ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 55, muži : 27, ženy: 28, kluci: 27, holky: 28 [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 65, muži : 48, ženy: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 67, muži : 47, ženy: 20, Muži: 47, Ženy: 20 [html] [pdf]
5km celkem: 86, muži : 41, ženy: 45, Muži: 41, Ženy: 45 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 2, ženy: 6, Muži: 2, Ženy: 6 [html] [pdf]

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 65 účastníků ( 48 mužů, 17 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z1 [53] Antošová Hana CZE 1986 Jablonec nad Nisou 1
Z1 [6] Bartáková Anna CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M3 [63] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
M2 [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
M1 [7] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
M3 [8] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M2 [9] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M2 [10] Duba Aleš CZE 1979 TE Connectivity 3
Z3 [11] Fassati Gabriela CZE 1967 TJ Sokol Josefov
M1 [12] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
Z2 [62] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
Z2 [13] Fryba Milan CZE 1975 Kasperovci
M2 [14] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M2 [15] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
M2 [60] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
M2 [16] Havelka Jan CZE 1979 Optika Vodehnal
Z1 [17] Holčáková Regina CZE 1985 Ostrava
Z1 [18] Horáčková Stanislava CZE 1992 Peřimov
M1 [19] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
M1 [20] Hrdinka Daniel CZE 1997 OOS TJ Spartak Vrchlabí
M3 [21] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
M1 [22] Jeřábek Petr CZE 1993 ABB PGHV Brno Slatina
M2 [50] Jindrisek Martin CZE 1972 Trutnov
M2 [ ] Jindřišek Martin CZE 1972 TE Connectivity
Z2 [23] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Z2 [24] Kilianová Dagmar CZE 1976 Čistá u Horek
M2 [49] Kostka Karel CZE 1973 Trutnov
M2 [25] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M1 [26] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
M3 [61] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
M2 [51] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Z1 [27] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 [56] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
Z1 [28] Maksymovová Petra CZE 1987 Trutnov
M2 [59] Matějec Jan CZE 1982 PRAHA 8
M2 [58] Matějec Viktor CZE 1982 Praha
M1 [29] Matyáš Josef CZE 1996 Náchod
M2 [3] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M1 [30] Mihok Michal CZE 1991 Peřimov
M2 [31] Mollingr Jaroslav CZE 1978 Kasper - Swix Team
M3 [ ] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
M2 [57] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
Z1 [52] Ochvatova Jana CZE 1993 Ostrava
Z1 [32] Pham Thi Linh CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M3 [4] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M2 [48] Sadílek Aleš CZE 1981 ABB Praha - Vyskočilova
M3 [55] sláma Martin CZE 1968 ČK
M1 [33] Slavík Vojtěch CZE 2003 Pilníkov
Z1 [34] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
M1 [35] Spurný Martin CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Z1 [36] Steinbauerová Klára CZE 1993 Nemojov
Z3 [37] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
M2 [38] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M1 [5] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
Z1 [39] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
M3 [40] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
M2 [41] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M2 [42] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
M1 [43] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [44] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M2 [54] Vojtíšek Zdeněk CZE 1973 Sneci v behu
M1 [45] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
M1 [2] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix Team
M1 [46] Zošiak Dušan SVK 1985 TC EPDS Brno
M1 [47] Žlnay Tomáš CZE 1986 ABB Polovodiče