Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 30, muži : 18, ženy: 12, kluci: 18, holky: 12 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 40, muži : 23, ženy: 17, kluci: 23, holky: 17 [html] [pdf]
2km celkem: 62, muži : 29, ženy: 33, Muži: 29, Ženy: 33 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 175, muži : 122, ženy: 53, Muži: 122, Ženy: 53 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 210, muži : 95, ženy: 115, Muži: 95, Ženy: 115 [html] [pdf]

výsledková listina 5km dospělí

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [667] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 16:24.6
2 2 / Muži [636] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 16:43.7 00:19.1
3 3 / Muži [592] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 17:25.6 01:01.0
4 4 / Muži [643] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 17:42.5 01:17.9
5 5 / Muži [421] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 18:07.5 01:42.9
6 6 / Muži [513] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:18.4 01:53.8
7 7 / Muži [534] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 19:07.2 02:42.6
8 8 / Muži [582] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:15.4 02:50.8
9 9 / Muži [557] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:20.1 02:55.5
10 1 / Ženy [657] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 19:21.0 02:56.4
11 10 / Muži [640] Ondřej Šrámek 1982 CZE Farmet a.s. 19:27.9 03:03.3
12 11 / Muži [561] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 19:30.9 03:06.3
13 12 / Muži [502] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 19:45.0 03:20.4
14 13 / Muži [567] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 19:49.8 03:25.2
15 14 / Muži [668] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 20:04.7 03:40.1
16 15 / Muži [525] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 20:24.3 03:59.7
17 2 / Ženy [563] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 20:25.4 04:00.8
18 3 / Ženy [580] Petra Lochmanová 1980 CZE SK Plhov Náchod 20:27.6 04:03.0
19 16 / Muži [533] Stanislav Hanel 1997 CZE AGRO CS a.s. 20:37.4 04:12.8
20 17 / Muži [197] Tomáš Kulda 2001 CZE Červený Kostelec 20:46.6 04:22.0
21 18 / Muži [419] Vít Hejna 2003 CZE TATÍNEK:) 20:59.8 04:35.2
22 19 / Muži [519] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 21:16.8 04:52.2
23 20 / Muži [464] Martin Vítek 1992 CZE AGRO CS A.S. 21:42.4 05:17.8
24 21 / Muži [610] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 22:05.8 05:41.2
25 22 / Muži [538] Josef Hofman 2003 CZE Hronov 22:07.6 05:43.0
26 23 / Muži [600] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 22:10.6 05:46.0
27 4 / Ženy [503] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 22:14.3 05:49.7
28 5 / Ženy [634] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 22:15.9 05:51.3
29 24 / Muži [593] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 22:27.6 06:03.0
30 25 / Muži [481] Pavel Sodomka 1975 CZE Náchod 22:32.0 06:07.4
31 26 / Muži [620] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 22:32.5 06:07.9
32 27 / Muži [192] petr hejčl 2003 CZE šonov 22:33.2 06:08.6
33 6 / Ženy [651] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 22:38.0 06:13.4
34 28 / Muži [452] Michal Krejčí 1985 CZE Camellus 22:40.6 06:16.0
35 29 / Muži [536] Vít Hejna 1986 CZE OCH ČK 22:42.7 06:18.1
36 30 / Muži [537] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE GHOST team 23:00.2 06:35.6
37 7 / Ženy [485] Eva Mertlíková 1987 CZE Hořičky 23:04.6 06:40.0
38 31 / Muži [530] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 23:09.2 06:44.6
39 32 / Muži [616] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 23:12.3 06:47.7
40 33 / Muži [659] David Volf 1999 CZE Náchod 23:13.4 06:48.8
41 34 / Muži [512] Jiří Cöger 1998 CZE Náchod 23:14.7 06:50.1
42 35 / Muži [612] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 23:17.1 06:52.5
43 36 / Muži [599] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 23:28.1 07:03.5
44 8 / Ženy [509] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 23:32.0 07:07.4
45 37 / Muži [427] Pavel Špelda 1977 CZE pavelspelda 23:49.7 07:25.1
46 38 / Muži [546] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS a.s. 24:00.0 07:35.4
47 9 / Ženy [639] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 24:10.6 07:46.0
48 10 / Ženy [468] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 24:15.2 07:50.6
49 39 / Muži [547] Lukáš Janoščák 1987 CZE Farmet a.s. 24:22.3 07:57.7
50 11 / Ženy [493] radan sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 24:24.6 07:60.0
51 40 / Muži [628] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 24:26.1 08:01.5
52 41 / Muži [658] Miloš Voleský 1972 CZE MILDATEAM 24:30.2 08:05.6
53 12 / Ženy [641] Helena Šťastná Koblihová 1980 CZE Říčany 24:30.3 08:05.7
54 42 / Muži [578] Miloslav Lenfeld 1990 CZE Farmet a.s. 24:44.8 08:20.2
55 13 / Ženy [654] Anna Venclová 2001 CZE Náchod 24:45.7 08:21.1
56 14 / Ženy [524] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 24:46.8 08:22.2
57 43 / Muži [528] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 24:52.3 08:27.7
58 15 / Ženy [463] monika kolísková 1978 CZE Červený kostelec 24:53.4 08:28.8
59 16 / Ženy [504] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 24:54.9 08:30.3
60 44 / Muži [476] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 24:59.8 08:35.2
61 45 / Muži [529] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 25:03.7 08:39.1
62 46 / Muži [418] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 25:04.4 08:39.8
63 17 / Ženy [633] Lenka Sýkorová 1980 CZE Zábrodí-Končiny 25:05.6 08:41.0
64 18 / Ženy [664] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 25:10.9 08:46.3
65 47 / Muži [190] Martin Jiránek 1978 CZE Džusy a šťávy 25:12.1 08:47.5
66 19 / Ženy [589] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:18.0 08:53.4
67 48 / Muži [461] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 25:18.4 08:53.8
67 20 / Ženy [462] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:18.4 08:53.8
67 49 / Muži [495] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 25:18.4 08:53.8
70 21 / Ženy [647] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 25:19.8 08:55.2
71 22 / Ženy [431] Lada Vacková 1977 CZE Orel rtyně 25:21.0 08:56.4
72 23 / Ženy [161] Petra Hovorková 1976 CZE svay českých bohémů 25:23.1 08:58.5
73 24 / Ženy [531] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 25:23.7 08:59.1
74 50 / Muži [501] José Avila 1967 CZE AGRO CS a.s. 25:25.1 09:00.5
75 51 / Muži [506] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 25:29.0 09:04.4
76 52 / Muži [638] Zdeněk Špringr 1957 CZE Maratonstav Úpice 25:29.1 09:04.5
77 25 / Ženy [532] Markéta Hadererová 1989 CZE AGRO CS a.s. 25:31.4 09:06.8
78 53 / Muži [507] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 25:31.5 09:06.9
79 54 / Muži [665] Libor Zetek 1959 CZE Náchod 25:32.2 09:07.6
80 26 / Ženy [635] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 25:52.5 09:27.9
81 27 / Ženy [625] Eliška Shejbalová 2001 CZE Náchod 25:54.8 09:30.2
82 55 / Muži [621] Petr Řehák 1981 CZE Farmet a.s. 26:01.3 09:36.7
83 28 / Ženy [644] Karolína Térová 2004 CZE T 26:03.6 09:39.0
84 56 / Muži [590] Petr May 1985 CZE Farmet a.s. 26:04.0 09:39.4
85 29 / Ženy [486] viktoria ernestová 1995 CZE hajnice 26:09.2 09:44.6
86 57 / Muži [487] adam petera 1998 CZE sk dolar hajnice 26:09.7 09:45.1
87 30 / Ženy [594] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:09.9 09:45.3
88 58 / Muži [602] Martin Pastucha 1990 CZE Farmet a.s. 26:10.7 09:46.1
89 59 / Muži [465] Leoš Holeček 1989 CZE Hradec Králové 26:16.7 09:52.1
89 59 / Muži [564] Štěpán Krtička 1984 CZE -- 26:16.7 09:52.1
91 31 / Ženy [588] Petra Matoulková 1979 CZE Trutnov 26:20.4 09:55.8
92 32 / Ženy [660] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 26:25.6 10:01.0
93 33 / Ženy [571] Lucie Kučerová 1990 CZE Brno 26:47.1 10:22.5
94 34 / Ženy [648] Markéta Tučková 1988 CZE www.granulecz.cz 26:48.5 10:23.9
95 35 / Ženy [611] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:53.6 10:29.0
96 61 / Muži [527] Dušan Gavlas 1973 CZE Farmet a.s. 26:55.4 10:30.8
97 62 / Muži [188] Martin valeš 1988 CZE Studnice 26:56.4 10:31.8
98 36 / Ženy [444] Dagmar Rolencová 1971 CZE Svoboda nad Úpou 26:59.3 10:34.7
99 37 / Ženy [520] Šárka Erbanová 1979 CZE Nové Město nad Metují 27:00.9 10:36.3
100 38 / Ženy [618] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 27:03.6 10:39.0
101 63 / Muži [617] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 27:09.4 10:44.8
102 64 / Muži [548] Vojtěch Jansa 1995 CZE Hronov 27:10.3 10:45.7
103 65 / Muži [596] Radim Müller 1979 CZE AGRO CS a.s. 27:13.4 10:48.8
104 39 / Ženy [456] Andrea Pastuchová 1993 CZE Náchod 27:14.0 10:49.4
105 66 / Muži [545] Jan Jakubský 1991 CZE Hradec Králové 27:16.3 10:51.7
106 40 / Ženy [169] Anna Holečková 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:17.2 10:52.6
107 41 / Ženy [556] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 27:18.2 10:53.6
108 42 / Ženy [432] fantová kateřina 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:18.4 10:53.8
109 67 / Muži [497] jan tomáš 0000 CZE nové město nad metují 27:19.6 10:55.0
110 43 / Ženy [584] Dana Maixnerová 1970 CZE Nové Město nad Metují 27:22.2 10:57.6
111 44 / Ženy [626] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 27:24.2 10:59.6
112 68 / Muži [553] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 27:24.4 10:59.8
113 45 / Ženy [606] Eliška Pohlová 2004 CZE Hronov 27:27.2 11:02.6
114 46 / Ženy [570] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 27:30.6 11:06.0
115 47 / Ženy [535] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 27:35.1 11:10.5
116 48 / Ženy [510] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:47.1 11:22.5
117 69 / Muži [566] Radek Křemenský 1971 CZE Trutnov 27:51.0 11:26.4
118 49 / Ženy [565] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 27:53.7 11:29.1
119 70 / Muži [430] Jiří Lanta 1944 CZE Maratonstav Úpice 27:55.0 11:30.4
120 50 / Ženy [653] Markéta Venclová 1976 CZE Náchod 27:57.6 11:33.0
121 51 / Ženy [671] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 27:58.2 11:33.6
122 52 / Ženy [521] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 27:59.3 11:34.7
123 53 / Ženy [591] Magdalena Mertlíková 1975 CZE Nové Město nad Metují 1 27:59.5 11:34.9
124 71 / Muži [655] Martin VIk 1980 CZE Úpice 28:05.3 11:40.7
125 54 / Ženy [514] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 28:08.2 11:43.6
126 55 / Ženy [585] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 28:10.0 11:45.4
127 56 / Ženy [550] Kateřina Jirmanová 1979 CZE LK Nové Město nad Metují, z.s. 28:14.2 11:49.6
128 57 / Ženy [642] Barbora Štěpánková 2001 CZE Náchod 28:16.4 11:51.8
129 58 / Ženy [459] Michaela Kubečková 1993 CZE Maratonstav Úpice 28:18.6 11:54.0
130 59 / Ženy [629] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 28:20.1 11:55.5
131 72 / Muži [541] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:32.7 12:08.1
131 60 / Ženy [624] Simona Shejbalová 1974 CZE Náchod 28:32.7 12:08.1
133 61 / Ženy [154] Šárka šulcová 1990 CZE Úpice 28:43.9 12:19.3
134 73 / Muži [518] Radek Dostál 1986 CZE Farmet a.s. 28:48.2 12:23.6
135 74 / Muži [670] Jiří Zvára 1957 CZE AGRO CS a.s. 28:50.6 12:26.0
136 62 / Ženy [568] Radka Kubečková 1996 CZE Maratonstav Úpice 29:01.8 12:37.2
137 63 / Ženy [569] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 29:08.0 12:43.4
138 64 / Ženy [420] Klára Hejnová 2001 CZE TATÍNEK:) 29:09.5 12:44.9
139 65 / Ženy [560] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 29:22.3 12:57.7
140 75 / Muži [156] Vojtěch bureš 1991 CZE Červený Kostelec 29:23.5 12:58.9
141 66 / Ženy [155] Simona Šulcová 1993 CZE Úpice 29:24.9 13:00.3
142 76 / Muži [539] Radoš Hofman 1971 CZE Hronov 29:32.2 13:07.6
143 67 / Ženy [540] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 29:32.5 13:07.9
144 68 / Ženy [627] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 29:35.5 13:10.9
145 69 / Ženy [649] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:42.2 13:17.6
146 70 / Ženy [597] Karin Nechanická 1976 CZE Kočky běhací 29:49.7 13:25.1
147 71 / Ženy [522] Anna Fejklová 1977 CZE AGRO CS a.s. 29:51.9 13:27.3
148 72 / Ženy [437] Klára Vymetalová 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:54.2 13:29.6
149 77 / Muži [515] Matouš Demjanovič 1989 CZE Farmet a.s. 29:57.4 13:32.8
150 78 / Muži [482] Marian Vymetal 1975 CZE Chvaleč 29:59.3 13:34.7
151 73 / Ženy [473] Lucie Mádrová 1991 CZE Náchod 29:59.6 13:35.0
152 79 / Muži [472] Šimon Škarda 1988 CZE 132. Dělostřelecký oddíl 30:02.6 13:38.0
153 74 / Ženy [422] Elena Šulcová 1996 CZE Červený Kostelec 30:11.3 13:46.7
154 75 / Ženy [583] Ivana Lukášová 1969 CZE Červený Kostelec 30:13.9 13:49.3
155 80 / Muži [613] Petr Rezek 1985 CZE Farmet a.s. 30:21.3 13:56.7
155 76 / Ženy [614] Ilona Rezková 1986 CZE Smržov 30:21.3 13:56.7
157 77 / Ženy [475] Nikola Jará 1996 CZE Červený Kostelec 30:22.0 13:57.4
158 81 / Muži [579] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 30:24.3 13:59.7
159 78 / Ženy [552] Monika Kaněrová 1973 CZE Rtyně v Podkrkonoší 30:24.9 14:00.3
159 78 / Ženy [663] Veronika Vondroušová 1989 CZE Červený Kostelec 30:24.9 14:00.3
161 80 / Ženy [607] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:25.5 14:00.9
162 82 / Muži [608] Pavel Pokorný 1973 CZE Česká Skalice 30:27.8 14:03.2
163 83 / Muži [496] Martina Tomášová 1986 CZE Nové Město nad Metují 30:28.0 14:03.4
164 81 / Ženy [466] Helena košťálová 1983 CZE Malé Svatoňovice 30:28.5 14:03.9
165 82 / Ženy [555] Renata Kociánová 1990 CZE Velký Třebešov 30:29.0 14:04.4
166 83 / Ženy [467] Vladimíra Macková 1990 CZE Úpice 30:29.1 14:04.5
167 84 / Muži [490] Tomáš Novák 1982 CZE Vrchlabí 30:31.4 14:06.8
168 85 / Muži [517] Jakub Doležal 1974 CZE Hronov 30:55.1 14:30.5
169 86 / Muži [623] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 30:56.5 14:31.9
170 84 / Ženy [423] Jana Malinská 1988 CZE Náchod 30:58.5 14:33.9
171 85 / Ženy [549] Lenka Jará 1979 CZE Červený Kostelec 31:01.2 14:36.6
172 86 / Ženy [574] Kateřina Kuťáková 1976 CZE Úpice 31:06.8 14:42.2
173 87 / Ženy [605] Irena Pleskačová 1979 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:08.0 14:43.4
174 88 / Ženy [516] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:09.8 14:45.2
175 89 / Ženy [669] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:15.3 14:50.7
176 90 / Ženy [523] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 31:16.3 14:51.7
177 91 / Ženy [508] Barbora Bohadlová 2001 CZE Žďárky 31:17.9 14:53.3
177 87 / Muži [577] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 31:17.9 14:53.3
179 92 / Ženy [562] Věra Krmašová 1986 CZE HRONOV 31:18.3 14:53.7
180 93 / Ženy [551] Jana Jüptnerová 1988 CZE Velké Poříčí 31:20.2 14:55.6
181 94 / Ženy [576] Eliška Langová 1994 CZE Farmet a.s. 31:35.7 15:11.1
182 95 / Ženy [417] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 31:41.2 15:16.6
183 88 / Muži [543] Adam Hvozdecký 2006 CZE Nové Město nad Metují 31:48.8 15:24.2
184 89 / Muži [662] Jan Vondrouš 1991 CZE Digital Media Publishing 31:50.2 15:25.6
185 90 / Muži [603] Kamil Pečenka 1977 CZE AGRO CS a.s. 32:01.7 15:37.1
186 96 / Ženy [166] Kristina Otáhalová 1993 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 32:05.4 15:40.8
187 97 / Ženy [650] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 32:14.0 15:49.4
188 98 / Ženy [447] Tereza Hnízdilová 2005 CZE červený kostelec 32:15.0 15:50.4
189 99 / Ženy [575] Dagmar Kutíková 0000 CZE Bukovice 32:19.3 15:54.7
190 100 / Ženy [424] kateřina hemelikova 2004 CZE letna730 32:27.4 16:02.8
191 101 / Ženy [428] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 32:27.9 16:03.3
192 102 / Ženy [656] Petra Viková 1981 CZE Úpice 32:35.8 16:11.2
193 103 / Ženy [598] Pavlína Němcová 1971 CZE Náchod 32:48.0 16:23.4
194 104 / Ženy [619] Jitka Rychterová 1987 CZE AGRO CS a.s. 32:49.1 16:24.5
195 105 / Ženy [483] ivona němečková 1974 CZE nové město nad metují 32:51.4 16:26.8
196 106 / Ženy [542] Marcela Hvozdecká 1976 CZE AGRO CS a.s. 32:56.2 16:31.6
197 91 / Muži [434] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 32:57.5 16:32.9
198 92 / Muži [615] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 32:59.8 16:35.2
199 107 / Ženy [666] Jana Zetková 1969 CZE Náchod 33:12.9 16:48.3
200 93 / Muži [581] Petr Ludvík 1949 CZE Upice 33:30.7 17:06.1
201 108 / Ženy [604] Aneta Peukrová 1993 CZE Farmet a.s. 35:38.6 19:14.0
202 109 / Ženy [500] Iveta Dušková 1988 CZE Knedlíšci 35:49.4 19:24.8
203 110 / Ženy [637] Nikol Šolcová 1988 CZE AGRO CS a.s. 35:56.2 19:31.6
204 111 / Ženy [558] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 36:35.8 20:11.2
205 94 / Muži [491] Tomáš Novotný 1972 CZE Vrchlabí 36:54.4 20:29.8
206 112 / Ženy [511] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 37:24.7 21:00.1
207 95 / Muži [480] michal bereščák 2004 CZE chlumec nad cidlinou 38:07.2 21:42.6
208 113 / Ženy [587] Martina Mašková 1972 CZE Náchod 38:35.7 22:11.1
209 114 / Ženy [460] Nikola Bereščáková 2007 CZE Chlumec nad Cidlinou 40:47.9 24:23.3
210 115 / Ženy [645] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Hořičky 53:14.1 36:49.5