běh

startovka

Charitativní běh na Špince

20.05.2023 Špinka

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

600 m celkem: 53 , muži : 22, kluci: 22, ženy: 31, holky: 31 [html] [pdf] [xls]
2 km, jednotlivci celkem: 90 , muži : 43, muži: 17, ženy: 47, ženy: 24, holky: 23, kluci: 26 [html] [pdf] [xls]
2 km, týmy celkem: 12 , muži : 7, Muži: 7, ženy: 5, Ženy: 5 [html] [pdf] [xls]
10 km, jednotlivci (MPC senioři) celkem: 98 , muži : 74, Muži: 74, ženy: 24, Ženy: 24 [html] [pdf] [xls]
5 km, jednotlivci (MPC junioři) celkem: 110 , muži : 49, Muži: 49, ženy: 61, Ženy: 61 [html] [pdf] [xls]
10 km, týmy (MPC senioři) celkem: 0 [html] [pdf] [xls]
5 km, týmy (MPC junioři) celkem: 12 , ženy: 7, Ženy: 7, muži : 5, Muži: 5 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Charitativní běh na Špince pdf N/A 20.06.2023 06:23:35
Beh Na Spince Propozice pdf 1225063B 06.03.2023 16:03:04

startovní listina 600 m

start ~ 10:02:02 , 2013 a mladší , přihlášeno: 53 účastníků ( 22 mužů, 31 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci327Antonín BalcarCZE2018TJ Sokol Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
holky332Antošová JosefínaCZE2013Červený Kostelec0
kluci328Balcar FrantišekCZE2015TJ Sokol Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují
holky301Bartošová AnetaCZE2018Lepší život pro Emmičku0Náchod
holky346Bartošová EliškaCZE2015www.granulecz.cz0Hronov
holky317Bednaříková AnetaCZE2013Endorphin Republic0Hronov - Zbečník
kluci302Běhal ErikCZE2019Rickys0Zábrodí
kluci315Brejtr MatyášCZE2017Nachod0Nachod
kluci303Brož ŠimonCZE2013Olešnice0Olešnice
kluci342Čermák AntonínCZE2017S-sport Hronov0Rtyně V Podkrkonoší
kluci341ČermÁk MatĚjCZE2022Hronov0Hronov
holky321Čudová BáraCZE20160
kluci329Drexler RichardCZE2016Batňovice0Batňovice
kluci313Farský MartinCZE2013ZŠ B.Č. Upice0Upice
kluci335Finger JanCZE2017Skp Judo NÁchod0
holky304Francová NikolCZE2018BK Náchod0Náchod
kluci349Gross MatteoCZE2018Easystock0ČervenÝ Kostelec
holky344Hlošková NinaCZE2014Vrchoviny0
holky345Hlošková ZaraCZE2016Vrchoviny0Vrchoviny
holky310Hnízdilová BarboraCZE2015TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
holky309Hnízdilová VeronikaCZE2013TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice 178
holky299Hornychová MarieCZE2016SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci348Hovorka VáclavCZE2014Zábrodí0Zábrodí
holky318Hůlková EliškaCZE2014Ski Police nad Metují 0Police Nad Metují
kluci300Janák MarekCZE2013Praha0Praha
holky305Janovská EllaCZE2018Lepší život pro Emmičku z.s.0Kramolna
holky311Jarošová RozálieCZE2017MFK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
kluci306Jůza TomášCZE2014TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
kluci314Kočnar VendelínCZE2013Venďáci0Pardubice
holky331Krtičková LindaCZE2018Praha 90Praha 9, Prosek
kluci320Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
kluci340Kulda KryštofCZE2018Červený Kostelec0Červený Kostelec
holky316Linková AnnaCZE2014Běžecký klub Náchod 0Červený Kostelec
holky330Lněničková NikolaCZE2017Červený Kostelec0
holky339Malinová JulieCZE20210
holky298Marxová SofieCZE20180
holky336Mikolášková SáraCZE2017 SK Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují
holky322Němcová PavlaCZE2014Červený Kostelec0Červený Kostelec
holky343Nováková EmaCZE2014Červený Kostelec0
holky323NovÁkovÁ MarkÉtaCZE20150
kluci324Pavel JiříCZE2015Rtyně V Podkrkonoší0
kluci337Pavel ŠtěpánCZE2018Skp Náchod Judo0
kluci325Plecháček AdamCZE2013Tj Sokol Olešnice Z.s.0
holky326Plecháčková TerezaCZE2015Tj Sokol OleŠnice Z.s.0
kluci338Pokorný MikulášCZE20210
holky334Semecká SáraCZE2015Chlumec N/c0
holky333Semeráková EvaCZE2018Chlumec Nad Cidlinou0
holky347Sokolová SofieCZE2015Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci312Svoboda JiříCZE2015TJ Maratonstav Upice 0Batňovice 302
holky307Svobodová BarboraCZE2014Trutnov0Trutnov
holky308Šůnová DianaCZE2016Česká Skalice0Česká Skalice
holky350Vítková EmmaCZE2017Trutnov0Trutnov
holky319Zajíčková RadkaCZE2014OlfinCar Ski Team0Trutnov

startovní listina 2 km, jednotlivci

start ~ 10:29:15 , bez omezení věku , přihlášeno: 90 účastníků ( 43 mužů, 47 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
muži244Baťka JanCZE1975Batňovice0Batňovice
ženy243Baťková AnežkaCZE2005Batňovice0Batňovice
holky201Benešová VeronikaCZE2011Česká Skalice0Česká Skalice
ženy202Benešová Šůnová AndreaCZE1983Česká Skalice0Česká Skalice
kluci237Brejtr ŠimonCZE2008Náchod0Náchod
holky251Čudová HanaCZE2009Čuďas0Červený Kostelec
ženy257Drexlerová HanaCZE1983Batňovice0Batňovice
holky271Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci232Farský LukášCZE2010TJ Maratonstav Úpice0Úpice
ženy252Finger Rousková JanaCZE1981Rtyně V Podkrkonoší0
kluci283Gross MatteoCZE2018ČervenÝ Kostelec0ČervenÝ Kostelec
muži282Gross MichalCZE1987Červený Kostelec0
kluci203Hainiš PavelCZE2011Trutnov0Trutnov 4
holky278Hanušová AdélaCZE2008Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci229Havlíček TomášCZE2011FC Vysoká nad Labem0Hradec Králové
holky228Havlíčková TerezaCZE2011TJ Sokol atletika Hradec Králové0Hradec Králové
holky204Havlíková MichaelaCZE2011Červený Kostelec 0Červený Kostelec
kluci256Háze MatyášCZE2012Tj Sokol Olešnice Z.s.0
ženy205Hejná KaterinaCZE1989Praha0Praha
kluci89Hornych OldřichCZE2009SKI Police nad Metují0Police Nad Metují
kluci233Hovorka AntonínCZE2011Běžecký klub Náchod0Zábrodí
ženy206Hrušková AdrianaCZE1995Vižňov 3630Vižňov 363
kluci280Hubka EduardCZE2019Stare Hradiste0Stare Hradiste
ženy281Hubkova PetraCZE1992Stare Hradiste0Stare Hradiste
ženy279HŮlkovÁ LenkaCZE19690
holky277Hurdálková LilienCZE2009Červený Kostelec 0Červený Kostelec
kluci285Janák DavidCZE20080
holky286Janáková AnnaCZE2011Praha0Praha
ženy254Jaroměřská AnetaCZE1991Týniště Nad Orlicí0
holky207Jiráskova AnnaCZE2011TJ Lokomotiva Trutnov 0Trutnov
muži253Josef JaroměřskýCZE1968Rasovice Týniště0Rasovice Týniště
kluci208Jůza JosefCZE2011TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
kluci292Kadaník AdamCZE2010Červený Kostelec0Červený Kostelec
muži293Kadaník MichalCZE1974Červený Kostelec0
ženy294Kadaníková KateřinaCZE1975Červený Kostelec0
muži288Kaněra RomanCZE1977Česká Skalice0Česká Skalice
ženy287Kaněrová IrenaCZE1968Č. Skalice0Česká Skalice
kluci209Kašpar DinoCZE2011TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
kluci242Kaválek FilipCZE2011Červený Kostelec0Červený Kostelec
ženy234Kavanová ŠárkaCZE2006Nové Kocbeře0Nové Kocbeře
muži269Korec VÁclavCZE1952Špinka0Špinka
ženy239Košťálová AdélaCZE2005Červený Kostelec0Červený Kostelec
kluci210Koutský VáclavCZE2012TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
ženy230Kozáková LenkaCZE2006TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
muži258Krtička TomášCZE1982Prosek, Praha0Prosek, Praha
ženy259Krtičková KatkaCZE1984Praha 9, Prosek0Praha 9, Prosek
kluci238Kuťák FilipCZE2010TJMaratonstav Úpice0Úpice
muži290LiŠka JiŘÍCZE1974ČervenÝ Kostelec0ČervenÝ Kostelec
muži291Liška LukášCZE2006Čevený Kostelec0Čevený Kostelec
ženy289Lišková KateřinaCZE2006Červený Kostelec0
holky211Maivaldová NikolaCZE2012T.J. Sokol HK0Hradec Králové
kluci241Mareth JanCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
ženy255MartincovÁ TerezaCZE1988Bolehošť0
ženy212Máslová StanislavaCZE2007Náchod0Náchod
kluci213Matoušek MikolášCZE2010Bohuslavice Nad Metují0Bohuslavice Nad Metují
kluci214Matoušek Vítek JoštCZE2012Bohuslavice Nad Metují0Bohuslavice Nad Metují
holky215Misíková JosefínaCZE2011Červený Kostelec0Červený Kostelec
muži250Mitrovič LiborCZE1983Kohoutov0Kohoutov
kluci265Novák MartinCZE2013Skp Judo Náchod0
holky266Nováková TerezaCZE2008Skp Judo Náchod0
holky236Osobová NelaCZE2010Běžecký klub Náchod0Police Nad Metují
ženy98Peroutka JitkaCZE19890
muži99Peroutka TomÁŠCZE1986T.u NeposluŠnÝ PlamÍnek0Červený Kostelec
holky100Peroutka Ullwerová FrantiškaCZE20200
muži262Plíštil FilipCZE2006Červený Kostelec0
kluci263Plíštil MarekCZE2010Č. Kostelec0Č. Kostelec
muži261PlÍŠtil PavelCZE1972ČervenÝ Kostelec0ČervenÝ Kostelec
kluci267Pokorný VojtěchCZE2010Náchod0Náchod
holky216Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
kluci217Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
ženy270Rudolfová RadkaCZE1968Batňovice0
kluci295Snotka DanielCZE2010Náchod0Náchod
kluci218Souček DominikCZE2011TJ Sokol Červený Kostelec0Červený Kostelec
muži231Svoboda JakubCZE2007Běžci ze vsi + TJ Maratonstav Upice 0Batňovice 302
holky219Svobodová StepankaCZE2012Tj Lokomotiva Trutnov 0Trutnov
muži264Šedek AdamCZE2007Červeny Kostelec0Červeny Kostelec
holky296Šrejberová VajaCZE2019Rtyně V Podkrkonoší0
holky268Štěpánová NatálieCZE20090
muži249Tuček DannyCZE2007Náchod0Náchod
ženy235Tučková MarcelaCZE1967Nachod0Nachod
ženy240Turnerová JitkaCZE1978Černožice0Černožice
muži274Vejman DominikCZE1991Rtyně V Apodkrkonoší0Rtyně V Apodkrkonoší
holky276Vejmanová RozálieCZE2019Rtyně V Podkkonoší0Rtyně V Podkkonoší
ženy273Vejmanová VeronikaCZE1993Č. Kostelec0
holky275Vejmanová ViktorieCZE2019Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
holky284Vítková AnnaCZE2014Trutnov0Trutnov
kluci220Volf MatyášCZE2010TJ Sokol Olešnice z.s.0Olešnice
holky272Vysoká ViktorieCZE2010BK Náchod0Náchod
holky248Zajíčková LenkaCZE2012OlfinCar Ski Team0Trutnov
ženy260Zakouřilová NelaCZE2007Skp Yudo Náchod0

startovní listina 2 km, týmy

start ~ 10:29:15 , bez omezení věku , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen) Počítají se min. 3 účastníci, kteří uvedou stejný běžecký sportovní klub nebo tým.

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži222Běhal ErikCZE2019Rickys0Vrchlabí
Muži223Běhal MarekCZE1976Rickys0Zábrodí
Muži94Děcký DominikCZE1995Venďáci0Pardubice
Ženy247Hlušková KateřinaCZE1982Tym0Suchý Důl
Ženy245Jobová EvaCZE1968Popelari0Žďár Nad Metují
Ženy95Kočnanová PetraCZE1989VenĎÁci0VenĎÁci
Muži224Tucek JakubCZE2014Kluci z Bedny0Červený Kostelec
Muži226Tuček MichalCZE2012Kluci z Bedny 0Červený Kostelec
Muži225Tuček PavelCZE1977Kluci z Bedny 0Červený Kostelec
Muži96Vendelín RočnarCZE2013VenĎÁci0
Ženy246Vítková AnnaCZE1963Běhny +10Slavný
Ženy227Žluvová KateřinaCZE1982Rickys0Zábrodí

startovní listina 10 km, jednotlivci (MPC senioři)

start ~ 11:00:51 , bez omezení věku , přihlášeno: 98 účastníků ( 74 mužů, 24 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži82Aleš BalcarCZE1977TJ Sokol Nové Město nad Metují90Nové Město Nad Metují
Muži11Bartoš MartinCZE1980www.granulecz.cz140Hronov
Ženy43Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky630Nové Město Nad Metují
Muži71Buroň LukášCZE1985Trutnov0Trutnov
Muži58Buřil FrantišekCZE1966Vidochov 750Vidochov
Muži62Čepelka JanCZE1975Hradec Králové - Nový Hradec Králové0Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Ženy12Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony590Semechnice
Ženy91ČÍlovÁ VeronikaCZE1963Liberec150Liberec
Muži412DivÍŠek DavidCZE1977Ins Bike Team110Velké Poříčí
Muži3Dohnanský TomášCZE1994Run4fun520Velichovky
Muži52Doležal LubošCZE1954Cyklo Tony731Dobruška
Muži46Dostál VáclavCZE1942Černožice691Černožice
Ženy47Dostálová HanaCZE1970Černožice240Černožice
Muži13Doubrava DominikCZE1995Nové Město Nad Metují100Nové Město Nad Metují
Ženy97Duffová IvanaCZE1981TJ Maratonstav Úpice 330Červený Kostelec
Muži85Elich JiříCZE1964Levit Loko Trutnov230Náchod
Muži413Freide JanCZE1977Terova Bezděkov L/met0
Muži402Grasev MichalCZE1976OrlickÉ StŘely0
Muži38Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice80Červený Kostelec
Muži39Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST470Červený Kostelec
Muži14Haláček RomanCZE1971HaKi-Run50Hradec Králové
Muži15Havlík PatrikCZE1990Zaloňov40Zaloňov
Muži90Hornych MiroslavCZE1980Ski Police90Police Nad Metují
Muži66Hudcovic TomášCZE1965SK Nové Město nad Metují401Provodov-Šonov
Muži78Hůlek LubomírCZE1987Trutnov0Trutnov
Muži16Janovský MichalCZE1988Lepší život pro Emmičku z.s.20Náchod
Muži17Janovský RomanCZE1983Lepší život pro Emmičku z.s.40Kramolna
Ženy44Jarošová DenisaCZE1996Nové Město nad Metují210Nové Město Nad Metují
Muži8Javůrek JiříCZE1948TJ Maratonstav Úpice751Svoboda N. Úpou
Muži56Ječmínek MiroslavCZE1965Běháme rádi90Velké Poříčí
Muži32Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod750Vysokov
Ženy37Judová PetraCZE1975Trutnov 0Trutnov
Muži427Kesler TomášCZE1996Hostinné0Hostinné
Ženy48Kolisková MonikaCZE1978Run4run460Run4run
Muži18Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod170Hronov
Ženy31Kostyšynová EvaCZE1977Rozběháme Náchod 390Náchod
Ženy73Kozáková DenisaCZE1979BK Náchod690Bk Náchod
Muži33Kožešník DavidCZE1980Velké Poříčí0Velké Poříčí
Muži400Krajč ZdeněkCZE1954Trutnov490Trutnov, Fialková 452
Muži72Krám MiroslavCZE1980Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy19Krombholzová DanaCZE1970Běháme rádi190Velké Poříčí
Muži5Krtička MichalCZE1973TJ Žďárky 610Žďárky
Muži55Krunka KamilCZE1986Běžecký klub Náchod751Náchod
Muži20Křesťan KarelCZE1986Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Muži74Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav Úpice610Batňovice
Ženy21Kuzbová MichaelaCZE1996Nová Ves50Nová Ves
Muži22Lelek VratislavCZE1987Trutnov0Trutnov
Ženy77Ludvíková LucieCZE1990Běžecký klub Náchod730Kleny 11
Muži68Mach JanCZE1984HO Teplice nad Metují100Vlčice
Ženy23Majorová KateřinaCZE1987Rozběháme Pardubice 0Břehy U Přelouče
Muži24Matoušek JiříCZE1979Bohuslavice Nad Metují0Bohuslavice Nad Metují
Muži42Matuška VáclavCZE1969Velká Jesenice380Velká Jesenice
Muži86Mervaří MichalCZE1970Náchod0
Ženy1Metelková TáňaCZE1972Běžecký klub Náchod751Náchod
Muži70Míšek DavidCZE1978TJ Sokol Hradec Králové550Hradec Králové
Muži34Miškay MichalCZE1984Dark side0Červený Kostelec
Muži25Modrý VáclavCZE1981HASIČI RAČICE NAD TROTINOU120Račice Nad Trotinou
Ženy414Nejmanová KláraCZE1988Běžecký klub Náchod750Náchod
Muži40Novák MatějCZE2000Běžecký klub Náchod590Česká Skalice
Muži41Novák VojtěchCZE2002Běžecký klub Náchod70Česká Skalice
Muži401Novotný RadimCZE2001Náchod60Náchod
Muži10Nymš LukášCZE1987Horní Radechová130Horní Radechová
Muži81Nývlt NevioCZE2007Červený Kostelec30červený kostelec
Muži26Pavlů LukášCZE1984Praděda10Velké Poříčí
Muži57Penc OndřejCZE1977Too Old Too Cold430Meziměstí
Ženy67Peteříková VendulaCZE1989Vlčice240Vlčice
Muži45Petrásek RomanCZE1977Rozběháme Náchod60Náchod
Muži2Petrů JosefCZE1986Běžecký klub Náchod670Náchod
Muži65Pleskač JanCZE1980Hradec Králové50Opatovice N. L.
Muži51Poláček JanCZE1968Nachod90Náchod
Muži88Prokop OndřejCZE1969Běžíme na pivo10Náchod
Ženy75Přibylová PetraCZE1986Hoky z Vršovky440Vršovka
Muži6Pullman MiroslavCZE1950Trhová Kamenice551Trhová Kamenice
Muži9Renský MichalCZE1979Běžecký klub Náchod310Náchod
Muži27Sedláček DavidCZE1973Velké Poříčí20Velké Poříčí
Muži410Seifrt JaroslavCZE1992MM Lanžov50Lanžov
Muži28Schmidt MatějCZE2008Sokol Hradec Králové0Hradec Králové
Muži53Skala MartinCZE1985Mnichovo Hradiště 0Mnichovo Hradiště
Muži63Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod60Náchod
Muži61Svoboda MojmírCZE1966AB sped Pardubice 570Pardubice
Muži423Šefc VladimírCZE1966Černčice30Černčice
Ženy7Šefcová EvaCZE1964Rtyně v Podkrkonoší650Rtyně V Podkrkonoší
Muži29Šefců VlastimilCZE1998Černčice0Černčice
Muži4Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov670Machov
Muži35Šolc VítězslavCZE1991Běžecký klub Náchod391Machov
Muži84Tichý AlešCZE1994Skp Judo Náchod20Červený Kostelec
Muži76Tuček DanielCZE1976Náchod70Náchod
Muži64Uher JanCZE2004SK Nové Město nad Metují401Přibyslav
Muži49Uher JurajCZE1973Přibyslav220Přibyslav
Ženy50Uherová JanaCZE1972Přibyslav260Přibyslav
Ženy36Umlaufová EmaCZE1997Náchod410Náchod
Muži54Vacarda VladimírCZE1959AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM630Liberec
Muži69Vaněk JosefCZE1965TJ Sokol karate Náchod 300Provodov-Šonov
Muži87Vítek OndřejCZE1981Trutnov40Trutnov
Ženy59Vítková VeronikaCZE1989SDH Nahořany540Nahořany
Ženy30Volfová ValérieCZE2007TJ Sokol Olešnice z.s.40Olešnice
Ženy411Zeisková MarkétaCZE1998Běžecký klub Náchod361Náchod
Muži60Zelený JiříCZE1990Green team 240Broumov

startovní listina 5 km, jednotlivci (MPC junioři)

start ~ 11:00:51 , bez omezení věku , přihlášeno: 110 účastníků ( 49 mužů, 61 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži406Andrejs TomášCZE1993Hotel Tommy0Náchod
Ženy424Balcarová VeronikaCZE1978T.J. Sokol Libňatov0Libňatov
Muži101Bartoš MarekCZE1993Nové Město Nad Metují0Nové Město Nad Metují
Muži403Bartoš MartinCZE19850
Ženy102Bartošová JanaCZE1990Lepší život pro Emmičku20Náchod
Muži170Bäumelt TomášCZE1990VK Lanžov0Lanžov
Ženy103Bejrová PavlínaCZE1978T.J. SOKOL LIBŇATOV0Libňatov
Ženy133Blažková TerezaCZE2010Trutnov0Trutnov
Ženy142Brejtrova MarketaCZE1977Náchod0Náchod
Ženy160Buroňová DanielaCZE1987Trutnov0Trutnov
Ženy297Buryškova EliškaCZE1997Radeč10Radeč
Muži92Cejnar DavidCZE2002ČervenÝ Kostelec0ČervenÝ Kostelec
Muži405Čermák MichalCZE1980Černčice0Černčice
Ženy404Černá JitkaCZE1964Nové Město Nad Metují90Nové Město Nad Metují
Muži150Demuth DanielCZE2001Žacléř0Žacléř
Muži104Ehrenberger LukášCZE1996Trutnov0Trutnov
Ženy138Gabara VeronikaCZE1986Nahořany0Nahořany
Muži176Gajdoš DušanCZE1973Červený Kostelec0ČervenÝ Kostelec
Muži154Gavlas JanCZE1992Farmet a. s.0Česká Skalice
Ženy105Hainišová MichaelaCZE1979Trutnov0Trutnov
Ženy184Hanušová MagdalénaCZE2004Nové Město Nad Metují60Nové Město Nad Metují
Ženy83Hanušová MarkétaCZE1976Nové Město Nad Metují0
Ženy182Havrdova ZuzanaCZE2005NovÉ MĚsto Nad MetujÍ90NovÉ MĚsto Nad MetujÍ
Ženy145Hemelíková KateřinaCZE2004Červený Kostelec80Červený Kostelec
Muži185Hladík EliášCZE2004Bohuslavice70
Ženy163Holečková ŽanetaCZE1976Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy153Holeščáková AndreaCZE1995Model Run Team0Trutnov
Ženy106Hospodková MonikaCZE1988Rehamedica Žacléř0Žacléř
Ženy194Hubková PetraCZE19920
Muži196JanÁk RobertCZE1973Praha 70Praha 7
Ženy107Janovská AndreaCZE1990Lepší život pro Emmičku z.s.120Kramolna
Ženy152Janovská KláraCZE2004BK Náchod691Kramolna 263
Muži137Jaroš JaroslavCZE1993Nové Město nad Metují30Nové Město Nad Metují
Muži148Jebousek JakubCZE1995Rytíři Godrica Nebelvíra0Dvůr Králové Nad Labem
Muži178JirÁsek PavelCZE20010
Ženy158Kameníková MiroslavaCZE1979Trutnov0Trutnov
Muži198KanĚra VojtĚchCZE2007ČeskÁ Skalice90ČeskÁ Skalice
Ženy108Karbanová BarboraCZE1990Dvůr Králové Nad Labem0Dvůr Králové Nad Labem
Ženy109Kašparová NikolaCZE1997Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy177KeronŠovÁ AnetaCZE20020
Ženy195Knapovská EliškaCZE2006Červený Kostelec50Červený Kostelec
Ženy407Kotyzová KláraCZE1993Hotel TOMMY 0Náchod
Muži110Kraus FilipCZE1973Rehamedica Žacléř0Žacléř
Ženy111Krtičková RadkaCZE1988 20Žďárky
Muži162Křeček VojtěchCZE2006ČervenÝ Kostelec60ČervenÝ Kostelec
Muži426Kulda FilipCZE2005TJ Sokol Olešnice110Červený Kostelec
Ženy132Kuldová PetraCZE1981KOVO KULDA 0Jívka
Ženy172Kuldová SimonaCZE1969Horolki0Krucemburk
Ženy415KultovÁ PetraCZE1984ČervenÝ Kostelec0ČervenÝ Kostelec
Muži409Kunc JanCZE1991Dvůr Králové0Dvůr Králové
Muži112Kyselica JonášCZE2008Trutnov0Trutnov
Ženy179Laštovičková RadkaCZE1984Olešnice0Olešnice
Ženy157Laušmanová VeronikaCZE1998Malé Svatoňovice0Malé Svatoňovice
Muži129Malina MichalCZE1989Létající veverky0Náchod 1
Muži189Mareth KarelCZE1971Česká Skalice 50Česká Skalice
Ženy188Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice 111Česká Skalice
Ženy113Matoušková PetraCZE1980Bohusslavice0Bohusslavice
Ženy161Matoušková ZuzanaCZE1979OlfinCar Ski Team90Trutnov
Ženy134Matušková JanaCZE1969Velká Jesenice90Velká Jesenice
Muži114Medlik FilipCZE1995Kvejgárský bojovníci0Dvůr Králove Nad Labem
Ženy131Miškay VeronikaCZE1982Dark side0Červený Kostelec
Muži200Mizera VÍtĚzslavCZE1981Paha 50Paha 5
Muži187Mrázek JanCZE1983Broumov0Broumov
Ženy408Mrázková AmaCZE2013Broumov0
Ženy115Mudrochová ZoeCZE2004Červený Kostelec110Červený Kostelec
Muži135Němec MatějCZE2009Za sebe0Červený Kostelec
Muži116Pachole JiříCZE1984Na Vrchol 0Police Nad Metují
Ženy117Pacholová MartaCZE1976Na Vrchol0Police Nad Metují
Ženy155Peterková AlenaCZE1996Česká Skalice0Česká Skalice
Ženy146Pišlová MartinaCZE1976Červený Kostelec0Červený Kostelec
Muži118Podhorný AdamCZE1995Červený Kostelec0Červený Kostelec
Muži119Poklop JaroslavCZE1966Rehamedica Žacléř0Žacléř
Ženy120Poklopová MartinaCZE1971Rehamedica Žacléř0Žacléř
Ženy180PrÁporcovÁ VeronikaCZE19910
Ženy197Prokopová IvonaCZE1969Náchod0Náchod
Muži171Přiklopil JiříCZE1970Perun Hluboká0Krucemburk
Ženy139Pumprová PavlínaCZE1978Trutnov 65861Trutnov 658
Muži173Rorbach JakubCZE1996SK Slavia Batňovice0Batňovice
Ženy174Rorbachová DenisaCZE1997SK Slavia Batňovice0Batňovice
Muži199Roštejnský DavidCZE2006Červený Kostelec50Červený Kostelec
Ženy121Samková PetraCZE1996Trutnov0Trutnov
Ženy190Skřivánková JanaCZE1995Chlumec Nad Cidlinou0
Muži130Slavík MilanCZE1983Létající veverky0Náchod
Muži143Souček OndřejCZE2006TJ Maratonstav Úpice750Batňovice
Muži144Souček ŠimonCZE2008TJ Maratonstav Úpice91Batňovice
Muži122Souček VladimírCZE1973Sokol Lhota Červený Kostelec 0Červený Kostelec
Muži93Svoboda VojtěchCZE2001Červenýkostelec0Č.kostelec
Ženy140Svobodová JanetaCZE1976TJ Maratonstav Upice 0Batňovice 302
Ženy183Sýkorová TerezaCZE2005Nové Město Nad Metují70
Muži156Šturma VítězslavCZE1975Dvůr Králové Nad Labem20Dvůr Králové Nad Labem
Muži159Šupich MartinCZE1977Wikov131Červený Kostelec
Muži123Švadlák PetrCZE1972OCR Trutnov0Trutnov 4
Muži181Švarc VojtěchCZE1982Nona0Nové Město Nad M.
Muži124Tuček PetrCZE1968Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy125Tučková ZdislavaCZE1972Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy191Tůmová TerezaCZE1990Chlumec Nad Cidlinou0
Ženy141Uherová TerezaCZE2006SK Nove Mesto nad metuji130Přibyslav
Muži169Vacek ŠimonCZE2004xxx130Červený Kostelec
Ženy147Valentová IvanaCZE1971Trutnov0Trutnov
Muži151Vavrouš PavelCZE2003Česká Skalice0Česká Skalice
Ženy192Vejmanová VeronikaCZE1993Č. Kostelec0Rtyně V Podkrkonoší
Ženy193Vejtasová IlonaCZE1977Haki- Run0Holice
Muži186Vlček FilipCZE2005Nové Město Nad Metují80
Muži425Vojtěch AlešCZE19820
Muži126Vondra JosefCZE1971SK Týniště nad Orlicí, z.s.200Červený Kostelec
Ženy127Vondrová MartinaCZE1973SK Týniště nad Orlicí, z.s.0Červený Kostelec
Ženy128Vondrová MichaelaCZE1995Stolín0Červený Kostelec
Ženy149Zelená MarcelaCZE1997Green team 270Broumov
Muži221Zeleny JanCZE1989Praha0Praha
Ženy136Zoulková ŠárkaCZE1981ATAS90Náchod

startovní listina 10 km, týmy (MPC senioři)

start ~ 11:00:51 , bez omezení věku

startovní listina 5 km, týmy (MPC junioři)

start ~ 11:00:51 , bez omezení věku , přihlášeno: 12 účastníků ( 5 mužů, 7 žen) Počítají se min. 3 účastníci, kteří uvedou stejný běžecký sportovní klub nebo tým.

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy420Bäumeltová KristýnaCZE1992Rozlučka0
Muži416Ježek PavelCZE1981Rozlučka0
Muži417Jirásek TomášCZE1989Volejbal Červený Kostelec0
Ženy422Jirásková MartinaCZE1992Rozlučka0
Muži164Kout MíraCZE2011Květinky a divočáci0Černčice
Ženy167Koutová ŠtěpánkaCZE1985❤️ Pro dobrou věc ❤️0Černčice
Muži421Prouza MarekCZE1990Rozlučka0
Ženy418Prouzová KamilaCZE1995Rozlučka0
Muži166Richter TeoCZE2016Květinky a divočáci0Černčice
Ženy165Richterová MóňaCZE1984Pro dobrou věc ❤️0Černčice
Ženy419Seifrtová MichaelaCZE1997Rozlučka0
Ženy168Zaňková ZuzkaCZE1984Květinky a divočáci0Černčice