Be.maniax novopacký maraton 2018

15.09.2018 Nová Paka 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 51 km celkem: 81, muži : 79, ženy: 2, DM29: 13, DM30: 28, DM40: 29, DM50: 8, DM60: 1, DZ18: 2 [html] [pdf]
Krátká trasa 34 km celkem: 97, muži : 87, ženy: 10, KMJ14: 22, KM29: 15, KM30: 15, KM40: 20, KM50: 10, KM60: 5, KZJ14: 4, KZ30: 4, KZ40: 2 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 1.2km celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, MMZ6: 8, MMZ8: 0, ZMZ6: 7, ZMZ8: 0 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 2.4km celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, MSZ10: 0, MSZ12: 0, ZSZ10: 0, ZSZ12: 0, [m]8: 6, [k]8: 2, [m]9: 4, [k]9: 1 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 3.6km celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, MMZ6: 0, MMZ8: 0, ZMZ6: 0, ZMZ8: 0, [m]10: 3, [m]11: 4, [k]11: 2, [k]10: 2 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 4.8km holky celkem: 7, muži : 0, ženy: 7, MSZ10: 0, MSZ12: 0, ZSZ10: 0, ZSZ12: 7 [html] [pdf]
REJOICE GEMINI BIKE MARATON 6km kluci celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, MSZ10: 0, MSZ12: 6, ZSZ10: 0, ZSZ12: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Dlouhá trasa 51 km

start ~ 11:00:03

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / DM29 [263] jiří Šorm 1997 CZE AEROTEC 01:52:38.9
2 2 / DM29 [273] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 02:06:34.9 13:56.0
3 1 / DM30 [225] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 02:07:13.3 14:34.4
4 2 / DM30 [256] Tomáš Brendl 1986 CZE Bakako Nová Paka 02:08:06.3 15:27.4
5 3 / DM30 [240] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 02:08:39.7 16:00.8
6 3 / DM29 [216] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:08:54.2 16:15.3
7 1 / DM40 [269] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:54.8 16:15.9
8 2 / DM40 [275] Jan Čapek 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:10:26.0 17:47.1
9 4 / DM30 [238] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:10:41.1 18:02.2
10 5 / DM30 [258] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:20.4 18:41.5
11 6 / DM30 [205] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 02:11:56.7 19:17.8
12 7 / DM30 [234] Daniel Polman 1979 CZE Ultra Paka Racing Team 02:12:55.8 20:16.9
13 8 / DM30 [204] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:13:44.8 21:05.9
14 4 / DM29 [246] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:13:46.1 21:07.2
15 9 / DM30 [220] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 02:13:49.0 21:10.1
16 5 / DM29 [265] Václav Vomáčko 1995 CZE Mitas Cyklohelios 02:14:57.0 22:18.1
17 3 / DM40 [208] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 02:15:57.5 23:18.6
18 4 / DM40 [250] Marek Žákovský 1972 CZE GAPP System - Cabtech Hobby team 02:16:09.0 23:30.1
19 10 / DM30 [271] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 02:16:20.2 23:41.3
20 6 / DM29 [253] Jakub Meduna 1997 CZE Chrudim IV 02:16:36.0 23:57.1
21 11 / DM30 [251] Jakub Doškář 1988 CZE Melcon cycling team 02:19:28.8 26:49.9
22 12 / DM30 [210] Ondrej Kazda 1982 CZE Sportcentrum Jičín 02:20:37.2 27:58.3
23 5 / DM40 [233] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:21:48.4 29:09.5
24 6 / DM40 [279] Rudolf Cogan 1971 CZE AEROTEC 02:23:27.3 30:48.4
25 7 / DM29 [221] Tomáš Kynský 1989 CZE Lánov 02:23:32.1 30:53.2
26 7 / DM40 [244] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:24:46.5 32:07.6
27 8 / DM29 [206] Dominik Hovorka 1994 CZE Aktivit Nový Bor 02:26:46.5 34:07.6
28 13 / DM30 [257] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:27:51.7 35:12.8
29 8 / DM40 [207] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 02:28:06.5 35:27.6
30 14 / DM30 [224] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:28:17.0 35:38.1
31 1 / DM50 [281] Tondáno Kalojíros 1968 CZE BE.maniax/Madbike 02:28:18.6 35:39.7
32 9 / DM40 [237] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 02:29:52.8 37:13.9
33 2 / DM50 [280] Jiří Rieger 1962 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:30:22.0 37:43.1
34 10 / DM40 [268] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 02:30:36.3 37:57.4
35 9 / DM29 [214] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:31:38.7 38:59.8
36 11 / DM40 [217] Michal Král 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 02:31:43.9 39:05.0
37 15 / DM30 [277] Ladislav Kopecký 1985 CZE beManiax Madbike 02:32:15.3 39:36.4
38 3 / DM50 [218] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:33:38.8 40:59.9
39 12 / DM40 [274] David Granát 1972 CZE KL sport Děčín 02:33:57.3 41:18.4
40 13 / DM40 [245] Petr Šrajer 1978 CZE KSM HRÁDEK 02:34:45.6 42:06.7
41 10 / DM29 [259] Michal Štípek 1993 CZE Hořice 02:36:26.1 43:47.2
42 16 / DM30 [272] Jan Skrbek 1985 CZE Enduro Český Ráj 02:36:34.8 43:55.9
43 1 / DM60 [264] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:36:48.3 44:09.4
44 14 / DM40 [212] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd 02:36:56.4 44:17.5
45 15 / DM40 [222] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 02:37:55.9 45:17.0
46 17 / DM30 [266] Jakub Čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:38:16.4 45:37.5
47 18 / DM30 [211] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 02:38:20.8 45:41.9
48 4 / DM50 [235] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE 02:38:55.8 46:16.9
49 16 / DM40 [232] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:39:00.9 46:22.0
50 1 / DZ18 [239] Denisa Skrbková 1989 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:39:44.1 47:05.2
51 11 / DM29 [241] Tomáš Smutný 1993 CZE Melcon cycling team 02:39:44.4 47:05.5
52 19 / DM30 [226] Michal Moka 1979 CZE Triathlon Team Chrudim 02:41:03.0 48:24.1
53 20 / DM30 [278] Jiří Holaj 1982 CZE CYKLO SKI Žitník 02:41:36.2 48:57.3
54 12 / DM29 [201] Radek Bělka 2000 CZE Aktivit Nový Bor 02:43:19.5 50:40.6
55 17 / DM40 [202] Vlastimil Brumlich 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 02:43:20.5 50:41.6
56 18 / DM40 [231] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 02:44:52.4 52:13.5
57 19 / DM40 [270] Tomáš Dražek 1975 CZE REDPOINT TEAM 02:46:59.6 54:20.7
58 20 / DM40 [219] Kamil Krejný 1977 CZE Haven team 02:47:09.9 54:31.0
59 21 / DM30 [276] David Pour 1987 CZE beManiax Madbike 02:47:22.9 54:44.0
60 5 / DM50 [223] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:47:26.1 54:47.2
61 6 / DM50 [236] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:01.9 55:23.0
62 21 / DM40 [243] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 02:49:23.5 56:44.6
63 22 / DM30 [242] David Snopek 1979 CZE Jičín, Blata 02:51:30.0 58:51.1
64 23 / DM30 [247] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 02:52:41.4 01:00:02.5
65 7 / DM50 [267] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 02:53:09.1 01:00:30.2
66 22 / DM40 [227] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:55:00.8 01:02:21.9
67 24 / DM30 [262] Miroslav Vondra 1987 CZE Nová Paka 02:59:10.5 01:06:31.6
68 23 / DM40 [255] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 02:59:45.9 01:07:07.0
69 25 / DM30 [209] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 03:04:05.8 01:11:26.9
70 24 / DM40 [248] Daniel Vaněk 1974 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 03:04:29.3 01:11:50.4
71 8 / DM50 [254] Jiří Grafek 1960 CZE Ski Stará Paka 03:09:52.0 01:17:13.1
72 25 / DM40 [203] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 03:17:30.6 01:24:51.7
73 2 / DZ18 [229] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 03:18:01.7 01:25:22.8
74 26 / DM40 [230] Jiří Plecháč 1978 CZE NKT KABLO CYCLING TEAM 03:18:38.4 01:25:59.5
75 27 / DM40 [260] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 03:22:00.5 01:29:21.6
76 26 / DM30 [213] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro club Košov 03:25:19.3 01:32:40.4
77 28 / DM40 [228] Aleš Pejcha 1977 CZE Hořiněves 03:27:17.1 01:34:38.2
78 29 / DM40 [261] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:38:22.2 01:45:43.3
DNF / DM29 [249] Jan Veselý 1990 CZE Melcon cycling team
DNF / DM30 [252] Michal Ježek 1982 CZE GAPP System - Cabtech Hobby team
DNF / DM30 [215] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka