3.kolo Rollo ligy, Letohrad, časovka

12.09.2020 Letohrad 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

předžáci 0,75km (červená)     celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
žáci,žákyně, 1,5km (2x červená)     celkem: 27, muži : 10, ženy: 17, kluci: 10, holky: 17 [html] [pdf]
kadeti, kadetky, 3,9km (2x černá)     celkem: 21, muži : 11, ženy: 10, kluci: 11, holky: 10 [html] [pdf]
juniorky, ženy, ultraveteráni 5,850km (3x černá)     celkem: 27, muži : 5, ženy: 22, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 5, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 6, masters ženy: 9, veteránky: 2, ultraveteránky: 3 [html] [pdf]
muži junioři, senioři, masters, veteráni 7,8km (4x     celkem: 43, muži : 43, ženy: 0, kadeti: 0, junioři: 6, senioři: 17, masters muži: 13, veteráni: 7, ultraveteráni: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina předžáci 0,75km (červená)

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13
1 1 / holky [258] Markéta Baxová 2011 CZE PSP KK Plzen 01:56.5
2 1 / kluci [267] Denis Bostl 2011 CZE Yedoo Team 02:02.7 00:06.2
3 2 / holky [259] Michalka Kadlecová 2011 CZE PSP KK Plzen 02:04.8 00:08.3
4 3 / holky [263] Anna Fryblíková 2011 CZE KOSTKA Racing 02:06.7 00:10.2
5 2 / kluci [257] Michal Hryzbil 2012 CZE 1 KK Lipník 02:09.6 00:13.1
6 4 / holky [261] Lenka Tomková 2011 CZE 1 KK Lipník n.B. 02:10.6 00:14.1
7 5 / holky [262] KLÁRA BAROŠOVÁ 2011 CZE 1 KK LIPNÍK N.B. 02:18.9 00:22.4
8 3 / kluci [260] Matyáš Kadlec 2013 CZE PSP KK Plzen 02:33.2 00:36.7
9 4 / kluci [256] Kryštof Feranc 2011 CZE JAFIDUTO 1984 02:39.2 00:42.7

výsledková listina žáci,žákyně, 1,5km (2x červená)

start ~ 14:07:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [228] Filip Krečmer 2009 CZE KOSTKA Racing 03:05.5 01:30.3 (1)
2 2 / kluci [240] Šimon Kroutil 2008 CZE KOSTKA Racing 03:20.1 00:14.6 01:37.4 (2)
3 3 / kluci [235] Jan Vinohradník 2008 CZE KOSTKA Racing 03:23.3 00:17.8 01:40.0 (3)
4 4 / kluci [248] Vojtěch Moravec 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 03:30.0 00:24.5 01:46.4 (6)
5 1 / holky [226] Tereza Drapáčová 2008 CZE Pivovar Svijany 03:33.1 00:27.6 01:45.2 (5)
6 2 / holky [239] Petra Zahradníková 2008 CZE KOSTKA Racing 03:34.0 00:28.5 01:44.8 (4)
7 5 / kluci [237] Jakub Vystrčil 2008 CZE KOSTKA Racing 03:35.3 00:29.8 01:47.9 (7)
8 6 / kluci [241] Adam Hanuš 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 03:38.5 00:33.0 01:48.3 (8)
9 7 / kluci [243] Vít Strnad 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 03:43.2 00:37.7 01:50.3 (11)
10 3 / holky [246] Ella Štruncová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 03:44.4 00:38.9 01:48.4 (9)
11 4 / holky [233] Alice Tomková 2009 CZE 1 KK Lipník n.B. 03:48.3 00:42.8 01:53.1 (13)
12 8 / kluci [266] Adam Bostl 2008 CZE Yedoo Team 03:51.2 00:45.7 01:50.2 (10)
13 5 / holky [234] Kristýna Pokorná 2008 CZE 1 KK Lipník n.B. 03:51.8 00:46.3 01:51.4 (12)
14 6 / holky [249] Anna Urbanová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 03:55.4 00:49.9 01:55.6 (17)
15 7 / holky [230] Monika Bílovská 2009 CZE SKK Lipenští draci 03:57.1 00:51.6 01:54.5 (16)
16 8 / holky [238] Eva Grace Lemstrová 2008 CZE KOSTKA Racing 03:57.3 00:51.8 01:58.7 (19)
17 9 / holky [247] Darja Mikysková 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 03:59.9 00:54.4 01:54.3 (14)
18 10 / holky [231] Marie Plachká 2008 CZE SKK Lipenští draci 04:01.0 00:55.5 01:54.5 (15)
19 11 / holky [244] Lucie Grossmannová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 04:02.6 00:57.1 02:01.0 (20)
20 12 / holky [245] Ema Faltusová 2008 CZE TJ Spartak Letohrad 04:08.0 01:02.5 02:02.3 (21)
21 13 / holky [255] Daniela Bolečková 2009 CZE TJ Sokol Kunvald 04:08.6 01:03.1 01:57.9 (18)
22 14 / holky [252] Emma Stará 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 04:13.2 01:07.7 02:05.2 (23)
23 15 / holky [253] Vanesa Špinlerová 2009 CZE TJ Spartak Letohrad 04:21.8 01:16.3 02:03.2 (22)
24 9 / kluci [236] Jakub Barusel 2010 CZE KOSTKA Racing 04:32.9 01:27.4 02:12.7 (24)
25 10 / kluci [227] Tobiáš Feranc 2009 CZE JAFIDUTO 1984 04:38.8 01:33.3 02:22.0 (26)
26 16 / holky [232] Sarah Sochůrková 2009 CZE SKK Lipenští draci 04:47.7 01:42.2 02:18.3 (25)
27 17 / holky [270] ellen joy lemstrová 2010 CZE kostka racing 04:50.0 01:44.5 02:24.4 (27)

výsledková listina kadeti, kadetky, 3,9km (2x černá)

start ~ 14:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [209] František Sázel 2005 CZE KOSTKA Racing 08:37.1 04:15.5 (1)
2 1 / holky [207] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzen 09:03.3 00:26.2 04:29.9 (3)
3 2 / kluci [203] David Hřivna 2005 CZE Lipník nad Bečvou 09:11.7 00:34.6 04:18.9 (2)
4 2 / holky [210] Klára Slováková 2005 CZE KOSTKA Racing 09:25.9 00:48.8 04:36.1 (4)
5 3 / holky [212] Amálie Vinohradníková 2005 CZE KOSTKA Racing 09:27.4 00:50.3 04:40.4 (7)
6 3 / kluci [220] Štěpán Suchodol 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 09:31.1 00:54.0 04:46.6 (8)
7 4 / kluci [205] Filip Hryzbil 2005 CZE 1 KK Lipník 09:44.9 01:07.8 04:38.7 (6)
8 5 / kluci [211] Jakub Kobak 2006 CZE KOSTKA Racing 09:46.6 01:09.5 04:38.2 (5)
9 6 / kluci [213] Marek Sázel 2007 CZE KOSTKA Racing 10:01.5 01:24.4 05:04.0 (14)
10 7 / kluci [206] Jáchym Baxa 2007 CZE PSP KK Plzen 10:11.0 01:33.9 04:58.5 (10)
11 4 / holky [216] Tereza Lánová 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 10:11.2 01:34.1 05:01.2 (12)
12 8 / kluci [204] Lukáš Juřík 2006 CZE 1. KK Lipník n. B. 10:15.5 01:38.4 04:56.0 (9)
13 9 / kluci [225] Ondřej Suchodol 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 10:18.4 01:41.3 05:05.2 (15)
14 5 / holky [208] Hana Tomková 2006 CZE SKK Lipenští draci 10:22.3 01:45.2 05:03.5 (13)
15 6 / holky [217] Julie Kožnarová 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 10:28.9 01:51.8 05:08.8 (17)
16 7 / holky [202] Kateřina Hájková 2005 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 10:37.7 02:00.6 05:00.5 (11)
17 8 / holky [265] Tina Barrow 2007 CZE 1 KK Lipník n.B. 10:46.0 02:08.9 05:08.2 (16)
18 10 / kluci [214] František Suchomel 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 10:51.0 02:13.9 05:28.1 (18)
19 11 / kluci [215] Jáchym Tobiáš 2006 CZE TJ Spartak Letohrad 11:11.1 02:34.0 05:31.4 (19)
20 9 / holky [223] Daniela Urdová 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 11:47.7 03:10.6 05:51.8 (20)
21 10 / holky [224] Tereza Dvořáková 2007 CZE TJ Spartak Letohrad 13:12.0 04:34.9 06:16.9 (21)

výsledková listina juniorky, ženy, ultraveteráni 5,850km (3x černá)

start ~ 15:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / juniorky [101] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 13:33.8 04:20.4 (1) 08:53.7 (1)
2 1 / masters ženy [127] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 14:23.1 00:49.3 04:45.0 (4) 09:35.3 (3)
3 1 / seniorky [116] Martina Kadlecová 1983 CZE PSP KK Plzen 14:30.4 00:56.6 04:42.9 (2) 09:34.9 (2)
4 1 / ultraveteráni [43] Lubomír Macháček 1959 CZE Tsunami 14:52.2 01:18.4 04:45.4 (5) 09:48.4 (4)
5 2 / juniorky [117] Eliška Maixnerová 2004 CZE Koloběžci Pardubice 14:54.9 01:21.1 04:51.3 (8) 09:49.2 (5)
6 2 / ultraveteráni [40] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 14:58.0 01:24.2 04:46.8 (6) 09:51.0 (6)
7 2 / masters ženy [119] Václava Kuříková 1979 CZE Špindlerův Mlýn 15:23.2 01:49.4 04:47.7 (7) 10:04.0 (8)
8 3 / masters ženy [103] Veronika Pytelová 1976 CZE BKG 15:27.7 01:53.9 04:59.5 (11) 10:07.8 (9)
9 2 / seniorky [102] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 15:28.1 01:54.3 04:44.8 (3) 10:01.4 (7)
10 3 / ultraveteráni [27] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 15:37.1 02:03.3 04:54.4 (9) 10:12.0 (10)
11 4 / masters ženy [104] Věra Vybíralová 1973 CZE KOSTKA Racing 15:45.6 02:11.8 05:06.1 (13) 10:25.3 (11)
12 3 / seniorky [106] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 15:55.7 02:21.9 05:03.6 (12) 10:34.3 (13)
13 5 / masters ženy [105] Jana Ondrušková 1977 CZE BKG 16:04.1 02:30.3 04:56.7 (10) 10:33.0 (12)
14 1 / veteránky [113] Monika Francová 1970 CZE BoKolobka Tým Ostrava 16:09.7 02:35.9 05:08.0 (14) 10:40.0 (14)
15 6 / masters ženy [122] Marie Pleskotová 1979 CZE PSP KK Plzen 16:55.7 03:21.9 05:29.6 (15) 11:07.8 (15)
16 4 / seniorky [123] Vendula Sokolová 1983 CZE BKG 17:54.9 04:21.1 05:47.3 (19) 11:43.0 (16)
17 7 / masters ženy [126] Martina fišerová 1977 CZE Tsunami 17:55.0 04:21.2 05:43.2 (18) 11:49.8 (18)
18 4 / ultraveteráni [37] Jan Odvárka 1957 CZE ultima 18:06.9 04:33.1 05:40.6 (17) 11:46.1 (17)
19 2 / veteránky [110] Ivana Kislingerová 1965 CZE Praha 18:11.1 04:37.3 05:58.1 (23) 12:04.8 (20)
20 5 / seniorky [121] Barbora Doležalová 1987 CZE BKG 18:14.9 04:41.1 05:38.3 (16) 11:51.5 (19)
21 8 / masters ženy [112] Libuše Ferancová 1977 CZE JAFIDUTO 1984 18:56.3 05:22.5 05:56.2 (21) 12:15.6 (21)
22 6 / seniorky [125] Lucie Poláková 1982 CZE SKK Lipenští draci 19:09.9 05:36.1 05:48.4 (20) 12:51.4 (24)
23 9 / masters ženy [111] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 19:13.7 05:39.9 06:02.2 (24) 12:32.4 (22)
24 5 / ultraveteráni [36] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 19:22.1 05:48.3 05:57.0 (22) 12:33.3 (23)
25 1 / ultraveteránky [114] Danuše Svobodová 1958 CZE COCONi 20:33.4 06:59.6 06:52.6 (25) 13:45.4 (25)
26 2 / ultraveteránky [118] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 22:29.4 08:55.6 07:04.6 (26) 14:47.3 (26)
27 3 / ultraveteránky [120] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 23:24.9 09:51.1 07:07.4 (27) 15:07.2 (27)

výsledková listina muži junioři, senioři, masters, veteráni 7,8km (4x

start ~ 15:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima K. Lap Team 15:17.2 03:45.5 (1) 07:36.7 (1) 11:29.5 (1)
2 2 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Třista60 15:47.2 00:30.0 03:57.6 (3) 07:56.2 (3) 11:55.0 (2)
3 1 / junioři [4] Tomáš Sedlář 2004 CZE KOSTKA Racing 16:03.1 00:45.9 03:48.0 (2) 07:53.2 (2) 11:57.6 (3)
4 3 / senioři [42] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 16:34.7 01:17.5 04:02.7 (5) 08:12.3 (4) 12:24.5 (4)
5 4 / senioři [5] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 16:40.8 01:23.6 04:09.8 (13) 08:19.0 (5) 12:31.1 (5)
6 1 / masters muži [8] Radoslav Maixner 1973 CZE Koloběžci Pardubice 16:57.1 01:39.9 04:07.8 (8) 08:20.5 (6) 12:40.3 (7)
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzen 16:58.8 01:41.6 04:08.0 (9) 08:21.8 (7) 12:39.8 (6)
8 5 / senioři [10] Karel Hübner 1982 CZE TJ Sokol Kunvald 17:09.2 01:52.0 04:11.0 (16) 08:29.6 (10) 12:50.8 (9)
9 6 / senioři [44] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 17:18.3 02:01.1 04:16.3 (22) 08:38.6 (16) 13:01.6 (12)
10 3 / masters muži [23] Martin Brož 1979 CZE COCONi 17:19.1 02:01.9 04:10.3 (15) 08:29.4 (9) 12:50.7 (8)
11 7 / senioři [33] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK Plzen 17:20.5 02:03.3 03:59.7 (4) 08:29.8 (11) 12:57.7 (11)
12 2 / junioři [15] Ondřej Baslar 2004 CZE KOSTKA Racing 17:27.6 02:10.4 04:13.6 (19) 08:39.3 (17) 13:07.5 (14)
13 8 / senioři [14] Jakub Navrátil 1985 CZE BKG 17:30.7 02:13.5 04:08.1 (10) 08:26.3 (8) 12:56.8 (10)
14 1 / veteráni [18] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 17:34.0 02:16.8 04:22.4 (27) 08:44.8 (21) 13:07.5 (15)
15 2 / veteráni [11] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 17:36.5 02:19.3 04:08.2 (11) 08:33.5 (14) 13:05.9 (13)
16 4 / masters muži [20] Radek Čimbora 1980 CZE Koloběžci Pardubice 17:38.7 02:21.5 04:08.8 (12) 08:36.5 (15) 13:08.6 (16)
17 9 / senioři [19] Martin Kadlec 1981 CZE PSP KK Plzen 17:44.1 02:26.9 04:17.9 (23) 08:44.7 (20) 13:10.6 (17)
18 10 / senioři [22] Jan Burian ml. 1999 CZE T.J. Sokol Maxičky 17:52.7 02:35.5 04:10.0 (14) 08:41.7 (19) 13:17.4 (21)
19 3 / junioři [3] Roman Matyáš 2002 CZE trista60 17:56.4 02:39.2 04:04.9 (7) 08:29.9 (12) 13:14.9 (18)
20 11 / senioři [9] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzen 17:57.1 02:39.9 04:12.4 (17) 08:41.0 (18) 13:16.6 (19)
21 5 / masters muži [7] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzen 17:59.2 02:42.0 04:14.7 (21) 08:46.1 (23) 13:17.3 (20)
22 6 / masters muži [12] Vladimír Ondruška 1976 CZE BKG 18:00.7 02:43.5 04:22.0 (26) 08:49.5 (24) 13:20.4 (23)
23 4 / junioři [21] Jan Ondruška 2004 CZE BKG 18:00.8 02:43.6 04:19.8 (24) 08:46.0 (22) 13:21.4 (24)
24 12 / senioři [24] Norbert Palša 1993 CZE COCONi 18:06.7 02:49.5 04:04.7 (6) 08:32.9 (13) 13:20.2 (22)
25 5 / junioři [29] Kryštof Baxa 2004 CZE PSP KK Plzen 18:13.4 02:56.2 04:21.3 (25) 08:51.4 (25) 13:29.8 (25)
26 7 / masters muži [17] Patrik Krečmer 1972 CZE KOSTKA Racing 18:20.2 03:03.0 04:13.9 (20) 08:51.5 (26) 13:38.2 (26)
27 13 / senioři [41] Martin Beneš 2000 CZE TJ Sokol Kunvald 18:21.7 03:04.5 04:33.4 (31) 09:09.5 (28) 13:49.3 (27)
28 3 / veteráni [38] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 18:45.5 03:28.3 04:30.7 (30) 09:13.4 (29) 14:00.1 (28)
29 8 / masters muži [30] Jiří Baxa 1975 CZE PSP KK Plzen 19:02.3 03:45.1 04:28.0 (28) 09:14.4 (30) 14:07.9 (29)
30 4 / veteráni [31] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 19:03.4 03:46.2 04:36.2 (32) 09:21.4 (31) 14:13.3 (30)
31 14 / senioři [13] Jarda Hájek 1982 CZE YEDOO TEAM 19:18.3 04:01.1 04:12.9 (18) 09:01.9 (27) 14:20.4 (31)
32 9 / masters muži [32] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 19:22.6 04:05.4 04:36.3 (33) 09:24.6 (32) 14:23.5 (32)
33 15 / senioři [47] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo Team 19:38.9 04:21.7 04:28.4 (29) 09:33.1 (33) 14:35.0 (33)
34 16 / senioři [28] Lukáš Hanel 1981 CZE Yedoo 19:44.7 04:27.5 04:54.3 (38) 09:49.6 (35) 14:46.1 (34)
35 5 / veteráni [51] Antonín zálešák 1966 CZE BoKolobka tým Ostrava 20:10.1 04:52.9 04:54.0 (37) 09:58.7 (36) 15:08.3 (36)
36 17 / senioři [34] Vláďa Patera 1983 CZE SKK Lipenští draci 20:18.1 05:00.9 04:48.8 (36) 10:00.7 (37) 15:11.6 (37)
37 10 / masters muži [25] Radek Drapáč 1973 CZE Pivovar Svijany 20:22.7 05:05.5 04:40.8 (34) 09:43.7 (34) 14:59.4 (35)
38 11 / masters muži [39] Jan Burian 1971 CZE T.J. Sokol Maxičky 21:10.6 05:53.4 05:01.9 (39) 10:16.8 (39) 15:43.3 (39)
39 12 / masters muži [49] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 21:10.8 05:53.6 04:42.9 (35) 10:06.5 (38) 15:38.2 (38)
40 13 / masters muži [45] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 23:39.9 08:22.7 05:17.9 (40) 11:21.7 (40) 17:25.6 (40)
41 6 / veteráni [50] Luděk kolář 1964 CZE SKO Oslavany 26:57.8 11:40.6 05:52.5 (41) 12:41.2 (41) 19:48.2 (41)
42 7 / veteráni [26] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 29:22.7 14:05.5 07:41.2 (42) 15:06.0 (42) 22:20.7 (42)
DNS / junioři [46] Timothy Barrow 2004 CZE 1 KK Lipník n.B.