Běh Teplickými skalami

2019-08-25 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 358, men : 241, women: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 66, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS total: 57, men : 28, women: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

start list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , all years of born , registered: 358 participants ( 241 of men, 117 of women) 11 km, hlavní závod dospělých.

category # name state year team
MA [10] Adámek Daniel CZE 1999 OCRA-CZ Team
ZA [11] Adámková Jana CZE 1996 OlfinCar Ski team Trutnov
ZB horolezec [276] andršová veronika CZE 1982
ZA horolezec [12] Balážová Júlia SVK 1992 Julísek and Lukísek
ZA [ ] Bambuchová Markéta CZE 1992 Havířov - Suchá
MA horolezec [90] bartoš radek CZE 1990 Kamil Koubík
ZA [14] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
ZC [13] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ME [445] Bednář Josef CZE 1950 Počaply
MB horolezec [15] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MA horolezec [16] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
ZA [17] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
MF [18] Bielčík Jindřich CZE 1940 Lichkov
MA [19] Bitnar Matěj CZE 1988 Sportovní klub hasičů KHK
MA horolezec [306] blahuta Tomáš CZE 1992 Biatlon Ostrava
MA [20] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
ZA horolezec [21] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
ZA [222] Boňková Valentina CZE 1994
MD [22] Brause Miroslav Herbert CZE 1964 Boxing club Broumov
MC [404] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
ZB [23] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
ZB [24] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [25] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [ ] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [433] Březinová Alena CZE 1979 run4run
MA [26] Bubeník Michal CZE 1991 Pardubice
MA [460] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
MA [ ] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
ZB horolezec [27] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
MB horolezec [28] Černý František CZE 1980 cernosinacestach
MA [29] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MA [30] Červinka Mário CZE 1995 Čestice 55, Kostelec nad Orlicí
MA [31] Česenek Ivo CZE 1987 Náchod
MD [247] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
ZA [32] Danielová Eva CZE 1995 HaKi-Run
ZC [ ] Dědková Eva CZE 1969 Praha 9
MB [283] diviš petr CZE 1980 Teplice nad Metují
ZC [33] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MA [464] Dlask Martin CZE 1991 Mladá Boleslav
MA [34] Dohnanský Tomáš CZE 1994 Decathlon Hradec Králové
MA [35] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
MA horolezec [248] Ďoubal Jan CZE 1986 Hovrch RT_SH
ZA [407] Drábková Tereza CZE 1991 Roztoky
MC [307] Drahoňovský Radek CZE 1973 SVIJANY
junior [233] Drobek Jakub CZE 2008
MB [234] drobek martin CZE 1979
MA horolezec [36] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
MB [286] Duch Miroslav CZE 1979 TJ Maratonstav Úpice
MB [37] Dusbaba Milan CZE 1981 TK Kvasiny
junior [582] Dvořáček Ondřej CZE 2000
MB horolezec [461] Dvořák Jan CZE 1978 Sokol Bojkovice
MA horolezec [455] Dvořák Marek CZE 1992 HORO ČT
MC horolezec [38] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MB horolezec [278] Dvořák Richard CZE 1981 Sambar, Lezecká stěna Kladno
MB [456] Dycka Jan CZE 1980 Podkážek
MA [408] Edr Martin CZE 1990
ZB [39] Eliášová Šárka CZE 1977 Holice
MD [40] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MB [41] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
MA [413] Farský Radim CZE 1987
ZC [42] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
ZB [253] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
ZC [43] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [44] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
MA [239] Foller David CZE 1999 Czech wild runners team
ZD [45] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
MD [46] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
ZA [47] Frýdlová Šárka CZE 1990 Hradec Králové
MC [458] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
ME [304] groh Stanislav CZE 1946 AC Vrchlabí
MB horolezec [48] Gromus Daniel CZE 1978 HO Rýmařov
MB [50] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
MA [51] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
MC [52] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
MC [53] Hájek Miloš CZE 1973 Liberec
MC [54] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
ZB [55] Hálová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
MA [56] Hanousek Jiří CZE 1988 Road Racing Podorlicko
ZC [57] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MA horolezec [275] harvánek michal CZE 1991 Náměšť
MA [58] Havelka Jakub CZE 1988 Louny
ZB [442] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
junior horolezec [60] Havran Martin CZE 2007 155.HO - Vsetín
junior horolezec [61] Havran Ondřej CZE 2004 155.HO - Vsetín
junior horolezec [59] Havran Tomáš CZE 2002 155.HO - Vsetín
ZB horolezec [62] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
MB [279] Hejl Dušan CZE 1984 Ski Police
MC [63] Hejl Radek CZE 1972 Pomalu a jistě
MB [312] Hejna Petr CZE 1978 ZPA Smart Energy 3
ZA [260] Hejnová Lucie CZE 1988 Orel Rtyně
MA [411] Hekrle Pavel CZE 1993 Horo ČT
ZD [64] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
MB [65] Hofman Jan CZE 1982 Střihov
MC [66] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [246] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [67] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
MA horolezec [68] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
ZB horolezec [308] Hornychová Marie CZE 1980 SKI Police nad Metují
junior horolezec [255] Houdek Jiří CZE 2005 155. HO Vsetín
MB horolezec [69] Hovorka Karol CZE 1980 LK Mšeno
ZB [70] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MB [264] Hrůša Jakub CZE 1976 Bělý 9
junior horolezec [257] Hruška Daniel CZE 2004 155. HO Vsetín
MA [270] hügl radek CZE 1988 RunSport Team
MB [71] Huml Martin CZE 1983 Boxing club Broumov
MA horolezec [406] Chlup Roman CZE 1985 HMK TJ10
ZC horolezec [284] Chomiak Katarzyna POL 1974 Jedlina-Zdrój
ZD [452] Chrdleová Alexandra CZE 1955 Parha 5
MC [72] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MD [73] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
MB [226] Jančík Viktor CZE 1981 Albi
MA [446] Jandáček Jakub CZE 1997 Wikov
junior [438] Jánoš petr CZE 2003 JBL Standa tým
junior [74] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
MC horolezec [465] Jarý Petr CZE 1972 Kovošrot Jarý
ME [75] Javůrek Jiří CZE 1948 TJ Maratonstav Úpice
MA [2] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
MB [223] Ježek Přemysl CZE 1982 AC Slovan Liberec
MB [303] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
ZA horolezec [447] Jíšová Barbora CZE 1992 Eleven Run Team
ZD [272] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZA [414] Jordáková Markéta CZE 1993
ZA [76] Joudalová Pavlíma CZE 1991 Česká Skalice
MB [77] Kábela Honza CZE 1978 SP Malenovice
MA [78] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
ZC [79] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
MA horolezec [454] kadeřábek petr CZE 1989
ZB [80] kadlecova monika CZE 1977 Praha,Přezletice
MB [81] Kalkus Roman CZE 1980 Run4fun Hradec Králové
junior [263] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ZB [82] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
MA [83] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
MD [84] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
ZA [85] Kočanová Veronika CZE 1990 Lanová dráha Sněžka
MB [86] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MB [87] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
ZB [235] Komárková Petra CZE 1984 Run for life
MB [405] Kornaś Marcin POL 1978 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
ZA [410] Kornek Caroline CZE 1997
ZA [280] Kosinová Kamila CZE 1990 Panda Express
junior [88] Kostruh Honza CZE 2004 VSK Uni Brno
MB [298] košťál Jakub CZE 1984 www.jakubkostal.cz
ZA [89] Kotková Monika CZE 1991 Šumperk
MB [277] Kováček Stanislav CZE 1983 MK Seitl Ostrava
ZB [6] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
MB [91] Kratochvíl Miloš CZE 1975 Hvězda Pardubice
ZC [ ] Kratochvílová Jitka CZE 1974 Kraťáci
ZC horolezec [92] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
MB [93] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
MD [94] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MC [296] krtička Michal CZE 1973 Wikov
MA [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MA horolezec [95] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MA [274] Kubeček Antonín CZE 1996 ProBro
MA [443] Kubeček Ladislav CZE 1991 FARMET - Maratonstav Úpice
juniorky [96] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
MB [412] Kudela Ondřej CZE 1980 Baterca
MC [97] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
junior horolezec [299] Kulda Jiří CZE 2002 Maratonstav Úpice a HOCK
MA horolezec [310] kulhánek filip CZE 1997
ME [251] Kunrt Miroslav CZE 1949 TJ Liga 100 Olomouc
MA horolezec [290] kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
MC [98] Květoň Vladimír CZE 1968 Šumperk
MC [232] Lamich Bořek CZE 1974 Run for life
MA [99] Langr Michal CZE 1993 HaKi-Run
MD [100] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
MB [101] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MD [271] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
MB horolezec [102] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MA [103] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MB horolezec [448] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
MA [104] Lněnička Jan CZE 1994 Hradec Králové
MA horolezec [294] lochman Petr CZE 1990 run4run
juniorky [ ] Lopatářová Eliška CZE 2004 Česká Skalice
MA [105] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
juniorky [ ] Luňáčková Lucie CZE 2001 Rozhoupej město
ZA horolezec [243] Magnusková Hana CZE 1986 Třinec
ZA [106] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
MB [107] Malý Pavel CZE 1975 Teplice nad Metují
MB horolezec [245] Mandík Karel CZE 1978 Beal
junior horolezec [108] Maňhal Ondřej CZE 2000 Horní Maršov
MC [109] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
ZC [110] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
ZB [111] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
juniorky horolezec [265] Masláková Marína SVK 2001 Banska Bystrica
MA [112] May Petr CZE 1985 TuKaBel
MA [113] Meisner Patrik CZE 1995 Krtečkova hromádka
MC [114] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ZA [115] Mervartová Kristýna CZE 1991 Atletická škola Hradec Králové
MF [295] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
MA [116] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
MB [117] Míka Jan CZE 1983 Varnsdorf
MD [118] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
MA [119] Mitáš Jiří CZE 1990 Kladno
ZB [120] Musilová Jana CZE 1978 Albi
ZC [121] Myslivcova Lenka CZE 1970 OK Slavia Hradec Králové
MA [237] Nádhera Jiří CZE 1993 HK
MC [236] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
MD [289] nečas Josef CZE 1958 Upice
MC [122] Němec Pavel CZE 1968 Nučice
MA horolezec [123] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MD horolezec [244] nosek jaroslav CZE 1963 LK Prachov
MD [125] Novák Karel CZE 1964 Vysoké Mýto
MB horolezec [453] Novák Martin CZE 1982 Trutnov
MB [124] Novák Pavel CZE 1981 KRB Chrudim
ZA [221] Novotná Petra CZE 1986 Brtnice
MA horolezec [126] Novotný Jakub CZE 1988 HORO Česká Třebová
juniorky [127] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL Machov
ZA [128] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
MA horolezec [129] Ondrášek Lukáš CZE 1993 HUDY SPORT, Julísek and Lukísek
MA [242] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
MB [130] Pajer Jan CZE 1980 #GLADIATORRACETEAM
ZA horolezec [291] páleníková lenka CZE 1985 Modřice
MA horolezec [131] Papez Martin CZE 1988 Ho pionneer
junior horolezec [434] Paulik Marian SVK 2000 nemam
juniorky horolezec [288] Paulíková Terézia SVK 2000 Žibritov
ZD [8] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
MB [224] Pěkný Jan CZE 1977 AKA Praha
ZD [231] Pernatová Jitka CZE 1964 Run for life
junior [132] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ZB [133] Petrova Geri BGR 1976 Bulharsko
ZB [134] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
MA [262] petřík václav CZE 1986 SUDETENLAND
MA horolezec [135] Pilát Tomáš CZE 1989 Želvonozí
MA [4] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
MB [432] Pohanka Michal CZE 1981 Wikov
MB [431] Pohanka Ondřej CZE 1979 Praha 10
MC [136] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MA [292] polášek Petr CZE 1989 VSK MFF UK Praha
MC [137] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MB [150] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
MB [437] Pondělíček Petr CZE 1975 JBL Standa tým
MC [254] Porubský Július SVK 1973 ŠK Triturus Nitra
ZB [138] Procházková Jitka CZE 1980 SC vebr-sport
MA [139] Ptašek Martin CZE 1985 green4plan s.r.o.
ME [140] Pullman Miroslav CZE 1950 Jablonc nad Nisou
MA horolezec [269] Punda Václav CZE 1990 rt_sh
MA horolezec [258] Rak Kuba CZE 1993
MC horolezec [142] Randa Drahomír CZE 1974 HO TJ Sokol Stěžery
MD [143] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
ZB [144] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
MB [145] Renský Michal CZE 1979 Run4run
MA horolezec [282] repík Jakub CZE 1986 Trutnov
ZA [7] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
MB horolezec [146] Roupa Lukáš CZE 1982 Praha 15
MC [402] Rubeš Petr CZE 1972
junior [403] Rubeš Vojta CZE 2001
MA horolezec [147] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MB horolezec [252] rudolf roman CZE 1982 Hovrch
MA [148] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
MA horolezec [149] Řezníček Jan CZE 1987 Los Plzeňos
ZA [241] Sabolová Anna SVK 1986 Žilina
ZB [285] Sackiewicz - Wiącek Agnieszka POL 1976 Biegaj w Jedlinie
MA [238] Sádlo Dominik CZE 1995 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
MB [415] sarpong michal CZE 1984 black hyppo
MA [151] Schejbal Marek CZE 1989 Sportovní klub hasičů KHK
ZA [259] Schejbalová Alena CZE 1993 SamoSeToNeodtrénuje
MC [152] Scheuer Jan CZE 1966 Lanškroun
MA horolezec [297] sibera Jan CZE 1988 Údolí Sviní
junior [153] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
MB horolezec [154] Siládi Georges CZE 1982 Komáří Služba
ZA [266] simanhová veronika CZE 1985
ZB horolezec [430] Skácelová Marie CZE 1975 HO Ještěd
ZA [155] Skalická Anna CZE 1993 Trutnov
MB [450] Smagala Wojciech POL 1981 WKB Piast Wroclaw
ZB [401] Smagała Ewelina POL 1978
MB [156] Smola Josef CZE 1980 Náchod
ZA [158] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
ZA horolezec [268] součková markéta CZE 1987 rt_sh
MB horolezec [287] soucha Jan CZE 1978 HoSoHoPo
MB [229] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
MF [230] Srovnal Otakar CZE 1942 Lokomotiva Zábřeh
junior [459] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují, Spy
MC [159] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
ZA [160] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
MC [435] Stodůlka Libor CZE 1973 TJ Pohoří
ZB [161] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
juniorky [162] Stodůlková Veronika CZE 2001 TJ Pohoří
junior [228] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ZB horolezec [227] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
ZA horolezec [302] struková kateřina CZE 1985
ZD [163] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
ZA [457] svobodová jana CZE 1999 wc
MA [440] Šála Radim CZE 1985
ZA [439] Šálová Xenie CZE 1985
juniorky horolezec [256] Šarmanová Simona CZE 2005 155. HO Vsetín
ZA [409] Šedivková Veronika CZE 1986
ZD [ ] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
ZA horolezec [463] Šepsová Martina CZE 1988
ZB [164] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
MD [165] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
MA [166] Šinták Petr CZE 1986 Slavoňov
ZA [167] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
MA [281] šír václav CZE 1985 Praha
ME [168] Šlégr Jiří CZE 1954 LOKO Trutnov
MC [169] Šnýdr Radek CZE 1970 RADULA
MA horolezec [170] Šofr Ondřej CZE 1985 Pardubice
MD [171] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [9] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MA [172] Šorm Ivo CZE 1987 Janov nad Nisou
ZA [173] Šormová Janoušková Zuzana CZE 1985 Janov nad Nisou
ZB [174] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
MA horolezec [175] Špička Jan CZE 1988 Los Plzeňos
MB [176] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
MA horolezec [177] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MC [178] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
ZD [179] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
MA horolezec [180] Šteyer Matěj CZE 1985 Tendon/Chlupy v zipu
ZA horolezec [181] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
MA [182] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MB [183] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
ZA [261] šustrová andrea CZE 1991 vyskydná
ZB [184] Švejcarová Jana CZE 1978 Dolní Bezděkov
MA [ ] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
MD [273] Tonda Tonda CZE 1962 DAK Dobrošov
ME [185] Trejbal Karel CZE 1951 SKP Mladá Boleslav
MB [ ] Trnečka Pavel CZE 1983 Hradec Králové
ZD [186] Trnovská Jarmila CZE 1964 Police nad Metují
MC horolezec [187] Trnovský Miloslav CZE 1965 Hobuk
MA horolezec [462] tryzna tomáš CZE 1992
MA horolezec [188] Urbánek Matouš CZE 1988 Horo ČT
MD [189] Valenta Michal CZE 1962 prales tužín
juniorky [190] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod
MC [191] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
MC [192] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
MB [225] vávra pavel CZE 1980 AKA
MC [193] Vebr Stanislav CZE 1973 Boxing club Broumov
ZA [194] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
MB horolezec [195] Vladyka Petr CZE 1982 Tendon
ZB [196] Vlachynská Kristýna CZE 1978 HaKi-Run
ZA [436] Vlastníková Martina CZE 1986
MA [3] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZB [240] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
MA [250] Vlk Jakub CZE 1996 Vernéřovice
MB [249] Vlk Jiří CZE 1982 Vernéřovice
ZA [197] Vobořilová Kateřina CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
ZB horolezec [301] vojtíková lenka CZE 1981 Pozitivní nejistota
junior [198] Volný Ondřej CZE 2001 Moravská Třebová
MC [199] Vondráček Miroslav CZE 1965 vondrami
MB horolezec [200] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
MA [201] Výborný Václav CZE 1990 YOLO BAND
MC [305] WŁODARCZYK Andrzej Rafal POL 1972 Radom
MA horolezec [267] Zábranský Václav CZE 1989 rt_sh
MA [5] Zámečník Adrien CZE 1998 BULOWAAH
ZC [449] Zámečníková Irena CZE 1971 Svoboda nad Úpou
ZA horolezec [451] zástěrová petra CZE 1988 ostrava
ZA [202] Záveská Anna CZE 1988 Ústí nad Orlicí
MB [203] Zbožínek Petr CZE 1984 TJ Slovan Zlín
ZA [204] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
MA [205] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MD [293] zelený luděk CZE 1961 DomaŽďár
ZA [311] zídková radka CZE 1986
junior horolezec [309] zimka Martin SVK 2000 Banská Bystrica
MB [206] Zoubek Michal CZE 1976 Praha 3
MB [207] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
ZB [208] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
MA [441] Žídek Jan CZE 1990
ZA [444] Žilková Zuzana CZE 1990

start list BUFO BABY CROSS

start ~ 09:35:00 , 2005 and younger , registered: 57 participants ( 28 of men, 29 of women)

category # name state year team
minizakyne [501] Bejšovcová Laura CZE 2009 BKL Machov
minizakyne [502] Bejšovcová Pavlína CZE 2012 BKL Machov
minizakyne [503] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
ml.zaci [543] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
ml.zaci [504] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
st.zaci [562] Čížek Vojtěch CZE 2005 MFK Nové Město nad Metují
minizakyne [505] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ml.zakyne [506] Doležalová Tereza CZE 2008 BKL Machov
ml.zaci [551] Drahoňovský Šimon CZE 2008 SVIJANY
minizakyne [536] Drobková Amálka CZE 2010
minizaci [540] Duch Matyaš CZE 2012 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [539] Duchová Karolínka CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [507] Dusbabová Kateřina CZE 2012 TK Kvasiny
minizaci [508] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
minizakyne [509] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
ml.zaci [510] Flašar Marek CZE 2008 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
minizaci [512] Formánek Lukáš CZE 2012 Praha
minizaci [511] Formánek Tomáš CZE 2009 Praha
minizaci [549] forst vilém CZE 2012 Osek
st.zakyne [513] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
minizakyne [514] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
ml.zakyne [541] harasym michalina CZE 2008 xc harasym team
ml.zaci [515] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
st.zaci [532] Hrouda David CZE 2006 SASM
minizaci [533] Hrouda Jakub CZE 2011 SOKOL Valteřice
st.zaci [534] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
ml.zakyne [535] Hroudová Helena CZE 2008 SOKOL Valteřice
ml.zakyne horolezec [563] Janošová Mariana CZE 2007 TJ Baník Karviná
minizaci [548] Ježek Kryštof Josef CZE 2009
minizaci [537] Komárek Ondřej CZE 2012 Run for life
minizakyne [538] Komárková Kateřina CZE 2009 Run for life
minizakyne [516] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
ml.zaci [552] Kornaś Franciszek POL 2008 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
minizaci [550] Kornaś Jan POL 2010 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
ml.zakyne [517] Kostruhová Šárka CZE 2007 VSK Uni Brno
ml.zaci [581] kotyva šimon CZE 2008
minizakyne [518] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
minizakyne [519] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
ml.zaci [544] Kuba Matyáš CZE 2008 Vrchlabí
minizakyne [520] Macurová Adéla CZE 2012 Hronov
minizaci [580] Machačka Šimon CZE 2009 Hradec Králové
st.zakyne [521] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
minizakyne [547] Melišíková Viktorie CZE 2011 Hvězda Pavlišov
minizakyne [531] Mikulášová Nela CZE 2013 Pardubice
minizakyne [561] Musilová Veronika CZE 2011
minizaci [141] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
ml.zakyne [522] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
minizaci [542] Skácel Jan CZE 2009 HO Ještěd
st.zaci [523] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
ml.zaci [524] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
minizaci [545] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
ml.zakyne [525] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
minizakyne [526] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
minizaci [553] švejcar eda CZE 2012 dolní bezděkov
minizakyne [527] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
minizakyne [528] Vančurová Viktorie CZE 2016 Náchod
minizaci [546] Vojtěch Vojta CZE 2011 Suchý Důl