Montacké vlny

15.09.2018 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 700 m celkem: 47, muži : 21, ženy: 25, Minižáci: 10, Přípravka kluci: 12, Minižákyně: 17, Přípravka holky: 8, : 1 [html] [pdf]
Montacké vlnky 1500 m celkem: 19, muži : 7, ženy: 11, Mladší žáci: 1, Starší žáci: 7, Mladší žákyně: 7, Starší žákyně: 4, : 1 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 110, muži : 82, ženy: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 16, muži : 8, ženy: 8, Muži: 8, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Montacké vlnky 700 m

start ~ 12:44:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Přípravka kluci [221] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 02:03.0
2 2 / Přípravka kluci [227] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:12.4 00:09.4
3 1 / Přípravka holky [143] Barbora Dohnalová 2007 CZE Náchod 02:13.1 00:10.1
4 3 / Přípravka kluci [201] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:13.9 00:10.9
5 2 / Přípravka holky [226] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:15.0 00:12.0
6 3 / Přípravka holky [210] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:17.7 00:14.7
7 4 / Přípravka kluci [148] Jakub Touc 2007 CZE Podbřezí - Skalka 02:19.4 00:16.4
8 1 / Minižákyně [249] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:21.6 00:18.6
9 1 / Minižáci [214] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:21.9 00:18.9
10 4 / Přípravka holky [208] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:23.3 00:20.3
11 5 / Přípravka kluci [207] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:24.2 00:21.2
12 6 / Přípravka kluci [219] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 02:25.9 00:22.9
13 2 / Minižákyně [206] Sára Beranová 2009 CZE SKI Police nad Metují 02:27.5 00:24.5
14 3 / Minižákyně [217] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:29.3 00:26.3
15 7 / Přípravka kluci [228] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:31.8 00:28.8
16 2 / Minižáci [252] Jakub Hroch 2010 CZE Provodov-Šonov 02:32.5 00:29.5
17 4 / Minižákyně [203] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:32.8 00:29.8
18 5 / Minižákyně [224] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:34.7 00:31.7
19 6 / Minižákyně [209] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:34.8 00:31.8
20 3 / Minižáci [225] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:35.7 00:32.7
21 5 / Přípravka holky [254] Lucie Hrochova 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:36.7 00:33.7
22 6 / Přípravka holky [211] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:37.6 00:34.6
23 8 / Přípravka kluci [255] David Kočnar 2008 CZE FK Náchod 02:37.8 00:34.8
24 9 / Přípravka kluci [142] Václav Ardelt 2007 CZE Pardubice 02:39.1 00:36.1
25 7 / Minižákyně [243] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:40.3 00:37.3
26 10 / Přípravka kluci [146] Patrik Kauflman 2007 CZE Pěkov 02:40.4 00:37.4
27 7 / Přípravka holky [230] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 02:40.6 00:37.6
28 8 / Přípravka holky [242] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:46.1 00:43.1
29 11 / Přípravka kluci [220] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:47.2 00:44.2
30 4 / Minižáci [144] Lukáš Kaufman 2009 CZE Pěkov 02:47.4 00:44.4
31 5 / Minižáci [248] Viktor Souček 2009 CZE Náchod 02:50.5 00:47.5
32 6 / Minižáci [215] Radim Holubář 2013 CZE WEBER TEAM 02:54.6 00:51.6
33 12 / Přípravka kluci [145] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 02:56.6 00:53.6
34 7 / Minižáci [244] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:00.3 00:57.3
35 8 / Minižákyně [223] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 03:02.0 00:59.0
36 9 / Minižákyně [202] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 03:04.0 01:01.0
37 10 / Minižákyně [204] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 03:09.2 01:06.2
38 11 / Minižákyně [218] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:11.7 01:08.7
39 12 / Minižákyně [257] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:12.9 01:09.9
40 13 / Minižákyně [147] Kamila Toucová 2010 CZE Podbřezí - Skalka 03:16.1 01:13.1
41 8 / Minižáci [138] Ondřej Souček 2013 CZE Křinice 03:23.0 01:20.0
42 14 / Minižákyně [212] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:27.7 01:24.7
43 15 / Minižákyně [222] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 03:30.5 01:27.5
44 9 / Minižáci [247] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:47.6 01:44.6
45 16 / Minižákyně [229] Agáta Šemberová 2014 CZE LK Broumov 03:57.9 01:54.9
46 17 / Minižákyně [216] Dominika Hynková 2010 CZE Hynkovka 04:02.2 01:59.2
47 10 / Minižáci [205] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 04:37.2 02:34.2