Montacké vlny

15.09.2018 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 700 m celkem: 47, muži : 21, ženy: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 19, muži : 7, ženy: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 110, muži : 82, ženy: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 16, muži : 8, ženy: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [239] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 05:00.2
2 2 / Starší žáci [235] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:02.1 00:01.9
3 3 / Starší žáci [231] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:05.9 00:05.7
4 4 / Starší žáci [241] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 05:14.8 00:14.6
5 5 / Starší žáci [234] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 05:30.2 00:30.0
6 1 / Mladší žákyně [251] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 05:33.3 00:33.1
7 1 / Mladší žáci [256] Adam Kočnar 2005 CZE FK Náchod 05:34.2 00:34.0
8 1 / Starší žákyně [250] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 05:35.3 00:35.1
9 2 / Mladší žákyně [139] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 05:39.5 00:39.3
10 3 / Mladší žákyně [232] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:02.6 01:02.4
11 6 / Starší žáci [237] Jan Uher 2004 CZE Přibyslav 5 06:17.8 01:17.6
12 2 / Starší žákyně [150] Eliška Jahodová 2004 CZE Náchod 06:27.5 01:27.3
13 4 / Mladší žákyně [238] Tereza Uherová 2006 CZE Přibyslav 5 06:32.1 01:31.9
14 7 / Starší žáci [233] Kryštof Mádle 2004 CZE LK Broumov 06:38.5 01:38.3
15 3 / Starší žákyně [245] Anežka Špásová 2004 CZE Chlumec nad Cidlinou 06:53.0 01:52.8
16 5 / Mladší žákyně [236] Kristýna Šemberová 2005 CZE LK Broumov 06:57.2 01:57.0
17 6 / Mladší žákyně [246] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 07:35.9 02:35.7
18 7 / Mladší žákyně [140] Kateřina štenclová 2006 CZE Nové Město nad Metují 08:01.7 03:01.5
19 4 / Starší žákyně [253] Eliška Bubeníčková 2004 CZE Náchod 09:03.9 04:03.7