Žernovský bajk

16.06.2018 Žernov

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Předzávod (odrážedla 200m)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / kluci [127] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy
2 2 / kluci [90] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod
3 3 / kluci [93] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
4 4 / kluci [140] Jiří Záhrobský 2015 CZE Nové Město nad Metují
5 5 / kluci [145] Lucas Sulzbacher 2015 CZE Pitrs bikes
6 1 / holky [146] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami
7 2 / holky [109] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov
8 6 / kluci [125] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší
9 3 / holky [118] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice
10 7 / kluci [159] Matěj JOubil 2015 CZE ČEská Skalice

dětský závod A (1 okruh) kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / K9 [144] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 06:04 00:00
2 1 / K7 [130] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 06:36 00:32
3 2 / K9 [128] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:44 00:39
4 3 / K9 [135] Tomáš Červinka 2009 CZE Česká Skalice 07:11 01:06
5 4 / K9 [161] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 07:11 01:06
6 5 / K9 [103] Jan Škalda 2009 CZE SK Dobré 07:52 01:47
7 6 / K9 [76] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 07:57 01:52
8 7 / K9 [52] lukáš jungwirth 2009 CZE česká skalice 08:02 01:58
9 8 / K9 [72] Jakub Teufel 2009 CZE čEská Skalice 08:09 02:04
10 9 / K9 [151] Matěj Švec 2010 CZE Chvalkovice 08:48 02:43

dětský závod A (1 okruh) holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / H9 [126] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 06:59 00:00
2 2 / H9 [53] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:20 00:20
3 1 / [k]10 [138] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 08:22 01:23
4 3 / H9 [88] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 08:41 01:42
5 1 / H7 [147] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:08 03:08
6 2 / H7 [106] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 10:09 03:10
7 4 / H9 [166] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 10:42 03:42
8 3 / H7 [54] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 11:06 04:07
9 5 / H9 [157] Amálie Mejstríková 2010 CZE Hradec Králové 11:28 04:28
10 4 / H7 [80] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 11:44 04:44

dětský závod B (2 okruhy) kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M12 [64] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 10:16 00:00 04:51 (1)
2 2 / M12 [59] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 10:38 00:21 05:12 (4)
3 3 / M12 [83] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 10:39 00:22 05:10 (3)
4 4 / M12 [111] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 10:40 00:23 05:10 (2)
5 5 / M12 [60] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 10:59 00:43 05:15 (5)
6 6 / M12 [65] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 11:18 01:01 05:26 (6)
7 7 / M12 [162] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 11:43 01:27 05:38 (7)
8 8 / M12 [113] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:47 01:31 05:47 (8)
9 9 / M12 [66] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 12:23 02:06 05:51 (9)
10 10 / M12 [74] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 13:27 03:10 06:36 (12)

dětský závod B (2 okruhy) holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Z12 [58] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 12:22 00:00 05:52 (1)
2 2 / Z12 [67] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 13:01 00:39 06:27 (4)
3 3 / Z12 [75] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:03 00:40 06:15 (2)
4 4 / Z12 [155] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:31 01:08 06:24 (3)
5 5 / Z12 [82] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 14:11 01:48 06:49 (5)
6 6 / Z12 [132] Sofie Piechová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 14:37 02:14 06:53 (6)
7 7 / Z12 [73] Anna Teufelová 2007 CZE Česká Skalice 16:58 04:35 07:31 (7)
8 8 / Z12 [148] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 18:44 06:21 08:46 (8)
DNS / Z12 [150] Viktorie Švecová 2006 CZE Chvalkovice 09:52 (9)
9 9 / Z12 [58] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 12:22 00:00 05:52 (1)
10 10 / Z12 [67] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 13:01 00:39 06:27 (4)

hlavní závod A (3 okruhy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M39 [189] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:33:50 00:00 31:47 (1) 01:02:18 (2)
2 2 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:33:51 00:01 31:51 (2) 01:02:18 (1)
3 1 / M49 [143] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:39:13 05:22 32:56 (3) 01:05:29 (3)
4 3 / M39 [180] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:39:19 05:28 33:00 (4) 01:05:30 (4)
5 2 / M49 [4] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:40:01 06:10 33:38 (5) 01:06:28 (5)
6 1 / M29 [24] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:22 06:31 33:44 (6) 01:06:32 (6)
7 2 / M29 [16] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:42:25 08:34 34:39 (7) 01:08:07 (7)
8 4 / M39 [195] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 01:43:29 09:38 35:00 (11) 01:08:57 (8)
9 3 / M49 [29] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:43:40 09:49 34:59 (10) 01:09:16 (10)
10 4 / M49 [176] Jan Truhlář 1977 CZE Pitrs bikes 01:43:48 09:57 34:55 (8) 01:09:02 (9)

hlavní závod B (2 okruhy)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M16 [39] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:19:47 00:00 39:57 (1)
2 1 / Z39 [40] Dagmar Vogelová 1991 CZE Kostelec n. Orl. 01:26:52 07:05 43:55 (2)
3 1 / M70 [36] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 01:28:03 08:15 44:15 (3)
4 2 / Z39 [41] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 01:29:31 09:44 45:09 (4)
5 3 / Z39 [42] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 01:31:29 11:41 46:26 (5)
6 1 / Z40 [134] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:39:32 19:45 49:02 (6)
7 4 / Z39 [182] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:43:22 23:34 51:05 (7)
8 5 / Z39 [110] Ivana duffová 1981 CZE Maratonstav Úpice 01:44:32 24:44 51:56 (8)
9 2 / M16 [37] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:49:49 30:01 52:26 (9)
10 1 / Z18 [201] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 01:51:18 31:30 53:08 (10)

hlavní závod C (1 okruh)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M14 [192] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 40:16 00:00
2 1 / [m]11 [44] Marek Rieger (mimo pořadí) 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 40:43 00:27 40:43 (1)
3 2 / M14 [49] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 41:18 01:01
4 1 / Fitness [210] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:33 02:16
5 3 / M14 [84] Jakub Kubec 2004 CZE ČEská Skalice 44:19 04:02
6 4 / M14 [50] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 44:39 04:23
7 1 / Z14 [47] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 45:04 04:48
8 2 / Fitness [209] Pavel Balcar 1972 CZE HO Náchod 46:28 06:12
9 3 / Fitness [45] stanislav jungwirth 1975 CZE česká skalice 46:36 06:20
10 2 / Z14 [152] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 51:27 11:11