běh

výsledky

Čertovskej ultratrail

04.06.2022 Houska - Hamr na Jezeře 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

66,6 km Čerti a čertice celkem: 89 , muži : 60, ženy: 29, čerti: 60, čertice: 29, cau: 4 [html] [pdf] [csv]
66,6 km Smrtelníci - MČR v ultratrailu celkem: 128 , muži : 101, ženy: 27, Muži: 101, Ženy: 27, cau: 8 [html] [pdf] [csv]
Štafeta 2členná celkem: 18 , muži : 12, ženy: 6, mix: 18, cau: 0 [html] [pdf] [csv]
Štafeta 3členná rodinná celkem: 3 , muži : 2, ženy: 1, mix: 3, cau: 0 [html] [pdf] [csv]
33,3 km celkem: 84 , muži : 48, ženy: 36, Muži: 48, Ženy: 36, cau: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 66,6 km Čerti a čertice

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup před Bezd.za Bezd.Sk. Huťpřed Ralskemza Ralskem
1 1 / čerti [ 32 ] Tomáš Kolář 1978 CZE JEŠTĚD SKYRACE TÝM 06:53:10.2 01:32:17.0 (1) 01:44:20.0 (1) 03:04:31.0 (1) 03:56:36.0 (1) 05:10:09.0 (1) mezičasy
2 2 / čerti [ 31 ] Luboš Kočvara 1986 CZE Tortilly v mlze 07:09:35.6 16:25.4 01:36:54.0 (7) 01:48:37.0 (5) 03:13:13.0 (2) 04:08:00.0 (2) 05:25:45.0 (2) mezičasy
3 3 / čerti [ 24 ] Jan Husa 1985 CZE iddqd 07:30:31.7 37:21.5 01:40:47.0 (13) 01:53:28.0 (12) 03:25:45.0 (9) 04:19:26.0 (4) 05:35:56.0 (3) mezičasy
4 4 / čerti [ 28 ] František Káš 1991 CZE Salming running 07:31:35.8 38:25.6 01:37:33.0 (10) 01:50:04.0 (8) 03:24:37.0 (8) 04:23:02.0 (7) 05:39:05.0 (5) mezičasy
5 5 / čerti [ 1 ] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 07:32:02.4 38:52.2 01:32:40.0 (2) 01:44:58.0 (2) 03:26:32.0 (10) 04:39:54.0 (14) 05:51:37.0 (11) mezičasy
6 6 / čerti [ 59 ] Petr Synek 1985 CZE Konice 07:33:59.3 40:49.1 01:36:33.0 (6) 01:48:27.0 (4) 03:16:44.0 (3) 04:15:13.0 (3) 05:37:22.0 (4) mezičasy
7 1 / čertice [ 69 ] Lucie Strnadová 1984 CZE Profesionální svině 07:34:18.2 41:08.0 01:47:55.0 (19) 02:02:44.0 (16) 03:36:33.0 (15) 04:35:33.0 (11) 05:50:03.0 (10) mezičasy
8 7 / čerti [ 64 ] Petr Špinar 1989 CZE Havlíčkův Brod 07:40:13.8 47:03.6 01:36:16.0 (5) 01:48:43.0 (6) 03:23:56.0 (5) 04:23:14.0 (8) 05:44:14.0 (7) mezičasy
9 8 / čerti [ 47 ] Martin Novák 1992 CZE Eleven Head CST Cyklolive 07:41:17.9 48:07.7 01:38:11.0 (11) 01:52:56.0 (11) 03:24:15.0 (6) 04:21:23.0 (6) 05:43:45.0 (6) mezičasy
10 9 / čerti [ 61 ] Martin Šebánek 1964 CZE Liberec 07:41:56.5 48:46.3 01:43:56.0 (14) 01:57:43.0 (14) 03:30:05.0 (11) 04:25:36.0 (9) 05:47:19.0 (8) mezičasy
11 2 / čertice [ 108 ] Klára Burdová 1998 CZE Opava 07:48:07.9 54:57.7 01:48:20.0 (20) 02:04:20.0 (18) 03:41:23.0 (16) 04:38:14.0 (13) 05:53:55.0 (12) mezičasy
12 10 / čerti [ 14 ] Tomáš Doležal 1984 CZE Humbuk 07:54:04.3 01:00:54.1 01:36:56.0 (8) 01:50:29.0 (10) 03:21:06.0 (4) 04:21:22.0 (5) 05:48:48.0 (9) mezičasy
13 11 / čerti [ 10 ] Martin Daněk 1986 CZE Ahsoka tým 07:55:04.5 01:01:54.3 02:01:03.0 (42) 02:16:10.0 (33) 03:53:35.0 (25) 04:50:13.0 (19) 06:03:49.0 (16) mezičasy
14 12 / čerti [ 66 ] Josef Štefela 1989 CZE Česká Lípa 07:57:46.3 01:04:36.1 01:45:43.0 (16) 01:59:22.0 (15) 03:36:25.0 (14) 04:39:57.0 (15) 06:00:58.0 (14) mezičasy
15 13 / čerti [ 63 ] Michal Škvor 2000 CZE SRTG Praha - Zelený Mor 07:58:25.6 01:05:15.4 01:37:00.0 (9) 01:49:55.0 (7) 03:33:56.0 (12) 04:37:49.0 (12) 05:56:06.0 (13) mezičasy
16 14 / čerti [ 56 ] Miroslav Seidl 1974 CZE OB Říčany 08:08:49.1 01:15:38.9 01:34:13.0 (3) 01:47:31.0 (3) 03:24:21.0 (7) 04:45:48.0 (17) 06:11:28.0 (18) mezičasy
17 15 / čerti [ 34 ] Štěpán Kotrba 1976 CZE Jasmín Kutná Hora 08:09:58.8 01:16:48.6 01:57:58.0 (34) 04:35:01.0 (10) 06:02:35.0 (15) mezičasy
18 16 / čerti [ 3 ] Štefan Bálik 1983 CZE Suchomel 08:13:41.5 01:20:31.3 01:55:21.0 (30) 02:10:49.0 (25) 03:52:14.0 (21) 04:51:58.0 (20) 06:14:16.0 (19) mezičasy
19 17 / čerti [ 46 ] Lukáš Němec 1990 CZE SKH KHK 08:25:13.2 01:32:03.0 01:35:01.0 (4) 01:50:27.0 (9) 03:34:33.0 (13) 04:44:35.0 (16) 06:06:19.0 (17) mezičasy
20 18 / čerti [ 67 ] Martin Štěpánek 1975 CZE Borci ze Skalický 08:28:50.3 01:35:40.1 01:50:46.0 (24) 02:08:54.0 (22) 03:52:23.0 (23) 04:57:43.0 (24) 06:20:02.0 (21) mezičasy
21 3 / čertice [ 101 ] Stáňa Šťástková 1972 CZE Borci ze Skalický 08:28:51.4 01:35:41.2 01:50:43.0 (23) 02:09:00.0 (23) 03:52:20.0 (22) 04:58:48.0 (25) 06:16:01.0 (20) mezičasy
22 4 / čertice [ 90 ] Zdeňka Pěčková 1976 CZE Ready2win 08:31:33.6 01:38:23.4 01:55:17.0 (29) 02:11:45.0 (26) 03:59:01.0 (28) 05:05:35.0 (26) 06:25:49.0 (22) mezičasy
23 19 / čerticau [ 35 ] Ivan Králík 1968 CZE ČAU 08:41:46.5 01:48:36.3 01:39:51.0 (12) 01:55:26.0 (13) 03:41:56.0 (17) 04:57:07.0 (23) 06:34:58.0 (26) mezičasy
24 20 / čerti [ 73 ] Jan Vošta 1991 CZE Česká Lípa 08:49:15.4 01:56:05.2 01:57:47.0 (33) 02:16:38.0 (34) 03:59:45.0 (30) 05:08:26.0 (29) 06:34:48.0 (25) mezičasy
25 21 / čerticau [ 12 ] Robert Dohnal 1970 CZE ČAU 08:54:46.7 02:01:36.5 01:51:02.0 (25) 02:05:24.0 (21) 03:48:08.0 (20) 04:49:13.0 (18) 06:27:15.0 (23) mezičasy
26 5 / čertice [ 77 ] Andrea Čalfová 1991 CZE SURVIVAL 08:56:27.5 02:03:17.3 02:01:03.0 (41) 02:16:56.0 (35) 04:10:12.0 (35) 05:31:09.0 (38) 06:59:55.0 (36) mezičasy
27 22 / čerti [ 29 ] Jan Kincl 1971 CZE Praha 6 08:57:40.0 02:04:29.8 01:56:12.0 (31) 02:12:02.0 (28) 04:04:29.0 (34) 05:23:01.0 (33) 06:50:41.0 (31) mezičasy
28 6 / čertice [ 96 ] Jitka Říhová 1986 CZE Děkanka 09:01:27.3 02:08:17.1 02:10:42.0 (51) 02:30:25.0 (46) 04:23:45.0 (46) 05:30:26.0 (36) 06:58:38.0 (33) mezičasy
29 23 / čerti [ 37 ] Jan Kubr 1976 CZE Praha 6 09:01:53.0 02:08:42.8 01:49:14.0 (21) 02:05:05.0 (20) 03:59:20.0 (29) 05:05:36.0 (27) 06:38:52.0 (28) mezičasy
30 24 / čerti [ 48 ] Robert Palubjak 1981 SVK Petula a Robino 09:03:50.2 02:10:40.0 01:45:03.0 (15) 02:02:57.0 (17) 03:45:43.0 (19) 04:57:01.0 (22) 06:30:22.0 (24) mezičasy
31 25 / čerti [ 71 ] Jaromír Vlach 1981 CZE Parsifal never dies 09:10:44.6 02:17:34.4 02:11:12.0 (52) 02:27:16.0 (43) 04:17:20.0 (41) 05:30:46.0 (37) 07:01:40.0 (37) mezičasy
32 26 / čerti [ 49 ] David Pavlík 1980 CZE Jasmín Kutná Hora 09:14:47.0 02:21:36.8 02:03:02.0 (44) 03:42:37.0 (18) 04:56:56.0 (21) 06:36:10.0 (27) mezičasy
33 27 / čerti [ 26 ] Michal Kačenka 1985 CZE SK Budeč 09:17:35.3 02:24:25.1 01:50:31.0 (22) 02:04:45.0 (19) 03:53:42.0 (26) 05:06:06.0 (28) 06:46:27.0 (29) mezičasy
34 28 / čerti [ 22 ] Zdeněk Hübst 1987 CZE Tortilly v mlze 09:20:18.6 02:27:08.4 01:47:48.0 (18) 02:09:11.0 (24) 03:53:20.0 (24) 05:20:24.0 (32) 06:46:54.0 (30) mezičasy
35 29 / čerti [ 30 ] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 09:21:44.8 02:28:34.6 01:52:58.0 (26) 02:12:00.0 (27) 04:00:51.0 (31) 05:25:08.0 (35) 06:59:27.0 (35) mezičasy
36 30 / čerti [ 44 ] Pavel Ždímal 1983 CZE Běhavé Pardubice 09:22:44.1 02:29:33.9 01:54:53.0 (27) 02:14:20.0 (30) 04:01:04.0 (32) 05:23:15.0 (34) 06:58:59.0 (34) mezičasy
37 31 / čerticau [ 13 ] Daniel Jaroš 1976 CZE Krušnoborci 09:24:11.7 02:31:01.5 02:01:55.0 (43) 02:19:47.0 (40) 04:16:01.0 (40) 05:31:36.0 (39) 07:07:28.0 (39) mezičasy
38 32 / čerti [ 39 ] Petr Lavický 1967 CZE Jasmín Kutná Hora 09:26:25.7 02:33:15.5 01:47:31.0 (17) 03:55:12.0 (27) 05:18:30.0 (31) 06:56:07.0 (32) mezičasy
39 7 / čertice [ 75 ] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 09:35:13.2 02:42:03.0 02:10:13.0 (50) 02:30:28.0 (47) 04:33:22.0 (52) 05:44:39.0 (49) 07:21:34.0 (46) mezičasy
40 33 / čerti [ 70 ] Martin Váňa 1979 CZE Mladá Boleslav 1 09:35:29.8 02:42:19.6 01:58:09.0 (36) 02:15:21.0 (31) 04:03:06.0 (33) 05:13:29.0 (30) 07:03:36.0 (38) mezičasy
41 34 / čerti [ 16 ] Oto Fejtek 1992 CZE JAKOBY TEAM 09:36:33.0 02:43:22.8 02:09:38.0 (49) 02:26:14.0 (42) 04:21:29.0 (43) 05:34:13.0 (43) 07:16:01.0 (42) mezičasy
42 8 / čertice [ 102 ] Adéla Štiťáková 1975 CZE Štítci 09:37:07.9 02:43:57.7 02:07:41.0 (46) 02:28:36.0 (44) 04:23:50.0 (48) 05:33:43.0 (42) 07:12:22.0 (40) mezičasy
42 35 / čerti [ 17 ] Richard Franz 1982 CZE Garmiňáci 09:37:07.9 02:43:57.7 02:08:12.0 (48) 02:28:37.0 (45) 04:23:49.0 (47) 05:32:21.0 (40) 07:15:43.0 (41) mezičasy
44 9 / čertice [ 76 ] Daniela Cimermanová 1987 CZE AK Litvínov 09:40:49.1 02:47:38.9 01:58:02.0 (35) 02:19:19.0 (37) 04:13:38.0 (36) 05:34:50.0 (44) 07:18:02.0 (43) mezičasy
44 36 / čerti [ 15 ] Jaroslav Dřevikovský 1978 CZE Běžci Chomutov 09:40:49.1 02:47:38.9 01:57:44.0 (32) 02:15:34.0 (32) 04:13:38.0 (37) 05:32:51.0 (41) 07:21:26.0 (44) mezičasy
46 10 / čertice [ 89 ] Lucie Patočková 1992 CZE Praha 10 09:46:10.8 02:53:00.6 02:12:17.0 (55) 02:34:04.0 (56) 04:33:45.0 (53) 05:45:13.0 (50) 07:23:05.0 (47) mezičasy
47 37 / čerti [ 20 ] Ladislav Hezoucky 1984 CZE Neběhej 09:47:40.0 02:54:29.8 02:01:02.0 (40) 04:14:00.0 (38) 05:35:35.0 (45) 07:21:29.0 (45) mezičasy
48 11 / čertice [ 82 ] Iveta Jankovičová 1993 CZE Doktorka z hor 09:54:05.5 03:00:55.3 02:11:38.0 (53) 02:31:20.0 (49) 04:32:24.0 (51) 05:50:04.0 (52) 07:34:24.0 (51) mezičasy
49 38 / čerti [ 57 ] Miroslav Suchý 1974 CZE Forrest Gump 10:03:21.9 03:10:11.7 02:00:02.0 (38) 02:19:37.0 (38) 04:22:34.0 (45) 05:37:19.0 (46) 07:29:42.0 (49) mezičasy
50 39 / čerti [ 7 ] Václav Bradáč 1979 CZE Ještěd SkyRace Tým 10:04:08.5 03:10:58.3 02:12:38.0 (58) 02:32:20.0 (53) 04:31:11.0 (50) 05:53:58.0 (53) 07:35:49.0 (52) mezičasy
50 39 / čerti [ 62 ] Jan Šejc 1979 CZE Praha 10:04:08.5 03:10:58.3 02:15:32.0 (61) 02:32:18.0 (52) 04:35:07.0 (54) 05:49:55.0 (51) 07:36:40.0 (53) mezičasy
52 41 / čerti [ 41 ] Jiří Luňák 1978 CZE pewag 10:08:00.6 03:14:50.4 02:03:56.0 (45) 02:22:31.0 (41) 04:22:16.0 (44) 05:37:48.0 (48) 07:28:56.0 (48) mezičasy
53 42 / čerti [ 23 ] Štěpán Hurt 1985 CZE Kyblíkáři 10:10:12.5 03:17:02.3 01:54:55.0 (28) 02:13:22.0 (29) 04:14:31.0 (39) 05:37:25.0 (47) 07:31:36.0 (50) mezičasy
54 12 / čertice [ 104 ] Štěpánka Vopatová 1976 CZE Podještědští Pardálové 10:20:09.4 03:26:59.2 02:13:37.0 (60) 02:33:00.0 (54) 04:48:41.0 (56) 06:00:56.0 (55) 07:45:15.0 (55) mezičasy
55 13 / čertice [ 95 ] Jana Rudolfová 1971 CZE STG Trutnov 10:29:27.0 03:36:16.8 02:17:21.0 (65) 02:38:14.0 (62) 04:50:43.0 (58) 06:11:15.0 (57) 08:02:10.0 (57) mezičasy
56 43 / čerti [ 5 ] Tomáš Bernatík 1992 CZE T and T 10:29:42.6 03:36:32.4 02:00:35.0 (39) 02:19:40.0 (39) 04:30:34.0 (49) 05:57:19.0 (54) 07:41:16.0 (54) mezičasy
57 14 / čertice [ 85 ] Mirka Landová 1990 CZE Mlékojedy 10:30:37.3 03:37:27.1 02:12:36.0 (56) 02:32:05.0 (51) 04:44:08.0 (55) 06:06:12.0 (56) 07:55:06.0 (56) mezičasy
58 44 / čerti [ 54 ] Tomáš Ráliš 1973 CZE Prostě běž! 10:34:07.3 03:40:57.1 02:20:53.0 (69) 04:51:25.0 (60) 06:15:28.0 (60) 08:05:47.0 (58) mezičasy
58 44 / čerti [ 666 ] Jiří Červenka 1987 CZE Brno 10:34:07.3 03:40:57.1 02:19:18.0 (67) 02:36:51.0 (58) 04:51:26.0 (61) 06:17:48.0 (63) 08:10:16.0 (61) mezičasy
58 15 / čertice [ 98 ] Kateřina Stránská 1975 CZE Prostě běž 10:34:07.3 03:40:57.1 02:20:50.0 (68) 02:44:11.0 (65) 04:51:18.0 (59) 06:15:25.0 (59) 08:10:58.0 (64) mezičasy
61 16 / čertice [ 93 ] Monika Rajdlová 1985 CZE Hyeny 10:41:34.0 03:48:23.8 02:12:37.0 (57) 02:31:52.0 (50) 04:54:14.0 (65) 06:15:59.0 (62) 08:11:53.0 (66) mezičasy
62 46 / čerti [ 53 ] Lukáš Rajdl 1976 CZE Hyeny 10:41:36.7 03:48:26.5 02:12:40.0 (59) 02:35:09.0 (57) 04:54:21.0 (67) 06:22:29.0 (68) 08:11:41.0 (65) mezičasy
63 47 / čerti [ 58 ] Tomáš Sýkora 1988 CZE Hopman Team Žatec 10:41:38.6 03:48:28.4 02:11:43.0 (54) 02:33:14.0 (55) 04:54:20.0 (66) 06:15:57.0 (61) 08:10:03.0 (60) mezičasy
64 17 / čertice [ 78 ] Martina Drozdová 1978 CZE RunBo Team Liberec 10:43:24.0 03:50:13.8 02:21:20.0 (70) 02:42:09.0 (64) 04:59:51.0 (68) 06:22:07.0 (67) 08:13:34.0 (67) mezičasy
65 18 / čertice [ 84 ] Dana Knappová 1975 CZE Hlušovice 10:43:48.1 03:50:37.9 02:17:16.0 (64) 02:37:44.0 (59) 04:49:29.0 (57) 06:12:11.0 (58) 08:10:56.0 (63) mezičasy
66 48 / čerti [ 2 ] Michal Balada 1990 CZE Lázně Toušeň 10:44:59.5 03:51:49.3 02:23:26.0 (72) 02:46:33.0 (69) 04:51:54.0 (62) 06:21:36.0 (65) 08:06:34.0 (59) mezičasy
67 49 / čerti [ 36 ] Lukáš Krejzlík 1988 CZE Jilemnice 10:45:05.1 03:51:54.9 02:23:52.0 (74) 02:41:45.0 (63) 04:52:04.0 (63) 06:21:46.0 (66) 08:10:52.0 (62) mezičasy
68 50 / čerti [ 40 ] Michael Leadbetter 1982 GBR Goodgym 11:13:07.2 04:19:57.0 02:25:19.0 (76) 02:46:50.0 (70) 05:04:08.0 (69) 06:28:57.0 (69) 08:22:37.0 (68) mezičasy
68 19 / čertice [ 87 ] Rebecca Moylett 1990 GBR Prague 11:13:07.2 04:19:57.0 02:25:19.0 (75) 02:46:51.0 (71) 05:04:09.0 (70) 06:28:59.0 (70) 08:23:25.0 (69) mezičasy
70 20 / čertice [ 81 ] Pavla Hrubá 1980 CZE Plzeň 11:33:29.8 04:40:19.6 02:22:44.0 (71) 02:46:15.0 (67) 05:04:41.0 (71) 06:29:25.0 (71) 08:28:35.0 (70) mezičasy
71 21 / čertice [ 88 ] Tereza Obermajerová 1986 CZE Zlatýýý 11:41:15.8 04:48:05.6 02:16:56.0 (62) 02:38:12.0 (61) 05:10:04.0 (72) 06:44:38.0 (75) 08:36:27.0 (71) mezičasy
71 51 / čerti [ 11 ] Zdeněk Dědičík 1974 CZE Běhání ve Štětí 11:41:15.8 04:48:05.6 02:08:06.0 (47) 02:31:02.0 (48) 04:53:45.0 (64) 06:19:26.0 (64) 08:37:39.0 (72) mezičasy
73 52 / čerti [ 74 ] Michal Zoubek 1976 CZE Erika Copy Shop 11:46:24.3 04:53:14.1 02:32:37.0 (82) 02:53:11.0 (73) 05:22:32.0 (76) 06:49:55.0 (76) 08:48:18.0 (73) mezičasy
73 22 / čertice [ 107 ] Erika Zoubková 1976 CZE Erika Copy Shop 11:46:24.3 04:53:14.1 02:32:22.0 (81) 02:53:36.0 (74) 05:22:40.0 (77) 06:49:59.0 (77) 08:49:59.0 (74) mezičasy
75 53 / čerti [ 19 ] Aleš Herman 1985 CZE Krušnoborci 11:57:46.6 05:04:36.4 02:18:35.0 (66) 02:44:14.0 (66) 05:14:25.0 (75) 06:40:39.0 (72) 08:56:47.0 (75) mezičasy
75 23 / čertice [ 83 ] Markéta Kakosová 1977 CZE Pardubice 11:57:46.6 05:04:36.4 02:23:31.0 (73) 02:46:25.0 (68) 05:12:39.0 (74) 06:40:43.0 (73) 08:58:03.0 (77) mezičasy
77 54 / čerti [ 51 ] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 12:12:39.7 05:19:29.5 02:27:10.0 (77) 02:49:53.0 (72) 05:22:48.0 (78) 06:51:44.0 (78) 09:03:09.0 (78) mezičasy
77 24 / čertice [ 92 ] Romana Pöplová 1968 CZE ŠAK Chodov 12:12:39.7 05:19:29.5 02:30:31.0 (80) 02:59:48.0 (76) 05:30:22.0 (80) 06:56:08.0 (81) 09:11:16.0 (79) mezičasy
77 24 / čerticecau [ 86 ] Blanka Maucher 1973 CZE Chodov 12:12:39.7 05:19:29.5 02:29:59.0 (78) 03:04:28.0 (77) 05:28:00.0 (79) 06:52:53.0 (80) 09:11:18.0 (80) mezičasy
77 24 / čertice [ 99 ] Hana Stušková 1970 CZE ACES TEAM KARLOVY VARY 12:12:39.7 05:19:29.5 02:30:26.0 (79) 02:59:35.0 (75) 05:30:23.0 (81) 06:52:52.0 (79) 09:13:23.0 (81) mezičasy
81 27 / čertice [ 80 ] Kamila Holdova 1981 CZE Šneci v běhu 12:28:29.4 05:35:19.2 02:40:23.0 (84) 03:08:06.0 (81) 05:46:21.0 (85) 07:25:09.0 (84) 09:34:07.0 (85) mezičasy
82 28 / čertice [ 106 ] Šárka Zedníčková 1984 CZE Hyena 12:28:30.0 05:35:19.8 02:39:37.0 (83) 03:05:43.0 (78) 05:46:06.0 (83) 07:25:05.0 (83) 09:33:03.0 (83) mezičasy
83 55 / čerti [ 55 ] Lukáš Ryzák 1980 CZE Jesenice 12:28:31.0 05:35:20.8 02:40:23.0 (85) 03:05:43.0 (79) 05:46:09.0 (84) 07:26:19.0 (85) 09:33:30.0 (84) mezičasy
84 56 / čerti [ 42 ] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 12:30:22.8 05:37:12.6 02:41:17.0 (86) 03:06:49.0 (80) 05:44:18.0 (82) 07:16:42.0 (82) 09:29:39.0 (82) mezičasy
DNF / čerti [ 50 ] Oldřich Pechar 1984 CZE Hejvys Intimmate Team
DNF / čerti [ 68 ] Jaroslav Tomšík 1968 CZE amazing Scorpion 02:17:13.0 (63) 02:38:12.0 (60) 05:11:24.0 (73) 06:43:23.0 (74) 08:57:51.0 (76)
DNF / čertice [ 91 ] Zuzana Polanska 1978 CZE Sokol Staré město Praha 01:58:32.0 (37) 02:18:15.0 (36) 04:18:04.0 (42)
DNF / čerti [ 38 ] Martin Kytka 1982 CZE Třtice 02:49:32.0 (87) 03:27:12.0 (82) 06:13:28.0 (86)
DNS / čerti [ 4 ] Milan Bauštein 1985 CZE Liberec

výsledková listina 66,6 km Smrtelníci - MČR v ultratrailu

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup před Bezd.za Bezd.Sk. Huťpřed Ralskemza Ralskem
1 1 / Mužicau [ 252 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE Tj Sokol Na Mělníce 06:02:42.1 01:23:04.0 (1) 01:32:45.0 (1) 02:44:06.0 (1) 03:27:38.0 (1) 04:31:54.0 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 264 ] Jan Mitáček 1987 CZE VSK Humanita 06:14:55.1 12:13.0 01:28:19.0 (4) 01:38:00.0 (4) 02:55:24.0 (3) 03:37:55.0 (3) 04:36:26.0 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 248 ] jan kohut 1985 CZE FÉNIX SPORT BLANSKO 06:22:00.5 19:18.4 01:23:32.0 (2) 01:34:57.0 (2) 02:46:41.0 (2) 03:30:23.0 (2) 04:52:00.0 (4) mezičasy
4 1 / Ženycau [ 346 ] Radka Churaňová 1977 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 06:22:28.5 19:46.4 01:31:39.0 (6) 01:43:26.0 (7) 03:04:03.0 (6) 03:49:00.0 (5) 04:52:17.0 (5) mezičasy
5 4 / Mužicau [ 207 ] Marek Bergauer 1991 CZE Hobby Runners 06:28:23.2 25:41.1 01:29:10.0 (5) 01:39:24.0 (5) 02:58:03.0 (4) 03:45:12.0 (4) 04:51:35.0 (3) mezičasy
6 2 / Ženy [ 338 ] Helena Uhlířová 1987 CZE Hradec Králové 06:44:37.6 41:55.5 01:37:28.0 (10) 01:49:56.0 (9) 03:16:52.0 (12) 04:04:42.0 (7) 05:14:12.0 (8) mezičasy
7 5 / Muži [ 220 ] Ladislav Erbert 1977 CZE TJ Harant Pecka 06:48:01.2 45:19.1 01:39:07.0 (13) 01:51:24.0 (12) 03:16:48.0 (11) 04:05:05.0 (9) 05:09:32.0 (6) mezičasy
8 3 / Ženy [ 324 ] Olga Krčálová 1978 CZE Polná 06:48:40.8 45:58.7 01:39:23.0 (14) 01:51:40.0 (15) 03:16:41.0 (9) 04:04:49.0 (8) 05:11:14.0 (7) mezičasy
9 6 / Mužicau [ 273 ] Ondřej Pouč 1972 CZE ČAU/ Vyškov 06:59:06.7 56:24.6 01:40:10.0 (19) 01:53:33.0 (18) 03:23:16.0 (17) 04:15:17.0 (12) 05:24:46.0 (9) mezičasy
10 7 / Muži [ 297 ] Ivan Urbánek 1984 CZE Hosterádky-Rešov 07:07:27.4 01:04:45.3 01:37:40.0 (11) 01:52:11.0 (16) 03:26:06.0 (18) 04:19:19.0 (16) 05:34:31.0 (14) mezičasy
11 8 / Muži [ 246 ] David Kellner 1975 CZE TJ Baník Stříbro 07:19:36.4 01:16:54.3 01:26:25.0 (3) 01:37:50.0 (3) 02:59:03.0 (5) 03:49:32.0 (6) 05:30:12.0 (12) mezičasy
12 4 / Ženy [ 314 ] Magdalena Čejková 1988 CZE Hobby Runners 07:20:54.0 01:18:11.9 01:39:29.0 (16) 01:52:14.0 (17) 03:21:48.0 (15) 04:17:08.0 (14) 05:28:33.0 (10) mezičasy
13 9 / Muži [ 206 ] Jan Benko 1974 CZE ELEVEN RUN TEAM 07:23:30.5 01:20:48.4 01:31:51.0 (8) 01:45:28.0 (8) 03:13:10.0 (8) 04:07:29.0 (11) 05:28:35.0 (11) mezičasy
14 5 / Ženy [ 317 ] Tereza Gavendová 1989 CZE Praha 07:25:24.2 01:22:42.1 01:40:09.0 (18) 01:54:36.0 (19) 03:26:41.0 (19) 04:21:09.0 (17) 05:36:09.0 (15) mezičasy
15 10 / Muži [ 305 ] Josef Vopička 1979 CZE Příbramští dálkoplazi 07:26:17.4 01:23:35.3 01:47:09.0 (28) 02:00:02.0 (27) 03:31:20.0 (20) 04:27:15.0 (20) 05:40:51.0 (18) mezičasy
16 11 / Muži [ 270 ] Tomáš Pilský 1980 CZE Dycky Ples 07:28:19.6 01:25:37.5 01:39:53.0 (17) 01:51:40.0 (14) 03:21:41.0 (14) 04:15:43.0 (13) 05:40:13.0 (17) mezičasy
17 12 / Muži [ 268 ] Vít Otčenášek 1987 CZE Trailrun 07:28:39.3 01:25:57.2 01:47:11.0 (29) 01:59:27.0 (25) 03:36:19.0 (24) 04:31:41.0 (21) 05:41:27.0 (20) mezičasy
18 13 / Muži [ 240 ] Oldřich Janeček 1982 CZE Jablonec Nad Nisou 07:34:21.4 01:31:39.3 01:38:47.0 (12) 01:51:15.0 (11) 03:19:55.0 (13) 04:22:56.0 (18) 05:37:42.0 (16) mezičasy
19 14 / Mužicau [ 258 ] Karel Landovský 1966 CZE KaLand Sport 07:34:29.5 01:31:47.4 01:46:27.0 (26) 01:59:48.0 (26) 03:36:27.0 (25) 04:31:44.0 (22) 05:46:31.0 (22) mezičasy
20 15 / Muži [ 257 ] David Kulík 1989 CZE SK Zahořany 07:37:09.5 01:34:27.4 01:41:03.0 (21) 01:54:37.0 (20) 03:23:08.0 (16) 04:18:00.0 (15) 05:41:03.0 (19) mezičasy
21 16 / Muži [ 293 ] Pavel Trnka 1980 CZE Nečum a běž! 07:37:37.2 01:34:55.1 01:49:11.0 (42) 02:03:15.0 (38) 03:34:40.0 (23) 04:25:40.0 (19) 05:43:46.0 (21) mezičasy
22 17 / Muži [ 298 ] Vojtech Valla 1973 CZE TFrun 07:38:29.2 01:35:47.1 01:53:09.0 (57) 03:43:38.0 (39) 04:38:13.0 (25) 05:51:38.0 (24) mezičasy
23 18 / Muži [ 236 ] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 07:47:11.7 01:44:29.6 01:50:35.0 (47) 02:04:44.0 (44) 03:42:26.0 (37) 04:44:22.0 (32) 05:57:23.0 (28) mezičasy
24 19 / Muži [ 347 ] Martin Grepl 1971 GER SportWerk 07:47:29.7 01:44:47.6 01:48:03.0 (36) 02:03:21.0 (39) 03:41:22.0 (35) 04:38:32.0 (27) 05:56:48.0 (27) mezičasy
25 20 / Muži [ 285 ] David Šálek 1988 CZE Crossfit Praha 07:48:09.6 01:45:27.5 01:44:21.0 (24) 01:58:57.0 (24) 03:39:16.0 (30) 04:35:55.0 (23) 05:52:01.0 (25) mezičasy
26 21 / Muži [ 260 ] Tomáš Maloň 1990 CZE Predator workout Brno 07:52:44.5 01:50:02.4 01:44:21.0 (25) 01:56:47.0 (21) 03:38:00.0 (28) 04:41:49.0 (30) 06:02:43.0 (30) mezičasy
27 22 / Muži [ 300 ] Tomáš Kadlas 1980 CZE Seveřan 07:56:34.7 01:53:52.6 01:49:29.0 (44) 02:02:17.0 (32) 03:40:49.0 (34) 04:44:45.0 (33) 05:54:31.0 (26) mezičasy
28 23 / Muži [ 256 ] Jan Kubeš 1963 CZE Porsche ČR 07:59:20.1 01:56:38.0 02:01:36.0 (76) 02:15:34.0 (68) 03:56:20.0 (57) 04:53:35.0 (41) 06:06:33.0 (33) mezičasy
29 24 / Muži [ 294 ] Tomáš Uher 1985 CZE Demonic Vegan 07:59:27.3 01:56:45.2 01:50:44.0 (48) 02:06:30.0 (48) 03:41:53.0 (36) 04:38:14.0 (26) 06:00:56.0 (29) mezičasy
30 25 / Muži [ 250 ] Martin Kopačka 1978 CZE Skp Sušice 08:03:27.1 02:00:45.0 01:55:06.0 (61) 03:56:06.0 (56) 04:53:39.0 (42) 06:04:52.0 (32) mezičasy
31 26 / Muži [ 203 ] Adam Antonín 1991 CZE A3 moto-cyklo 08:08:03.6 02:05:21.5 01:37:01.0 (9) 01:50:05.0 (10) 03:33:21.0 (21) 05:01:17.0 (54) 06:15:18.0 (41) mezičasy
32 27 / Muži [ 291 ] Petr Táborský 1981 CZE Děkanka 08:08:11.3 02:05:29.2 01:55:39.0 (64) 02:11:24.0 (58) 03:50:14.0 (48) 04:47:02.0 (35) 06:09:59.0 (36) mezičasy
33 28 / Muži [ 247 ] Jan Knyttl 1978 CZE ASK Slavia Praha 08:08:22.2 02:05:40.1 01:47:14.0 (30) 02:02:08.0 (30) 03:39:39.0 (31) 04:49:21.0 (37) 06:06:54.0 (34) mezičasy
34 29 / Muži [ 237 ] Zdeněk Hůla 1982 CZE Liberec 08:10:42.0 02:07:59.9 01:52:33.0 (52) 02:05:03.0 (46) 03:48:51.0 (46) 04:55:21.0 (45) 06:10:54.0 (39) mezičasy
35 30 / Muži [ 219 ] Radek Dvořák 1978 CZE Hobby Runners 08:11:58.4 02:09:16.3 01:47:22.0 (32) 02:02:20.0 (34) 03:37:59.0 (27) 04:39:39.0 (28) 06:04:42.0 (31) mezičasy
36 6 / Ženy [ 340 ] Markéta Vondráčková 1976 CZE Trutnov 08:13:48.5 02:11:06.4 01:52:43.0 (54) 02:08:33.0 (54) 03:50:09.0 (47) 04:49:48.0 (38) 06:11:07.0 (40) mezičasy
37 31 / Muži [ 341 ] Kamil Štanda 1975 CZE 3FIT 08:15:16.8 02:12:34.7 01:55:15.0 (62) 02:11:25.0 (59) 03:52:03.0 (52) 04:52:37.0 (40) 06:15:41.0 (42) mezičasy
38 32 / Muži [ 303 ] Pavel Vokurka 1975 CZE VOKOLOPOLE Tri Team 08:18:25.9 02:15:43.8 01:47:39.0 (33) 02:02:23.0 (35) 03:43:47.0 (41) 04:46:38.0 (34) 06:10:19.0 (37) mezičasy
39 33 / Muži [ 265 ] Rob Mooren 1974 NLD SK GYM HUMPOLEC 08:19:53.8 02:17:11.7 01:48:28.0 (38) 02:07:38.0 (51) 03:42:47.0 (38) 04:54:43.0 (43) 06:19:30.0 (47) mezičasy
40 34 / Muži [ 245 ] Martin Němeček 1985 CZE Hradec Králové 08:22:04.2 02:19:22.1 01:48:53.0 (40) 02:05:03.0 (45) 03:36:42.0 (26) 04:36:53.0 (24) 06:07:53.0 (35) mezičasy
41 35 / Muži [ 238 ] Miloslav Chobot 1991 CZE Slatiňany 08:30:11.9 02:27:29.8 01:52:57.0 (56) 02:06:23.0 (47) 03:44:18.0 (42) 04:56:20.0 (49) 06:19:51.0 (49) mezičasy
42 36 / Muži [ 309 ] Jiří Zelenka 1971 CZE Rock Point Runnig Team 08:31:24.3 02:28:42.2 01:53:51.0 (58) 02:08:30.0 (53) 03:54:19.0 (55) 04:58:41.0 (52) 06:19:48.0 (48) mezičasy
43 7 / Ženy [ 332 ] Silvie Slavíková 1997 CZE SK Praga 08:32:11.1 02:29:29.0 01:59:54.0 (74) 02:14:54.0 (67) 03:59:45.0 (62) 04:57:49.0 (51) 06:18:00.0 (45) mezičasy
44 8 / Ženy [ 318 ] Karolina Gnědin 1992 CZE BP4 08:34:19.3 02:31:37.2 01:58:22.0 (70) 02:14:07.0 (62) 03:57:47.0 (60) 05:04:44.0 (58) 06:34:10.0 (59) mezičasy
45 37 / Muži [ 267 ] Vladimír Netyk 1978 CZE Roudnice Nad Labem 08:35:30.9 02:32:48.8 02:08:04.0 (96) 02:22:55.0 (87) 04:04:20.0 (67) 05:06:50.0 (59) 06:27:25.0 (54) mezičasy
46 38 / Muži [ 262 ] Tomáš Matějka 1981 CZE Jihočeský klub maratonců z.s. 08:35:59.8 02:33:17.7 01:42:30.0 (22) 01:57:54.0 (23) 03:48:30.0 (45) 05:01:23.0 (55) 06:23:03.0 (52) mezičasy
47 39 / Muži [ 232 ] Vlasta Hnojský 1977 CZE Přeštice 08:37:07.5 02:34:25.4 01:47:22.0 (31) 02:02:10.0 (31) 03:38:27.0 (29) 04:40:44.0 (29) 06:10:21.0 (38) mezičasy
48 40 / Muži [ 241 ] Petr Jelínek 1984 CZE Lendy club 08:38:55.2 02:36:13.1 02:02:54.0 (78) 02:23:50.0 (89) 04:11:13.0 (74) 05:13:20.0 (63) 06:37:35.0 (61) mezičasy
49 41 / Muži [ 301 ] Petr Vltavský 1978 CZE Salomon / Suunto 08:44:08.1 02:41:26.0 01:51:41.0 (51) 02:06:55.0 (49) 03:56:42.0 (58) 05:03:36.0 (56) 06:28:25.0 (56) mezičasy
50 42 / Muži [ 214 ] Jaroslav Černý 1979 CZE Zákupy 08:45:45.6 02:43:03.5 01:50:09.0 (46) 02:04:28.0 (42) 03:46:40.0 (43) 04:56:18.0 (48) 06:25:29.0 (53) mezičasy
51 43 / Muži [ 202 ] Michael Almasy 1987 CZE Černolice 08:46:46.2 02:44:04.1 01:49:28.0 (43) 02:03:40.0 (41) 03:47:56.0 (44) 04:55:16.0 (44) 06:22:58.0 (51) mezičasy
52 9 / Ženy [ 315 ] Kateřina Čumpelová 1985 CZE BC Nová trojka 08:47:37.9 02:44:55.8 02:02:15.0 (77) 02:20:02.0 (74) 04:08:18.0 (71) 05:10:46.0 (60) 06:41:03.0 (62) mezičasy
53 44 / Muži [ 244 ] Jiří Kautský 1982 CZE OK Sparta Praha 08:47:50.8 02:45:08.7 01:49:02.0 (41) 02:03:37.0 (40) 03:51:04.0 (50) 04:52:25.0 (39) 06:28:00.0 (55) mezičasy
54 45 / Muži [ 230 ] Dan Hasnedl 1981 CZE LLM Kanci 08:48:17.5 02:45:35.4 02:04:38.0 (87) 02:19:31.0 (72) 03:59:32.0 (61) 04:56:15.0 (47) 06:15:45.0 (43) mezičasy
55 46 / Muži [ 225 ] Matan Fuks 1987 CZE Foxy 08:48:34.1 02:45:52.0 01:51:31.0 (49) 02:09:39.0 (55) 03:52:23.0 (53) 04:59:12.0 (53) 06:32:56.0 (58) mezičasy
56 47 / Muži [ 281 ] Denis Shavgaleev 1979 RUS Praha 08:49:38.7 02:46:56.6 02:08:21.0 (97) 02:25:38.0 (92) 04:14:29.0 (78) 05:17:28.0 (67) 06:42:20.0 (63) mezičasy
57 48 / Muži [ 295 ] Martin Uhlíř 1989 CZE Pardubice 08:51:00.7 02:48:18.6 01:48:13.0 (37) 02:03:06.0 (37) 03:39:52.0 (32) 04:55:54.0 (46) 06:22:07.0 (50) mezičasy
58 49 / Muži [ 261 ] Miloš Mašek 1969 CZE Kladno 08:51:40.7 02:48:58.6 02:15:37.0 (111) 02:31:27.0 (101) 04:19:02.0 (87) 05:20:24.0 (69) 06:43:59.0 (65) mezičasy
59 50 / Muži [ 306 ] Libor Voplakal 1986 CZE Équipe SL - Humpolec 08:53:09.6 02:50:27.5 01:49:36.0 (45) 02:04:34.0 (43) 03:50:55.0 (49) 05:03:43.0 (57) 06:35:55.0 (60) mezičasy
60 10 / Ženy [ 337 ] Tereza Tesaříková 1988 CZE Praha 7 - Holešovice 09:01:27.4 02:58:45.3 02:00:06.0 (75) 02:21:06.0 (78) 04:15:27.0 (80) 05:30:57.0 (79) 06:58:24.0 (74) mezičasy
61 51 / Muži [ 215 ] Luboš Daněk 1994 CZE Barbarian Extreme Team 09:02:25.6 02:59:43.5 01:57:58.0 (68) 02:11:58.0 (60) 04:07:23.0 (70) 05:13:01.0 (62) 06:42:51.0 (64) mezičasy
62 52 / Muži [ 259 ] Jiří Lizec 1967 CZE Hořovice 09:02:44.1 03:00:02.0 01:57:09.0 (65) 02:14:18.0 (64) 04:04:15.0 (66) 05:15:07.0 (64) 06:49:07.0 (67) mezičasy
63 53 / Muži [ 213 ] Tomáš Čermák 1987 CZE LADERMON TEAM 09:07:29.2 03:04:47.1 02:04:20.0 (85) 02:21:43.0 (84) 04:14:10.0 (77) 05:31:01.0 (80) 06:57:22.0 (71) mezičasy
64 11 / Ženy [ 319 ] Jaroslava Hasnedlová 1984 CZE LLM Kanci 09:07:32.9 03:04:50.8 02:08:36.0 (98) 02:27:10.0 (94) 04:18:00.0 (85) 05:24:22.0 (72) 06:59:44.0 (75) mezičasy
65 54 / Muži [ 222 ] Adam Fiedler 1977 CZE Běhej Kolovraty 09:08:49.5 03:06:07.4 01:55:23.0 (63) 03:57:16.0 (59) 05:11:08.0 (61) 06:55:12.0 (70) mezičasy
66 55 / Muži [ 208 ] Lukáš Berka 1983 CZE Tj Sokol Vysoká Libyně 09:10:17.9 03:07:35.8 01:43:26.0 (23) 02:00:57.0 (29) 03:43:43.0 (40) 04:57:31.0 (50) 06:30:37.0 (57) mezičasy
66 55 / Muži [ 278 ] Jan Rovenský 1974 CZE TJ Sokol Vysoká Libyně 09:10:17.9 03:07:35.8 01:53:56.0 (59) 02:13:17.0 (61) 04:01:42.0 (63) 05:16:56.0 (66) 06:49:57.0 (68) mezičasy
68 12 / Ženy [ 311 ] Martina Baková 1996 CZE Hejnice 09:10:31.9 03:07:49.8 01:58:17.0 (69) 02:14:27.0 (65) 04:02:30.0 (64) 05:16:39.0 (65) 06:49:06.0 (66) mezičasy
69 13 / Ženy [ 328 ] Pavlína Millionová 1988 CZE Praha 09:18:19.0 03:15:36.9 01:57:48.0 (67) 02:16:42.0 (70) 04:13:22.0 (76) 05:27:46.0 (75) 07:08:37.0 (82) mezičasy
70 14 / Ženy [ 316 ] Blanka Divišková 1967 CZE RUN4FUN 09:20:08.9 03:17:26.8 02:03:27.0 (81) 02:20:16.0 (76) 04:17:39.0 (83) 05:31:32.0 (82) 07:02:29.0 (77) mezičasy
71 57 / Muži [ 205 ] Martin Barvínek 1980 CZE Dlouhoňovický express 09:21:14.7 03:18:32.6 01:59:24.0 (72) 02:15:38.0 (69) 04:10:11.0 (72) 05:23:02.0 (71) 06:57:36.0 (72) mezičasy
72 58 / Muži [ 290 ] Michal Šubrt 1958 CZE Trutnov 09:21:45.5 03:19:03.4 01:58:47.0 (71) 02:17:53.0 (71) 04:11:59.0 (75) 05:28:18.0 (76) 07:02:58.0 (78) mezičasy
73 15 / Ženy [ 329 ] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 09:22:14.4 03:19:32.3 02:11:47.0 (104) 02:31:19.0 (100) 04:23:52.0 (92) 05:30:01.0 (78) 07:01:59.0 (76) mezičasy
74 59 / Muži [ 279 ] Miroslav Sapoušek 1973 CZE NEXEN 09:22:16.5 03:19:34.4 02:11:30.0 (103) 02:31:18.0 (99) 04:23:50.0 (91) 05:29:52.0 (77) 06:58:01.0 (73) mezičasy
75 60 / Muži [ 269 ] Aleš Petr 1981 CZE Výčep Kabelovna 09:23:36.4 03:20:54.3 02:03:14.0 (79) 02:21:37.0 (83) 04:22:21.0 (89) 05:34:58.0 (86) 07:04:36.0 (80) mezičasy
76 61 / Muži [ 228 ] Karel Grasl 1971 CZE Postoloprty 09:25:14.6 03:22:32.5 02:05:00.0 (88) 02:21:28.0 (79) 04:16:26.0 (81) 05:24:39.0 (73) 07:03:13.0 (79) mezičasy
77 62 / Muži [ 277 ] Josef Reichel 1968 CZE Mořina 173 09:25:29.6 03:22:47.5 02:15:05.0 (109) 02:32:20.0 (104) 04:20:47.0 (88) 05:22:16.0 (70) 07:08:42.0 (83) mezičasy
78 16 / Ženy [ 313 ] Romana Benková 1978 CZE Litomyšl 09:25:48.0 03:23:05.9 02:07:37.0 (94) 02:25:29.0 (91) 04:26:50.0 (96) 05:38:01.0 (88) 07:12:14.0 (85) mezičasy
79 63 / Muži [ 223 ] Bogdan Filipek 1974 CZE Třinec 09:32:41.2 03:29:59.1 02:11:21.0 (102) 02:28:52.0 (97) 04:31:17.0 (100) 05:43:07.0 (93) 07:22:07.0 (89) mezičasy
80 64 / Muži [ 276 ] Tomáš Prošek 1979 CZE Teplice 09:33:10.5 03:30:28.4 01:48:31.0 (39) 02:02:54.0 (36) 05:27:28.0 (74) 06:51:33.0 (69) mezičasy
81 17 / Ženy [ 344 ] Sarka Vachalova 1986 CZE Gladiator race team 09:34:36.0 03:31:53.9 01:57:10.0 (66) 02:14:08.0 (63) 04:14:33.0 (79) 05:37:59.0 (87) 07:17:26.0 (86) mezičasy
82 65 / Muži [ 229 ] Jiří Harciník 1969 CZE STS Chvojkovice Brod 09:35:52.9 03:33:10.8 02:08:45.0 (99) 02:23:49.0 (88) 04:23:00.0 (90) 05:39:38.0 (90) 07:11:51.0 (84) mezičasy
83 66 / Muži [ 217 ] Filip Druzescu 1976 CZE Trans Brdy Team 09:41:40.6 03:38:58.5 02:03:56.0 (83) 02:19:35.0 (73) 04:17:00.0 (82) 05:32:51.0 (83) 07:17:51.0 (87) mezičasy
84 18 / Ženy [ 339 ] Zuzana Vítková 1962 CZE Most 09:44:16.3 03:41:34.2 02:05:26.0 (90) 02:22:23.0 (85) 04:18:11.0 (86) 05:33:25.0 (84) 07:23:07.0 (91) mezičasy
85 19 / Ženy [ 335 ] Alice Sýkorová 1975 CZE ICML Sky Running Team 09:46:59.3 03:44:17.2 02:13:24.0 (105) 02:33:17.0 (106) 04:32:59.0 (101) 05:42:14.0 (92) 07:20:36.0 (88) mezičasy
86 67 / Muži [ 204 ] Petr Antonín 1969 CZE A3 moto-cyklo 09:49:28.1 03:46:46.0 02:05:51.0 (91) 02:22:42.0 (86) 04:28:07.0 (97) 05:44:32.0 (94) 07:22:58.0 (90) mezičasy
87 68 / Muži [ 296 ] Rastislav Uhrin 1986 CZE Praha 09:49:55.7 03:47:13.6 02:15:02.0 (108) 02:31:52.0 (103) 04:26:10.0 (95) 05:38:06.0 (89) 07:26:31.0 (92) mezičasy
88 69 / Muži [ 234 ] Ondřej Korotvička 1985 CZE Spořilov 09:50:34.5 03:47:52.4 01:40:11.0 (20) 01:57:26.0 (22) 03:34:13.0 (22) 04:48:11.0 (36) 06:17:10.0 (44) mezičasy
89 70 / Muži [ 302 ] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Šneci v běhu 09:53:30.7 03:50:48.6 01:51:39.0 (50) 02:10:04.0 (56) 04:06:27.0 (69) 05:19:54.0 (68) 07:05:11.0 (81) mezičasy
90 71 / Muži [ 283 ] Michael Smith 1975 USA hledam prazsky klub :) 09:53:55.5 03:51:13.4 01:47:51.0 (35) 02:14:36.0 (66) 04:06:06.0 (68) 05:41:38.0 (91) 07:35:13.0 (95) mezičasy
91 20 / Ženy [ 326 ] Lenka Mazochová 1983 CZE Praha 6 (okres Praha-město) 09:57:53.2 03:55:11.1 02:23:09.0 (116) 02:40:30.0 (113) 04:45:05.0 (109) 05:53:11.0 (97) 07:30:43.0 (93) mezičasy
92 21 / Ženy [ 331 ] Veronika Poctova 1988 CZE #ultrafungirls 10:00:56.1 03:58:14.0 02:03:24.0 (80) 02:21:31.0 (80) 04:33:15.0 (102) 05:56:07.0 (100) 07:37:04.0 (96) mezičasy
93 72 / Muži [ 292 ] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 10:03:07.2 04:00:25.1 02:05:08.0 (89) 02:20:56.0 (77) 04:17:49.0 (84) 05:53:23.0 (98) 07:40:33.0 (97) mezičasy
94 22 / Ženy [ 323 ] Janan Jiříková 1977 CZE Bosák Race 10:04:08.5 04:01:26.4 02:10:14.0 (100) 02:31:52.0 (102) 04:35:03.0 (103) 05:49:55.0 (96) 07:31:56.0 (94) mezičasy
95 73 / Mužicau [ 251 ] Jan Koubík 1976 CZE RUN HERO www.runhero.cz 10:18:31.8 04:15:49.7 02:15:00.0 (107) 02:35:31.0 (108) 04:42:42.0 (106) 05:57:13.0 (103) 07:56:39.0 (103) mezičasy
96 74 / Muži [ 282 ] Petr Smetáček 1984 CZE Slaný 10:18:45.4 04:16:03.3 02:06:34.0 (92) 02:26:49.0 (93) 04:36:50.0 (104) 05:55:09.0 (99) 07:50:14.0 (101) mezičasy
97 23 / Ženy [ 320 ] Marcela Havlujova 1975 CZE Skršín 47 10:20:09.4 04:17:27.3 02:18:11.0 (114) 02:37:20.0 (110) 04:43:58.0 (108) 06:01:18.0 (104) 07:48:29.0 (98) mezičasy
98 75 / Mužicau [ 286 ] Jaroslav Šebek 1978 CZE JS21 10:22:12.0 04:19:29.9 02:04:21.0 (86) 02:28:15.0 (95) 04:30:48.0 (98) 05:57:05.0 (102) 07:50:06.0 (100) mezičasy
99 76 / Muži [ 304 ] Martin Volejník 1974 CZE Dubá 10:22:54.6 04:20:12.5 02:10:59.0 (101) 02:28:42.0 (96) 04:25:11.0 (94) 05:34:43.0 (85) 07:49:07.0 (99) mezičasy
100 24 / Ženy [ 327 ] Marta Mecková 1978 CZE Karlík 10:24:22.5 04:21:40.4 02:15:05.0 (110) 02:33:19.0 (107) 04:53:21.0 (112) 06:10:49.0 (106) 07:57:16.0 (104) mezičasy
101 77 / Muži [ 266 ] Antonín Moravec 1970 CZE Rozběháme Pardubice 10:40:25.9 04:37:43.8 01:59:47.0 (73) 02:20:09.0 (75) 04:24:49.0 (93) 05:45:23.0 (95) 07:51:26.0 (102) mezičasy
102 78 / Muži [ 216 ] Jakub Drahokoupil 1983 CZE Praha 10:46:00.8 04:43:18.7 02:23:16.0 (117) 02:41:19.0 (115) 05:00:04.0 (114) 06:24:50.0 (109) 08:09:04.0 (106) mezičasy
103 79 / Muži [ 310 ] Matěj Zima 1992 CZE Trailpoint 10:51:10.1 04:48:28.0 02:18:06.0 (113) 02:36:44.0 (109) 04:59:58.0 (113) 06:29:29.0 (110) 08:31:09.0 (110) mezičasy
104 80 / Muži [ 272 ] Jaromír Pokorný 1988 CZE Pulečný 11:03:11.3 05:00:29.2 02:07:08.0 (93) 02:23:53.0 (90) 04:38:15.0 (105) 06:03:56.0 (105) 08:00:02.0 (105) mezičasy
105 81 / Muži [ 308 ] Jan Vrňák 1979 CZE Štětí 11:10:00.5 05:07:18.4 02:08:02.0 (95) 02:28:58.0 (98) 04:50:20.0 (110) 06:17:32.0 (108) 08:27:37.0 (109) mezičasy
106 82 / Muži [ 342 ] Michal Cepák 1979 CZE Stříbřec 11:13:10.0 05:10:27.9 02:21:07.0 (115) 02:40:46.0 (114) 05:06:39.0 (116) 06:38:42.0 (112) 08:36:56.0 (112) mezičasy
107 83 / Muži [ 271 ] Karel Podhorný 1985 CZE Praha 11:13:36.7 05:10:54.6 02:14:18.0 (106) 02:33:15.0 (105) 04:52:34.0 (111) 06:17:20.0 (107) 08:20:14.0 (108) mezičasy
108 84 / Muži [ 343 ] Jan Glöckl 1992 CZE Sokol Lužice 11:33:30.8 05:30:48.7 02:27:09.0 (120) 02:47:01.0 (116) 05:04:42.0 (115) 06:29:30.0 (111) 08:31:44.0 (111) mezičasy
109 85 / Muži [ 233 ] Martin Horák 1971 CZE Ubrečené Princezny 11:51:14.7 05:48:32.6 02:30:37.0 (122) 02:52:24.0 (119) 06:57:20.0 (114) 08:58:48.0 (113) mezičasy
110 86 / Muži [ 210 ] Martin Brácha 1973 CZE Hořice 11:53:30.8 05:50:48.7 02:25:51.0 (119) 02:50:02.0 (117) 05:34:23.0 (118) 07:08:33.0 (115) 09:10:42.0 (116) mezičasy
111 87 / Muži [ 345 ] Tomáš Vrzáček 1974 CZE LiveToTell 11:57:17.4 05:54:35.3 02:34:13.0 (123) 02:40:29.0 (112) 05:40:50.0 (119) 07:09:40.0 (116) 09:06:12.0 (115) mezičasy
112 88 / Muži [ 253 ] Pavel Král 1964 CZE Běžouni z Klánovického lesa 11:59:35.2 05:56:53.1 02:24:08.0 (118) 02:52:04.0 (118) 05:13:46.0 (117) 06:41:13.0 (113) 09:00:45.0 (114) mezičasy
113 89 / Muži [ 212 ] Robin Cihlář 1981 CZE Praha 12:30:23.9 06:27:41.8 03:01:54.0 (127) 05:41:25.0 (120) 07:13:38.0 (117) 09:30:53.0 (117) mezičasy
114 25 / Ženy [ 334 ] Lenka Svítková 1974 CZE Kladno 13:02:13.5 06:59:31.4 02:59:34.0 (126) 03:30:57.0 (122) 06:19:06.0 (124) 07:55:02.0 (119) 10:06:14.0 (118) mezičasy
114 25 / Ženy [ 336 ] Iveta Šobrová Paumová 1973 CZE Plzeň 13:02:13.5 06:59:31.4 02:59:25.0 (125) 03:34:12.0 (123) 06:19:03.0 (123) 07:54:55.0 (118) 10:06:15.0 (119) mezičasy
DNF / Muži [ 274 ] Leoš Pradáč 1970 CZE Maleč tým 01:46:33.0 (27) 02:00:23.0 (28) 03:52:24.0 (54) mezičasy
DNF / Muži [ 221 ] Jakub Fejtek 1988 CZE Triatlon Slaný 01:47:45.0 (34) 02:02:20.0 (33) 03:40:38.0 (33) 04:42:25.0 (31) 06:18:07.0 (46) mezičasy
DNF / Muži [ 239 ] Radomír Janda 1974 CZE Ubrečené princezny 02:29:32.0 (121) 02:58:15.0 (120) 05:54:30.0 (121) mezičasy
DNF / Muži [ 243 ] Tomáš Karásek 1972 CZE Ubrečené Princezny 02:35:59.0 (124) 03:01:50.0 (121) 05:54:38.0 (122) mezičasy
DNF / Muži [ 287 ] Pavel Šimek 1978 CZE Polná 01:39:23.0 (15) 01:51:39.0 (13) 03:16:44.0 (10) 04:06:35.0 (10) 05:30:14.0 (13)
DNF / Mužicau [ 201 ] Vaclav Adamec 1980 CZE Sneci v lihu 01:52:44.0 (55) 02:07:21.0 (50) 03:51:45.0 (51) 05:31:07.0 (81) 05:49:25.0 (23)
DNF / Muži [ 289 ] Lukáš Štěpánek 1993 CZE Přepychy 02:03:56.0 (82) 02:21:32.0 (82) 04:42:49.0 (107) 05:56:30.0 (101) 08:16:46.0 (107)
DNF / Muži [ 45 ] Rezny Matej 1977 CZE Praha 01:31:41.0 (7) 01:43:05.0 (6) 03:06:06.0 (7)
DNF / Muži [ 275 ] Petr Pradáč 1966 CZE Skilauf Team Trutnov 01:52:34.0 (53) 02:08:26.0 (52) 04:02:42.0 (65)
DNF / Muži [ 235 ] Radek Šafránek 1977 CZE Mříčná 01:54:01.0 (60) 02:10:52.0 (57) 04:10:46.0 (73)
DNF / Muži [ 249 ] Dalibor Kolář 1969 CZE MB Sauny 02:04:10.0 (84) 02:21:32.0 (81) 04:30:54.0 (99)
DNF / Muži [ 284 ] Kamil Sýkora 1974 CZE sýkorky 02:16:09.0 (112) 02:40:11.0 (111)
DNF / Ženy [ 325 ] Veronika Křivánková 1990 CZE Přibyslav 03:16:48.0 (128)

výsledková listina Štafeta 2členná

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové před Bezd.za Bezd.Sk. Huťpřed Ralskemza Ralskem
1 1 / mix ELEVENRUNTEAM 06:28:47.0 2002 06:28:47.0 Iveta Fořtová 1972 03:40:05.004:44:58.0
1002 06:28:47.0 Martin Fořt 1968 01:26:24.001:37:57.002:56:23.003:40:05.004:44:58.0
2 2 / mix Horoguru 06:57:05.0 2010 06:57:05.0 Matyáš Kadlčík 2000 04:26:33.005:25:31.0
1010 06:57:05.0 Alexandra Fraňková 1998 01:52:04.002:08:04.003:48:01.004:26:33.005:25:31.0
3 3 / mix Runbo 07:18:59.5 2001 07:18:59.5 Štěpán Pulda 1976 04:26:20.005:34:46.0
1001 07:18:59.5 Helena Daďourková 1978 01:48:15.002:04:15.003:41:30.004:26:20.005:34:46.0
4 4 / mix Route 666 Team 07:27:55.5 1011 07:27:55.0 Ondřej Hromádka 1980 01:44:35.002:03:04.003:44:49.0
2011 07:27:55.5 Martin Vojtěchovský 1972 01:44:35.002:03:04.003:44:51.004:30:23.005:37:56.0
5 5 / mix Kačko poběž! 07:47:38.0 1008 07:47:38.0 Kateřina Suchanová 1995 04:47:57.005:56:53.0
2008 07:47:38.0 Kateřina Nevřelová 1985 02:00:15.002:15:54.004:03:16.004:47:57.005:56:53.0
6 6 / mix Divadýlko Na Dlani Mb 08:04:00.6 2003 08:04:00.6 Petr Čapek 1994 02:01:11.002:21:07.004:18:15.005:31:20.006:10:19.0
1003 08:04:00.6 Radek Kotlaba 1967 02:01:11.002:21:07.004:18:20.005:05:53.006:12:00.0
7 7 / mix Doběhnout a přežít 08:21:07.2 1004 08:21:07.0 Tomáš Kučera 1975 02:12:13.002:37:47.005:10:03.0
2004 08:21:07.2 František Kalina 1985 02:12:13.002:37:47.004:46:58.005:33:18.006:32:55.0
8 8 / mix Nerozlučná dvojka 08:31:29.8 1007 08:31:29.8 Danuše Solarová 1985 04:24:25.005:14:16.006:32:52.0
2007 08:31:29.8 Jindřich Srb 1985 01:58:04.002:16:55.004:24:33.005:14:16.006:32:52.0
9 9 / mix Újezd Nad Lesy 09:14:46.9 2005 09:14:46.9 Martin Bouček 1985 04:43:32.005:54:40.0
1005 09:14:46.9 Vladimír Minár 1971 01:51:11.002:06:31.003:56:44.004:43:32.005:54:40.0

výsledková listina Štafeta 3členná rodinná

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové před Bezd.za Bezd.Sk. Huťpřed Ralskemza Ralskem
1 1 / mix Dáme to 08:46:49.9 3009 08:46:49.9 Tereza Neuwirthová 1988 03:56:29.004:48:05.006:01:14.0
1009 08:46:49.9 Jaroslav Miler 1985 01:47:15.003:57:25.004:48:05.006:01:14.0
2009 08:46:49.9 Eda Miler 2018 01:47:15.003:57:25.004:48:05.006:01:14.0

výsledková listina 33,3 km

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup před Bezd.za Bezd.Sk. Huťpřed Ralskemza Ralskem
1 1 / Muži [ 449 ] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 03:18:42.0 46:58.0 (1) 01:40:04.0 (1)
2 2 / Muži [ 437 ] Sebastián Skřivánek 1992 CZE Opavský sportovní klub 03:20:23.1 01:41.1 48:47.0 (4) 01:43:43.0 (2)
3 3 / Muži [ 438 ] Radek Steklý 1977 CZE ÚstÍ Nad Labem-mĚsto 03:22:21.7 03:39.7 47:02.0 (2) 01:46:42.0 (3)
4 4 / Muži [ 418 ] Petr Juřina 1982 CZE Mnichovo Hradiště 03:27:27.7 08:45.7 54:11.0 (12) 01:53:08.0 (7)
5 5 / Muži [ 424 ] Jaroslav Křenek 1981 CZE RBZ PRAHA 03:30:25.2 11:43.2 48:33.0 (3) 01:51:28.0 (6)
6 6 / Muži [ 440 ] Oldřich Štemberk 1991 CZE Liberec 03:35:15.8 16:33.8 50:13.0 (5) 01:50:39.0 (5)
7 7 / Muži [ 439 ] Petr Svoboda 1981 CZE Maraton klub Kladno 03:35:47.7 17:05.7 51:55.0 (8) 01:49:16.0 (4)
8 1 / Ženy [ 451 ] Lenka Barochová 1983 CZE Little wonderwomen 03:38:19.1 19:37.1 54:47.0 (14) 02:01:07.0 (14)
9 2 / Ženy [ 480 ] Lucie Štembergová 1988 CZE VSK Humanita Praha 03:42:02.2 23:20.2 57:43.0 (21) 02:00:13.0 (12)
10 8 / Muži [ 420 ] Martin Kňava 1983 CZE Bike a Běh Ostrov 03:43:53.5 25:11.5 52:10.0 (9) 02:00:00.0 (10)
11 3 / Ženy [ 478 ] Veronika Slavíková 1988 CZE Little wonderwomen 03:45:22.8 26:40.8 55:20.0 (16) 02:00:04.0 (11)
12 4 / Ženy [ 469 ] Tereza Motlová 1986 CZE Praha 9 03:51:25.3 32:43.3 56:23.0 (18) 02:07:51.0 (20)
13 5 / Ženy [ 481 ] Eva Štěpánková 1981 CZE ASK Slavia Praha 03:54:58.6 36:16.6 54:48.0 (15) 02:04:17.0 (18)
14 9 / Muži [ 412 ] Tomáš Hospr 1989 CZE 321 Start 03:57:26.0 38:44.0 59:29.0 (24) 02:07:55.0 (21)
15 10 / Muži [ 422 ] David Kosar 1979 CZE RZB 03:58:16.5 39:34.5 56:11.0 (17) 02:03:21.0 (15)
16 11 / Muži [ 409 ] Petr Halbrštát 1977 CZE Praha 03:58:23.5 39:41.5 59:46.0 (29) 02:10:23.0 (27)
17 12 / Muži [ 494 ] Jiří Hrubeš 1968 CZE ISTT 03:59:38.7 40:56.7 52:46.0 (10) 02:00:41.0 (13)
18 13 / Muži [ 447 ] Václav Voslář 1990 CZE Praha 04:02:26.0 43:44.0 59:30.0 (26) 02:03:27.0 (16)
19 6 / Ženy [ 467 ] Martina Lesáková 1993 CZE Praha 4 04:03:41.5 44:59.5 59:44.0 (28) 02:11:45.0 (29)
20 14 / Muži [ 401 ] Jan Babický 1976 CZE Klub přátel Člověka v tísni 04:04:20.9 45:38.9 56:51.0 (20) 02:05:31.0 (19)
21 15 / Muži [ 405 ] Václav Červený 1963 CZE Zručskej Plzeňák 04:04:58.8 46:16.8 59:03.0 (23) 02:08:48.0 (23)
22 16 / Mužicau [ 427 ] Vlastimil Liberácký 1991 CZE RunBo team Liberec 04:05:31.5 46:49.5 53:29.0 (11) 02:04:06.0 (17)
22 16 / Muži [ 423 ] František Krampota 1989 CZE Sportovní klub ZŠ Na Lukách Polička 04:05:31.5 46:49.5 01:01:49.0 (36) 02:12:15.0 (31)
24 7 / Ženy [ 456 ] Pavla Daňková 1986 CZE Ahsoka tým 04:06:48.7 48:06.7 59:30.0 (25) 02:11:53.0 (30)
25 18 / Muži [ 406 ] Radek Drabík 1979 CZE Praha 04:08:13.4 49:31.4 50:32.0 (6) 01:57:01.0 (8)
26 19 / Muži [ 448 ] Milan Wagner 1979 CZE Teplice - Trnovany 04:08:58.1 50:16.1 51:37.0 (7) 01:57:51.0 (9)
27 20 / Muži [ 426 ] Radek Letáček 1974 CZE SVVAT 04:09:31.4 50:49.4 56:39.0 (19) 02:08:52.0 (24)
28 21 / Muži [ 414 ] Jiří Jon 1968 CZE Bikestars Vrchlkabí 04:24:21.0 01:05:39.0 01:00:30.0 (31) 02:23:52.0 (37)
29 22 / Muži [ 421 ] Radek Kňava 1985 CZE Křimice 04:27:24.5 01:08:42.5 59:30.0 (27) 02:15:55.0 (32)
30 23 / Muži [ 425 ] Martin Laštovička 1988 CZE Ekonom Praha Outdoor 04:28:42.3 01:10:00.3 54:21.0 (13) 02:08:54.0 (25)
31 8 / Ženy [ 484 ] Eva Švihovská 1983 CZE Team Jizerky 04:29:33.4 01:10:51.4 01:01:07.0 (34) 02:30:38.0 (45)
32 24 / Muži [ 428 ] Tomáš Němec 1979 CZE Brno 04:30:05.7 01:11:23.7 01:01:57.0 (37) 02:21:16.0 (35)
33 25 / Muži [ 434 ] Petr Pivoda 1982 CZE Brno 04:30:06.0 01:11:24.0 59:54.0 (30) 02:20:06.0 (33)
34 9 / Ženy [ 485 ] Kateřina Tomanová 1985 CZE Konárovice 04:30:35.3 01:11:53.3 01:00:51.0 (33) 02:09:20.0 (26)
35 10 / Ženy [ 463 ] Markéta Kaňková 1987 CZE 321 Start 04:32:21.5 01:13:39.5 01:08:07.0 (50) 02:30:13.0 (44)
36 26 / Muži [ 435 ] Andreas Rost 1969 GER Dresden 04:33:09.8 01:14:27.8 01:04:50.0 (44) 02:21:07.0 (34)
37 11 / Ženy [ 471 ] Radana Panclová 1979 CZE Horce 04:33:26.5 01:14:44.5 01:06:34.0 (47) 02:28:32.0 (42)
37 27 / Muži [ 429 ] Ondřej Pancl 1980 CZE Horce 04:33:26.5 01:14:44.5 01:07:09.0 (49) 02:31:29.0 (46)
39 12 / Ženy [ 488 ] Zuzana Věšínová 1988 CZE RBZ Praha 04:34:09.1 01:15:27.1 01:03:57.0 (42) 02:24:08.0 (38)
40 13 / Ženy [ 455 ] Lenka Daníčková 1980 CZE RunBo Team Liberec 04:38:07.8 01:19:25.8 01:13:29.0 (63) 02:32:54.0 (48)
41 28 / Muži [ 450 ] Ondřej Zámečník 1979 CZE ZZ 04:40:12.2 01:21:30.2 01:01:12.0 (35) 02:11:02.0 (28)
42 14 / Ženy [ 457 ] Barbora Filipová 1985 CZE O.B.R.A. Team 04:40:45.2 01:22:03.2 01:02:40.0 (40) 02:27:39.0 (41)
43 29 / Muži [ 408 ] Ondřej Filip 1985 CZE O.B.R.A. Team 04:40:45.8 01:22:03.8 01:02:09.0 (38) 02:30:05.0 (43)
44 30 / Muži [ 402 ] Jaume Ballart Muntasell 1989 ESP Sant Celoni 04:44:41.8 01:25:59.8 57:54.0 (22) 02:08:30.0 (22)
45 15 / Ženy [ 453 ] Lucie Čepelková 1979 CZE FTM Milovice 04:52:52.7 01:34:10.7 01:05:05.0 (45) 02:32:31.0 (47)
46 31 / Muži [ 415 ] Jakub Jon 2001 CZE Bikestars Vrchlkabí 04:53:51.8 01:35:09.8 01:00:42.0 (32) 02:21:32.0 (36)
47 32 / Muži [ 416 ] Vojtěch Jon 1999 CZE Bikestars Vrchlkabí 04:53:52.8 01:35:10.8 01:02:24.0 (39) 02:24:32.0 (39)
48 33 / Muži [ 446 ] Petr Vokurka 1971 CZE Vokolopole Triatlon 04:55:51.4 01:37:09.4 01:02:58.0 (41) 02:27:15.0 (40)
49 16 / Ženy [ 466 ] Michaela Kopková 1975 CZE SK Ptice 04:55:59.3 01:37:17.3 01:10:33.0 (55) 02:38:19.0 (50)
50 34 / Muži [ 410 ] Mirko Holec 1966 CZE Zámecký pivovar Frýdlant 05:01:24.0 01:42:42.0 01:06:24.0 (46) 02:47:40.0 (55)
51 35 / Muži [ 411 ] Martin Holec 1992 CZE Zámecký pivovar Frýdlant 05:01:24.6 01:42:42.6 01:13:02.0 (62) 02:48:09.0 (57)
52 17 / Ženy [ 476 ] Lucie Roučková 1982 CZE Bez psa 05:01:26.5 01:42:44.5 01:11:20.0 (56) 02:49:02.0 (60)
53 36 / Muži [ 407 ] Stanislav Dufek 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 05:03:11.2 01:44:29.2 01:08:54.0 (52) 02:33:32.0 (49)
54 37 / Muži [ 6 ] Jaroslav Nevrkla 1975 CZE JEŠTĚD SKY RACE TEAM 05:09:58.9 01:51:16.9 01:11:44.0 (59) 02:40:08.0 (51)
55 18 / Ženy [ 475 ] Marky Roblíková 1974 CZE Milovičtí běžci. 05:13:00.7 01:54:18.7 01:15:44.0 (70) 02:47:53.0 (56)
56 19 / Ženy [ 479 ] Radka Stehlíková 1974 CZE chci to triko 05:15:59.9 01:57:17.9 01:12:31.0 (61) 02:48:38.0 (59)
57 20 / Ženy [ 462 ] Klára Hoffmannová 1994 CZE Runbo Team Liberec 05:19:19.6 02:00:37.6 01:12:13.0 (60) 02:57:20.0 (68)
58 21 / Ženy [ 492 ] Radka Kozlová 1977 CZE Praha 5 05:27:29.8 02:08:47.8 01:11:38.0 (58) 02:47:24.0 (53)
59 38 / Muži [ 443 ] Antonín Trnka 1973 CZE Funkční trénink Milovice 05:30:01.8 02:11:19.8 01:08:15.0 (51) 02:49:03.0 (61)
60 39 / Muži [ 413 ] Petr Chovaňák 1965 CZE Neratovice 05:33:06.6 02:14:24.6 01:10:06.0 (54) 02:51:21.0 (64)
61 40 / Muži [ 445 ] Ladislav Vlk 1967 CZE KPC Praha 05:37:33.7 02:18:51.7 01:16:52.0 (73) 02:48:16.0 (58)
62 22 / Ženy [ 474 ] Jana Pokorná 1997 CZE Praha 8 - Libeň 05:46:49.7 02:28:07.7 01:15:16.0 (68) 03:02:07.0 (69)
63 23 / Ženy [ 460 ] Terka Hanáková 1989 CZE Adventní běhání 05:46:59.2 02:28:17.2 01:18:43.0 (77) 03:09:30.0 (70)
64 41 / Muži [ 491 ] Petr Hlobil 1974 CZE PEWAG 05:48:30.1 02:29:48.1 01:15:39.0 (69) 02:49:22.0 (62)
65 24 / Ženy [ 472 ] Miroslava Paterová 1982 CZE STG Chomutov 05:50:29.5 02:31:47.5 01:15:11.0 (67) 02:57:01.0 (67)
66 42 / Muži [ 442 ] René Trbušek 1976 CZE BKČS 05:56:38.0 02:37:56.0 01:17:06.0 (74) 03:14:38.0 (72)
67 25 / Ženy [ 487 ] Eva Vaněčková 1972 CZE Rynoltice 06:03:28.5 02:44:46.5 01:21:06.0 (78) 03:14:56.0 (73)
68 26 / Ženy [ 465 ] Jitka Koldinská 1973 CZE Bike a Běh Ostrov 06:07:18.9 02:48:36.9 01:14:55.0 (66) 02:55:17.0 (66)
68 26 / Ženy [ 333 ] Lenka Bönschová 1993 CZE Bike a běh Ostrov 06:07:18.9 02:48:36.9 01:15:47.0 (71) 03:19:25.0 (74)
70 28 / Ženy [ 473 ] Kateřina Petriková 1992 CZE Louny 06:11:14.7 02:52:32.7 01:15:50.0 (72) 03:23:45.0 (76)
70 28 / Ženy [ 458 ] Hana Graslová 1970 CZE Postoloprty 06:11:14.7 02:52:32.7 01:17:57.0 (75) 03:23:49.0 (77)
70 43 / Muži [ 431 ] Pavel Petrik 1985 CZE Louny 06:11:14.7 02:52:32.7 01:14:08.0 (64) 03:23:51.0 (78)
73 30 / Ženy [ 468 ] Martina Lukešová 1968 CZE Jablonec n. N. 06:11:41.5 02:52:59.5 01:22:39.0 (80) 03:14:00.0 (71)
74 31 / Ženy [ 493 ] Petra Nováková 1987 CZE Rozběháme Bašť 06:14:46.1 02:56:04.1 01:11:21.0 (57) 02:45:23.0 (52)
75 44 / Muži [ 436 ] Lukáš Rouček 1982 CZE Bez psa 06:15:58.2 02:57:16.2 01:14:50.0 (65) 02:47:36.0 (54)
76 32 / Ženy [ 452 ] Hana Beránková 1978 CZE Havlíčkův Brod 06:19:54.0 03:01:12.0 01:22:36.0 (79) 03:23:58.0 (79)
77 45 / Muži [ 430 ] Jan Pazdernik 1971 CZE Praha 06:28:21.4 03:09:39.4 01:09:13.0 (53) 03:22:10.0 (75)
78 46 / Muži [ 433 ] Libor Pinl 1974 CZE Taranis gym 06:46:16.3 03:27:34.3 01:18:09.0 (76) 03:34:29.0 (80)
79 47 / Muži [ 777 ] Miroslav Habel 1969 CZE RunBo Team Liberec 08:31:16.7 05:12:34.7 03:05:18.0 (82) 05:34:25.0 (82)
DNF / Ženy [ 454 ] Jana Čočková 1976 CZE Bike a Běh Ostrov 01:04:05.0 (43) 02:53:10.0 (65)
DNF / Muži [ 417 ] Václav Jon 1999 CZE Bikestars Vrchlkabí
DNF / Ženy [ 490 ] Radka Zemanová 1978 CZE Running zone Brno
DNF / Ženy [ 482 ] Marie Šustová 1964 CZE :-) 01:58:42.0 (81) 05:02:32.0 (81)
DNF / Ženy [ 464 ] Karolína Kociánová 1992 CZE - 01:07:03.0 (48) 02:49:52.0 (63)