Krakonošův cyklomaraton 2016

06.08.2016 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 140km celkem: 372, muzi : 363, zeny: 9, M18: 64, M30: 104, M40: 126, M50: 52, M60: 15, Z18: 2, Z30: 4, Z40: 3, N: 2 [html] [pdf]
krátká trať 93km celkem: 242, muzi : 225, zeny: 17, Muži: 225, Ženy: 17 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod 140km

start ~ 10:02:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PomezkyPrazska
1 1 / M18 [317] Peter Pruus 1989 LVA Rietumu-Delfin 03:50:16 00:00 01:38:45 (2) 02:15:23 (4)
2 2 / M18 [126] Jan Kovář 1996 CZE Whirlpool Author 03:51:33 01:16 01:39:00 (3) 02:15:19 (3)
3 3 / M18 [201] Tomáš Paprstka 1992 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 03:52:26 02:09 01:39:06 (9) 02:14:46 (1)
4 1 / M30 [112] Alois Kańkovský 1983 CZE Whirlpool Author 03:58:18 08:02 01:39:06 (8) 02:16:38 (14)
5 4 / M18 [316] Maris Bogdanovics 1991 LVA Rietumu-Delfin 03:58:19 08:02 01:39:09 (11) 02:15:53 (8)
6 5 / M18 [105] Zdeněk Jílek 1996 CZE Erste Premier Petr Čech team 03:58:20 08:04 01:39:10 (19) 02:16:07 (12)
7 6 / M18 [22] Michal Brázda 1997 CZE Whirlpool Author 03:58:22 08:05 01:39:10 (18) 02:16:39 (15)
8 7 / M18 [302] Jonáš Vojtěch 1989 CZE AC Sparta Praha A 03:58:23 08:06 01:39:03 (7) 02:15:52 (7)
9 2 / M30 [261] Petr Swaczyna 1985 CZE CK Feso Petřvald 03:58:24 08:07 01:39:09 (12) 02:15:53 (9)
10 8 / M18 [384] Lukáš Matula 1989 CZE SKCTufo Prostějov 03:58:24 08:07 01:39:07 (10) 02:16:41 (16)
11 3 / M30 [335] Aleš Strnad 1986 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:58:26 08:09 01:39:10 (17) 02:15:43 (6)
12 9 / M18 [322] Eriks Toms Gavars 1997 LVA Rietumu-Delfin 03:58:27 08:10 01:39:09 (14) 02:16:06 (11)
13 4 / M30 [111] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 03:58:28 08:11 01:39:01 (5) 02:15:40 (5)
13 4 / M30 [93] jiří chamrád 1981 CZE sviadnov 03:58:28 08:11 01:39:10 (16) 02:16:35 (13)
15 10 / M18 [318] Klavs Rubenis 1997 LVA Rietumu-Delfin 04:00:05 09:48 01:38:44 (1) 02:15:11 (2)
16 11 / M18 [311] Denis Rugovac 1993 CZE AC Sparta Praha B 04:00:18 10:02 01:39:48 (33) 02:19:47 (40)
17 12 / M18 [383] Robert Troszok 1996 CZE Dar Bud Team 04:00:20 10:03 01:39:47 (28) 02:18:47 (28)
18 6 / M30 [195] Jan Novota 1981 CZE CK Šluknovsko 04:00:21 10:04 01:39:48 (31) 02:19:47 (39)
19 7 / M30 [14] Vojtěch Beran 1982 CZE Alltraining.cz 04:00:22 10:05 01:39:48 (32) 02:18:38 (26)
20 1 / M40 [293] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:00:22 10:05 01:39:44 (20) 02:18:35 (23)
21 13 / M18 [326] Adam Peciar 1987 SVK Cyklisti Trnava 04:00:22 10:05 01:40:19 (50) 02:19:48 (42)
22 14 / M18 [304] Vaclav Viktorin 1993 CZE AC Sparta Praha A 04:00:22 10:06 01:39:10 (15) 02:18:29 (20)
23 15 / M18 [321] Aleksandrs Rublevskis 1996 LVA Rietumu-Delfin 04:00:23 10:06 01:39:02 (6) 02:17:09 (18)
24 2 / M40 [98] Libor Janoušek 1974 CZE LAWI - Author Team 04:00:23 10:06 01:39:46 (26) 02:18:34 (22)
25 16 / M18 [192] Vít Novák 1989 CZE CFC Kladno 04:00:24 10:07 01:39:52 (39) 02:19:48 (41)
26 8 / M30 [30] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 04:00:25 10:08 01:39:45 (25) 02:19:04 (33)
27 9 / M30 [250] Karel Soušek 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:00:26 10:09 01:39:52 (40) 02:18:55 (30)
28 3 / M40 [327] Daniel Pápež 1976 SVK Cyklisti Trnava 04:00:26 10:09 01:39:52 (38) 02:19:38 (37)
29 17 / M18 [382] Mariusz Kusidlo 1987 POL Dar Bud Team 04:00:28 10:11 01:39:47 (29) 02:19:02 (32)
30 4 / M40 [228] Bedřich Průcha 1973 CZE Cykloservex-Medila 04:00:28 10:11 01:39:51 (36) 02:18:36 (25)
31 5 / M40 [148] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:00:28 10:12 01:39:50 (35) 02:19:10 (35)
32 10 / M30 [340] Josef Holub 1979 CZE Alltraining-Lawi 04:00:30 10:13 01:39:46 (27) 02:18:39 (27)
32 1 / M50 [333] Pavel Popiolek 1965 CZE SK Universe 04:00:30 10:13 01:40:15 (45) 02:20:05 (45)
34 6 / M40 [334] Roman Bronič 1976 SVN SK Universe 04:00:31 10:14 01:40:14 (44) 02:20:01 (44)
35 11 / M30 [207] Václav Pivoňka 1985 CZE SB Cyklo Olympia 04:00:32 10:15 01:39:44 (22) 02:19:44 (38)
36 12 / M30 [370] Guz Konrad 1982 CZE OSKA Warszawa 04:00:33 10:17 01:40:19 (48) 02:18:55 (31)
37 13 / M30 [328] Eduard Evinic 1984 SVK Cyklisti Trnava 04:00:34 10:18 01:40:19 (49) 02:19:15 (36)
38 7 / M40 [204] Pavel Petr 1969 CZE CK Loko Pardubice 04:00:36 10:19 01:39:50 (34) 02:18:35 (24)
39 14 / M30 [161] Ivo Machek 1978 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 04:00:52 10:35 01:39:44 (21) 02:18:17 (19)
40 8 / M40 [1] Petr Benčík 1976 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:31 14:14 01:40:19 (47) 02:20:12 (47)
41 15 / M30 [264] Daniel Šafář 1978 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 04:04:32 14:15 01:40:41 (52) 02:20:16 (48)
42 16 / M30 [366] Kamil Maj 1978 POL Voster Cycling Team 04:06:27 16:10 01:41:08 (57) 02:20:52 (55)
43 9 / M40 [187] Ivo Netík 1972 CZE Ústí nad Labem 04:06:33 16:16 01:40:36 (51) 02:20:09 (46)
44 18 / M18 [375] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 04:07:33 17:16 01:39:51 (37) 02:18:52 (29)
45 17 / M30 [208] Petr Pivoňka 1979 CZE Diablo Sport Český Krumlov 04:07:33 17:16 01:41:06 (56) 02:20:17 (49)
46 18 / M30 [367] JAROSŁAW HAŁAS 1984 POL BIKEBOARD 04:07:34 17:17 01:41:03 (53) 02:21:47 (58)
47 19 / M18 [129] Matouš Kozák 1998 CZE Alltraining.cz 04:07:36 17:19 01:41:06 (54) 02:20:33 (52)
48 20 / M18 [27] Lukáš Byrtus 1989 CZE Tj.TŽ.Třinec 04:09:52 19:35 01:41:06 (55) 02:21:24 (57)
49 10 / M40 [198] Petr Novotný 1974 CZE AGRO KOLÍN 04:09:59 19:42 01:39:58 (42) 02:19:50 (43)
50 19 / M30 [171] Zdeněk Melša 1982 CZE JJ - Potocký 04:10:45 20:29 01:39:45 (24) 02:18:30 (21)
51 11 / M40 [194] David Novosad 1975 CZE NILFISK PRO Cycling 04:10:55 20:38 01:42:36 (73) 02:23:15 (62)
52 21 / M18 [34] Jiří Černý 1988 CZE bez teamu 04:10:56 20:39 01:40:18 (46) 02:20:38 (53)
53 12 / M40 [144] Radim Kunčický 1967 CZE AUTHOR MASTERS 04:10:57 20:40 01:42:38 (76) 02:23:42 (63)
54 22 / M18 [319] Deins Kanepejs 1995 LVA Rietumu-Delfin 04:10:58 20:41 01:39:47 (30) 02:20:29 (50)
55 20 / M30 [21] Václav Bradna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:11:00 20:43 01:42:30 (69) 02:21:20 (56)
56 23 / M18 [320] Matiss Riekstins 1997 LVA Rietumu-Delfin 04:11:00 20:43 01:40:03 (43) 02:20:31 (51)
57 13 / M40 [220] Tomáš Pozler 1976 CZE CK Loko Pardubice 04:11:00 20:44 01:42:03 (67) 02:23:47 (65)
58 14 / M40 [18] Marcel Boháč 1972 CZE Svitávka 04:11:01 20:44 01:41:08 (59) 02:22:01 (60)
59 21 / M30 [234] Tomáš Ress 1977 CZE KC BRNO 04:11:01 20:44 01:42:35 (72) 02:23:46 (64)
60 22 / M30 [143] Přemysl Kuchař 1977 CZE Eleven Cube Roadriders 04:11:09 20:53 01:41:08 (58) 02:22:01 (59)
61 15 / M40 [193] Petr Novák 1967 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 04:11:28 21:11 01:41:08 (60) 02:20:45 (54)
62 24 / M18 [314] Armands Becis 1991 LVA Rietumu-Delfin 04:12:00 21:43 01:45:03 (85) 02:26:31 (72)
63 16 / M40 [69] Jaroslav Halík 1971 CZE VeloservisTeam 04:12:00 21:43 01:44:00 (79) 02:26:01 (69)
64 17 / M40 [217] Martin Pospíšil 1974 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:12:01 21:44 01:46:05 (88) 02:27:39 (81)
65 18 / M40 [227] Stanislav Prokeš 1968 CZE Prokesteam 04:12:02 21:45 01:39:55 (41) 02:19:07 (34)
66 25 / M18 [80] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:12:03 21:46 01:46:08 (90) 02:27:25 (78)
67 26 / M18 [176] Petr Mirovský 1995 CZE Stark Cycling Team 04:12:03 21:47 01:46:09 (93) 02:27:26 (79)
68 19 / M40 [262] Patrik Swaczyna 1973 CZE CK Feso Petřvald 04:12:10 21:53 01:46:12 (98) 02:27:42 (82)
69 27 / M18 [315] Andris Vosekalns 1992 LVA Rietumu-Delfin 04:12:15 21:59 01:42:37 (74) 02:25:42 (68)
70 20 / M40 [341] Michal Bińczak 1971 POL Starachowice 04:14:13 23:56 01:46:05 (86) 02:27:37 (80)
71 2 / M50 [119] Robert KLEINER 1966 CZE LAWI GRANFONDO 04:14:26 24:10 01:44:00 (80) 02:27:02 (74)
72 21 / M40 [56] Jiri Fiala 1976 CZE ABT Cesana Rohozec 04:14:32 24:15 01:46:05 (87) 02:27:22 (76)
73 28 / M18 [277] Miroslav Thuma 1992 CZE DEXTER CYCLING 04:14:42 24:25 01:46:10 (95) 02:27:44 (84)
74 23 / M30 [313] Lukáš Jánský 1979 CZE ADR Team 04:16:33 26:17 01:42:30 (68) 02:28:47 (96)
75 24 / M30 [101] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 04:16:34 26:17 01:39:45 (23) 02:22:02 (61)
76 3 / M50 [82] Petr Holub 1966 CZE Apache Loko Trutnov 04:16:35 26:18 01:46:10 (96) 02:28:24 (87)
77 22 / M40 [141] Pavel Kuda 1969 CZE CYCLING BRNO 04:16:38 26:21 01:43:59 (78) 02:26:44 (73)
78 29 / M18 [274] Tomáš Šulc 1993 CZE Brandýs nad Labem 04:16:38 26:21 01:42:39 (77) 02:26:09 (71)
79 23 / M40 [216] Viktor Poslt 1969 CZE Radvanice 04:16:40 26:24 01:46:26 (106) 02:28:43 (92)
80 25 / M30 [149] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:16:42 26:25 01:46:09 (92) 02:28:46 (95)
81 26 / M30 [388] Jiří Říha 1977 CZE CK Kolokram 04:16:43 26:26 01:44:00 (81) 02:27:25 (77)
82 24 / M40 [108] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 04:16:44 26:27 01:46:08 (89) 02:28:18 (86)
83 25 / M40 [263] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:16:44 26:28 01:46:09 (91) 02:28:27 (88)
84 26 / M40 [235] Michal Rosulek 1968 CZE Kur Sport 04:16:52 26:35 01:46:09 (94) 02:27:20 (75)
85 27 / M40 [26] Aleš Bursík 1973 CZE Doldy ruksaky Machov 04:17:20 27:04 01:46:12 (99) 02:28:56 (98)
86 27 / M30 [336] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 04:17:32 27:15 01:39:09 (13) 02:16:04 (10)
87 28 / M30 [165] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:18:55 28:38 01:44:38 (84) 02:28:44 (94)
88 28 / M40 [16] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:18:59 28:43 01:47:03 (112) 02:28:40 (91)
89 29 / M30 [371] Michał Makowsky 1986 POL Questact 04:20:18 30:01 01:46:37 (110) 02:27:43 (83)
89 29 / M40 [283] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 04:20:18 30:01 01:46:13 (102) 02:28:43 (93)
91 30 / M40 [147] David Landa 1971 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:20:52 30:35 01:46:16 (105) 02:28:38 (90)
92 31 / M40 [358] Tomáš Vejdělek 1971 CZE Hospodský z Kolína 04:20:55 30:38 01:46:10 (97) 02:29:19 (100)
93 32 / M40 [9] Michal Běhounek 1967 CZE Veloservis Team 04:20:56 30:39 01:46:14 (103) 02:29:36 (102)
94 30 / M18 [325] David Schön 1990 CZE Stark Cycling Team 04:20:57 30:40 01:46:14 (104) 02:28:33 (89)
95 31 / M18 [353] Tomáš Mařík 1988 CZE BMC CZ Racing Team 04:21:04 30:47 01:44:24 (83) 02:27:49 (85)
96 30 / M30 [284] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 04:21:06 30:49 01:42:22 (62) 02:26:08 (70)
97 32 / M18 [381] Dariusz Kraus 1990 CZE Dar Bud Team 04:22:55 32:38 01:42:08 (61) 02:25:22 (66)
98 31 / M30 [376] Petr Steiner 1985 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 04:23:27 33:10 01:46:31 (109) 02:30:10 (104)
99 4 / M50 [84] Libor Hons 1965 CZE Hroubovice 04:23:27 33:11 01:49:58 (122) 02:32:40 (110)
100 33 / M18 [79] Lubomír Hnilička 1987 CZE Vysoké Mýto 04:23:28 33:11 01:46:27 (107) 02:31:14 (107)
101 32 / M30 [87] Matěj Hořínek 1985 CZE Vysočina Cycling 04:23:28 33:12 01:50:03 (132) 02:33:34 (120)
102 33 / M30 [386] Martin Havlík 1978 CZE Makos 04:23:29 33:12 01:46:29 (108) 02:29:11 (99)
103 33 / M40 [65] David Gotthard 1976 CZE CYCLING BRNO 04:23:29 33:12 01:47:06 (113) 02:30:10 (105)
104 34 / M30 [146] Pavel Kwiecien 1983 CZE JJ - Potocký 04:23:29 33:13 01:46:38 (111) 02:30:04 (103)
105 34 / M18 [83] Michal Hons 1995 CZE Hroubovice 04:23:30 33:13 01:49:57 (118) 02:32:40 (111)
106 34 / M40 [337] Luděk Hrdina 1973 CZE Řevnice 04:23:33 33:16 01:49:59 (123) 02:33:18 (116)
107 35 / M30 [212] Dan Polanský 1983 CZE Dukla plombaři 04:23:34 33:17 01:49:59 (124) 02:33:03 (114)
108 35 / M40 [360] David Rada 1976 CZE Praha 04:23:34 33:17 01:50:05 (137) 02:33:21 (117)
109 36 / M40 [4] Martin Aust 1973 CZE Mnichovice 04:23:37 33:20 01:49:57 (120) 02:32:45 (112)
110 36 / M30 [213] Zdenek Polnicky 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:23:38 33:21 01:46:13 (101) 02:29:36 (101)
111 37 / M30 [356] Martin Opolecký 1984 CZE Praha 3 04:23:46 33:29 01:50:03 (130) 02:33:31 (118)
112 38 / M30 [113] Jiří Kaplan 1981 CZE Dukla Plombaři 04:23:47 33:31 01:50:00 (126) 02:33:46 (128)
113 39 / M30 [163] Jan Malíř 1980 CZE NILFISK PRO Cycling 04:26:36 36:19 01:42:38 (75) 02:25:40 (67)
114 37 / M40 [260] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:26:39 36:23 01:50:08 (140) 02:34:11 (129)
115 35 / M18 [51] Petr Eremka 1987 CZE Cycling Team Basso 04:26:52 36:35 01:46:12 (100) 02:28:48 (97)
116 38 / M40 [362] Petr Reisner 1975 CZE GIANT - Progresscycle 04:27:47 37:31 01:50:04 (134) 02:33:35 (122)
117 39 / M40 [285] Václav Veselý 1968 CZE Kola Víšek 04:27:48 37:31 01:49:58 (121) 02:33:34 (121)
118 40 / M30 [273] Jiří Šrain 1979 CZE Beroun 04:27:54 37:37 01:50:03 (128) 02:33:40 (124)
119 36 / M18 [206] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 04:28:25 38:08 01:50:00 (125) 02:33:42 (126)
120 37 / M18 [81] Kuba Holec 1991 CZE cyklospeciality.cz 04:29:36 39:19 01:48:14 (115) 02:31:12 (106)
121 38 / M18 [245] David Slaboch 1988 CZE Stark Cycling Team 04:29:37 39:20 01:50:03 (131) 02:34:16 (130)
122 41 / M30 [60] Stanislav Fongus 1982 CZE Cyklopoint Pardubice 04:29:57 39:40 01:50:05 (138) 02:33:18 (115)
123 42 / M30 [77] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:30:44 40:27 01:50:05 (139) 02:33:45 (127)
124 40 / M40 [49] Tomáš Eichner 1967 CZE Příbor 04:30:49 40:33 01:51:03 (148) 02:35:28 (135)
125 43 / M30 [224] Milan Procházka 1978 CZE Dexter Cycling 04:30:52 40:35 01:50:04 (135) 02:34:41 (134)
126 39 / M18 [251] Karel Splítek 1989 CZE Charlieho andílci 04:30:53 40:36 01:50:05 (136) 02:33:33 (119)
127 41 / M40 [270] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 04:30:57 40:40 01:50:12 (144) 02:34:30 (131)
128 40 / M18 [307] Miroslav Svatek 1997 CZE AC Sparta Praha A 04:31:02 40:45 01:42:26 (63) 02:36:13 (139)
128 40 / M18 [310] Petr Malán 1995 CZE AC Sparta Praha B 04:31:02 40:45 01:42:30 (70) 02:36:46 (143)
130 42 / M18 [309] Jakub Křikava 1997 CZE AC Sparta Praha B 04:31:02 40:46 01:42:29 (65) 02:36:48 (144)
131 42 / M40 [117] Lubos Kejval 1976 CZE Pekárna Kejval 04:31:03 40:46 01:50:03 (129) 02:34:39 (133)
132 43 / M18 [303] Jindřich Dlask 1991 CZE AC Sparta Praha A 04:31:03 40:46 01:42:26 (64) 02:36:28 (141)
133 43 / M40 [292] Ivo Zámečník 1973 CZE CK Continental Frenšťát p. R. 04:31:04 40:47 01:50:41 (146) 02:36:26 (140)
134 44 / M40 [137] Robert Krupka 1976 CZE Most 04:31:04 40:47 01:52:59 (156) 02:38:45 (156)
135 45 / M40 [52] Jiri Ernest 1972 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 04:31:04 40:47 01:54:34 (171) 02:38:10 (151)
136 44 / M30 [294] Jaroslav Zelenka 1980 CZE Severní Větry 04:31:07 40:50 01:54:12 (163) 02:38:21 (153)
137 44 / M18 [269] Jan Šimon 1991 CZE Dukla plombaři 04:31:09 40:52 01:55:12 (192) 02:40:46 (176)
138 45 / M30 [139] Libor Kříž 1978 CZE Pivovar Rohozec 04:31:17 41:00 01:53:20 (158) 02:38:59 (158)
139 46 / M40 [36] Jiří Čičko 1975 CZE SSC Železný Brod 04:31:19 41:02 01:50:12 (145) 02:34:33 (132)
140 47 / M40 [110] Tondáno Kalojíros 1968 CZE BE.maniax/Madbike 04:31:24 41:07 01:51:29 (149) 02:38:15 (152)
141 48 / M40 [238] Martin Sahula 1972 CZE manželka 04:31:29 41:12 01:50:49 (147) 02:35:56 (138)
142 46 / M30 [58] Pavel Filípek 1984 CZE KOLOSHOP TEAM 04:31:38 41:21 01:46:08 02:33:41 (125)
143 45 / M18 [244] Petr Skořepa 1995 CZE Whirlpool Author Junior team 04:31:45 41:29 01:50:08 (141) 02:35:52 (137)
144 49 / M40 [151] Rostislav Lesniak 1973 CZE OCA Brno 04:32:51 42:35 01:51:49 (150) 02:37:59 (148)
145 47 / M30 [184] Michal Nehyba 1980 CZE Vella Team 04:32:53 42:36 01:47:43 (114) 02:31:46 (108)
146 1 / M60 [96] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:32:59 42:42 01:55:25 (197) 02:40:47 (177)
147 48 / M30 [68] Jan Hájek 1980 CZE AC Čimelice 04:33:25 43:08 01:54:36 (176) 02:37:13 (145)
148 49 / M30 [355] Martin Fischer 1979 CZE Wurth MTB Racing Team 04:33:39 43:23 01:54:35 (173) 02:38:38 (154)
149 5 / M50 [249] Milan Soukup 1964 CZE Nové Strašecí 04:33:51 43:34 01:52:58 (155) 02:38:44 (155)
150 50 / M30 [364] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 04:34:03 43:46 01:50:10 (142) 02:35:41 (136)
151 6 / M50 [46] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 04:34:30 44:13 01:52:43 (154) 02:37:35 (146)
152 50 / M40 [10] Aleš Benc 1968 CZE forest seeds 04:35:09 44:53 01:54:01 (160) 02:37:59 (149)
152 7 / M50 [172] Libor Menčík 1965 CZE Benátky nad Jizerou 04:35:09 44:53 01:54:37 (178) 02:39:33 (167)
154 8 / M50 [38] Ivan Divíšek 1965 CZE Draci Harrachov 04:35:10 44:54 01:54:34 (172) 02:39:26 (163)
155 9 / M50 [323] Martin Krivak 1966 CZE Brno 04:35:14 44:57 01:54:31 (169) 02:39:32 (166)
156 51 / M30 [127] Miroslav Kovář 1981 CZE klacky.cz 04:35:16 44:59 01:53:00 (157) 02:39:15 (161)
157 51 / M40 [282] Martin Valo 1974 SVK Piešťany, Slovensko 04:37:43 47:27 01:54:30 (166) 02:39:45 (170)
158 52 / M30 [374] Pavol Dobiáš 1984 SVK DEMA Racing Team 04:37:44 47:28 01:50:04 (133) 02:37:39 (147)
159 52 / M40 [296] Václav Zídek 1973 CZE Nadšenci z Posázaví 04:37:56 47:39 01:55:26 (198) 02:41:24 (182)
160 53 / M30 [312] Petr Škoda 1983 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:38:00 47:43 01:54:38 (180) 02:39:47 (171)
161 53 / M40 [91] Martin Hudos 1976 CZE Světice 04:38:05 47:48 01:56:03 (216) 02:43:05 (203)
162 54 / M30 [226] Vít Procházka 1980 CZE Cyklotrénink František Trkal 04:38:05 47:48 01:55:43 (204) 02:40:52 (178)
163 54 / M40 [95] Jiří Chudomel 1975 CZE Erste Premier Petr Čech team B 04:38:06 47:49 01:54:39 (181) 02:41:01 (179)
164 1 / Z30 [349] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 04:38:07 47:50 01:55:11 (190) 02:41:37 (187)
164 10 / M50 [31] Roman Čapek 1962 CZE NoTeam Hradec Králové 04:38:07 47:50 01:55:17 (193) 02:42:12 (195)
166 55 / M30 [70] Václav Haman 1981 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:38:08 47:51 01:54:54 (186) 02:39:44 (169)
167 56 / M30 [361] Paweł Bierut 1977 POL Kamieniec Ząbkowicki 04:38:09 47:52 01:54:35 (175) 02:39:53 (173)
168 57 / M30 [183] Vít Nedopílek 1984 CZE Dukla plombaři 04:38:10 47:53 01:55:46 (206) 02:41:29 (185)
169 55 / M40 [252] Martin Stárek 1967 CZE SBC 04:38:12 47:55 01:54:25 (165) 02:39:23 (162)
170 58 / M30 [162] Petr Maleček 1985 CZE Praha 8 04:38:24 48:07 01:54:58 (187) 02:38:55 (157)
171 59 / M30 [61] Petr Friml 1982 CZE Praha 04:38:28 48:11 01:54:30 (167) 02:39:52 (172)
172 60 / M30 [338] Tomáš Bič 1978 CZE Auto I.S.R. 04:38:46 48:29 01:55:09 (189) 02:41:27 (184)
173 11 / M50 [324] Ladislav Šaffo 1959 SVK KNAC Ružomberok 04:39:03 48:46 01:55:59 (212) 02:42:29 (196)
174 56 / M40 [257] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:39:23 49:06 01:49:57 (119) 02:32:38 (109)
175 61 / M30 [32] Jakub Čegan 1982 CZE Pardubice 04:41:22 51:05 01:54:23 (164) 02:39:41 (168)
176 12 / M50 [168] Jindřich Matějka 1963 CZE Kralupy nad Vltavou 04:41:23 51:06 01:54:42 (184) 02:40:11 (175)
177 46 / M18 [39] Michal Doležel 1989 CZE Kurovice 04:41:26 51:09 01:55:50 (211) 02:43:03 (202)
178 57 / M40 [19] Martin Bortlík 1970 CZE Praha 9 04:41:43 51:26 01:55:29 (200) 02:42:50 (199)
179 58 / M40 [157] Jiří Lorenz 1975 CZE adventurerace.cz 04:41:45 51:28 01:54:11 (162) 02:39:27 (164)
180 59 / M40 [114] Jiří Karásek 1973 CZE Racing Olešná 04:41:47 51:30 01:54:59 (188) 02:41:26 (183)
181 62 / M30 [12] Jan Beneš 1982 CZE Kola Šír Bělohrad 04:41:47 51:30 01:54:39 (182) 02:39:29 (165)
182 63 / M30 [164] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:41:47 51:30 01:55:39 (203) 02:41:41 (188)
183 64 / M30 [348] Jiří Janoušek 1983 CZE KC Brno 04:41:51 51:34 01:55:11 (191) 02:41:54 (190)
184 47 / M18 [301] Ondřej Žítek 1987 CZE Charlieho andílci 04:41:52 51:36 01:54:31 (170) 02:40:04 (174)
185 60 / M40 [72] Lukáš Havel 1974 CZE Trutnov 04:42:14 51:57 01:55:18 (194) 02:41:59 (192)
186 13 / M50 [255] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 04:42:26 52:09 01:54:51 (185) 02:41:08 (181)
187 2 / Z30 [44] Kateřina Drhová 1985 CZE Vrchlabí 04:43:11 52:54 01:57:09 (230) 02:44:19 (217)
188 65 / M30 [373] Tomáš Hodermarsky 1980 CZE Dripit.cz - překapávaná káva kdekoliv 04:43:12 52:56 01:55:48 (207) 02:44:10 (214)
189 48 / M18 [116] Patrik Kebort 1996 CZE Hradec Králové 04:45:04 54:47 01:50:11 (143) 02:38:02 (150)
190 14 / M50 [271] Luděk Šmíd 1962 CZE Cyklovrakoviště 04:45:05 54:49 01:56:01 (215) 02:43:26 (208)
191 61 / M40 [120] Petr Klicpera 1976 CZE Tecnifibre 04:45:08 54:52 01:55:45 (205) 02:41:31 (186)
192 62 / M40 [167] Petr Mařík 1970 CZE Brno 04:45:09 54:53 01:56:00 (214) 02:43:18 (207)
193 2 / M60 [266] Jaroslav Šenk 1955 CZE AUTHOR MASTERS 04:45:10 54:53 01:58:35 (240) 02:45:33 (224)
194 63 / M40 [350] Kamil Juřík 1967 CZE Fitko Jeseník 04:45:10 54:54 01:54:40 (183) 02:42:48 (198)
195 15 / M50 [97] Jan Janda 1959 CZE Motorest Koliba 04:45:11 54:54 01:57:01 (225) 02:44:26 (222)
196 16 / M50 [128] Petr Koza 1964 CZE Cyklosport Berka 04:45:11 54:55 01:55:22 02:43:36 (209)
197 3 / M60 [62] Josef Fučík 1954 CZE CK Vinohradské Šlapky 04:45:12 54:55 01:55:48 (208) 02:43:15 (206)
198 64 / M40 [54] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 04:45:12 54:55 01:57:06 (229) 02:43:54 (212)
198 64 / M40 [378] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 04:45:12 54:55 01:55:34 (202) 02:44:25 (221)
200 66 / M30 [339] Vojtěch Reichert 1982 CZE AUTO I.S.R. 04:45:12 54:56 01:54:30 (168) 02:42:07 (194)
201 66 / M40 [5] Tomáš Bartoš 1968 CZE H.I.C. 04:45:14 54:57 01:56:54 (223) 02:43:48 (211)
202 67 / M40 [203] Miroslav Pechmann 1974 CZE ostřešany afk 04:45:16 54:59 01:55:21 (195) 02:43:11 (205)
203 49 / M18 [295] Pavel Zháňal 1988 CZE TJ Spartak Třebíč 04:45:18 55:02 01:48:16 (116) 02:32:47 (113)
204 4 / M60 [289] Jiří Voňka 1954 CZE Loko Trutnov 04:46:05 55:48 01:55:36 02:44:19 (218)
205 67 / M30 [175] Michal Metelka 1979 CZE Mazars 04:46:16 55:59 01:55:25 (196) 02:41:59 (193)
206 68 / M30 [377] Karel Smola 1984 CZE 04:46:17 56:00 01:57:27 (237) 02:44:24 (219)
207 68 / M40 [275] Pavel Tauwinkl 1969 CZE VELOSPORT PŘEROV 04:46:29 56:13 01:53:56 (159) 02:42:53 (200)
208 50 / M18 [243] Ondřej Skopový 1988 CZE Praha 4 04:46:54 56:37 01:56:42 (220) 02:44:10 (215)
209 17 / M50 [150] Radek Ledecký 1966 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 04:47:37 57:21 01:55:29 (199) 02:42:59 (201)
210 69 / M30 [330] Vladimír Vágner 1981 CZE Eleven team Příchovice 04:47:52 57:35 01:54:38 (179) 02:42:41 (197)
211 70 / M30 [43] Lukáš Dresler 1979 CZE Střezetice 04:48:02 57:45 01:52:19 (152) 02:41:48 (189)
212 71 / M30 [115] Radim Kavan 1978 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:48:02 57:46 01:56:03 (217) 02:43:56 (213)
213 18 / M50 [33] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA 04:48:03 57:46 01:58:13 (239) 02:46:30 (231)
214 5 / M60 [199] Hynek Opolecký 1954 CZE opol team 04:48:03 57:46 01:58:52 (241) 02:46:57 (233)
215 69 / M40 [134] Michal Králík 1973 CZE Krakonošovy větry 04:48:05 57:48 01:54:35 (174) 02:41:55 (191)
216 6 / M60 [343] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 04:48:27 58:10 01:58:53 (242) 02:47:21 (237)
217 70 / M40 [359] Igor Vymazal 1971 CZE Team Porgest 04:50:36 01:00:19 01:57:11 (233) 02:46:06 (230)
218 71 / M40 [13] Wit Bensari 1967 POL HBA 04:50:39 01:00:23 02:01:13 (251) 02:48:40 (241)
219 72 / M40 [369] Michal Rydval 1974 CZE CK Vinohradské šlapky 04:50:45 01:00:28 01:52:02 (151) 02:39:06 (159)
220 72 / M30 [152] Václav Lexa 1977 CZE Praha 10 04:50:51 01:00:34 01:55:48 (210) 02:44:11 (216)
221 73 / M40 [8] Pavel Bečka 1969 CZE Bike Freaks Holice 04:50:51 01:00:34 01:57:11 (234) 02:45:24 (223)
222 73 / M30 [153] zbyněk linhart 1980 CZE náchod 04:51:04 01:00:47 02:02:18 (258) 02:49:06 (244)
223 74 / M40 [241] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 04:51:12 01:00:55 01:57:17 (235) 02:47:08 (236)
224 1 / Z18 [287] Elena Vaníčková 1996 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 04:51:15 01:00:58 01:56:54 (222) 02:46:01 (229)
225 75 / M40 [159] Karel Macháč 1968 CZE Jilemnice 04:51:48 01:01:31 01:57:17 (236) 02:45:51 (225)
226 74 / M30 [329] Petr Malík 1980 CZE Hradec Králové 04:52:02 01:01:46 02:01:00 (249) 02:49:08 (245)
227 76 / M40 [196] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 04:54:00 01:03:43 01:57:05 (228) 02:46:00 (228)
228 75 / M30 [210] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 04:54:50 01:04:33 01:59:19 (244) 02:49:26 (246)
229 51 / M18 [106] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 04:54:51 01:04:34 02:01:25 (252) 02:49:40 (247)
230 19 / M50 [123] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 04:54:51 01:04:34 01:57:02 (226) 02:47:04 (235)
231 77 / M40 [298] Petr Žák 1971 CZE AGRO KOLÍN 04:54:51 01:04:34 01:57:04 (227) 02:47:04 (234)
232 2 / Z18 [103] Monika Jehličková 1990 CZE BAKAKO 04:54:54 01:04:37 02:02:51 (264) 02:51:40 (252)
233 78 / M40 [107] Pavel Just 1976 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 04:54:54 01:04:37 01:56:05 (218) 02:44:25 (220)
234 76 / M30 [246] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 04:54:55 01:04:38 02:00:43 (246) 02:50:58 (250)
235 77 / M30 [253] Vaclav Stejskal 1978 CZE Písek 04:54:56 01:04:39 01:57:09 (231) 02:46:52 (232)
236 20 / M50 [223] Pavel Prchal 1959 CZE cyklosport Kern 04:55:09 01:04:52 02:00:45 (248) 02:48:49 (243)
237 21 / M50 [258] Petr Strnad 1964 CZE Severní Větry 04:55:36 01:05:19 01:56:06 (219) 02:45:56 (227)
238 78 / M30 [218] David Pouč 1979 CZE SK hasičů KHk 04:55:49 01:05:32 01:55:48 (209) 02:43:47 (210)
239 79 / M40 [94] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 04:57:26 01:07:10 01:57:10 (232) 02:45:54 (226)
240 79 / M30 [240] Jaroslav Sekot 1978 CZE Kola Ledeč 04:57:27 01:07:10 01:59:04 (243) 02:50:58 (249)
241 80 / M40 [2] Petr Adámek 1969 CZE Borkovany 04:57:34 01:07:17 02:02:06 (256) 02:51:33 (251)
242 52 / M18 [133] Dominik Kralik 1993 CZE profijezdec.cz 04:57:58 01:07:41 01:56:55 (224) 02:47:57 (238)
243 80 / M30 [332] Radim Návrat 1982 CZE Cykloservex-Duratec 04:58:23 01:08:06 01:54:37 (177) 02:41:01 (180)
244 81 / M30 [211] Ondřej Pojmon 1978 CZE RUNGO.cz 04:59:49 01:09:33 02:01:02 02:48:30 (240)
245 82 / M30 [169] Vladimír Mazánek 1979 CZE Ostrava 04:59:50 01:09:33 02:15:01 (330) 03:02:03 (295)
246 53 / M18 [267] Štěpán Ševčík 1996 CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 04:59:53 01:09:36 01:55:31 (201) 02:48:41 (242)
247 83 / M30 [181] Marek Musil 1981 CZE Dukla plombaři 04:59:58 01:09:41 02:01:28 (254) 02:51:42 (253)
248 22 / M50 [342] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 05:00:20 01:10:03 02:01:04 (250) 02:52:49 (254)
249 54 / M18 [71] Aleš Hantl 1987 CZE alaletec 05:00:31 01:10:14 01:56:00 (213) 02:43:09 (204)
250 81 / M40 [90] David Hubáček 1971 CZE Hlučín-Bobrovníky 05:02:43 01:12:26 02:02:47 (262) 02:54:00 (261)
251 82 / M40 [239] Milan Sedláček 1971 CZE Trutnov 05:03:13 01:12:56 02:03:38 (280) 02:57:01 (274)
252 83 / M40 [145] Rene Kvarda 1974 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 05:03:33 01:13:17 02:03:13 (269) 02:56:40 (270)
253 84 / M40 [620] Marcel Řehák 1969 CZE OCA Brno 05:03:34 01:13:17 02:04:37 (245) 02:58:08 (260)
254 85 / M40 [229] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice 05:03:36 01:13:19 02:02:07 (257) 02:53:22 (259)
255 86 / M40 [236] Pavel Rudiš 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 05:03:38 01:13:21 02:03:30 (278) 02:55:25 (265)
256 87 / M40 [230] Jiří Přidal 1976 CZE OCA Brno 05:03:43 01:13:26 02:02:32 (260) 02:57:47 (277)
257 88 / M40 [215] Libor Pořízek 1972 CZE Vysočina Cycling 05:04:16 01:13:59 02:02:32 (261) 02:53:06 (257)
258 7 / M60 [231] Pavel Ráb 1952 CZE Česká Třebová 05:05:52 01:15:36 02:01:48 (255) 02:55:11 (264)
259 55 / M18 [237] František Říčař 1987 CZE TriClub Dobruška 05:05:53 01:15:36 02:05:30 (291) 02:56:42 (271)
260 84 / M30 [297] Zdeněk Zobal 1983 CZE Severní Větry 05:05:53 01:15:37 01:57:42 (238) 02:50:54 (248)
261 56 / M18 [23] Ondřej Brož 1987 CZE Praha 10 05:05:54 01:15:37 02:03:20 (274) 02:52:59 (255)
262 85 / M30 [177] Vojtěch Mistr 1979 CZE OutdoorOutsiders 05:06:32 01:16:15 02:03:12 (268) 02:55:30 (266)
263 3 / Z30 [279] Lucie Tučková 1982 CZE Cyklo team KOLARNA 05:07:26 01:17:09 02:02:53 (265) 02:55:39 (267)
264 89 / M40 [291] Josef Vrzáň 1975 CZE žádný 05:07:27 01:17:10 02:03:43 (281) 02:56:03 (268)
265 90 / M40 [3] Daniel Artus 1972 CZE Nadšenci z Posázaví 05:07:47 01:17:30 02:03:22 (275) 02:57:51 (278)
266 23 / M50 [74] Vlastimil Heller 1959 CZE Koloshop Team 05:07:48 01:17:31 02:07:19 (303) 02:57:45 (276)
267 24 / M50 [233] Evžen Reitschläger 1962 CZE Nadšenci z Posázaví 05:07:48 01:17:31 02:03:23 (276) 02:57:10 (275)
268 86 / M30 [272] Miloslav Šoch 1978 CZE Praha 9 05:08:03 01:17:46 02:01:27 (253) 02:52:59 (256)
269 91 / M40 [209] Jan Plachý 1974 CZE Cyklo Team WEBER 05:08:22 01:18:05 02:02:22 (259) 02:55:10 (263)
270 87 / M30 [365] David Dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 05:11:11 01:20:54 02:04:53 (286) 02:59:23 (282)
271 92 / M40 [63] Tomáš Girgal 1974 CZE Brdští kanci 05:11:11 01:20:54 02:05:28 (290) 03:02:15 (297)
272 25 / M50 [42] Vojtěch Dostál 1959 CZE AD team 05:11:15 01:20:59 02:06:42 (296) 03:00:12 (287)
273 93 / M40 [99] Josef Jareš 1968 CZE SK Polar 05:11:20 01:21:03 02:03:49 (282) 02:56:24 (269)
274 8 / M60 [166] Jan Martinec 1951 CZE Praha 6 05:11:26 01:21:10 02:06:50 (299) 02:59:32 (284)
275 94 / M40 [221] Petr Pražák 1971 CZE Reynholm Industries 05:11:54 01:21:37 02:03:14 (272) 02:59:08 (281)
276 95 / M40 [64] Ales Girstl 1975 CZE Čistý Sport 05:13:53 01:23:36 02:02:47 (263) 02:54:43 (262)
277 96 / M40 [179] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:14:09 01:23:53 02:03:14 (270) 02:56:42 (272)
278 88 / M30 [357] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 05:14:11 01:23:54 02:03:14 (271) 02:56:44 (273)
279 9 / M60 [132] Josef Krajčík 1950 CZE DEXRER Cycling 05:14:37 01:24:21 02:06:56 (300) 03:02:14 (296)
280 26 / M50 [50] Bob Koštanský 1966 CZE MERIDA CZECH 05:14:42 01:24:25 02:11:06 (323) 03:04:21 (303)
281 27 / M50 [78] Vladimír Hlusička 1963 CZE Stavokomplet 05:15:05 01:24:48 02:07:15 (301) 02:59:38 (285)
282 97 / M40 [88] Marcel Hrdlička 1972 CZE Stavokomplet 05:15:06 01:24:49 02:07:16 (302) 02:59:31 (283)
283 28 / M50 [185] MARTIN NEJL 1966 CZE TriClub Dobruška 05:15:47 01:25:30 02:07:32 (305) 03:00:17 (289)
284 98 / M40 [372] Martin Glajch 1975 CZE Chabrusiči 05:17:03 01:26:46 02:13:14 (326) 03:05:48 (310)
285 29 / M50 [254] Michal Stránský 1965 CZE Líbeznice 05:18:24 01:28:07 02:00:45 (247) 02:48:04 (239)
286 99 / M40 [281] Lukas Vacha 1975 CZE Horno Branna 05:18:30 01:28:13 02:05:08 (288) 03:03:24 (300)
287 10 / M60 [89] Jaroslav Hronek 1956 CZE VETAS Kralupy 05:18:33 01:28:17 02:04:32 (285) 03:03:30 (301)
288 89 / M30 [200] Tomáš Otaševič 1984 CZE Brno 05:18:36 01:28:19 02:08:18 (307) 03:02:36 (298)
289 30 / M50 [100] Janek Jaros 1961 CZE Praha 6 05:18:57 01:28:40 02:06:35 (295) 03:04:40 (304)
290 100 / M40 [47] Lukáš Dufek 1976 CZE Trutnov 05:18:58 01:28:42 02:06:34 (294) 03:00:32 (290)
291 31 / M50 [35] Aleš Černý 1964 CZE TriClub Dobruška 05:19:05 01:28:48 02:07:47 (306) 03:00:13 (288)
292 32 / M50 [17] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 05:19:56 01:29:39 02:03:38 (279) 02:59:46 (286)
293 33 / M50 [225] Tomáš Procházka 1964 CZE Hrdlořezy Angels 05:21:03 01:30:46 02:12:24 (324) 03:04:57 (305)
294 101 / M40 [174] Václav Mervart 1970 CZE TriClub Dobruška 05:21:26 01:31:09 02:08:37 (309) 03:07:14 (317)
295 57 / M18 [222] Mark Prethero 1988 GBR Praha 2 05:21:55 01:31:38 02:06:24 (293) 03:02:49 (299)
296 102 / M40 [276] Oldřich Telk 1976 CZE Rtyně v Podkrkonoší 05:22:06 01:31:49 02:04:14 (283) 03:03:58 (302)
297 34 / M50 [125] Pavel Kouble 1962 CZE AGRO KOLÍN 05:22:58 01:32:41 02:07:22 (304) 03:05:39 (309)
298 35 / M50 [29] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:23:07 01:32:50 02:05:18 (289) 03:01:18 (291)
299 36 / M50 [53] Martin Exner 1963 CZE Nová Ves 05:24:19 01:34:03 02:08:36 (308) 03:08:55 (320)
300 103 / M40 [344] Jan Horák 1976 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:24:27 01:34:10 02:09:39 (316) 03:06:54 (316)
301 104 / M40 [345] Miloš Pokorný 1974 CZE ČKS SKI Jilemnice 05:24:29 01:34:12 02:09:08 (313) 03:01:51 (293)
302 105 / M40 [178] Martin Morvay 1970 CZE Pro Tour team 05:24:32 01:34:15 02:03:15 (273) 03:05:01 (306)
303 106 / M40 [11] Jan Beneš 1974 CZE Assault bikers 05:24:33 01:34:17 02:04:58 (287) 03:01:36 (292)
304 90 / M30 [7] Jan Basař 1978 CZE Prosečné 05:24:50 01:34:33 02:09:40 (317) 03:06:27 (313)
305 107 / M40 [387] Michal Koš 1976 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 05:26:00 01:35:43 02:10:05 (318) 03:05:17 (307)
306 1 / Z40 [28] Hedvika Candrová 1975 CZE AC Sparta Praha cycling akademie 05:26:00 01:35:43 02:10:07 (320) 03:05:22 (308)
307 91 / M30 [202] Michal Pavlata 1979 CZE Hejnice 05:27:08 01:36:52 02:08:54 (312) 03:06:29 (314)
308 4 / Z30 [6] Lenka Bartošová 1978 CZE H.I.C. 05:27:19 01:37:02 02:13:02 (325) 03:10:57 (324)
309 37 / M50 [156] Jan Lomoz 1960 CZE MTBC I-BIKE SOKOL CHRUDIM 05:27:35 01:37:18 02:10:06 (319) 03:06:20 (312)
310 108 / M40 [86] Miroslav Horák 1974 CZE Čelákovice 05:27:36 01:37:19 02:09:25 (314) 03:12:45 (330)
311 38 / M50 [131] Aleš Kožnar 1966 CZE Jilemnice 05:28:53 01:38:36 02:13:44 (327) 03:09:00 (321)
312 2 / Z40 [109] Jitka Kábrtová 1971 CZE Severní Větry 05:29:02 01:38:45 02:16:06 (333) 03:09:56 (322)
313 39 / M50 [40] MIROSLAV DOLEŽEL 1965 CZE KUROVICE 05:30:02 01:39:45 02:10:23 (322) 03:11:38 (326)
314 40 / M50 [368] Vladimír Žalda 1963 CZE Praha 9 05:30:03 01:39:47 02:16:27 (334) 03:11:50 (328)
315 41 / M50 [385] Ryszard Długosz 1965 POL Mtb Lubawka 05:31:07 01:40:50 02:17:21 (335) 03:11:24 (325)
316 92 / M30 [170] Ondrej Medvecký 1979 CZE SK TEPLOMET 05:31:09 01:40:52 02:06:43 (298) 03:07:48 (318)
317 93 / M30 [92] Viktor Chaloupka 1978 CZE Velké Popovice 05:31:09 01:40:52 02:06:43 (297) 03:06:44 (315)
318 109 / M40 [331] Roman Poslušný 1971 CZE SAK HS OH 05:31:23 01:41:06 02:05:35 (292) 03:07:53 (319)
319 42 / M50 [214] Andrej Pomahač 1965 CZE Praha 4 05:32:11 01:41:54 02:15:11 (331) 03:11:56 (329)
320 94 / M30 [73] Oldřich Havránek 1979 CZE Sk Tribejk 05:32:13 01:41:56 02:03:06 (266) 02:58:33 (279)
321 110 / M40 [259] Filip Svoboda 1971 CZE Ford Ústí nad Orlicí SMC 05:32:57 01:42:40 02:10:09 (321) 03:10:37 (323)
322 95 / M30 [55] Václav Fiala 1982 CZE Sk Tribejk 05:34:02 01:43:45 02:03:07 (267) 02:59:07 (280)
323 111 / M40 [346] Peter Balhar 1967 CZE Kolinec 05:34:17 01:44:00 02:18:15 (339) 03:14:59 (333)
324 112 / M40 [20] Vít Borůvka 1969 CZE Pro Tour team 05:36:09 01:45:52 02:08:41 (310) 03:17:16 (335)
325 113 / M40 [142] Jiří Kudrna 1972 CZE Pro Tour team 05:36:10 01:45:53 02:17:56 (337) 03:19:02 (337)
326 96 / M30 [41] Miroslav Dongres 1983 CZE Severní Větry 05:36:42 01:46:25 02:08:50 (311) 03:11:41 (327)
327 97 / M30 [15] Petr Beránek 1981 CZE Sk Tribejk 05:39:12 01:48:55 02:03:25 (277) 03:02:02 (294)
328 43 / M50 [158] Petr Macek 1959 CZE Česká Třebová 05:39:14 01:48:57 02:18:10 (338) 03:13:46 (332)
329 114 / M40 [66] Petr Gottlieb 1967 CZE Vetas Kralupy 05:40:49 01:50:32 02:09:37 (315) 03:05:58 (311)
330 115 / M40 [286] Pavel Větrovec 1968 CZE Rudolfov 05:42:20 01:52:04 02:17:39 (336) 03:15:14 (334)
331 44 / M50 [191] Michal Novák 1962 CZE Kladno 05:43:22 01:53:05 02:20:15 (343) 03:23:26 (344)
332 45 / M50 [104] Igor Jermolajev 1962 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:43:23 01:53:06 02:19:44 (342) 03:22:39 (343)
333 11 / M60 [347] Miroslav Vodička 1947 CZE Stabat 05:43:26 01:53:09 02:23:10 (348) 03:23:35 (345)
334 98 / M30 [57] Jan Filip 1985 CZE excyklocestovatel 05:44:07 01:53:51 02:19:40 (341) 03:18:28 (336)
335 116 / M40 [379] Pawel Jaracz 1975 POL Jelenia Gora 05:44:15 01:53:58 02:26:02 (356) 03:22:34 (341)
336 99 / M30 [380] Andrzej Jaracz 1979 POL Poznan 05:44:17 01:54:00 02:26:02 (355) 03:22:38 (342)
337 3 / Z40 [75] Lenka Hellerová 1968 CZE Koloshop Team 05:45:16 01:55:00 02:16:05 (332) 03:12:46 (331)
338 12 / M60 [197] Milan Novotný 1956 CZE Praha 4 05:45:20 01:55:03 02:19:24 (340) 03:19:30 (338)
339 100 / M30 [154] Martin Linhart 1978 CZE Wakantanka 05:45:45 01:55:28 02:23:02 (347) 03:20:40 (340)
340 117 / M40 [232] Ivo Razák 1972 CZE KCR(Klub Cyklistů Roudnických) 05:52:00 02:01:43 02:14:51 (328) 03:24:38 (346)
341 118 / M40 [268] Pavel Šimek 1967 CZE Slaný 05:52:02 02:01:45 02:14:52 (329) 03:24:40 (347)
342 119 / M40 [138] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 05:52:02 02:01:45 02:23:11 (349) 03:25:55 (349)
343 101 / M30 [136] Miroslav Krčmař 1986 CZE Hradec Králové 05:57:35 02:07:18 02:21:58 (346) 03:19:40 (339)
344 120 / M40 [299] Radek Ženíšek 1976 CZE TJ Doksy 05:58:20 02:08:04 02:27:28 (358) 03:28:36 (353)
345 121 / M40 [25] Jan Burda 1976 CZE Czech Medical Center 05:58:21 02:08:04 02:23:30 (350) 03:25:49 (348)
346 13 / M60 [37] Oldřich Čížek 1956 CZE Continental Adršpach 05:58:57 02:08:41 02:21:11 (344) 03:27:48 (351)
347 46 / M50 [290] Jiří Vrbata 1958 CZE Nadšenci z Posázaví 06:03:36 02:13:19 02:24:35 (351) 03:28:15 (352)
348 122 / M40 [278] Petr Trnobranský 1976 CZE VETAS Kralupy 06:07:06 02:16:49 02:21:21 (345) 03:30:50 (354)
349 47 / M50 [280] Oldřich Vacek 1966 CZE Hobuk 06:07:34 02:17:17 02:25:43 (354) 03:35:35 (357)
350 123 / M40 [118] Jakub Kencl 1967 CZE Řevnice 06:09:32 02:19:15 02:25:09 (353) 03:26:00 (350)
351 124 / M40 [140] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 06:09:34 02:19:17 02:27:01 (357) 03:33:21 (356)
352 58 / M18 [265] Martin Šantrůček 1988 CZE Praha 3, Žižkov 06:20:52 02:30:35 02:24:45 (352) 03:31:21 (355)
353 48 / M50 [180] Jacek Musial 1961 POL Aeroklub Jeleniogorski 06:29:12 02:38:55 02:38:54 (361) 03:47:01 (358)
354 125 / M40 [188] Viktor Nikolov 1973 CZE Praha 10 06:42:57 02:52:40 02:35:09 (359) 03:58:14 (360)
355 49 / M50 [205] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony Náchod 06:54:55 03:04:38 02:39:16 (362) 03:53:14 (359)
356 50 / M50 [102] Aleksander Jedrosz 1957 POL Aeroklub Jeleniogorski 07:01:28 03:11:11 02:53:44 (363) 04:08:13 (361)
357 14 / M60 [300] Jan Ženíšek 1947 CZE Ústí nad Labem 07:24:35 03:34:18 02:54:18 (365) 04:12:22 (362)
357 51 / M50 [288] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklo Pokr 01:48:21 (117) 02:33:37 (123)
357 59 / M18 [130] František Kožnar 1996 CZE Jilemnice 01:44:02 (82) 02:36:40 (142)
357 59 / M18 [160] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:54:03 (161) 02:39:14 (160)
357 102 / M30 [351] Jan Smrž 1986 CZE cyklo.wu.cz 01:56:43 (221) 02:53:12 (258)
357 61 / M18 [306] Tomáš Holub 1990 CZE AC Sparta Praha 01:42:29 (66)
357 61 / M18 [305] jan ryba 1995 CZE AC Sparta Praha A 01:42:32 (71)
357 103 / M30 [308] Jiří Nesveda 1985 CZE AC Sparta Praha B 01:50:02 (127)
357 126 / M40 [24] Jan Bryxi 1970 CZE Stark Cycling Team 01:52:30 (153)
357 52 / M50 [59] Luboš Fišer 1957 CZE HC Kostelní Bříza 02:37:08 (360)
DNF / M18 [67] Vojtěch Hačecký 1987 CZE Whirlpool Author
DNF / M18 [186] Jan Nesvadba 1991 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:39:00 (4) 02:17:04 (17)
DNF / M30 [135] Filip Krátký 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:04:19 (284)
DNF / M60 [190] Petr Novák 1944 CZE Příbram 02:54:17 (364)
DNN / N [1001] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [1002] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider

výsledková listina krátká trať 93km

start ~ 10:06:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Pomezky
1 1 / Muži [556] Michal Schuran 1996 CZE AC Sparta Praha cycling akademiel 02:33:12 00:00 01:45:58 (2)
2 2 / Muži [653] Tomáš Berger 1987 CZE Carla.kupkolo.cz 02:33:15 00:03 01:45:51 (1)
3 3 / Muži [493] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 02:33:16 00:04 01:46:01 (9)
4 4 / Muži [587] Lukáš Tvrz 1994 CZE FOR BIKES cycling team 02:33:19 00:07 01:46:01 (10)
5 5 / Muži [561] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 02:33:19 00:07 01:45:59 (5)
6 6 / Muži [425] Tomáš Dudek 1988 CZE CK KOLO-PARK.CZ 02:33:21 00:09 01:45:58 (3)
7 7 / Muži [497] Michal Kubíček 1984 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:21 00:09 01:46:17 (12)
8 8 / Muži [564] Jiří Stránský 1985 CZE Čistá 02:33:22 00:10 01:46:15 (11)
9 9 / Muži [582] Lukáš Tomášek 1988 CZE Cyklo Kučera Elite 02:33:23 00:11 01:45:59 (4)
10 10 / Muži [623] Josef Kučera 1971 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:33:24 00:12 01:46:01 (8)
11 11 / Muži [648] Rudolf Novák 1981 CZE USP 02:33:56 00:44 01:46:00 (7)
12 12 / Muži [421] Filip Dirigl 1998 CZE Lasvit Bikers 02:35:19 02:07 01:46:00 (6)
13 13 / Muži [454] Jan Horáček 1992 CZE POC bike team 02:35:57 02:45 01:46:35 (13)
14 14 / Muži [463] Dani Chalupa 1989 CZE Veslaři Bohemians 02:36:16 03:03 01:46:36 (14)
15 15 / Muži [545] Filip Ptáčník 1981 CZE CK BICISPORT 02:36:25 03:13 01:46:39 (16)
16 16 / Muži [611] Daniel Machala 1982 CZE Bikesport 007 02:37:20 04:08 01:47:43 (17)
17 17 / Muži [426] Tomáš Dudek 2001 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:37:23 04:11 01:47:44 (18)
18 18 / Muži [614] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 02:37:23 04:11 01:48:06 (21)
19 19 / Muži [615] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC CZ Racing team 02:37:26 04:14 01:48:08 (26)
20 20 / Muži [633] Karol Groń 1983 POL Ostre Koło Lubawka 02:37:27 04:15 01:48:06 (22)
21 21 / Muži [613] Jaroslav Pakosta 1983 CZE BMC CZ Racing team 02:37:30 04:18 01:48:09 (28)
22 22 / Muži [574] Štěpán Štolfa 1998 CZE GIANT Pitrs bikes 02:37:36 04:24 01:48:07 (23)
23 23 / Muži [599] Leoš Zíta 1975 CZE Lukavice 02:37:50 04:38 01:48:08 (25)
24 24 / Muži [603] Jiří Hort 1988 CZE Královopolská Brno 02:37:53 04:41 01:47:46 (19)
25 25 / Muži [417] Petr Cerny 1990 CZE Veslaři Bohemians 02:38:04 04:52 01:47:46 (20)
26 26 / Muži [612] Jakub Kaplan 1996 CZE Bike Freaks Holice 02:40:04 06:52 01:46:36 (15)
27 27 / Muži [512] Zdeněk Malý 1974 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:01 07:49 01:49:31 (32)
28 28 / Muži [632] Pavel Vlček 1990 CZE IN-LIFE cycling team 02:41:04 07:52 01:49:55 (35)
29 29 / Muži [491] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 02:41:04 07:52 01:49:33 (33)
30 30 / Muži [651] Kamil Kosek 1989 POL LKS ATOM DZIERZONIOW 02:41:06 07:54 01:48:07 (24)
31 31 / Muži [596] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 02:41:06 07:54 01:48:51 (30)
32 32 / Muži [583] Alvin Tomášek 2000 CZE EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 02:41:12 08:00 01:49:00 (31)
33 33 / Muži [401] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:41 08:29 01:48:10 (29)
34 34 / Muži [508] Josef Maitner 1986 CZE Bikecentrum Olomouc 02:42:09 08:57 01:49:56 (36)
35 35 / Muži [625] Jakub Macháček 1971 CZE Motorhead Forever 02:42:12 08:59 01:50:36 (40)
36 36 / Muži [627] MARCIN JAGMIN 1977 POL A2 CLINIC 02:42:13 09:01 01:50:41 (41)
37 37 / Muži [441] Lukáš Hanousek 1990 CZE APACHE LOKO TRUTNOV 02:42:14 09:02 01:50:21 (38)
38 38 / Muži [450] Pavel Hobrlant 1980 CZE Severní Větry 02:42:20 09:08 01:50:11 (37)
39 39 / Muži [650] Pawel Bury 1983 POL PM Rider Team 02:44:38 11:26 01:50:32 (39)
40 40 / Muži [481] Ivo Koblasa 1993 CZE TJ Favorit Brno 02:44:47 11:35 01:50:44 (42)
41 41 / Muži [607] Petr Hausknecht 1973 CZE Bikecentrum Olomouc 02:44:52 11:39 01:51:04 (43)
42 42 / Muži [484] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 02:45:22 12:10 01:54:13 (51)
43 43 / Muži [630] Milan Černý 1962 CZE KČC Litomyšl 02:45:27 12:15 01:52:46 (45)
44 1 / Ženy [631] Tereza Gargelová 1989 CZE TJ Uničov 02:45:27 12:15 01:54:11 (47)
45 44 / Muži [483] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:45:28 12:16 01:54:12 (49)
46 45 / Muži [437] Jiří Flajsar 1967 CZE Dubnany 02:45:29 12:16 01:54:13 (52)
47 46 / Muži [569] Jiří Šiler 1983 CZE Cyklinder 02:45:29 12:17 01:54:16 (54)
48 47 / Muži [609] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:45:31 12:19 01:52:39
49 48 / Muži [542] František Průša 1983 CZE Archlebov 02:45:32 12:20 01:54:16 (53)
50 49 / Muži [699] Libor Kopecký 1974 CZE Světlá nad Sázavou 02:45:33 12:20 01:54:12 (50)
51 50 / Muži [548] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 02:45:41 12:29 01:54:11 (46)
52 2 / Ženy [434] Hana Feistová 1998 CZE Jiskra Jaroměř 02:45:45 12:33 01:54:12 (48)
53 51 / Muži [543] Alfred Przemieniecki 1972 POL Ostre Koło Lubawka 02:48:02 14:50 01:51:24 (44)
54 52 / Muži [496] Marcin Krzywonos 1981 POL Ostre Koło Lubawka 02:48:03 14:51 01:48:08 (27)
55 53 / Muži [526] Petr Novotný 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:48:31 15:19 01:54:39 (55)
56 54 / Muži [438] Roman Foltýn 1984 CZE Šardice 02:48:34 15:22 01:56:22 (63)
57 55 / Muži [549] Robert Robek 1970 CZE Vokolek Cycling Team 02:48:34 15:22 01:55:23 (56)
58 56 / Muži [616] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:48:36 15:24 01:56:14 (62)
59 57 / Muži [500] Martin Kůla 1978 CZE Jablonec nad Nisou 02:48:37 15:25 01:56:38 (64)
60 58 / Muži [471] Petr Jiránek 1993 CZE Koleje Harcov F621 02:48:38 15:26 01:56:07 (60)
61 59 / Muži [402] Ondřej Barda 1991 CZE Nechvalice 02:48:39 15:27 01:56:03 (59)
62 60 / Muži [619] Tomáš Smejkal 1983 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:48:47 15:35 01:56:56 (67)
63 61 / Muži [431] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:41 16:28 01:49:54 (34)
64 62 / Muži [578] Tomáš Švihálek 1963 CZE cyklotrenink.com 02:49:45 16:33 01:57:25 (70)
65 63 / Muži [534] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:48 16:36 01:57:17
66 64 / Muži [412] Pavel Bílý 1972 CZE Čenkov 02:49:49 16:36 01:56:01 (58)
67 65 / Muži [422] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:49:51 16:39 01:56:08 (61)
68 66 / Muži [654] Petr Hynčica 1973 CZE Cyklo Petr Hynčica 02:50:03 16:51 01:57:31 (72)
69 67 / Muži [492] Tomáš Kratochvíl 1981 CZE Pardubice 02:50:03 16:51 01:57:54 (76)
70 68 / Muži [514] david marek 1975 CZE Agro Kolín 02:50:07 16:55 01:57:24 (69)
71 69 / Muži [478] Pavel Kašpar 1972 CZE SVONAP 02:50:08 16:56 01:57:51 (75)
72 70 / Muži [529] Petr Panek 1974 CZE Good Angels 02:50:08 16:56 01:58:07 (80)
73 71 / Muži [552] Aleš Rychtera 1976 CZE CC Charlie Praha 02:50:08 16:56 01:56:39 (65)
74 72 / Muži [480] Martin Kniha 1972 CZE CK Kolokrám 02:50:10 16:58 01:58:06 (79)
75 73 / Muži [507] Miloš Machek 1965 CZE SKH Hradec Králové 02:50:13 17:01 01:57:33
76 74 / Muži [592] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:50:17 17:05 01:57:27 (71)
77 75 / Muži [643] Alan Tomášek 1967 CZE Svazek obcí Východní Krkonoše 02:50:25 17:13 01:57:58 (78)
78 76 / Muži [354] Bohumír Mucha 1980 CZE Vsetín 02:51:12 17:59 01:55:41 (57)
79 77 / Muži [547] Tomáš Reizer 1970 CZE Cyklistický spolek Stodůlky 02:51:46 18:34 01:57:24 (68)
80 78 / Muži [626] Bartłomiej Grzegorczyk 1983 POL - 02:53:03 19:51 01:57:58 (77)
81 79 / Muži [546] Petr Radonský 1966 CZE Continental Adršpach 02:53:08 19:56 01:59:17 (86)
82 3 / Ženy [598] Kateřina Zezulová 1993 CZE CK Šluknovsko 02:53:08 19:56 01:58:08 (82)
83 80 / Muži [462] Jan Hynek 1982 CZE Praha 02:53:11 19:58 01:57:46 (74)
84 4 / Ženy [628] Eva Matějčková 1993 CZE Rumburk 02:53:18 20:06 01:58:08 (81)
85 81 / Muži [562] Petr Sobotka 1976 CZE SK Termit 02:53:20 20:08 01:58:38 (84)
86 82 / Muži [464] Radek Chlubna 1968 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:53:25 20:12 01:56:56 (66)
87 83 / Muži [646] Martin Elčkner 1986 CZE Česká Třebová 02:54:12 21:00 01:58:48 (85)
88 84 / Muži [424] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:54:16 21:04 02:00:17 (91)
89 85 / Muži [432] Petr Erlebach 1968 CZE Suché Kosti Vrchlabí 02:54:53 21:41 01:59:35 (87)
90 86 / Muži [568] Šimon Ševčík 2000 CZE Luleč 02:56:11 22:59 02:00:22 (92)
91 87 / Muži [423] Jan Dlouhý 1979 CZE Hasiči Most 02:57:33 24:21 01:59:43 (89)
92 88 / Muži [696] René Urban 1969 CZE Alltraining.cz 02:57:33 24:21 02:02:10 (93)
93 89 / Muži [525] Tomáš Nedvěd 1982 CZE AC Sparta Praha cyklo akademie 02:57:35 24:23 01:59:43 (88)
94 90 / Muži [465] Martin Chytráček 1985 CZE Hradec Králové 02:58:07 24:55 02:00:17 (90)
95 91 / Muži [505] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:58:25 25:13 01:57:35 (73)
96 92 / Muži [567] Martin Ševčík 1973 CZE Luleč 02:59:22 26:10 02:04:18 (100)
97 93 / Muži [445] Pavel Hejný 1982 CZE Praha 7 Holešovice 02:59:23 26:11 02:03:42 (97)
98 94 / Muži [503] Přemysl Loudín 1965 CZE Spoilercentrum 02:59:23 26:11 02:04:19 (102)
99 95 / Muži [415] Dominik Bukowski 1985 POL Ostre Koło Lubawka 02:59:24 26:12 02:06:15 (111)
100 96 / Muži [468] Ladislav Janíček 1972 SVK SKP Most 02:59:32 26:20 02:06:21
101 97 / Muži [539] Jiří Probst 1958 CZE Bike and Surf team 02:59:33 26:21 02:05:36 (105)
102 98 / Muži [604] Václav Klaus 1969 CZE cyklotrenink.com 02:59:34 26:21 02:05:40 (107)
103 99 / Muži [644] Jiří Čepelka 1963 CZE SOVK 02:59:35 26:23 02:02:33 (94)
103 99 / Muži [406] František Beran 1967 CZE Rakovník 02:59:35 26:23 02:05:40 (108)
105 101 / Muži [404] Vít Bäumelt 1992 CZE Lanžov 02:59:41 26:29 02:02:58 (95)
106 102 / Muži [518] Lukáš Menčík 1999 CZE SK Termit 02:59:48 26:36 02:05:41 (109)
107 5 / Ženy [509] Lucie Malá 1980 CZE Praha 4 03:00:04 26:52 02:04:20 (103)
108 103 / Muži [498] Zdeněk Kubíček 1972 CZE OK Mnichovo Hradiště 03:00:07 26:54 02:04:23 (104)
109 6 / Ženy [618] Iva Fabiánová 1987 CZE Whirlpool Author Junior Team 03:00:07 26:55 02:04:18 (101)
110 104 / Muži [538] Zdeněk Pouznar 1973 CZE Continental Adršpach 03:00:07 26:55 02:05:58 (110)
111 105 / Muži [617] Petr Beneš 1978 CZE Hradec Králové 03:00:10 26:58 02:04:18 (99)
112 106 / Muži [419] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 03:00:34 27:21 02:03:52 (98)
113 107 / Muži [544] Vladimír Přikryl 1983 CZE CGM Sportovní klub 03:02:43 29:31 02:07:23 (116)
114 108 / Muži [645] František Přibyl 1980 CZE SK ODolov 03:02:47 29:35 02:07:22 (115)
115 109 / Muži [700] Miroslav Kočka 1973 CZE Slaný 03:02:48 29:36 02:05:38 (106)
116 110 / Muži [590] Martin Valenta 1983 CZE Pardubice 03:02:50 29:38 02:06:53
117 111 / Muži [589] Martin Valášek 1972 CZE cykloPORG 03:03:11 29:58 02:07:27 (117)
118 112 / Muži [652] Radan Černý 1982 CZE Lanžov 03:03:32 30:20 02:03:21 (96)
119 113 / Muži [602] Jaromír Stiblík 1968 CZE Rychnov nad Kněžnou 03:04:47 31:35 02:07:17 (114)
120 114 / Muži [452] David Hons 1992 CZE Hroubovice 03:06:25 33:13 02:07:36 (118)
121 115 / Muži [637] Pavel Zuček 1969 CZE Skupina ČEZ Havlovice 03:06:33 33:21 02:08:53 (127)
122 116 / Muži [510] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 03:06:41 33:29 02:07:56 (121)
123 117 / Muži [605] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07 33:55 02:07:45 (119)
124 118 / Muži [479] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 03:07:07 33:55 02:06:16 (112)
125 119 / Muži [570] Roman Šimůnek 1978 CZE pujcitelektrokolo.cz 03:07:47 34:34 02:08:09 (123)
126 120 / Muži [595] Miroslav Vondra 1987 CZE Nová Paka 03:07:48 34:36 02:08:02 (122)
127 121 / Muži [622] Jiří Matějů 1968 CZE Monkeypark Pec 03:07:49 34:37 02:08:10 (124)
128 122 / Muži [442] Petr Hanzl 1972 CZE PS Cycling Hr. Králové 03:07:50 34:38 02:09:55 (130)
129 123 / Muži [557] Michael Skalický 1968 CZE KS Pardubice 03:07:51 34:39 02:09:16 (129)
130 124 / Muži [453] Jan Hora 1984 CZE Praha 03:07:57 34:45 02:08:32 (125)
131 125 / Muži [473] Martin Jiřikovský 1973 CZE HC Monte BÚ 03:07:59 34:47 02:08:36 (126)
132 126 / Muži [489] Vladislav Koubík 1956 CZE Praha 2 03:08:04 34:52 02:11:29 (136)
133 127 / Muži [600] Stanislav Zmatlík 1978 CZE Mladé Buky 03:08:05 34:53 02:11:05 (133)
134 7 / Ženy [565] Barbora Strnadová 1982 CZE Žacléř 03:08:06 34:54 02:11:12 (134)
135 128 / Muži [430] Jiří Dvořák 1958 CZE Jablonec nad Nisou 03:08:08 34:56 02:11:30 (137)
136 129 / Muži [608] Václav Rada 1974 CZE Trutnov 03:08:11 34:59 02:09:06 (128)
137 130 / Muži [536] Pavel Plíva 1977 CZE Malá Úpa 03:08:11 34:59 02:10:46 (132)
138 131 / Muži [521] Pavel Mikus 1967 CZE Melnik 03:08:14 35:02 02:11:14 (135)
139 132 / Muži [443] Maciej Harasym 1977 POL Ostre Koło Lubawka 03:08:15 35:03 02:12:01 (138)
140 133 / Muži [436] David Fírer 1987 CZE Česká Lípa 03:08:37 35:25 02:07:51 (120)
141 134 / Muži [563] David Stárek 1998 CZE CK Šluknovsko 03:09:02 35:50 01:58:13 (83)
142 135 / Muži [506] Marek Machačka 1977 CZE PMR 03:09:11 35:59 02:13:06 (146)
143 136 / Muži [571] René Škarka 1976 CZE SK Termit 03:09:47 36:35 02:12:06 (140)
144 137 / Muži [519] Pavel Metlický 1970 CZE Dragons Elite 03:09:51 36:39 02:13:56 (149)
145 138 / Muži [576] Jan Šulc 1970 CZE Continental Sport Club 03:09:53 36:41 02:12:55 (143)
146 139 / Muži [580] Karel Ticháček 1961 CZE Dragons Elite 03:09:54 36:42 02:13:11 (147)
147 140 / Muži [435] petr fiala 1977 CZE bruntál 03:09:56 36:44 02:13:06 (145)
148 141 / Muži [451] Petr Holubek 1969 CZE Bystřice 03:10:00 36:48 02:12:03 (139)
149 142 / Muži [458] Milan Hrdina 1976 CZE Žďár nad Sázavou 03:10:57 37:44 02:12:54 (142)
150 143 / Muži [407] Richard Beran 1981 CZE PMR 03:11:38 38:26 02:13:04 (144)
151 144 / Muži [698] Petr Krejčí 1992 CZE Jesenice 03:11:58 38:46 02:10:39 (131)
152 145 / Muži [528] František Pakandl 1997 CZE Krásná Lípa 03:12:42 39:30 02:14:49 (152)
153 146 / Muži [642] Sławomir Maslonkowski 1963 POL Starchowice 03:12:52 39:40 02:12:26 (141)
154 147 / Muži [517] Jiří Matoušek 1963 CZE Trutnov 4 03:13:05 39:53 02:14:12 (150)
155 148 / Muži [697] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 03:13:45 40:33 02:15:55 (153)
156 149 / Muži [420] Peter Depeš 1984 SVK Nitra 03:15:16 42:03 02:16:05 (154)
157 8 / Ženy [460] Lucie Hrnčířová 1984 CZE Carla. KupKolo 03:15:25 42:13 02:16:42 (157)
158 150 / Muži [522] Josef Modrei 1960 CZE K+K sport 03:16:19 43:07 02:16:54 (158)
159 151 / Muži [470] Luboš Jilich 1977 CZE Silvini Madhus team 03:16:20 43:08 02:17:16 (163)
160 152 / Muži [504] Miloslav Luňák 1964 CZE CK Energetik Chvaletice 03:16:22 43:10 02:16:36 (156)
161 153 / Muži [550] Oldřich Rokyta 1954 CZE CK Energetik Chvaletice 03:16:22 43:10 02:16:36 (155)
162 154 / Muži [524] ALEŠ Mošna 1970 CZE TRUTNOV 03:17:19 44:07 02:17:10 (161)
163 155 / Muži [403] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Merida Team Kolín 03:17:55 44:43 02:16:57 (159)
164 156 / Muži [413] Jan Brabec 1980 CZE BIKEMARAST 03:17:57 44:45 02:18:23 (165)
165 157 / Muži [411] Luboš Bernat 1974 CZE Milovice 03:17:57 44:45 02:19:47 (176)
166 158 / Muži [606] Milan Hrdina 1963 CZE Dragons Elite 03:18:51 45:39 02:20:23
167 159 / Muži [466] Emil Ivanovski 1970 CZE Mala Upa 03:18:51 45:39 02:19:10 (173)
168 160 / Muži [554] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 03:19:03 45:51 02:18:12 (164)
169 161 / Muži [474] Pavel Jung 1997 CZE Trutnov 03:19:03 45:51 02:14:20 (151)
170 162 / Muži [553] Josef Řeháček 1986 CZE Vrchlabi 03:19:06 45:54 02:17:10 (162)
171 163 / Muži [490] Emil Koza 1957 CZE Jimramov 03:19:11 45:59 02:18:34 (166)
172 164 / Muži [594] Jan Vojík 1961 CZE Vrcha 03:19:15 46:03 02:20:00 (177)
173 165 / Muži [575] Petr Šťovíček 1977 CZE PMR 03:19:16 46:04 02:21:09 (181)
174 166 / Muži [647] Tomáš Durdis 1974 CZE Chlumec n.C. 03:19:16 46:04 02:19:00 (170)
175 167 / Muži [459] Michal Hricko 1978 CZE KOLOSHOP TEAM 03:19:16 46:04 02:20:16 (180)
176 168 / Muži [533] Miloš Petr 1979 CZE sobotkasport.cz 03:19:21 46:08 02:18:36 (167)
177 169 / Muži [476] Lukáš Kaska 1978 CZE Hradecký Spinning Klub 03:19:33 46:21 02:18:53 (168)
178 9 / Ženy [485] Martina Kondrová 1982 CZE Hradec Králové 03:19:38 46:26 02:19:06 (172)
179 170 / Muži [429] Pavel Ďuriš 1982 CZE Česká Skalice 03:19:39 46:27 02:17:10 (160)
180 171 / Muži [501] Petr Kunc 1967 CZE Continental Adršpach 03:20:03 46:51 02:20:12 (179)
181 172 / Muži [472] jiri Jirota 1967 CZE Praha2 03:20:09 46:57 02:18:56 (169)
182 173 / Muži [535] Jiří Pleskač 1964 CZE Mladé Buky 03:22:17 49:05 02:19:39 (175)
183 174 / Muži [448] Tomáš Helt 1978 CZE KCN 03:24:56 51:43 02:22:17 (186)
184 175 / Muži [541] Vítězslav Pruša 1960 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:25:07 51:55 02:22:06 (184)
185 176 / Muži [527] Libor Otřísal 1979 CZE RALIKA 03:25:15 52:03 02:19:13 (174)
186 177 / Muži [516] Karel Mašín 1951 CZE Sokol Žíreč 03:25:39 52:27 02:22:59 (188)
187 178 / Muži [593] Petr Vencl 1952 CZE MKV Sport 03:26:22 53:10 02:22:09 (185)
188 179 / Muži [467] Jindřich Janata 1973 CZE Horní Branná 03:27:13 54:01
189 180 / Muži [566] Jiří Sychra 1984 CZE Praha 9 03:27:42 54:30 02:19:02 (171)
190 10 / Ženy [639] Nicole Hartychová 2001 CZE Ivar CS Author Team 03:28:29 55:16 02:22:58 (187)
191 181 / Muži [581] Jiří Ticháček 1969 CZE Dragons Trutnov 03:30:15 57:03 02:26:28 (190)
192 182 / Muži [487] VÍT KOŠÁTKO 1979 CZE Dragons Elite 03:30:17 57:04 02:21:56 (183)
193 183 / Muži [446] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE Třebíč 03:30:34 57:22 02:29:13 (196)
194 184 / Muži [449] Tomáš Hendrych 1959 CZE Dragons Trutnov 03:31:13 58:00 02:28:43 (194)
195 185 / Muži [440] Štěpán Hájek 1992 CZE Mladá Boleslav 03:31:15 58:03 02:21:41 (182)
196 186 / Muži [418] Vojtěch Čanda 1997 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:31:16 58:03 02:26:40 (191)
197 187 / Muži [477] Petr Kašpar 1964 CZE Dragons Trutnov 03:31:18 58:06 02:27:49 (192)
198 188 / Muži [499] Ivan Kučera 1960 CZE Hradecký Spinning Klub 03:31:59 58:47 02:29:35 (200)
199 189 / Muži [634] Pavel Pospíšil 1971 CZE Chlumec n.C. 03:32:02 58:50 02:29:15 (197)
200 190 / Muži [635] Jan Sejkora 1988 CZE Chlumec n.C. 03:32:02 58:50 02:27:49 (193)
201 191 / Muži [409] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 03:32:11 58:59 02:20:07 (178)
202 192 / Muži [427] Matěj Dunka 1979 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:13 59:01 02:13:35 (148)
203 193 / Muži [428] Martin Dunka 1973 CZE M SPORT Špindlerův Mlýn 03:32:14 59:02 02:25:41 (189)
204 11 / Ženy [408] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 03:33:17 01:00:05 02:06:27 (113)
205 194 / Muži [551] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 03:35:46 01:02:34 02:29:50 (201)
206 195 / Muži [572] Dan Škarka 1978 CZE SK Termit 03:36:00 01:02:48 02:29:18 (198)
207 12 / Ženy [638] Veronika Zučková 1994 CZE Skupina ČEZ Havlovice 03:36:53 01:03:41 02:30:34 (205)
208 13 / Ženy [540] Hana Prokopová 1964 CZE Kralupy nad Vltavou 03:37:31 01:04:19 02:29:12 (195)
209 196 / Muži [624] Milan Horák 1954 CZE Dragouns Trutnov 03:38:04 01:04:52 02:31:08 (207)
210 197 / Muži [523] Vladimír Moravec 1955 CZE mystery team 03:39:54 01:06:42 02:29:34 (199)
211 198 / Muži [511] Vladimír Malý 1959 CZE Vrchlabí 03:39:54 01:06:42 02:29:52 (202)
212 14 / Ženy [531] Gabriela Pašková 1979 CZE Continental Sport Club 03:40:34 01:07:22 02:30:12 (203)
213 199 / Muži [513] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:40:57 01:07:45 02:30:17 (204)
214 200 / Muži [530] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 03:40:59 01:07:47 02:30:48 (206)
215 201 / Muži [601] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 03:41:36 01:08:24 02:32:30 (208)
216 202 / Muži [591] David Vandas 1989 CZE Veslaři Bohemians 03:42:13 01:09:01 02:30:58
217 15 / Ženy [584] Jana Trňáková 1978 CZE TriVelo Rohatec 03:42:26 01:09:14 02:34:40 (211)
218 203 / Muži [410] Zdeněk Bermann 1950 CZE Trutnov 03:42:41 01:09:29 02:32:59 (209)
219 204 / Muži [579] JAN TEUBNER 1959 CZE Praha 10 03:42:42 01:09:30 02:35:56 (215)
220 205 / Muži [515] Jiří Martinec 1951 CZE Alltraining.cz 03:42:44 01:09:32 02:34:18 (210)
221 206 / Muži [649] Vít Motyčka 1968 CZE Trutnov 03:42:48 01:09:35 02:35:24 (213)
222 16 / Ženy [469] Štěpánka Ježková 1963 CZE Praha 10 03:42:50 01:09:38 02:36:19 (216)
223 207 / Muži [456] Jaroslav Hradecký 1949 CZE Žiželice nad Cidlinou 03:42:51 01:09:39 02:35:21 (212)
224 208 / Muži [405] Eduard Bednařík 1969 CZE Dragons Trutnov 03:43:03 01:09:51 02:37:15 (217)
225 209 / Muži [577] Daniel Šváb 1963 CZE IDS Holding 03:45:11 01:11:59 02:39:16
226 210 / Muži [444] Pavel Hejl 1956 CZE Continental Sport Club 03:45:30 01:12:18 02:41:19 (221)
227 211 / Muži [502] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:57 01:12:45 02:35:25 (214)
228 212 / Muži [629] Kamil Kubů 1959 CZE Brandýs nad Labem 03:47:28 01:14:16 02:39:51 (219)
229 213 / Muži [433] Petr Exner 1976 CZE Liberec1 03:47:56 01:14:44 02:38:41 (218)
230 214 / Muži [532] Petr Pavlů 1982 CZE SC Sportcom 03:49:23 01:16:11 02:40:48 (220)
231 215 / Muži [597] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Černé plíce 03:54:06 01:20:54 02:41:52 (222)
232 216 / Muži [439] Josef Fuchs 1953 CZE dh cycling 03:59:07 01:25:55 02:51:34 (227)
233 217 / Muži [641] Karel Bednář 1959 CZE Praha 9 04:01:57 01:28:45 02:45:22 (223)
234 218 / Muži [636] Ladislav Drtina 1967 CZE Převýšov 04:02:28 01:29:16 02:50:27 (225)
235 219 / Muži [640] Radek Holub 1971 CZE Malá Úpa 04:03:15 01:30:03 02:53:22 (230)
236 220 / Muži [621] Rostislav Turianica 1993 CZE Hraštice 04:05:25 01:32:13 02:52:38 (229)
237 17 / Ženy [416] Martina Calajová 1988 CZE Praha 2 04:08:14 01:35:02 02:51:51 (228)
238 221 / Muži [520] Lukáš Mík 1992 CZE Trutnov 04:09:19 01:36:07 02:50:48 (226)
239 222 / Muži [560] Eduard Smíšek 1948 CZE Profýz 04:10:39 01:37:27 02:48:39 (224)
239 222 / Muži [555] Josef Sejkora 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou
DNF / Muži [610] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas
DNF / Muži [457] Michal Hrcka 1980 SVK Decin