Běh Teplickými skalami

2018-08-26 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 28, muzi : 19, zeny: 9, junior: 0, MA: 4, MB: 9, MC: 4, MD: 2, ME: 0, MF: 0, juniorky: 0, ZA: 4, ZB: 4, ZC: 0, ZD: 1 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 2, muzi : 2, zeny: 0, minizaci: 2, ml.zaci: 0, st.zaci: 0, minizakyne: 0, ml.zakyne: 0, st.zakyne: 0 horolezec [html] [pdf]

start list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , registered: 28 participants ( 19 of men, 9 of women) 11 km, hlavní závod dospělých.

category # name state team year
MA [ ] Adámek Daniel CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 1999
ZA [ ] Bartoňová Aneta CZE ZKO Hronov 1993
MA [ ] Čech Daniel CZE Police nad Metují 1993
MA [ ] Čech Martin CZE ZKO Hronov 1987
ZA [ ] Čechová Veronika CZE ZKO Hronov 1986
MB [ ] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL OlfinCar/Mizuno 1982
MC [ ] Habr Jiří CZE Vella team Náchod 1973
ZB [ ] Hartmanova Pavlina CZE Dobruška 1978
MA [ ] Hofman Jiří CZE For the Horde! 1984
MD horolezec [ ] Chrdle Jan CZE Parha 5 1958
MB horolezec [ ] Chrdle Tomáš CZE Parha 5 1981
ZD [ ] Chrdleová Alexandra CZE Parha 5 1955
ZA [ ] Janyšková Radka CZE Pardubice 1988
MB [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 2 1981
MB [ ] Kolovrátník Jiří CZE JIROUS 1977
MC [ ] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
MC [ ] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
MD [ ] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
MC horolezec [ ] Němec Pavel CZE Nučice - Praha západ 1968
MB horolezec [ ] Soucha Jan CZE HoSoHoPo 1978
ZB [ ] Stehlíková Radka CZE Sweep Ultimate Gym 1974
MB [ ] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
MB [ ] Veselý Petr CZE OlfinCar Trutnov 1982
ZA [ ] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
MB horolezec [ ] Votruba Jan CZE Altan Tým 1979
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982
ZB [ ] WRONA AGNIESZKA POL Ząbkowice Śląskie 1982

start list BUFO BABY CROSS

start ~ 09:40:00 , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women) Závod žáků na 2,5km.

category # name state team year
minizaci [ ] Brabec František CZE Penzion Adršpach 2010
minizaci [ ] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013