | 27 | Sirový Aleš | CZE | 1970 | Bikeclub Svitavy | Třebovice |
M40-49 | 15 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | Pysely |
M40-49 | 29 | Svoboda Pavel | CZE | 1971 | Vokolek-cycling-team | Hlinsko |
M40-49 | 40 | Petrovský Marek | CZE | 1972 | Loupežníci | Libina |
M40-49 | 2 | Dejdar Miroslav | CZE | 1972 | Třebovice | Třebovice |
M40-49 | 49 | Doutnáč Jan | CZE | 1973 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Ústí nad Orlicí |
M40-49 | 38 | Jarůšek Josef | CZE | 1974 | Spešov | Spešov |
M40-49 | 5 | Hlavsa Jan | CZE | 1974 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
M40-49 | 26 | Rybka Tomáš | CZE | 1974 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M40-49 | 41 | kunst stanislav | CZE | 1975 | bike sport uničov | uničov |
M40-49 | 44 | šilar radek | CZE | 1976 | pornostar racing | pornostar racing |
M40-49 | 12 | Klusák Rostislav | CZE | 1976 | Cyklo-Ski klub Polička | Dalečín |
M40-49 | 19 | Němec Luboš | CZE | 1976 | Vokolek-cycling-team | Chotěboř |
M40-49 | 51 | ondrášek roman | CZE | 1977 | HAPE Sport Brno | Brno |
M40-49 | 14 | Kopecký Lukáš | CZE | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Brandýs Nad Orlicí |
M40-49 | 39 | cvrkal Tomáš | CZE | 1978 | aspire GT | Lomnička |
M40-49 | 33 | Tošovský Jiří | CZE | 1978 | Wolverine Racing | Brno |
M40-49 | 43 | Hornych Vena | CZE | 1978 | Žabokrky | Žabokrky |
M30-39 | 32 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M30-39 | 35 | Vodehnal Martin | CZE | 1980 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Litomyšl |
M30-39 | 3 | Groulík František | CZE | 1980 | SK PRIMA PoliÄka | Polička |
M30-39 | 4 | Havran Jiří | CZE | 1982 | Litomyšl | Litomyšl |
M30-39 | 17 | Kupsky Petr | CZE | 1982 | Dolní Rožínka | Dolní Rožínka |
Z | 48 | Doleželová Monika | CZE | 1983 | REGA team | Moravská Třebová |
M30-39 | 24 | Pešek Michal | CZE | 1983 | CK MTB Maraton Hlinsko | Hlinsko |
M30-39 | 16 | Kučera Milan | CZE | 1983 | Polička | Polička |
M30-39 | 22 | Pávek Lukáš | CZE | 1985 | Sloupnice | Sloupnice |
M30-39 | 31 | Šebrle Jiří | CZE | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | Česká Třebová |
M30-39 | 52 | Bartoš Tomáš | CZE | 1985 | Sokol Klášterec | Klášterec nad Orlicí |
M30-39 | 7 | Hyneček Michal | CZE | 1987 | Aspire Scm | Brno |
M19-29 | 23 | Pešek Vojtěch | CZE | 1989 | CK mtb Maraton Hlinsko | Hlinsko |
M19-29 | 53 | lux tomáš | CZE | 1993 | BC Team | |
M19-29 | 34 | Vejda Michal | CZE | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M19-29 | 11 | Karlíček Jakub | CZE | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Česká Třebová |
M19-29 | 1 | Blaho Martin | CZE | 1999 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Libchavy |
M19-29 | 13 | Kočí Vít | CZE | 2000 | Prestige cycling team | Potštejn |
startovní listina
30km
start ~ 11:10:10
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 51 účastníků
(
43 mužů,
8 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M | 210 | Orlich Miroslav | CZE | 1948 | Saltman | Česká Třebová |
M | 231 | Skalický Karel | CZE | 1962 | Pewag | Česká Třebová |
Z40 | 260 | bartoschková zuzana | CZE | 1964 | oftex oční klinika pardubice | pardubice |
M | 238 | klika daniel | CZE | 1965 | česká třebová | česká třebová |
M | 229 | Kočí Roman | CZE | 1965 | Potštejn | Potštejn |
M | 223 | Valenta Petr | CZE | 1966 | SKI BIKE CENTRUM CZ | Česká Třebová |
Z40 | 214 | Přibylová Dagmar | CZE | 1971 | Cyklotým Havířov | Bystřec |
M | 234 | Hamerník Jaroslav | CZE | 1973 | Česká Třebová | Česká Třebová |
M | 236 | Srnský Václav | CZE | 1973 | F-bike klub Sádek | Polička |
M | 248 | Němec Petr | CZE | 1974 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
M | 220 | Šafařík Radim | CZE | 1974 | Svitavy | Svitavy |
M | 219 | Šafář Martin | CZE | 1974 | CYKLO SKI-klub Polička | Polička |
M | 232 | mašek lukáš | CZE | 1976 | tikiracing pomezí | |
M | 204 | Hűbl Pavel | CZE | 1976 | Prestige Cycling Team | Česká Třebová |
M | 244 | blažek tomáš | CZE | 1978 | rybník | rybník |
M | 242 | Chyba Jiří | CZE | 1979 | Nutrend specialized | |
Z19-39 | 233 | Kopecká Jana | CZE | 1979 | prestige cycling team | Brandýs nad Orlicí |
M | 235 | Trávníček Petr | CZE | 1980 | f-bike klub sádek | |
M | 211 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | Hořice |
M | 202 | Kolaja Jan | CZE | 1982 | Svinibrod | Svinibrod |
M | 209 | Novak Martin | CZE | 1983 | Rudoltice | Rudoltice |
M | 237 | rybka lukáš | CZE | 1985 | PRESTIGE CYCLING TEAM | rybník |
M | 241 | Vopařil Josef | CZE | 1985 | Moravská Třebová | Moravská Třebová |
M | 262 | Schenk Martin | CZE | 1985 | Česká Třebová | Česká Třebová |
Z19-39 | 225 | Zedníková Iveta | CZE | 1987 | SKI BIKE CENTRUM CZ | Svitavy |
M | 230 | Kočí Jan | CZE | 1988 | Žamberk | Žamberk |
Z19-39 | 245 | Neumanová Martina | CZE | 1988 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Česká Třebová |
M | 226 | Beran Lukáš | CZE | 1988 | GHOST team | Skuteč |
M | 207 | Křivohlávek David | CZE | 1989 | GHOST Team | Lanškroun |
Z19-39 | 215 | Schmidtová Tereza | CZE | 1991 | GHOST team | Pardubice |
M | 239 | krčmář jan | CZE | 1992 | rybník | rybník |
M | 218 | Swaczyna Adam | CZE | 1992 | Redpoint Team | NÁCHOD |
M | 201 | Blaho Jiří | CZE | 1996 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Libchavy |
M | 240 | Honig Radim | CZE | 1998 | Bikecentrum Olomouc | Litovel |
M | 212 | Petrnoušek Dominik | CZE | 1999 | cykloprofi goldfren team | Holice |
Z19-39 | 247 | Obstová Kateřina | CZE | 1999 | Decathlon Czech Cycling Team | Lanškroun |
MJ | 228 | Klusák Radim | CZE | 2000 | Cyklo ski klub Polička | Dalečín |
MJ | 203 | Gaži Lukáš | CZE | 2000 | Rybnik 171 | Rybnik 171 |
MJ | 213 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | Litětiny |
MJ | 243 | šimek Jakub | CZE | 2001 | Horní Jelení | Horní Jelení |
MJ | 250 | Němec Šimon | CZE | 2002 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |
MJ | 206 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | Vamberk |
MJ | 208 | Machálek Adam | CZE | 2002 | Chornice | Chornice |
MJ | 216 | souček Vojtěch | CZE | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | Tatenice |
MJ | 224 | Vítek Daniel | CZE | 2002 | Česká Třebová | Česká Třebová |
MJ | 205 | Kočí Štěpán | CZE | 2002 | Prestige cycling team | Potštejn |
MJ | 246 | Štěrba Oskar | CZE | 2003 | Litomyšl | Litomyšl |
MJ | 217 | Svoboda Pavel | CZE | 2003 | Vokolek-cycling-team | Hlinsko |
ZJ | 227 | Kyselová Denisa | CZE | 2003 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | Jablonec nad Nisou |
MJ | 261 | SvatoŠ TomÁŠ | CZE | 2004 | Cyklo Ski Klub Polička | Polička |
MJ | 249 | Němec Matouš | CZE | 2005 | Cyklo Ski klub Polička | Polička |