ABB Trutnovský půlmaraton

2019-06-08 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

Předškoláci 100m total: 55, men : 27, women: 28, kluci: 27, holky: 28 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školačky 400m total: 25, men : 2, women: 23, kluci: 2, holky: 23 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m total: 16, men : 16, women: 0, kluci: 16, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m total: 28, men : 11, women: 17, kluci: 11, holky: 17 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600 total: 15, men : 12, women: 3, kluci: 12, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton total: 65, men : 48, women: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km total: 67, men : 47, women: 20, Muži: 47, Ženy: 20 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km total: 86, men : 41, women: 45, Muži: 41, Ženy: 45 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 total: 8, men : 2, women: 6, Muži: 2, Ženy: 6 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

start list 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00 , all years of born , registered: 65 participants ( 48 of men, 17 of women)

category # name state year team
Z1 [53] Antošová Hana CZE 1986 Jablonec nad Nisou 1
Z1 [6] Bartáková Anna CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M3 [63] Brodský Vladimír CZE 1968 Jičín
M2 ABB [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
M1 [7] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
M3 [8] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M2 [9] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M2 [10] Duba Aleš CZE 1979 Trutnov
Z3 [11] Fassati Gabriela CZE 1967 TJ Sokol Josefov
M1 [12] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
Z2 [62] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
Z2 [13] Fryba Milan CZE 1975 Kasperovci
M2 ABB [14] Gottwald Michal CZE 1983 Janov nad Nisou
M2 [15] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
M2 [60] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná - Huntířov
M2 [16] Havelka Jan CZE 1979 Optika Vodehnal
Z1 ABB [17] Holčáková Regina CZE 1985 Ostrava
Z1 [18] Horáčková Stanislava CZE 1992 Peřimov
M1 [19] Horák Rudolf CZE 1998 maminka
M1 [20] Hrdinka Daniel CZE 1997 OOS TJ Spartak Vrchlabí
M3 [21] Jančík Bořek CZE 1964 Svartes Hořice
M1 ABB [22] Jeřábek Petr CZE 1993 ABB PGHV Brno Slatina
M2 [50] Jindrisek Martin CZE 1972 Trutnov
M2 [ ] Jindřišek Martin CZE 1972 TE Connectivity
Z2 [23] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Z2 [24] Kilianová Dagmar CZE 1976 Čistá u Horek
M2 [49] Kostka Karel CZE 1973 Trutnov
M2 [25] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M1 ABB [26] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
M3 [61] Krátký Josef CZE 1965 Hvězda Pardubice z.s.
M2 [51] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
Z1 [27] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
M1 [56] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
Z1 [28] Maksymovová Petra CZE 1987 Trutnov
M2 ABB [59] Matějec Jan CZE 1982 PRAHA 8
M2 ABB [58] Matějec Viktor CZE 1982 Praha
M1 [29] Matyáš Josef CZE 1996 Náchod
M2 [3] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
M1 [30] Mihok Michal CZE 1991 Peřimov
M2 [31] Mollingr Jaroslav CZE 1978 Kasper - Swix Team
M3 [ ] Nečas Josef CZE 1958 Upice
M2 [57] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
Z1 ABB [52] Ochvatova Jana CZE 1993 Ostrava
Z1 [32] Pham Thi Linh CZE 1989 Lu and Anna Superteam
M3 [4] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M2 ABB [48] Sadílek Aleš CZE 1981 ABB Praha - Vyskočilova
M3 [55] Sláma Martin CZE 1968 Český rozhlas Hradec Králové
M1 [33] Slavík Vojtěch CZE 2003 Pilníkov
Z1 [34] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
M1 ABB [35] Spurný Martin CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Z1 [36] Steinbauerová Klára CZE 1993 Nemojov
Z3 [37] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
M2 [38] Šesták Karel CZE 1971 Kasper Swix Team Trutnov
M1 ABB [5] Škrob Vojtěch CZE 1985 Sivice
Z1 [39] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
M3 [40] Štěpánek Rostislav CZE 1969 maminka
M2 [41] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M2 [42] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
M1 [43] Veselý Jan CZE 1985 Happy Team
M2 [44] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
M2 [54] Vojtíšek Zdeněk CZE 1973 Sneci v behu
M1 [45] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
M1 [2] Zlámal Aleš CZE 1987 Kasper Swix Team
M1 ABB [46] Zošiak Dušan SVK 1985 TC EPDS Brno
M1 ABB [47] Žlnay Tomáš CZE 1986 ABB Polovodiče