mtb

startovka

Aprílová osmička (zrušeno)

12.04.2020 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

ml. žáci I (2 MIDI kola) celkem: 3 , muži : 2, MZM: 2, ženy: 1, MZZ: 1 [html] [pdf] [csv]
starší žáci (3 MIDI kola) celkem: 2 , ženy: 1, SZZ: 1, muži : 1, SZM: 1 [html] [pdf] [csv]
muži (3 MAXI kola) celkem: 8 , muži : 8, M2: 2, M1: 4, MU: 2 [html] [pdf] [csv]
kadeti(ky), junioři(ky), ženy (2 MAXI kola) celkem: 2 , muži : 1, JM: 1, ženy: 1, KZ: 1 [html] [pdf] [csv]
starší minižáci (3 MINI kola) celkem: 1 , muži : 1, SMM: 1 [html] [pdf] [csv]
mladší minižáci (2 MINI kola) celkem: 1 , muži : 1, MMM: 1 [html] [pdf] [csv]
starší předškoláci (2 PIDI kola) celkem: 2 , muži : 2, P2M: 2 [html] [pdf] [csv]
ml.předškoláci i odrážedla (1 PIDI kolo) celkem: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina ml. žáci I (2 MIDI kola)

start ~ 11:00:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MZMJanů TomášCZE2009BIKE puzzle teamMníšek pod Brdy
MZZKrátká ZuzkaCZE2008Bike Freaks HoliceDolni Redice
MZMŠretr MichalCZE2008S-Sport HronovVelký Dřevíč

startovní listina starší žáci (3 MIDI kola)

start ~ 11:30:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
SZZŠretrová LucieCZE2006S-Sport HronovVelký Dřevíč
SZMVik SamuelCZE2007S-Sport HronovVelký Dřevíč

startovní listina muži (3 MAXI kola)

start ~ 12:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
M2Cupal JakubCZE1975Praha 4Praha
M1Čermák JanCZE1978S-Sport HronovS-sport Hronov
M1Lecnar JaruchCZE1983Pítrs bikes teamPolice Nad Metuji
M1Sedliský Martin CZE1982KRPA TeamHorní Branná 263
MUSmola LubošCZE1990Myškastavby.czTeplice Nad Metují
M2Sulzbacher PetrCZE1975Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
M1Sulzbacher TomášCZE1979POKEFOTO.euNáchod
MUŠtolfa ŠtěpánCZE1998HSK Cycling TeamŽďár Nad Metují

startovní listina kadeti(ky), junioři(ky), ženy (2 MAXI kola)

start ~ 12:10:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
JMStyblík AdamCZE2002Rohozec Amulet TeamLázně Bělohrad
KZSulzbacherová MartinaCZE2005Pítrs bikes teamPolice Nad Metují

startovní listina starší minižáci (3 MINI kola)

start ~ 14:00:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
SMMSulzbacher VojtaCZE2010Pítrs bikes teamPolice nad Metují

startovní listina mladší minižáci (2 MINI kola)

start ~ 14:10:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MMMProkop MatějCZE2012S-sport HronovHavlovice

startovní listina starší předškoláci (2 PIDI kola)

start ~ 14:20:00 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
P2Msedliský David CZE2015MTB Spartak Vrchlabí - HatcheyHorní Branná 263
P2MSulzbacher LucasCZE2014Pítrs bikes teamNáchod

startovní listina ml.předškoláci i odrážedla (1 PIDI kolo)

start ~ 14:30:00 , 2016 a mladší