2017-05-14 Machov
trasa A
|
celkem: 138 , men : 131, AM30: 28, AM40: 38, AM50: 44, AM60: 20, women: 7, AW50: 3, AW40: 2, AW30: 2, AM60 : 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci 1
|
celkem: 24 , women: 8, Ženy: 8, men : 16, Muži: 16 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci 2
|
celkem: 15 , men : 11, Muži: 11, women: 4, Ženy: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Mladší žáci
|
celkem: 19 , women: 11, Ženy: 11, men : 8, Muži: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Předškoláci - odrážedla
|
celkem: 12 , men : 5, odrážedla: 12, women: 7 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Předškoláci - kola
|
celkem: 10 , women: 5, Předškolačky: 5, men : 5, Předškoláci: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
trasa B
|
celkem: 121 , women: 21, BW30: 6, men : 100, BM60: 20, BM30: 19, BM40: 24, BM50: 25, BW40: 7, BM60 : 5, JB: 7, JWB: 2, BW50: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Koloběžky na trase B
|
celkem: 4 , men : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Nova jízda
|
celkem: 34 , men : 22, Starší žáci: 11, women: 12, Starší žákyně: 3, Ženy: 9, Muži: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Koloběžky na trase Nova
|
celkem: 4 , men : 4, Muži: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 10:00:00
, 1998 a starší
,
přihlášeno: 138 participants
(
131 of men,
7 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
AM30 | 4 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Suninvent Team | 5117 | Hlinsko |
AM40 | 209 | Aster Jaroslav | CZE | 1981 | Trutnov | 0 | Trutnov |
AM40 | 210 | Bartoš Martin | CZE | 1979 | Bike Sport Team Mohelnice | 1499 | Mohelnice |
AM50 | 52 | Bartušek Jaroslav | CZE | 1970 | Chrudim | 1750 | Chrudim |
AM50 | 160 | Bartušek Jaroslav | CZE | 1970 | Chrudim | 1750 | Chrudim |
AM60 | 211 | Bernard Karel | CZE | 1967 | INS BIKE TEAM | 2344 | Hronov |
AM60 | 55 | Borůvka Zdeněk | CZE | 1965 | Jerrysport team | 1718 | Broumov |
AM40 | 47 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | 0 | Hradec Králové |
AM40 | 109 | Brendl Tomáš | CZE | 1986 | STS Chvojkovice Brod | 0 | Hradec Králové |
AW50 | 212 | Bušková Leona | CZE | 1972 | GHOST Team | 2511 | Havlíčkův Brod |
AW50 | 140 | Bušková Leona | CZE | 1972 | GHOST Team | 2511 | Havlíčkův Brod |
AM60 | 155 | Daňsa Petr | CZE | 1967 | Doudleby nad Orlicí | 897 | Doudleby nad Orlicí |
AM40 | 213 | Fikar Martin | CZE | 1983 | BAKAKO Nová Paka | 1818 | Hořice |
AM30 | 63 | Filip Vojtěch | CZE | 1988 | Cyklo ATOM cycling team | 4634 | Sezimovo Ústí |
AM30 | 214 | Filip Vojtěch | CZE | 1988 | Cyklo ATOM cycling team | 4634 | Sezimovo Ústí |
AM60 | 64 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CASIAEXCALIBER RACING | 2693 | Náchod |
AM60 | 216 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CASIAEXCALIBER RACING | 2693 | Náchod |
AM30 | 215 | Flégl Lukáš | CZE | 1993 | Kola Šír Bělohrad | 910 | Hořice |
AW40 | 124 | Fortelná Petra | CZE | 1984 | AUTENTICBIKE Třebíč | 4508 | Třebíč |
AW40 | 153 | Fortelná Petra | CZE | 1984 | AUTENTICBIKE Třebíč | 4508 | Třebíč |
AW30 | 14 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 5025 | Hronov |
AM40 | 217 | Frýba Lukáš | CZE | 1982 | Orbea Team | 874 | Třebíč |
AM30 | 218 | Fulka Jan | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | 0 | Police nad Metují |
AM60 | 219 | Hajný Svatoslav | CZE | 1963 | Cyklotrenink.com | 0 | Žatec |
AM60 | 111 | Havelka Petr | CZE | 1959 | Hradecký spinning klub | 3987 | Hradec Králové |
AM60 | 220 | Havlík Pavel | CZE | 1967 | KT TryskomyÅ¡ | 1710 | Praha |
AM50 | 150 | Hejna Pavel | CZE | 1969 | Velké Poříčí | 842 | Praha |
AM40 | 221 | HlouŠek Martin | CZE | 1982 | MTBO racing team | 1809 | Býšť |
AM40 | 222 | Hodr Antonín | CZE | 1987 | GHOST Pro Bike Trutnov | 1837 | Trutnov |
AM30 | 121 | Hornych Martin | CZE | 1988 | Meziměstí | 1685 | Meziměstí |
AM50 | 1 | Hruška Jan | CZE | 1975 | GHOST team | 3103 | Hradec Králové |
AM50 | 73 | Hrzán Richard | CZE | 1972 | CTM SILVINI R2 Sport | 0 | Nové Město nad Metují |
AM50 | 343 | Hurák Jan | CZE | 1976 | SK Donocykl Vysoké Mýto | 1430 | Vysoké Mýto |
AM50 | 67 | Hájek Tomáš | CZE | 1974 | Malšova lhota | 1730 | Malšova lhota |
AM30 | 151 | Janura Jan | CZE | 1989 | Tábor | 1389 | Tábor |
AM60 | 76 | Jirman Josef | CZE | 1964 | Broumov | 2311 | Broumov |
AM30 | 161 | Jirásek Pavel | CZE | 1992 | Pítrs bikes team | 1553 | Police Nad Metují |
AM30 | 472 | Jirásek Pavel | CZE | 1992 | Pítrs bikes team | 1553 | Police Nad Metují |
AM40 | 223 | Jurásek Michal | CZE | 1978 | Obec Heřmánkovice | 851 | Heřmánkovice |
AM40 | 2 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | 4975 | Červený Kostelec |
AM50 | 224 | Kaplan Ondřej | CZE | 1974 | SDH Vysoká u Holic | 875 | Vysoká u Holic |
AM40 | 159 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | 2857 | Nový Malín |
AM40 | 225 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | 1824 | Rychnov nad Kněžnou |
AM50 | 172 | Kohoutek Petr | CZE | 1975 | Ins bike team | 0 | Adršpach |
AM60 | 78 | Kosek Josef | CZE | 1963 | MTB Heřmánkovice | 1724 | Heřmánkovice 21 |
AM50 | 79 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | 3801 | Pysely |
AM60 | 114 | Kraus Miroslav | CZE | 1966 | Lázně Bělohrad | 2376 | Lázně Bělohrad |
AM60 | 174 | Kraus Miroslav | CZE | 1966 | Lázně Bělohrad | 2376 | Lázně Bělohrad |
AM60 | 226 | Krejsar Jiří | CZE | 1962 | INS Atelier Náchod | 0 | Velké Poříčí |
AM50 | 178 | Král Jiří | CZE | 1977 | Záměl | 1732 | Záměl |
AM50 | 157 | Kubec Jiří | CZE | 1977 | Cyklo Tony | 895 | Česká Skalice |
AM30 | 227 | Kubišta Michal | CZE | 1990 | Šmídl bike team | 0 | Dlouhá Třebová |
AW30 | 8 | Kuntová Vendula | CZE | 1993 | GHOST team | 4850 | Jičín |
AM40 | 152 | Laba Robert | CZE | 1978 | SK Donocykl Vysoké Mýto | 0 | Vysoké Mýto |
AM30 | 7 | Lavička Adam | CZE | 1995 | GHOST team | 4069 | Jihlava |
AM40 | 229 | Lecnar Jaruch | CZE | 1983 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metuji |
AM50 | 230 | Lelek Josef | CZE | 1971 | INS Atelier Náchod | 887 | Hronov |
AM50 | 173 | MENŠÍK JIŘÍ | CZE | 1974 | Jasný Sokol | 872 | PRAHA 10 |
AM30 | 231 | Mikuláš Ondřej | CZE | 1990 | Dlouhá Třebová | 0 | Dlouhá Třebová |
AM30 | 265 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | 890 | Dlouhá Třebová |
AM60 | 162 | Morávek Aleš | CZE | 1964 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | 864 | Hronov |
AM50 | 177 | Mráz Vit | CZE | 1974 | INS BIKE TEAM | 849 | Hronov |
AM50 | 163 | Máša Daniel | CZE | 1974 | Six Monkeys | 870 | Mukařov |
AM60 | 110 | Míl Jiří | CZE | 1966 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 1833 | Hradec Králové |
AM40 | 104 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | 2748 | Hradec Králové |
AM40 | 164 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | 2748 | Hradec Králové |
AM50 | 232 | Neuman Radim | CZE | 1977 | CYKLO PROFI | 2315 | Vraclav |
AM50 | 233 | Ondráček Martin | CZE | 1973 | Pro Music Prolog Bike Trutnov | 853 | Vysoké Mýto |
AM30 | 464 | Petruš Lubomír | CZE | 1990 | EthicSport | 0 | Nový Malín |
AM30 | 158 | Petruš Lubomír | CZE | 1990 | EthicSport | 0 | Nový Malín |
AM30 | 154 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Vella team | 912 | Machov, Nízká Srbská 63 |
AM30 | 86 | Pich Tomáš | CZE | 1995 | Vella team | 912 | Machov, Nízká Srbská 63 |
AM50 | 179 | Pinkava Petr | CZE | 1977 | ED system MTB SILVINI team | 903 | Nachod |
AM40 | 90 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | 1768 | Trutnov 3 |
AM40 | 234 | Prokop Jaroslav | CZE | 1983 | Pro Music Prolog Bike | 1768 | Trutnov 3 |
AM50 | 235 | Přibyl Jarda | CZE | 1970 | Nevix Team Kadaň | 2313 | Kadaň |
AM60 | 236 | Rak Sláva | CZE | 1965 | Alfa team Hořice | 0 | Hořice |
AM30 | 122 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 2667 | Olomouc |
AM30 | 176 | Rauchfuss Marek | CZE | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 2667 | Olomouc |
AM60 | 175 | Rieger Jiří | CZE | 1962 | TJ Spartak Vrchlabí | 913 | Strážné |
AM60 | 239 | Schejbal Martin | CZE | 1964 | DPC Doudleby | 835 | Doudleby nad Orlicí |
AM30 | 169 | Schejbal Aleš | CZE | 1991 | Doudleby nad Orlicí | 878 | Doudleby nad Orlicí |
AM40 | 91 | Schejbal Josef | CZE | 1978 | Cyklo Bendl | 3463 | Holice V Čechách |
AM40 | 238 | Sedlacek Vladimir | CZE | 1980 | Trutnov | 0 | Trutnov |
AM50 | 165 | Semerád Ondřej | CZE | 1974 | SK PRIMA Polička | 911 | Hlinsko |
AM60 | 48 | Slabý Jiří | CZE | 1956 | CTM SILVINI R2 Sport | 1783 | Bohuslavice nad Metují 358 |
AM50 | 240 | Slavík Josef | CZE | 1976 | NKT Kablo | 861 | Vrchlabí |
AM50 | 168 | Slavík Karel | CZE | 1974 | MTB Spartak Vrchlabí | 871 | Vrchlabí |
AM40 | 241 | Slezák Martin | CZE | 1984 | Bike Team KC Jaroměř | 865 | Jaroměř |
AM40 | 242 | Smrček Mira | CZE | 1978 | Police n.M. | 836 | Police n.M. |
AM50 | 93 | Souček Jiří | CZE | 1970 | Cyklo ATOM cycling team | 4727 | Jistebnice |
AM50 | 243 | Souček Jiří | CZE | 1970 | Cyklo ATOM cycling team | 4727 | Jistebnice |
AM50 | 166 | Stejskal Richard | CZE | 1975 | AC Údolí hladu HK | 850 | Lázně Bohdaneč |
AM50 | 244 | Strnad Marek | CZE | 1972 | Ins Atelier NÁchod | 915 | Hronov |
AM50 | 245 | Strnad Tomáš | CZE | 1972 | Ins Atelier Náchod - Hobby | 916 | Hronov |
AM50 | 246 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | 1870 | Police Nad Metují |
AM40 | 18 | Sušír Radek | CZE | 1979 | TRUXXXIK cycling | 912 | Milovice |
AM50 | 247 | Svoboda Jaroslav | CZE | 1971 | INS BIKE TEAM | 882 | Velké Poříří |
AM50 | 254 | Tůma Pavel | CZE | 1968 | Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans | 848 | Jeseník |
AM30 | 255 | Uhlíř Miroslav | CZE | 1990 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 4836 | Rokytno |
AM30 | 97 | Uhlíř Miroslav | CZE | 1990 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 4836 | Rokytno |
AM60 | 256 | Vacek Roman | CZE | 1964 | Pomalu, ale jistě! | 869 | Jičín |
AM50 | 257 | Vacenovský Vít | CZE | 1968 | KT Tryskomyš | 1718 | Praha |
AM40 | 182 | Vaněk Vladimír | CZE | 1983 | HSK Cycling Team | 908 | HK |
AM50 | 171 | Vaňous Jan | CZE | 1973 | Karbon Majster Team | 883 | Ústí nad Orlicí |
AW50 | 138 | Veselá Kateřina | CZE | 1977 | Authentic bike | 3131 | Stařeč |
AM60 | 259 | Viesner Pavel | CZE | 1967 | Horní Bišik | 838 | Nové Město nad Metují |
AM40 | 260 | Vilhelm Jakub | CZE | 1984 | Broumov-Olivetin | 0 | Broumov-Olivetin |
AM50 | 194 | Vodochodský Vladimír | CZE | 1972 | MTB HELLFISH AMINOSTAR | 841 | Kadaň |
AM50 | 261 | Vokoun Jiří | CZE | 1972 | Červený Kostelec | 877 | Červený Kostelec |
AM50 | 206 | Vondrouš Pavel | CZE | 1974 | CYKLO PROFI | 3655 | Holice |
AM50 | 207 | Voříšek Láďa | CZE | 1977 | CYKLO PROFI | 2335 | Holice |
AM40 | 262 | Vrbský Michal | CZE | 1978 | INS Atelier Náchod | 905 | Náchod |
AM30 | 170 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 2445 | Holice |
AM30 | 501 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 2445 | Holice |
AM50 | 258 | Vágner Michal | CZE | 1977 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 0 | Česká Třebová |
AM30 | 423 | Vít Jan | CZE | 1989 | Havlovice | 1419 | Havlovice |
AM50 | 266 | Waldecker Dušan | CZE | 1972 | INS Ateliér Náchod | 1777 | Hronov |
AM30 | 101 | Záliš Jiří | CZE | 1988 | Pítrs bikes team | 1798 | Police Nad Metují |
AM40 | 263 | Zámečník Ondřej | CZE | 1979 | Výživové poradenství ZZ | 866 | Hradec Králové |
AM40 | 156 | kadlec miroslav | CZE | 1978 | next racing | 919 | Kostelec nad Orlicí |
AM50 | 228 | kučera jiří | CZE | 1977 | dolni roven | 846 | dolni roven |
AM40 | 253 | trmata Štěpán | CZE | 1978 | Czech Tallboys | 921 | Jičín |
AM50 | 23 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | 4829 | Březnice |
AM40 | 470 | Čáp Lukáš | CZE | 1984 | HSK cycling team | 0 | Police Nad Met. |
AM40 | 49 | Čáp Lukáš | CZE | 1984 | HSK cycling team | 0 | Police Nad Met. |
AM30 | 237 | Řada Michal | CZE | 1989 | Redfrog Bikeinvest | 0 | Hronov |
AM50 | 167 | Říha Petr | CZE | 1974 | PSCycling Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
AM30 | 180 | Šilar Jakub | CZE | 1989 | BIKESTRIKE - TREK | 967 | Žamberk |
AM40 | 248 | Šindelář Jiří | CZE | 1980 | MTB HELLFISH AMINOSTAR | 0 | Most |
AM40 | 249 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 0 | Česká Třebová |
AM40 | 514 | Škoda Petr | CZE | 1983 | INS BIKE TEAM | 0 | Slatina Nad Úpou |
AM40 | 250 | Škoda Petr | CZE | 1983 | INS BIKE TEAM | 0 | Slatina Nad Úpou |
AM40 | 251 | Šolc Radek | CZE | 1985 | Cyklotrenink.com | 0 | Ždar Nad Metují |
AM50 | 252 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Pítrs bikes team | 0 | Červený Kostelec |
AM40 | 116 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | EndorphinRepublic | 0 | Hradec Králové |
AM40 | 181 | Šťastný Roman | CZE | 1979 | EndorphinRepublic | 0 | Hradec Králové |
AM50 | 264 | Žák Jiří | CZE | 1969 | The EnTourist | 0 | Jablonec Nad Nisou |
start ~ 10:39:38
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 24 participants
(
16 of men,
8 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | *1* | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | Rohozec Amulet Team | 0 | Kobylice 104 |
Ženy | *1* | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | Rohozec Amulet Team | 0 | Kobylice 104 |
Muži | *1* | Holubec Vojtěch | CZE | 2010 | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 0 | Morkovice |
Muži | *1* | Hornych Ivan | CZE | 2011 | Ski Police nad Metují | 0 | Police Nad Metují |
Ženy | *1* | Hrubá Adéla | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Velké Petrovice |
Ženy | *1* | Hrubá Sandra | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Velké Petrovice |
Muži | *1* | Janeš Šimon | CZE | 2010 | BMX Pardubice | 0 | Pardubice |
Muži | *1* | Janeš Šimon | CZE | 2010 | BMX Pardubice | 0 | Pardubice |
Muži | *1* | Jirásek Šimon | CZE | 2011 | | 0 | |
Muži | *1* | John Jan | CZE | 2011 | S-SPORT Hronov | 0 | Hronov-Velký Dřevíč |
Muži | | John Jan | CZE | 2011 | S-SPORT Hronov | 0 | Velký Dřevíč |
Muži | *1* | Kohoutek Adam | CZE | 2011 | Pitrs Bikes Team | 0 | Adršpach |
Ženy | *1* | Lázničková Barbora | CZE | 2011 | Nilfisk pro cycling | 0 | Lázně Bohdaneč |
Muži | *1* | Majsniar Jan | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Police nad Metují 1 |
Ženy | *1* | Malířová Maru | CZE | 2010 | GHOST junior team | 0 | Hradec Králové |
Muži | *1* | Mihály Nikolas | CZE | 2010 | Boskovice | 0 | Boskovice |
Muži | *1* | Nosek Lukáš | CZE | 2011 | Mitas Bike Tyres | 0 | Náchod |
Muži | *1* | Rücker Vítek | CZE | 2010 | BKL Machov | 0 | Machov |
Muži | *1* | Strnad Václav | CZE | 2011 | Machov | 0 | Machov |
Muži | *1* | Sulzbacher Vojtěch | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metují |
Muži | *1* | Sulzbacher Vojtěch | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metují |
Ženy | *1* | Trmatová Stella | CZE | 2010 | Czech Tallboys | 0 | Jičín |
Ženy | *1* | Ulichová Claudie | CZE | 2011 | Sk Nové Město Nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metusk NovÉ MĚsto Nad Met |
Muži | *1* | Šebců Ondřej | CZE | 2011 | Hronov | 0 | Hronov |
start ~ 10:47:52
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 15 participants
(
11 of men,
4 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | *1* | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Ms Bike Academy Racing | 0 | Kramolna |
Ženy | *1* | Jiraskova Ema | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Náchod, |
Ženy | *1* | Jiraskova Ema | CZE | 2009 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Náchod, |
Muži | *1* | John Antonín | CZE | 2008 | S-SPORT Hronov | 0 | Velký Dřevíč |
Ženy | *1* | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | 0 | Velké Poříčí |
Muži | *1* | Kunc Tomáš | CZE | 2009 | Ghost Junior Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
Muži | *1* | Malíř Hóna | CZE | 2008 | Ghost Junior Team | 0 | Hradec Králové |
Muži | *1* | Nosek Pavel | CZE | 2008 | Mitas Bike Tyres | 0 | Náchod |
Muži | *1* | Umlauf Sebastian | CZE | 2009 | S-SPORT Hronov | 0 | Hronov |
Muži | *1* | Umlauf Sebastian | CZE | 2009 | S-SPORT Hronov | 0 | Hronov |
Muži | *1* | Valtera Martin | CZE | 2009 | BKL Machov | 0 | Machov |
Muži | *1* | Vítek Tomáš | CZE | 2008 | Pítrs bikes team | 0 | Suchý Důl |
Muži | *1* | Šretr Michal | CZE | 2008 | S-Sport Hronov | 0 | Velký Dřevíč |
Ženy | *1* | Šrůtková Vendula | CZE | 2009 | Bkl Machov | 0 | Machov |
Muži | *1* | Šustr Dominik | CZE | 2009 | | 0 | |
start ~ 11:01:05
, 2005 - 2007
,
přihlášeno: 19 participants
(
8 of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | *1* | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | 0 | Praskačka |
Muži | *1* | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | 0 | Praskačka |
Ženy | *1* | Hainzelova Lucie | CZE | 2005 | Pitrs bikes team | 0 | Hronov |
Muži | *1* | Hrubý Martin | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | 0 | Velké Petrovice |
Muži | *1* | Ilšner Patrik | CZE | 2007 | Nachod | 0 | Nachod |
Ženy | *1* | Kovářová Jitka | CZE | 2005 | Sport Hotárek | 0 | Náchod |
Ženy | *1* | Langová Andrea | CZE | 2006 | Apache Loko Trutnov | 0 | Trutnov |
Ženy | *1* | Langová Andrea | CZE | 2006 | Apache Loko Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | *1* | Navrátil Štěpán | CZE | 2006 | Ski Police nad Metují | 0 | Hronov, Rokytník |
Ženy | *1* | Peterková Eliška | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
Muži | *1* | Rus Ondřej | CZE | 2006 | S-SPORT Hronov | 0 | Suchovršice |
Ženy | *1* | Sulzbacherová Martina | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metují |
Muži | *1* | Svoboda Marcel | CZE | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 0 | Žamberk |
Ženy | *1* | Valterová Veronika | CZE | 2005 | BKL Machov | 0 | Machov |
Muži | *1* | Vik Samuel | CZE | 2007 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Velký Dřevíč |
Ženy | *1* | Vítková Veronika | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | 0 | Suchý Důl |
Ženy | *1* | Šretrová Lucie | CZE | 2006 | S-Sport Hronov | 0 | Velký Dřevíč |
Ženy | *1* | Šrůtková Barbora | CZE | 2007 | Bkl Machov | 0 | Machov |
Ženy | *1* | Šulcová Adéla | CZE | 2006 | S-sport Hronov | 0 | Hronov |
start ~ 11:20:00
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 12 participants
(
5 of men,
7 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
odrážedla | *1* | Beran Martin | CZE | 2014 | Pítrs bikes team | 0 | Suchý Důl |
odrážedla | *1* | Chvojková Alžběta | CZE | 2013 | GHOST junior Team | 0 | Hradec Králové |
odrážedla | *1* | Doležal Matěj | CZE | 2014 | Náchod | 0 | Náchod |
odrážedla | *1* | Hofmanová Nikola | CZE | 2013 | Machov | 0 | Machov |
odrážedla | *1* | Kramlová Julie | CZE | 2014 | Radical sport Náchod | 0 | Náchod |
odrážedla | *1* | Laštůvka Vojtěch | CZE | 2013 | Cyklo Tony | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
odrážedla | *1* | Lázničková Verunka | CZE | 2013 | Nilfisk pro cycling | 0 | Lázně Bohdaneč |
odrážedla | *1* | Vlachová Anna | CZE | 2012 | | 0 | |
odrážedla | *1* | trmatová Lucie | CZE | 2017 | Czech Tallboys | 0 | Jičín |
odrážedla | *1* | Čada Michal | CZE | 2015 | Redpoint-eleven Team | 0 | Police Nad Metují |
odrážedla | *1* | Švestka Matyáš | CZE | 2016 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
odrážedla | *1* | Žiláková Eliška | CZE | 2015 | Pítrs bikes team | 0 | Police nad Metují |
start ~ 11:20:00
, 2005 a mladší
,
přihlášeno: 10 participants
(
5 of men,
5 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Předškolačky | *1* | Beranová Ema | CZE | 2012 | Pítrs bikes team | 0 | Suchý Důl |
Předškoláci | *1* | Brož Jan | CZE | 2012 | Hony Team | 0 | |
Předškolačky | *1* | Bursíková Anna | CZE | 2012 | Expres Cz - Bmd Team KolÍn | 0 | Nahořany |
Předškolačky | *1* | Eliška Daňsová | CZE | 2013 | Doudleby nad Orlicí | 0 | Doudleby nad Orlicí |
Předškoláci | *1* | Gembal Robin | CZE | 2013 | GHOST junior team | 0 | Hradec Králové |
Předškoláci | *1* | Kovář Jakub | CZE | 2012 | Sport Hotárek | 0 | Zdar Nad Metují |
Předškolačky | *1* | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | 0 | Velké Poříčí |
Předškolačky | *1* | Michálková Andriana | CZE | 2012 | Ski Police Nad Metují | 0 | Police Nad Metují |
Předškoláci | *1* | Sychrovský Petr | CZE | 2012 | Aerotec Sport Team | 0 | Náchod |
Předškoláci | *1* | Žilák František | CZE | 2012 | Pítrs bikes team | 0 | Police nad Metují |
start ~ 12:00:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 121 participants
(
100 of men,
21 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
BW30 | 677 | Adámková Jana | CZE | 1996 | Kola Rtyně | 667 | Rtyně V Podkrkonoší |
BM30 | 678 | Berecký Ondřej | CZE | 1994 | METAXTREN | 2408 | Praha |
BM60 | 54 | Bernard Arnošt | CZE | 1961 | Kola Šír Lázně Bělohrad | 0 | Lázně Bělohrad |
BM60 | 564 | Bernard Arnošt | CZE | 1961 | Kola Šír Lázně Bělohrad | 0 | Lázně Bělohrad |
BM40 | 584 | Bezděk Pavel | CZE | 1986 | Rtyně v Podkrkonoší | 1544 | Rtyně v Podkrkonoší |
BM30 | 308 | Blažek Jakub | CZE | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 1236 | Štoky |
BM30 | 309 | Blažek Lukáš | CZE | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 621 | Štoky |
BM50 | 679 | Boháč Jan | CZE | 1977 | TRUXXXIK cycling | 595 | Praha |
BM50 | *1* | Brych Tomáš | CZE | 1977 | NOVA | 0 | Praha 8 |
BM50 | 563 | Brych Tomáš | CZE | 1977 | NOVA | 0 | Praha 8 |
BW40 | 650 | Bryksí Bára | CZE | 1979 | Bkl Machov | 620 | Machov |
BM50 | 651 | Bursík Aleš | CZE | 1973 | Bikehome | 641 | Nahořany |
BM60 | 316 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | Ghost Team | 2810 | Přelouč |
BM60 | 307 | Bárta Tomáš | CZE | 1961 | Srch | 1070 | Srch |
BM60 | 575 | Chutný Jaroslav | CZE | 1961 | Hradec Králové | 1496 | Hradec Králové |
BM60 | 137 | Chutný Jaroslav | CZE | 1961 | Hradec Králové | 1496 | Hradec Králové |
JB | 579 | Chvátal Matouš | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | 591 | Velké Poříčí |
JB | 452 | Coufal Tomáš | CZE | 2001 | HSK cycling team | 0 | Hradec Králové |
BM50 | 568 | DivÍŠek David | CZE | 1977 | Ins Bike Team | 616 | Velké Poříčí |
BM40 | 653 | Doležal Lukáš | CZE | 1979 | Doldy ruksaky Machov | 627 | Machov |
BM30 | 577 | Dostál Tomáš | CZE | 1990 | Vella | 621 | Náchod |
BM40 | 321 | Drejsl Lukáš | CZE | 1986 | MONDRAKER Racing team | 1328 | Velké Petrovice |
BM50 | 324 | Effenberk Leoš | CZE | 1971 | Ghost Team | 1146 | Dobruska |
BM40 | 323 | Ečer Tomáš | CZE | 1979 | TRUXXXIK cycling | 1133 | Praha 8 - Ďáblice |
BW30 | 646 | Fleková Adéla | CZE | 1989 | METAXTREN | 3228 | Praha |
BM60 | 654 | Fulka Jiří | CZE | 1960 | Redpoint team | 0 | Police nad Metují |
JWB | 655 | Fulková Šárka | CZE | 2002 | Redpoint team | 625 | Police nad Metují |
BW50 | 329 | Gracíková Gabriela | CZE | 1968 | Libčany | 1241 | Libčany |
BM50 | 550 | Hainzel Tomáš | CZE | 1976 | CTD cycling team | 1475 | Hronov |
BM30 | 554 | Heglas Štěpán | CZE | 1992 | HS Černý Důl | 594 | Černý Důl |
BM50 | 551 | Hlásný Aleš | CZE | 1972 | Nouzov | 562 | Nouzov |
BM50 | 69 | Hodáň Petr | CZE | 1968 | AUTENTICBIKE Třebíč | 567 | Náměšť nad Oslavou |
BW50 | 558 | Hodáňová Jitka | CZE | 1975 | SK PRIMA POLIČKA | 3444 | Náměšť nad Oslavou |
BW50 | 70 | Hodáňová Jitka | CZE | 1975 | SK PRIMA POLIČKA | 3444 | Náměšť nad Oslavou |
BM40 | 583 | Hofman Pavel | CZE | 1979 | Kunvald | 573 | Kunvald |
BM60 | 335 | Holeček Pavel | CZE | 1961 | SAZU.cz | 1588 | Čelákovice |
BM50 | 656 | Holubec Radek | CZE | 1973 | RHM-moto | 580 | Velký Třebešov |
BM50 | 604 | Holubec Zdeněk | CZE | 1975 | Bike Triatlon Morkovice | 588 | Morkovice |
BW40 | 571 | Hornychová Marie | CZE | 1980 | SKI POLICE NAD METUJÍ | 627 | Police Nad Metují |
BM60 | 658 | Hovorka Luboš | CZE | 1965 | SK Kounov | 559 | Martínkovice |
BM50 | 338 | Hořejší Jiří | CZE | 1973 | Cyklo ATOM cycling team | 572 | Tábor |
BM50 | 657 | Hořejší Jiří | CZE | 1973 | Cyklo ATOM cycling team | 572 | Tábor |
BM30 | 340 | Hradil Jakub | CZE | 1991 | Bikesport HK | 1124 | Hradec Králové |
BM30 | 570 | Hradil Jakub | CZE | 1991 | Bikesport HK | 1124 | Hradec Králové |
BM40 | 342 | Hruška Petr | CZE | 1986 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 1300 | Česká Třebová |
BW40 | 345 | Jahelková Renata | CZE | 1987 | GHOST team | 1236 | Náchod |
BM60 | 586 | Klimeš Miloš | CZE | 0000 | KC Brno | 0 | Brno |
BM30 | 572 | Klos Viktor | CZE | 1992 | Alltraining.cz | 650 | Ostrava |
BM60 | 659 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | 0 | Praha |
BM60 | 77 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | 0 | Praha |
BM30 | 660 | Kostelecký Filip | CZE | 1995 | Bikehome | 622 | Hronov |
BM40 | 358 | Krejčí Milan | CZE | 1980 | GHOST team | 3632 | Bohutín 111 |
BW50 | 601 | Králová Silvie | CZE | 1975 | Záměl | 623 | Záměl |
BM30 | 661 | Kulhavý Tomáš | CZE | 1988 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 625 | Písečná |
BM40 | 662 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 570 | Rtyně V Podkrkonoší |
BM30 | 609 | Lisičan Petr | CZE | 1990 | ELEVEN BIKE TEAM | 1170 | Jablonec Nad Nisou |
BM30 | 663 | Lukš David | CZE | 1998 | Cyklo ATOM cycling team | 1793 | Kostelní Radouň |
BM30 | 365 | Lukš David | CZE | 1998 | Cyklo ATOM cycling team | 1793 | Kostelní Radouň |
BM40 | 459 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | 3131 | Hradec Králové |
BM40 | 585 | Marák Jan | CZE | 1980 | INS Atelier Náchod - stars | 611 | Náchod |
BW40 | 582 | Matysíková Markéta | CZE | 1982 | Praha | 622 | Praha |
BM50 | 664 | Matěj Petr | CZE | 1976 | Tři šneci | 571 | Bludov |
BM40 | 610 | Michalec Petr | CZE | 1900 | Pítrs bikes team | 583 | Náchod |
BM60 | 562 | Mihály Michal | CZE | 1966 | Boskovice | 574 | Boskovice |
JB | 605 | Mojžíš Josef | CZE | 1999 | Zlíč | 1274 | Zlíč |
BM40 | 372 | Moravec Michal | CZE | 1980 | GHOST Team | 1208 | Hradec Králové |
JB | 665 | Musílek Tomáš | CZE | 1999 | Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) | 556 | Bludov |
BM40 | 203 | Nebesář Marek | CZE | 1983 | METAXTREN | 2124 | Most |
BM50 | 602 | Netík Tomáš | CZE | 1972 | Solnice | 564 | Solnice |
BM50 | 576 | Nosek Rudolf | CZE | 1970 | VELOCENTRUM | 620 | Hradec Králové |
BM40 | 666 | Novák Pavel | CZE | 1987 | Ja sam:) | 0 | Sezemcie |
BW40 | 555 | Pekárková Vendula | CZE | 1983 | AliveOnTheMoon, Kasper Swix Team | 631 | Jánské Lázně |
BM60 | 382 | Petr Milan | CZE | 1958 | Velké Pořiči | 1068 | Velké Pořiči |
BM60 | 552 | Petr Milan | CZE | 1958 | Velké Pořiči | 1068 | Velké Pořiči |
BW50 | 607 | Pešinová Jitka | CZE | 1977 | Redpoint-eleven Team | 630 | Police Nad Metují |
JWB | 603 | Pilná Bára | CZE | 2000 | ROHOZEC AMULET TEAM | 626 | Vrchlabí |
JB | 667 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | 1810 | Litětiny |
BM40 | 581 | Podolský Radim | CZE | 1981 | Žamberk | 0 | Žamberk |
BM30 | 647 | Pražák Jan | CZE | 1990 | GHOST TEAM | 1180 | Praha |
BM50 | 556 | Prázný Michal | CZE | 1972 | Počernice | 592 | Praha |
BM40 | 574 | Putala Martin | CZE | 1982 | Alltraining.cz | 606 | Praha |
BM30 | *1* | Richter Zbyněk | CZE | 1991 | Ghost Team | 1154 | Praha |
BM50 | 553 | Roman Hlávko | CZE | 1975 | HS Černý Důl | 600 | Černý Důl |
BM40 | 669 | Schenk Martin | CZE | 1985 | STRAIGHT EDGE | 626 | Česká Třebová |
BM50 | 560 | Sitta Josef | CZE | 1973 | KS Pardubice | 584 | Stěžery |
BM50 | 557 | Steiner Petr | CZE | 1973 | MTB PFS Vysokov | 575 | Vysokov |
BM60 | 566 | Svoboda Jiří | CZE | 1954 | AUTENTICBIKE Třebíč | 1207 | Třebíč |
BM60 | 578 | Svoboda Miroslav | CZE | 1952 | Praha 9 - Kbely | 0 | Praha 9 - Kbely |
BM60 | 133 | Svoboda Miroslav | CZE | 1952 | Praha 9 - Kbely | 0 | Praha 9 - Kbely |
BW40 | 670 | Svěráková Dagmar | CZE | 1979 | Praha 6 | 650 | Praha 6 |
JB | 673 | Ther Jan | CZE | 1999 | Massi Velocoachcz team | 0 | Suchý Důl |
BM60 | 561 | Tomalík Václav | CZE | 1963 | ApaCare.cz | 1018 | Vysoká nad Labem |
BM60 | 412 | Tomalík Václav | CZE | 1963 | ApaCare.cz | 1018 | Vysoká nad Labem |
BM50 | 565 | Ulich Roman | CZE | 1971 | MaT kliky Dobruška | 630 | Dobruška |
BM40 | *1* | Umlauf Michal | CZE | 1985 | MIMI BIKE TEAM | 1027 | Opatovice nad Labem |
BW30 | 489 | Valentová Tereza | CZE | 1994 | PUSKINAK.CZ | 1286 | Šlapanice |
BW30 | 567 | Valentová Tereza | CZE | 1994 | PUSKINAK.CZ | 1286 | Šlapanice |
BM50 | 674 | Valtera Pavel | CZE | 1976 | Doldy ruksaky Machov | 629 | Machov |
BM50 | 573 | Vana Petr | CZE | 1973 | LAWI GRANFONDO | 1203 | Líbeznice |
BM50 | 488 | Vana Petr | CZE | 1973 | LAWI GRANFONDO | 1203 | Líbeznice |
BW40 | 427 | Vokatá Martina | CZE | 1983 | BMC Pavlišov | 1922 | Nové Město nad Metují |
BM30 | 649 | Vrána Dominik | CZE | 1996 | METAXTREN | 2967 | Nový Knín |
BM40 | 431 | Vtípil Radek | CZE | 1983 | Carla.kupkolo.cz | 1193 | Hradec Králové |
BM40 | 569 | Vtípil Radek | CZE | 1983 | Carla.kupkolo.cz | 1193 | Hradec Králové |
BM40 | 680 | Vágner Vladimír | CZE | 1981 | METAXTREN | 3259 | DESNÁ V JIZERSKÝCH H |
BW30 | 515 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | 2034 | Krásné |
BW30 | 559 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | 2034 | Krásné |
BM30 | 491 | Wójcik Piotr | CZE | 1996 | Stoszowice | 1229 | Stoszowice |
BM60 | 433 | Zelený Petr | CZE | 1960 | ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS | 1117 | Slatina nad Úpou |
BM30 | 487 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | 1724 | Hradec Králové |
BM30 | 580 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | 1724 | Hradec Králové |
BM50 | 606 | kristián petr | CZE | 1973 | heřmanice | 590 | nová paka |
BW50 | 668 | ryšavá Žaneta | CZE | 1974 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 628 | Vrchlabí |
BM60 | 608 | Čada Tomas | CZE | 1964 | Redpoint-eleven Team | 0 | Teplice Nad Metují |
BM40 | 652 | Černošek Jiří | CZE | 1978 | Doldy ruksaky Machov | 577 | Rajhrad |
BM60 | 493 | Červinka Zdeněk | CZE | 1964 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 1106 | Špindlerův Mlýn |
BM60 | 319 | Čipera Radek | CZE | 1964 | Ski Radvanice | 0 | Radvanice |
BM40 | 645 | Částka Jaroslav | CZE | 1983 | MIMI BIKE TEAM | 1062 | Vraňany |
BM40 | 671 | Šanc Petr | CZE | 1980 | TJ Sokol Kunvald | 576 | Velké Poříčí |
BM60 | 409 | Šolc ivo | CZE | 1963 | MTB Heřmánkovice | 1035 | Heřmánkovice |
JB | 672 | Šulc Matěj | CZE | 2000 | S-SPORT Hronov | 0 | Hronov |
start ~ 12:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 4 participants
(
4 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 675 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 367 | Hronov |
Muži | 444 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | 750 | Velké Poříčí |
Muži | 676 | Peška Robert | CZE | 1967 | Police nad Metují | 341 | Police nad Metují |
Muži | 510 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | 1491 | Police nad Metují |
start ~ 12:00:00
, 2004 a starší
,
přihlášeno: 34 participants
(
22 of men,
12 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Starší žáci | *1* | Alvarez Josef | CZE | 2004 | Spartak Police nad Metují | 0 | Hlavňov |
Starší žákyně | *1* | BEZSTAROSTI Nicol | CZE | 2006 | BAKAKO Nová Paka | 0 | Nová Paka |
Muži | *1* | Chvojka Petr | CZE | 1977 | Ghost Team | 0 | Urbanice |
Ženy | *1* | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | *1* | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | *1* | Gembalová Karolína | CZE | 1990 | GHOST team | 1240 | Hradec Králové |
Starší žáci | *1* | Ilšner Martin | CZE | 2004 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | *1* | Ilšner Martin | CZE | 1977 | Náchod | 0 | Náchod |
Starší žáci | *1* | Ištok Marek | CZE | 2005 | Suchý Důl | 0 | Suchý Důl |
Muži | *1* | Koza Petr | CZE | 1975 | Hořice | 0 | Hořice |
Starší žáci | | Krejsar Ondra | CZE | 2004 | INS Atelier Náchod | 0 | Velké Poříčí |
Muži | *1* | Kunc Marek | CZE | 1975 | Ghost Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
Ženy | *1* | Kynclová Jana | CZE | 1985 | Kopis Hradec Králové | 0 | Opatovice |
Ženy | *1* | Lukešová Tereza | CZE | 1986 | Hořice | 0 | Hořice |
Ženy | *1* | Malířová Věrka | CZE | 1977 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Muži | *1* | Moravec Tomáš | CZE | 2001 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
Starší žáci | *1* | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Starší žákyně | *1* | Peterková Eliška | CZE | 2005 | Mtb Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
Starší žáci | *1* | Prázný Vilém | CZE | 2004 | Počernice | 0 | Praha |
Muži | *1* | Páv Radovan | CZE | 1979 | Sokol Semechnice | 0 | Semechnice 59 |
Muži | *1* | Páv Radovan | CZE | 1979 | Sokol Semechnice | 0 | Semechnice 59 |
Starší žáci | *1* | Rieger Marek | CZE | 2004 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
Muži | *1* | STANĚK Tomáš | CZE | 1970 | BAKAKO Nová Paka | 0 | Nová Paka |
Starší žákyně | *1* | STAŇKOVÁ Aneta | CZE | 2004 | CK Jihočeské naděje | 0 | Nová Paka |
Starší žáci | *1* | Steiner Filip | CZE | 2004 | MTB PFS Vysokov | 0 | Vysokov |
Starší žáci | *1* | Svoboda Marian | CZE | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 0 | Žamberk |
Starší žáci | *1* | Teichman Tomáš | CZE | 2003 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Strážné |
Starší žáci | *1* | Thér Michal | CZE | 2003 | Pítrs bikes team | 0 | Suchý Důl |
Ženy | *1* | Umlaufová Jana | CZE | 1988 | MIMI BIKE TEAM | 610 | Opatovice nad Labem |
Muži | *1* | Švestka Jan | CZE | 1957 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Muži | *1* | Švestka Jan | CZE | 1957 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Muži | *1* | Švestka Michal | CZE | 1985 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Ženy | *1* | Švestková Anna | CZE | 1963 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Ženy | *1* | Švestková Anna | CZE | 1963 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
start ~ 12:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 4 participants
(
4 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 441 | Mihulka Martin | CZE | 1979 | TJ Sokol Kunvald | 695 | Kunvald |
Muži | *1* | Mihulka Martin | CZE | 1979 | TJ Sokol Kunvald | 695 | Kunvald |
Muži | *1* | Vodehnal Tomáš | CZE | 1967 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | Dvůr Králové nad Labem |
Muži | *1* | Vodehnal Tomáš | CZE | 1967 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | Dvůr Králové nad Labem |