Lion Race
19.05.2018 Pardubice
jednotlivci | celkem: 55, ženy: 24, Ženy: 24, muži : 31, Muži: 31 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dvojice | celkem: 4, muži : 4, mix: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
týmy | celkem: 8 (5 tymu), ženy: 2, muži : 6, mix: 1 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Lion Race | N/A | 26.08.2019 01:46:03 |
startovní listina jednotlivci
start ~ 10:30:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 55 účastníků ( 31 mužů, 24 žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 44 | 11:14:00 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
Ženy | 32 | 11:02:00 | Baškovská Kateřina | CZE | 1994 | Vršovka | Vršovka |
Ženy | 33 | 11:03:00 | Baškovská Romana | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metují | Nové Město Nad Metují |
Muži | 15 | 10:47:30 | Beše Michael | CZE | 1992 | Svídnický extrém team | Chrast u Chrudimi |
Ženy | 49 | 10:30:00 | Blahutová Barbora | CZE | 1991 | SVVAT | Ostrava 3 |
Ženy | 40 | 11:10:00 | Butorová Lenka | CZE | 1980 | Extra Brno | Brno |
Muži | 1 | 10:31:00 | Chalupa Lukáš | CZE | 1984 | Kolín | Kolín |
Ženy | 57 | 11:27:00 | Drgová Adéla | CZE | 1989 | CZE ZPOMAL | |
Muži | 59 | 11:30:00 | Eršil Lukáš | CZE | 1918 | CZE ZPOMAL | |
Muži | 4 | 10:34:00 | Hainiš Pavel | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
Muži | 58 | 11:29:00 | Horák Martin | CZE | 1990 | CZE ZPOMAL | |
Ženy | 56 | 11:26:00 | Hrabínová Nikola | CZE | 1989 | CZE ZPOMAL | |
Ženy | 43 | 11:13:00 | Hrnčířová Romana | CZE | 1975 | Jednotlivec | Pardubice |
Ženy | 36 | 11:06:00 | Hromádková Lenka | CZE | 1986 | BARTH-VIP | Pardubice |
Muži | 24 | 10:54:00 | Háva Lukáš | CZE | 1990 | Predator Workout Počátky | Počátky |
Muži | 14 | 10:44:00 | Kanta Milan | CZE | 1965 | Benátky nad Jizerou | Benátky nad Jizerou |
Ženy | 38 | 11:08:00 | Kazilovská Kateřina | CZE | 1981 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 37 | 11:07:00 | Kmoníčková Iva | CZE | 1982 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 13 | 10:43:00 | Kodydek Tomáš | CZE | 1978 | Triclub Dobruška | Dobruška |
Muži | 9 | 10:39:00 | Kubiš Michael | CZE | 1994 | EXTRA BRNO | |
Ženy | 41 | 11:11:00 | Kundisová Lívia | CZE | 1989 | Extra Brno | Brno |
Ženy | 45 | 11:15:00 | Kučerová Hana | CZE | 1985 | Jeseník | Jeseník |
Ženy | 46 | 11:16:00 | Kučerová Petra | CZE | 1981 | Jeseník | Jeseník |
Muži | 2 | 10:32:00 | Levý Štěpán | CZE | 1982 | PŘEKÁŽKÁČ | Břehy |
Ženy | 30 | 11:00:00 | Magušínová Eva | CZE | 1984 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 6 | 10:36:00 | Mareš David | CZE | 1987 | Humpolec | Humpolec |
Ženy | 47 | 11:17:00 | Metzlová Veronika | CZE | 1990 | Klecany | Klecany |
Ženy | 35 | 11:05:00 | Mooren Romana | CZE | 1975 | Čejov | Čejov |
Muži | 27 | 10:57:00 | Máca Jakub | CZE | 1989 | Predator Workout Počátky | |
Muži | 21 | 10:51:00 | Nikl Petr | CZE | 1987 | BARTH run | Pardubice |
Muži | 19 | 10:49:00 | Pavel Aleš | CZE | 1979 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 54 | 11:24:00 | Pařízek Pavel | CZE | 1993 | Lomnice | Lomnice |
Ženy | 48 | 11:18:00 | Petrová Štěpánka | CZE | 1983 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 25 | 10:55:00 | Prášil David | CZE | 1985 | Predator Workout Počátky | |
Muži | 10 | 10:40:00 | Příhoda Martin | CZE | 1979 | MEDUNA kalírna | Pardubice |
Muži | 23 | 10:53:00 | Půža Jan | CZE | 1972 | SRTG Kolín | Kolín |
Ženy | 42 | 11:12:00 | Rejmontova Zuzana | CZE | 1984 | Lázně Bohdaneč | Lázně Bohdaneč |
Muži | 12 | 10:42:00 | Roubíček Dominik | CZE | 2000 | Kutná Hora - Malín | Kutná Hora - Malín |
Muži | 20 | 10:50:00 | Siegl Josef | CZE | 1970 | Svídnický Extrém | Pardubice |
Muži | 8 | 10:38:00 | Sukup Tomáš | CZE | 1989 | Vrdy | Vrdy |
Muži | 5 | 10:35:00 | Syrový Aleš | CZE | 1999 | Never give up | |
Muži | 3 | 10:33:00 | Syrový Filip | CZE | 1998 | Zvičinští mistři | Dolní Brusnice |
Muži | 11 | 10:41:00 | Urbánek Michal | CZE | 1983 | Michal | Choceń |
Ženy | 29 | 10:59:00 | Valentová Kateřina | CZE | 1990 | Matysík Eventing | Šumperk |
Muži | 17 | 10:47:00 | Vojta Jiří | CZE | 1989 | Predator Workout Počátky | Počátky |
Muži | 16 | 10:46:00 | Vítek Tadeáš | CZE | 1992 | Predator Workout Počátky | Počátky |
Muži | 55 | 11:25:00 | heger Michal | CZE | 1981 | Pardubice | |
Muži | 7 | 10:37:00 | matysik zdenek | CZE | 1963 | Matysík Eventing | postrelmov |
Muži | 18 | 10:48:00 | plihal tomas | CZE | 1975 | svidnicky extrem | pardubice |
Muži | 22 | 10:52:00 | Čtvrtečka Jan | CZE | 1979 | Hradec Králové | Hradec Králové |
Ženy | 31 | 11:01:00 | Čupcová Petra | CZE | 1980 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 39 | 11:09:00 | Šmejkalová Hana | CZE | 1974 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 34 | 11:04:00 | Štanclová Michaela | CZE | 1991 | Stonařov | Stonařov |
Muži | 26 | 10:56:00 | Štěpán Michal | CZE | 2002 | Predator Workout Počátky | |
Ženy | 28 | 10:58:00 | Žďárská Zuzana | CZE | 1995 | Hořice | Hořice |
startovní listina dvojice
start ~ 10:30:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, žen)
kategorie | # | start | jméno | stát | ročník | tým (obec) | město, obec |
---|---|---|---|---|---|---|---|
mix | 50 | 11:19:00 | Kašpar David Kašparová Hana | CZE | 1989 | Fireman team | Pardubice |
mix | 51 | 11:20:00 | Strůnová Šárka Dušek Pavel | CZE | 1988 | Kašpaři | Černožice |
mix | 52 | 11:22:00 | Svitáková Lenka Stebel Martin | CZE | 1983 | Svídnický extrém team | Chrast |
mix | 53 | 11:23:00 | Škvor Radovan Romana Harvánková | CZE | 1985 | sqrR | Pardubice |
startovní listina týmy
start ~ 10:30:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 5 tymu, 8 účastníků ( 6 mužů, 2 žen)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 56 | CZE ZPOMAL |
[56]
Nikola Hrabínová
1989
[57]
Adéla Drgová
1989
[59]
Lukáš Eršil
1918
[58]
Martin Horák
1990
|
m | 24 | Predator Workout Počátky |
[24]
Lukáš Háva
1990
|
m | 27 | Predator Workout Počátky |
[27]
Jakub Máca
1989
|
m | 25 | Predator Workout Počátky |
[25]
David Prášil
1985
|
m | 26 | Predator Workout Počátky |
[26]
Michal Štěpán
2002
|