Běh pro Hospic

21.09.2019 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 14, muži : 8, ženy: 6, kluci: 8, holky: 6 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 13, muži : 4, ženy: 9, kluci: 4, holky: 9 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, kluci: 0, holky: 23 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 26, muži : 26, ženy: 0, kluci: 26, holky: 0 [html] [pdf]
650m školačky celkem: 19, muži : 0, ženy: 19, kluci: 0, holky: 19 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 29, muži : 16, ženy: 13, kluci: 16, holky: 13 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 47, muži : 27, ženy: 20, kluci: 27, holky: 20 [html] [pdf]
2km celkem: 50, muži : 25, ženy: 25, Muži: 25, Ženy: 25 [html] [pdf]
10km (hlavní závod) celkem: 171, muži : 112, ženy: 59, Muži: 112, Ženy: 59 [html] [pdf]
5km celkem: 191, muži : 83, ženy: 108, Muži: 83, Ženy: 108 [html] [pdf]

výsledková listina 1300m starší žáci

start ~ 09:15:04

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [356] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:29.0 01:57.0 (1)
2 2 / kluci [307] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 04:38.5 00:09.5 02:08.1 (2)
3 3 / kluci [306] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 04:39.5 00:10.5 02:09.5 (3)
4 4 / kluci [304] Filip Škoda 2005 CZE Elektro Juránek, Červený Kostelec 04:39.8 00:10.8 02:12.3 (4)
5 5 / kluci [357] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:57.9 00:28.9 02:14.8 (5)
6 1 / holky [446] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 05:03.4 00:34.4 05:03.4 (13)
7 2 / holky [355] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 05:07.0 00:38.0 02:15.8 (6)
8 3 / holky [302] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:22.2 00:53.2 02:17.6 (7)
9 4 / holky [303] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:34.6 01:05.6 02:24.6 (8)
10 5 / holky [458] Sabina Vejdělková 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 05:43.6 01:14.6 02:32.1 (9)
11 6 / kluci [301] Tomáš Folc 2005 CZE SK-Janske Lazně 05:55.3 01:26.3 02:35.7 (10)
12 6 / holky [353] Natálie Hrušková 2005 CZE Běžím s Filipem 06:24.7 01:55.7 02:41.1 (11)
13 7 / kluci [354] Filip Klemeš 2005 CZE Fitnessdk 06:25.2 01:56.2 02:46.8 (12)
14 8 / kluci [305] Michal Wich 2005 CZE BehamProHospicMost 56:37.3 52:08.3 55:17.8 (14)

výsledková listina 650m mladší žáci

start ~ 09:30:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [312] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:09.6
2 1 / holky [358] Barbora Ficencová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.2 00:00.6
3 2 / holky [448] Linda Hosnedlová 2007 CZE Dobruška Atletika 02:23.4 00:13.8
4 3 / holky [468] Sofie Ernestová 2007 CZE Hajnice 02:24.1 00:14.5
5 4 / holky [447] Tereza Daňková 2007 CZE Hronov 02:32.7 00:23.1
5 2 / kluci [359] Josef Hornych 2007 CZE Police nad Metují 02:32.7 00:23.1
7 5 / holky [495] Johanka Lepšová 2007 CZE Náchod 02:35.3 00:25.7
8 6 / holky [463] Nikola Hejzlarová 2006 CZE SK Plhov Náchod 02:38.5 00:28.9
9 7 / holky [308] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:40.2 00:30.6
10 3 / kluci [309] Jakub Kachlík 2007 CZE Kámoši z Kostelce 02:51.5 00:41.9
11 8 / holky [444] Sofie Kábrtová 2007 CZE Svinišťany 02:56.5 00:46.9
12 9 / holky [311] Diana Kuťáková 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:04.0 00:54.4
13 4 / kluci [310] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 03:35.1 01:25.5

výsledková listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:44:57

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [360] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 02:13.0
2 2 / kluci [361] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:27.2 00:14.2
3 3 / kluci [317] David Oupic 2008 CZE Trutnov 02:27.9 00:14.9
4 4 / kluci [362] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 02:30.4 00:17.4
5 5 / kluci [315] Jakub Kulda 2008 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:42.2 00:29.2
6 6 / kluci [436] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:42.4 00:29.4
7 7 / kluci [318] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:43.1 00:30.1
8 8 / kluci [460] David Špelda 2009 CZE Červený Kostelec 02:44.4 00:31.4
8 8 / kluci [269] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 02:44.4 00:31.4
10 10 / kluci [321] Ondřej Tylš 2009 CZE SK Rozkoš Česká Skalice 02:47.8 00:34.8
11 11 / kluci [316] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:48.2 00:35.2
12 12 / kluci [320] Matěj Tér 2009 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:48.9 00:35.9
13 13 / kluci [473] Michal Štrof 2009 CZE Rtyně Florbal 02:53.0 00:40.0
14 14 / kluci [314] Lukáš Kaufman 2009 CZE Pěkov 02:55.6 00:42.6
15 15 / kluci [491] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 02:55.7 00:42.7
16 16 / kluci [454] Adam Doležal 2009 CZE Trutnov 02:58.0 00:45.0
17 17 / kluci [313] PAVEL GEISLER 2009 CZE Kámoši z Kostelce 02:58.2 00:45.2
18 18 / kluci [435] Jara Boháč 2009 CZE Červený Kostelec 03:03.7 00:50.7
19 19 / kluci [457] Matěj Němec 2009 CZE Červený Kostelec 03:23.8 01:10.8
20 20 / kluci [319] Zbynek Ringel 2008 CZE SK Rozkos Ceska Skalice 02:24:18.1 02:22:05.1

výsledková listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:46:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [367] Natálie Paarová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:24.9
2 2 / holky [329] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:26.5 00:01.6
3 3 / holky [322] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 02:27.7 00:02.8
4 4 / holky [331] Anežka Ševčíková 2008 CZE TJ Start Náchod 02:29.3 00:04.4
5 5 / holky [324] Kateřina Hejnová 2008 CZE Červený Kostelec 02:31.5 00:06.6
6 6 / holky [326] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:33.5 00:08.6
7 7 / holky [471] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:34.3 00:09.4
8 8 / holky [481] Natálie Jará 2009 CZE Červený Kostelec 02:40.4 00:15.5
9 9 / holky [494] Karolína Kumpoštová 2008 CZE Náchod 02:43.0 00:18.1
10 10 / holky [323] Sofie Fišerová 2008 CZE Kaštánek 02:43.9 00:19.0
11 11 / holky [472] klaudie Bergerová 2008 CZE slunečná 884 02:44.8 00:19.9
12 12 / holky [328] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:45.7 00:20.8
13 13 / holky [474] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.5 00:22.6
14 14 / holky [363] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:48.5 00:23.6
15 15 / holky [366] Kristina Kodymová 2008 CZE Hradec Králové 02:48.6 00:23.7
16 16 / holky [364] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.0 00:25.1
17 17 / holky [325] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:50.2 00:25.3
18 18 / holky [327] Růžena Mikulová 2008 CZE - 02:55.9 00:31.0
19 19 / holky [445] Tereza Kábrtová 2009 CZE Svinišťany 03:03.2 00:38.3
20 20 / holky [256] Eliška Pokoráková 2009 CZE Digital Media Publishing 03:04.8 00:39.9
21 21 / holky [482] Tereza Řiháková 2008 CZE Červený Kostelec 03:12.0 00:47.1
22 22 / holky [330] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 03:22.7 00:57.8
23 23 / holky [365] Lucie Hornychová 2009 CZE Police nad Metují 03:50.5 01:25.6

výsledková listina 650m školáci

start ~ 09:59:47

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [346] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32.5
2 2 / kluci [368] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35.8 00:03.3
3 3 / kluci [371] Roman Štancl 2010 CZE Rašovice 02:36.0 00:03.5
4 4 / kluci [490] Vojtěch Kábrt 2010 CZE Červený Kostelec 02:37.8 00:05.3
5 5 / kluci [488] filip Říhák 2010 CZE červený kostelec 02:40.1 00:07.6
6 6 / kluci [498] Jonáš Rudolf 2010 CZE DEEP SEA 02:40.2 00:07.7
7 7 / kluci [345] Jan Šolc 2010 CZE Červený Kostelec 02:43.5 00:11.0
8 8 / kluci [340] Patrik Langpaul 2011 CZE CYKLO-SKI klub Polička 02:46.7 00:14.2
8 8 / kluci [370] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:46.7 00:14.2
10 10 / kluci [483] Michal Ansorge 2010 CZE Kámoši z Kostelce 02:48.5 00:16.0
11 11 / kluci [239] kryštof Machula 2010 CZE Bezděkov nad Metují 02:51.0 00:18.5
12 12 / kluci [335] Antonín Hovorka 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:51.2 00:18.7
13 13 / kluci [332] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:51.6 00:19.1
14 14 / kluci [344] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 02:54.6 00:22.1
15 15 / kluci [336] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:55.6 00:23.1
16 16 / kluci [342] Ladislav Mikula 2010 CZE - 02:56.0 00:23.5
17 17 / kluci [333] Ludvík Folc 2010 CZE SK-Janske Lazně 02:59.7 00:27.2
18 18 / kluci [343] Václav Nývlt 2011 CZE Orel Rtyně 03:03.4 00:30.9
19 19 / kluci [337] Tomáš Kachlík 2011 CZE Kámoši z Kostelce 03:03.8 00:31.3
20 20 / kluci [372] Tomáš Vejrek 2011 CZE Orel Rtyně 03:07.3 00:34.8
21 21 / kluci [369] Tomáš Krtička 2011 CZE -- 03:26.2 00:53.7
22 22 / kluci [338] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 03:29.8 00:57.3
23 23 / kluci [492] Jan Jiroušek 2011 CZE Třtice 03:32.6 01:00.1
24 24 / kluci [341] František Mertlík 2010 CZE Nové Město nad Metují 1 03:40.0 01:07.5
25 25 / kluci [437] Jaroslav Suchý 2011 CZE Atletika Jaroměř 03:48.8 01:16.3
25 25 / kluci [334] Pavel Hainiš 2011 CZE Trutnov

výsledková listina 650m školačky

start ~ 10:01:16

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [477] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 02:44.3
2 2 / holky [487] Lucie Řiháková 2010 CZE Červený Kostelec 02:47.0 00:02.7
3 3 / holky [438] Tereza Suchá 2010 CZE Gym Jaroměř 02:47.6 00:03.3
4 4 / holky [374] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:48.4 00:04.1
5 5 / holky [459] Karolína Špeldová 2011 CZE Červený Kostelec 02:49.2 00:04.9
6 6 / holky [480] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 02:49.9 00:05.6
7 7 / holky [475] Claudie Ulichová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.5 00:08.2
8 8 / holky [349] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:53.1 00:08.8
9 9 / holky [351] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:54.2 00:09.9
10 10 / holky [264] Nela Vítková 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:59.5 00:15.2
11 11 / holky [265] Týna Vítková 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 03:00.1 00:15.8
12 12 / holky [348] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:05.3 00:21.0
13 13 / holky [469] Barbora Hudečilová 2010 CZE Náchod 03:07.3 00:23.0
14 14 / holky [268] Sofie Jará 2011 CZE Červený Kostelec 03:09.3 00:25.0
15 15 / holky [255] Pavlína Kultová 2010 CZE Velké Svatoňovice 03:13.3 00:29.0
16 16 / holky [467] Sandra Stejskalová 2011 CZE Trutnov 03:15.0 00:30.7
17 17 / holky [350] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:15.2 00:30.9
18 18 / holky [352] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin car Ski Team 03:19.9 00:35.6
19 19 / holky [347] Karin Andresová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:21.4 00:37.1

výsledková listina 650m přípravka

start ~ 10:15:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [428] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 02:42.6
2 2 / kluci [426] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:43.6 00:01.0
3 3 / kluci [466] Zdeněk Haderer 2012 CZE Červený Kostelec 02:46.8 00:04.2
4 4 / kluci [439] Honza Boháč 2012 CZE Červený Kostelec 02:49.6 00:07.0
5 5 / kluci [241] Ondřej Pokorák 2012 CZE Červený Kostelec 02:51.3 00:08.7
6 6 / kluci [440] Štěpán Řehák 2012 CZE Červená Hora 02:56.1 00:13.5
7 1 / holky [266] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 03:05.5 00:22.9
8 7 / kluci [414] Tobik Holata 2013 CZE Liberec 03:07.7 00:25.1
9 8 / kluci [493] Kristián Machula 2012 CZE Bezděkov nad Metují 03:08.6 00:26.0
10 9 / kluci [422] Marek Tylš 2012 CZE SK Rozkoš Česká Skalice 03:11.3 00:28.7
11 10 / kluci [452] Mikuláš Krejčí 2012 CZE TJ Orel 03:14.4 00:31.8
12 2 / holky [419] Selma Šolcová 2012 CZE Červený Kostelec 03:15.5 00:32.9
13 11 / kluci [462] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:17.6 00:35.0
14 3 / holky [497] Zuzana Stodůlková 2013 CZE Červený Kostelec 03:19.5 00:36.9
15 4 / holky [496] Tereza Stodůlková 2013 CZE Červený Kostelec 03:20.6 00:38.0
16 5 / holky [415] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:21.5 00:38.9
17 6 / holky [412] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 03:22.1 00:39.5
18 12 / kluci [424] Daniel Blažek 2012 CZE ACS Rýchory 03:24.6 00:42.0
19 7 / holky [489] Karolína Kábrtová 2013 CZE Červený Kostelec 03:27.3 00:44.7
20 8 / holky [486] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:33.2 00:50.6
21 9 / holky [427] Klára Špulaková 2012 CZE Gramofon :-) 03:37.3 00:54.7
22 10 / holky [418] Barbora Strnadová 2013 CZE Gymnastika Trutnov 03:37.6 00:55.0
23 13 / kluci [263] Tomáš Kašpárek 2013 CZE Náchod 03:42.0 00:59.4
24 11 / holky [252] Adélka Kábrtová 2013 CZE Náchod 03:44.1 01:01.5
25 14 / kluci [413] Marek Dočkal 2012 CZE BehamProHospicMost 03:58.2 01:15.6
26 12 / holky [416] Alžběta Mertlíková 2013 CZE Nové Město nad Metují 1 04:11.2 01:28.6
27 15 / kluci [411] Wich Antonín 2012 CZE BehamProHospicMost 08:21.5 05:38.9
28 16 / kluci [420] Štěpán Švorc 2012 CZE Jasenná 02:27:34.24 02:24:51.64
DNF / holky [417] Ludmila Mikulová 2012 CZE -

výsledková listina 150m nejmladší

start ~ 10:30:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / holky [408] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují
2 2 / holky [405] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují
3 1 / kluci [404] Václav Hovorka 2014 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
4 2 / kluci [453] Vojtěch Krejčí 2014 CZE TJ Orel
5 3 / kluci [465] Marek Haderer 2015 CZE Červený Kostelec
6 4 / kluci [464] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod
7 5 / kluci [429] Richard Brych 2014 CZE Dobřany
8 3 / holky [455] Aneta Šenková 2014 CZE Červený Kostelec
9 4 / holky [403] Laura Horníková 2014 CZE TJ Kraso Náchod
10 6 / kluci [434] Matyáš Vejman 2014 CZE Červený Kostelec
11 5 / holky [456] Nikola Šenková 2014 CZE Červený Kostelec
12 7 / kluci [432] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší
13 8 / kluci [484] Marek Hosnedl 2016 CZE Velké Poříčí
14 6 / holky [409] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice
15 9 / kluci [401] Tomáš Dočkal 2014 CZE BehamProHospicMost
16 10 / kluci [262] Filip Kašpárek 2015 CZE Náchod
17 11 / kluci [267] David Král 2016 CZE Malé Svatoňovice
18 7 / holky [247] Lenka Domáňová 2014 CZE MS Alšova Náchod
19 8 / holky [243] Valika Svobodová 2014 CZE Úpice
20 9 / holky [470] Stella Rýglová 2015 CZE BKL MACHOV
21 10 / holky [253] Anna Zemanová 2015 CZE Nový Ples
22 11 / holky [270] Beáta Hebká 2016 CZE Úpice
23 12 / holky [248] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice
24 12 / kluci [249] kryštof Šesták 2016 CZE Malé Svatoňovice
25 13 / holky [478] Štěpánka Pulkertová 2015 CZE Červený Kostelec
26 14 / holky [443] Giulia Spano 2014 CZE Trutnov
27 15 / holky [499] Elis Vantová 2014 CZE Trutnov
28 13 / kluci [485] Filip Mesner 2015 CZE Zábrodí
29 14 / kluci [433] Matěj Špulák 2015 CZE Gramofon :-)
30 15 / kluci [441] Kryštof Krtička 2016 CZE --
31 16 / kluci [254] Antonín Zeman 2017 CZE Nový Ples
32 17 / kluci [275] Vojtěch Andrš 2016 CZE Dobruška
33 18 / kluci [479] Pvel Melichar 2017 CZE TJ Sokol Batňovice
33 18 / kluci [442] Antonín Břeň 2017 CZE Polička
35 20 / kluci [450] Jan Erlebach 2016 CZE Stolín
36 16 / holky [451] Marie Anna Krejčová 2016 CZE Červený Kostelec
37 21 / kluci [274] Matěj Andrš 2016 CZE Dobruška
38 22 / kluci [240] adam Raim 2017 CZE Nové Město nad Metují
39 17 / holky [476] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod
40 23 / kluci [407] Petr Mertlík 2015 CZE Nové Město nad Metují 1
41 18 / holky [250] Anna Pokoráková 2018 CZE Červený Kostelec
42 24 / kluci [246] Theodor Prislinger 2018 CZE Praha
43 25 / kluci [449] Dominik Rais 2018 CZE Srch
44 26 / kluci [431] Kryštof Klapper 2018 CZE žabí tým
45 19 / holky [430] Evelína Hambálková 2017 CZE Police nad Metují
46 27 / kluci [400] Víťa Antoš 2018 CZE Pentifull
46 20 / holky [402] Adéla Doubravová 2017 CZE Praha 13

výsledková listina 2km

start ~ 10:46:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [260] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 07:48.5
2 2 / Muži [257] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 08:03.2 00:14.7
3 3 / Muži [259] Matěj Vrzáček 2005 CZE Naruto runners 51 08:21.4 00:32.9
4 4 / Muži [224] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:33.1 00:44.6
5 5 / Muži [242] KRYŠTOF Brejtr 2006 CZE Náchod 08:35.9 00:47.4
6 6 / Muži [238] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 08:43.3 00:54.8
7 7 / Muži [208] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 08:51.2 01:02.7
8 1 / Ženy [211] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 09:20.5 01:32.0
9 2 / Ženy [170] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 09:29.4 01:40.9
10 8 / Muži [213] Miloš Mencl 1988 CZE Royal Sport Team Hradec K. 09:57.3 02:08.8
11 9 / Muži [177] Pavel Metelka 1968 CZE Hradec Králové 10:17.4 02:28.9
12 10 / Muži [189] Tobiáš Mikula 1999 CZE Trutnov 10:23.7 02:35.2
13 11 / Muži [258] Daniel Kumpošt 2006 CZE Naruto runners 51 10:23.8 02:35.3
14 3 / Ženy [698] Eliška Ptáčková 2001 CZE Česká Čermná 10:32.1 02:43.6
15 4 / Ženy [261] Petra Langerová 1985 CZE Srch 11:05.4 03:16.9
16 12 / Muži [234] Lukáš Ostrý 1992 CZE Nové Město nad Metují 11:23.8 03:35.3
17 13 / Muži [214] Kamil Mikula 1978 CZE - 11:27.7 03:39.2
18 5 / Ženy [236] Anežka Staňková 2006 CZE Spy 11:28.3 03:39.8
19 6 / Ženy [245] Klára Brynychová 2008 CZE Náchod 12:05.2 04:16.7
20 7 / Ženy [244] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 12:07.5 04:19.0
21 8 / Ženy [201] Irena Eimerová 1987 CZE Náchod 12:11.6 04:23.1
22 14 / Muži [200] Tomáš Andres 1967 CZE AGRO CS a.s. 12:18.9 04:30.4
23 15 / Muži [216] Aleš Petrů 1979 CZE NÁCHOD 12:27.4 04:38.9
24 16 / Muži [220] Jan Šolc 1978 CZE Liboc 12:27.5 04:39.0
25 9 / Ženy [223] Petra Víchová 1981 CZE Hvozdnice 12:34.2 04:45.7
25 17 / Muži [222] Adam Vích 2008 CZE Hvozdnice 12:34.2 04:45.7
27 18 / Muži [237] Radek Ostrý 1962 CZE Nové Město nad Metují 13:15.5 05:27.0
28 10 / Ženy [218] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin car Ski Team 13:21.8 05:33.3
29 11 / Ženy [227] Helena Břeňová 1991 CZE Polička 13:34.3 05:45.8
30 19 / Muži [226] Bohuslav Bárta 1971 CZE Farmet a.s. 13:36.3 05:47.8
31 12 / Ženy [425] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 13:40.7 05:52.2
32 13 / Ženy [219] Monika Suchánková 1975 CZE Náchod 14:00.2 06:11.7
33 14 / Ženy [681] Kateřina Vávrová 1986 CZE Trutnov 14:19.1 06:30.6
34 15 / Ženy [205] Radka Kábrtová 1981 CZE AGRO CS a.s. 14:26.9 06:38.4
35 20 / Muži [272] Drahoš Hyrč 1956 CZE Nové Město nad Metují 14:42.7 06:54.2
36 16 / Ženy [221] Pavla Tunklova 1994 CZE Hostinne 15:01.8 07:13.3
37 21 / Muži [217] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 15:27.7 07:39.2
38 17 / Ženy [233] Veronika Ostrá 1996 CZE Nové Město nad Metují 15:52.3 08:03.8
39 18 / Ženy [251] Julie Cihlářová 2009 CZE Nahořany 116 15:55.8 08:07.3
40 22 / Muži [232] Jan Michalík 1995 CZE Bohuslavice 15:56.6 08:08.1
41 23 / Muži [271] Václav Korec 1952 CZE Náchod 16:34.8 08:46.3
42 19 / Ženy [204] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 17:03.1 09:14.6
43 20 / Ženy [229] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 17:19.9 09:31.4
44 24 / Muži [230] Aleš Dvořáček 1989 CZE Farmet a.s. 18:43.2 10:54.7
45 21 / Ženy [228] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a.s. 18:43.5 10:55.0
46 22 / Ženy [235] Zuzana Pchálková 1968 CZE Farmet a.s. 18:44.9 10:56.4
47 25 / Muži [231] Ferdinand Forró 1962 CZE Wimex 19:39.3 11:50.8
48 23 / Ženy [215] Marie Mikulová 1978 CZE - 29:20.1 21:31.6
48 23 / Ženy [212] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice
48 23 / Ženy [225] Dagmar Wichová 1976 CZE BehamProHospicMost

výsledková listina 10km (hlavní závod)

start ~ 11:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [179] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:21.2
2 2 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:30.6 00:09.4
3 3 / Muži [4] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 32:10.7 00:49.5
4 4 / Muži [3] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 33:14.9 01:53.7
5 5 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:34.0 02:12.8
6 6 / Muži [145] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 33:38.2 02:17.0
7 7 / Muži [5] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:47.4 03:26.2
8 8 / Muži [50] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:34.8 05:13.6
9 9 / Muži [85] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 36:48.5 05:27.3
10 10 / Muži [34] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:08.2 05:47.0
11 11 / Muži [45] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 37:22.8 06:01.6
12 12 / Muži [127] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 37:31.9 06:10.7
13 1 / Ženy [138] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 37:36.4 06:15.2
14 13 / Muži [148] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 37:52.3 06:31.1
15 14 / Muži [64] Michal krtička 1973 CZE Wikov 38:31.1 07:09.9
16 15 / Muži [137] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 38:32.7 07:11.5
17 16 / Muži [128] Ladislav Kubeček 1991 CZE Farmet a.s. 38:46.7 07:25.5
18 17 / Muži [36] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:54.4 07:33.2
19 18 / Muži [125] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 39:02.4 07:41.2
20 2 / Ženy [8] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 39:14.3 07:53.1
21 19 / Muži [180] václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:16.0 07:54.8
22 20 / Muži [171] Lumír Koutník 1967 CZE AO Spartak Vrchlabí 39:32.3 08:11.1
23 21 / Muži [28] Tomáš Doubek 1987 CZE CYKLO-SKI klub Polička 39:42.0 08:20.8
24 3 / Ženy [141] Eva Richtrová 1993 CZE Ž3 Sport 39:57.5 08:36.3
25 22 / Muži [60] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 40:08.3 08:47.1
26 23 / Muži [131] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 40:20.6 08:59.4
27 24 / Muži [57] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 40:21.0 08:59.8
28 25 / Muži [79] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 40:31.2 09:10.0
29 26 / Muži [32] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 40:48.4 09:27.2
30 27 / Muži [91] Michal Renský 1979 CZE Run4run 40:52.7 09:31.5
31 28 / Muži [37] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 40:58.3 09:37.1
32 29 / Muži [143] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 41:08.1 09:46.9
33 4 / Ženy [109] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 41:21.1 09:59.9
34 30 / Muži [20] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 41:24.1 10:02.9
35 31 / Muži [158] Jan Friede 1977 CZE Wikov 41:34.1 10:12.9
36 32 / Muži [149] Josef Vanta 1962 CZE TriClub Dobruška 41:35.1 10:13.9
37 33 / Muži [161] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 41:38.6 10:17.4
38 5 / Ženy [7] Markéta Zeiskova 1998 CZE Kasper Swix Team 41:42.6 10:21.4
39 34 / Muži [130] Radim Kyrcz 1990 CZE Farmet a.s. 41:57.0 10:35.8
40 6 / Ženy [9] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:08.5 10:47.3
41 35 / Muži [51] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 42:11.3 10:50.1
42 36 / Muži [110] Michal Vojtěch 1977 CZE Posilovna Vella Trutnov 42:13.7 10:52.5
43 37 / Muži [160] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 42:29.4 11:08.2
44 7 / Ženy [107] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 42:41.6 11:20.4
45 38 / Muži [139] Lukáš Pavel 1990 CZE Erika copy shop 42:51.4 11:30.2
46 39 / Muži [124] Jaroslav Hanzl 1978 CZE SKH Královehradeckého kraje 42:52.4 11:31.2
47 40 / Muži [140] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:07.8 11:46.6
48 41 / Muži [6] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 43:12.7 11:51.5
49 42 / Muži [178] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:20.4 11:59.2
50 43 / Muži [80] Josef Nečas 1958 CZE Klub Upice 43:23.3 12:02.1
51 44 / Muži [154] Ivan Kotlan 1999 CZE Náchod 43:31.6 12:10.4
52 45 / Muži [146] Josef Tér 1995 CZE Velké Poříčí 43:43.4 12:22.2
53 8 / Ženy [62] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:46.0 12:24.8
54 46 / Muži [172] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 43:52.0 12:30.8
55 47 / Muži [164] Michal Presse 1991 CZE yolo band 44:04.6 12:43.4
56 48 / Muži [59] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:07.6 12:46.4
56 48 / Muži [93] Josef Smola 1980 CZE Náchod 44:07.6 12:46.4
58 50 / Muži [66] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:10.9 12:49.7
59 51 / Muži [155] Jaroslav Kunrt 1975 CZE SK Dolar Hajnice 44:34.9 13:13.7
60 52 / Muži [119] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:51.5 13:30.3
61 9 / Ženy [13] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 45:07.5 13:46.3
62 53 / Muži [135] Martin Matuška 1980 CZE Farmet a.s. 45:14.5 13:53.3
63 54 / Muži [11] Martin Baláš 1973 CZE Run4run 45:16.9 13:55.7
64 55 / Muži [192] Lukáš Linhart 1989 CZE Nové Město nad Metují 45:17.9 13:56.7
65 10 / Ženy [116] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 45:22.3 14:01.1
66 56 / Muži [65] Ladislav Kubák 1972 CZE SKP Trutnov 45:55.8 14:34.6
67 11 / Ženy [114] Terezie Bernardová 2003 CZE Náchod 45:59.8 14:38.6
68 57 / Muži [191] jan ježek 1974 CZE Náchod 46:06.1 14:44.9
69 58 / Muži [49] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 46:09.9 14:48.7
70 59 / Muži [75] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 46:11.4 14:50.2
71 60 / Muži [176] Zdeněk Babka 1981 CZE Trutnov 46:21.7 15:00.5
72 61 / Muži [183] Pavel Baranyuk 2000 CZE Popoplujem 46:24.7 15:03.5
73 62 / Muži [18] David Bubák 1973 CZE Červený Kostelec 46:29.0 15:07.8
74 63 / Muži [25] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Vella Náchod 46:43.1 15:21.9
74 12 / Ženy [24] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 46:43.1 15:21.9
76 13 / Ženy [41] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 46:48.7 15:27.5
77 14 / Ženy [126] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 46:58.9 15:37.7
78 15 / Ženy [98] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 47:10.2 15:49.0
79 64 / Muži [105] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 47:13.9 15:52.7
80 65 / Muži [147] Martin Tylš 1979 CZE AGRO CS a.s. 47:23.7 16:02.5
81 16 / Ženy [72] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:24.9 16:03.7
82 66 / Muži [71] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 47:26.6 16:05.4
83 67 / Muži [184] Martin Bohuš 2000 CZE Popoplujem 47:35.6 16:14.4
84 17 / Ženy [31] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 47:37.4 16:16.2
85 68 / Muži [153] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 47:41.7 16:20.5
86 69 / Muži [92] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 47:47.4 16:26.2
87 70 / Muži [134] Miroslav Málek 1995 CZE Velké Poříčí 47:47.8 16:26.6
88 71 / Muži [132] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS a.s. 47:49.9 16:28.7
89 18 / Ženy [14] Eliska Batova 1992 CZE Litomyšl 48:01.6 16:40.4
90 19 / Ženy [113] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 48:08.0 16:46.8
91 72 / Muži [174] Daniel Koliska 1999 CZE Batňovice 48:12.6 16:51.4
92 73 / Muži [53] Roman Kalkus 1980 CZE Run4Fun Hradec Králové 48:29.8 17:08.6
93 74 / Muži [185] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Město nad Metují 48:32.3 17:11.1
94 20 / Ženy [55] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 48:51.7 17:30.5
95 75 / Muži [68] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 48:59.2 17:38.0
96 76 / Muži [12] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:59.3 17:38.1
97 21 / Ženy [19] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:09.8 17:48.6
98 77 / Muži [39] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 49:27.1 18:05.9
98 22 / Ženy [23] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 49:27.1 18:05.9
100 78 / Muži [122] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 49:28.0 18:06.8
101 79 / Muži [77] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 49:28.8 18:07.6
102 23 / Ženy [111] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:32.3 18:11.1
103 80 / Muži [38] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 49:42.6 18:21.4
104 81 / Muži [162] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 49:43.4 18:22.2
105 82 / Muži [175] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 49:45.7 18:24.5
106 83 / Muži [150] Vladimir Zeleny 1976 CZE SDH Běloves 49:54.8 18:33.6
106 83 / Muži [69] PETR MACEK ( KocourBivojMegaDrak ) 1968 CZE KAMAPETR 49:54.8 18:33.6
108 85 / Muži [88] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 50:17.0 18:55.8
109 24 / Ženy [106] Klára Vítková 1982 CZE run4run 50:33.6 19:12.4
109 24 / Ženy [17] Alena Březinová 1979 CZE run4run 50:33.6 19:12.4
111 26 / Ženy [118] Eliška Cejnarová 1999 CZE TuKaBel 50:36.1 19:14.9
112 86 / Muži [115] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 50:38.4 19:17.2
113 87 / Muži [96] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 50:45.5 19:24.3
114 27 / Ženy [61] Iva Králová 1982 CZE Mladé Buky 50:50.1 19:28.9
115 88 / Muži [112] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 50:53.0 19:31.8
116 28 / Ženy [182] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 50:54.5 19:33.3
117 89 / Muži [136] Petr May 1985 CZE Farmet a.s. 51:06.7 19:45.5
118 29 / Ženy [99] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police nad Metují 51:18.2 19:57.0
119 90 / Muži [89] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 51:21.7 20:00.5
120 91 / Muži [90] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 51:29.9 20:08.7
121 30 / Ženy [97] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 51:30.1 20:08.9
122 31 / Ženy [81] Denisa Novotná 1992 CZE Mokrý banditi 51:35.4 20:14.2
123 32 / Ženy [133] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 51:38.4 20:17.2
124 92 / Muži [10] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 51:43.0 20:21.8
125 33 / Ženy [102] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 51:47.8 20:26.6
126 93 / Muži [84] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 52:04.6 20:43.4
127 34 / Ženy [108] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 52:23.2 21:02.0
128 94 / Muži [78] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 52:30.9 21:09.7
129 35 / Ženy [100] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 52:33.3 21:12.1
130 95 / Muži [54] David Kaválek 2000 CZE Nové Město nad Metují 52:44.4 21:23.2
131 36 / Ženy [48] Petra Holatová 1980 CZE Liberec 52:54.8 21:33.6
132 37 / Ženy [157] Lucie Kanerova 1975 CZE Ertika copy shop 52:56.4 21:35.2
133 38 / Ženy [40] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 53:02.2 21:41.0
134 96 / Muži [42] Jan Harant 1974 CZE AGRO CS a.s. 53:12.0 21:50.8
135 39 / Ženy [152] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 53:21.6 22:00.4
136 97 / Muži [163] Dominik Voborník 1999 CZE Náchod 53:30.5 22:09.3
137 40 / Ženy [15] Jana Bláhová 1976 CZE Trutnov 53:31.4 22:10.2
138 41 / Ženy [103] Pavlína Tylšová 1980 CZE Báječné ženy v běhu 53:46.7 22:25.5
139 98 / Muži [86] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 53:51.3 22:30.1
140 99 / Muži [94] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 53:55.4 22:34.2
141 100 / Muži [156] Miroslav Kunrt 1949 CZE TJ Liga 100 Olomouc 54:14.0 22:52.8
142 42 / Ženy [87] Martina Poklopová 1971 CZE Žacléř 54:56.6 23:35.4
143 101 / Muži [52] Zbyněk Janoušek 1985 CZE Kosma 55:01.7 23:40.5
144 43 / Ženy [83] Eliška Nývltová 1994 CZE Červený Kostelec 55:14.5 23:53.3
145 44 / Ženy [144] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 55:23.7 24:02.5
146 45 / Ženy [101] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a.s. 55:56.7 24:35.5
147 102 / Muži [73] Václav Máslo 1968 CZE Žďárecká 614 56:02.1 24:40.9
148 46 / Ženy [159] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 56:13.4 24:52.2
149 103 / Muži [82] Dawe Novotný 1987 CZE Mokrý Banditi 56:24.2 25:03.0
150 47 / Ženy [104] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 56:30.1 25:08.9
151 48 / Ženy [43] Petra Harantová 1982 CZE AGRO CS a.s. 56:39.1 25:17.9
152 104 / Muži [129] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 56:52.4 25:31.2
153 49 / Ženy [70] Blanka Macháčková 1986 CZE Erika copy shop 57:22.0 26:00.8
154 105 / Muži [120] Tomáš Gothard 1968 CZE Plachtani 57:31.0 26:09.8
154 50 / Ženy [121] Petra Gothardová 1970 CZE Plachtani 57:31.0 26:09.8
156 106 / Muži [76] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 57:37.2 26:16.0
157 51 / Ženy [95] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 58:13.7 26:52.5
158 52 / Ženy [173] ivona Němečková 1974 CZE Červený Kostelec KUKO s.r.o. 58:38.8 27:17.6
159 107 / Muži [151] Pavel Zima 1971 CZE AGRO CS a.s. 58:41.8 27:20.6
160 53 / Ženy [35] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují DD 58:51.4 27:30.2
161 54 / Ženy [22] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská lékárna 58:59.0 27:37.8
162 55 / Ženy [33] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 59:16.4 27:55.2
163 108 / Muži [21] Martin Číla 1962 CZE basketbal lokomotiva liberec 59:48.3 28:27.1
164 56 / Ženy [30] Adéla Dušková 1991 CZE DZS Náchod 01:00:40.4 29:19.2
165 57 / Ženy [27] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:17.6 29:56.4
166 109 / Muži [123] Vladimír Hanzl 1996 CZE Starkoč 101 01:03:58.9 32:37.7
167 110 / Muži [181] Oldřich Čepelka 1948 CZE Loudové 01:05:32.6 34:11.4
168 58 / Ženy [47] Barbora Hilscherová 1982 CZE Vlásenka 2, Česká Metuje 01:06:29.1 35:07.9
168 58 / Ženy [46] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové
DNF / Muži [74] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch
DNF / Muži [56] Jiří Klimeš 1961 CZE AC Náchod

výsledková listina 5km

start ~ 11:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [533] Pavel Hladík 1996 CZE Hvězda Pardubice z.s. 15:54.7
2 2 / Muži [520] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 16:53.0 00:58.3
3 3 / Muži [670] Jiří Kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 16:54.5 00:59.8
4 4 / Muži [658] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 16:55.0 01:00.3
5 5 / Muži [649] Antonín Staněk 2002 CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 17:53.8 01:59.1
6 6 / Muži [190] Vít Vosáhlo 2000 CZE LOKO TRUTNOV 17:55.3 02:00.6
7 7 / Muži [516] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:02.2 02:07.5
8 1 / Ženy [675] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 18:15.5 02:20.8
9 8 / Muži [563] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 18:18.8 02:24.1
10 9 / Muži [679] Ondřej Středa 2002 CZE Červený Kostelec 18:43.0 02:48.3
11 10 / Muži [562] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 18:48.2 02:53.5
12 11 / Muži [503] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 18:48.7 02:54.0
13 12 / Muži [647] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 19:19.9 03:25.2
14 13 / Muži [610] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 19:21.0 03:26.3
15 14 / Muži [674] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 19:49.4 03:54.7
16 15 / Muži [644] Jiří Rut 2001 CZE HC Sršni Velké Poříčí 20:28.8 04:34.1
17 16 / Muži [551] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 20:38.2 04:43.5
18 17 / Muži [557] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 20:44.5 04:49.8
19 18 / Muži [614] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 21:00.5 05:05.8
20 19 / Muži [633] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 21:05.1 05:10.4
21 2 / Ženy [617] Lucie Hejnová 1988 CZE Orel Rtyně v Podkrkonoší 21:05.6 05:10.9
22 20 / Muži [667] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 21:13.1 05:18.4
23 21 / Muži [682] Jan Sedlaček 2004 CZE SK Plhov Náchod 21:16.4 05:21.7
24 3 / Ženy [598] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 21:24.9 05:30.2
25 22 / Muži [578] Lukáš Pelc 1993 CZE Červený Kostelec 21:50.4 05:55.7
26 23 / Muži [606] Michal Vlček 1995 CZE Wimex 21:53.1 05:58.4
27 24 / Muži [500] Daniel Adámek 1999 CZE OCR PARDUBACI 21:57.7 06:03.0
28 25 / Muži [627] Martin Kašpar 1979 CZE MK Modrá hvězda 22:03.3 06:08.6
29 4 / Ženy [684] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 22:05.3 06:10.6
30 5 / Ženy [665] Zuzana Petr Ernestová 1972 CZE SK Dolar Hajnice 22:15.2 06:20.5
31 26 / Muži [663] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 22:28.3 06:33.6
32 27 / Muži [607] Jan Vomocil 1986 CZE Trutnov 22:33.4 06:38.7
33 6 / Ženy [666] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 22:38.8 06:44.1
34 28 / Muži [620] Lukáš Hrubý 2003 CZE Hronov, Velký Dřevíč 22:50.2 06:55.5
35 29 / Muži [676] Matěj Němec 1987 CZE Červený Kostelec 22:50.6 06:55.9
36 30 / Muži [588] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 22:52.7 06:58.0
37 31 / Muži [584] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 22:53.7 06:59.0
37 31 / Muži [621] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 22:53.7 06:59.0
39 33 / Muži [515] Patrik Černohorský 2004 CZE Červený Kostelec 22:53.9 06:59.2
40 34 / Muži [655] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 22:58.6 07:03.9
41 35 / Muži [624] Vojtěch Kábrt 1983 CZE Červený Kostelec 22:59.8 07:05.1
42 36 / Muži [645] Martin Rut 2003 CZE Velké Poříčí 23:09.1 07:14.4
43 37 / Muži [615] Patrik Hanzl 2005 CZE SKH Královehradeckého kraje 23:18.2 07:23.5
44 38 / Muži [532] Petr Hebký 1977 CZE Úpice 23:18.4 07:23.7
45 39 / Muži [513] Michal Čermák 1980 CZE Náchod 23:23.3 07:28.6
46 40 / Muži [669] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 23:27.6 07:32.9
47 7 / Ženy [550] Monika Kolisková 1978 CZE Červený Kostelec 23:30.9 07:36.2
48 8 / Ženy [580] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 23:32.2 07:37.5
49 41 / Muži [501] Martin Andrš 1985 CZE Dobruška 23:33.6 07:38.9
50 9 / Ženy [636] Petra Lemfeldová 2002 CZE Hronov 23:40.2 07:45.5
51 10 / Ženy [608] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 23:52.2 07:57.5
52 42 / Muži [668] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 24:08.4 08:13.7
53 43 / Muži [506] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 24:09.7 08:15.0
54 44 / Muži [529] Denis Hakl 2004 CZE Loudalové 24:10.4 08:15.7
55 45 / Muži [611] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 24:17.0 08:22.3
56 46 / Muži [576] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 24:24.3 08:29.6
57 47 / Muži [671] Pavel staněk 1970 CZE Spy 24:44.1 08:49.4
58 48 / Muži [508] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 25:03.6 09:08.9
59 49 / Muži [507] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 25:05.3 09:10.6
60 50 / Muži [524] Richard Flídr 1970 CZE Hradec Králové 25:06.4 09:11.7
61 51 / Muži [689] Ladislav Hruška 1956 CZE Červený Kostelec 25:06.7 09:12.0
62 52 / Muži [690] Ladislav Hruška 1989 CZE Červený Kostelec 25:09.0 09:14.3
63 11 / Ženy [693] Radka Možíšová 1989 CZE HBN 25:09.3 09:14.6
64 12 / Ženy [683] Eliška Shejbalová 2001 CZE SK Plhov Náchod 25:16.3 09:21.6
65 13 / Ženy [525] Gabriela Flídrová 1973 CZE Hradec Králové 25:22.1 09:27.4
66 14 / Ženy [599] Karolína Térová 2004 CZE Rtyně v Podkrkonoší 25:23.1 09:28.4
67 53 / Muži [597] Zdeněk Špringr 1957 CZE Maratonstav Úpice 25:25.6 09:30.9
68 54 / Muži [631] Petr Kodym 1976 CZE Hradec Králové 25:29.3 09:34.6
69 55 / Muži [549] Ondřej Klimek 1986 CZE Wimex 25:32.6 09:37.9
70 15 / Ženy [518] Eva Dočkalová 1979 CZE BehamProHospicMost 25:42.1 09:47.4
71 56 / Muži [691] Jan Tomáš 2008 CZE Nové Město nad Metují 25:44.5 09:49.8
72 57 / Muži [640] Ondřej Nývlt 1980 CZE Červený Kostelec 25:45.5 09:50.8
73 16 / Ženy [595] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 25:48.8 09:54.1
74 17 / Ženy [569] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 25:51.2 09:56.5
75 18 / Ženy [638] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:55.7 10:01.0
76 58 / Muži [612] Jiří Eliášek 1969 CZE Kobra Hradec Králové 26:01.8 10:07.1
77 59 / Muži [632] Aleš Krátký 1993 CZE Farmet a.s. 26:03.0 10:08.3
78 19 / Ženy [630] Kristýna Koděrová 1989 CZE Praha 26:05.6 10:10.9
79 20 / Ženy [616] Pavla Hebká 1980 CZE Úpice 26:17.3 10:22.6
80 21 / Ženy [537] Petra Hovorková 1976 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 26:19.4 10:24.7
81 22 / Ženy [505] Martina Beranová 1980 CZE Wimex 26:21.0 10:26.3
82 23 / Ženy [586] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:22.0 10:27.3
83 24 / Ženy [672] věra Ročková 1978 CZE hronov 26:22.5 10:27.8
84 25 / Ženy [572] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:24.4 10:29.7
85 26 / Ženy [568] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 26:28.6 10:33.9
86 27 / Ženy [648] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 26:29.8 10:35.1
87 28 / Ženy [512] Barbora Čapková 1988 CZE Cannibal team 26:33.6 10:38.9
88 60 / Muži [517] Jiří Divišek 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 26:34.7 10:40.0
88 60 / Muži [511] Roman Čapek 1979 CZE Cannibal team Náchod 26:34.7 10:40.0
90 62 / Muži [605] Michal Vlček 1971 CZE Wimex 26:38.2 10:43.5
91 29 / Ženy [577] Linda Paslerová 1976 CZE Ženy v běhu 26:40.1 10:45.4
92 30 / Ženy [592] Radka Skládalová 1975 CZE ŽENY V BĚHU 26:41.0 10:46.3
93 31 / Ženy [504] Štěpánka Benešová 2003 CZE Náchod 26:47.6 10:52.9
94 32 / Ženy [585] Dominika Prouzová 2001 CZE Velké Svatoňovice 26:48.7 10:54.0
95 33 / Ženy [589] Nela Rýglová 1989 CZE Machov 26:56.3 11:01.6
96 34 / Ženy [187] Václava Horáková 2001 CZE Vrchoviny 26:56.4 11:01.7
97 35 / Ženy [186] Johana Horáková 1991 CZE Kočičky 26:56.6 11:01.9
98 63 / Muži [662] Štěpán Krtička 1984 CZE -- 26:57.5 11:02.8
99 36 / Ženy [594] Pavlína Stryalová 2000 CZE Náchod 26:58.6 11:03.9
100 37 / Ženy [685] Tereza Bernardová 1983 CZE Hronov 27:01.0 11:06.3
101 38 / Ženy [509] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:04.7 11:10.0
102 39 / Ženy [664] Veronika Šulcová 1971 CZE Farmet a.s. 27:05.0 11:10.3
103 40 / Ženy [545] Petra Kaufmanová 1980 CZE Wimex 27:06.8 11:12.1
104 64 / Muži [579] Jan Pícha 1984 CZE Wimex 27:08.0 11:13.3
105 41 / Ženy [502] Tereza Antošová 1991 CZE Hradec Králové 27:08.9 11:14.2
106 42 / Ženy [544] Kristýna Jirková 1996 CZE Hronov 27:13.9 11:19.2
107 43 / Ženy [619] Anežka Horáková 1995 CZE Náchod 27:14.5 11:19.8
108 44 / Ženy [561] Veronika Linhardtová 1977 CZE Wimex 27:22.7 11:28.0
109 65 / Muži [651] Petr Šulc 1964 CZE Farmet a.s. 27:24.0 11:29.3
110 45 / Ženy [650] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 27:29.1 11:34.4
111 46 / Ženy [618] Andrea Hlaváčková 1995 CZE Miskolezy 27:38.9 11:44.2
112 47 / Ženy [596] Michaela Šimková 1986 CZE Červený Kostelec 27:39.0 11:44.3
113 48 / Ženy [600] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 27:46.3 11:51.6
114 49 / Ženy [661] Johana Neumannová 1997 CZE Nové Město nad Metují 27:47.3 11:52.6
115 50 / Ženy [541] Iveta Janovská 1977 CZE Ženy v běhu 27:51.6 11:56.9
116 51 / Ženy [555] Petra Kulhavá 1976 CZE ŽENY V BĚHU 27:51.9 11:57.2
117 52 / Ženy [646] Petra Sedláčková 1987 CZE Zvole 27:58.3 12:03.6
117 52 / Ženy [625] Jana Kalandrová 1984 CZE Jaroměř 27:58.3 12:03.6
119 66 / Muži [567] Radek Machula 1969 CZE Wimex 28:06.0 12:11.3
120 54 / Ženy [686] Klára Janovská 2004 CZE Kramolna 28:12.1 12:17.4
121 55 / Ženy [546] Klára Kavanová 1978 CZE Wimex 28:15.4 12:20.7
122 56 / Ženy [570] Magdalena Mertlíková 1975 CZE Nové Město nad Metují 1 28:21.5 12:26.8
123 57 / Ženy [659] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 28:23.4 12:28.7
124 67 / Muži [519] Jakub Doležal 1974 CZE Fit Run Hronov 28:23.5 12:28.8
125 58 / Ženy [641] Alena Peterková 1996 CZE Česká Skalice 28:26.2 12:31.5
126 68 / Muži [526] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 28:28.4 12:33.7
127 59 / Ženy [539] Iva Janatková 1979 CZE Náchod 28:32.1 12:37.4
128 60 / Ženy [552] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 28:37.1 12:42.4
129 69 / Muži [553] Radek Křemenský 1971 CZE Trutnov 28:38.2 12:43.5
130 70 / Muži [538] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:40.7 12:46.0
131 61 / Ženy [583] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 28:41.0 12:46.3
132 71 / Muži [566] Miroslav Macháň 1988 CZE Náchod 28:44.2 12:49.5
133 62 / Ženy [521] Denisa Faltová 1993 CZE Červený Kostelec 28:44.5 12:49.8
134 63 / Ženy [565] Nikola Macurová 1998 CZE Hronov 28:44.9 12:50.2
135 64 / Ženy [535] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 28:45.8 12:51.1
136 65 / Ženy [574] Karin Nechanická 1976 CZE Hradec Králové 28:46.3 12:51.6
137 66 / Ženy [575] Markéta Nováková 2001 CZE Rtyně v Podkrkonoší 28:52.3 12:57.6
138 67 / Ženy [613] Renata Fendrychova 1974 CZE Run4run 28:52.7 12:58.0
139 68 / Ženy [514] Aneta Čermáková 1987 CZE Náchod 29:12.7 13:18.0
140 69 / Ženy [656] Markéta Venclová 1976 CZE SPACE 29:23.8 13:29.1
141 72 / Muži [560] Michal Kutnar 1986 CZE Mokrý Banditi 29:34.1 13:39.4
142 70 / Ženy [634] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 29:51.4 13:56.7
143 71 / Ženy [660] Marta Matějková 1983 CZE Praha 29:52.0 13:57.3
144 72 / Ženy [623] Jana Jüptnerová 1988 CZE Velké Poříčí 30:06.9 14:12.2
145 73 / Ženy [677] Anna Zikmundová 1993 CZE Náchod 30:08.6 14:13.9
145 73 / Ženy [678] Hana Zikmundová 1964 CZE Run4run 30:08.6 14:13.9
147 75 / Ženy [593] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 30:13.0 14:18.3
148 73 / Muži [699] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 30:18.7 14:24.0
149 76 / Ženy [581] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:24.5 14:29.8
150 74 / Muži [582] Pavel Pokorný 1973 CZE Praha 4 30:26.0 14:31.3
151 75 / Muži [622] Karel Jungwirth 1982 CZE JSDH Lipí 30:38.4 14:43.7
152 77 / Ženy [688] Bára Ježková 2004 CZE Náchod 30:43.8 14:49.1
153 78 / Ženy [603] Anna Tylšová 2006 CZE Báječné děti v běhu 30:54.2 14:59.5
154 79 / Ženy [571] Alena Mišovičová 1994 CZE Trutnov 30:54.5 14:59.8
155 80 / Ženy [628] Klára Kaválková 2006 CZE Dolní Radechová 30:56.7 15:02.0
156 81 / Ženy [687] Elisabeth Valdivieso 1980 CZE Eva.es. 30:56.8 15:02.1
157 82 / Ženy [528] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 31:17.4 15:22.7
158 83 / Ženy [573] Lenka Mrkousová 1993 CZE Velké Poříčí 31:29.4 15:34.7
159 76 / Muži [639] Radim Müller 1979 CZE AGRO CS a.s. 31:40.1 15:45.4
159 84 / Ženy [609] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:40.1 15:45.4
161 85 / Ženy [626] Lucie Kalousková 1978 CZE Žďár nad Metují 31:42.0 15:47.3
162 77 / Muži [510] Pavel Burian 1987 CZE Wimex 32:07.4 16:12.7
163 86 / Ženy [654] Marie Urbanová 1970 CZE Náchod 32:14.2 16:19.5
164 87 / Ženy [559] Dagmar Kutíková 1976 CZE Bukovice 32:14.8 16:20.1
165 88 / Ženy [642] Dana Podaná 1972 CZE Farmet a.s. 32:17.5 16:22.8
166 89 / Ženy [643] Dora Podaná 2002 CZE Farmet a.s. 32:20.0 16:25.3
167 90 / Ženy [536] Hana Hornychová 1976 CZE Wimex 32:37.0 16:42.3
168 91 / Ženy [587] Lenka Raková 1976 CZE Wimex 32:38.3 16:43.6
169 78 / Muži [635] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 32:51.3 16:56.6
170 92 / Ženy [530] Irena Hanzlová 1962 CZE Wimex 32:52.8 16:58.1
171 79 / Muži [547] Fredy Kejzlar 2016 CZE Kladno 34:19.7 18:25.0
172 93 / Ženy [548] Anna Kejzlarová 1992 CZE Kladno 34:21.8 18:27.1
173 94 / Ženy [564] Ivana Lukášová 1969 CZE Červený Kostelec 34:33.1 18:38.4
174 80 / Muži [637] Petr Ludvík 1949 CZE Maratonstav Úpice 34:41.6 18:46.9
175 95 / Ženy [527] Markéta Hadererová 1989 CZE AGRO CS a.s. 34:45.7 18:51.0
176 81 / Muži [629] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 35:36.6 19:41.9
177 96 / Ženy [601] Marie Tykalov 1990 CZE Báječné ženy v běhu 35:47.1 19:52.4
178 97 / Ženy [522] Kateřina Fléglová 1974 CZE Wimex 36:00.7 20:06.0
179 98 / Ženy [680] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 37:19.4 21:24.7
180 99 / Ženy [673] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 37:20.3 21:25.6
181 100 / Ženy [523] Tereza Fléglová 1998 CZE Wimex 37:48.2 21:53.5
182 101 / Ženy [697] Regina Přibylová 2005 CZE LK Broumov 39:36.3 23:41.6
183 82 / Muži [694] Michael Važan 2004 CZE TJ Sokol Police nad Metují 39:36.8 23:42.1
184 102 / Ženy [695] Kateřina Bohadlová 2004 CZE Žďárky 39:49.2 23:54.5
185 103 / Ženy [692] Kristýna Veselá 2004 CZE LK Broumov 39:49.4 23:54.7
186 104 / Ženy [590] Milada Řeháková 1963 CZE Wimex 42:01.6 26:06.9
186 104 / Ženy [534] Blažena Hofmannová 1956 CZE Wimex 42:01.6 26:06.9
188 106 / Ženy [696] Anežka Voborníková 1990 CZE SK Lipí 47:11.2 31:16.5
188 83 / Muži [554] Martin Kulda 1976 CZE Úpice
188 107 / Ženy [604] Petra Viková 1981 CZE Úpice
DNF / Ženy [602] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov