mtb

startovka

Aprílová osmička

27.04.2024 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dospělí pro přihlášky celkem: 29 , muži : 24, Muži: 24, ženy: 5, Ženy: 5 [html] [pdf] [xls]
mládež pro přihlášky celkem: 24 , muži : 14, Muži: 14, ženy: 10, Ženy: 10 [html] [pdf] [xls]
nejmladší pro přihlášky celkem: 0 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Aprílová osmička pdf N/A 29.04.2024 09:08:42

startovní listina dospělí pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 29 účastníků ( 24 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MužiAdámek PetrCZE1993LOKO TrutnovRtyně V Podkrkonoší
ŽenyAdámková JanaCZE1996Kola Rtyně Rtyně V Podkrkonoší
MužiBubílek MichalCZE1986Merida Bikeranch TeamLiberec
ŽenyCelbová LucieCZE1992S-SPORT MTB TEAMRtyně V Podkrkonoší
MužiČáp LukášCZE1984HSK cycling teamPolice Nad Met.
MužiČermák JanCZE1978S - Sport MTB TEAM Trutnov
MužiDrejsl LukášCZE1986MONDRAKER Racing teamVelké Petrovice
MužiFrencl MartinCZE1990MONDRAKER Racing team Police Nad Metují - Velká Ledhuje
MužiHoffmann JiříCZE1994WikovPolice Nad Metují
MužiHornych VáclavCZE1978Kupkolo MtbtrilogyŽabokrky
MužiJanoušek TomášCZE2005CYKLOPROFI GOLD FRENBěstovice
MužiJansa TomášCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
MužiKadlec PetrCZE2000JKF JaroměřJaroměř
MužiKaněra MichalCZE1986S-Sport mtb teamČervený Kostelec
MužiKleiner PetrCZE1997Redpoint teamTeplice Nad Metují
MužiKrejsar JiříCZE1962INS BIKE TEAMHronov
ŽenyKubínová MarkétaCZE1998S-SPORT MTB TEAMHronov
MužiMolski SylwesterPOL1978SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER HOMELAND DEVELOPMENTGłuszyca
ŽenyNovák MiroslavCZE2005Eleven Head CykloliveRudník 438
MužiPetr JiříCZE1974INS BIKE TEAMHronov
MužiPetr MichalCZE2004INS BIKE TEAMHronov
MužiPlachta PaveCZE1982KTMPolice Nad/metuji
MužiSmola LubošCZE1990DHK tools Myška stavby Teplice Nad Metují
MužiStrnad MarekCZE1972INS BIKE TEAMHronov
MužiSulzbacher TomášCZE1979Pítrs bikes teamNáchod
ŽenyŠípková BarboraCZE1988INS NachodStárkov
MužiŠtolfa ŠimonCZE2003Biatlon LetohradŽďár Nad Metují
MužiŠtolfa ŠtěpánCZE1998HSK cycling teamŽďár Nad Metují
MužiZáliš JiříCZE1988Pítrs bikes teamPolice Nad Metují

startovní listina mládež pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2006 - 2017 , přihlášeno: 24 účastníků ( 14 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
MužiBursík AdamCZE2016BikehomeNahořany
ŽenyBursíková AnnaCZE2012Expres Cz - Bmd Team KolÍnNahořany
MužiDoležal AlbertCZE2017MB tým Teplice nad MetujíTeplice Nad Metují
ŽenyFamfulíková BarboraCZE2010CYKLOKLUB JičínHořice
ŽenyFamfulíkova ElenaCZE2013CYKLOKLUB JičínHořice
MužiFišer AntonínCZE2015Wikov Totr Cycling teamHronov
MužiHamáček MatějCZE2011Cykloklub JičínTrutnov
MužiHanuš LukášCZE2008S-SPORT MTB TEAMVšeliby
ŽenyHlinková DitaCZE2017Olfin car TrutnovHorní Maršov
ŽenyHlinková LindaCZE2014Olfin car TrutnovHorní Maršov
ŽenyKohlová ŠtěpánkaCZE2007S-SPORT MTB TEAMTeplice Nad Metují
MužiKohoutek AdamCZE2011Pítrs bikesAdršpach
ŽenyKornfeldová AmálieCZE2011Loko Trutnov Trutnov 1
MužiKubeček MatoušCZE2013S-SPORT MTB TEAMBohdašín červený Kostelec
ŽenyPetířová KláraCZE2010Cykloklub Jičín Stružinec 121
MužiProkop MatějCZE2012S-SPORT MTB TEAMHavlovice
MužiSuchánek AdrianCZE2010S-SPORT MTB TEAMČervená Hora
MužiSulzbacher LucasCZE2014Pítrs bikes teamNáchod
MužiSynek OndřejCZE2014Mal-poric Adventure TeamNáchod
MužiŠípek MatoušCZE2017Express CZ Tufo team Kolín Stárkov
MužiŠípek MichalCZE2014Expres cz tufo team KolínStárkov
MužiVik SamuelCZE2007S-SPORT MTB TEAMHronov 4
ŽenyZajickova LenkaCZE2012LOKO TrutnovLoko Trutnov
ŽenyZajickova RadkaCZE2014LOKO TrutnovTrutnov

startovní listina nejmladší pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2018 a mladší , přihlášeno: 0 účastníků ( mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec