Běh Babiččiným údolím

02.04.2017 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 11, muži : 4, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 8 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 18, muži : 7, ženy: 11, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 27, muži : 14, ženy: 13, Muži: 14, Ženy: 13 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 48, muži : 27, ženy: 21, Muži: 27, Ženy: 21 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 33, muži : 18, ženy: 15, Muži: 18, Ženy: 15 [html] [pdf]
O pohádkové pexeso celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, Muži: 13, Ženy: 14 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 179, muži : 103, ženy: 76, Muži: 103, Ženy: 76 [html] [pdf]

výsledková listina O med pana Proška

start ~ 09:34:30

00:10:04.473
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [418] Filip Krivčík 2002 CZE Bohuslavice nad Metují 04:51.3
2 2 / Muži [484] Matěj Šimek 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:52.3 00:01.0
3 3 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:00.6 00:09.3
4 1 / Ženy [483] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31.5 00:40.2
5 2 / Ženy [416] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:33.0 00:41.7
6 3 / Ženy [413] Zuzanka Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34.6 00:43.3
7 4 / Ženy [481] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:34.8 00:43.5
8 5 / Ženy [482] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:50.4 01:59.1
9 6 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:24.1 02:32.8
10 7 / Ženy [443] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:56.4 03:05.1
11 8 / Ženy [423] 0000 CZE CZE 51:40.2 46:48.9

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:46:50

00:02:40.872
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [458] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.6
2 2 / Ženy [429] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:23.6 00:02.0
3 1 / Muži [457] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:23.8 00:02.2
4 2 / Muži [428] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:25.4 00:03.8
5 3 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:28.2 00:06.6
6 3 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:28.9 00:07.3
7 4 / Muži [430] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:30.2 00:08.6
8 4 / Ženy [420] Simona Taucová 2004 CZE BKL Machov 02:31.6 00:10.0
9 5 / Ženy [436] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.5 00:14.9
10 6 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:43.8 00:22.2
11 7 / Ženy [453] Linda Kudrnáčová 2005 CZE Jaroměř 02:44.9 00:23.3
12 5 / Muži [455] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.6 00:25.0
13 8 / Ženy [425] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:50.0 00:28.4
14 6 / Muži [437] Filip Vlček 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:51.7 00:30.1
15 9 / Ženy [444] Adéla Ričanyová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 02:52.3 00:30.7
16 7 / Muži [454] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 03:00.8 00:39.2
17 10 / Ženy [440] Adéla Kilevníková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:02.2 00:40.6
18 11 / Ženy [441] Lucie Lukášová 2005 CZE Hvězda Pardubice 03:13.6 00:52.0

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 09:59:51

00:02:49.63
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [423] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:23.9
2 2 / Muži [426] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24.3 00:00.4
3 1 / Ženy [431] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 02:26.2 00:02.3
4 3 / Muži [414] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:29.0 00:05.1
5 4 / Muži [410] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 02:30.6 00:06.7
6 5 / Muži [406] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:31.5 00:07.6
7 2 / Ženy [412] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34.9 00:11.0
8 3 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:36.7 00:12.8
9 6 / Muži [419] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL MACHOV 02:38.5 00:14.6
10 7 / Muži [405] Richard Kutík 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:39.1 00:15.2
11 4 / Ženy [446] Sofie Piechová 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 02:39.4 00:15.5
12 8 / Muži [404] Vojtěch Kopecký 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:41.3 00:17.4
13 9 / Muži [403] Lukáš Horák 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:43.6 00:19.7
14 5 / Ženy [401] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:47.8 00:23.9
15 6 / Ženy [415] Nela Bořková 2006 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:50.0 00:26.1
16 7 / Ženy [407] Michaela Place 2007 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:51.0 00:27.1
17 10 / Muži [421] Matyáš Vondra 2007 CZE Vondra Team 02:51.9 00:28.0
18 11 / Muži [432] Ondřej Zolman 2006 CZE ZŠ na Ostrově - Rychnovek 02:52.0 00:28.1
19 8 / Ženy [445] Linda Hosnedlová 2007 CZE Dobruška Atletika 02:53.2 00:29.3
20 12 / Muži [424] Adam Němeček 2007 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:53.8 00:29.9
21 13 / Muži [438] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 02:57.7 00:33.8
22 9 / Ženy [422] Evelína Metelková 2007 CZE TJ Česká Skalice 03:03.6 00:39.7
23 10 / Ženy [439] Barbora Rýdlová 2006 CZE 03:11.2 00:47.3
24 11 / Ženy [427] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:19.8 00:55.9
25 12 / Ženy [409] Kateřina Říhová 2006 CZE Nové Město nad Metují 03:21.6 00:57.7
26 13 / Ženy [434] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:21.8 00:57.9
27 14 / Muži [411] Stanislav Švarc 2007 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:45.6 01:21.7

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:14:29

00:02:24.827
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [243] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 01:56.7
2 1 / Ženy [239] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 01:59.7 00:03.0
3 2 / Muži [143] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:00.5 00:03.8
4 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:06.3 00:09.6
5 4 / Muži [363] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:07.4 00:10.7
6 5 / Muži [281] Tomáš Zikmund 2009 CZE 02:09.9 00:13.2
7 6 / Muži [379] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.1 00:13.4
8 7 / Muži [377] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:11.7 00:15.0
8 7 / Muži [249] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11.7 00:15.0
10 2 / Ženy [273] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12.1 00:15.4
11 3 / Ženy [369] Anna Petráčková 2008 CZE P.J.P.T. junior team 02:13.1 00:16.4
12 9 / Muži [380] Filip Zolman 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.3 00:17.6
13 10 / Muži [248] Jan Špreňar 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:16.5 00:19.8
14 11 / Muži [355] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18.0 00:21.3
15 4 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:19.0 00:22.3
16 12 / Muži [375] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:19.1 00:22.4
17 5 / Ženy [351] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:20.6 00:23.9
18 13 / Muži [271] Jakub Tamáš 2009 CZE Sedloňov 02:21.3 00:24.6
19 14 / Muži [365] Jan Maršík 2009 CZE Trutnv 4 02:21.6 00:24.9
20 15 / Muži [367] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22.0 00:25.3
20 6 / Ženy [242] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:22.0 00:25.3
22 7 / Ženy [366] Sára Michalíková 2008 CZE KOB Dobruška 02:22.8 00:26.1
23 8 / Ženy [373] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 02:23.4 00:26.7
24 16 / Muži [358] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.7 00:27.0
25 17 / Muži [360] Jakub Kulda 2008 CZE Červený Kostelec 02:23.8 00:27.1
26 9 / Ženy [370] Izabela Place 2009 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24.7 00:28.0
27 10 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE Velké Poříčí 02:25.5 00:28.8
28 11 / Ženy [362] Anna Kynčlová 2008 CZE Jilemnice 02:26.5 00:29.8
29 18 / Muži [374] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 02:27.1 00:30.4
30 12 / Ženy [354] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:27.2 00:30.5
31 13 / Ženy [357] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:27.3 00:30.6
32 14 / Ženy [238] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 02:28.6 00:31.9
33 19 / Muži [359] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.0 00:32.3
34 15 / Ženy [356] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:29.2 00:32.5
35 16 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:30.7 00:34.0
36 17 / Ženy [361] Anna Kuželová 2008 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:32.4 00:35.7
37 18 / Ženy [371] Lucie Prokopová 2009 CZE SDH Zlíč 02:33.0 00:36.3
38 20 / Muži [272] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 02:33.7 00:37.0
39 21 / Muži [376] Tomáš Tchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:34.2 00:37.5
40 22 / Muži [211] Lukáš Světelský 2009 CZE ZŠ Ostrov-Jaroměř 02:35.0 00:38.3
41 23 / Muži [364] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:37.4 00:40.7
42 19 / Ženy [368] Milan Petráček 2009 CZE P.J.P.T. junior team 02:39.0 00:42.3
43 24 / Muži [282] Bořek Šavelka 1900 CZE 02:42.4 00:45.7
44 20 / Ženy [245] Pavlína Seligrová 2009 CZE 02:43.9 00:47.2
45 21 / Ženy [278] Barbora Pavlová 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:47.2 00:50.5
46 25 / Muži [378] Zdeněk Záplata 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51.1 00:54.4
47 26 / Muži [269] Jakub Macek 2009 CZE Olešnice v Orlických horách 02:59.4 01:02.7
48 27 / Muži [285] Ondřej Holek 2008 CZE ZŠ Komenského Náchod 02:59.9 01:03.2

výsledková listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:31:06

00:02:57.209
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [241] Nela Sporyschová 2010 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:14.5
2 2 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.6 00:00.1
3 1 / Muži [253] Marek Černík 2010 CZE Dobruška 02:23.0 00:08.5
4 2 / Muži [280] Vojta Mervart 2010 CZE 02:28.5 00:14.0
5 3 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:34.2 00:19.7
6 4 / Muži [277] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:34.5 00:20.0
7 5 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH V. Třebešov 02:35.6 00:21.1
8 6 / Muži [276] David Zelený 2011 CZE MŠ Běloves-Náchod 02:38.8 00:24.3
9 7 / Muži [287] Matěj Žďárský 2010 CZE Náchod 02:40.5 00:26.0
10 8 / Muži [200] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:40.6 00:26.1
11 9 / Muži [254] Pavel Dašek 2010 CZE Slavětín nad Metují 02:41.5 00:27.0
12 3 / Ženy [262] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:42.2 00:27.7
13 10 / Muži [252] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:43.3 00:28.8
14 4 / Ženy [212] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:45.0 00:30.5
15 5 / Ženy [284] Viktorie Melišíková 2011 CZE Pavlišov 02:45.2 00:30.7
16 6 / Ženy [264] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:46.6 00:32.1
17 11 / Muži [258] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:49.5 00:35.0
18 12 / Muži [274] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:49.7 00:35.2
19 7 / Ženy [275] Vendula Jaklová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:50.0 00:35.5
20 13 / Muži [279] Antonín Hovorka 2011 CZE 02:50.4 00:35.9
21 8 / Ženy [268] Zuzana Veverková 2011 CZE SPRINT Česká Skalice 02:50.6 00:36.1
22 9 / Ženy [265] Barbora Štěpánová 2010 CZE Doubravice 02:52.4 00:37.9
23 14 / Muži [240] Tomáš Vondra 2010 CZE Vondra Team 02:52.8 00:38.3
24 15 / Muži [255] Ondřej Dašek 2011 CZE Slavětín nad Metují 02:55.2 00:40.7
25 10 / Ženy [256] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:58.4 00:43.9
26 16 / Muži [267] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:59.4 00:44.9
27 11 / Ženy [246] Nicol Cinkova 2011 CZE Sokol Náchod 02:59.7 00:45.2
28 12 / Ženy [266] Irena Švarcová 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:00.3 00:45.8
29 13 / Ženy [270] Bára Macková 2011 CZE Olešnice v Orlických horách 03:09.1 00:54.6
30 14 / Ženy [263] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 03:22.6 01:08.1
31 17 / Muži [260] Filip Ležovič 2011 CZE Česká Skalice 03:23.8 01:09.3
32 18 / Muži [261] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Náchod 03:24.7 01:10.2
33 15 / Ženy [251] Beáta Brátová 2011 CZE Praha 8 07:50.7 05:36.2

výsledková listina O pohádkové pexeso

start ~ 10:45:52

00:01:07.011
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [222] Matyáš Duch 2012 CZE Havlovice 00:36.1
2 2 / Muži [221] Vojtěch Zikmund 2012 CZE 00:36.4 00:00.3
3 3 / Muži [219] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU 00:36.9 00:00.8
4 4 / Muži [204] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:38.5 00:02.4
5 1 / Ženy [205] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:40.3 00:04.2
6 2 / Ženy [201] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 00:41.5 00:05.4
7 3 / Ženy [223] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 00:41.9 00:05.8
8 4 / Ženy [227] Lenka Hanušová 2012 CZE 00:43.1 00:07.0
9 5 / Ženy [206] Julie Míšková 2012 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 00:45.2 00:09.1
10 6 / Ženy [209] Brychová Viktorie 2012 CZE Dobruška 00:46.2 00:10.1
11 5 / Muži [210] Miroslav Vondrka 2012 CZE Hradec Králové 00:47.2 00:11.1
12 6 / Muži [203] Lukáš Černý 2012 CZE Hvězda Karlín 00:50.0 00:13.9
13 7 / Ženy [216] Anna Bubeníčková 2013 CZE Velké Poříčí 00:52.1 00:16.0
14 7 / Muži [202] Marek Brát 2013 CZE Praha 8 00:55.6 00:19.5
15 8 / Ženy [218] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:56.2 00:20.1
16 8 / Muži [217] Patrik Keller 2013 CZE 00:58.0 00:21.9
17 9 / Muži [224] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 01:00.2 00:24.1
18 9 / Ženy [215] veronika Podškubková 2013 CZE 01:02.5 00:26.4
19 10 / Muži [207] Kristián Štěpán 2012 CZE Doubravice 01:05.2 00:29.1
20 10 / Ženy [213] Rozárie Finková 2014 CZE 01:09.0 00:32.9
21 11 / Ženy [220] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 01:15.7 00:39.6
22 11 / Muži [208] Dominik Štěpán 2014 CZE Doubravice 01:41.1 01:05.0
23 12 / Muži [226] Oskar Sims 2014 GBR Fleet 01:41.2 01:05.1
24 12 / Ženy [229] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 02:00.1 01:24.0
25 13 / Ženy [228] Kristýna Riegerová 2015 CZE Police nad Metují 02:12.3 01:36.2
26 13 / Muži [225] Falko Sims 2015 GBR Fleet 02:14.4 01:38.3
27 14 / Ženy [214] Natálie Kočová 2015 CZE 02:42.4 02:06.3

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 11:01:51

00:31:37.872
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [2] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:17.1
2 2 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 21:09.2 00:52.1
3 3 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 21:12.0 00:54.9
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 22:05.8 01:48.7
5 5 / Muži [154] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 22:19.4 02:02.3
6 6 / Muži [51] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 22:31.5 02:14.4
7 7 / Muži [86] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 22:39.3 02:22.2
8 8 / Muži [162] Marek Kincl 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 22:56.1 02:39.0
9 9 / Muži [156] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 23:13.1 02:56.0
10 10 / Muži [34] Jan Dostál 1986 CZE Vella team Náchod 23:14.4 02:57.3
11 11 / Muži [147] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 23:19.6 03:02.5
12 12 / Muži [21] Petr Bárta 2001 CZE Bárta Team 23:23.3 03:06.2
13 13 / Muži [26] Marek Brát 1975 CZE Česká Skalice 23:25.0 03:07.9
14 14 / Muži [35] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 23:36.8 03:19.7
15 15 / Muži [22] Martin Bárta 1998 CZE Bárta team 23:44.6 03:27.5
16 16 / Muži [82] Patrik Meisner 1995 CZE Olfin car Ski Team 23:48.6 03:31.5
17 17 / Muži [66] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 24:04.2 03:47.1
18 1 / Ženy [180] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 24:10.7 03:53.6
19 18 / Muži [89] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 24:17.4 04:00.3
20 19 / Muži [191] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 24:24.4 04:07.3
21 20 / Muži [41] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 25:04.1 04:47.0
22 21 / Muži [138] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 25:08.5 04:51.4
23 22 / Muži [40] Jiří Habr 1973 CZE Vella team Náchod 25:11.2 04:54.1
24 23 / Muži [84] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 25:14.8 04:57.7
25 24 / Muži [151] Radim Novotný 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 25:34.7 05:17.6
26 2 / Ženy [73] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 25:41.7 05:24.6
27 25 / Muži [168] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 25:54.0 05:36.9
28 3 / Ženy [184] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 26:14.5 05:57.4
29 26 / Muži [172] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 26:20.5 06:03.4
30 4 / Ženy [27] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 26:33.7 06:16.6
31 27 / Muži [135] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 26:37.3 06:20.2
32 28 / Muži [158] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 26:42.5 06:25.4
33 29 / Muži [130] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 26:58.2 06:41.1
34 30 / Muži [149] Radovan Piech 1976 CZE 27:01.0 06:43.9
35 31 / Muži [146] Martin Maršík 1997 CZE Česká Skalice 27:10.7 06:53.6
36 32 / Muži [92] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 27:10.8 06:53.7
37 5 / Ženy [80] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 27:12.2 06:55.1
38 33 / Muži [448] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 27:15.2 06:58.1
39 34 / Muži [87] Dominik Mojžíš 1997 CZE SK Nové Město nad Metují 27:18.5 07:01.4
40 35 / Muži [99] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 27:20.3 07:03.2
41 36 / Muži [144] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 27:21.4 07:04.3
42 6 / Ženy [3] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 27:26.9 07:09.8
43 37 / Muži [174] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 27:27.7 07:10.6
44 38 / Muži [139] Jan Šponer 2001 CZE Atletika Jaroměř 27:29.5 07:12.4
45 39 / Muži [166] Filip Svatoš 1997 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 27:32.2 07:15.1
46 40 / Muži [61] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 27:34.0 07:16.9
47 41 / Muži [107] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 27:38.0 07:20.9
48 42 / Muži [31] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 27:47.9 07:30.8
49 43 / Muži [198] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 28:00.7 07:43.6
50 7 / Ženy [133] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 28:13.2 07:56.1
51 44 / Muži [71] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 28:18.3 08:01.2
52 8 / Ženy [79] Veronika Marková 1998 CZE AC Pardubice 28:20.7 08:03.6
53 45 / Muži [63] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 28:22.5 08:05.4
54 46 / Muži [189] Martin Fiala 2003 CZE ZŠ J 28:23.4 08:06.3
55 47 / Muži [150] Petr Šimek 1991 CZE 28:23.6 08:06.5
56 48 / Muži [95] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 28:24.1 08:07.0
57 49 / Muži [108] Petr Strnad 1964 CZE TEAM KSM HRÁDEK 28:25.7 08:08.6
58 50 / Muži [30] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 28:33.6 08:16.5
59 51 / Muži [36] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 28:42.5 08:25.4
60 52 / Muži [55] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 29:13.5 08:56.4
61 53 / Muži [140] Petr Bubeníček 1980 CZE Velké Poříčí 29:17.0 08:59.9
62 54 / Muži [97] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 29:17.1 09:00.0
63 9 / Ženy [28] Eva Brychová 1984 CZE Dobruška 29:33.3 09:16.2
64 55 / Muži [167] Zdeněk Kolář 1971 CZE 29:37.5 09:20.4
65 10 / Ženy [197] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 29:40.3 09:23.2
66 11 / Ženy [109] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 29:42.6 09:25.5
67 56 / Muži [148] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 29:44.4 09:27.3
68 57 / Muži [46] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metují 29:44.9 09:27.8
69 12 / Ženy [56] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 29:45.8 09:28.7
70 58 / Muži [96] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 29:48.9 09:31.8
71 13 / Ženy [105] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 29:49.2 09:32.1
72 59 / Muži [449] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 29:58.8 09:41.7
73 14 / Ženy [65] Lukáš Kozák 1979 CZE Červený Kostelec, Olešnice 29:59.4 09:42.3
74 60 / Muži [85] Vojtěch Mervart 2000 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:09.0 09:51.9
75 61 / Muži [153] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 30:11.6 09:54.5
76 62 / Muži [57] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 30:16.1 09:59.0
77 63 / Muži [75] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 30:18.1 10:01.0
78 64 / Muži [48] David Hřivna 2001 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:24.3 10:07.2
79 15 / Ženy [145] Daniela Tylšová 1978 CZE TJ Loko Trutnov 30:27.0 10:09.9
80 16 / Ženy [447] Katka Salačová 1975 CZE Trutnov 30:27.5 10:10.4
81 65 / Muži [64] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 30:29.7 10:12.6
82 66 / Muži [195] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 30:33.9 10:16.8
83 17 / Ženy [112] Tereza Škodová 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 30:34.0 10:16.9
84 18 / Ženy [123] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 30:35.5 10:18.4
85 19 / Ženy [182] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfincar Ski Team 30:35.8 10:18.7
86 20 / Ženy [62] Michaela Kosová 1967 CZE Chaloupky 393 30:38.7 10:21.6
87 67 / Muži [159] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 30:45.8 10:28.7
88 68 / Muži [49] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 30:48.6 10:31.5
89 21 / Ženy [136] Ulrike Janssen 1997 GER Wernigerode 31:06.2 10:49.1
90 22 / Ženy [450] Soňa Vacková 1990 CZE Bezděkov nad Metují 31:12.7 10:55.6
91 23 / Ženy [134] Radka Zítková 1988 CZE Náchod 31:17.2 11:00.1
92 69 / Muži [196] Josef Smola 1980 CZE 31:19.0 11:01.9
93 70 / Muži [67] Milan Krempa 1963 CZE AC Gomango Högner 31:21.3 11:04.2
94 24 / Ženy [54] Soňa Jožáková 1981 CZE Hradec Králové 31:23.5 11:06.4
95 71 / Muži [106] Miroslav Sixta 1966 CZE SK Dobruška 31:30.0 11:12.9
96 72 / Muži [165] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 31:30.9 11:13.8
97 25 / Ženy [188] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 31:31.1 11:14.0
98 26 / Ženy [142] Leona Lukášová 1975 CZE Lhotky 31:35.0 11:17.9
99 73 / Muži [175] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 31:38.5 11:21.4
100 27 / Ženy [78] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 31:38.9 11:21.8
101 28 / Ženy [178] Hana Vlčková 1984 CZE Červená Hora 31:42.5 11:25.4
102 29 / Ženy [173] Blanka Macánová 1975 CZE Nové Město nad Metují 31:54.1 11:37.0
103 74 / Muži [77] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 31:58.2 11:41.1
104 75 / Muži [74] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 32:03.6 11:46.5
105 30 / Ženy [115] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 32:04.7 11:47.6
106 76 / Muži [50] Petr Jakubský 1994 CZE Velký Třebešov 32:05.6 11:48.5
107 31 / Ženy [118] Zuzana Šubrtová 1993 CZE Ž3 Sport 32:07.0 11:49.9
108 77 / Muži [90] Pavel Pecold 1991 CZE Ž3 Sport 32:07.7 11:50.6
109 78 / Muži [53] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 32:13.1 11:56.0
110 79 / Muži [157] Jan Uhlíř 1991 CZE Opočno 32:18.8 12:01.7
111 32 / Ženy [183] Andrea Bímanová 1976 CZE Olfin car Ski Team 32:46.6 12:29.5
112 80 / Muži [199] Petr Hruška 1983 CZE Bohdašín 32:56.9 12:39.8
113 81 / Muži [72] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 33:01.4 12:44.3
114 82 / Muži [192] Marek Kuťán 1991 CZE 33:02.5 12:45.4
115 33 / Ženy [23] Romana Baškovská 1974 CZE Nové Město nad Metují 33:03.0 12:45.9
116 34 / Ženy [98] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 33:21.7 13:04.6
117 83 / Muži [88] Petr Novotný 1990 CZE Opočno 33:27.4 13:10.3
118 35 / Ženy [33] Pavlína Divišková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 33:29.2 13:12.1
119 36 / Ženy [187] Zita Beranová 1990 CZE Sama Sobě 33:34.8 13:17.7
120 37 / Ženy [137] Anna Vodehnalová 2003 CZE ZŠ Komenského Náchod 33:39.6 13:22.5
121 38 / Ženy [131] Nela Vondrková 1976 CZE Hradec Králové 33:44.1 13:27.0
122 39 / Ženy [47] Jindra Horakova 1968 CZE BŽB 33:54.5 13:37.4
123 40 / Ženy [179] Markéta Šulcová 2001 CZE 34:07.8 13:50.7
124 84 / Muži [124] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 34:09.4 13:52.3
125 85 / Muži [127] Petr Vlček 1973 CZE Červená Hora 34:10.1 13:53.0
126 86 / Muži [39] Ladislav Gladics 1974 CZE Česká Skalice 34:16.5 13:59.4
127 41 / Ženy [155] Jana Žaludová 1977 CZE IVT Náchod 34:19.0 14:01.9
128 87 / Muži [52] Martin Jelínek 1972 CZE Zlín 5 34:21.8 14:04.7
129 88 / Muži [176] Jiří Pozděna 1990 CZE Náchod , Kramolna 34:21.9 14:04.8
130 89 / Muži [163] Michal Čimera 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 34:26.7 14:09.6
131 90 / Muži [102] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 34:28.9 14:11.8
132 91 / Muži [37] Štěpán Erlebach 1994 CZE Česká Skalice 34:35.9 14:18.8
133 92 / Muži [25] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 34:44.3 14:27.2
134 42 / Ženy [116] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 34:58.8 14:41.7
135 43 / Ženy [43] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 35:03.9 14:46.8
136 44 / Ženy [59] Aneta Klusáčková 1995 CZE Vella team Náchod 35:16.8 14:59.7
137 45 / Ženy [42] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 35:18.3 15:01.2
138 93 / Muži [126] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:20.5 15:03.4
139 46 / Ženy [103] Aneta Selingerová 1999 CZE Trutnov 35:22.9 15:05.8
140 94 / Muži [181] Petr Nesládek 1980 CZE Olfincar Ski Team 35:32.5 15:15.4
141 95 / Muži [152] Vlastimil Šavelka 1978 CZE 35:43.0 15:25.9
142 47 / Ženy [100] Marie Rudolová 1990 CZE 4FUN 35:54.4 15:37.3
143 48 / Ženy [117] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 35:55.0 15:37.9
144 96 / Muži [45] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 35:56.0 15:38.9
145 49 / Ženy [111] Sára Suchánková 1999 CZE Česká Skalice 36:01.7 15:44.6
146 97 / Muži [70] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 36:01.9 15:44.8
147 50 / Ženy [141] Simona Bubeníčková 1978 CZE Velké Poříčí 36:16.1 15:59.0
148 51 / Ženy [170] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 36:25.4 16:08.3
149 52 / Ženy [24] Kateřina Baškovská 1994 CZE Vršovka 36:28.4 16:11.3
150 53 / Ženy [114] Nikola Šorfová 1995 CZE Trutnov 36:39.1 16:22.0
151 54 / Ženy [164] Adéla Schimmerová 1999 CZE 36:39.7 16:22.6
152 55 / Ženy [193] Lucie Cvejnová 1995 CZE SRTG Pardubice 36:48.9 16:31.8
153 56 / Ženy [104] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 36:51.5 16:34.4
154 57 / Ženy [93] Gabriela Place 1979 CZE Vrchlabí 37:23.5 17:06.4
155 58 / Ženy [113] Pavla Šorfová 1970 CZE Trutnov 37:31.3 17:14.2
156 59 / Ženy [194] Jana Fidlerova 1975 CZE ŽENY SOBĚ 37:35.1 17:18.0
157 60 / Ženy [169] Daniela Klepsová 1993 CZE Jaroměř 38:01.0 17:43.9
158 61 / Ženy [29] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 38:16.2 17:59.1
159 62 / Ženy [132] Miloslava Vraštilová 1956 CZE TJ Maratonstav Úpice 38:26.6 18:09.5
160 63 / Ženy [58] Lenka Kejklickova 1989 CZE Červený Kostelec 38:39.8 18:22.7
161 64 / Ženy [171] Alena Gloserová 1969 CZE Babičky 38:46.3 18:29.2
162 65 / Ženy [160] Kateřina Švecová 1985 CZE Children Of Olymp 39:02.1 18:45.0
163 98 / Muži [161] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 39:10.0 18:52.9
164 66 / Ženy [91] Šárka Peinlová 1992 CZE Ž3 39:18.9 19:01.8
165 67 / Ženy [459] Martina Vacková 1996 CZE 39:37.5 19:20.4
166 99 / Muži [4] Václav Dostál 1942 CZE 39:44.3 19:27.2
167 100 / Muži [190] Jan Jakubsky 1990 CZE SDH Velký Třebešov 39:57.0 19:39.9
168 68 / Ženy [177] Vlasta Pšeničková 1957 CZE Zlič 41:52.5 21:35.4
169 101 / Muži [44] Tomáš Herout 1989 CZE Tyniště nad Orlicí 42:12.1 21:55.0
170 102 / Muži [128] David Voborník 1979 CZE rest-day.cz 42:15.9 21:58.8
171 69 / Ženy [129] Iva Voborníková 1979 CZE Podbřezí 42:17.5 22:00.4
172 103 / Muži [60] Zdeněk Kočíb 1971 CZE Zlín 42:33.5 22:16.4
173 70 / Ženy [119] Irena Švarcová 1971 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 42:50.2 22:33.1
174 71 / Ženy [120] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 43:30.1 23:13.0
175 72 / Ženy [68] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 44:07.1 23:50.0
176 73 / Ženy [110] Eva Suchánková 1987 CZE Česká Skalice 44:29.6 24:12.5
177 74 / Ženy [122] Petra Urbanová 1995 CZE Dobruška 45:12.7 24:55.6
178 75 / Ženy [186] Alice Martinová 1973 CZE Pevnost Josefov 51:33.1 31:16.0
179 76 / Ženy [185] Veronika Wagnerová 1978 CZE 51:40.2 31:23.1