běh

startovka

Běh pro dobrou věc

18.06.2023 Tmavý Důl, Rtyně v Podkrkonoší

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

200 m kluci, holky celkem: 17 , muži : 9, kluci: 9, ženy: 8, holky: 8 [html] [pdf] [xls]
400 m holky celkem: 11 , ženy: 11, Ženy: 11 [html] [pdf] [xls]
400 m kluci celkem: 16 , muži : 16, kluci: 16 [html] [pdf] [xls]
800 m kluci, holky celkem: 15 , ženy: 7, holky: 7, muži : 8, kluci: 8 [html] [pdf] [xls]
2 km, Běh pro zdraví celkem: 16 , muži : 7, Muži: 7, ženy: 9, Ženy: 9 [html] [pdf] [xls]
10 km, Hlavní závod celkem: 65 , muži : 43, Muži: 43, ženy: 22, Ženy: 22 [html] [pdf] [xls]
5 km celkem: 29 , muži : 14, Muži: 14, ženy: 15, Ženy: 15 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Běh pro dobrou věc pdf N/A 30.10.2023 21:08:03
M I Z U N O P R I MÁ T O R C U P docx 52314B 13.06.2023 12:35:52
plakat-beh jpg 1119165B 13.06.2023 12:35:52

startovní listina 200 m kluci, holky

start ~ 09:45:09 , 2018 a mladší , přihlášeno: 17 účastníků ( 9 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci117Anderle VojtěchCZE2021Atletika Jaroměř 0Nové Město Nad Metuji
kluci295Bárta PřemyslCZE2018Úpice0Úpice
holky287Heryánová VeronikaCZE2020Trutnov0Trutnov
kluci288Horák JanCZE2021Úpice0Úpice
kluci126Klimeš VáclavCZE2018TJ Velké Poříčí0Velké Poříčí
holky145Kopecká MonikaCZE2020Říkov0Česká Skalice
kluci146Kopecký JanCZE2020Říkov0Česká Skalice
holky129Kratěnová EliškaCZE2020SDH Nahořany0Nahořany
kluci118Krtička JakubCZE2021TJ Žďárky 0Žďárky
kluci119Kubeček VojtaCZE2018Petrovice, Malé Svatoňovice0Petrovice, Malé Svatoňovice
holky120Pivničková AgátaCZE2018SKI Police0Police Nad Metují
holky99Pullmannová NatálieCZE2018Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
holky283Tryznová ŠarlotaCZE2018Jívka0Jívka
holky284Tryznová VilemínaCZE2020Jívka0Jívka
holky294Vodáková ViktorieCZE2021Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
kluci291Vojtíšek AdamCZE2020Trutnov0Trutnov
kluci98Vysoký VáclavCZE2019Náchod0Náchod

startovní listina 400 m holky

start ~ 09:53:09 , 2014 - 2017 , přihlášeno: 11 účastníků ( mužů, 11 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy149Bartošová EliškaCZE2015www.granulecz.cz0Hronov
Ženy113Greplová AlžbětaCZE2014Atletika Sokol Jaroměř0Hřibojedy
Ženy112Greplová BarboraCZE2016Atletika Sokol Jaroměř0Hřibojedy
Ženy95Hůlková EliškaCZE2014Ski Police nad Metují 0Police Nad Metují
Ženy90Marais MariCZE2015Cape Town0Cape Town
Ženy114Mekisková SarahCZE2016Sokol Jaroměř0Chvalkovice
Ženy147Melišíková MajaCZE2015BKN0Náchod
Ženy89Pullmannová ZuzanaCZE2015Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Ženy293Vodáková ValentýnaCZE2015Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Ženy292Vojtíšková AnnaCZE2016Trutnov0Trutnov
Ženy116Zajíčková RadkaCZE2014OlfinCar Ski Team0Trutnov

startovní listina 400 m kluci

start ~ 10:00:48 , 2014 - 2017 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci111Andrle AlešCZE2017Atletika Jaroměř 0Nové Město Nad Metuji
kluci296Bárta VáclavCZE2015SK BP Lumen Úpice0Úpice
kluci97Bohadlo AntonínCZE2014Divadlo VET0Praha
kluci96Brejtr MatyášCZE2017Nachod0Nachod
kluci285Drexler RichardCZE2016Batňovice0Batňovice
kluci286Heryán VojtěchCZE2017Trutnov0Trutnov
kluci289Horák JakubaCZE2017Úpice0Úpice
kluci94KaŠpÁrek FilipCZE2015Hvězda Pardubice 0Náchod
kluci125Klimeš AntonínCZE2014TJ Velké Poříčí0Velké Poříčí
kluci93Kokeš JiříCZE2017Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
kluci92Král DavidCZE2016Olfincar Ski team Trutnov 0Trutnov
kluci91Laštůvka MarekCZE2016Baník Rtyně0Rtyně V Podkrkonoší
kluci115Novák MatyášCZE2014SKI Police0Police Nad Metují
kluci88Slavík OndraCZE2017Trutnov0Trutnov
kluci297Šípek MatoušCZE2017Stárkov0Stárkov
kluci290Šípek MichalCZE2014Stárkov0Stárkov

startovní listina 800 m kluci, holky

start ~ 10:11:01 , 2010 - 2013 , přihlášeno: 15 účastníků ( 8 mužů, 7 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky136Bednaříková AnetaCZE2013Endorphin Republic0Hronov - Zbečník
kluci107Duch MatyášCZE2012Tj Maratonstav Úpice0Úpice
kluci142Farský LukášCZE2010TJ Maratonstav Úpice0Úpice
kluci141Farský MartinCZE2013ZŠ B.Č. Upice0Upice
kluci87Folc LudvíkCZE2010SK.Janské lázně0Úpice
kluci86Hainiš PavelCZE2011Trutnov0Trutnov 4
holky85Králová DenisaCZE2012Olfincar Ski team Trutnov 0Trutnov
holky128Kratěnová ŠárkaCZE2012SDH Nahořany0Nahořany
kluci84Kubík JindřichCZE2013TJ Maratonstav Úpice0Batňovice
holky108Mekisková VanesaCZE2013Sokol Jaroměř0Chvalkovice
holky130Melišíková ViktorieCZE2011Běžecký klub Náchod0Náchod
holky109Osobová NelaCZE2010Běžecký klub Náchod0Police Nad Metují
kluci83Prokop MatějCZE2012S-sport Hronov0Havlovice
kluci82Sefc MatyášCZE2012HC Hronov0Police Nad Metují
holky110Vysoká ViktorieCZE2010BK Náchod0Náchod

startovní listina 2 km, Běh pro zdraví

start ~ 10:30:39 , 2009 a starší , přihlášeno: 16 účastníků ( 7 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži81Brejtr KarelCZE1976Náchod0Náchod
Muži80Brejtr ŠimonCZE2008Náchod0Náchod
Muži138Burkoň VladimírCZE1976Malé Svatoňovice0Malé Svatoňovice
Ženy139Burkoňová AnetaCZE2002Malé Svatoňovice0Malé Svatoňovice
Ženy137Burkoňová GabrielaCZE1976Malé Svatoňovice0Malé Svatoňovice
Ženy273Drexlerová HanaCZE1983Batňovice0Batňovice
Ženy131Elichová NoemiCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Muži79Folc TomášCZE2005SK.Janské lázně0Úpice
Ženy274Johanova AnikaCZE2012Olfin Car Ski Team0Trutnov
Ženy275Kudrnová AlexandraCZE2012Trutnov0Trutnov
Muži140Minařík JiříCZE1997Trutnov0Trutnov
Ženy123Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Muži124Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Ženy132Retková AdinaCZE2009OB Loko Trutnov0Trutnov (okr. Trutnov)
Muži78Suchomel OttoCZE1962Rtyně V Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Ženy106Zajíčková LenkaCZE2012OlfinCar Ski Team0Trutnov

startovní listina 10 km, Hlavní závod

start ~ 11:00:00 , 2009 a starší , přihlášeno: 65 účastníků ( 43 mužů, 22 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži41Bartoš MartinCZE1980www.granulecz.cz140Hronov
Ženy36Baškovská RomanaCZE1974Holky Z Vršovky630Nové Město Nad Metují
Muži61Beranek DavidCZE1983Trutnov50Trutnov
Ženy24Bohuňková AlexandraCZE1976Rozběháme Náchod 270Zbečník 369, Hronov
Muži47Čepelka PetrCZE1986Run4Fun430Lázně Bělohrad
Ženy37Černíková KateřinaCZE1989Cyklo Tony590Semechnice
Muži26Dohnanský TomášCZE1994Run4fun520Velichovky
Muži39Dostál VáclavCZE1942Černožice691Černožice
Ženy38Dostálová HanaCZE1970Černožice240Černožice
Muži35Ducháč PavelCZE1979 70Rtyně V Podkrkonoší
Muži48Florian TomášCZE1979NÁCHOD311Náchod
Muži32Habr MartinCZE1996Tj Sokol Olešnice80Červený Kostelec
Muži33Habr PetrCZE1965ŽERNOV PRO RADOST470Červený Kostelec
Muži31Haláček RomanCZE1971HaKi-Run50Hradec Králové
Muži9Hladík JanCZE1979SK Dolar Hajnice90Liberec 31
Muži21Jančík BořekCZE1964Salming/Run4fun70Hořice
Muži12Janovský MichalCZE1988Lepší život pro Emmičku z.s.20Náchod
Muži18Janovský RomanCZE1983Lepší život pro Emmičku z.s.40Kramolna
Muži1Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub Náchod750Vysokov
Muži60Ježek RadekCZE1973Klub kubb Vršovka 70Nové Město Nad Metují
Ženy6Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký spinning klub 691Hradec Králové
Muži63Kábrt AlešCZE2005Triatlon Tým0Trutnov
Ženy436Klampflová EvaCZE1964Vrchaři Vrchlabí711Vrchlabí
Muži22Klimeš JanCZE1984TJ Velké Poříčí30Velké Poříčí
Ženy59Kolisková MonikaCZE1978Run4run460Run4run
Muži11Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team Náchod170Hronov
Ženy58Kostyšynová EvaCZE1977Rozběháme Náchod 390Náchod
Muži56Král JindřichCZE1973AK Iscarex Česká Třebová730Trutnov
Ženy25Krombholzová DanaCZE1970Běháme rádi190Velké Poříčí
Muži2Krtička MichalCZE1973TJ Žďárky 610Žďárky
Ženy55Krumphanzlová EvaCZE1971Rtyně V Podkrkonoší70Rtyně V Podkrkonoší
Muži57Kubík OndřejCZE1981TJ Maratonstav Úpice610Batňovice
Ženy5Ludvíková LucieCZE1990Běžecký klub Náchod730Kleny 11
Ženy105Matoušková ZuzanaCZE1979OlfinCar Ski Team90Trutnov
Muži23Matuška VáclavCZE1969Velká Jesenice380Velká Jesenice
Muži72Nagy LukášCZE2008Atletika Jaroměř 0Nové Město Nad Metují
Ženy53Nejmanová KláraCZE1988Běžecký klub Náchod750Náchod
Muži8Novák JiříCZE1969Běžci Česká Skalice 160Česká Skalice
Muži44Novák MatějCZE2000Běžecký klub Náchod590Česká Skalice
Muži51Novák VojtěchCZE2002Běžecký klub Náchod70Česká Skalice
Muži14Nyklíček LuděkCZE1978Bratři v triku70Úpice
Muži10Nymš LukášCZE1987Horní Radechová130Horní Radechová
Muži15Ondřej NykličekCZE1978Bratři v triku 70Úpice
Muži13Pavlů LukášCZE1984Praděda10Velké Poříčí
Ženy7Petr Ernestová ZuzanaCZE1972SK Dolar Hajnice410Hajnice
Muži16Petrásek RomanCZE1977Rozběháme Náchod60Náchod
Muži43Pražák RadovanCZE1967#GLADIATORRACETEAM90Rtyně V Podkrkonoší
Muži17Príslupský PavelCZE1963AmBeS 198670Liberec
Ženy49Přibylová PetraCZE1986Hoky z Vršovky440Vršovka
Muži3Pullman MiroslavCZE1950Trhová Kamenice551Trhová Kamenice
Muži20Renský MichalCZE1979Běžecký klub Náchod310Náchod
Ženy30Retková KristinaCZE1982OB Loko Trutnov40Trutnov (okr. Trutnov)
Muži54Smola JosefCZE1980Běžecký Klub Náchod60Náchod
Muži52Svoboda MojmírCZE1966AB sped Pardubice 570Pardubice
Muži34Sýkora MilanCZE1976Jaroměř240Jaroměř
Ženy42Šefcová EvaCZE1964Rtyně v Podkrkonoší650Rtyně V Podkrkonoší
Muži46Šolc VítězslavCZE1957BKL Machov670Machov
Ženy4Šternerová HanaCZE1963Hradec Králové470Hradec Králové
Ženy40Tučková MarkétaCZE1988www.granulecz.cz90Hronov
Ženy45Umlaufová EmaCZE1997Náchod410Náchod
Muži50Vaněk JosefCZE1965TJ Sokol karate Náchod 300Provodov-Šonov
Muži19Vít ČestmírCZE1945liga 100 hradec králové520Hradec Králové
Ženy29Vítková VeronikaCZE1989SDH Nahořany540Nahořany
Ženy28Zelená MarcelaCZE1997Green team 270Broumov
Muži27Zelený JiříCZE1990Green team 240Broumov

startovní listina 5 km

start ~ 11:00:00 , 2009 a starší , přihlášeno: 29 účastníků ( 14 mužů, 15 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži101Bogdány JosefCZE1971Bodyteam0Česká Skalice
Ženy102Bogdány MartinaCZE1975Bodyteam0Česká Skalice
Ženy150Brejtrova MarketaCZE1977Náchod0Náchod
Ženy77Buroňová DanielaCZE1987Trutnov0Trutnov
Muži67Černý IvoCZE1969Hradec Králové0Hradec Králové
Ženy76Hainišová MichaelaCZE1979Trutnov0Trutnov
Muži148Hanzl PatrikCZE2005Hvězda Pardubice571Hronov
Ženy121Janovská AndreaCZE1990Lepší život pro Emmičku z.s.120Kramolna
Ženy100Janovská KláraCZE2004BK Náchod691Kramolna 263
Muži62Johan MarekCZE1978OLFINCAR SKI TEAM TRUTNOV0Trutnov 1
Ženy103Korotvičková MiroslavaCZE1977Pepperl + Fuchs 0Trutnov
Ženy75Kostyšynová ZoraCZE2005Hvězda Pardubice 630Náchod
Ženy104Krtičková RadkaCZE1988 20Žďárky
Muži74Lucey PatrickIRL1985Male Svatonovice0Male Svatonovice
Muži64Lukaštík DominikCZE1997Deos0
Muži144Mareth JanCZE2008SK Nové Město nad Metují0Nové Město Nad Metují
Muži134Mareth KarelCZE1971Česká Skalice 50Česká Skalice
Ženy135Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice 111Česká Skalice
Muži437Mrázek JanCZE1983Broumov0Broumov
Muži73Nagy AdamCZE2006Atletika Jaroměř 580Nové Město Nad Metuji
Muži71Pachole JiříCZE1984Na Vrchol 0Police Nad Metují
Ženy70Pacholová MartaCZE1976Na Vrchol0Police Nad Metují
Ženy122Pišlová MartinaCZE1976Červený Kostelec0Červený Kostelec
Ženy127Pumprová PavlínaCZE1978Trutnov 65861Trutnov 658
Muži133Retka JakubCZE2009OB Loko Trutnov0Trutnov (okr. Trutnov)
Ženy66Šípková BarboraCZE1988INS-Náchod0Stárkov
Muži65Štádler TomášCZE1975Občerstvení Na špalkách 0Jaroměř
Muži69Vašina TomášCZE1994BZS Odolov0Hronov
Ženy68Vlčková EvaCZE1975SK Nové Město nad Metují 0Nové Město Nad Metují