Aprílová osmička (zrušeno)

12.04.2020 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

ml. žáci I (2 MIDI kola) celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, MZM: 2, MZZ: 1 [html] [pdf]
starší žáci (3 MIDI kola) celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, SZM: 1, SZZ: 1 [html] [pdf]
muži (3 MAXI kola) celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, MU: 2, M1: 4, M2: 2 [html] [pdf]
kadeti(ky), junioři(ky), ženy (2 MAXI kola) celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, KM: 0, JM: 1, KZ: 1, JZ: 0, ZE: 0 [html] [pdf]
starší minižáci (3 MINI kola) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, SMM: 1, SMZ: 0 [html] [pdf]
mladší minižáci (2 MINI kola) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, MMM: 1, MMZ: 0 [html] [pdf]
starší předškoláci (2 PIDI kola) celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, P2M: 2, P2Z: 0 [html] [pdf]
ml.předškoláci i odrážedla (1 PIDI kolo) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, P1M: 0, P1Z: 0 [html] [pdf]

startovní listina ml. žáci I (2 MIDI kola)

start ~ 11:00:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MZM [ ] Janů Tomáš CZE 2009 BIKE puzzle team
MZZ [ ] Krátká Zuzka CZE 2008 ** Zuzka **
MZM [ ] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov

startovní listina starší žáci (3 MIDI kola)

start ~ 11:30:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
SZZ [ ] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
SZM [ ] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov

startovní listina muži (3 MAXI kola)

start ~ 12:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M2 [ ] Cupal Jakub CZE 1975 Praha 4
M1 [ ] Čermák Jan CZE 1978 S - Sport Hronov
M1 [ ] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M1 [ ] Sedliský Martin CZE 1982 KRPA Team
MU [ ] Smola Luboš CZE 1990 Granit Lipnice
M2 [ ] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
M1 [ ] Sulzbacher Tomáš CZE 1979 Pitrs bikes team
MU [ ] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes

startovní listina kadeti(ky), junioři(ky), ženy (2 MAXI kola)

start ~ 12:10:00 , 2005 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
JM [ ] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
KZ [ ] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes

startovní listina starší minižáci (3 MINI kola)

start ~ 14:00:00 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
SMM [ ] Sulzbacher Vojta CZE 2010 Pitrs bikes

startovní listina mladší minižáci (2 MINI kola)

start ~ 14:10:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MMM [ ] Prokop Matěj CZE 2012 S-Sport Hronov

startovní listina starší předškoláci (2 PIDI kola)

start ~ 14:20:00 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
P2M [ ] Sedliský David CZE 2015 MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey
P2M [ ] Sulzbacher Lucas CZE 2014 Pitrs bikes

startovní listina ml.předškoláci i odrážedla (1 PIDI kolo)

start ~ 14:30:00 , 2016 a mladší