5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

10.03.2018 Jablonec na Nisou (Břízky)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

500m K předžáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [81] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP 03:48 00:00 01:48 (1)
2 2 / kluci [83] Jan Elleder 2010 CZE Humanita 03:50 00:02 01:55 (3)
3 1 / holky [84] Lisa Kalinová 2011 CZE Humanita 03:55 00:07 01:50 (2)
4 3 / kluci [89] Theodor Šulc 2010 CZE ZDRP 04:08 00:20 02:03 (5)
5 4 / kluci [94] Vít Ouhrabka 2010 CZE Humanita 04:24 00:36 02:01 (4)
6 2 / holky [86] Lucie Mrázová 2012 CZE ZDRP 04:46 00:58 02:17 (7)
7 3 / holky [82] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 04:48 01:00 02:13 (6)
8 5 / kluci [88] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 05:17 01:29 02:37 (8)
9 4 / holky [85] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP 05:24 01:36 02:39 (9)
10 6 / kluci [87] David Šimeček 2012 CZE ZDRP 07:45 03:57 03:49 (10)

2km K mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [75] Vilém Štrait 2007 CZE ZDRP 10:55 00:00 05:14 (1)
2 1 / holky [73] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 10:58 00:03 05:16 (2)
3 2 / kluci [72] David Elleder 2006 CZE Humanita 11:41 00:45 05:28 (3)
4 2 / holky [76] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 12:13 01:17 05:45 (4)
5 3 / holky [74] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:43 02:47 06:27 (5)
6 3 / kluci [75] Vilém Štrait 2007 CZE ZDRP 10:55 00:00 05:14 (1)
7 4 / holky [73] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP 10:58 00:03 05:16 (2)
8 4 / kluci [72] David Elleder 2006 CZE Humanita 11:41 00:45 05:28 (3)
9 5 / holky [76] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 12:13 01:17 05:45 (4)
10 6 / holky [74] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:43 02:47 06:27 (5)

1km K nejmladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kluci [266] Jakub Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 05:00 00:00
2 2 / kluci [272] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 05:11 00:10
3 3 / kluci [267] Jonáš Matějka 2008 CZE Sokol Senohraby 05:25 00:24
4 4 / kluci [264] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP 05:38 00:37
5 1 / holky [273] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP 06:06 01:05
6 5 / kluci [270] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 06:08 01:07
7 2 / holky [275] Pavlína Malečková 2008 CZE ZDRP 06:08 01:07
8 6 / kluci [262] Petr Gajda 2009 CZE ZDRP 06:11 01:10
9 3 / holky [265] Kateřina Kučerová 2009 CZE ZDRP 06:12 01:11
10 4 / holky [268] Ema Mrázová 2009 CZE ZDRP 06:13 01:12

zrušeno

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2

3km starší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [234] Martin Gajda 2004 CZE ZDRP 12:29 00:00 06:31 (1)
2 2 / kluci [237] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 12:31 00:02 06:52 (3)
3 1 / holky [236] Jolana Štraitová 2004 CZE ZDRP 13:04 00:34 06:47 (2)
4 2 / holky [235] Hana Malečková 2005 CZE ZDRP 13:56 01:26 07:31 (5)
5 3 / kluci [231] Tomáš Baldrian 2004 CZE ZDRP 14:17 01:48 07:27 (4)
6 3 / holky [233] Hana Beranová 2004 CZE ZDRP 15:49 03:20 08:04 (6)
7 4 / kluci [234] Martin Gajda 2004 CZE ZDRP 12:29 00:00 06:31 (1)
8 5 / kluci [237] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP 12:31 00:02 06:52 (3)
9 4 / holky [236] Jolana Štraitová 2004 CZE ZDRP 13:04 00:34 06:47 (2)
10 5 / holky [235] Hana Malečková 2005 CZE ZDRP 13:56 01:26 07:31 (5)

10km ženy a st. dorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [216] Zuzana Weissová 1987 CZE Žižkovský tygři 41:58 00:00 10:51 (3) 22:09 (2) 31:50 (1)
2 2 / Ženy [201] Barbora Baldrianová 1979 CZE ZDRP 42:33 00:35 11:02 (5) 22:33 (4) 32:26 (3)
3 3 / Ženy [213] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 43:08 01:10 10:50 (2) 22:13 (3) 32:26 (2)
4 4 / Ženy [206] Markéta Kalinová 1982 CZE Humanita 44:13 02:15 11:31 (8) 23:59 (7) 33:57 (4)
5 5 / Ženy [217] Anna Würzová 1994 CZE Humanita 45:10 03:12 10:52 (4) 22:55 (5) 34:03 (5)
6 6 / Ženy [212] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 46:31 04:33 11:19 (6) 23:40 (6) 34:55 (6)
7 7 / Ženy [208] Marie Ksandrová 1992 CZE Humanita 47:15 05:17 12:22 (12) 25:37 (10) 36:17 (8)
8 8 / Ženy [203] Martina Bochenková 1987 CZE ČZU Praha 48:42 06:44 11:30 (7) 24:43 (8) 36:27 (9)
9 1 / ml. dorci [61] Ondřej Kodejš 2002 CZE ZDRP 48:57 06:59 10:35 (1) 22:00 (1) 35:28 (7)
10 9 / Ženy [202] Jitka Akrmanová 1976 CZE Humanita 49:16 07:18 11:56 (9) 25:24 (9) 37:05 (10)

15km muži a st. dorci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Muži [25] Ondřej Marek 1982 CZE FEL Praha 50:33 00:00 08:04 (1) 16:37 (1) 25:36 (1) 33:38 (1) 42:05 (1)
2 2 / Muži [5] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 51:53 01:20 08:17 (2) 17:14 (2) 26:45 (2) 34:50 (2) 43:12 (2)
3 3 / Muži [19] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 52:13 01:39 08:35 (6) 17:31 (5) 26:56 (3) 35:07 (3) 43:31 (3)
4 4 / Muži [2] Vít Řehák 1994 CZE ČZU Praha 52:49 02:15 08:29 (4) 17:30 (3) 26:57 (4) 35:20 (4) 44:10 (4)
5 5 / Muži [1] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 53:03 02:29 08:29 (5) 17:31 (6) 27:04 (6) 35:31 (5) 44:17 (5)
6 6 / Muži [22] Jan Kolín 1977 CZE Humanita 54:27 03:54 08:36 (7) 17:51 (7) 27:41 (7) 36:36 (8) 45:32 (7)
7 7 / Muži [31] Martin Sajdl 1982 CZE Žižkovský tygři 55:04 04:30 09:34 (24) 18:30 (9) 28:00 (8) 36:30 (7) 45:31 (6)
8 8 / Muži [3] Tomáš Řehořek 1996 CZE FEL Praha 55:41 05:07 08:28 (3) 17:30 (4) 27:00 (5) 36:16 (6) 45:53 (8)
9 9 / Muži [40] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 56:01 05:27 08:55 (11) 18:32 (10) 28:54 (10) 37:52 (9) 47:00 (9)
10 10 / Muži [14] Jan Venca Francke 1984 CZE Žižkovský tygři 56:31 05:57 09:12 (14) 19:06 (17) 29:16 (14) 38:15 (12) 47:14 (10)