Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 336, muži : 229, ženy: 107, junior: 19, MA: 85, MB: 63, MC: 36, MD: 17, ME: 6, MF: 3, juniorky: 7, ZA: 46, ZB: 34, ZC: 11, ZD: 9 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 52, muži : 28, ženy: 24, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 16, ml.zakyne: 6, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

výsledková listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [238] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 36:26.6
2 2 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 37:56.0 01:29.4
3 3 / MA [239] David Foller 1999 CZE Czech wild runners team 39:19.0 02:52.4
4 1 / MB [223] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 39:48.4 03:21.8
5 4 / MA [9] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 40:05.8 03:39.2
6 5 / MA [270] radek hübl 1988 CZE RunSport Team 40:30.6 04:04.0
7 6 / MA [2] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 41:04.8 04:38.2
8 7 / MA [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 41:11.4 04:44.8
9 8 / MA [4] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 41:11.6 04:45.0
10 9 / MA [35] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 41:32.8 05:06.2
11 10 / MAhorolezec [36] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 41:37.3 05:10.7
12 2 / MBhorolezec [15] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 42:06.8 05:40.2
13 11 / MA [113] Patrik Meisner 1995 CZE Krtečkova hromádka 42:17.0 05:50.4
14 1 / MC [63] Radek Hejl 1972 CZE Pomalu a jistě 42:40.4 06:13.8
15 3 / MB [77] Honza Kábela 1978 CZE SP Malenovice 42:43.2 06:16.6
16 12 / MAhorolezec [269] Václav Punda 1990 CZE rt_sh 42:53.2 06:26.6
17 13 / MAhorolezec [129] Lukáš Ondrášek 1993 CZE HUDY SPORT, Julísek and Lukísek 42:53.8 06:27.2
18 2 / MChorolezec [142] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 43:02.1 06:35.5
19 4 / MBhorolezec [48] Daniel Gromus 1978 CZE HO Rýmařov 43:04.8 06:38.2
20 5 / MB [286] Miroslav Duch 1979 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:16.8 06:50.2
21 1 / junior [228] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car Ski Team 43:17.3 06:50.7
22 14 / MA [5] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 43:19.7 06:53.1
23 2 / juniorhorolezec [299] Jiří Kulda 2002 CZE Maratonstav Úpice a HOCK 43:30.7 07:04.1
24 3 / MC [404] Vladimír Brodský 1968 CZE Jičín 43:33.8 07:07.2
25 6 / MBhorolezec [448] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus Team 43:38.7 07:12.1
26 15 / MA [292] Petr polášek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 43:44.8 07:18.2
27 1 / MD [73] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 43:52.7 07:26.1
28 3 / junior [459] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují, Spy 43:57.5 07:30.9
29 4 / MC [246] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 44:07.5 07:40.9
30 16 / MAhorolezec [126] Jakub Novotný 1988 CZE HORO Česká Třebová 44:52.1 08:25.5
31 17 / MA [148] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 44:58.8 08:32.2
32 18 / MA [78] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 45:05.2 08:38.6
33 19 / MAhorolezec [248] Jan Ďoubal 1986 CZE Hovrch RT_SH 45:11.2 08:44.6
34 20 / MAhorolezec [147] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 45:25.8 08:59.2
35 4 / junior [263] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car Ski Team 45:38.7 09:12.1
36 5 / MC [114] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 46:26.5 09:59.9
37 7 / MB [303] jan jirka 1983 CZE AC Náchod 46:26.6 10:00.0
38 21 / MAhorolezec [406] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 46:33.7 10:07.1
39 22 / MA [105] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 46:34.9 10:08.3
40 6 / MC [72] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 46:35.0 10:08.4
41 8 / MB [41] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 46:35.4 10:08.8
42 23 / MA [104] Jan Lněnička 1994 CZE Hradec Králové 46:38.5 10:11.9
43 7 / MC [137] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 46:39.2 10:12.6
44 9 / MB [183] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 46:45.0 10:18.4
45 24 / MA [51] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 46:47.9 10:21.3
46 1 / ZAhorolezec [447] Barbora Jíšová 1992 CZE Eleven Run Team 46:48.0 10:21.4
47 25 / MA [460] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 46:51.1 10:24.5
48 26 / MAhorolezec [123] Jakub Nešvera 1986 CZE HO Lezci Kladno 46:51.9 10:25.3
49 27 / MA [83] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 47:00.2 10:33.6
50 8 / MC [296] Michal krtička 1973 CZE Wikov 47:05.6 10:39.0
51 10 / MB [176] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 47:27.0 11:00.4
52 11 / MB [249] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 47:27.5 11:00.9
53 28 / MA [29] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 47:30.7 11:04.1
54 29 / MAhorolezec [177] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 47:44.6 11:18.0
55 30 / MAhorolezec [290] Martin kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 47:50.6 11:24.0
56 12 / MBhorolezec [200] Jan Votruba 1979 CZE Altan Tým 47:50.7 11:24.1
57 31 / MA [26] Michal Bubeník 1991 CZE Pardubice 47:53.2 11:26.6
58 13 / MB [50] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 48:01.0 11:34.4
59 32 / MA [34] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 48:16.6 11:50.0
60 2 / MD [165] Jaromír Šimůnek 1955 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 48:23.5 11:56.9
61 2 / ZA [7] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město nad Metují 48:31.0 12:04.4
62 9 / MC [458] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 48:31.1 12:04.5
63 14 / MB [279] Dušan Hejl 1984 CZE Ski Police 48:37.2 12:10.6
64 33 / MAhorolezec [175] Jan Špička 1988 CZE Los Plzeňos 48:46.0 12:19.4
65 34 / MA [443] Ladislav Kubeček 1991 CZE FARMET - Maratonstav Úpice 48:56.4 12:29.8
66 3 / ZA [204] Markéta Zeiskova 1998 CZE Kasper Swix Team 48:56.8 12:30.2
67 15 / MBhorolezec [278] Richard Dvořák 1981 CZE Sambar, Lezecká stěna Kladno 48:58.2 12:31.6
68 35 / MA [242] Matěj Opočenský 1996 CZE Kasper - Swix Team 48:59.8 12:33.2
69 10 / MChorolezec [187] Miloslav Trnovský 1965 CZE Hobuk 49:05.2 12:38.6
70 3 / MD [247] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 49:11.9 12:45.3
71 16 / MB [124] Pavel Novák 1981 CZE KRB Chrudim 49:13.8 12:47.2
72 36 / MAhorolezec [462] tomáš tryzna 1992 CZE 49:18.1 12:51.5
73 37 / MAhorolezec [16] Lukáš Beránek 1985 CZE Marbull/HO Loko Beroun 49:20.1 12:53.5
74 17 / MBhorolezec [146] Lukáš Roupa 1982 CZE Praha 15 49:28.5 13:01.9
75 18 / MBhorolezec [252] roman rudolf 1982 CZE Hovrch 49:29.7 13:03.1
76 38 / MAhorolezec [95] Petr Křístek 1987 CZE HO VŠB TU Ostrava 49:36.2 13:09.6
77 5 / junior [74] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 49:47.6 13:21.0
78 1 / ZB [253] Dagmar Fišerová 1975 CZE Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 49:50.5 13:23.9
79 39 / MAhorolezec [149] Jan Řezníček 1987 CZE Los Plzeňos 49:57.3 13:30.7
80 4 / ZA [158] Jana Solánská 1985 CZE TJ Maratonstav Úpice 50:04.2 13:37.6
81 40 / MAhorolezec [258] Kuba Rak 1993 CZE 50:15.8 13:49.2
82 11 / MC [254] Július Porubský 1973 SVK ŠK Triturus Nitra 50:19.3 13:52.7
83 41 / MAhorolezec [135] Tomáš Pilát 1989 CZE Želvonozí 50:24.9 13:58.3
84 5 / ZAhorolezec [181] Monika Štolbová 1988 CZE Želvonozí 50:25.0 13:58.4
85 19 / MB [44] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 50:27.6 14:01.0
86 6 / ZA [259] Alena Schejbalová 1993 CZE SamoSeToNeodtrénuje 50:29.2 14:02.6
87 12 / MC [232] Bořek Lamich 1974 CZE Run for life 50:29.6 14:03.0
88 42 / MAhorolezec [282] Jakub repík 1986 CZE Trutnov 50:30.3 14:03.7
89 20 / MB [86] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 50:32.0 14:05.4
90 43 / MAhorolezec [306] Tomáš blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 50:34.9 14:08.3
91 13 / MC [152] Jan Scheuer 1966 CZE Lanškroun 50:36.1 14:09.5
92 1 / ZD [8] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 50:47.4 14:20.8
93 44 / MA [446] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 50:55.0 14:28.4
94 6 / junior [153] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 51:13.9 14:47.3
95 21 / MB [229] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 51:14.3 14:47.7
96 7 / ZA [17] Anna Beranová 1991 CZE SKI Police nad Metují 51:17.2 14:50.6
97 22 / MB [145] Michal Renský 1979 CZE Run4run 51:24.4 14:57.8
98 23 / MB [67] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 51:28.0 15:01.4
99 8 / ZA [115] Kristýna Mervartová 1991 CZE Atletická škola Hradec Králové 51:33.9 15:07.3
100 7 / junior [88] Honza Kostruh 2004 CZE VSK Uni Brno 51:42.7 15:16.1
101 24 / MB [101] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 51:48.4 15:21.8
102 2 / ZB [442] Marie Havlová 1976 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 51:50.6 15:24.0
103 25 / MB [130] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 51:51.0 15:24.4
104 1 / ZC [79] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 51:58.5 15:31.9
105 26 / MB [277] Stanislav Kováček 1983 CZE MK Seitl Ostrava 52:22.3 15:55.7
106 3 / ZBhorolezec [227] Eva Stoklasová 1975 CZE Kasper - Swix Team 52:23.6 15:57.0
107 27 / MBhorolezec [287] Jan soucha 1978 CZE HoSoHoPo 52:24.3 15:57.7
108 14 / MC [52] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 52:28.0 16:01.4
109 45 / MAhorolezec [310] filip kulhánek 1997 CZE 52:30.0 16:03.4
110 46 / MA [19] Matěj Bitnar 1988 CZE Sportovní klub hasičů KHK 52:33.0 16:06.4
111 28 / MB [37] Milan Dusbaba 1981 CZE TK Kvasiny 52:37.1 16:10.5
112 4 / ZB [240] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 52:40.8 16:14.2
113 47 / MA [441] Jan Žídek 1990 CZE 52:47.3 16:20.7
114 48 / MAhorolezec [170] Ondřej Šofr 1985 CZE Pardubice 52:48.4 16:21.8
115 49 / MA [151] Marek Schejbal 1989 CZE Sportovní klub hasičů KHK 52:51.3 16:24.7
116 50 / MA [172] Ivo Šorm 1987 CZE Janov nad Nisou 52:53.7 16:27.1
117 5 / ZB [24] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 52:56.4 16:29.8
118 1 / ME [140] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonc nad Nisou 52:56.7 16:30.1
119 15 / MC [192] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 52:59.3 16:32.7
120 51 / MA [411] Pavel Hekrle 1993 CZE Horo ČT 53:04.4 16:37.8
121 9 / ZA [194] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 53:06.6 16:40.0
122 6 / ZB [6] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 53:10.3 16:43.7
123 52 / MA [205] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 53:11.8 16:45.2
124 4 / MD [84] Jiří Klimeš 1961 CZE AC Náchod 53:14.5 16:47.9
125 29 / MB [71] Martin Huml 1983 CZE Boxing club Broumov 53:22.4 16:55.8
126 7 / ZB [39] Šárka Eliášová 1977 CZE Holice 53:24.6 16:58.0
127 30 / MB [91] Miloš Kratochvíl 1975 CZE Hvězda Pardubice 53:25.2 16:58.6
128 31 / MB [225] pavel vávra 1980 CZE AKA 53:31.4 17:04.8
129 32 / MB [65] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 53:35.4 17:08.8
130 33 / MB [156] Josef Smola 1980 CZE Náchod 53:46.6 17:20.0
131 10 / ZA [221] Petra Novotná 1986 CZE Brtnice 53:50.3 17:23.7
132 8 / junior [582] Ondřej Dvořáček 2000 CZE 53:59.3 17:32.7
133 16 / MC [178] Rostislav Štěpánek 1969 CZE maminka 54:04.6 17:38.0
133 53 / MAhorolezec [180] Matěj Šteyer 1985 CZE Tendon/Chlupy v zipu 54:04.6 17:38.0
135 34 / MBhorolezec [102] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 54:05.5 17:38.9
136 5 / MD [118] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 54:07.0 17:40.4
137 9 / junior [403] Vojta Rubeš 2001 CZE 54:08.3 17:41.7
138 17 / MC [402] Petr Rubeš 1972 CZE 54:08.6 17:42.0
139 2 / ME [168] Jiří Šlégr 1954 CZE LOKO Trutnov 54:12.1 17:45.5
140 54 / MA [31] Ivo Česenek 1987 CZE Náchod 54:28.4 18:01.8
141 6 / MD [171] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 54:32.0 18:05.4
142 35 / MBhorolezec [28] František Černý 1980 CZE cernosinacestach 54:44.5 18:17.9
143 55 / MA [250] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 54:52.2 18:25.6
144 7 / MDhorolezec [244] jaroslav nosek 1963 CZE LK Prachov 55:16.2 18:49.6
145 36 / MB [224] Jan Pěkný 1977 CZE AKA Praha 55:29.5 19:02.9
146 10 / junior [438] petr Jánoš 2003 CZE JBL Standa tým 55:41.9 19:15.3
147 18 / MC [199] Miroslav Vondráček 1965 CZE vondrami 55:43.2 19:16.6
148 8 / MD [94] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 55:43.5 19:16.9
149 56 / MAhorolezec [90] radek bartoš 1990 CZE 55:44.2 19:17.6
150 11 / ZA [173] Zuzana Šormová Janoušková 1985 CZE Janov nad Nisou 55:47.4 19:20.8
151 19 / MChorolezec [38] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 55:47.6 19:21.0
152 1 / juniorky [162] Veronika Stodůlková 2001 CZE TJ Pohoří 55:48.7 19:22.1
153 37 / MB [437] Petr Pondělíček 1975 CZE JBL Standa tým 55:57.0 19:30.4
154 9 / MD [293] luděk zelený 1961 CZE DomaŽďár 55:58.6 19:32.0
155 2 / juniorky [127] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL Machov 56:00.0 19:33.4
156 57 / MA [20] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 56:02.1 19:35.5
157 38 / MB [264] Jakub Hrůša 1976 CZE Bělý 9 56:07.0 19:40.4
158 8 / ZB [144] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 56:09.7 19:43.1
159 10 / MD [143] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 56:11.5 19:44.9
160 11 / junior [132] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 56:18.3 19:51.7
161 20 / MC [236] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 56:21.7 19:55.1
162 12 / ZA [260] Lucie Hejnová 1988 CZE Orel Rtyně 56:22.3 19:55.7
163 2 / ZC [43] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 56:22.8 19:56.2
164 58 / MA [103] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 56:22.9 19:56.3
165 11 / MD [40] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:28.3 20:01.7
166 39 / MB [203] Petr Zbožínek 1984 CZE TJ Slovan Zlín 56:29.3 20:02.7
167 59 / MA [274] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 56:47.5 20:20.9
168 60 / MA [30] Mário Červinka 1995 CZE Čestice 55, Kostelec nad Orlicí 56:48.5 20:21.9
169 12 / juniorhorolezec [59] Tomáš Havran 2002 CZE 155.HO - Vsetín 56:53.7 20:27.1
170 61 / MAhorolezec [275] michal harvánek 1991 CZE Náměšť 56:55.9 20:29.3
171 13 / juniorhorolezec [434] Marian Paulik 2000 SVK nemam 57:01.4 20:34.8
172 13 / ZA [280] Kamila Kosinová 1990 CZE Panda Express 57:08.9 20:42.3
173 14 / ZAhorolezec [21] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 57:12.9 20:46.3
174 12 / MD [271] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 57:15.2 20:48.6
175 2 / ZD [163] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 57:26.0 20:59.4
176 15 / ZA [167] Barbora Šípková 1988 CZE INS-Náchod 57:30.3 21:03.7
177 40 / MB [226] Viktor Jančík 1981 CZE Albi 57:40.8 21:14.2
178 21 / MC [53] Miloš Hájek 1973 CZE Liberec 57:46.8 21:20.2
179 16 / ZA [407] Tereza Drábková 1991 CZE Roztoky 57:50.0 21:23.4
180 62 / MA [56] Jiří Hanousek 1988 CZE Road Racing Podorlicko 57:54.1 21:27.5
181 22 / MC [307] Radek Drahoňovský 1973 CZE SVIJANY 57:54.8 21:28.2
182 63 / MAhorolezec [68] Rudolf Horák 1998 CZE maminka 57:58.7 21:32.1
183 17 / ZAhorolezec [291] lenka páleníková 1985 CZE Modřice 57:58.9 21:32.3
184 14 / juniorhorolezec [60] Martin Havran 2007 CZE 155.HO - Vsetín 58:00.0 21:33.4
185 18 / ZAhorolezec [268] markéta součková 1987 CZE rt_sh 58:06.7 21:40.1
186 41 / MB [415] michal sarpong 1984 CZE black hyppo 58:08.0 21:41.4
187 42 / MBhorolezec [195] Petr Vladyka 1982 CZE Tendon 58:12.5 21:45.9
188 3 / ME [75] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 58:14.1 21:47.5
189 23 / MC [97] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 58:16.8 21:50.2
190 19 / ZAhorolezec [451] petra zástěrová 1988 CZE ostrava 58:18.4 21:51.8
191 20 / ZAhorolezec [302] kateřina struková 1985 CZE 58:24.9 21:58.3
192 24 / MC [66] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 58:26.7 22:00.1
193 13 / MD [273] Tonda Tonda 1962 CZE DAK Dobrošov 58:29.4 22:02.8
194 21 / ZA [261] andrea šustrová 1991 CZE vyskydná 58:33.4 22:06.8
195 64 / MA [182] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 58:41.6 22:15.0
196 65 / MAhorolezec [454] petr kadeřábek 1989 CZE 58:42.5 22:15.9
197 22 / ZA [85] Veronika Kočanová 1990 CZE Lanová dráha Sněžka 58:43.4 22:16.8
198 23 / ZA [311] radka zídková 1986 CZE 58:48.5 22:21.9
199 9 / ZB [111] Kristýna Marková 1984 CZE HO Požitkáři 58:52.6 22:26.0
200 25 / MChorolezec [465] Petr Jarý 1972 CZE Kovošrot Jarý 58:53.4 22:26.8
201 43 / MBhorolezec [154] Georges Siládi 1982 CZE Komáří Služba 58:58.6 22:32.0
202 10 / ZBhorolezec [301] lenka vojtíková 1981 CZE Pozitivní nejistota 59:01.0 22:34.4
203 44 / MB [107] Pavel Malý 1975 CZE Teplice nad Metují 59:03.6 22:37.0
204 14 / MD [289] Josef nečas 1958 CZE Upice 59:09.9 22:43.3
205 45 / MBhorolezec [69] Karol Hovorka 1980 CZE LK Mšeno 59:21.2 22:54.6
206 11 / ZB [25] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 59:21.7 22:55.1
207 3 / ZC [13] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 59:23.8 22:57.2
208 26 / MC [98] Vladimír Květoň 1968 CZE Šumperk 59:24.7 22:58.1
209 66 / MAhorolezec [188] Matouš Urbánek 1988 CZE Horo ČT 59:29.6 23:03.0
210 12 / ZB [164] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 59:32.2 23:05.6
211 4 / ZC [57] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 59:33.2 23:06.6
212 15 / MD [125] Karel Novák 1964 CZE Vysoké Mýto 59:38.2 23:11.6
213 67 / MA [166] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 59:40.7 23:14.1
214 24 / ZA [197] Kateřina Vobořilová 1999 CZE Dvůr Králové nad Labem 59:41.0 23:14.4
215 46 / MBhorolezec [245] Karel Mandík 1978 CZE Beal 59:44.3 23:17.7
216 13 / ZBhorolezec [308] Marie Hornychová 1980 CZE SKI Police nad Metují 59:50.7 23:24.1
217 27 / MC [122] Pavel Němec 1968 CZE Nučice 01:00:02.7 23:36.1
218 47 / MBhorolezec [453] Martin Novák 1982 CZE Trutnov 01:00:05.7 23:39.1
219 48 / MB [312] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 01:00:07.7 23:41.1
220 25 / ZAhorolezec [12] Júlia Balážová 1992 SVK Julísek and Lukísek 01:00:15.2 23:48.6
221 14 / ZB [80] monika kadlecova 1977 CZE Praha,Přezletice 01:00:16.2 23:49.6
222 15 / ZB [133] Geri Petrova 1976 BGR Bulharsko 01:00:22.5 23:55.9
223 26 / ZAhorolezec [243] Hana Magnusková 1986 CZE Třinec 01:00:28.1 24:01.5
224 68 / MAhorolezec [294] Petr lochman 1990 CZE run4run 01:00:34.7 24:08.1
225 28 / MC [191] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 01:00:47.9 24:21.3
226 27 / ZA [11] Jana Adámková 1996 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 01:00:48.4 24:21.8
227 69 / MA [262] václav petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:49.8 24:23.2
228 28 / ZAhorolezec [463] Martina Šepsová 1988 CZE 01:00:53.6 24:27.0
229 70 / MA [10] Daniel Adámek 1999 CZE OCRA-CZ Team 01:01:02.4 24:35.8
230 49 / MB [283] petr diviš 1980 CZE Teplice nad Metují 01:01:19.3 24:52.7
231 71 / MAhorolezec [297] Jan sibera 1988 CZE Údolí Sviní 01:01:28.2 25:01.6
232 50 / MB [298] Jakub košťál 1984 CZE www.jakubkostal.cz 01:01:31.7 25:05.1
232 50 / MB [456] Jan Dycka 1980 CZE Podkážek 01:01:31.7 25:05.1
234 5 / ZC [42] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 01:01:34.5 25:07.9
235 72 / MA [464] Martin Dlask 1991 CZE Mladá Boleslav 01:01:39.9 25:13.3
236 73 / MA [237] Jiří Nádhera 1993 CZE HK 01:01:46.5 25:19.9
237 16 / ZBhorolezec [430] Marie Skácelová 1975 CZE HO Ještěd 01:01:57.4 25:30.8
238 6 / ZChorolezec [284] Katarzyna Chomiak 1974 POL Jedlina-Zdrój 01:02:10.6 25:44.0
239 7 / ZChorolezec [92] Martina Krčová 1972 CZE Horal Šumperk 01:02:10.7 25:44.1
240 74 / MA [112] Petr May 1985 CZE TuKaBel 01:02:11.8 25:45.2
241 17 / ZB [82] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 01:02:13.1 25:46.5
242 29 / MC [169] Radek Šnýdr 1970 CZE RADULA 01:02:19.4 25:52.8
243 52 / MB [87] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 01:02:19.9 25:53.3
244 18 / ZBhorolezec [62] Lenka Havranová 1976 CZE 155.HO - Vsetín 01:02:23.9 25:57.3
245 53 / MB [412] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 01:02:28.3 26:01.7
246 30 / MC [109] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 01:02:34.6 26:08.0
247 19 / ZB [134] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 01:02:39.7 26:13.1
248 75 / MA [139] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 01:02:40.4 26:13.8
249 3 / ZD [272] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:02:43.9 26:17.3
250 31 / MC [54] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 01:02:46.7 26:20.1
251 8 / ZC [110] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 01:02:50.9 26:24.3
252 76 / MAhorolezec [455] Marek Dvořák 1992 CZE HORO ČT 01:03:07.8 26:41.2
252 29 / ZA [14] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 01:03:07.8 26:41.2
254 54 / MB [234] martin drobek 1979 CZE 01:03:08.9 26:42.3
255 9 / ZC [121] Lenka Myslivcova 1970 CZE OK Slavia Hradec Králové 01:03:14.7 26:48.1
256 20 / ZB [433] Alena Březinová 1979 CZE run4run 01:03:24.7 26:58.1
257 77 / MAhorolezec [267] Václav Zábranský 1989 CZE rt_sh 01:03:31.2 27:04.6
258 55 / MB [207] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 01:03:31.9 27:05.3
259 15 / juniorhorolezec [309] Martin zimka 2000 SVK Banská Bystrica 01:03:58.0 27:31.4
260 32 / MC [193] Stanislav Vebr 1973 CZE Boxing club Broumov 01:03:58.5 27:31.9
261 30 / ZA [414] Markéta Jordáková 1993 CZE 01:03:58.9 27:32.3
262 33 / MC [435] Libor Stodůlka 1973 CZE TJ Pohoří 01:04:05.8 27:39.2
263 10 / ZC [33] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:04:06.1 27:39.5
264 21 / ZB [55] Pavlína Hálová 1980 CZE Jablonec nad Nisou 01:04:08.3 27:41.7
265 22 / ZB [196] Kristýna Vlachynská 1978 CZE HaKi-Run 01:04:17.9 27:51.3
266 31 / ZA [444] Zuzana Žilková 1990 CZE 01:04:21.4 27:54.8
267 78 / MA [116] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 01:04:21.5 27:54.9
268 23 / ZB [161] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 01:04:28.9 28:02.3
269 32 / ZA [241] Anna Sabolová 1986 SVK Žilina 01:04:53.3 28:26.7
270 16 / junior [233] Jakub Drobek 2008 CZE 01:04:54.9 28:28.3
271 79 / MA [119] Jiří Mitáš 1990 CZE Kladno 01:05:04.8 28:38.2
272 33 / ZA [155] Anna Skalická 1993 CZE Trutnov 01:05:05.0 28:38.4
273 3 / juniorky [96] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:05:08.7 28:42.1
274 34 / MC [136] jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:05:13.9 28:47.3
275 34 / ZA [128] Eliška Nývltová 1994 CZE Červený Kostelec 01:05:25.5 28:58.9
276 16 / MD [22] Miroslav Herbert Brause 1964 CZE Boxing club Broumov 01:05:38.6 29:12.0
277 24 / ZB [184] Jana Švejcarová 1978 CZE Dolní Bezděkov 01:05:53.4 29:26.8
278 56 / MB [81] Roman Kalkus 1980 CZE Run4fun Hradec Králové 01:05:53.9 29:27.3
279 4 / juniorky [190] Anna Vanclová 2002 CZE Náchod 01:05:56.4 29:29.8
280 35 / ZA [106] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 01:06:02.6 29:36.0
281 36 / ZA [410] Caroline Kornek 1997 CZE 01:06:03.3 29:36.7
282 5 / juniorkyhorolezec [265] Marína Masláková 2001 SVK Banska Bystrica 01:06:22.7 29:56.1
283 80 / MA [413] Radim Farský 1987 CZE 01:06:30.0 30:03.4
284 37 / ZA [457] jana svobodová 1999 CZE wc 01:06:37.5 30:10.9
285 25 / ZBhorolezec [276] veronika andršová 1982 CZE 01:06:37.6 30:11.0
286 38 / ZA [266] veronika simanhová 1985 CZE 01:06:39.7 30:13.1
287 39 / ZA [222] Valentina Boňková 1994 CZE 01:06:50.3 30:23.7
288 57 / MB [405] Marcin Kornaś 1978 POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 01:06:55.9 30:29.3
289 4 / ME [445] Josef Bednář 1950 CZE Počaply 01:06:57.4 30:30.8
290 81 / MAhorolezec [131] Martin Papez 1988 CZE Ho pionneer 01:07:33.8 31:07.2
291 82 / MA [440] Radim Šála 1985 CZE 01:07:54.1 31:27.5
292 58 / MB [431] Ondřej Pohanka 1979 CZE Praha 10 01:08:03.5 31:36.9
293 40 / ZA [202] Anna Záveská 1988 CZE Ústí nad Orlicí 01:08:28.1 32:01.5
294 17 / juniorhorolezec [61] Ondřej Havran 2004 CZE 155.HO - Vsetín 01:08:35.5 32:08.9
295 59 / MB [432] Michal Pohanka 1981 CZE Wikov 01:08:37.3 32:10.7
296 26 / ZBhorolezec [27] Jana Černá 1984 CZE cernosinacestach 01:09:07.6 32:41.0
297 5 / ME [251] Miroslav Kunrt 1949 CZE TJ Liga 100 Olomouc 01:09:10.2 32:43.6
298 1 / MF [295] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 01:09:28.5 33:01.9
299 27 / ZB [23] Jana Brožová 1983 CZE Zahorčice 01:09:34.0 33:07.4
300 60 / MB [117] Jan Míka 1983 CZE Varnsdorf 01:09:34.4 33:07.8
301 28 / ZB [285] Agnieszka Sackiewicz - Wiącek 1976 POL Biegaj w Jedlinie 01:09:44.0 33:17.4
302 6 / ME [185] Karel Trejbal 1951 CZE SKP Mladá Boleslav 01:10:03.4 33:36.8
303 61 / MBhorolezec [461] Jan Dvořák 1978 CZE Sokol Bojkovice 01:10:32.3 34:05.7
304 6 / juniorkyhorolezec [288] Terézia Paulíková 2000 SVK Žibritov 01:10:55.4 34:28.8
305 29 / ZB [70] Petra Hovorková 1976 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:11:04.5 34:37.9
306 2 / MF [230] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:11:33.3 35:06.7
307 83 / MA [281] václav šír 1985 CZE Praha 01:12:06.4 35:39.8
308 30 / ZB [208] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 01:12:39.4 36:12.8
309 4 / ZD [64] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 01:12:58.0 36:31.4
310 41 / ZA [409] Veronika Šedivková 1986 CZE 01:13:40.7 37:14.1
311 84 / MA [408] Martin Edr 1990 CZE 01:13:41.0 37:14.4
312 35 / MC [305] Andrzej Rafal WŁODARCZYK 1972 POL Radom 01:13:55.3 37:28.7
313 42 / ZA [160] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 01:14:00.5 37:33.9
314 36 / MC [159] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 01:14:03.6 37:37.0
315 5 / ZD [186] Jarmila Trnovská 1964 CZE Police nad Metují 01:14:10.6 37:44.0
316 43 / ZA [436] Martina Vlastníková 1986 CZE 01:14:18.9 37:52.3
317 6 / ZD [231] Jitka Pernatová 1964 CZE Run for life 01:14:24.0 37:57.4
318 31 / ZB [235] Petra Komárková 1984 CZE Run for life 01:16:44.5 40:17.9
319 32 / ZB [401] Ewelina Smagała 1978 POL 01:17:12.2 40:45.6
320 62 / MB [450] Wojciech Smagala 1981 POL WKB Piast Wroclaw 01:17:12.5 40:45.9
321 85 / MA [99] Michal Langr 1993 CZE HaKi-Run 01:17:40.1 41:13.5
321 44 / ZA [32] Eva Danielová 1995 CZE HaKi-Run 01:17:40.1 41:13.5
323 7 / ZD [45] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:18:08.7 41:42.1
324 11 / ZC [449] Irena Zámečníková 1971 CZE Svoboda nad Úpou 01:18:46.8 42:20.2
325 45 / ZA [439] Xenie Šálová 1985 CZE 01:20:36.4 44:09.8
326 7 / juniorkyhorolezec [256] Simona Šarmanová 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:21:47.6 45:21.0
327 18 / juniorhorolezec [257] Daniel Hruška 2004 CZE 155. HO Vsetín 01:22:05.4 45:38.8
328 46 / ZA [47] Šárka Frýdlová 1990 CZE Hradec Králové 01:22:43.8 46:17.2
329 8 / ZD [179] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:22:53.1 46:26.5
330 3 / MF [18] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:25:26.1 48:59.5
331 33 / ZB [120] Jana Musilová 1978 CZE Albi 01:27:22.0 50:55.4
332 34 / ZB [174] Michaela Špeldová 1981 CZE Albi 01:27:22.4 50:55.8
333 17 / MD [46] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 01:29:59.5 53:32.9
334 19 / juniorhorolezec [255] Jiří Houdek 2005 CZE 155. HO Vsetín 01:33:06.9 56:40.3
335 9 / ZD [452] Alexandra Chrdleová 1955 CZE Parha 5 01:34:54.9 58:28.3
335 63 / MB [150] Tomáš Polický 1984 CZE Velké Pořičí

výsledková listina BUFO BABY CROSS

start ~ 09:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [523] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:52.7
2 1 / ml.zaci [543] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 05:04.2 00:11.5
3 2 / st.zaci [562] Vojtěch Čížek 2005 CZE MFK Nové Město nad Metují 05:07.6 00:14.9
4 2 / ml.zaci [552] Franciszek Kornaś 2008 POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 05:09.5 00:16.8
5 1 / st.zakyne [513] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 05:12.3 00:19.6
6 3 / ml.zaci [504] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 05:12.4 00:19.7
7 4 / ml.zaci [551] Šimon Drahoňovský 2008 CZE SVIJANY 05:13.1 00:20.4
8 5 / ml.zaci [544] Matyáš Kuba 2008 CZE Vrchlabí 05:20.7 00:28.0
9 2 / st.zakyne [521] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:23.6 00:30.9
10 1 / ml.zakyne [506] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 05:24.3 00:31.6
11 2 / ml.zakyne [517] Šárka Kostruhová 2007 CZE VSK Uni Brno 05:32.3 00:39.6
12 6 / ml.zaci [524] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:36.1 00:43.4
13 1 / minizaci [540] Matyaš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:41.9 00:49.2
14 3 / st.zaci [534] Martin Hrouda 2005 CZE SASM 05:42.5 00:49.8
15 1 / minizakyne [516] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 05:49.0 00:56.3
15 7 / ml.zaci [581] šimon kotyva 2008 CZE 05:49.0 00:56.3
17 2 / minizakyne [536] Amálka Drobková 2010 CZE 05:49.6 00:56.9
18 3 / ml.zakyne [541] michalina harasym 2008 CZE xc harasym team 05:49.9 00:57.2
19 3 / minizakyne [539] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:51.9 00:59.2
20 4 / ml.zakynehorolezec [563] Mariana Janošová 2007 CZE TJ Baník Karviná 05:53.4 01:00.7
21 2 / minizaci [542] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 05:53.6 01:00.9
22 4 / minizakyne [514] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 05:54.0 01:01.3
23 5 / minizakyne [561] Veronika Musilová 2011 CZE 05:56.7 01:04.0
24 6 / minizakyne [526] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 05:58.4 01:05.7
25 3 / minizaci [580] Šimon Machačka 2009 CZE Hradec Králové 06:01.0 01:08.3
26 5 / ml.zakyne [525] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 06:03.5 01:10.8
27 7 / minizakyne [509] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:04.5 01:11.8
28 8 / minizakyne [547] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 06:06.4 01:13.7
29 4 / minizaci [508] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 06:13.6 01:20.9
30 5 / minizaci [141] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 06:13.7 01:21.0
31 9 / minizakyne [520] Adéla Macurová 2012 CZE Hronov 06:15.8 01:23.1
32 10 / minizakyne [501] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 06:16.8 01:24.1
33 6 / minizaci [546] Vojta Vojtěch 2011 CZE Suchý Důl 06:32.6 01:39.9
34 7 / minizaci [550] Jan Kornaś 2010 POL Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 06:44.4 01:51.7
35 8 / minizaci [548] Kryštof Josef Ježek 2009 CZE 06:55.9 02:03.2
36 4 / st.zaci [532] David Hrouda 2006 CZE SASM 06:58.3 02:05.6
37 9 / minizaci [549] vilém forst 2012 CZE Osek 07:11.8 02:19.1
38 11 / minizakyne [505] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 07:15.1 02:22.4
39 12 / minizakyne [503] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 07:20.9 02:28.2
40 10 / minizaci [533] Jakub Hrouda 2011 CZE SOKOL Valteřice 07:21.6 02:28.9
41 11 / minizaci [545] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 07:22.8 02:30.1
42 13 / minizakyne [507] Kateřina Dusbabová 2012 CZE TK Kvasiny 07:26.1 02:33.4
43 12 / minizaci [537] Ondřej Komárek 2012 CZE Run for life 07:28.8 02:36.1
44 13 / minizaci [512] Lukáš Formánek 2012 CZE Praha 07:29.8 02:37.1
45 14 / minizakyne [502] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 07:32.7 02:40.0
46 6 / ml.zakyne [535] Helena Hroudová 2008 CZE SOKOL Valteřice 07:35.7 02:43.0
47 14 / minizaci [553] eda švejcar 2012 CZE dolní bezděkov 07:38.1 02:45.4
48 15 / minizakyne [538] Kateřina Komárková 2009 CZE Run for life 07:38.7 02:46.0
49 15 / minizaci [511] Tomáš Formánek 2009 CZE Praha 07:51.1 02:58.4
50 16 / minizakyne [531] Nela Mikulášová 2013 CZE Pardubice 08:01.1 03:08.4
51 8 / ml.zaci [515] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 09:05.2 04:12.5
51 8 / ml.zaci [510] Marek Flašar 2008 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ