Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 30, muži : 18, ženy: 12, kluci: 18, holky: 12 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 40, muži : 23, ženy: 17, kluci: 23, holky: 17 [html] [pdf]
2km celkem: 62, muži : 29, ženy: 33, Muži: 29, Ženy: 33 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 175, muži : 122, ženy: 53, Muži: 122, Ženy: 53 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 210, muži : 95, ženy: 115, Muži: 95, Ženy: 115 [html] [pdf]

výsledková listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [268] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 02:17.8
2 2 / kluci [290] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 02:19.6 00:01.8
3 3 / kluci [262] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20.6 00:02.8
4 4 / kluci [314] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:28.1 00:10.3
5 5 / kluci [316] Jan Bubeníček 2007 CZE OCH ČK 02:29.4 00:11.6
6 6 / kluci [322] Jan Ježek 2008 CZE Náchod 02:32.9 00:15.1
7 7 / kluci [243] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38.8 00:21.0
8 8 / kluci [313] Zdeněk Balcar 2008 CZE Kámoši z Kostelce 02:46.4 00:28.6
9 9 / kluci [404] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 02:46.6 00:28.8
10 10 / kluci [336] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:47.0 00:29.2
11 11 / kluci [324] Jakub Kulda 2008 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:47.5 00:29.7
12 12 / kluci [327] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:48.6 00:30.8
13 13 / kluci [265] Filip Ladnar 2007 CZE Červený Kostelec 02:50.7 00:32.9
14 14 / kluci [405] Alex Mrázek 2008 CZE M.A.S. 02:51.6 00:33.8
15 15 / kluci [285] martin volný 2007 CZE václavice3 02:52.3 00:34.5
16 16 / kluci [471] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:18.9 01:01.1
17 17 / kluci [331] Zbynek Ringel 2008 CZE SK Rozkos Ceska Skalice 03:21.5 01:03.7
18 18 / kluci [323] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 03:24.1 01:06.3
19 19 / kluci [328] Jindřich Novák 2008 CZE Jilemnické nebe 03:25.3 01:07.5
20 20 / kluci [332] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 03:32.1 01:14.3
21 21 / kluci [333] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 17:26.8 15:09.0
22 22 / kluci [443] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 18:13.7 15:55.9