Běh pro Hospic

23.09.2017 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, Muži: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 25, muži : 11, ženy: 14, Muži: 11, Ženy: 14 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 19, muži : 11, ženy: 8, Muži: 11, Ženy: 8 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 39, muži : 19, ženy: 20, Muži: 19, Ženy: 20 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 30, muži : 14, ženy: 16, Muži: 14, Ženy: 16 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 38, muži : 25, ženy: 13, Muži: 25, Ženy: 13 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 148, muži : 99, ženy: 49, Muži: 99, Ženy: 49 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 252, muži : 113, ženy: 139, Muži: 113, Ženy: 139 [html] [pdf]

výsledková listina 1300m starší žáci

start ~ 09:30:00

00:05:33.42
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [451] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:55.4 02:13.4 (1)
2 2 / Muži [456] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 05:02.2 00:06.8 02:26.8 (3)
3 1 / Ženy [455] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:15.7 00:20.3 02:25.9 (2)
4 3 / Muži [529] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 05:16.5 00:21.1 02:34.7 (5)
5 2 / Ženy [518] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:23.4 00:28.0 02:37.7 (7)
6 4 / Muži [404] Šimon Vacek 2004 CZE Orel Rtyně 05:37.6 00:42.2 02:38.3 (8)
7 3 / Ženy [454] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:37.9 00:42.5 02:36.1 (6)
8 5 / Muži [141] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:58.6 01:03.2 02:31.1 (4)
9 6 / Muži [138] Tomáš Nývlt 2004 CZE Červený Kostelec 06:03.6 01:08.2 02:39.1 (9)
10 4 / Ženy [452] Josefína Hejnová 2003 CZE Červený Kostelec 06:23.3 01:27.9 02:47.7 (10)

výsledková listina 650m mladší žáci

start ~ 09:46:37

00:02:48.112
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [536] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 02:13.0
2 1 / Muži [472] Filip Škoda 2005 CZE Červený Kostelec 02:15.7 00:02.7
3 2 / Ženy [465] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 02:20.1 00:07.1
4 2 / Muži [474] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:20.5 00:07.5
5 3 / Ženy [530] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:22.0 00:09.0
6 3 / Muži [461] Alexandr Hejna 2004 CZE Červený Kostelec 02:23.9 00:10.9
6 3 / Muži [471] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.9 00:10.9
8 4 / Ženy [560] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:25.6 00:12.6
9 5 / Muži [541] Ondřej Čech 2004 CZE Sokol Jaroměř 02:26.4 00:13.4
10 5 / Ženy [147] agata malichova 2004 CZE trutnov 02:32.6 00:19.6
11 6 / Muži [470] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 02:37.3 00:24.3
12 7 / Muži [469] Václav Matyska 2005 CZE Matyska group 02:39.7 00:26.7
13 8 / Muži [477] Jan Horáček 2005 CZE Červený Kostelec 02:40.7 00:27.7
14 9 / Muži [462] Denis Hejna 2005 CZE Červený Kostelec 02:42.5 00:29.5
15 6 / Ženy [463] Eliška Hejnová 2005 CZE Červený Kostelec 02:48.0 00:35.0
15 10 / Muži [466] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 02:48.0 00:35.0
17 7 / Ženy [467] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:50.9 00:37.9
18 8 / Ženy [459] Monika Krouhlíková 2005 CZE Malé Svaatoňovice 02:59.7 00:46.7
18 8 / Ženy [146] zuzana winterová 2005 CZE Malé svatoňovice 02:59.7 00:46.7
20 10 / Ženy [453] Natálie Honzerová 2003 CZE Malé Svatoňovice 03:02.7 00:49.7
21 11 / Muži [468] ADAM MAREŠ 2005 CZE TRUTNOV 03:26.8 01:13.8
22 11 / Ženy [559] Adéla Kuldová 2008 CZE Červený Kostelec 03:30.4 01:17.4
23 12 / Ženy [144] Adéla Voborníková 2005 CZE červený kostelec 03:35.6 01:22.6
24 13 / Ženy [496] Markéta Petrásková 2005 CZE Hradec Králové 03:48.3 01:35.3
25 14 / Ženy [464] Terezie Kábrtová 2005 CZE Červený Kostelec 03:48.8 01:35.8

výsledková listina 650m nejml. žáci

start ~ 10:00:30

00:02:58.874
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [488] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:18.5
2 2 / Muži [534] ondřej vašata 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:18.9 00:00.4
3 3 / Muži [486] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21.9 00:03.4
4 1 / Ženy [478] Barbora Dohnalová 2007 CZE Delfín Náchod 02:29.5 00:11.0
5 4 / Muži [481] Martin Hanuš 2007 CZE Náchod 02:42.8 00:24.3
6 2 / Ženy [538] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:45.2 00:26.7
7 3 / Ženy [492] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:46.2 00:27.7
8 4 / Ženy [489] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 02:51.1 00:32.6
9 5 / Ženy [490] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 02:54.9 00:36.4
10 6 / Ženy [491] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:56.6 00:38.1
11 5 / Muži [484] Tadeáš Knapp 2007 CZE Náchod 02:58.9 00:40.4
12 6 / Muži [483] Jiří Kábrt 2007 CZE Červený Kostelec 03:03.4 00:44.9
13 7 / Ženy [531] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:08.8 00:50.3
14 7 / Muži [482] Samuel Hejna 2006 CZE Červený Kostelec 03:09.6 00:51.1
15 8 / Ženy [494] Michaela TÝČOVÁ 2006 CZE TJ Sokol Jasenná 03:12.3 00:53.8
16 8 / Muži [136] Lukáš Bouček 2007 CZE Náchod 03:15.9 00:57.4
17 9 / Muži [200] Jakub Svoboda 2007 CZE Červený Kostelec 03:19.3 01:00.8
18 10 / Muži [493] Kryštof Šugra 2006 CZE Hostinné 03:51.8 01:33.3
19 11 / Muži [485] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 04:13.0 01:54.5

výsledková listina 650m školáci

start ~ 10:14:11

00:03:27.021
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [537] Tomáš Metelka 2008 CZE Hradec Králové 02:20.0
2 2 / Muži [153] Tobiáš Cejnar 2008 CZE Červený Kostelec 02:31.5 00:11.5
3 3 / Muži [544] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:34.2 00:14.2
4 4 / Muži [165] Dominik Matyska 2008 CZE Matyska group 02:35.7 00:15.7
5 5 / Muži [175] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:38.2 00:18.2
6 1 / Ženy [148] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:41.4 00:21.4
7 2 / Ženy [168] Adéla Olbortová 2008 CZE Česká Skalice 02:43.2 00:23.2
8 3 / Ženy [155] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:44.7 00:24.7
9 6 / Muži [171] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:47.6 00:27.6
10 4 / Ženy [152] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:49.0 00:29.0
11 7 / Muži [177] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 02:52.7 00:32.7
11 7 / Muži [163] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:52.7 00:32.7
13 9 / Muži [197] Jan Středa 2009 CZE Červený Kostelec 02:53.2 00:33.2
13 9 / Muži [558] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:53.2 00:33.2
15 5 / Ženy [154] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:53.8 00:33.8
16 11 / Muži [160] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:54.8 00:34.8
17 6 / Ženy [166] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:55.8 00:35.8
18 12 / Muži [139] David Špelda 2009 CZE Červený Kostelec 02:56.4 00:36.4
19 13 / Muži [550] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 02:57.9 00:37.9
20 7 / Ženy [135] Tereza Řiháková 2008 CZE Červený Kostelec 02:58.4 00:38.4
21 8 / Ženy [545] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 02:59.9 00:39.9
22 9 / Ženy [480] Tina Krátká 2009 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:00.3 00:40.3
23 10 / Ženy [161] Kristina Kábrtová 2008 CZE Červený Kostelec 03:02.0 00:42.0
24 11 / Ženy [151] Klára Brynychová 2008 CZE Náchod 03:03.0 00:43.0
25 14 / Muži [164] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:04.4 00:44.4
26 12 / Ženy [131] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:09.5 00:49.5
27 13 / Ženy [578] Pavlína Seligerová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:10.8 00:50.8
28 14 / Ženy [172] Kateřina ŠMEJDOVÁ 2008 CZE Holky z Vršovky 03:14.5 00:54.5
29 15 / Ženy [499] noemi machová 2009 CZE červený kostelec 03:16.0 00:56.0
30 15 / Muži [548] Matyáš Kaválek 2009 CZE Červený Kostelec 03:17.1 00:57.1
31 16 / Ženy [169] Eliška Pokoráková 2009 CZE Digital Media Publishing 03:17.8 00:57.8
32 16 / Muži [157] Mikuláš Hejna 2008 CZE Červený Kostelec 03:20.4 01:00.4
33 17 / Muži [133] adam valenčík 2009 CZE červený kostelec 03:23.4 01:03.4
34 18 / Muži [167] Alex Mrázek 2008 CZE Náchod 03:25.5 01:05.5
35 19 / Muži [562] David Janák 2008 CZE Praha 03:26.3 01:06.3
36 17 / Ženy [176] Lucie Vejnarová 2009 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:33.1 01:13.1
37 18 / Ženy [159] Barbora Hylenová 2009 CZE Nové Město nad Metují 03:41.7 01:21.7
38 19 / Ženy [162] Veronika Kriesche 2009 CZE Hradec Králové 03:44.9 01:24.9
39 20 / Ženy [173] Anna Švorcová 2009 CZE Jasenná 19:48.8 17:28.8

výsledková listina 650m přípravka

start ~ 10:30:25

00:03:24.593
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [191] Prokop Matyska 2011 CZE Matyska group 02:52.8
2 2 / Muži [196] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:56.9 00:04.1
3 1 / Ženy [181] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Atletika Jaroměř 02:57.4 00:04.6
4 3 / Muži [189] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:59.8 00:07.0
5 2 / Ženy [186] Jana Kolbova 2010 CZE Police nad Metuji 03:04.4 00:11.6
6 4 / Muži [134] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 03:04.9 00:12.1
7 5 / Muži [457] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 03:08.7 00:15.9
8 6 / Muži [193] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 03:09.0 00:16.2
9 3 / Ženy [460] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:10.8 00:18.0
10 4 / Ženy [195] Markéta Špeldová 2010 CZE Červený Kostelec 03:12.8 00:20.0
11 7 / Muži [182] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 03:15.0 00:22.2
12 5 / Ženy [142] Dorotka Lelková 2010 CZE Červený Kostelec 03:15.1 00:22.3
13 8 / Muži [194] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 03:18.2 00:25.4
14 6 / Ženy [546] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:19.2 00:26.4
15 7 / Ženy [185] Kateřina Kinčlová 2011 CZE Červený Kostelec 03:19.7 00:26.9
16 9 / Muži [184] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:21.2 00:28.4
17 8 / Ženy [554] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 03:27.7 00:34.9
18 10 / Muži [188] Filip Ležovič 2011 CZE Česká Skalice 03:29.5 00:36.7
19 9 / Ženy [183] Marie Hejnová 2010 CZE Červený Kostelec 03:32.2 00:39.4
20 10 / Ženy [140] Karolína Špeldová 2011 CZE Červený Kostelec 03:36.7 00:43.9
21 11 / Muži [187] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 03:42.7 00:49.9
22 12 / Muži [192] Václav Nývlt 2011 CZE Červený Kostelec 03:43.3 00:50.5
23 13 / Muži [473] Antonín Hovorka 2011 CZE Červený Kostelec - Zábrodí 03:47.0 00:54.2
24 11 / Ženy [555] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 03:47.4 00:54.6
25 12 / Ženy [549] Kateřina Kaválková 2011 CZE Červený Kostelec 03:49.6 00:56.8
26 13 / Ženy [149] Emma Burešová 2010 CZE Zábrodí - Končiny 03:51.3 00:58.5
26 13 / Ženy [475] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 03:51.3 00:58.5
28 15 / Ženy [476] Šárka Horáková 2011 CZE Červený Kostelec 03:53.8 01:01.0
29 16 / Ženy [563] Anna Janáková 2011 CZE Praha 03:54.8 01:02.0
29 14 / Muži [190] Vojtěch Linke 2010 CZE Čeperka

výsledková listina 150m nejmladší

start ~ 10:46:42

00:00:44.689
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [512] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:21.9
2 2 / Muži [553] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:23.1 00:01.2
3 3 / Muži [145] Zdeněk Haderer 2012 CZE červený kostelec 00:23.5 00:01.6
4 4 / Muži [511] Ondřej Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 00:24.9 00:03.0
4 4 / Muži [535] štěpán řehák 2012 CZE červená hora 00:24.9 00:03.0
6 1 / Ženy [509] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 00:25.0 00:03.1
6 1 / Ženy [604] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 00:25.0 00:03.1
8 3 / Ženy [132] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25.6 00:03.7
9 6 / Muži [510] Sebastian Mrázek 2012 CZE Náchod 00:25.8 00:03.9
10 7 / Muži [180] Mikuláš Krejčí 2012 CZE Camellus 00:26.8 00:04.9
11 4 / Ženy [508] Nina Kriesche 2012 CZE Hradec Králové 00:27.3 00:05.4
11 8 / Muži [515] Štěpán Švorc 2012 CZE Jasenná 00:27.3 00:05.4
13 5 / Ženy [498] sebastian mach 2012 CZE tým větrník 00:28.9 00:07.0
14 9 / Muži [551] Robin Gladics 2012 CZE Česká Skalice 00:29.6 00:07.7
15 6 / Ženy [502] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:30.4 00:08.5
16 10 / Muži [150] Kryštof Bureš 2013 CZE Zábrodí - Končiny 00:31.1 00:09.2
17 11 / Muži [568] Radim Holubář 2013 CZE Urveme to silou 00:33.0 00:11.1
18 12 / Muži [505] Matouš Kaněra 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:33.2 00:11.3
19 13 / Muži [564] Marek Janák 2013 CZE Praha 00:34.7 00:12.8
20 14 / Muži [552] Václav Hovorka 2014 CZE Červený Kostelec - Zábtrodí 00:35.7 00:13.8
20 7 / Ženy [570] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:35.7 00:13.8
22 15 / Muži [506] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:39.5 00:17.6
23 16 / Muži [507] Filip Košťál 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:40.0 00:18.1
24 8 / Ženy [514] Klára Špuláková 2012 CZE Babička 00:42.6 00:20.7
25 9 / Ženy [576] Kristýna Špeldová 2013 CZE Červený Kostelec 00:42.9 00:21.0
26 10 / Ženy [573] Barbora Špeldová 2015 CZE Červený Kostelec 00:46.7 00:24.8
27 17 / Muži [585] Filip Mesner 2015 CZE Zábrodí 00:47.2 00:25.3
28 11 / Ženy [542] Tereza Veseleňáková 2014 CZE Červený Kostelec 00:51.4 00:29.5
29 18 / Muži [575] Kryštof Špelda 2013 CZE Červený Kostelec 00:54.1 00:32.2
30 19 / Muži [503] Josef Hejnyš 2013 CZE TJ Sokol Starkoč 00:58.9 00:37.0
31 20 / Muži [479] David Krátký 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02.7 00:40.8
32 21 / Muži [513] Matěj Špulák 2015 CZE Babička 01:15.6 00:53.7
33 12 / Ženy [178] Marie Anna Krejčí 2016 CZE Camellus 01:16.9 00:55.0
34 22 / Muži [179] Vojtěch Krejčí 2014 CZE Camellus 01:21.2 00:59.3
35 13 / Ženy [500] Amalie Michalčíková 2016 CZE Trutnov 01:23.3 01:01.4
36 23 / Muži [504] Jan Hejnyš 2015 CZE TJ Sokol Starkoč 01:25.3 01:03.4
37 24 / Muži [198] Jiří Svoboda 2015 CZE Červený Kostelec 01:40.2 01:18.3
38 25 / Muži [199] Adam Svoboda 2010 CZE Červený Kostelec 01:56.3 01:34.4

výsledková listina 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:01:00

00:46:47.209
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [137] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 30:28.5
2 2 / Muži [62] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:50.3 01:21.8
3 3 / Muži [603] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 32:12.0 01:43.5
4 4 / Muži [20] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 32:28.3 01:59.8
5 5 / Muži [58] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:35.9 02:07.4
6 6 / Muži [92] David Plný 1993 CZE Enervit Team 33:59.8 03:31.3
7 7 / Muži [527] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:27.1 03:58.6
8 8 / Muži [130] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 35:10.1 04:41.6
9 9 / Muži [571] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 35:24.6 04:56.1
10 10 / Muži [577] Tomáš Tyrner 1999 CZE Kasper swix team 36:01.3 05:32.8
11 1 / Ženy [78] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 36:20.8 05:52.3
12 11 / Muži [77] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 38:04.8 07:36.3
13 12 / Muži [128] Matěj Zima 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 38:44.4 08:15.9
14 13 / Muži [19] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 39:03.9 08:35.4
15 14 / Muži [9] Pavel Bláha 1997 CZE - 39:17.5 08:49.0
16 15 / Muži [86] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 39:38.8 09:10.3
16 15 / Muži [32] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 39:38.8 09:10.3
18 17 / Muži [22] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 39:42.4 09:13.9
19 18 / Muži [52] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 39:45.6 09:17.1
20 19 / Muži [65] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 39:58.5 09:30.0
21 20 / Muži [519] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 40:02.6 09:34.1
22 21 / Muži [102] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 40:10.5 09:42.0
23 22 / Muži [55] Petr Košťál 1983 CZE MS 40:28.5 10:00.0
24 23 / Muži [110] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 40:32.3 10:03.8
25 24 / Muži [523] Ivan Kotlan 1999 CZE Náchod 40:33.3 10:04.8
26 25 / Muži [90] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 40:35.1 10:06.6
27 26 / Muži [67] Tomáš Kulda 2001 CZE Červený Kostelec 40:38.6 10:10.1
28 27 / Muži [33] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 40:43.1 10:14.6
29 28 / Muži [4] David Bárta 1984 CZE Rtyně v Podkrkonoší 40:49.5 10:21.0
30 2 / Ženy [11] Romana Brumlichová 1976 CZE Meditech sc 40:55.7 10:27.2
31 29 / Muži [82] Michal Nehyba 1980 CZE AGRO CS a.s. 41:00.9 10:32.4
32 30 / Muži [88] Jan Pavel 1995 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 41:39.4 11:10.9
33 31 / Muži [38] Radek Holman 1990 CZE Broumov 41:40.2 11:11.7
34 32 / Muži [592] Jan Hartman 1997 CZE - 41:41.1 11:12.6
35 33 / Muži [50] Lukáš Kašpar 2001 CZE Rtyně v Podkrkonoší 41:41.7 11:13.2
36 34 / Muži [76] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 41:47.9 11:19.4
37 35 / Muži [109] Vladimír Souček 1973 CZE Tj sokol lhota Č. Kostelec 42:00.3 11:31.8
38 36 / Muži [127] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 42:13.6 11:45.1
39 37 / Muži [561] Luboš Matějíček 1962 CZE HOVRCH 42:20.2 11:51.7
40 38 / Muži [16] Petr Celba 1986 CZE Pell`s Team Brno 42:23.7 11:55.2
41 39 / Muži [572] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 42:34.8 12:06.3
42 40 / Muži [70] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:45.0 12:16.5
43 41 / Muži [18] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 42:46.4 12:17.9
44 42 / Muži [107] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 42:46.6 12:18.1
45 43 / Muži [43] David Jaroměřský 1977 CZE Červený Kostelec 42:48.8 12:20.3
46 44 / Muži [25] Jan Fišer 1993 CZE PřF UK 43:08.7 12:40.2
47 45 / Muži [599] Jan Král 1984 CZE Velké Poříčí 43:10.7 12:42.2
48 3 / Ženy [126] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 43:11.8 12:43.3
49 46 / Muži [54] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:54.0 13:25.5
50 47 / Muži [23] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:02.4 13:33.9
51 48 / Muži [66] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:08.4 13:39.9
52 49 / Muži [497] pavel semerák 0000 CZE červený kostelec 44:16.2 13:47.7
53 50 / Muži [57] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 44:19.3 13:50.8
54 51 / Muži [48] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 44:20.3 13:51.8
55 52 / Muži [98] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:21.4 13:52.9
56 53 / Muži [583] Pavel Prokop 1966 CZE Inline Club Náchod 44:29.6 14:01.1
57 54 / Muži [125] Lukáš Zappe 1990 CZE zaplať si to sám :-) 44:40.8 14:12.3
58 55 / Muži [91] Radek Plašil 1980 CZE BK Rtyně 44:43.3 14:14.8
59 56 / Muži [94] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 44:45.5 14:17.0
60 57 / Muži [7] Stanislav Beran 1991 CZE HC Zilvar RK 44:46.0 14:17.5
61 58 / Muži [526] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 44:47.0 14:18.5
62 4 / Ženy [49] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 44:48.8 14:20.3
63 59 / Muži [45] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:06.3 14:37.8
64 60 / Muži [93] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 45:14.1 14:45.6
65 61 / Muži [567] Petr Kafka 1987 CZE Červený Kostelec 45:15.6 14:47.1
66 62 / Muži [118] Martin Tylš 1979 CZE AGRO CS a.s. 45:19.0 14:50.5
67 5 / Ženy [590] Petra Čerenkova 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 45:20.2 14:51.7
68 6 / Ženy [123] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 45:23.9 14:55.4
69 63 / Muži [37] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:35.3 15:06.8
70 64 / Muži [13] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 45:36.5 15:08.0
71 65 / Muži [108] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:39.5 15:11.0
72 66 / Muži [115] Michal Šafránek 1989 CZE ZŠ Mraveniště / Free Tibet 45:41.7 15:13.2
73 67 / Muži [584] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 45:50.7 15:22.2
74 68 / Muži [105] Jakub Semerák 1990 CZE DMP 45:50.9 15:22.4
75 7 / Ženy [106] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 46:01.0 15:32.5
76 69 / Muži [3] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 46:08.4 15:39.9
77 8 / Ženy [21] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 46:21.9 15:53.4
78 9 / Ženy [100] Nikola ROLEČKOVÁ 1991 CZE TJ Sokol Jasenná 46:26.8 15:58.3
79 70 / Muži [64] Ladislav Kubák 1972 CZE Velké Svatoňovice 341 46:43.1 16:14.6
80 71 / Muži [60] Michal Krejčí 1985 CZE Camellus 46:52.2 16:23.7
81 72 / Muži [112] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 46:56.6 16:28.1
82 10 / Ženy [85] Jarča Olbortová 1977 CZE Báječné ženy v běhu 46:58.2 16:29.7
83 73 / Muži [120] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 47:19.1 16:50.6
84 74 / Muži [104] štěpán Sedlák 1990 CZE Lomnice nad Popelkou 47:25.2 16:56.7
85 11 / Ženy [87] Blanka Paprskárová 1970 CZE Nové Město nad Metují 47:25.8 16:57.3
86 75 / Muži [34] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 47:42.6 17:14.1
87 12 / Ženy [450] Pavla Staňková 1999 CZE Svrchované království Bohdašínské 47:57.6 17:29.1
88 76 / Muži [522] Václav Chalupný 1993 CZE RUNGO.cz/LucyTeam 48:02.7 17:34.2
89 13 / Ženy [113] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 48:05.4 17:36.9
90 14 / Ženy [119] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:09.2 17:40.7
91 15 / Ženy [579] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 48:10.2 17:41.7
92 16 / Ženy [74] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 48:25.0 17:56.5
93 77 / Muži [61] Petr Kriesche 1980 CZE Hradec Králové 48:26.4 17:57.9
94 78 / Muži [17] Jakub Cutych 1991 CZE Hradec Králové 48:35.5 18:07.0
95 79 / Muži [129] Libor Zítko 1980 CZE AGRO CS a.s. 48:42.3 18:13.8
96 80 / Muži [29] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 48:46.3 18:17.8
97 17 / Ženy [124] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 48:52.3 18:23.8
98 81 / Muži [80] Tomáš Míl 1971 CZE Sám sobě sponzorem:-) 49:15.1 18:46.6
99 82 / Muži [73] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS a.s. 49:22.7 18:54.2
100 18 / Ženy [81] Dana Moravcová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 49:26.9 18:58.4
101 19 / Ženy [591] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 49:37.4 19:08.9
102 20 / Ženy [14] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:51.1 19:22.6
103 83 / Muži [35] Jan Harant 1974 CZE AGRO CS a.s. 50:03.4 19:34.9
104 21 / Ženy [117] Marie Švorcová 1981 CZE FARMET A. S. 50:04.6 19:36.1
105 84 / Muži [143] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 50:14.6 19:46.1
106 85 / Muži [122] Martin Večeřa 1979 CZE Hradec Králové 50:15.6 19:47.1
107 86 / Muži [580] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 50:20.7 19:52.2
108 22 / Ženy [539] Anna Zikmundová 1993 CZE Náchod 50:27.9 19:59.4
109 87 / Muži [574] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 50:35.4 20:06.9
110 88 / Muži [566] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 50:39.6 20:11.1
111 23 / Ženy [111] Jana Stejskalová 1977 CZE Náchod 50:41.2 20:12.7
112 24 / Ženy [458] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 50:46.6 20:18.1
113 89 / Muži [15] Vladislav Cafourek 1968 CZE Kramolna 50:51.7 20:23.2
114 90 / Muži [10] Josef Bogdány 1971 CZE Česká Skalice 50:56.7 20:28.2
115 91 / Muži [41] Robert Janák 1973 CZE Praha 7 50:58.1 20:29.6
116 92 / Muži [68] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 51:06.5 20:38.0
117 93 / Muži [8] michal biederman 1985 CZE SHYBUJ.CZ 51:10.4 20:41.9
118 25 / Ženy [116] Marie Švábová 1992 CZE National team of runners Jamaika 51:17.0 20:48.5
119 94 / Muži [75] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 51:23.6 20:55.1
120 95 / Muži [83] Dawe Novotný 1987 CZE Mokrý Banditi 52:21.7 21:53.2
121 26 / Ženy [36] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 52:22.1 21:53.6
122 27 / Ženy [27] Eliška Fišerová 1994 CZE Červený Kostelec 52:40.3 22:11.8
123 96 / Muži [56] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 52:43.4 22:14.9
124 28 / Ženy [101] Petra Rudelová 1977 CZE Úpice 52:50.9 22:22.4
125 97 / Muži [587] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 53:46.0 23:17.5
126 29 / Ženy [31] Adéla Gultová 1982 CZE Velké Poříčí 54:03.6 23:35.1
127 30 / Ženy [103] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 54:13.2 23:44.7
128 31 / Ženy [556] Eliška Klikarová 1998 CZE Červený Kostelec 54:15.0 23:46.5
129 32 / Ženy [46] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 54:24.9 23:56.4
130 33 / Ženy [42] Marie Janáková 1976 CZE Praha 7 54:27.8 23:59.3
131 34 / Ženy [72] Blanka Macánová 1975 CZE Nové Město nad Metují 55:02.2 24:33.7
132 35 / Ženy [24] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 55:07.3 24:38.8
133 36 / Ženy [596] Kamila Hanušová 1983 CZE 55:46.2 25:17.7
134 37 / Ženy [582] Petra Benešová 1989 CZE Broumov 56:33.1 26:04.6
135 38 / Ženy [39] Monika Horáková 1981 CZE Náchod 56:58.3 26:29.8
136 39 / Ženy [6] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 57:23.5 26:55.0
137 40 / Ženy [84] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 57:31.7 27:03.2
138 41 / Ženy [89] Marie Peterková 1977 CZE Velké Poříčí 57:33.8 27:05.3
139 42 / Ženy [28] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 57:50.1 27:21.6
140 43 / Ženy [30] Alena Gloserová 1969 CZE Babičky 57:53.4 27:24.9
141 98 / Muži [69] Michal Kutnar 1986 CZE Mokrý Banditi 58:05.8 27:37.3
142 44 / Ženy [26] Dana Fišerová 1961 CZE Červený Kostelec 58:51.6 28:23.1
143 45 / Ženy [47] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 01:01:30.4 31:01.9
144 99 / Muži [53] Stanislav Komárek 1982 CZE AGRO CS a.s. 01:03:23.8 32:55.3
145 46 / Ženy [79] Aneta Mikušová 1995 CZE Náchod 01:05:32.8 35:04.3
146 47 / Ženy [121] Sabina Vavřenová 1994 CZE Velké Poříčí 01:05:38.2 35:09.7
147 48 / Ženy [114] Petra Stříbrná 1995 CZE Náchod 01:05:43.7 35:15.2
148 49 / Ženy [5] Petra Bartlová 1976 CZE Velké Poříčí 01:06:20.9 35:52.4

výsledková listina 5km dospělí

start ~ 11:01:00

00:28:35.222
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [343] Jan Ferdinand Polášek 1988 CZE VŠSK MFF UK 16:27.4
2 2 / Muži [378] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 17:03.5 00:36.1
3 3 / Muži [234] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 17:27.2 00:59.8
4 4 / Muži [395] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 18:09.5 01:42.1
5 5 / Muži [428] Ondřej Středa 2002 CZE Červený Kostelec 18:58.7 02:31.3
6 6 / Muži [305] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:07.9 02:40.5
7 1 / Ženy [449] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:10.4 02:43.0
8 7 / Muži [322] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 19:19.5 02:52.1
9 8 / Muži [253] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 19:36.2 03:08.8
10 9 / Muži [211] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 19:43.0 03:15.6
11 10 / Muži [416] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 20:05.0 03:37.6
12 11 / Muži [241] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 20:08.5 03:41.1
13 12 / Muži [238] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 20:21.1 03:53.7
14 13 / Muži [95] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 20:42.7 04:15.3
15 14 / Muži [2] Ondřej Daniel Akak 2005 CZE Atletika Žamberk 20:47.0 04:19.6
16 15 / Muži [258] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ BMC 20:48.7 04:21.3
17 16 / Muži [423] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 20:52.5 04:25.1
18 17 / Muži [383] Ondřej Šrámek 1982 CZE Farmet a. s. 20:55.0 04:27.6
19 18 / Muži [434] Luboš Nehyba 1990 CZE Slatina nad Úpou 21:06.2 04:38.8
20 19 / Muži [345] Jan Prosa 2000 CZE Červený kostelec 21:10.5 04:43.1
21 20 / Muži [374] Šimon Škarda 1988 CZE 132. Dělostřelecký oddíl 21:18.4 04:51.0
22 21 / Muži [329] Martin Pastucha 1990 CZE Farmet a. s. 21:18.9 04:51.5
23 22 / Muži [543] Josef Hakl 1990 CZE Hronov 21:27.9 05:00.5
24 23 / Muži [284] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 21:39.0 05:11.6
25 24 / Muži [232] Jakub Drbohlav 2004 CZE Rtyně v Podkrkonoší 21:43.9 05:16.5
26 25 / Muži [443] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 21:55.2 05:27.8
27 26 / Muži [287] Lukáš Khýn 1991 CZE Holice 22:01.9 05:34.5
28 2 / Ženy [375] Tereza Škodová 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 22:13.5 05:46.1
29 3 / Ženy [296] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 22:17.6 05:50.2
30 27 / Muži [251] Stanislav Hanel 1997 CZE AGRO CS a.s. 22:21.0 05:53.6
31 28 / Muži [247] Tomáš Grygera 1984 CZE Shinda Running 22:28.4 06:01.0
32 29 / Muži [409] Tomáš Vancl 1987 CZE AGRO CS a.s. 22:29.4 06:02.0
33 30 / Muži [446] Petr horáček 1990 CZE červený kostelec 22:44.8 06:17.4
34 31 / Muži [202] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 22:50.4 06:23.0
35 4 / Ženy [204] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 22:58.6 06:31.2
36 32 / Muži [309] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 23:00.7 06:33.3
37 5 / Ženy [381] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 23:01.6 06:34.2
38 6 / Ženy [302] Blanka Libnarová 1973 CZE Červený Kostelec 23:09.3 06:41.9
39 33 / Muži [533] Roman Antoš 1992 CZE Česká Skalice 23:18.9 06:51.5
40 34 / Muži [565] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 23:19.4 06:52.0
41 35 / Muži [429] Petr Drbohlav 1974 CZE Rtyně v Podkrkonoší 23:28.6 07:01.2
41 35 / Muži [430] Tomáš Drbohlav 0000 CZE Rtyně v Podkrkonoší 23:28.6 07:01.2
43 37 / Muži [344] Radovan Pražák 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 23:43.4 07:16.0
44 7 / Ženy [601] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 23:49.5 07:22.1
45 8 / Ženy [335] Aneta Pišlová 2000 CZE Červený Kostelec 23:57.8 07:30.4
46 38 / Muži [352] Daniel Ruffer 1999 CZE Náchod 24:00.8 07:33.4
47 39 / Muži [249] Lukáš Habr 1985 CZE DZSN Náchod 24:11.2 07:43.8
48 40 / Muži [266] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 24:11.4 07:44.0
49 41 / Muži [243] Vojtěch Forman 1991 CZE AGRO CS a.s. 24:14.6 07:47.2
50 9 / Ženy [336] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 24:17.7 07:50.3
51 42 / Muži [581] Jan Hanuš 1988 CZE Červený Kostelec 24:18.9 07:51.5
52 43 / Muži [221] Michal Čermák 1980 CZE Náchod 24:21.3 07:53.9
53 10 / Ženy [269] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS a.s. 24:22.3 07:54.9
54 44 / Muži [279] Martin Kábrt 1989 CZE Tenis Červený Kostelec 24:25.0 07:57.6
55 11 / Ženy [437] Anna Venclová 2001 CZE Náchod 24:25.9 07:58.5
56 45 / Muži [271] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 24:28.7 08:01.3
57 46 / Muži [205] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 24:28.9 08:01.5
58 47 / Muži [270] Lukáš Janoščák 1987 CZE Farmet a. s. 24:44.0 08:16.6
59 12 / Ženy [445] veronika staňková 2002 CZE Svrchované království Bohdašínské 24:45.5 08:18.1
60 13 / Ženy [331] Sandra Peterová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 24:48.0 08:20.6
61 14 / Ženy [350] Karolína ROLEČKOVÁ 1995 CZE TJ. Sokol Jasenná 25:03.1 08:35.7
62 48 / Muži [334] Václav Pich 1992 CZE Provodov - Šonov 25:08.9 08:41.5
62 15 / Ženy [218] Klára Cvejnová 1992 CZE Vysokov 25:08.9 08:41.5
64 16 / Ženy [273] Pavla Jirásková 1988 CZE Česká Skalice 25:16.1 08:48.7
65 49 / Muži [207] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 25:21.1 08:53.7
66 50 / Muži [360] Honza Sedláček 2004 CZE Náchod 25:22.4 08:55.0
67 51 / Muži [380] Zdeněk Špringr 1957 CZE Rtyně v Podkrkonoší 25:23.3 08:55.9
68 17 / Ženy [272] Monika Jelenová 1972 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 25:25.8 08:58.4
69 52 / Muži [419] Petr Zemánek 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 25:31.0 09:03.6
70 18 / Ženy [520] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 25:35.3 09:07.9
71 19 / Ženy [438] Petra Krátká 1982 CZE Rtyně v Podkrkonoší 25:37.9 09:10.5
72 20 / Ženy [431] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 25:38.1 09:10.7
73 53 / Muži [245] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 25:40.3 09:12.9
74 54 / Muži [255] Jakub Hejzlar 2002 CZE Náchod 25:40.4 09:13.0
75 55 / Muži [357] Petr Řehák 1981 CZE Farmet a. s. 25:46.2 09:18.8
76 21 / Ženy [361] Romana Segečová 1981 CZE Náchod 25:48.2 09:20.8
77 22 / Ženy [263] Eva Holemářová 1973 CZE Velichovky 25:56.1 09:28.7
78 56 / Muži [312] Mikuláš Martinec 2001 CZE Náchod 25:59.6 09:32.2
79 23 / Ženy [367] Eva Středová 1991 CZE Ostudě čelem 26:02.6 09:35.2
80 57 / Muži [206] Jan Bernard 1998 CZE Hronov 26:09.1 09:41.7
81 24 / Ženy [363] Helena Skořepová 1974 CZE Náchod 26:11.0 09:43.6
82 25 / Ženy [597] Petra Hovorková 1976 CZE Zábrodí Červený Kostelec 26:12.2 09:44.8
83 58 / Muži [250] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 26:18.4 09:51.0
84 59 / Muži [285] Roman Kaválek 1976 CZE Dolní Radechová 26:19.8 09:52.4
85 26 / Ženy [364] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 26:21.2 09:53.8
86 27 / Ženy [588] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 26:23.4 09:56.0
87 60 / Muži [244] Jan Gavlas 1992 CZE Farmet a. s. 26:30.5 10:03.1
88 28 / Ženy [295] Lucie Kropáčková 1993 CZE Kramolna 26:31.0 10:03.6
89 29 / Ženy [448] Eliška Shejbalová 2001 CZE Náchod 26:33.0 10:05.6
90 30 / Ženy [351] Romana Rudolfová 1981 CZE Malé Svatoňovice 26:35.3 10:07.9
91 61 / Muži [444] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 26:43.3 10:15.9
92 62 / Muži [321] Ondřej Mrkos 1992 CZE Červený Kostelec 26:44.4 10:17.0
93 63 / Muži [324] Daniel Neumann 1993 CZE SKK Rokycany 26:44.6 10:17.2
94 31 / Ženy [242] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:44.8 10:17.4
95 32 / Ženy [220] Barbora Čapková 1988 CZE Psí detektiv 26:46.8 10:19.4
96 33 / Ženy [413] Sára Volná 1997 CZE Náchod 26:48.3 10:20.9
97 34 / Ženy [414] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 26:51.0 10:23.6
98 35 / Ženy [294] Alena Kriesche 1982 CZE Hradec Králové 26:55.4 10:28.0
99 36 / Ženy [319] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:56.5 10:29.1
100 37 / Ženy [432] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 27:01.8 10:34.4
100 64 / Muži [354] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 27:01.8 10:34.4
102 38 / Ženy [339] Martina Poklopová 1971 CZE Žacléř 27:02.6 10:35.2
103 65 / Muži [420] Libor Zetek 1959 CZE Náchod 27:03.3 10:35.9
104 39 / Ženy [311] Helena Martincová 1988 CZE Velké Poříčí 27:06.8 10:39.4
105 66 / Muži [359] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 27:09.7 10:42.3
106 40 / Ženy [262] Anna Holečková 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:12.7 10:45.3
107 41 / Ženy [275] Kateřina Jirmanová 1979 CZE Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s. 27:13.5 10:46.1
107 41 / Ženy [435] Natálie Lelková 2000 CZE Čolek team 27:13.5 10:46.1
109 43 / Ženy [400] KLÁRA TÝČOVÁ 1996 CZE TJ. Sokol Jasenná 27:15.6 10:48.2
110 44 / Ženy [524] Lucie Melicharová 2000 CZE Batňovice 27:16.5 10:49.1
111 67 / Muži [600] Filip Rolenec 1996 CZE Svoboda nad Úpou 27:16.6 10:49.2
112 68 / Muži [317] JAN MICHALČÍK 1974 CZE TRUTNOV 27:18.0 10:50.6
113 45 / Ženy [605] Johana Horáková 1992 CZE Vrchoviny 27:18.7 10:51.3
114 46 / Ženy [318] Barbora Michlová 1991 CZE CTM SILVINI R2 Sport 27:19.6 10:52.2
115 69 / Muži [264] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 27:20.1 10:52.7
116 70 / Muži [327] Matyáš Nývlt 2002 CZE Nývltovic 27:21.2 10:53.8
117 47 / Ženy [216] MARTINA CEPROVÁ 1973 CZE BATIST Medical a.s. 27:22.1 10:54.7
117 47 / Ženy [233] Eva Drbohlavová 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:22.1 10:54.7
119 49 / Ženy [589] Anna Kuldová 1988 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:22.6 10:55.2
120 50 / Ženy [268] Martina Charvátová 1977 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:23.2 10:55.8
121 71 / Muži [348] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 27:31.7 11:04.3
122 51 / Ženy [290] Pavla Knapová 1978 CZE Velké Svatoňovice 27:34.1 11:06.7
123 52 / Ženy [439] Eliška Horáčková 1991 CZE Červený Kostelec 27:35.3 11:07.9
124 72 / Muži [525] jan Poláček 1968 CZE Náchod 27:36.5 11:09.1
125 53 / Ženy [214] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:40.6 11:13.2
126 73 / Muži [225] Lukáš Dörr 1972 CZE Dolany-Krabčice 27:49.7 11:22.3
126 73 / Muži [365] Daniel Souček 1999 CZE Červený Kostelec 27:49.7 11:22.3
128 54 / Ženy [586] Lenka Hrodková 1996 CZE Česká Skalice 27:50.3 11:22.9
129 55 / Ženy [265] Vendula Hudrliková 1991 CZE Havlovice 27:57.3 11:29.9
130 75 / Muži [260] Tomáš Hofman 1992 CZE Decathlon Hradec Králové 28:00.7 11:33.3
131 76 / Muži [370] Jakub Svoboda 1995 CZE Farmet a. s. 28:01.4 11:34.0
132 56 / Ženy [203] Hana Bartlová 2003 CZE Velké Poříčí 28:01.9 11:34.5
133 57 / Ženy [307] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 28:06.0 11:38.6
134 77 / Muži [594] Radim Muller 1979 CZE AGRO CS a.s. 28:06.1 11:38.7
135 58 / Ženy [602] Lucie Cvejnová 1995 CZE SRTG Pardubice 28:09.7 11:42.3
136 59 / Ženy [436] Markéta Venclová 1976 CZE Náchod 28:10.3 11:42.9
137 78 / Muži [410] Martin VIk 1980 CZE Úpice 28:21.4 11:54.0
138 60 / Ženy [347] Dominika Prouzová 2001 CZE Velké Svatoňovice 341 28:21.7 11:54.3
139 61 / Ženy [398] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 28:25.7 11:58.3
140 62 / Ženy [521] Klára Hejnová 2001 CZE Rtyně v Podkrkonoší 28:34.5 12:07.1
141 79 / Muži [219] Roman Čapek 1979 CZE Zewl Gang 28:41.1 12:13.7
142 63 / Ženy [304] Nicol Lorencová 2004 CZE Velké Svatoňovice 341 28:42.5 12:15.1
143 80 / Muži [226] Matyáš Dörr 2008 CZE Dolany-Krabčice 5 28:42.9 12:15.5
144 64 / Ženy [595] Martina Michlová 1986 CZE Žabí tým 28:44.1 12:16.7
145 81 / Muži [598] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 28:44.5 12:17.1
146 65 / Ženy [256] Nikola Hlavatá 2000 CZE Náchod 28:46.0 12:18.6
147 66 / Ženy [325] Markéta Nováková 2001 CZE - 28:46.2 12:18.8
148 67 / Ženy [407] Iva Vajsarová 1988 CZE Hronov 28:55.1 12:27.7
149 82 / Muži [532] Jakub Berger 1988 CZE Hronov 28:58.5 12:31.1
150 83 / Muži [230] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 29:20.3 12:52.9
151 68 / Ženy [528] Kateřina Šindelková 1990 CZE Hradec Králové 29:27.4 13:00.0
152 84 / Muži [222] Matouš Demjanovič 1989 CZE Farmet a. s. 29:30.4 13:03.0
153 69 / Ženy [283] Monika Kaněrová 1973 CZE Rtyně v Podkrkonoší 29:34.4 13:07.0
154 70 / Ženy [306] Ivana Lukášová 1969 CZE BATIST Medical 29:37.3 13:09.9
155 71 / Ženy [210] Petra Brejtrová 1982 CZE AGRO CS a.s. 29:38.1 13:10.7
156 85 / Muži [301] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 29:44.2 13:16.8
157 72 / Ženy [373] Jaroslava Šintáková 1969 CZE Nové Město nad Metují 29:46.9 13:19.5
158 73 / Ženy [332] Pavlína Petrová 1986 CZE AGRO CS a.s. 29:50.9 13:23.5
159 74 / Ženy [267] Nikol Chaloupková 1992 CZE BATIST Medical a.s. 29:53.5 13:26.1
160 86 / Muži [386] Jiří Štencl 1991 CZE Farmet a. s. 29:54.0 13:26.6
161 75 / Ženy [215] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a. s. 29:56.6 13:29.2
162 76 / Ženy [396] Ilona Švábová 1976 CZE Náchod 29:58.0 13:30.6
163 87 / Muži [303] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 30:00.5 13:33.1
164 77 / Ženy [340] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:03.7 13:36.3
165 88 / Muži [341] Pavel Pokorný 1973 CZE Česká Skalice 30:05.1 13:37.7
166 78 / Ženy [231] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 30:10.1 13:42.7
167 79 / Ženy [540] hana zikmundová 1964 CZE jiráskovo gymnázium 30:11.7 13:44.3
168 80 / Ženy [447] Simona Shejbalová 1974 CZE Náchod 30:12.6 13:45.2
169 81 / Ženy [300] Renata Kuťáková 1971 CZE Camellus 30:15.0 13:47.6
170 89 / Muži [299] Jiří Kuťák 1966 CZE OK Color 30:16.9 13:49.5
171 82 / Ženy [40] Kateřina Hornychová 1998 CZE Hronov 30:19.8 13:52.4
172 83 / Ženy [308] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 30:20.7 13:53.3
173 90 / Muži [229] Radek Dostál 1986 CZE Farmet a. s. 30:25.3 13:57.9
174 84 / Ženy [297] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 30:33.5 14:06.1
175 91 / Muži [223] Zdeněk Dítě 1995 CZE Náchod 30:48.1 14:20.7
176 92 / Muži [310] Ondřej Martin 1981 CZE Hronov 4 30:49.0 14:21.6
177 85 / Ženy [376] Pavla Škopová 1992 CZE Hronov 4 30:54.6 14:27.2
178 93 / Muži [293] Petr Kozák 1966 CZE Hronov 30:57.9 14:30.5
179 86 / Ženy [338] Dana Podaná 1972 CZE Farmet a. s. 30:58.0 14:30.6
180 87 / Ženy [424] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:02.7 14:35.3
181 88 / Ženy [355] Hana Rýdlová 1977 CZE Jizbice 31:03.9 14:36.5
182 94 / Muži [330] Kamil Pečenka 1977 CZE AGRO CS a.s. 31:05.6 14:38.2
183 89 / Ženy [418] Zuzana Winterová 1980 CZE Malé Svatoňovice 31:09.1 14:41.7
184 90 / Ženy [442] Tereza Hnízdilová 2005 CZE červený kostelec 31:13.6 14:46.2
185 91 / Ženy [415] Ivana Vomáčková 1985 CZE Červený Kostelec 31:14.9 14:47.5
186 92 / Ženy [239] Anna Fejklová 1977 CZE AGRO CS a.s. 31:17.0 14:49.6
187 95 / Muži [320] Jan Možíš 1990 CZE SDH Hořičky 31:17.3 14:49.9
188 93 / Ženy [288] Nora Kinčlová 1981 CZE Červený Kostelec 31:19.8 14:52.4
189 94 / Ženy [412] Alena Vítová 1980 CZE Trutnov 31:24.6 14:57.2
190 95 / Ženy [224] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Úpice 31:45.1 15:17.7
190 95 / Ženy [337] Irena Pleskačová 1979 CZE Janské Lázně 31:45.1 15:17.7
192 96 / Muži [606] Václav Horák 1963 CZE Vrchoviny 31:54.0 15:26.6
193 97 / Ženy [440] Lenka Mrkousová 1993 CZE Velké Poříčí 31:58.0 15:30.6
194 98 / Ženy [261] Martina Hofmanová 1998 CZE Hronov 32:13.1 15:45.7
195 99 / Ženy [276] Nikola Johnová 1997 CZE Hronov 32:14.6 15:47.2
196 100 / Ženy [425] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 32:18.1 15:50.7
197 101 / Ženy [209] Eliška Boučková 2002 CZE Náchod 32:20.4 15:53.0
198 97 / Muži [342] Vilém Pokorný 1972 CZE Lysá nad Labem 32:29.1 16:01.7
199 102 / Ženy [254] Terezie Hejnova 1998 CZE Hronov 32:49.0 16:21.6
200 98 / Muži [433] Jakub Suk 1996 CZE Náchod 32:51.4 16:24.0
201 103 / Ženy [441] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 32:58.4 16:31.0
201 103 / Ženy [547] Simona Kuldová 1969 CZE Červený Kostelec 32:58.4 16:31.0
203 99 / Muži [282] Ondřej Kaněra 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 33:05.0 16:37.6
204 105 / Ženy [298] Blanka Kuldová 1999 CZE Hronov 33:07.9 16:40.5
205 106 / Ženy [286] Jana Kaválková 1981 CZE BATIST Medical 33:12.1 16:44.7
206 100 / Muži [349] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 33:17.0 16:49.6
207 107 / Ženy [401] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 33:45.9 17:18.5
208 108 / Ženy [240] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 33:55.6 17:28.2
209 109 / Ženy [368] Alena Svatkova 1969 CZE Kostelec nad Orlici 34:07.0 17:39.6
210 101 / Muži [394] Milan Šulc 1991 CZE Hradec Králové 34:07.1 17:39.7
211 102 / Muži [259] Tomáš Hofman 1973 CZE Červený Kostelec 34:14.4 17:47.0
212 110 / Ženy [292] Iva Kosařová 1966 CZE Náchod 34:16.8 17:49.4
212 110 / Ženy [385] Štěpánka Štelcigová 1964 CZE Náchod 34:16.8 17:49.4
214 112 / Ženy [388] Barbora Štěpánková 2001 CZE Náchod 34:19.3 17:51.9
215 113 / Ženy [208] Barbora Bohadlová 2001 CZE Žďárky 34:22.9 17:55.5
216 114 / Ženy [411] Petra Viková 1981 CZE Úpice 34:30.0 18:02.6
217 115 / Ženy [323] Pavlína Němcová 1971 CZE Náchod 34:34.1 18:06.7
218 116 / Ženy [384] Renata Šrůtová 1971 CZE Náchod 34:34.9 18:07.5
219 117 / Ženy [421] Jana Zetková 1969 CZE Náchod 34:36.4 18:09.0
220 103 / Muži [227] Vítek Dörr 2008 CZE Dolany-Krabčice 5 35:22.5 18:55.1
221 118 / Ženy [228] Daniela Dörrová 1975 CZE Dolany-Krabčice 5 35:32.7 19:05.3
222 119 / Ženy [280] Beáta Kalinová 1977 CZE Farmet a. s. 35:34.2 19:06.8
223 120 / Ženy [257] Anežka Hlavatá 1999 CZE Nové Město nad Metují 35:43.0 19:15.6
224 104 / Muži [366] Aleš Strnad 1962 CZE Velké Poříčí 36:35.3 20:07.9
225 121 / Ženy [281] Denisa Kalinová 1996 CZE Farmet a. s. 36:48.3 20:20.9
226 105 / Muži [392] Jan Šugra 1977 CZE Hostinné 37:10.3 20:42.9
227 122 / Ženy [393] Veronika Šugrová 1978 CZE Hostinné 37:12.7 20:45.3
228 123 / Ženy [313] Martina Mašková 1972 CZE Náchod 37:15.0 20:47.6
229 124 / Ženy [426] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 37:34.5 21:07.1
230 125 / Ženy [356] Jitka Rychterová 1987 CZE AGRO CS a.s. 38:04.8 21:37.4
231 106 / Muži [353] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 38:11.9 21:44.5
232 107 / Muži [427] Josef Hůlek 1962 CZE Červený Kostelec 38:49.5 22:22.1
233 126 / Ženy [372] Anna Šafránková 1990 CZE Free Tibet a Svobodný Tibet 39:01.1 22:33.7
234 127 / Ženy [593] Kateřina Balcarová 1991 CZE AGRO CS a.s. 39:02.4 22:35.0
234 108 / Muži [291] Michal Konvalinka 1992 CZE AGRO CS a.s. 39:02.4 22:35.0
236 109 / Muži [371] Zdeněk Svoboda 1968 CZE Farmet a. s. 39:03.9 22:36.5
237 128 / Ženy [236] Michaela Dvorská 1990 CZE Farmet a. s. 39:06.3 22:38.9
238 129 / Ženy [217] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 40:03.9 23:36.5
239 130 / Ženy [248] Gabriela Habešová 1990 CZE Náchod 40:58.6 24:31.2
240 131 / Ženy [346] Petra Prouzová 1967 CZE Hradec Králové 11 41:15.7 24:48.3
241 110 / Muži [369] Jiří Svatoň 1961 CZE Hořice v Podkrkonoší 41:17.4 24:50.0
242 132 / Ženy [406] Tereza Vacková 1990 CZE Hronov 41:18.2 24:50.8
243 133 / Ženy [382] Barbora Špuláková 1988 CZE Babička 41:56.7 25:29.3
244 134 / Ženy [333] Zuzana Pchálková 1968 CZE Farmet a. s. 43:23.1 26:55.7
245 111 / Muži [237] Aleš Dvořáček 1989 CZE Farmet a. s. 43:28.8 27:01.4
246 135 / Ženy [246] Jitka Grulichová 1965 CZE AGRO CS a.s. 44:12.5 27:45.1
247 136 / Ženy [362] Jana Schneiderová 1967 CZE AGRO CS a.s. 44:16.2 27:48.8
248 112 / Muži [358] Josef Samek 1967 CZE Farmet a. s. 47:04.6 30:37.2
248 137 / Ženy [379] Marta Špeldová 2000 CZE Červený Kostelec
248 113 / Muži [403] Miroslav Vacek 1974 CZE Červený Kostelec
248 138 / Ženy [405] Lada Vacková 1977 CZE Červený Kostelec
248 138 / Ženy [328] Soňa Nývltová 1978 CZE Červený Kostelec