běh

startovka

Montacké vlny

14.05.2022 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky I 1500 m celkem: 17, muži : 12, ženy: 5, Mladší žáci: 7, Starší žáci: 5, Mladší žákyně: 5, Starší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Nejmladší žáci/žákyně celkem: 17, muži : 7, ženy: 10, kluci: 7, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Školáci žáci/žákyně celkem: 12, muži : 6, ženy: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Přípravka žáci/žákyně celkem: 19, muži : 10, ženy: 9, kluci: 10, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky III. Nejmladší děti celkem: 17, muži : 7, ženy: 10, kluci: 7, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 82, muži : 60, ženy: 22, Muži: 60, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
Kondiční vlny a Junioři 4,5 km celkem: 23, muži : 11, ženy: 12, Junioři: 4, Muži: 7, Juniorky: 3, Ženy: 9 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Montacké vlnky I 1500 m

start ~ 09:14:52 , 2007 - 2010 , přihlášeno: 17 účastníků ( 12 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Mladší žákyně102Balcarová RadkaCZE2009ZŠ Náchod - Plhov0Náchod
Mladší žáci153Blažek MiroslavCZE2009sokol Jaroměř0Jaroměř 1
Mladší žákyně103Dvořáková DanielaCZE2009Atletika Jaroměř0Jaroměř
Mladší žákyně104Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Mladší žáci239Faltus MartinCZE2009SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
Starší žáci146Jirman DavidCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují - Vrchoviny
Mladší žáci105Kraml MatyášCZE2010Hvězda Pardubice z.s.0Náchod
Starší žáci106Kubec FilipCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
Mladší žáci225Kuťák FilipCZE2010TJ Maratonstav Úpice 0Úpice
Starší žáci107Mareth JanCZE2008Česká Skalice0Česká Skalice
Mladší žáci238Matějů MatyášCZE2009Náchod0Náchod
Starší žáci108Nagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
Mladší žákyně223Prešinská ViktorieCZE2010Náchod0Náchod
Mladší žákyně109Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Mladší žáci110Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Starší žáci112Souček ŠimonCZE2008TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
Mladší žáci111Souček ViktorCZE2009Tj Sokol Staré Město0Náchod

startovní listina Montacké vlnky II 700 m Nejmladší žáci/žákyně

start ~ 09:31:01 , 2011 - 2012 , přihlášeno: 17 účastníků ( 7 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci101Elich OndřejCZE2012Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci147Gladics RobinCZE2012Česká Skalice0Česká Skalice
kluci148Jirman JakubCZE2011SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují - Vrchoviny
holky149Kráčmarová MichaelaCZE2012BKL Machov0Velké Poříčí
holky154Králová DenisaCZE2012Olfincar Ski team Trutnov 0Trutnov
kluci155Kubík VojtěchCZE2011TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
holky114Macurova AliceCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
holky226Melišíková ViktorieCZE2011BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky115Míšková JulieCZE2012TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové
holky116Nováková AnetaCZE2011TJ Sokol Jaroměř0Habřina
holky117Nyklíčková HanaCZE2012Hronov0Hronov
kluci156Patzelt MichaelCZE2012Hvězda Pardubice Z.s.0Náchod
kluci118Petíra KryštofCZE2012Atletika Jaroměř0Jaroměř
holky119Polická JulieCZE2011Velké Pořičí0Velké Poříčí
holky120Ulichová ClaudieCZE2011Sk Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metusk NovÉ MĚsto Nad Met
kluci121Vávra VojtěchCZE2012TJ SOKOL JAROMĚŘ0Nový Ples
holky157Vondroušová KarolínaCZE2011CYKLO PROFI0Holice

startovní listina Montacké vlnky II 700 m Školáci žáci/žákyně

start ~ 09:45:03 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 12 účastníků ( 6 mužů, 6 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky122Bednaříková AnetaCZE2013Lyžařský oddíl SK Jánské Lázně0Hronov
kluci233Kašpárek TomášCZE2013Sám za sebe0Náchod
kluci134Kolaja BedřichCZE2013Slavia Liberec Orienteering0Liberec
kluci124Kubias AntonínCZE2014Tyčka a kulička0Praskačka
kluci125Lach MartinCZE2013Hvězda Pardubice0Mikulovice
holky126Lukášková LeontýnaCZE2014Sokol Jaroměř0Jaroměř
holky113Macurová AdélaCZE2012Hvězda Pardubice0Hronov
kluci127Novák MatyášCZE2014SKI Police0Police Nad Metují
holky128Nováková ZuzanaCZE2013TJ Sokol Jaroměř0Habřina
holky224Prešinská RozálieCZE2013Hvězda Pardubice0Náchod
holky150Skalická ZuzanaCZE2014Hradec Králové0Hradec Králové
kluci227Vintr ŠimonCZE2014SK Plhov Náchod0Náchod

startovní listina Montacké vlnky II 700 m Přípravka žáci/žákyně

start ~ 10:00:19 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 19 účastníků ( 10 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky151Antošová EliškaCZE2016BKN0Náchod
kluci234Bárta ŠimonCZE2015Náchod0Náchod
kluci237Čada MichalCZE2015SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci123Holubář RadimCZE2013SMARTRUN.cz0Velichovky
holky158Horáková HelenaCZE2015Vestec0Vestec
holky129Hurdálková AdélaCZE2015Běžecký klub Náchod0Žďárky
kluci235Kašpárek FilipCZE2015Hvězda Pardubice0Náchod 54701
kluci133Kolaja JaromírCZE2015Slavia Liberec Orienteering0Liberec
kluci159Král DavidCZE2016Olfincar Ski team Trutnov 0Trutnov
holky164Kuntova KatrinaCZE2015praha0Praha
holky231Kuntova MagdalenaCZE2016praha0Praha
holky236Melišíková MajaCZE2015BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD0Náchod
holky130Pšeničková IngridCZE2015SK Nové Město nad Metují0Česká Skalice
holky152Skalická AdélaCZE2016Hradec Králové0Hradec Králové
kluci131Souček DanielCZE2016Tj Sokol Staré Město0Náchod
kluci160Venclák LukášCZE2015Náchod0Náchod
holky228Vintrová ZoraCZE2016SK Plhov Náchod0Náchod
kluci161Vondrouš AdamCZE2015CYKLO PROFI0Holice
kluci132Zajačik ŠimonCZE2015Tj Sokol Dolní Ředice0Tj Sokol Dolní Ředice

startovní listina Montacké vlnky III. Nejmladší děti

start ~ 10:15:17 , 2017 a mladší , přihlášeno: 17 účastníků ( 7 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci144Andrle AlešCZE2017TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
kluci240Bořek JiříCZE2017SK Nové Město nad Metují0Náchod 1
kluci241Bořek PavelCZE2017SK Nové Město nad Metují0Náchod 1
kluci162Divíšek DominikCZE2019Ins Bike Team0Velké Poříčí
holky229Havlíčková AlžbětaCZE2018Náchod0
kluci145Hečko AdamCZE2017TJ Sokol Dolní Ředice0Dolní Ředice
holky135Hurdálková KristýnaCZE2018Žďárky0Žďárky
holky163Janovská EllaCZE2018Kramolna0Kramolna
kluci136Kolaja CyrilCZE2017Slavia Liberec Orienteering0Liberec
holky232Kuntova HanaCZE2020Praha0Praha
holky137Lukášková EvelínaCZE2018Sokol Jaroměř0Jaroměř
holky138Nováková NelaCZE2018TJ Sokol Jaroměř0Habřina
holky139Pivničková AgátaCZE2018SKI Police0Police Nad Metují
holky140Ptašková MarieCZE2018Green4plan S.r.o.0Náchod
kluci141Sudek JáchymCZE2018Náchod0Náchod
holky142Sudková RozálieCZE2020Náchod0Náchod
holky143Zajacikova AnežkaCZE2017Tj Sokol Dolní Ředice0Tj Sokol Dolní Ředice

startovní listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 11:00:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 82 účastníků ( 60 mužů, 22 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži11Balek JanCZE1983GLADIATORRACETEAM130Náchod
Ženy12Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky50Nové Město Nad Metují
Ženy13Berge JennyNLD1980Hronov0Hronov
Muži14Berka LuděkCZE1972ATLETIKA RTYNĚ60Rtyně V Podkrkonoší
Ženy15Brychová EvaCZE1984Dobřany90Dobřany
Muži50Buřil FrantišekCZE1966Vidochov280Vidochov
Muži16Celba PetrCZE1986Kola Rtyně60Rtyně V Podkrkonoší
Ženy79Čadová JitkaCZE1977SKI Police nad Metují60Police Nad Metují
Muži56Černík MartinCZE1980SK Semechnice40Semechnice
Ženy57Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony200Semechnice
Muži60Divíšek DavidCZE1977Ins Bike Team60Velké Poříčí
Muži17Dohnanský TomášCZE1994Run4fun 140Velichovky
Muži61Doležal LubošCZE1954Cyklo Tony150Dobruška
Muži4Dostál VáclavCZE1942Černožice260Černožice
Ženy18Dostálová HanaCZE1970Černožice70Černožice
Ženy19Flašarová LenkaCZE1972Svaz Českých Bohémů90Náchod
Muži62Florian TomášCZE1979Náchod120Náchod
Muži63Friede JanCZE1977WIKOV HRONOV90Vysoká Srbská
Muži51Gladics LadislavCZE1974ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 10Česká Skalice
Ženy80Gloser JanaCZE1990Police Nad Metují120Police Nad Metují
Muži20Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí190Týniště Nad Orlicí
Muži22Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice100Červený Kostelec
Muži23Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST170Červený Kostelec
Muži64Havlíček JiříCZE1982Náchod0Náchod
Muži65Hoffman PavelCZE1967Hoffíci60Náchod 1
Muži24Holeček MirekCZE1974Nové Město Nad Metuji60Nové Město Nad Metuji
Ženy25Hynková RenataCZE1985Rozběháme Náchod80Nachod
Muži66Janovský MichalCZE1988Náchod40Náchod
Muži26Janovský RomanCZE1983Kramolna0Kramolna
Ženy67Jirásková EvaCZE1964Maratonstav Úpice40Lanškroun
Muži68Jókala FilipCZE1999Police Nad Metují60Police Nad Metují
Ženy27Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký Spinning Klub260Hradec Králové
Muži28Kábrt TomášCZE1994Kostelečáci70Červená Hora
Muži29Kašpárek MartinCZE1967Tj Velichovky110Velichovky
Muži30Kaválek AlešCZE1998Běžecký Klub Náchod100Náchod
Muži69Klimeš AlešCZE1978Police nad Metují0Police Nad Metují
Muži31Klimeš JanCZE1984Velké Poříčí 0Velké Poříčí
Muži70Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod100Hronov
Ženy71Kozáková DenisaCZE1979Nový Hradec280Hradec Králové
Muži8Král JindřichCZE1973AK Iscarex Česká Třebová300Trutnov
Ženy32Kramlová KateřinaCZE1975Náchod140Náchod
Muži33Krtička MichalCZE1973Wikov30Žďárky
Muži7Krunka KamilCZE1986Běžecký Klub Náchod300Náchod
Ženy34Kubiasová KateřinaCZE1978Tyčka a kulička280Praskačka
Muži72Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav Úpice50Batňovice
Muži77Kulda JanCZE1973Integraf Running Team50Červený Kostelec
Muži75Kunt TomasCZE1984praha50Praha
Muži73Leplt JiříCZE1961Pivovar Miletín 20Miletín
Muži81Linhart LukášCZE1989SK Nové Město Nad Metují50Náchod
Muži74Matějíček LubošCZE1962Hovrch140Nové Město N.metují
Muži3Metelka JosefCZE1944Ski Police Nad Metují300Velká Jesenice 125
Ženy2Metelková TáňaCZE1972Běžecký Klub Náchod300Hradec Králové
Muži82Minařík MartinCZE1980Česká Skalice20Česká Skalice
Muži35Míšek DavidCZE1978TJ Sokol Hradec Králové90Hradec Králové
Muži36Osoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva Meziměstí200Jetřichov 74
Muži37Pachman AlešCZE1987Řečany Nad Labem0Řečany Nad Labem
Ženy38Palečková BarboraCZE1985Náchod150Náchod
Muži52Penc OndřejCZE1977Meziměstí 380Meziměstí 3
Muži39Pereira Brito Rossio Pedro DavidPRT1984Nachod10Nachod
Muži53Pešek MartinCZE1967Náchod40Náchod
Muži40Petrů PepekCZE1986BK Náchod / Hasiči Náchod240Náchod
Muži41Petržílek ZdeněkCZE1955KRB Chrudim150Slatiňany
Muži1Plný DavidCZE1993Běžecký Klub Náchod300Machov
Muži54Poláček JanCZE1968Náchod0Náchod
Muži42Polický TomášCZE1984Velké Pořičí30Velké Poříčí
Muži43Renský MichalCZE1979Běžecký klub Náchod50Náchod
Muži44Schüler PetrCZE1990Tři křížky0Ostrava - Hrabůvka
Ženy45Schwaningerová PetraCZE1982RockMachine-Cyklomax100Hradec Králové
Ženy46Součková LucieCZE1981Tj Sokol Staré Město90Náchod
Muži47Svoboda MojmírCZE1966AB sped Pardubice260Pardubice
Ženy58Šefcová EvaCZE1964Rtyně v Podkrkonoší110Rtyně v Podkrkonoší
Muži6Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov280Machov
Ženy21Špringrová IvonaCZE1992Maratonstav80Rtyně V Podkrkonoší
Muži48Tučný JanCZE1947MK Pardubice110Pardubice
Ženy78Tylšová DanielaCZE1978Triatlon Team Trutnov20Trutnov
Muži49Vaněk DavidCZE1974Bezděkov nad Metují 70Bezděkov Nad Metují
Muži76Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate Náchod80Provodov - Šonov
Muži10Vlček MilanCZE1989SK Nové Město nad Metují70Červená Hora
Muži55Vodák PetrCZE1982Trutnov0Trutnov
Muži5Volák OndřejCZE2000Běžecký klub Náchod220Police Nad Metují
Ženy9Zeiskova MarkétaCZE1998Běžecký Klub Náchod260Náchod
Muži59Zeleny VladimirCZE1976BASS tym30Nachod

startovní listina Kondiční vlny a Junioři 4,5 km

start ~ 11:00:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 23 účastníků ( 11 mužů, 12 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži216Balcar JanCZE1990Ps Náchod-kamenec0Náchod
Muži202Balcar RomanCZE1983Hronov0Hronov
Muži218Baxa JakubCZE1987NIKITA0Staré Buky
Ženy220Benedeková KristýnaCZE1989Jaroměř0Jaroměř
Muži203Biederman MichalCZE1985Běžecký klub Náchod0Náchod
Ženy204Dokulilová HanaCZE1975Lično0Lično
Junioři221Hanzl PatrikCZE2005Sportovní klub hasičů královéhradeckého kraje130Hronov
Juniorky222Havlová PetraCZE2006TJ Maratonstav Úpice 150Suchovršice
Ženy205Hečko ZuzanaCZE1986TJ Sokol Dolní Ředice0Dolní Ředice
Juniorky201Janovská KláraCZE2004Běžecký klub Náchod260Kramolna 263
Ženy206Jirmanová KateřinaCZE1991Běžecký 0Velké Poříčí
Ženy207Jouklová EvaCZE1978Lično0Lično
Juniorky219Kubíčková ŠtěpánkaCZE2004Náchod130Náchod
Junioři242Kuťák TomášCZE2004TJ Maratonstav Úpice 280Úpice
Muži208Mareth KarelCZE1971Česká Skalice0Česká Skalice
Ženy209Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice80Česká Skalice
Ženy210Medvid RomenaUKR2002Běžecký 0Náhod
Junioři211Nagy AdamCZE2006TJ Sokol Jaroměř110Nové Město Nad Metují
Muži212Pešek OndřejCZE2001Náchod0Náchod
Ženy213Radvanovská LenkaCZE1989Hronov0Hronov
Junioři217Raim LadislavCZE2006Nový Hradec90Hradec Králové
Muži214Vondra JosefCZE1971Hvězda Pardubice z.s.90Červený Kostelec
Ženy215Zítková PavlaCZE1970Náchod0Náchod