Běh Teplickými skalami

30.08.2020 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 245, muži : 181, ženy: 64, junior: 13, MA: 54, MB: 62, MC: 31, MD: 16, ME: 4, MF: 1, juniorky: 8, ZA: 24, ZB: 22, ZC: 8, ZD: 2 horolezec [html] [pdf]
přípravka holky celkem: 19, muži : 0, ženy: 19, Muži: 0, Ženy: 19 horolezec [html] [pdf]
přípravka kluci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, Muži: 16, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
Ml. minižákyně celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 horolezec [html] [pdf]
Ml. minižáci celkem: 23, muži : 23, ženy: 0, Muži: 23, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
St. minižákyně celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, Muži: 0, Ženy: 15 horolezec [html] [pdf]
St. minižáci celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, Muži: 12, Ženy: 0 horolezec [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 19, muži : 7, ženy: 12, Muži: 7, Ženy: 12 horolezec [html] [pdf]
Starší žáci celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, Muži: 8, Ženy: 4 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, PŘÍPRAVKA KLUCI: 0, ML. MINIŽÁCI: 1, ST. MINIŽÁCI: 0, ML. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁKYNĚ: 0, PŘÍPRAVKA HOLKY: 0, ML. MINIŽÁKYNĚ: 0, ST. MINIŽÁKYNĚ: 1, ML. ŽÁKYNĚ: 0 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:10 , 2004 a starší , přihlášeno: 245 účastníků ( 181 mužů, 64 žen) 10 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZB [179] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
juniorky [205] Adamovská Eliška CZE 2001 Havířov
ZC [203] Adamovská Petra CZE 1974 Havířov
MA [186] Aschermann Michal CZE 1991 Sk Kamenice
MD [219] Baláž Roman CZE 1965 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.
MA [177] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
MB [253] Baumrukr Eduard CZE 1979 HKLB
ZA [254] Baumrukr Zora CZE 1986 HK-LLB
MB horolezec [9] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MB [216] beran jiří CZE 1977 Ski Police
MB horolezec [11] Beránek Lukáš CZE 1985 HO Loko Beroun
juniorky [213] Bernardová Barbora CZE 2006 HK Jihlava
ZC [178] Bernetová Jitka CZE 1974 Zábědov
MC [165] Berweger Peter SUI 1969 Walchwil
MA horolezec [172] blahuta Tomáš CZE 1992 Biatlon Ostrava
MA [12] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
ZB [13] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
ZB [14] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZC [242] Buderová Markéta CZE 1972 Pardubice
MC [16] Buřil František CZE 1966 Vidochov
ZA [17] Cejnarová Eliška CZE 1999 No excuss
MC [18] Cogan Rudolf CZE 1971 Společně ODS-STAN-VČ
ZA [19] Coganová Zdeňka CZE 1986 Nová Paka
MB [233] Čáp Jan CZE 1983 Praha
MA [241] Černohous Michael CZE 1991 Praha
MA [20] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MA [21] Červinka Mário CZE 1995 SKN Hradec Králové
MD [22] Čipera Radek CZE 1964 SKI RADVANICE
junior [23] Čížek Vojtěch CZE 2005 MFK Nové Město nad Metují
MC [24] David Vaněk CZE 1974 Bezděkov nad/Metují
MC [181] Dědek Milan CZE 1966 dědas team turnov
MA [ ] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
junior [523] Doležal Lukáš CZE 2006 BKL Machov
junior [210] Drobek Jakub CZE 2008
MB [208] Drobek martin CZE 1979
MB [26] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
MA horolezec [8] Dufka Vladislav CZE 1991 Běžecký klub Náchod
ZA horolezec [199] Dupalová Dominika CZE 1988 LOKAL BLOK
MC horolezec [27] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MA [227] Edr Martin CZE 1990
MD [28] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
junior [257] Fabiánek Vojtěch CZE 2001 Brno
MB [29] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
MC [190] Fořt Martin CZE 1968 ELEVENRUNTEAM
ZD [30] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
MB [228] Friede Jan CZE 1977 Wikov Hronov
ZA [31] Fuková Barbora CZE 1997 Ostrava
ZB [32] Fulková Pavlína CZE 1976 Bukovice 107
MB horolezec [ ] Gawlas Dominik POL 1982 OlfinCar/Mizuno
MB [ ] Gebarowski Igor POL 1979 Mocno Zabiegany
MA horolezec [252] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy
ZA horolezec [222] Grohová Karolina CZE 1994 Hudy - La Sportiva
MB [33] Haas Jan CZE 1984 Kasper - Swix Team
MA [34] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MD [35] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MB [184] Hanáček Roman CZE 1977 HO HSK
MA [36] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
MA [250] Hanuš Jan CZE 1988 Červený Kostelec
MC horolezec [37] Havel Lukáš CZE 1974 Skilauf team
ZB [38] Havlová Marie CZE 1976 Skilauf team
MB horolezec [39] Havrda Miroslav CZE 1984 HO Jiskra Jablonec
MB [238] Hejna Jan CZE 1984 RUMOVÝ EXPRESS
MB [40] Hendrych Jiří CZE 1985 DCKM
ZA [41] Hluchníková Renáta CZE 1988 Pesani Frýdek-Místek
juniorky [42] Holadová Anna CZE 2008 Olfin car Ski Team
MB horolezec [43] Horáček Ondřej CZE 1982 HO Spoďák
ZA [44] Horníková Michaela CZE 1989 Lipí
MB [201] Hrubý Pavel CZE 1977 Horní Maršov
MB [256] Hrubý Tomáš CZE 1979 HKLB
MC [45] Hurdalek Ladislav SWE 1975 Tetra Pak IF
MB horolezec [46] Chlup Roman CZE 1985 HMK TJ10
MD [47] Jančík Bořek CZE 1964 Salming/Run4fun
MC [243] Jarij Petr CZE 1972 Pardubice
MC [ ] Jarosław Domański POL 1972 BIEGAMDLAZDROWIA
MA [4] Jelen Pavel CZE 1991 Běžecký klub Náchod
MB [2] Ježek Přemysl CZE 1982 AC Slovan Liberec
MB [223] Jirka jan CZE 1983 AC Náchod
ZD [49] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
MA [194] Jurášek Jan CZE 1987 Pelhřimov
MB [50] Kábela Honza CZE 1978 SP Malenovice
ZC [51] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZB [236] Kacířová Tereza CZE 1985 Rumový Pralinky
MA horolezec [245] Kalkus Jan CZE 1990 SFF EK
MD [52] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
ZB [53] Kleinová Ivana CZE 1981 Erika copy shop
MB [173] Klus Tomáš CZE 1978 Třinec
ZA [174] Kočanová Veronika CZE 1990 Lanová dráha Sněžka
MC [161] Kolář Radek CZE 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov
MB [187] Kolisko Vladimír CZE 1980 BK Náchod
MB [55] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
ZB horolezec [220] kopecká ivana CZE 1985 Kralupy nad Vltavou
MD [56] Koubek Libor CZE 1957 Janov nad nisou
ZB [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MC [7] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
MB [57] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 Běžecký klub Náchod
MB horolezec [211] křetínský david CZE 1985 Kroměříž
MA horolezec [58] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MB horolezec [196] kříž vojtěch CZE 1983 Start Náchod
MA [59] Kubeček Ladislav CZE 1991 TJ Maratonstav Úpice
juniorky [60] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
MB [189] Kubik Ondřej CZE 1981 TJ Maratonstav
MB horolezec [61] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
MC [62] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
junior horolezec [63] kulda Jiří CZE 2002 TJ Maratonstav Úpice
MC [176] Kulich Marek CZE 1975 Wikov Ski Skuhrov
ME [64] Kuřík Jiří CZE 1950 Orel Studenec
MA horolezec [214] kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
ZB [163] Lach-Papciak Katarzyna Johanna POL 1978 Forge Your Future
MC [209] Lamich Bořek CZE 1974 Run for life
MD [66] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
MB horolezec [67] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MA [68] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MA [69] Lněnička Jan CZE 1994 Rozběháme Hradec Králové
MA [70] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
ZB [166] Maly Marketa CZE 1979 Velke Porici
MC [72] Malý Pavel CZE 1975 Vojenská Policie
MB [258] Mandík Karel CZE 1978 Beal
ZB horolezec [207] Mandulová Kateřina CZE 1979 Horal Ruzyně
ZB horolezec [ ] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
juniorky [248] Masláková Marína SVK 2001 Banska Bystrica
MD horolezec [73] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
ZA [195] Maxová Tereza CZE 1991 Trutnov
MB [74] May Petr CZE 1985 Bezděkov nad metují
MA [75] Mazur Tomáš CZE 1989 HO Staré Město
MB [76] Melša Zdeněk CZE 1982 Skilauf team
MF [77] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
ZC [ ] Metelková Táňa CZE 1972 OK99 Hradec Králové
MB [185] Migal David CZE 1981 Horolezci Jeseník
MB [78] Míka Jan CZE 1983 Varnsdorf
MA horolezec [79] Mikula Erik CZE 1987 Lomnice nad Popelkou
MB [80] Míšek David CZE 1978 TJ Sokol Hradec Králové
juniorky [235] Mrázková Eva CZE 2002 Písek
ZB [81] Mrázková Linda CZE 1980 Děčín
MA [255] Mudrák Štěpán CZE 1996 SK Veská
MA [247] Müller René CZE 1989 Rtyně v Podkrkonoší
MB horolezec [82] Mura Radek CZE 1981 Pražský symfonický orchestr
MA [212] nádhera Jiří CZE 1993 HK
MC horolezec [83] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
ZC horolezec [84] Nádherová Hana CZE 1968 hradec králové
MA horolezec [85] Navrátil Pavel CZE 1990 GoMango Hradec Králové
MC horolezec [86] Němec Pavel CZE 1968 SC Radotín Praha
MB horolezec [87] Netík Ondřej CZE 1984 Baterca
MA horolezec [15] Nosek Tomáš CZE 1990 HO Excentric
MB [170] Novák Martin CZE 1980 Nikita
MB [229] Novák Martin CZE 1982 Trutnov
junior [88] Novotný Jan CZE 2009 Olfin car Ski Team
MB [226] Novotný Václav CZE 1982 HO Skol
MB horolezec [ ] Novotný Václav CZE 1982 Nalehko.com/Ski team vysočina
juniorky [89] Nyklickova Veronika CZE 2005 BKL Machov
MB horolezec [198] nývlt martin CZE 1982 Start Náchod
MB [251] Nývlt Tomáš CZE 1984 Červená kostelec
MD [90] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
ZA [231] Ovečková Markéta CZE 1989 Praha
MD [259] Palvín Radovan CZE 1965 Praha
MA horolezec [91] Papez Martin CZE 1988 Ho pionneer
ZA [92] Patočková Klára CZE 1989 Ivančice
ME [93] Pechek František CZE 1953 Trutnov
junior [94] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [197] Petrjánoš Šimon CZE 2003 JBL Standa tým
MA [6] Petržela Jan CZE 1992 OK99 Hradec Králové
MA [230] Petřík václav CZE 1986 SUDETENLAND
MA [5] Plný David CZE 1993 Běžecký klub Náchod
MC [95] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
MC [221] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
ZC [96] Pončová Eva CZE 1974 RunSport Team
ZB [171] Popovičová Mariana CZE 1976 Jihlava
junior horolezec [218] potůček šimon CZE 2001 Zlín
junior horolezec [217] potůček štěpán CZE 2001 Zlín
ZC [97] Prokopová Dagmar CZE 1974 Machov
ZB [98] Půlpánová Petra CZE 1976 Česká Čermná
MB horolezec [249] Pýcha Lukáš CZE 1984 TJ Start Náchod
MB horolezec [204] pýcha tomáš CZE 1981 Suchý Důl
MA [239] Ralf Janek CZE 1993 Náchod
MC horolezec [99] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
ZA [100] Repáňová Lucie CZE 1999 Běžecký klub Náchod
ZB [143] Riegerová Lucie CZE 1977 SKI Police nad Metují
junior [234] Rubeš Vojta CZE 2001
MC [232] Ruby Petr CZE 1972
MA horolezec [101] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MB [164] Rudolf roman CZE 1982 Hovrch
ZB [102] Růžičková Ludmila CZE 1978 Trutnov
MA horolezec [103] Řezníček Jan CZE 1987 Los Plzeňos
MA [215] Sedláček Antonín CZE 1988
juniorky [104] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
MA [105] Semerád Jan CZE 1994 Český svaz neslyšících sportovců z. s.
MB [106] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
MA [107] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Běžecký klub Náchod
MB horolezec [108] Siládi Georges CZE 1982 Komárka
ZB [109] Stráníková Eliška CZE 1985 Vysoká nad Labem
MC [ ] Strapek Jan CZE 1971 Vidnava
ZA horolezec [180] Svobodová Tereza CZE 1995 Praha
MA [110] Šabata Josef CZE 1993 Rafani
ZA horolezec [ ] Šachová Šárka CZE 1991 Česká Třebová
ZA [237] Šedivková Veronika CZE 1986
MB [193] Šembera Pavel CZE 1980 Praha
MA [111] Ševčík Lukáš CZE 1993 VHS Brno
MB [112] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
ME [113] Šimunek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
MA horolezec [202] Šinták Petr CZE 1986 Slavoňov
MA [167] Širc Petr CZE 1990 Extra Brno
MB [225] Širl Václav CZE 1985 Praha
MC [114] Škoda Aleš CZE 1975 Olfin car ski team
junior [115] Škoda Ondřej CZE 2002 Olfin car ski team
ME [224] Šlégr Jiří CZE 1954 LOKO TRUTNOV
MC [117] Šnýdr Radek CZE 1970 Hrádek nad Nisou
MD [118] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA horolezec [3] Šolc Vítězslav CZE 1991 BK Náchod
MA horolezec [119] Špička Jan CZE 1988 HO Union Plzen
MA [162] Šrám Tomáš CZE 1994 Mnichovice
MB [120] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
MA horolezec [121] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
ZA [169] Štěrbová Dagmar CZE 1991 Extra Brno
MA [ ] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MD [182] Šulc Pavel CZE 1963 LKP Jičín
MB [122] Šupich Martin CZE 1977 INS Atelier Náchod
ZA [175] Šustrová andrea CZE 1991 vyskydná
MA [188] Tauchman Jan CZE 1987 Tenneco
MA [123] Tichý Martin CZE 1999 Apache Loko Trutnov
junior horolezec [206] tomek vojtěch CZE 2004 Ostrava
MC [124] Touc Petr CZE 1973 SK Skalka - PODBŘEZÍ
MB horolezec [125] Trněný Michal CZE 1984 Ústí nad Labem
ZB horolezec [126] Tříšková Marie CZE 1976 Trenovanibehu.cz
MD [127] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
MB [128] Vagenknecht František CZE 1977 Nová Paka
MD [129] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
ZB [130] Vaňková Kateřina CZE 1979 Penzion U Karabiny, Adršpach
MD [131] Vanta Josef CZE 1962 Triclub Dobruška
MC [132] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MC [133] Vašíček Roman CZE 1974 Continental Adršpach
MB [134] Vávra Miroslav CZE 1982 Tanvald
MB [192] Vávra pavel CZE 1980 AKA
MC horolezec [135] Vestfál Václav CZE 1972 HO Loko Teplice
ZA horolezec [136] Vlastnikova Martina CZE 1986 Český Brod
MB horolezec [137] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
ZA [138] Vojtěchová Veronika CZE 1986 Police nad Metují
ZA [244] Volavková Katřina CZE 1987 Vysoká lípa
ZA [139] Záveská Anna CZE 1988 Ústí nad Orlicí
MB [183] Zbožínek Petr CZE 1984 TJ Slovan Zlín
MA [142] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MA [141] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
MC [ ] Żmijan Artur POL 1971 Bolków
ZB [ ] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
ZA [ ] Zvolánková Petra CZE 1992 HO Škrovád
ZA horolezec [144] Zýková Eliška CZE 1995 HO Jiskra Adršpach

startovní listina přípravka holky

start ~ 11:06:25 , 2013 a mladší , přihlášeno: 19 účastníků ( 0 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [501] Balážová Romana CZE 2015 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.
Ženy [566] beranová markéta CZE 2014 Ski Police
Ženy [504] bubeníčková Anna CZE 2013 BKL Machov
Ženy [505] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov 1
Ženy [419] Černohousová Elena CZE 2016 Praha
Ženy [405] Čížková Kateřina CZE 2014 Rychnov nad kněžnou
Ženy [573] Hornychová Marie CZE 2016 SKI Police nad Metují
Ženy [509] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
Ženy [586] Janetzky Julie CZE 2013 Wikov Ski Skuhrov
Ženy [418] Janková Aurora CZE 2017 Náchod
Ženy [511] Maly Sophia CZE 2016 Velke Porici
Ženy [512] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [590] Mládková Anežka CZE 2018 Dukla Liberec
Ženy [514] Nováková Nela CZE 2018 Habřina
Ženy [513] Nováková Zuzana CZE 2013 Habřina
Ženy [515] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
Ženy [420] Šimice Thea CZE 2016 Plzeň
Ženy horolezec [516] Šrůtková Klára CZE 2016 Bělý
Ženy [571] Vojtěchová Veronika CZE 2016 Police nad Metují

startovní listina přípravka kluci

start ~ 11:10:54 , 2013 a mladší , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [567] Beran Adam CZE 2016 Ski Police
Muži horolezec [502] Beran štěpán CZE 2014 SKI Police nad Metují
Muži [503] Brych Richard CZE 2014 Dobřany
Muži [410] Cejpa Viktor Martin CZE 2015 Ohnišov
Muži [506] Cogan Richard CZE 2017 Stará Paka
Muži [507] čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [508] Guňka Jakub CZE 2013 Hradec Králové
Muži [407] Hákle Jan CZE 2014 Trutnov
Muži [414] Hrouda Štěpán CZE 2015 Horní Branná
Muži [403] Jirman Jan CZE 2014 Fulfit
Muži [510] Král David CZE 2016 Trutnov
Muži [408] Kubík Jinřich CZE 2014 Maratonstav Úpice
Muži [598] Marek Jakub CZE 2013 HO Požitkáři
Muži [589] Mládek Ondřej CZE 2015 Dukla Liberec
Muži [416] Šimice Jáchym CZE 2014 Praha 8
Muži [569] Vojtěch tadeáš CZE 2013 Police nad Metují

startovní listina Ml. minižákyně

start ~ 11:18:18 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [565] beranová eliška CZE 2012 Ski Police
Ženy [519] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
Ženy [521] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov 1
Ženy [401] Čudková Antonie CZE 2012 Lažany
Ženy [564] Kráčmarová Michaela CZE 2012 kostka racing
Ženy [542] Králová Denisa CZE 2012 Olfin car Ski Team
Ženy [546] Macurová Adéla CZE 2012 Hvězda Pardubice
Ženy [547] Macurová Alice CZE 2012 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [575] Melišíková Viktorie CZE 2011 TE Connectivity
Ženy [548] Musilová Veronika CZE 2011 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [550] Nováková Aneta CZE 2011 Habřina
Ženy [417] Vrzáková Michaela CZE 2011 Ústí nad Labem

startovní listina Ml. minižáci

start ~ 11:23:38 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 23 účastníků ( 23 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [25] Doležal Jonáš CZE 2012 BKL Machov
Muži [525] Duch Matyaš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
Muži [527] Elich Ondřej CZE 2012 ApacheLOKOTrutnov
Muži [529] Formánek Lukáš CZE 2012 Praha
Muži [594] Forst Vilém CZE 2012 Osek
Muži [534] Havel Vojta CZE 2011 Skilauf team
Muži [572] Hornych Ivan CZE 2011 SKI Police nad Metují
Muži [413] Hrouda Jakub CZE 2011 Horní Branná
Muži [540] Kohoutek Adam CZE 2011 Blue Fly
Muži [585] Komárek Ondřej CZE 2012 Run for life
Muži [584] Křepela Jiří CZE 2011 Wikov Ski Skuhrov
Muži [545] Kubeček Adam CZE 2011 Machov
Muži [409] Kubík Vojta CZE 2011 Maratonstav Úpice
Muži [581] Kuřátník Michal CZE 2011 Zábědov
Muži [587] Lamich Štěpán CZE 2012 Run for life
Muži [588] Mládek Matyáš CZE 2011 Dukla Liberec
Muži [551] Novotný Ondřej CZE 2011 CAV Benátky nad Jizerou
Muži [402] Pantůček Jakub CZE 2012 Slemeno
Muži [402] Pantůček Jakub CZE 2012 Slemeno
Muži [562] Pohl Jindřich CZE 2012 SKI Police nad Metují
Muži [557] Tuček Matěj CZE 2012 SKI Police nad Metují
Muži [560] Vojtěch Vojta CZE 2011 Suchý Důl
Muži [415] Vrzák Daniel CZE 2011 Ústí nad Labem

startovní listina St. minižákyně

start ~ 11:31:06 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 15 účastníků ( 0 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy horolezec [ ] Beranová Sára CZE 2009 SKI Police nad Metují
Ženy [600] Drobková Amálie CZE 2010 Zábědov
Ženy [526] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [528] Elichová Noemi CZE 2009 ApacheLOKOTrutnov
Ženy [532] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
Ženy [426] Horká Eva CZE 2009 Velké Popovice
Ženy [536] Hrnčířová Denisa CZE 2010 BKL Machov
Ženy [539] Hůlková Adéla CZE 2010 Ski Police nad Metují
Ženy [541] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
Ženy [563] Kráčmarová Anna CZE 2009 kostka racing
Ženy [544] Krejsová Eliška CZE 2010 KUS Sopotnice
Ženy [599] Michlová Tereza CZE 2010 Wikov Ski Skuhrov
Ženy [561] Pohlová Matylda CZE 2009 Ski Police nad Metují
Ženy [576] Renská Adéla CZE 2009 Hvězda pardubice
Ženy [556] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov

startovní listina St. minižáci

start ~ 11:39:06 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 12 účastníků ( 12 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [568] beran matěj CZE 2010 Ski Police
Muži [425] Burian Matěj CZE 2010 Suchý Důl
Muži [530] Formánek Tomáš CZE 2009 Praha
Muži [533] Guňka Lukáš CZE 2009 Hradec Králové
Muži [570] Hornych Olda CZE 2009 Ski Police nad Metují
Muži [538] Hůlka Vít CZE 2010 Ski Police nad Metují
Muži [543] Krejsa Šimon CZE 2010 KUS Sopotnice
Muži [577] Renský Matěj CZE 2009 Běžecký klub Náchod
Muži [582] Šabata František CZE 2009 Wikov Ski Skuhrov
Muži [558] Vaněk David CZE 2009 BKL Machov
Muži [422] Včeliš Kryštof CZE 2010 Suchý Důl
Muži horolezec [559] Vlk Štěpán CZE 2010 Vernéřovice

startovní listina Mladší žáci

start ~ 11:48:55 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 19 účastníků ( 7 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [595] Beneš Marek CZE 2008 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Muži [578] Bernard Adam CZE 2008 HK Jihlava
Ženy [520] bubeníčková Simona CZE 2008 BKL Machov
Muži [522] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [524] doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
Ženy [574] Harasym Michalina POL 2008 pod mukn stoza
Ženy horolezec [535] Havlova Kata CZE 2007 Skilauf team
Ženy [596] Holíková Veronika CZE 2008 Wikov Ski Skuhrov
Ženy [411] Hroudová Helena CZE 2008 Horní Branná
Ženy [404] janošová Mariana CZE 2007 TJ Baník Karviná
Muži [593] Jelen Lukáš CZE 2007 Wikov Ski Skuhrov
Muži [583] Křepela Jan CZE 2007 Wikov Ski Skuhrov
Ženy [597] Michlová Adéla CZE 2007 Wikov Ski Skuhrov
Ženy [517] Mládková Anna CZE 2008 Liberec - Kateřinky
Muži [580] Souček Šimon CZE 2008 Maratonstav Úpice
Ženy [555] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
Muži [423] Včeliš Tadeáš CZE 2008 Suchý Důl
Ženy [579] Zaremba Zuzanna POL 2007 Uks Jedynka Gostyń
Ženy [579] Zaremba Zuzanna POL 2007 Uks Jedynka Gostyń

startovní listina Starší žáci

start ~ 12:01:18 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži horolezec [424] Adamovský Adam CZE 2005 Havířov
Ženy [518] Bezušková Leontýna CZE 2005 SKI Police nad Metují
Ženy [531] gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
Muži [406] Hrouda David CZE 2006 SASM
Muži [537] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
Ženy [592] Jelenová Tereza CZE 2005 Wikov Ski Skuhrov
Muži [591] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
Muži [549] Navrátil Štěpán CZE 2006 Ski Police nad Metují
Muži [552] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži [553] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [554] Šretrová Lucie CZE 2006 Ski Police
Muži [421] Včeliš Jonáš CZE 2005 Suchý Důl

startovní listina BUFO BABY CROSS

start ~ 21:00:00 , 2005 - 2012 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen) 200, 500, 1000, 1500 a 3000 m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ST. MINIŽÁKYNĚ [ ] Balážová Anna CZE 2009 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.
ML. MINIŽÁCI [ ] Harasym Nikodem POL 2012 MUKN Pod Stróżą