běh

výsledky

Čertovskej wintertrail

20.11.2021 Hamr na Jezeře 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

33.3 km celkem: 183, muži : 125, ženy: 58, Muži: 125, Ženy: 58 [html] [pdf] [csv]
16.6 km celkem: 65, muži : 28, ženy: 37, Muži: 28, Ženy: 37 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 33.3 km

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 15 km25 km
1 1 / Muži [60] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 02:50:43.0 01:10:34.0 (3) 02:02:30.0 (1)
2 2 / Muži [248] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 02:53:35.0 02:52.0 01:10:30.0 (1) 02:02:54.0 (2)
3 3 / Muži [38] Jan Venca Francke 1984 CZE Inov8 team 02:57:44.1 07:01.1 01:10:31.0 (2) 02:05:12.0 (3)
4 4 / Muži [220] Josef Veber 1975 CZE LK Chodov 03:03:02.5 12:19.5 01:13:31.0 (5) 02:11:30.0 (4)
5 5 / Muži [166] Jan Rudolf 1990 CZE Trailpoint 03:05:59.7 15:16.7 01:16:24.0 (8) 02:15:00.0 (5)
6 6 / Muži [204] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 03:08:31.9 17:48.9 01:16:21.0 (7) 02:15:16.0 (6)
7 7 / Muži [7] Jan Benko 1974 CZE ELEVEN 03:09:08.5 18:25.5 01:16:12.0 (6) 02:16:04.0 (8)
8 8 / Muži [82] Tomáš Kolář 1978 CZE JEŠTĚD SKYRACE TÝM 03:09:33.2 18:50.2 01:16:24.0 (9) 02:16:24.0 (10)
9 9 / Muži [197] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 03:12:33.0 21:50.0 01:16:38.0 (11) 02:16:12.0 (9)
10 10 / Muži [139] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 03:13:19.7 22:36.7 01:19:28.0 (15) 02:19:24.0 (11)
11 11 / Muži [19] Miroslav Bulín 1976 CZE CK Hydrant 03:15:19.0 24:36.0 01:21:32.0 (25) 02:23:49.0 (19)
12 12 / Muži [77] František Káš 1991 CZE 03:17:34.3 26:51.3 01:19:50.0 (16) 02:22:09.0 (13)
13 1 / Ženy [95] Olga Krčálová 1978 CZE 03:17:43.6 27:00.6 01:21:10.0 (20) 02:23:22.0 (16)
14 13 / Muži [122] Lukáš Němec 1990 CZE Hořice 03:17:57.2 27:14.2 01:18:06.0 (13) 02:21:01.0 (12)
15 14 / Muži [217] Adam Chrumko 1990 CZE TJ Magla 03:18:04.3 27:21.3 01:19:15.0 (14) 02:22:39.0 (15)
16 15 / Muži [115] Marek Modrý 1988 CZE OK Sparta Praha 03:20:12.0 29:29.0 01:20:18.0 (17) 02:22:35.0 (14)
17 2 / Ženy [245] Magdalena Čejková 1988 CZE Hobby Runners 03:20:49.7 30:06.7 01:21:52.0 (27) 02:24:53.0 (23)
18 16 / Muži [196] Pavel Šimek 1978 CZE 03:21:42.4 30:59.4 01:21:15.0 (21) 02:23:25.0 (17)
19 17 / Muži [136] Tomáš Kadlas 1980 CZE Seveřan 03:21:49.5 31:06.5 01:21:05.0 (18) 02:24:12.0 (21)
20 18 / Muži [137] Lukáš Pazdera 1986 CZE Černošice 03:22:49.2 32:06.2 01:12:08.0 (4) 02:15:53.0 (7)
21 19 / Muži [233] Josef Vopička 1979 CZE Příbramští dálkoplazi 03:22:50.2 32:07.2 01:24:07.0 (29) 02:29:11.0 (29)
22 20 / Muži [121] Jan Němec 1986 CZE OK Chrastava 03:24:10.7 33:27.7 01:21:09.0 (19) 02:25:58.0 (25)
23 21 / Muži [214] Pavel Trnka 1980 CZE Nečum a běž! 03:24:24.2 33:41.2 01:21:22.0 (23) 02:24:41.0 (22)
24 22 / Muži [142] Tomáš Pilský 1980 CZE Dycky Ples 03:25:25.3 34:42.3 01:21:17.0 (22) 02:25:58.0 (24)
25 23 / Muži [171] Otto Severýn 1974 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:25:47.0 35:04.0 01:24:46.0 (34) 02:29:49.0 (30)
26 24 / Muži [84] Michael Korczyk 1990 USA Old Town Running 03:27:39.3 36:56.3 01:16:45.0 (12) 02:23:55.0 (20)
27 25 / Muži [152] Libor Procházka 1987 CZE Klub Larse Heletága 03:29:30.2 38:47.2 01:27:27.0 (41) 02:33:23.0 (33)
28 3 / Ženy [17] Eugenia Boffo 1992 CZE Old Town Running 03:29:41.7 38:58.7 01:21:25.0 (24) 02:26:36.0 (26)
29 26 / Muži [161] Vladislav Richter 1995 CZE Štrůdl 03:29:55.3 39:12.3 01:27:39.0 (42) 02:33:49.0 (34)
30 27 / Muži [247] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 03:31:26.8 40:43.8 01:25:52.0 (36) 02:32:38.0 (32)
31 28 / Muži [314] Martin Holec 1992 CZE Trailpoint (Heavyweight division) 03:31:28.9 40:45.9 01:26:58.0 (39) 02:33:58.0 (35)
32 29 / Muži [132] Bob O Keeffe 1990 IRL Old Town Running 03:31:57.6 41:14.6 01:16:28.0 (10) 02:23:34.0 (18)
33 30 / Muži [88] Štěpán Kotrba 1976 CZE Jasmín Kutná Hora 03:32:01.7 41:18.7 01:26:58.0 (40)
34 31 / Muži [211] Petr Táborský 1981 CZE 03:33:47.9 43:04.9 01:22:27.0 (28) 02:27:34.0 (27)
35 32 / Muži [154] Dušan Prokeš 1970 CZE Chomutov 03:34:26.1 43:43.1 01:24:47.0 (35) 02:32:31.0 (31)
36 33 / Muži [187] Kamil Krejný 1977 CZE Haven team 03:34:52.6 44:09.6 01:21:38.0 (26) 02:28:32.0 (28)
37 34 / Muži [66] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 03:37:22.5 46:39.5 01:30:00.0 (51) 02:37:52.0 (39)
38 35 / Muži [150] Petr Pradáč 1966 CZE OlfinCar Skilauf Team Trutnov 03:39:23.1 48:40.1 01:25:59.0 (37) 02:34:38.0 (36)
39 4 / Ženy [21] Barbora Bydžovská 1995 CZE Praha 03:41:46.7 51:03.7 01:24:41.0 (33)
40 36 / Muži [81] Jan Knyttl 1978 CZE ASK Slavia Praha 03:43:11.4 52:28.4 01:35:10.0 (72) 02:42:28.0 (46)
41 37 / Muži [221] Ladislav Věchet 1970 CZE Dachsman team 03:43:20.5 52:37.5 01:28:03.0 (45) 02:38:59.0 (40)
42 38 / Muži [184] František Stupal 1986 CZE SK Řícmanice 03:43:30.4 52:47.4 01:35:48.0 (75) 02:43:08.0 (50)
43 5 / Ženy [243] Radka Zemanová 1978 CZE Running zone Brno 03:43:48.0 53:05.0 01:29:24.0 (48) 02:41:22.0 (43)
44 6 / Ženy [165] Lenka Rücková 1978 CZE TJ Sokol Praha Staré Město 03:45:04.1 54:21.1 01:30:44.0 (56) 02:43:13.0 (52)
45 39 / Muži [29] Tomáš Doležal 1984 CZE 03:47:02.5 56:19.5 01:34:23.0 (67) 02:46:36.0 (60)
46 40 / Muži [149] Vojtěch Pospíšil 1991 CZE TJ Sokol Stará Paka 03:48:45.5 58:02.5 01:24:36.0 (32) 02:35:02.0 (37)
47 41 / Muži [127] Martin Novák 1992 CZE ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 03:48:56.2 58:13.2 01:27:50.0 (44) 02:43:12.0 (51)
48 7 / Ženy [188] Paulina Svoboda 1986 CZE Singapore Shufflers, AR 03:49:25.0 58:42.0 01:30:32.0 (55) 02:42:41.0 (47)
49 42 / Muži [30] Jan Drbohlav 1989 CZE 03:49:57.8 59:14.8 01:32:37.0 (59) 02:45:34.0 (56)
50 43 / Muži [68] Lukáš Chalupa 1984 CZE Olympia Spartan Training KH 03:50:00.6 59:17.6 01:26:17.0 (38) 02:43:21.0 (53)
51 44 / Muži [112] Albert Mikan 1986 CZE EKP 03:50:16.0 59:33.0 01:29:28.0 (49) 02:42:44.0 (48)
52 8 / Ženy [203] Stáňa Šťástková 1972 CZE TJ Stadion Nový Bor 03:50:20.2 59:37.2 01:33:06.0 (61) 02:45:50.0 (58)
53 45 / Muži [249] Jan Pleyer 1978 CZE Litoměřice 03:51:53.4 01:01:10.4 01:28:35.0 (47) 02:43:30.0 (54)
54 46 / Muži [198] Jaroslav Bába 1990 CZE #ratarteam 03:52:07.0 01:01:24.0 01:33:15.0 (62) 02:45:42.0 (57)
55 47 / Muži [11] Jerome Besnaud 1984 FRA SINGAPORE SHUFFLERS 03:52:17.5 01:01:34.5 01:24:15.0 (30) 02:40:55.0 (42)
56 48 / Muži [65] Richard Hrubý 1986 CZE FbC Spartak Žebrák 03:52:25.7 01:01:42.7 01:33:21.0 (63) 02:46:07.0 (59)
57 49 / Muži [96] David Krůta 1984 CZE 03:52:47.5 01:02:04.5 01:30:50.0 (57) 02:43:54.0 (55)
58 50 / Muži [2] Michael Almasy 1987 CZE 03:53:40.8 01:02:57.8 01:27:48.0 (43) 02:41:46.0 (45)
59 51 / Muži [64] Jiří Hrubeš 1968 CZE ISTT 03:54:13.1 01:03:30.1 01:31:55.0 (58) 02:47:33.0 (61)
60 52 / Muži [70] Miloslav Chobot 1991 CZE 03:54:34.7 01:03:51.7 01:30:21.0 (52) 02:41:39.0 (44)
61 9 / Ženy [61] Dana Hricišin 1981 CZE 03:56:18.8 01:05:35.8 01:35:33.0 (73) 02:48:00.0 (62)
62 53 / Muži [155] Ivo Semerák 1976 CZE Sokol Kněžmost 03:57:57.2 01:07:14.2 01:28:24.0 (46) 02:42:57.0 (49)
63 54 / Muži [205] Oldřich Štemberk 1991 CZE Liberec 03:58:04.2 01:07:21.2 01:33:01.0 (60) 02:40:52.0 (41)
64 55 / Muži [151] Ruan Pretorius 1990 ZAF prague 04:00:25.3 01:09:42.3 01:24:16.0 (31) 02:37:08.0 (38)
65 56 / Muži [105] Petr Lavický 1967 CZE 04:00:35.8 01:09:52.8 01:34:20.0 (66) 02:48:12.0 (63)
66 57 / Muži [209] Michal Šubrt 1958 CZE Trutnov 04:01:06.4 01:10:23.4 01:38:54.0 (89) 02:54:39.0 (72)
67 58 / Muži [85] David Kosar 1979 CZE RZB 04:01:19.8 01:10:36.8 01:30:31.0 (54) 02:48:43.0 (64)
68 59 / Muži [98] Jan Kubeš 1963 CZE Porsche ČR 04:01:51.3 01:11:08.3 01:39:01.0 (90) 02:53:14.0 (68)
69 60 / Muži [229] Pavel Vokurka 1975 CZE VOKOLOPOLE TRI TEAM 04:03:43.0 01:13:00.0 01:35:02.0 (70) 02:53:47.0 (71)
70 61 / Muži [227] Zdenek Vojtíšek 1973 CZE Šneci v běhu 04:03:51.6 01:13:08.6 01:35:45.0 (74) 02:51:27.0 (66)
71 10 / Ženy [86] Věra Koťátková 1978 CZE 04:04:03.4 01:13:20.4 01:38:19.0 (85) 02:56:46.0 (75)
72 62 / Muži [25] Pavol Čučvara 1983 CZE 04:06:00.1 01:15:17.1 01:40:46.0 (97) 02:57:27.0 (80)
73 11 / Ženy [177] Veronika Smutná 1981 CZE 04:06:14.9 01:15:31.9 01:38:17.0 (84) 02:56:53.0 (76)
74 63 / Muži [106] Michael Leadbetter 1982 GBR Goodgym 04:06:24.5 01:15:41.5 01:34:58.0 (69) 02:53:45.0 (70)
75 12 / Ženy [5] Jana Bartáková 1977 CZE Česká Lípa 04:06:31.4 01:15:48.4 01:39:58.0 (94) 02:58:25.0 (84)
76 64 / Muži [237] Ondřej Zámečník 1979 CZE Hradec Králové 04:07:10.3 01:16:27.3 01:42:35.0 (103) 03:01:12.0 (92)
77 65 / Muži [28] David Deutscha 1982 CZE Teplice 04:08:41.9 01:17:58.9 01:34:55.0 (68)
78 66 / Muži [91] Martin Kouřil 1984 CZE 04:09:57.5 01:19:14.5 01:33:23.0 (64) 02:53:27.0 (69)
79 67 / Muži [120] Vít Nehasil 1994 CZE SOFTIM.CZ Runners 04:10:01.1 01:19:18.1 01:35:50.0 (76) 02:56:38.0 (74)
80 13 / Ženy [119] Tereza Nedorostová 1988 CZE Rozběháme Neratovice 04:10:05.8 01:19:22.8 01:37:00.0 (77) 02:57:38.0 (82)
81 14 / Ženy [103] Radka Laryšová 1978 CZE LiveCross 04:10:06.3 01:19:23.3 01:37:09.0 (80) 02:57:19.0 (79)
82 68 / Muži [40] Petr Hájek 1996 CZE Český Brod 04:10:46.4 01:20:03.4 01:38:12.0 (83) 03:00:18.0 (88)
83 69 / Muži [111] Radek Matyáš 1977 CZE 04:10:49.7 01:20:06.7 01:37:00.0 (78) 02:59:00.0 (86)
84 15 / Ženy [8] Romana Benková 1978 CZE Litomyšl 04:11:01.8 01:20:18.8 01:39:40.0 (92) 03:00:23.0 (89)
85 70 / Muži [87] Radek Kotlaba 1967 CZE Divadýlko na dlani MB 04:11:04.6 01:20:21.6 01:29:54.0 (50) 02:49:18.0 (65)
86 71 / Muži [131] Luboš Novotný 1975 CZE AK Křižany 04:11:17.6 01:20:34.6 01:37:24.0 (82) 02:58:40.0 (85)
87 16 / Ženy [144] Helena Kotova 1979 CZE Litoměřice 04:12:16.0 01:21:33.0 01:40:59.0 (98) 02:59:37.0 (87)
88 17 / Ženy [138] Zdeňka Pěčková 1976 CZE Ready2win 04:12:40.9 01:21:57.9 01:40:29.0 (96) 03:02:02.0 (95)
89 72 / Muži [94] Ivan Králík 1968 CZE Kolín 04:12:48.4 01:22:05.4 01:39:27.0 (91) 02:57:28.0 (81)
90 73 / Muži [230] Martin Volejník 1974 CZE Dubá 04:13:12.7 01:22:29.7 01:43:51.0 (108) 03:01:22.0 (93)
91 74 / Muži [74] Laurent Jaumotte 1972 BEL 04:14:02.0 01:23:19.0 01:37:08.0 (79) 02:54:51.0 (73)
92 75 / Muži [69] Pavel Jůzek 1974 CZE Mníšek pod Brdy 04:14:35.4 01:23:52.4 01:38:25.0 (86) 02:58:09.0 (83)
93 18 / Ženy [73] Lenka Janováčová 1986 CZE Ráďa má krásné kudrnaté vlasy 04:16:43.5 01:26:00.5 01:41:23.0 (100) 03:01:04.0 (90)
93 76 / Muži [33] Petr Dvořák 1978 CZE Ráďa má krásné kudrnaté vlasy 04:16:43.5 01:26:00.5 01:41:28.0 (101) 03:01:05.0 (91)
95 77 / Muži [666] Jiří Červenka 1987 CZE Brno 04:17:07.0 01:26:24.0 01:43:59.0 (111) 03:01:23.0 (94)
96 19 / Ženy [218] Hana Václavíková 1964 CZE KV Klíč 04:17:11.2 01:26:28.2 01:43:53.0 (110) 03:04:23.0 (99)
97 20 / Ženy [41] Kateřina Helikarová 1986 CZE Praha 04:17:38.8 01:26:55.8 01:45:36.0 (115) 03:05:03.0 (100)
98 21 / Ženy [101] Eliška Kvapilová 1989 CZE Praha 6, Břevnov 04:18:24.8 01:27:41.8 01:42:33.0 (102) 03:03:42.0 (97)
99 22 / Ženy [195] Petra Šebková 1977 CZE 04:19:04.2 01:28:21.2 01:52:58.0 (137) 03:12:31.0 (111)
100 78 / Muži [172] Jiří Skácelík 1986 CZE Přímo z gauče 04:20:21.4 01:29:38.4 01:33:35.0 (65) 02:57:15.0 (77)
100 78 / Muži [76] Ondřej Kalus 1989 CZE Přímo z gauče 04:20:21.4 01:29:38.4 01:35:04.0 (71) 02:57:19.0 (78)
102 80 / Muži [143] Petr Pivoda 1982 CZE 04:22:08.9 01:31:25.9 01:44:13.0 (112) 03:08:47.0 (103)
103 81 / Muži [123] Tomáš Němec 1979 CZE 04:22:09.1 01:31:26.1 01:43:18.0 (106) 03:05:16.0 (101)
104 23 / Ženy [168] Jitka Říhová 1986 CZE Děkanka 04:22:33.2 01:31:50.2 01:41:04.0 (99) 03:04:12.0 (98)
105 82 / Muži [238] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 04:27:08.1 01:36:25.1 01:38:34.0 (88) 03:02:17.0 (96)
106 83 / Muži [201] Marcel Šolta 1969 CZE X3M 04:28:11.9 01:37:28.9 01:44:44.0 (114) 03:08:52.0 (104)
107 24 / Ženy [191] Alice Sýkorová 1975 CZE ICML Sky Running Team 04:28:15.8 01:37:32.8 01:47:38.0 (118) 03:12:50.0 (114)
108 84 / Muži [110] Miloš Mašek 1969 CZE 04:29:48.1 01:39:05.1 01:50:20.0 (124) 03:12:25.0 (110)
109 85 / Muži [4] Jan Antoš 1974 CZE SK Peklo 04:30:28.3 01:39:45.3 01:46:46.0 (116) 03:12:41.0 (112)
110 25 / Ženy [26] Kateřina Čumpelová 1985 CZE BC Nová trojka 04:30:54.4 01:40:11.4 01:43:52.0 (109) 03:08:55.0 (107)
111 86 / Muži [79] David Klíž 1996 CZE 04:31:02.5 01:40:19.5 01:51:17.0 (134) 03:13:49.0 (115)
112 87 / Muži [213] Jarda Tomšík 1968 CZE Úžasný Škorpion 04:32:24.0 01:41:41.0 01:37:22.0 (81) 03:08:54.0 (106)
113 88 / Muži [183] Michal Stumpf 1980 CZE M.E.N.run team 04:32:37.9 01:41:54.9 01:38:32.0 (87) 03:05:36.0 (102)
114 26 / Ženy [80] Václava Kmentová 1972 CZE No pain no gain 04:33:26.8 01:42:43.8 01:49:28.0 (121) 03:18:42.0 (123)
115 27 / Ženy [208] Adéla Štiťáková 1975 CZE Štítci 04:33:54.1 01:43:11.1 01:49:20.0 (119) 03:15:06.0 (117)
115 89 / Muži [190] Kamil Sýkora 1974 CZE sýkorky 04:33:54.1 01:43:11.1 01:50:45.0 (128) 03:16:01.0 (119)
117 90 / Muži [35] Zdeněk Eibel 1982 CZE DNR Jihlava 04:34:45.4 01:44:02.4 01:53:11.0 (138) 03:18:04.0 (121)
118 91 / Muži [228] Petr Vokurka 1971 CZE Vokolopole Triatlon 04:36:30.0 01:45:47.0 01:44:24.0 (113) 03:10:55.0 (109)
119 92 / Muži [34] František Dvořák 1979 CZE Run Zoufalci 04:36:34.3 01:45:51.3 01:49:55.0 (123) 03:14:53.0 (116)
120 93 / Muži [194] Jaroslav Šebek 1978 CZE JS21 04:36:36.5 01:45:53.5 01:49:52.0 (122) 03:15:15.0 (118)
121 28 / Ženy [114] Kateřina Mlčochová 1986 CZE 04:37:43.2 01:47:00.2 01:42:37.0 (104) 03:09:15.0 (108)
122 94 / Muži [108] Jiří Lizec 1967 CZE 04:38:33.8 01:47:50.8 01:43:07.0 (105) 03:08:53.0 (105)
123 29 / Ženy [37] Kristýna Forejtová 1995 CZE T and T 04:39:18.2 01:48:35.2 01:50:27.0 (125) 03:19:53.0 (124)
123 95 / Muži [10] Tomáš Bernatík 1992 CZE T and T 04:39:18.2 01:48:35.2 01:50:50.0 (129) 03:20:04.0 (125)
125 96 / Muži [18] Stanislav Borovička 1975 CZE STG Mladá Boleslav 04:39:56.2 01:49:13.2 01:54:49.0 (143) 03:21:07.0 (129)
126 30 / Ženy [232] Stepanka Vopatova 1975 CZE 04:42:26.6 01:51:43.6 01:56:16.0 (147) 03:24:11.0 (133)
127 97 / Muži [181] Jaromír Srba 1985 CZE 04:43:55.5 01:53:12.5 01:43:39.0 (107) 03:12:47.0 (113)
127 97 / Muži [42] Petr Halbrštát 1977 CZE 04:43:55.5 01:53:12.5 01:46:58.0 (117) 03:16:50.0 (120)
129 99 / Muži [13] Daniel Jaroš 1976 CZE Krušnoborci 04:44:38.5 01:53:55.5 01:59:44.0 (150) 03:29:30.0 (143)
130 100 / Muži [212] Jan Tkáč 1986 CZE 04:44:40.4 01:53:57.4 01:52:45.0 (136) 03:21:47.0 (130)
131 101 / Muži [239] Josef Zaoral 1972 CZE Kojetín 04:46:53.9 01:56:10.9 01:59:54.0 (152) 03:29:09.0 (140)
132 31 / Ženy [50] Renáta Heringová 1976 CZE 04:47:59.6 01:57:16.6 01:55:43.0 (145) 03:27:55.0 (136)
133 32 / Ženy [189] Zuzana Svobodová 1977 CZE Progres Run Team Liberec 04:48:21.9 01:57:38.9 01:50:52.0 (130) 03:21:05.0 (128)
134 102 / Muži [6] Stanislav Bejr 1977 CZE Progres run team 04:48:22.8 01:57:39.8 01:50:39.0 (127) 03:21:05.0 (127)
135 103 / Muži [53] Ladislav Hezoucky 1984 CZE Neběhej 04:49:06.2 01:58:23.2 01:39:49.0 (93) 03:18:06.0 (122)
136 33 / Ženy [102] Mirka Landová 1990 CZE Mlékojedy 04:49:07.4 01:58:24.4 01:53:50.0 (141) 03:27:23.0 (135)
137 34 / Ženy [146] Veronika Poctova 1988 CZE #ultrafungirls 04:49:29.1 01:58:46.1 01:50:58.0 (132) 03:24:34.0 (134)
138 35 / Ženy [145] Barbora Plechatá 1983 CZE Rozběháme Bašť 04:50:32.6 01:59:49.6 01:51:14.0 (133) 03:22:55.0 (131)
138 35 / Ženy [1] Eva Adamová 1987 CZE Brno 04:50:32.6 01:59:49.6 01:49:26.0 (120) 03:24:02.0 (132)
140 104 / Muži [99] Miroslav Kubín 1974 CZE 04:54:53.1 02:04:10.1 01:50:52.0 (131) 03:28:48.0 (138)
141 37 / Ženy [167] Jana Rudolfová 1971 CZE STG Trutnov 04:55:51.5 02:05:08.5 01:53:30.0 (140) 03:27:56.0 (137)
142 105 / Muži [58] Radek Horák 1977 CZE My dva blázni 04:57:47.5 02:07:04.5 01:52:39.0 (135) 03:20:44.0 (126)
143 106 / Muži [147] Jaromír Pokorný 1988 CZE 04:58:08.6 02:07:25.6 01:50:38.0 (126) 03:29:25.0 (141)
143 106 / Muži [206] Ivan Štěpán 1979 CZE Štěpíci 04:58:08.6 02:07:25.6 01:56:01.0 (146) 03:29:25.0 (142)
145 38 / Ženy [159] Monika Rajdlová 1985 CZE Hyeny 04:59:28.4 02:08:45.4 02:01:20.0 (155) 03:32:55.0 (145)
146 108 / Muži [158] Lukáš Rajdl 1976 CZE Hyeny 04:59:31.9 02:08:48.9 02:01:23.0 (156) 03:33:12.0 (146)
147 109 / Muži [125] Jaroslav Nevrkla 1975 CZE JEŠTĚD SKY RACE TEAM 05:00:38.5 02:09:55.5 01:55:23.0 (144) 03:31:18.0 (144)
148 110 / Muži [36] Vít Fabián 1976 CZE 05:00:50.8 02:10:07.8 01:54:03.0 (142) 03:28:56.0 (139)
149 39 / Ženy [83] Michaela Kopková 1975 CZE SK PTice 05:02:09.6 02:11:26.6 01:59:50.0 (151) 03:35:32.0 (150)
150 40 / Ženy [92] Veronika Koutová 1987 CZE 05:04:32.7 02:13:49.7 01:57:00.0 (148) 03:33:43.0 (149)
151 111 / Muži [97] Martin Krůta 1978 CZE Matlákov 05:04:33.2 02:13:50.2 01:57:03.0 (149) 03:33:27.0 (147)
152 112 / Muži [235] Ondřej Vysoký 1979 CZE 05:09:01.4 02:18:18.4 02:02:12.0 (162) 03:37:29.0 (154)
153 113 / Muži [46] Al Harrison 1981 GBR OTR 05:09:17.4 02:18:34.4 02:02:00.0 (161) 03:35:44.0 (151)
153 41 / Ženy [116] Rebecca Moylett 1990 GBR 05:09:17.4 02:18:34.4 02:01:59.0 (160) 03:36:00.0 (152)
153 114 / Muži [329] Enys Launder 1983 CZE Old Town Running 05:09:17.4 02:18:34.4 02:01:58.0 (158) 03:36:24.0 (153)
156 42 / Ženy [47] Marcela Havlujova 1975 CZE Most 05:11:51.4 02:21:08.4 02:00:43.0 (153) 03:37:44.0 (155)
157 115 / Muži [170] Michal Semerád 1996 CZE 05:12:22.0 02:21:39.0 02:01:45.0 (157) 03:40:01.0 (156)
158 43 / Ženy [234] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 05:15:25.9 02:24:42.9 02:04:02.0 (164) 03:44:21.0 (159)
159 44 / Ženy [241] Milada Zápotocká 1977 CZE 05:19:09.2 02:28:26.2 02:14:06.0 (178) 03:51:15.0 (166)
159 44 / Ženy [240] Tereza Zápotocká 2000 CZE 05:19:09.2 02:28:26.2 02:14:06.0 (177) 03:51:28.0 (167)
161 116 / Muži [15] Martin Bláha 1971 CZE 05:20:16.6 02:29:33.6 02:01:16.0 (154) 03:46:19.0 (161)
162 46 / Ženy [157] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 05:20:36.5 02:29:53.5 02:09:12.0 (170) 03:49:57.0 (164)
163 47 / Ženy [124] Drahomíra Nešetřilová 1978 CZE 05:22:57.2 02:32:14.2 02:01:58.0 (159) 03:40:32.0 (157)
164 117 / Muži [153] Martin Prochazka 1984 CZE Hopman Team 05:24:15.5 02:33:32.5 01:53:27.0 (139) 03:40:35.0 (158)
165 118 / Muži [192] Matěj Šaman 2000 CZE 05:24:16.2 02:33:33.2 02:05:43.0 (168) 03:44:47.0 (160)
166 48 / Ženy [104] Michaela Koštířová 1974 CZE TPJ 05:24:28.7 02:33:45.7 02:10:38.0 (172) 03:48:50.0 (162)
166 119 / Muži [59] Karel Raiser 1981 CZE TPJ 05:24:28.7 02:33:45.7 02:10:34.0 (171) 03:49:07.0 (163)
168 49 / Ženy [179] Danuše Solarová 1985 CZE Czexxx 05:25:04.8 02:34:21.8 02:05:05.0 (166) 03:54:16.0 (169)
169 50 / Ženy [130] Petra Nováková 1987 CZE Rozběháme Bašť 05:33:54.7 02:43:11.7 02:05:14.0 (167) 03:52:48.0 (168)
170 120 / Muži [100] Tomáš Kučera 1975 CZE Zákupy RUN 05:35:29.6 02:44:46.6 02:04:43.0 (165) 03:50:33.0 (165)
171 51 / Ženy [63] Pavla Hrubá 1980 CZE 05:37:09.6 02:46:26.6 02:07:22.0 (169) 03:54:59.0 (170)
172 52 / Ženy [57] Kamila Holdova 1981 CZE Šneci v běhu 05:45:51.4 02:55:08.4 02:12:51.0 (176) 04:02:21.0 (173)
173 53 / Ženy [242] Šárka Zedníčková 1984 CZE Hyeny 05:45:52.5 02:55:09.5 02:03:37.0 (163) 03:56:33.0 (171)
174 121 / Muži [207] Vasil Dogaru 1981 CZE Česká Lípa 05:55:56.3 03:05:13.3 02:12:29.0 (175) 04:10:10.0 (174)
175 54 / Ženy [51] Karolina Herrmannova 1996 CZE Ješted SkyRace 05:57:03.1 03:06:20.1 02:10:45.0 (173) 04:01:45.0 (172)
176 55 / Ženy [9] Hana Beránková 1978 CZE 06:01:52.4 03:11:09.4 02:16:59.0 (180) 04:14:57.0 (176)
177 56 / Ženy [173] Pavla Skalníková 1984 CZE Křenek 06:05:57.0 03:15:14.0 02:14:56.0 (179) 04:17:20.0 (177)
178 122 / Muži [231] Jakub Vondrouš 1984 CZE Ještědská běžecká partička 06:07:32.3 03:16:49.3 02:10:56.0 (174) 04:13:08.0 (175)
179 57 / Ženy [160] Lucie Rálková 1984 CZE 06:25:49.9 03:35:06.9 02:21:08.0 (181) 04:30:47.0 (178)
180 58 / Ženy [169] Lucie Seifertová 1984 CZE Blázni z Radimovky 06:45:14.6 03:54:31.6 02:40:32.0 (182) 04:50:17.0 (179)
181 123 / Muži [215] Jan Troníček 1988 CZE Blázni z Radimovky 06:45:15.3 03:54:32.3 02:40:33.0 (183) 04:50:18.0 (180)
DNF / Muži [16] Tomáš Boček 1985 CZE 01:30:24.0 (53) 02:52:24.0 (67)
DNF / Muži [109] martin mach 1974 CZE OCR Runners Šumperk 01:40:16.0 (95) 03:33:28.0 (148)

výsledková listina 16.6 km

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 15 km25 km
1 1 / Muži [357] Dalibor Bartoš 1975 CZE DB Schenker 01:20:49.0
2 2 / Muži [178] Václav Hladík 1993 CZE Provodín 01:26:22.9 05:33.9
3 3 / Muži [304] Nic O Neil 1994 GBR Old Town Running Prague 01:28:11.7 07:22.7
4 4 / Muži [324] Miroslav Kalina 1982 CZE SPORTICUS team 01:30:40.0 09:51.0
5 1 / Ženy [359] Tereza Macháčková 1978 CZE AO Doksy 01:34:50.7 14:01.7
6 2 / Ženy [246] Lenka Nováková 1980 CZE Pozitivní nejistota 01:36:00.9 15:11.9
7 5 / Muži [339] Tomáš Prošek 1979 CZE Teplice 01:41:46.9 20:57.9
8 6 / Muži [163] Daniel Roško 1982 CZE 01:43:00.0 22:11.0
9 7 / Muži [307] Radko Draganov 1979 CZE Ralsko 01:43:38.7 22:49.7
10 3 / Ženy [126] Kateřina Nevřelová 1985 CZE #ultrafungirls 01:44:31.0 23:42.0
11 4 / Ženy [347] Lucie Štembergová 1988 CZE VSK Humanita Praha 01:44:36.3 23:47.3
12 5 / Ženy [358] Silvia Jokuty 1979 CZE Svojkov 01:45:00.6 24:11.6
13 8 / Muži [31] Jaroslav Dřevikovský 1978 CZE Běžci Chomutov 01:46:13.9 25:24.9
14 6 / Ženy [310] Alexandra Fraňková 1998 CZE Horoguru 01:47:11.9 26:22.9
15 9 / Muži [326] Michal Kos 1968 CZE SRK Rychnov nad Kn. 01:51:45.1 30:56.1
15 7 / Ženy [327] Michaela Kosová 1967 CZE OK99 Hradec Králové 01:51:45.1 30:56.1
17 10 / Muži [336] Michal Pavelka 1980 CZE 01:52:58.4 32:09.4
18 11 / Muži [320] Kuba Jon 2001 CZE Bikestars Vrchlabí 01:54:59.5 34:10.5
19 12 / Muži [321] Vojta Jon 1999 CZE Bikestars Vrchlabí 01:55:09.0 34:20.0
20 13 / Muži [75] Jiří Kalous 1988 CZE 01:55:15.7 34:26.7
21 14 / Muži [44] Jan Hanzlík 1976 CZE Indy Trail 01:55:55.8 35:06.8
22 15 / Muži [49] Tomáš Helmich 1984 CZE Nebovidy 01:58:03.4 37:14.4
23 8 / Ženy [315] Jindra Horáková 1968 CZE Báječné ženy v běhu 01:58:47.6 37:58.6
24 16 / Muži [319] Jirka Jon 1968 CZE Bikestars Vrchlabí 01:58:53.1 38:04.1
25 17 / Muži [193] Petr Šebek 1975 CZE 02:00:10.7 39:21.7
26 9 / Ženy [333] Gabriela Nová 1979 CZE My dva blázni 02:01:15.9 40:26.9
27 18 / Muži [133] Jan Obermajer 1979 CZE TARGETUTMB 02:03:45.9 42:56.9
28 10 / Ženy [129] Barbora Nováková 1987 CZE 02:05:01.2 44:12.2
29 11 / Ženy [345] Marie Šírová 2009 CZE TJ DUKLA 02:05:54.6 45:05.6
29 11 / Ženy [346] Jana Šírová 1965 CZE 02:05:54.6 45:05.6
31 13 / Ženy [22] Ivana Cinibulková 1979 CZE Vopičky 02:07:04.0 46:15.0
32 14 / Ženy [216] Kateřina Turková 1980 CZE 02:08:34.4 47:45.4
33 15 / Ženy [340] Polina Riabova 1993 CZE AK Křižany 02:09:07.6 48:18.6
34 19 / Muži [186] Milos Svoboda 1981 CZE Hradec Kralove 02:10:43.6 49:54.6
35 16 / Ženy [344] Zuzana Svobodva 1983 CZE 02:10:46.0 49:57.0
36 17 / Ženy [356] Zuzana Zámečníková 1986 CZE 02:11:18.4 50:29.4
37 18 / Ženy [331] Radka Mušinská 1983 CZE 02:12:44.4 51:55.4
38 19 / Ženy [325] Libuše Klečková 1973 CZE X3M 02:15:42.0 54:53.0
39 20 / Ženy [335] Jana Pánková 1983 CZE Běžci Chomutov 02:17:13.6 56:24.6
40 20 / Muži [180] Jindřich Srb 1985 CZE Roztoky 02:18:29.0 57:40.0
41 21 / Muži [164] Lukáš Rouček 1982 CZE Koštany 02:19:30.7 58:41.7
41 21 / Ženy [342] Lucie Roučková 1982 CZE Střelná 02:19:30.7 58:41.7
43 22 / Ženy [351] Jindřiška Tesaříková 1968 CZE Olympia Spartan Training KH 02:19:50.5 59:01.5
44 23 / Ženy [334] Veronika Novotná 1991 CZE 02:20:07.1 59:18.1
45 24 / Ženy [202] Veronika Špirková 1989 SVK 02:20:56.1 01:00:07.1
45 24 / Ženy [45] Nikola Haranzová 1992 SVK 02:20:56.1 01:00:07.1
47 22 / Muži [317] Miloš Chochola 1979 CZE :-) 02:24:03.9 01:03:14.9
48 26 / Ženy [312] Nicol Hogerová 2008 CZE 02:26:05.6 01:05:16.6
49 23 / Muži [311] William Hoger 2010 CZE 02:26:06.3 01:05:17.3
50 24 / Muži [56] Vilém Hoger 1977 CZE 02:26:06.7 01:05:17.7
51 27 / Ženy [352] Daniela Traplová 1984 CZE Mělnická běhna 02:28:22.9 01:07:33.9
52 28 / Ženy [302] Amanda Crossthwaite 1986 IRL 02:36:50.3 01:16:01.3
53 29 / Ženy [301] Xoana Michelena Castro 1989 ESP Old Town Running 02:36:51.1 01:16:02.1
54 30 / Ženy [305] Joanna Davison 1989 GBR 02:36:51.3 01:16:02.3
55 25 / Muži [332] Michal Nesvadba 1980 CZE Tanvald 02:39:03.4 01:18:14.4
56 31 / Ženy [313] Martina Hogerová 1980 CZE 02:42:40.2 01:21:51.2
57 32 / Ženy [353] Eva Vaněčková 1971 CZE 02:52:12.8 01:31:23.8
58 26 / Muži [328] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice /BezvaBěh 02:58:42.1 01:37:53.1
59 33 / Ženy [354] Nikola Wolfová 1990 CZE Liga Výjimečných 03:00:37.3 01:39:48.3
60 34 / Ženy [337] Jana Procházková 1988 CZE 03:09:41.4 01:48:52.4
60 34 / Ženy [355] Nikola Zahradníková 1996 CZE 03:09:41.4 01:48:52.4
62 27 / Muži [90] Jan Koubík 1961 CZE 03:53:15.8 02:32:26.8
63 28 / Muži [89] Jan Koubík 1990 CZE Beroun 03:53:16.2 02:32:27.2
64 36 / Ženy [348] Marie Šustová 1964 CZE Neuměřice 04:02:42.4 02:41:53.4
65 37 / Ženy [308] Růžena Fišáková 1977 CZE Vopička 04:20:06.4 02:59:17.4